Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
464 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 464 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παιρνω μαγνησειο δε χαπακι 2 χαπακια 3 φορες την μερα και σηδερο σε χαπακι περνο απο οσο ξερω και ετσι ψηρα που εχω γυνει με τα φαρμακα το μανγησειο βοηθαει στο αν μην παθενουμε κραμπες στα ποδια και το αιμα να κυκλοφοραει καλητερα και σε περιπτοση καπιου πονου φυσιολογικου οχι στις συσπασεις
μαρτιρικη δεν λες τιποτα στον καναπε ολο το βραδυ και ειναι και δερματινος αφηστεμε

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, Ματίνα μου! Κάτσε να τα ξεκουράσεις λίγο να ηρεμήσεις..
Δεν μπορώ να καταλάβω ρε,κορίτσια, γιατί να πληρώνεις σε δημόσιο..;; scratch

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai Natasoula mou alla ego den exo suspaseis ... de m arese kai poli i alitheia einai ... se ligo mpaino ston 8 ee as kano kai mia suspasi ... pale tha rotiso otan ksanapao ...

Κορίτσια η αλήθεια είναι πως όταν πας πλέον σε δημόσιο νοσοκομείο αυτό που γλυτώνεις είναι το δωμάτιο.Εμείς υπολογίζουμε 1500€ να μας πάει η γέννα στο Έλενα.
Matina giati to les ayto ?????
ontos re koritsia etsi einai ????1500 gia ton giatro dld ????

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
geia s Giota mou! kai ego akomi ta xapia perno 3 mou eixe pei stin arxi i alli giatros mou ta ekane 2 ti mera ...

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να σου πω βρε, Μαρινάκι, ρώτα καλύτερα το γιατρό πάλι..

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω επερνα 3 χαπακια την μερα τωρα περνω 6 
2 το πρωι 
2 το μεσημερι
2 το βραδυ

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρίνα μας ζήτησε συγκεκριμένο ποσό ο γιατρός και ο αναισθησιολόγος από την αρχή,οπότε  ξέρουμε από τώρα πόσο θα πάει.Δυστυχώς όλοι κοιτάνε μόνο τα χρήματα.

Νατάσα όσο και να ξεκουραστώ τα πόδια μου με πιάνουν μόλις ξαπλώσω να κοιμηθώ,είναι λες και το κάνουν επίτηδες!!!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σασVery Happyτι κανετε?γιωτα μου κουραγιο..ελπιζω τωρα να νιωθεισ καλυτερα κ να κοιμηθεισ λιγακι...μαγνησιο κ γω 2 τροφοκαρντ περνω κ μια πολυβιταμινη...μαρινα τωρα εισαι καλυτερα?ματινακι εμασ σε ιδιωτικο με εοππυ 1100 περιπου δωματιο κ 850 ο γιατροσ...αν η διαφορα στο δημοσιο ειναι τοσο μικρη τι να πω...κανονικα οι γιατροι στο δημοσιο επρεπε να περνουν ενα συμβολικο ποσο η οτι εχουμε εμεισ ευχαριστηση....

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματίνα μου,τι σου είπε γι'αυτό ο γιατρός; από τι είναι;
καλημέρα, Μάρω μου! τι κάνεις;

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai Natasa mou ayto tha kano Smile

katalava Giota mou !

kalimera Maro mou Smile mia xara nai !

vre koritsia den katalava ... mperdeytika giati na pliroseis sto dimosio ??? an den exeis asfaleia??? giati ego ika exo kai den tha pliroso tipota ....
Matina to elena dimosio den einai??

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
krampes Matina???

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμάς το δωμάτιο θα βγει γύρω στα 150€ το δίκλινο.Αυτό λέω και εγώ πως έπρεπε να παίρνουν πολύ λιγότερα σε δημόσια,αλλά τι να πεις!!!

Μας είπε πως και στο ιδιωτικό να με ξεγεννούσε τόσα θα μας έπαιρνε.Αυτά τα χρήματα απλά είναι έξτρα για αυτόν.

Κορίτσια δεν είναι κράμπες είναι από την κακή κυκλοφορία του αίματος,δεν το έχω πει στον γιατρό μου,αλλά σήμερα θα πάω να πάρω την κρέμα να ησυχάσω.

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρίνα χρόνια πολλά στον Daniel,να τον χαίρεσαι.... Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 38 12978 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 38 130627

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια σας διαβαζω και λεω ελεος που ζουμε εγω πηγα σε δημοσια κληνηκη εδω στην φρανκφουρτη κοριτσια απο την μεγαητερη κληνικη εκανα ενχειρηση 3 εβδομαδες εκει εκει θα γεννησω δεν το συζηταμε και το μονο που πληρωσα ηταν το φαει αλλα τι φαει εχει μενου καθε κυριακη σου φερνουν ενα μενου και διαλεγεις το φαει της βδομαδας εγω επιδη εχω τον διαβιτη επελεξα για διαβιτικους και το πρωι ετρωγα 2 φετες ψωμι με βουτηρο τυρακι μαρμελαδα και καφε η τσαι τις επιλογυ σου και 1 φρουτο το μεσημερι το μεσημεριανο με 1 γιαουρτακι και φρουτο σε αλους ειχαν και γλυκο και το βρασυ 2 φετες ψωμακι με τυρι η σαλαμιγαλοπουλα κοτοπουλο η σαλαμι αερος......με σαλατα τουρση τελεια φρουτο 1 γλυκακι και τσαι η χαμομιλη οτι ηθελες εσυ μου αλλαζαν σεντονια καθε μερα πατσετες μπανιου νερο μου το εφερναν  η αν ηθελα κατι αλλο ερχοταν οι νοσοκομες με εκαναν μπανιο με αλλαζαν ρουχα μεχρι και μασας στον αυχενα μου εκαναν που ειχα πιασιμο ολα τα φαρμακα μου τα εδωσαν εκει τζαμπα και γαι το σπιτι μου και δεν πληρωσα τιποτα

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα νατασσα μου..ελπιζω σημερα να μαι καλυτερα απο πλευρασ συσπασεων να κανω κ καμια δουλιτσα αλλιωσ καθομαι στα αυγα μου κ δεν κανω τπτ κ το σπιτι γινεται αστα....Winkεγω ξερω οτι στο δημοσιο ακομα κ αν εχεισ ασφαλεια πληρωνεισ κατι αλλα πολυ λιγα λεφτα ασ πουμε 50 ε τη  μερα αν θεσ μονοκλινο αλλα κ παλι ειναι πολυ λιγοτερα απο τα ιδιωτικα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Ματινα και Μαρω μου...
Ματινα κι εγω το παθαινω εγω...με βοηθα πολυ το ποδολουτρο αν εχεις...αλλιως σε μια κουπα βαζεις αλατονερο...βοηθα πολυ στην κυκλοφορια..αλλα αν σε βοηθα και η κρεμα σου καλα ειναι

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριλένα πριν την εγκυμοσήνη με βοηθούσε το αλατόνερο και το πίλινγκ,αλλά τώρα μόνο η κρέμα.Είναι και ακριβή δυστυχώς και μικρή συσκευασία.

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μαριλενα μου....γιωτα αλλοσ κοσμοσ εκει εδω ουτε τα βασικα δε θα χουμε σε λιγο.;αφου σκεψου ο εοππυ πλεον επιτρεπει να γραφουν οι εγκυεσ μονο 3 φαρμακα πλεον παρολο που μπορει να χρειαζεσαι περισσοτερα κ σε ενα που περνω εγω βαλανε κ συμμετοχη κ πρεπει να δινω 25 ευρω...αστα δραμα  απορω που θα σταματησει η κατρακυλα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Matina mou eyxaristo !perasan eixe 10/5 prepei na alakso to tickeraki! Very Happy

asta Giota mou ...

ti na po vre koritsia ego rotisa kai sto ika kai sto nosokomeio ... mou eipan den plironeis tipota ... an thes monoklino sto nosokomeio mas einai 35 ti vradua !!!!!apo ekei kai pera nomizo an se analavei kapoios giatros ee entaksei tha tou doseis kati ... alla an thes ... fantazomai ...Cool

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοντά έπεσα Μαρίνα μου!!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα φαρμακα που ειναι καλα και δουλευουν ειναι πολυ ακριβα δυστυχως Ματινα μου... αλλα τι να κανεις...κανε λιγο υπομονη δεν εμεινε πολλης καιρος

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μάρω μου, ελπίζω σήμερα να μην έχεις συσπάσεις, να είσαι ήρεμη!
Γιώτα μου, δυστυχώς είναι πολύ μεγάλη η διαφορά εδώ στην Ελλάδα..
Μου φαίνεται τελείως παράλογο να πληρώνεις τόσα χρήματα σε δημόσιο.. Δηλαδή, αν δεν έχεις, τι κάνεις; δε γεννάς;;

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζιφος ο υπνος... η μικρη δεν θελει να κοιμηθει η μαμα της. τελος. ματινακι μου αν εχεις θεμα με την κυκλοφορια πρεπει να το πεις στον γιατρο σου... την ωρα του τοκετου ειναι καλο να εχει ολα τα δεδομενα για να αντιμετωπισει οσο πιο σωστα την κατασταση.. κοριτσια η γιουλη ειπε πως δεν εχει ασφαλεια ισως γι αυτο να της δινουν τετοιες τιμες... γιωτα αν ειναι ετσι να ερθουμε ολες να γενησουμε εκει! πιο φτηνα θα μας ερθουν τα εισητηρια! και εγω κοριτσια 2 χαπια μαγνησιου την μερα παιρνω. υπαρχει και σε υγρο?? να ρωτησω τον γιατρο μου μπας και μου τα αλλαξει γιατι με τα χαπια επιβαρυνεται το στομαχι μου παρα πολυ...

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλιστα αυτο το πρεπει να δωσεις κατι στο γιατρο δεν μπορω να το χωνεψω πραγματικα εδω εγω πηρα ενα δωρο στιν γιατρο του νοσοκομειου και γλυκα για τις κοπελες του προσωπικου και μου εκανα ολοκληρο κυριγμα οτι ειναι η δουλεια τους και οτι δεν το κανουν για τα δωρα η τα λεφτα πραγματικα τι αν πω βρε παιδι μου

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα αν δεν εχεισ περνεισ τη μαμη οπωσ οι παλιεσ ...χιχι Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 38 536304εκει θελουν να μασ φτασουν γι αυτο δινουν το επιδομα στο χερι μονο για γεννα στο σπιτι.....

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις