Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!
Ιωάννα καλα να περάσεις !κ οπως είπε κ η Ifi κανε κ καμία βουτιά για μας!
Μια βουτιά για την κάθε μάνα και διπλή για τη maimou!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσιαΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 654316
Βλέπω είχατε πιάσει ωραίο θεματακι χτες ! Εγώ δεν έχω πάρει ακόμη το παραμικρό και σε 4 μερες, πρωτα ο θεος, μπαίνω στον 7ο ! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 215994Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 654316
Μάλλον πρεπει να ξεκινήσω να κοιτάζω τίποτα!! Smile ειμαι πολυ χαρούμενη γιατι χτες το μωράκι μου μετα το καρπούζι που έφαγα δε σταματούσε το χορό!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 654316

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα με συγκινεις!Very Happy
Κλαραμαρια τωρα με τις εκπτώσεις!εγω μπαίνω στον έβδομο την άλλη εβδομαδα στις 4 του μηνα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 328109

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ομορφουλες μου!
Πωπω μπαινετε στον 7ο??? Σοκ!!! Περναει ο καιρος!
Κατι για 3ημερα διαβασα...νομιζω δε χρειάζεται να σας πω οτι δουλευω τη Δευτερα:@

Σημερα ζυγιστηκα αλλα 700 γρ μειον :-S σχεδον 2 κιλα σε 2 μερες. Αν συνεχιστει κ αυριο η κατηφορα νομιζω θα αρχισω να ανησυχω...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Καλημερα ομορφουλες μου!
Πωπω μπαινετε στον 7ο??? Σοκ!!! Περναει ο καιρος!
Κατι για 3ημερα διαβασα...νομιζω δε χρειάζεται να σας πω οτι δουλευω τη Δευτερα:@

Σημερα ζυγιστηκα αλλα 700 γρ μειον :-S σχεδον 2 κιλα σε 2 μερες. Αν συνεχιστει κ αυριο η κατηφορα νομιζω θα αρχισω να ανησυχω...
Καλώς το Τσιριτρακι!ωχ δουλεύεις αυριο ε;ξεκουρασου σημερα οσο μπορείς.το μονο που μπορω να φανταστώ ειναι οτι ξεπρηζεσαι,αλλα αν ανησυχείς παρακολούθησε το κ τηλ στον γιατρο σου!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Ιωάννα με συγκινεις!Very Happy
Κλαραμαρια τωρα με τις εκπτώσεις!εγω μπαίνω στον έβδομο την άλλη εβδομαδα στις 4 του μηνα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 328109
Teleiaaaa! Μια βδομάδα εχουμε διάφορα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 654316

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Καλημερα ομορφουλες μου!
Πωπω μπαινετε στον 7ο??? Σοκ!!! Περναει ο καιρος!
Κατι για 3ημερα διαβασα...νομιζω δε χρειάζεται να σας πω οτι δουλευω τη Δευτερα:@

Σημερα ζυγιστηκα αλλα 700 γρ μειον :-S σχεδον 2 κιλα σε 2 μερες. Αν συνεχιστει κ αυριο η κατηφορα νομιζω θα αρχισω να ανησυχω...
Ναι είδες πως περνάει ο καιρός; Πω πω κι ακόμη δε το έχω συνειδητοποιήσει!! Σκέψου.. Κάθε 26 θα αλλάζω μήνα..το αποφάσισα. Τέρμα με τις βδομάδες που με μπερδεύουν απο την αρχη! Smile 
Πολλα έχασες ρε συ! Ε κοιτα άμα σε παραπαρει η κατηφόρα πες του. Μη μένεις πάντως τελείως νηστικη! Ξεπρηστηκες καθολου;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι από εμένα κοριτσάκια!
Σβουρίτσα μου στα μέρη μου τριγυρνάς!!! Τι ωραία! Να περνάς καλά και να ξεκουράζεσαι.
Τσιριτράκι ελπίζω να είσαι καλύτερα. Βρε μήπως είχες κατακράτηση;
Κλαραμαρία μου εύχομαι να πέρασε ο πόνος.

Εμείς μόλις γυρίσαμε από καφεδάκι με τον αντρούλη και τους γονείς μου -ήρθε κι ο μπαμπάκας μου!  Και απολαμβάνω τη δροσιά του σπιτιού. Θα φάμε κάτι ελαφρύ γιατί το βράδυ έχει πάλι έξοδο!!! Αυτές τις ημέρες κυριολεκτικά έχω σκάσει στο φαγητό! Δε θέλω άλλοοοο!!!

Φιλιά πολλά πολλά!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 417472

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Καλημέρα κι από εμένα κοριτσάκια!
Σβουρίτσα μου στα μέρη μου τριγυρνάς!!! Τι ωραία! Να περνάς καλά και να ξεκουράζεσαι.
Τσιριτράκι ελπίζω να είσαι καλύτερα. Βρε μήπως είχες κατακράτηση;
Κλαραμαρία μου εύχομαι να πέρασε ο πόνος.

Εμείς μόλις γυρίσαμε από καφεδάκι με τον αντρούλη και τους γονείς μου -ήρθε κι ο μπαμπάκας μου!  Και απολαμβάνω τη δροσιά του σπιτιού. Θα φάμε κάτι ελαφρύ γιατί το βράδυ έχει πάλι έξοδο!!! Αυτές τις ημέρες κυριολεκτικά έχω σκάσει στο φαγητό! Δε θέλω άλλοοοο!!!

Φιλιά πολλά πολλά!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 417472
Καιρός σου ηταν να ξεσκασεις ρε κούκλα!αντε καλα να περάσετε!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε μενω νηστικια μαλιστα χτες εφαγα κ παγωτακι μετα απο καιρο.Αν δω οτι πεσω κ αυριο θα παρω το γιατρο γιατι με παραξενευει.Αντε μεχρι 2 να πω υγρα αν παει παραπανω ομως? Το καλο ειναι οτι χτες δεν πρηστηκα καθολου!! Τωρα φταει οντως το αλατι? Να επηρεασε η δουλεια που δουλευα 12ωρα την προηγουμενη βδομαδα καρφωμενη στην καρεκλα? Αβυσσος το σωμα της εγκυου! Σημερα παντως μαντρωμενη μεσα με το aircondition. Απιστευτη ζεστη κοριτσια? Εσεις πως τα πατε με τη ζεστη?

Γενικα αυτη η βδομαδα να φυγει κ να μην ξαναρθει. Συνεχεια χαλια νιωθω...πονοκεφαλοι,ζαλαδα,ατονια τιποτα δεν αφησα :-(

Καλησπερα παραμυθενια! Καλα κανεις βγες κ ευχαριστήσου το, να ξεσκασεις, δεν περασες κ λιγο αγχος! Το χρειαζόσουν μετα απο ολα αυτα!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλαραμαρια μου εσυ ακομα δεν εκανες την πρωτη βουτια που εχεις κ διπλα τη θαλασσα?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!
ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!!!!!!!!!!!
ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποπακι απο σένα κ τις υπόλοιπες μανουλες περιμένουμε,κ μεις φυσικα θα συμπληρώσουμε οτι ξέρουμε.εγω με τα ρουχα κ τα λευκά είδη δεν ξέρω τι μου γινεται.σελτεδες,λαβετες δεν ξέρω καν τι ειναι!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας και απο μενα!εγω κοριτσια το βραδυ δεν κοιμαμαι!νομιζα οτι ειναι απο τη ζεστη αλλα νιωθω δυσφορια απο την κοιλια. οτι φαω μου ανεβαινει στο στομαχι και δεν τρωω πολυ μετα ολο το βραδυ και το πρωι κλωτσαειΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 215994φοβαμαι μην τον παταω και ξυπναω απο το αγχοςΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 534787


τσιριτρι αν εχασες τοσο σε τοσο λιγο ηταν κατακρατηση να ξερεις πινε νερο και μην κουραζεσαι


μαιμου εσυ ξερεις και πως τα λενε τι ειναι σελτεδες και λαβετες?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι λαβετες έψαξα στο google κ βρήκα οτι ειναι τα πανακια για το ρεψιμο.σελτεδες δεν έχω καταλάβει.Rolling Eyes
Εγω οταν κοιμάμαι ολο κ κάποιο μωρο παταω,δεν νομίζω να παθαίνουν τίποτα,αλλα θα ρωτήσω τον γιατρο.η μονη στάση που μου έμεινε ειναι ανάσκελα αλλα ουτε η μήτρα αίματωνεται καλα κ με πονάει κ η μέση.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αστα να πανε εσυ οπως και να εισαι κατι πατας!εγω ενω δεν εχω ογκο πολυ νιωθω τεραστια και πολυ βαρος!σαν να ειμαι ετοιμη να σκασω!και εχουμε ακομα καιρο ειμαι σιγουρη σε κανενα μηνα θα κοιμομαστε καθιστες!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καθιστες,στον καναπε,με δέκα μαξιλάρια αρκεί να κοιμόμαστε Sleep
γιατι μετα αντίο ύπνος!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον βρήκα αυτο
http://moroudocosmos.blogspot.gr/2010/07/blog-post_26.html
Το πιο χρήσιμο ειναι τα σχόλια απο κατω!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οντως!το φανταζεσαι οτι θα λεμε τι καλα οταν ημουνα εγκυος?εγω διψαω και συνεχεια πινω νερο και φουσκωνω!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Κλαραμαρια μου εσυ ακομα δεν εκανες την πρωτη βουτια που εχεις κ διπλα τη θαλασσα?
Μωρε βλακείες κάνω..έπρεπε να έχω παει! Μπάς και πάω απο βδομάδα. Την πεμπτη έχω ραντεβου με το γιατρο , θα τον ρωτήσω αν κάνει αν και αποκλείεται να μου πει οχι. 
Παραμυθένια τέλεια,, ολο βολτιτσες έτσι! Μια χαρα καλα κάνετε! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 654316
Εγώ σε 3 ωρες ( μέσα στη ζέστη!!!!sunnysunny) έχω να πάω σε μια βάφτιση!! Βλέπω να σκαω μέχρι να πάω!! catΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 328109
Ξύπνησα και το πρωί και μετα απο πολλα χρονια , έβγαλα ερπη !!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 534787Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 534787Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 534787Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 534787
Τους μισω τους ερπηδες!! 
Ιαζον καλές βουτιές!!!flowercheers

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλαραμαρια μη βάλεις Zovirax νομίζω δεν επιτρέπεται ,βάλε οινόπνευμα.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο μαιμου!λοιπον ξερω τι ειναι τα σελτεδακια αλλα δεν ηξερα οτι τα λενε ετσι αυτα δεν κανει να τα βαζουμε στο στωμα γιατι δεν αναπνεει και δεν ειναι καλο για το μωρο το ειπε ο παιδιατρος στη ξαδερφη μου αυτη βαζει πανες απο κατω βαμβακερες και μετα το σεντονακι και να φυγουν λιγα ουρα δεν περνανε στο στρωμα απο αυτα τα σελτεδακια τα χρησιμοποιεις μονο οταν το αλλαζεις πχ στο κρεβατι ή εξω για να μην λερωσει. επισης φλις εγω δεν παιρνω γιατι ειναι συνθετικες θα παρω πανες βαμβακερες κουβερτες βαμβακερες και μια μαλλινη για το χειμωνα εχω και παπλωματακι απο το σετ προικας και οι αλλες κουβερτες ειναι με πολυερστερ σαν καποιες που σκεπαζομαστε εμεις εξαλλου το καλοριφερ θα δουλευει φουλ

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια μου ειμαι οκ σημερα, ευτυχώς μου πέρασε η μέση! Παλι καλα! Γιατι δε με έβλεπα να πήγαινα στη βάφτιση! Κι δυστυχώς έχει και τραπέζι μετα με γεμιστά κατσίκια και γενικώς διάφορα τέτοια light!pigpig
Maimoydaki ωραιο φαίνεται το σάιτ! Μαθαίνουμε και καινούργιες λέξεις! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 654316Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 654316
Ακου χασε πάνες.... Ουτε κάν το είχα ξανακούσει!affraid
Βινακι και Ποπάκι είστε καλα;Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 21 604962

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:μπραβο μαιμου!λοιπον ξερω τι ειναι τα σελτεδακια αλλα δεν ηξερα οτι τα λενε ετσι αυτα δεν κανει να τα βαζουμε στο στωμα γιατι δεν αναπνεει και δεν ειναι καλο για το μωρο το ειπε ο παιδιατρος στη ξαδερφη μου αυτη βαζει πανες απο κατω βαμβακερες και μετα το σεντονακι και να φυγουν λιγα ουρα δεν περνανε στο στρωμα απο αυτα τα σελτεδακια τα χρησιμοποιεις μονο οταν το αλλαζεις πχ στο κρεβατι ή εξω για να μην λερωσει. επισης φλις εγω δεν παιρνω γιατι ειναι συνθετικες θα παρω πανες βαμβακερες κουβερτες βαμβακερες και μια μαλλινη για το χειμωνα εχω και παπλωματακι απο το σετ προικας και οι αλλες κουβερτες ειναι με πολυερστερ σαν καποιες που σκεπαζομαστε εμεις εξαλλου το καλοριφερ θα δουλευει φουλ
Για το πάπλωμα συγκεκριμένα είχα διαβάσει ότι δε πρεπει να το χρησιμοποιούμε πριν γίνει το μωρο ενός έτους! Τώρα να πω την αλήθεια δε θυμάμαι γιατι..

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είδα οτι υπάρχουν υπόστρωματα αδιάβροχα με λάστιχο,ουτε αυτα κανουν;εγω σκέφτομαι κ τη λύση του υπνοσακου νομίζω βολεύουν γιατι δεν ξεσκεπαζονται.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις