Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
523 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 523 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:
valgreg έγραψε:να σαι καλα Βασουλα μου αλλα αλλος τα οριζει αυτα.και εμενα μου ηρθε κεραυνος.ελπιζω να ερθουν ευχαριστα νεα απο πλευρα σου.θα χαρω παρα πολυ

Θα έρθουν και για τις 2 μας,στο υπόσχομαι!!

μακαρι Βασουλα μου γλυκεια

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:
στο μοναστηρι πηγες χρυσοβαλαντω μου?δε μπορω να πω τπτ αλλο παρα μονο προσευχη σου να κανει η αγια το θαυμα της και για σενα..τρεχουν τα ματια μου ποσο πολυ σε νιωθω ψυχουλα μου..αποψε θα κανω την προσευχη μου για σενα

οχι Ειρηνακι δεν πηγαμε ηθελα τοσο πολυ να φυγω μακρια.εγω δεν μπορω να ξεσπασω εχω και τον αντρα μου αν και το θελω τοσο πολυ,το εχω αναγκη δεν φανταζεσαι ποσο.σε ευχαριστω για τη προσευχουλα σου.   

δε θελω να με ευχαριστεις σε νιωθω..αχ αστο δε βρισκω λογια αυτη τη στιγμη

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina 28 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!μπαινω κι εγω στην παρεουλα σας!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 215994
Ας ειναι τυχερες οι επομενες μερες, και να εχουμε οσες επιθυμουμε ευχαριστα νεα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599


Καλώς όρισες Κατερίνα!

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Υπομονη κοριτσακι μου...αν και δεν εχω ερθει σ αυτη την θεση, νομιζω οτι μπορω να καταλαβω ποσο δυσκολο ειναι, ειδικα τωρα στην αρχη...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalhspera koritsia mou.kaloriziko to kainourio themataki k euxomai na mh graftoun se auto alla dusaresta nea:-( xrusovalantw mou den kserw ti na pw stenaxwrithika toso polu:-( euxomai se ena thauma na arxisei na megalwnei to sporaki sou k thn paraskeuh na einai telika ola kala....ti na pw kardoula mou den exw logia pragmatika:-(

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
valgreg έγραψε:να σαι καλα Βασουλα μου αλλα αλλος τα οριζει αυτα.και εμενα μου ηρθε κεραυνος.ελπιζω να ερθουν ευχαριστα νεα απο πλευρα σου.θα χαρω παρα πολυ

Θα έρθουν και για τις 2 μας,στο υπόσχομαι!!

μακαρι Βασουλα μου γλυκεια

Μια ερώτηση..Οι πιθανότητες ποιες είναι?

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula1 έγραψε:
katerina 28 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!μπαινω κι εγω στην παρεουλα σας!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 215994
Ας ειναι τυχερες οι επομενες μερες, και να εχουμε οσες επιθυμουμε ευχαριστα νεα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599


Καλώς όρισες Κατερίνα!


Σ ευχαριστω πολυ Βασουλα μου!!Very Happy

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου στελνω σε ολες πολυ θετικη ενεργια και με το καλο να μαθετε ολες οτι καθε μηνα θα φουσκονετε και θα κανετε μεγαλες αλλα πολυ μεγαλες κιλιτσες θελω αν σας στηλω πολυ θετικη ενεργια καποτε ειμουνα και εγω στην θεση σας

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:πηγαμε στο γιατρο αλλα ουτε καρδιακη λειτουργια ακουσαμε ουτε μεγαλωσε πολυ.την προηγουμενη φορα ημουν 5 εβδομαδων οταν πηγα και κανονικα τωρα ειμαι 8 αλλα το εμβρυακι μας ειχε μεγεθος 5μιση εβδομαδων.ο σακος μεγαλωνει εκεινο ομως οχι.ο γιατρος ειπε οτι απο την τελευταια επαφη ειμαστε τελειως οριακα.ειπε να παω την Παρασκευη να κανουμε υπερηχο μηπως και....αλλα αν δεν εχουμε το επιθυμητο αποτελεσμα θα παμε για καθαρισμο.μετα θα στειλει τα αποτελεσματα παλι για αναλυσεις συν καρυοτοπο αυτη τη φορα και αναλογα τα αποτελεσματα θα κανουμε και εμεις εξετασεις.τι να σας πω..δεν μπορω να το πιστεψω ουτε να το δεχτω αλλα...να φανταστειτε πως το στηθος μου ειναι τουμπανο,δεν ξερω τι να πω ειλικρινα



αχ ψυχουλα μου δεν μπορω να το πιστεψω....τι να πω;;;σε καταλαβαινω κοριτσακι μου απολυτα....πιστεψε με στο λεω ειλικρινα....δεν εχω λογια να πω αγαπουλα μου...μακαρι να ημουν διπλα σου και να σου κρατουσα το χερακι....λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου....οπως σου ειπε και το ειρηνακι θα προσευχηθω και εγω κοριτσακι μου για σενα....

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:κοριτσια μου στελνω σε ολες πολυ θετικη ενεργια και με το καλο να μαθετε ολες οτι καθε μηνα θα φουσκονετε και θα κανετε μεγαλες αλλα πολυ μεγαλες κιλιτσες θελω αν σας στηλω πολυ θετικη ενεργια καποτε ειμουνα και εγω στην θεση σας

Γεια σου Φρέσκια μαμά!!Την θέλουμε την θετική σου ενέργεια στέλνε!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina 28 έγραψε:Υπομονη κοριτσακι μου...αν και δεν εχω ερθει σ αυτη την θεση, νομιζω οτι μπορω να καταλαβω ποσο δυσκολο ειναι, ειδικα τωρα στην αρχη...


καλωσορισες Κατερινακι ευχομαι συντομα ενα σπορακι στη κοιλιτσα σου και η ευχη να μην ερθεις ποτε στη θεση μου.2η απανωτη φορα ηταν αυτη.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina 28 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!μπαινω κι εγω στην παρεουλα σας!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 215994
Ας ειναι τυχερες οι επομενες μερες, και να εχουμε οσες επιθυμουμε ευχαριστα νεα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599   

καλησπερα και απο μενα κατερινα μου..μας πετυχες σε περιεργη φαση..ευχομαι συντομα εγκυουλα

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:
valgreg έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
valgreg έγραψε:να σαι καλα Βασουλα μου αλλα αλλος τα οριζει αυτα.και εμενα μου ηρθε κεραυνος.ελπιζω να ερθουν ευχαριστα νεα απο πλευρα σου.θα χαρω παρα πολυ

Θα έρθουν και για τις 2 μας,στο υπόσχομαι!!

μακαρι Βασουλα μου γλυκεια

Μια ερώτηση..Οι πιθανότητες ποιες είναι?

μηδαμινες Βασουλα απλα την Παρασκευη εδωσε ο γιατρος σαν διορια για να εξαντλησουμε τις πιθανοτητες.οταν βγηκα απο το ιατρειο ο αντρας μου εμεινε με τον γιατρο.μπηκαμε στο αμαξι και στη διαδρομη με ρωτησε,ελπιζεις σε κατι?και πριν απαντησω μου λεει μην ελπιζεις ο γιατρος μου το ειπε αλλα δεν ηθελε να σε στρεσαρει και αλλο.εκει μου κοπηκαν τελειως τα ποδια.αχ κοριτσια το γεγονος οτι πρεπει να ξαναπερασω αυτη τη πορτα του χειρουργειου και να αδειασω ψυχη και σωμα μου φαινεται Γολγοθας.

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:Kalhspera koritsia mou.kaloriziko to kainourio themataki k euxomai na mh graftoun se auto alla dusaresta nea:-( xrusovalantw mou den kserw ti na pw stenaxwrithika toso polu:-( euxomai se ena thauma na arxisei na megalwnei to sporaki sou k thn paraskeuh na einai telika ola kala....ti na pw kardoula mou den exw logia pragmatika:-(

ευχαριστω Αλεξανδρα μου,να εισαι καλα

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
katerina 28 έγραψε:Υπομονη κοριτσακι μου...αν και δεν εχω ερθει σ αυτη την θεση, νομιζω οτι μπορω να καταλαβω ποσο δυσκολο ειναι, ειδικα τωρα στην αρχη...


καλωσορισες Κατερινακι ευχομαι συντομα ενα σπορακι στη κοιλιτσα σου και η ευχη να μην ερθεις ποτε στη θεση μου.2η απανωτη φορα ηταν αυτη.


Πουλάκι μου τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμη για το μωράκι σου..Πίστεψε σε αυτό δώσε του την δύναμη που ζητάει να κρατηθεί..Πόσο θα θέλα να μασταν κοντά ρε παιδάκι μου..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:κοριτσια μου στελνω σε ολες πολυ θετικη ενεργια και με το καλο να μαθετε ολες οτι καθε μηνα θα φουσκονετε και θα κανετε μεγαλες αλλα πολυ μεγαλες κιλιτσες θελω αν σας στηλω πολυ θετικη ενεργια καποτε ειμουνα και εγω στην θεση σας  



ευχαρισουμε πολυ φρεσκια μαμα..με το καλο να υποδεχτεις τον γιοκα σου..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
valgreg έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
valgreg έγραψε:να σαι καλα Βασουλα μου αλλα αλλος τα οριζει αυτα.και εμενα μου ηρθε κεραυνος.ελπιζω να ερθουν ευχαριστα νεα απο πλευρα σου.θα χαρω παρα πολυ

Θα έρθουν και για τις 2 μας,στο υπόσχομαι!!

μακαρι Βασουλα μου γλυκεια

Μια ερώτηση..Οι πιθανότητες ποιες είναι?

μηδαμινες Βασουλα απλα την Παρασκευη εδωσε ο γιατρος σαν διορια για να εξαντλησουμε τις πιθανοτητες.οταν βγηκα απο το ιατρειο ο αντρας μου εμεινε με τον γιατρο.μπηκαμε στο αμαξι και στη διαδρομη με ρωτησε,ελπιζεις σε κατι?και πριν απαντησω μου λεει μην ελπιζεις ο γιατρος μου το ειπε αλλα δεν ηθελε να σε στρεσαρει και αλλο.εκει μου κοπηκαν τελειως τα ποδια.αχ κοριτσια το γεγονος οτι πρεπει να ξαναπερασω αυτη τη πορτα του χειρουργειου και να αδειασω ψυχη και σωμα μου φαινεται Γολγοθας.


Εντάξει εχω γίνει ράκος...Μακάρι να γίνει ένα θαύμα το θερμοπαρακαλώ...

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valgreg έγραψε:
katerina 28 έγραψε:Υπομονη κοριτσακι μου...αν και δεν εχω ερθει σ αυτη την θεση, νομιζω οτι μπορω να καταλαβω ποσο δυσκολο ειναι, ειδικα τωρα στην αρχη...


καλωσορισες Κατερινακι ευχομαι συντομα ενα σπορακι στη κοιλιτσα σου και η ευχη να μην ερθεις ποτε στη θεση μου.2η απανωτη φορα ηταν αυτη.

2η φορα;;;;;;;Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 679259
το εχεις ξαναδει δηλαδη το εργο...ειλικρινα λυπαμαι...μην το βαζεις κατω!Ο Θεος ειναι μεγαλος!Απλα τωρα απ οτι φανταζομαι θελει ψαξιμο για την αιτια...Καλη δυναμηΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 35468

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
viki1988 έγραψε:
αχ ψυχουλα μου δεν μπορω να το πιστεψω....τι να πω;;;σε καταλαβαινω κοριτσακι μου απολυτα....πιστεψε με στο λεω ειλικρινα....δεν εχω λογια να πω αγαπουλα μου...μακαρι να ημουν διπλα σου και να σου κρατουσα το χερακι....λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου....οπως σου ειπε και το ειρηνακι θα προσευχηθω και εγω κοριτσακι μου για σενα....

Βικακι τα εχεις περασει και ξερω οτι καταλαβαινεις φαντασου εμενα που ηταν και τοσο συντομο.νομιζα πως αυτη τη φορα θα ξαναπαω εκει για να γεννησω και να που...τι να πω,εχω εναν κομπο θελω να φυγω να εξαφανιστω,δεν με χωραει ο τοπος!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου πριν 3 εβδομαδες περασα πολυ δυσκολα πολυ στεναχωρια φοβο και ομως ολα πηγαν καλα γιατι ειχα κατι ζουζουνιτσες εδω μεσα που προσευχοντουσαν ολα να πανε καλα και πραγματικα ολα πηγαν καλα ευχομαι ολα να πανε καλα με το μωρακι και ολα να αλλαξουν θα προσευχηθω να πανε ολα  καλα για το μικρο σου σπορακι εγω ειδα καρδουλα 7 εβδομαδων και παλι καναμε πολες εξετασεις γιατι πηστεβαμε οτι λογο φαρμακον το παιδι δεν αθ ηταν καλα αλλα δοξα το θεο ολα καλα και τωρα τελευτεα ηταν να γεννησω 31 εβδομαδες και οι γιατροι μου ελεγαν θα μπει θερμοκιτιδα με σολινακια και χιλια δυο και τελικα καναμε περιδεση τραχιλου στην 32 εβδομαδα πηρα μεγαλο ρισκο γι αυτο και τελικα ολα καλα

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:κοριτσια μου πριν 3 εβδομαδες περασα πολυ δυσκολα πολυ στεναχωρια φοβο και ομως ολα πηγαν καλα γιατι ειχα κατι ζουζουνιτσες εδω μεσα που προσευχοντουσαν ολα να πανε καλα και πραγματικα ολα πηγαν καλα ευχομαι ολα να πανε καλα με το μωρακι και ολα να αλλαξουν θα προσευχηθω να πανε ολα  καλα για το μικρο σου σπορακι εγω ειδα καρδουλα 7 εβδομαδων και παλι καναμε πολες εξετασεις γιατι πηστεβαμε οτι λογο φαρμακον το παιδι δεν αθ ηταν καλα αλλα δοξα το θεο ολα καλα και τωρα τελευτεα ηταν να γεννησω 31 εβδομαδες και οι γιατροι μου ελεγαν θα μπει θερμοκιτιδα με σολινακια και χιλια δυο και τελικα καναμε περιδεση τραχιλου στην 32 εβδομαδα πηρα μεγαλο ρισκο γι αυτο και τελικα ολα καλα

Με το καλό κοπέλα μου να γεννήσεις το παιδάκι σου!

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:
katerina 28 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!μπαινω κι εγω στην παρεουλα σας!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 215994
Ας ειναι τυχερες οι επομενες μερες, και να εχουμε οσες επιθυμουμε ευχαριστα νεα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 990599   

καλησπερα και απο μενα κατερινα μου..μας πετυχες σε περιεργη φαση..ευχομαι συντομα εγκυουλα

Σ ευχαριστω πολυ ειρηνακι μου!!και εσυ οτι επιθυμεις...αν και πηγαινω για εξωσωματικη τον Οκτωβριο, δεν παυω να ελπιζω οτι ισως κατι γινει μεχρι τοτεRolling Eyes

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina 28 έγραψε:

2η φορα;;;;;;;Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 679259
το εχεις ξαναδει δηλαδη το εργο...ειλικρινα λυπαμαι...μην το βαζεις κατω!Ο Θεος ειναι μεγαλος!Απλα τωρα απ οτι φανταζομαι θελει ψαξιμο για την αιτια...Καλη δυναμηΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #119 - Σελίδα 2 35468

το ξερω Κατερινακι και αυτο θα κανω.εγω ελπιζω μεχρι την Παρασκευη σε ενα θαυμα.ο Θεος ειναι μεγαλος οντως.ευχομαι τα καλυτερα.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Einai duskoles kati tetoies stigmes,h kardia thelei na pei alla to stoma den vgazei leksh...h agaph mou k oi kaluteres euxes mou gia esena k ton antra sou xrusovalantw mou einai mazi sas k eimai sigourh oti tha apokthsete ton karpo ths agaphs sas.auth th stigmh xreiazesai dunamh,sthriksou ston antroulh sou...den exw ti allo na pw....

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
valgreg έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
valgreg έγραψε:να σαι καλα Βασουλα μου αλλα αλλος τα οριζει αυτα.και εμενα μου ηρθε κεραυνος.ελπιζω να ερθουν ευχαριστα νεα απο πλευρα σου.θα χαρω παρα πολυ

Θα έρθουν και για τις 2 μας,στο υπόσχομαι!!

μακαρι Βασουλα μου γλυκεια

Μια ερώτηση..Οι πιθανότητες ποιες είναι?

μηδαμινες Βασουλα απλα την Παρασκευη εδωσε ο γιατρος σαν διορια για να εξαντλησουμε τις πιθανοτητες.οταν βγηκα απο το ιατρειο ο αντρας μου εμεινε με τον γιατρο.μπηκαμε στο αμαξι και στη διαδρομη με ρωτησε,ελπιζεις σε κατι?και πριν απαντησω μου λεει μην ελπιζεις ο γιατρος μου το ειπε αλλα δεν ηθελε να σε στρεσαρει και αλλο.εκει μου κοπηκαν τελειως τα ποδια.αχ κοριτσια το γεγονος οτι πρεπει να ξαναπερασω αυτη τη πορτα του χειρουργειου και να αδειασω ψυχη και σωμα μου φαινεται Γολγοθας.   


αχ κοριτσακι μου γλυκο μου ξυπνησες συναιθηματα καλα κρυμμενα ποναω μαζι σου  και μακαρι να μπορουσα να βοηθησω και πιο πρακτικα και οχι μεσα απο ενα λαπτοπ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις