Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Τετ Ιουν 19, 2013 12:49 am

carpe diem


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΑΡΕΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΝΑΙ!ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ!ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ?ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ?ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 1 ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ 18 ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΙΜΑ ΓΙΑ 12 ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΟΥ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΣΠΑΣΕ ΕΝΑ ΩΟΘΥΛΑΚΙΟ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΠΑΝ!ΤΙ ΚΑΝΩ??

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπο κοπελα καλος ορισες και σο στελνω πολυ θετικη ενεργεια και γρηγορα εγκυουλα γνωμη μου ειναι να πας στον/ην γυναικολογο και να του/ης πεις να σου πει ποτε ειναι η γονημες μερες σου η να σου σταθεροποιηση τον κικλο σου και μετα να προσπαθησεις για παιδακι καλη επιτυχεια και ελπιζω γρηγορα ενα σπορακι στην κιλιτσα σου και να βιωσεις αυτο που βιονο και εγω και περιμενω μερα με μερα να τον κρατισω αγκαλιτσα

3ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Πεμ Ιουν 20, 2013 4:10 am

katiag26

katiag26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και η δικιά μου γνώμη αυτή είναι. Μίλα με το γιατρό σου και θα σε βοηθήσει σίγουρα. Ίσως πρέπει πρώτα αν λύσεις τα γυναικολογικά σου θέματα και μετά να προσπαθήσεις. Εγώ είχα πρόβλημα με την προγεστερώνη μου. Όταν όμως το τακτοποιήσαμε όλα ήρθαν μόνα τους.

ATHINOULA78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ......Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΡΩΤΑ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!!
Very Happy

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σε ΟΛΑ τα κορίτσια!
Κι εγώ καινούργια είμαι στο Forum Laughing
Κατά τη γνώμη πρέπει να σε δει ένας γιατρός λόγω άστατης περιόδου και μόνο γι αυτό γιατί γλυκό μου κορίτσι με μια φορά ελεύθερη επαφή δεν θα έπρεπε να αγχώνεσαι καθόλου!
Σου εύχομαι ολόψυχα να μην ταλαιπωρηθείς και αμέσως να μείνεις έγκυος παρόλαυτα να είσαι ήρεμη, να χαίρεσαι τις στιγμές με τον αντρούλη σου και προσευχούλα! Σίγουρα η επιστήμη είναι σημαντική και πρέπει να απευθυνόμαστε για όποιο πρόβλημα παρουσιάζεται αλλά μόνο ο Θεός χαρίζει ζωή! 
Εύχομαι σύντομα όλα τα θεματάκια σου να ληθούν, να μας πει πεις τα ευχάριστα αλλά μέχρι τοτε ΟΧΙ άγχος!

μιτατα

μιτατα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ  ΚΑΙ  Η  ΔΙΚΙΑ  ΜΟΥ  ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ  ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ  ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! 990599ΚΑΛΗ  ΕΠΙΤΙΧΥΑVery Happy

carpe diem


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΔΥΝΑΜΗ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ!ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ(Ο ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ).ΟΙ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΙΣΧΥΡΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΥΟΣΑΛΠΙΓΓΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΥΔΡΟΣΑΛΠΙΓΓΑ.ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ!Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΞΑΝΑΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΣΥΜΦΗΣΕΙΣ(ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΥΓΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ)ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΜΗΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΖΗΜΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΩ,ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ..ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ!ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ!ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΡΥΟΠΗΞΙΑ ΓΙΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΛΟΓΩ ΞΥΡΙΣΜΑΤΟΣ!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ??ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
carpe diem έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΔΥΝΑΜΗ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ!ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ(Ο ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ).ΟΙ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΙΣΧΥΡΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΥΟΣΑΛΠΙΓΓΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΥΔΡΟΣΑΛΠΙΓΓΑ.ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ!Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΞΑΝΑΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΣΥΜΦΗΣΕΙΣ(ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΥΓΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ)ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΜΗΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΖΗΜΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΩ,ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ..ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ!ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ!ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΡΥΟΠΗΞΙΑ ΓΙΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΛΟΓΩ ΞΥΡΙΣΜΑΤΟΣ!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ??ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ [ΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΣΟΥ?

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό ειναι μια αποφαση που θα παρεις εσυ. Αυτό είναι το πρώτο που θα σου πω. Το δευτερο.......κονδυλώματα λόγο ξυρίσματος? Μη το πεις πουθενα αυτό. Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο. Τα κονδυλώματα είναι ΣΜΝ μόνοοοοοο.

10ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Τρι Ιουν 25, 2013 6:10 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα αυτο με τα κονδυλωματα και το ξυρισμα..ντοινγκ! 

και στο θεμα σου τωρα. ο προβληματισμος σου ειναι το ποτε θα κανεις την επεμβαση?

σορρυ αλλα μετα απο αυτο με τα κονδυλωματα και το ξυρισμα μου εφυγε λιγο το κεφαλιιιι....

11ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Τρι Ιουν 25, 2013 1:50 pm

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω αυτο με τα κονδυλωματα δεν το καταλαβα!! πως στο καλο κολλας απο το ξυρισμα;;;ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! 585182 θα ειχαμε ολες τοτε!ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! 585182ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! 585182

12ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Πεμ Ιουν 27, 2013 1:36 am

ATHINOULA78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΞΥΡΙΣΜΑ.....NO WAY!!!!
ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΝ ΘΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.......ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΗΤΕΡΑ ΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ (ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ) ΑΣΕ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!:Wink

13ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Πεμ Ιουν 27, 2013 4:51 am

elisavet79

elisavet79
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zini έγραψε:εγω αυτο με τα κονδυλωματα δεν το καταλαβα!! πως στο καλο κολλας απο το ξυρισμα;;;ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! 585182 θα ειχαμε ολες τοτε!ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! 585182ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! 585182
και εμενα η γνωμη μου ειναι να συμβουλευτεισ τον γιατρο σου.
ζινι συγνωμη ξεχασα να σε καλοσορισω
θα το κανω τωρα ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ,οφειλω ομωσ να παραδεχτω πωσ καταλαβεσ πολλα πραγματα και τωρα εισαι οκ μπραβο

14ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Πεμ Ιουν 27, 2013 6:43 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elisavet79 έγραψε:
zini έγραψε:εγω αυτο με τα κονδυλωματα δεν το καταλαβα!! πως στο καλο κολλας απο το ξυρισμα;;;ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! 585182 θα ειχαμε ολες τοτε!ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! 585182ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! 585182
και εμενα η γνωμη μου ειναι να συμβουλευτεισ τον γιατρο σου.
ζινι συγνωμη ξεχασα να σε καλοσορισω
θα το κανω τωρα ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ,οφειλω ομωσ να παραδεχτω πωσ καταλαβεσ πολλα πραγματα και τωρα εισαι οκ μπραβο

ειδα και στο αλλο θεμα οτι εγραψες για μενα (λογικα για μενα δεν ξερω αν με μπερδευεις) αλλα δεν καταλαβαινω τι λες παντως Rolling EyesRolling Eyes

15ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 6:57 am

carpe diem


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia mou kalispera!!exete apoluto dikaio na aporeite gia ta kondulomata apo ksurisma!k go den to gnoriza!mou to eipan eidi 4 giatroi oti einai apauto.an mpeite sto internet kai psaksete tha deite oti uparxoun pollon eidon kondulomata kai nai apo to ksurisma episis.sigoura den to pathainoun oles!tespa opos k na xei itan imia apo tis pio asximes empeiries tis xois mou!!mou kane kruopiksia kai kautiriasi me layzer kai i anaisthitiki den mepiane!!!pethana apo pono!alla tora eimai entaksei!oso gia to thema tis epembasis pou sas elega prepei na paro apofasi poion giatro tha empisteuto kai na proxoriso mazi tou..apla tora eimai mperdemeni!!ti na po??sas exaristo oles mesa apo tin kardia mou gia to endiaferon!

16ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 7:02 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω την εντυπωση οτι παλι τα μπερδευεις. για να εχεις κονδυλωματα πρεπει να εχεις και HPV. αυτα πανε πακετο.

οπως και ναχει σου ευχομαι περαστικα!

17ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 7:03 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
carpe diem έγραψε:koritsia mou kalispera!!exete apoluto dikaio na aporeite gia ta kondulomata apo ksurisma!k go den to gnoriza!mou to eipan eidi 4 giatroi oti einai apauto.an mpeite sto internet kai psaksete tha deite oti uparxoun pollon eidon kondulomata kai nai apo to ksurisma episis.sigoura den to pathainoun oles!tespa opos k na xei itan imia apo tis pio asximes empeiries tis xois mou!!mou kane kruopiksia kai kautiriasi me layzer kai i anaisthitiki den mepiane!!!pethana apo pono!alla tora eimai entaksei!oso gia to thema tis epembasis pou sas elega prepei na paro apofasi poion giatro tha empisteuto kai na proxoriso mazi tou..apla tora eimai mperdemeni!!ti na po??sas exaristo oles mesa apo tin kardia mou gia to endiaferon!
Λοιπον δεν το γνωριζα ομολογω και το εμαθα τωρα. Ναι οντως το εψαξα και υπαρχει. Εγω ήξερα απο σεξουαλική επαφή ή και απο μυρμυγκιά που ο ιος είναι ο ιδιος. απο ξύρισμα το ακουσα πρωτη φορα. Εδω και το λινκ που βρηκα http://www.dermatologoskalamaria.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=17

18ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 7:06 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
carpe diem έγραψε:koritsia mou kalispera!!exete apoluto dikaio na aporeite gia ta kondulomata apo ksurisma!k go den to gnoriza!mou to eipan eidi 4 giatroi oti einai apauto.an mpeite sto internet kai psaksete tha deite oti uparxoun pollon eidon kondulomata kai nai apo to ksurisma episis.sigoura den to pathainoun oles!tespa opos k na xei itan imia apo tis pio asximes empeiries tis xois mou!!mou kane kruopiksia kai kautiriasi me layzer kai i anaisthitiki den mepiane!!!pethana apo pono!alla tora eimai entaksei!oso gia to thema tis epembasis pou sas elega prepei na paro apofasi poion giatro tha empisteuto kai na proxoriso mazi tou..apla tora eimai mperdemeni!!ti na po??sas exaristo oles mesa apo tin kardia mou gia to endiaferon!
Λοιπον δεν το γνωριζα ομολογω και το εμαθα τωρα. Ναι οντως το εψαξα και υπαρχει. Εγω ήξερα απο σεξουαλική επαφή ή και απο μυρμυγκιά που ο ιος είναι ο ιδιος. απο ξύρισμα το ακουσα πρωτη φορα. Εδω και το λινκ που βρηκα http://www.dermatologoskalamaria.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=17


εκει δεν λεει οτι η αιτια ειναι το ξυρισμα

19ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 7:08 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trilly έγραψε:εχω την εντυπωση οτι παλι τα μπερδευεις. για να εχεις κονδυλωματα πρεπει να εχεις και HPV. αυτα πανε πακετο.

οπως και ναχει σου ευχομαι περαστικα!

και εγω το ιδιο ξερω...πρεπει να εχεις και τον ιο..πηγαινε στον γιατρο σου βεβαια επειδη δεν εχω διαβασει τα παραπανω...αυτο αν το δεις σε μικρο σταδιο μπορεις με μια επεμβαση να τα βγαλεις...αλλα γιατρος δεν ειμαι οποτε πρεπει να πας στον γιατρο σου...περαστικα σου ευχομαι

20ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 7:11 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
trilly έγραψε:εχω την εντυπωση οτι παλι τα μπερδευεις. για να εχεις κονδυλωματα πρεπει να εχεις και HPV. αυτα πανε πακετο.

οπως και ναχει σου ευχομαι περαστικα!

και εγω το ιδιο ξερω...πρεπει να εχεις και τον ιο..πηγαινε στον γιατρο σου βεβαια επειδη δεν εχω διαβασει τα παραπανω...αυτο αν το δεις σε μικρο σταδιο μπορεις με μια επεμβαση να τα βγαλεις...αλλα γιατρος δεν ειμαι οποτε πρεπει να πας στον γιατρο σου...περαστικα σου ευχομαι


ακριβως.πρεπει να εχεις τον ιο. και συγκεκριμενα οι τυποι 6 και 11 ειναι οι υπευθυνοι για τα κονδυλωματα. οι 16 και 18 ειναι υπευθυνοι για τον καρκινο του τραχηλου. το απλο ξυρισμα δεν βγαζει κονδυλωματα.

21ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 7:14 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
ede έγραψε:
carpe diem έγραψε:koritsia mou kalispera!!exete apoluto dikaio na aporeite gia ta kondulomata apo ksurisma!k go den to gnoriza!mou to eipan eidi 4 giatroi oti einai apauto.an mpeite sto internet kai psaksete tha deite oti uparxoun pollon eidon kondulomata kai nai apo to ksurisma episis.sigoura den to pathainoun oles!tespa opos k na xei itan imia apo tis pio asximes empeiries tis xois mou!!mou kane kruopiksia kai kautiriasi me layzer kai i anaisthitiki den mepiane!!!pethana apo pono!alla tora eimai entaksei!oso gia to thema tis epembasis pou sas elega prepei na paro apofasi poion giatro tha empisteuto kai na proxoriso mazi tou..apla tora eimai mperdemeni!!ti na po??sas exaristo oles mesa apo tin kardia mou gia to endiaferon!
Λοιπον δεν το γνωριζα ομολογω και το εμαθα τωρα. Ναι οντως το εψαξα και υπαρχει. Εγω ήξερα απο σεξουαλική επαφή ή και απο μυρμυγκιά που ο ιος είναι ο ιδιος. απο ξύρισμα το ακουσα πρωτη φορα. Εδω και το λινκ που βρηκα http://www.dermatologoskalamaria.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=17


εκει δεν λεει οτι η αιτια ειναι το ξυρισμα
Αυτό λεει . ''Ο ιός μεταδίδεται με άμεση επαφή με δέρμα που είχε αλλοιώσεις, κυρίως με τη σεξουαλική επαφή ή με αυτοενοφθαλμισμό (μετάδοση απο το ίδιο άτομο στον εαυτό του πχ με το ξύρισμα)'' τι δεν καταλαβα σωστα? Γαιτι και εγω μεχρι εχθες ΣΜΝ το ήξερα. Για να εξηγησει καποια που ξερει.

22ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 7:14 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με αυτοενοφθαλμισμό (μετάδοση απο το ίδιο άτομο στον εαυτό του πχ με το ξύρισμα

το λεει πεντακαθαρα οτι ειναι η σεξουαλικα μεταδιδομενο η απο το ξυρισμα............βρε τι μαθενουμε χρονουςμε τους χρονους και εκει που χωριζανε ζευγαρια τωρα δεν θα χωριζουν τοσο ευκολα

23ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 7:15 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
trilly έγραψε:
ede έγραψε:
carpe diem έγραψε:koritsia mou kalispera!!exete apoluto dikaio na aporeite gia ta kondulomata apo ksurisma!k go den to gnoriza!mou to eipan eidi 4 giatroi oti einai apauto.an mpeite sto internet kai psaksete tha deite oti uparxoun pollon eidon kondulomata kai nai apo to ksurisma episis.sigoura den to pathainoun oles!tespa opos k na xei itan imia apo tis pio asximes empeiries tis xois mou!!mou kane kruopiksia kai kautiriasi me layzer kai i anaisthitiki den mepiane!!!pethana apo pono!alla tora eimai entaksei!oso gia to thema tis epembasis pou sas elega prepei na paro apofasi poion giatro tha empisteuto kai na proxoriso mazi tou..apla tora eimai mperdemeni!!ti na po??sas exaristo oles mesa apo tin kardia mou gia to endiaferon!
Λοιπον δεν το γνωριζα ομολογω και το εμαθα τωρα. Ναι οντως το εψαξα και υπαρχει. Εγω ήξερα απο σεξουαλική επαφή ή και απο μυρμυγκιά που ο ιος είναι ο ιδιος. απο ξύρισμα το ακουσα πρωτη φορα. Εδω και το λινκ που βρηκα http://www.dermatologoskalamaria.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=17


εκει δεν λεει οτι η αιτια ειναι το ξυρισμα
Αυτό λεει .    ''Ο ιός μεταδίδεται με άμεση επαφή με δέρμα που είχε αλλοιώσεις, κυρίως με τη σεξουαλική επαφή ή με αυτοενοφθαλμισμό (μετάδοση απο το ίδιο άτομο στον εαυτό του πχ με το ξύρισμα)''      τι δεν καταλαβα σωστα? Γαιτι και εγω μεχρι εχθες ΣΜΝ  το ήξερα. Για να εξηγησει καποια που ξερει.

απο χρησιμοποιημενο ξυραφι φανταζομαι θα εννοει

24ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 7:17 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
ede έγραψε:
trilly έγραψε:
ede έγραψε:
carpe diem έγραψε:koritsia mou kalispera!!exete apoluto dikaio na aporeite gia ta kondulomata apo ksurisma!k go den to gnoriza!mou to eipan eidi 4 giatroi oti einai apauto.an mpeite sto internet kai psaksete tha deite oti uparxoun pollon eidon kondulomata kai nai apo to ksurisma episis.sigoura den to pathainoun oles!tespa opos k na xei itan imia apo tis pio asximes empeiries tis xois mou!!mou kane kruopiksia kai kautiriasi me layzer kai i anaisthitiki den mepiane!!!pethana apo pono!alla tora eimai entaksei!oso gia to thema tis epembasis pou sas elega prepei na paro apofasi poion giatro tha empisteuto kai na proxoriso mazi tou..apla tora eimai mperdemeni!!ti na po??sas exaristo oles mesa apo tin kardia mou gia to endiaferon!
Λοιπον δεν το γνωριζα ομολογω και το εμαθα τωρα. Ναι οντως το εψαξα και υπαρχει. Εγω ήξερα απο σεξουαλική επαφή ή και απο μυρμυγκιά που ο ιος είναι ο ιδιος. απο ξύρισμα το ακουσα πρωτη φορα. Εδω και το λινκ που βρηκα http://www.dermatologoskalamaria.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=17


εκει δεν λεει οτι η αιτια ειναι το ξυρισμα
Αυτό λεει .    ''Ο ιός μεταδίδεται με άμεση επαφή με δέρμα που είχε αλλοιώσεις, κυρίως με τη σεξουαλική επαφή ή με αυτοενοφθαλμισμό (μετάδοση απο το ίδιο άτομο στον εαυτό του πχ με το ξύρισμα)''      τι δεν καταλαβα σωστα? Γαιτι και εγω μεχρι εχθες ΣΜΝ  το ήξερα. Για να εξηγησει καποια που ξερει.

απο χρησιμοποιημενο ξυραφι φανταζομαι θα εννοει
εεεε αρα?????????????

25ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!! Παρ Ιουν 28, 2013 7:20 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
trilly έγραψε:
ede έγραψε:
trilly έγραψε:
ede έγραψε:
carpe diem έγραψε:koritsia mou kalispera!!exete apoluto dikaio na aporeite gia ta kondulomata apo ksurisma!k go den to gnoriza!mou to eipan eidi 4 giatroi oti einai apauto.an mpeite sto internet kai psaksete tha deite oti uparxoun pollon eidon kondulomata kai nai apo to ksurisma episis.sigoura den to pathainoun oles!tespa opos k na xei itan imia apo tis pio asximes empeiries tis xois mou!!mou kane kruopiksia kai kautiriasi me layzer kai i anaisthitiki den mepiane!!!pethana apo pono!alla tora eimai entaksei!oso gia to thema tis epembasis pou sas elega prepei na paro apofasi poion giatro tha empisteuto kai na proxoriso mazi tou..apla tora eimai mperdemeni!!ti na po??sas exaristo oles mesa apo tin kardia mou gia to endiaferon!
Λοιπον δεν το γνωριζα ομολογω και το εμαθα τωρα. Ναι οντως το εψαξα και υπαρχει. Εγω ήξερα απο σεξουαλική επαφή ή και απο μυρμυγκιά που ο ιος είναι ο ιδιος. απο ξύρισμα το ακουσα πρωτη φορα. Εδω και το λινκ που βρηκα http://www.dermatologoskalamaria.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=17


εκει δεν λεει οτι η αιτια ειναι το ξυρισμα
Αυτό λεει .    ''Ο ιός μεταδίδεται με άμεση επαφή με δέρμα που είχε αλλοιώσεις, κυρίως με τη σεξουαλική επαφή ή με αυτοενοφθαλμισμό (μετάδοση απο το ίδιο άτομο στον εαυτό του πχ με το ξύρισμα)''      τι δεν καταλαβα σωστα? Γαιτι και εγω μεχρι εχθες ΣΜΝ  το ήξερα. Για να εξηγησει καποια που ξερει.

απο χρησιμοποιημενο ξυραφι φανταζομαι θα εννοει
εεεε αρα?????????????


αααααα καλα! εγω νομιζα οτι η κοπελια ελεγε οτι με το ξυρισμα-γενικα-κανεις κονδυλωματα. τωρα αν εγω εχω HPV και ξυριστω και μετα παρεις εσυ το ξυραφι το δικο μου, ε τοτε ναι, κολλας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις