Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσια.δεν αντεχω αλλο πραγματικα..ο αντρας μου ειναι τοσο μα τοσο αδιαφορος για μας κ τρεχει συνεχεια για θεληματα κ δουλειες της μανας του τις οποιες βεβαιως βεβαιως τις κανει με μεγαλη χαρα.εγω δεν εχω κανεναν για βοηθεια ολα μονη μου.λειπει ολοκληρες μερες στη μανα του εκτος αθηνων μια να της βαψει το σπιτι μια να φτιαξει την αποθηκη, μια να σουλουπωσει τον κηπο κι εγω ;;;    προβλημα μου παρακαλω ετσι μου ειπε.να το παρω αποφαση οτι θα πηγαινει στην ''οικογενεια του''(καλα ακουσατε οικογενεια του) οποτε θελει.εγω ειμαι κλαψομοιρλα,κ τον αιχμαλωτιζω... (δεν μιλαω με την μανα του να τονισω γιατι εχουν γινει πολλα εις βαρος μου μεχρι που η κυρια με χτυπησε κιολας κι εκεινος ποτε δε με υπερασπιστηκε παρολο που μου ειπε σε μια καλη στιγμη οτι ναι η μανα μου σου εκανε πολλα κι εχεις δικιο αν τολμησω κ του τη θιξω γινεται ταυρος σε υαλοπωλειο!!!!).δεν αντεχω αλλο αυτην την κατασταση πια κ δε μπορω επισης να χωνεψω οπως μου λεει οτι θα πηγαινει οποτε θελει κ προβλημα μου ξεροντας οτι εδω εγω δεν εχω κανεναν ουτε μια φιλη τιποτα αν παθουμε κατι δεν ξερω ποια πορτα να χτυπησω για βοηθεια...ειμαι αγανακτισμενη κ πολυ πληγωμενη...αυτη η ιστορια τραβαει χρονια..να χωρισω σκεφτομαι εχω σιχαθει κ εχω ξενερωσει απιστευτα κ πιο πολυ που ο συντροφος μου δε με στηριξε ποτε 39 πυρετο ειχα κ τα περιμενε ολα απο μενα ενω με ενα 37.5 πυρετο της μανας του τρεχει πανικοβλητος..αηδιασα πια...ολο κλαιω δεν εχω κ κανεναν φιλο η συγγενη η γνωστο να τα πω, εχω χασει κ πολυ μικρη τους γονεις μου δυστυχως κ ειμαι κ μοναχοπαιδι.

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχου βρε κοπελα τι περνας απαραδεκτος ο αντρα σου απαραδεκτος μονο αυτο εχω να πω μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω αλλα χιλιομετρα μακρια καιδεν μπορω το μωνο που μπορω ειναι αν θελεις να σου στηλω το φαις μου η το σκαιπ μου να τα λεμε μεσω καμερας η απλης κλησεις να νοιωθεις καλητερα εχετε παιδακια???

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σ ευχαριστω 5 χρονων κι 6 μηνων ειναι! οταν γεννηθηκε το μωρο με αφησε λεχωνα να παει να καθαρισει την αποθηκη!!! εγω ειμαι υπερβολικη;;; αν παθουμε κατι του λεω τι θα γινουμε;; τιποτα δεν παθαινεις μου λεει...τις προαλλες αφυδατωθηκε η κορη μου 5 χρονων απο τους εμετους ειχε ιωση κ δε μπορουσα να την παω νοσοκομειο γιατι δεν ειχα που να αφησω το μωρο... παρακαλαγα μονο το θεο... ε φτανει πια η τον εχω η δεν τον εχω το ιδιο κ το αυτο ειναι!!! κι ακουσα κ το κορυφαιο!!!!'' αφου ξερεις οτι δεν εχεις βοηθεια τι ζηταγες κ ηθελες 2ο παιδι;;ας τα σκεφτοσουν τοτε'' ετσι μου ειπε...

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα καλα σε χτυπησε η μανα του και δεν μιλησε;;μιλαμε για μεγαλη κοτουλα!!απαραδεκτος στην συμπεριφορα!!επισης οταν ακουω αυτο το "εσυ δεν οαθενεις τιποτα" οταν ζητας μια βοηθεια ενω εισαι αρρωστη μου γυρνανε τα λαμπακια!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εκεινος τι ηθελε και το εκανε
κοπελα ακου να σου πω εγω ειμαι παντρεμενη ενα χρονο και περιμενω το πρωτο μου παιδακι ...λοιπον ο αντρας δεν ειναι ελληνας ειναι κουρδος συριος τον γνωρισα οταν εχασα τον πατερα μου και ειμουνα μοναχια μου να επιβιοσω νοικιαζα μια γκαρσονιερα και εκεινος εμενε διπλα μου και ετσι γνωριστικα με και μεσα σε 6 μηνες παντρεφτικα με ηρθα στην γερμανια και τωρα παιριμενουμε παιδακι ..............ξερει οτι ειμουνα μονη μου και δεν ειχα βοηθεια απο κανεναν και ακομα δεν εχω μονη μου ειμαι ο μονος που εχω ειναι ο αντρας μου τουδωσα ομως και καταλαβε οτι μπορει αν εμαι μονη μου αλλα τα ειχα καταφερη μονη μου θα τα ξανακαταφερω και σε εναν καυγα μας μεγαλο που πηγαμε να χωρισουμε κατι μου ειπε για το παιδι και σφακτικαμε ηλικρινα αλλα ολα καλα τωρα που περναω δυσκολα και ταλεποριθικα πολυ για να κρατισω το μωρο μας απο την 29 εβδομαδα προσπαθω να κρατισω τον μικρο και αν μην γεννηθη εχει γινει αλλος ανθρωπως αλλα αφου θελει τοσο πολυ την μαμα του εσενα γιατι σε πηρε και σου εκανε 2 παιδια αυτο δεν μπορω να καταλαβω.........και καλα πες εσενα σε εχει χε@@@@νη τα παιδια του γιατι δεν ενδιαφερετε ουτε αυτο μπορω να καταλαβω το οτι εισαι μονη σου δεν εχει να λεει κατι αυτο μπορει αν εισαι μονη σου αλλα εισαι και μανα μπορεις να σταθεις στα ποδια σου εσυ αυτος οταν παιθανη η δικη του μανα τι θα κανει πιος θα τον καθαριζει και πιος θα τον πλενει...........οταν θα μεγαλωσει και δεν θα εχει κανεναν γιατι η μανα του θα εχει παιθανει αλλα αυτα δεν τα σκεφτετε μονο την μαμα του σκεφτετε για αυτο αστον και αμα σου πει τιποτα πες του να πας να σε περιπιητε η μανα σου αλλα να του πεις οταν θα παιθανει η μανα σου εγω δεν θα σε πλενω ουτε θα σε μαγειρευω μετα να ψαξεις να βρεις την μανα σου να στα κανει αυτα .................................................εγω πριν γνωρισω τον αντρα μου ειμουνα αραβονιασμενη με εναν τετοιο αντρα εφευγε απο την κρητη να παει αθηνα γαι να δει την μανα του καθε μερα εληπε και τα σαβατοκιριακα πηγενε στην μαμα του και ολο και κατι ειχε να πει ακι στο σπιτι η μανα μου δεν το κανει ετσι η μανα μου δεν σηδερονη ετσι η αμνα μου δεν μαγειρυει ετσι η μανα μου η μανα μο καιμια μερα του λεω και εγω ε αι στο δι@@@λο και εσυ ακι η μανα σου οταν θα θες σεχ να πας στην μανα σου και να πας να σε πλενη και αν σε καθαριζη η μανα σου και ολα τα αλλα και εφηγα απο το σπιτι του τα εκανα ολα λιμπα εβαλα και τον σκυλο μου και το καταχεσε το σπιτι και οταν γυρισε απο την αθηνα τα ειχε χχασει ολα δεν σου λεω να κανεις το ιδιο την δικη μου περιπετεια σου λεω

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσι μου η ζωή σου τα έφερε έτσι ώστε είσαι σε δύσκολη θέση.εννοώ ότι έχασες μικρή τους γονείς σου κ λυπάμα γι'αυτό.ο άντρας σου στο πίσω του μυαλού του ΌΠΩΣ κ η πεθερά σου το εκμεταλλεύονται.ας είχες έναν μπαμπά ή αδερφό να τους τρίξει τα δόντια θα σου λεγα.δεν θέλω να σε στενοχώρησω που το λέω.κ εγώ δεν εχω τον πατέρα μου κ πολλές φορές σκέφτηκα πως αν ζούσε κάποια πράγματα θα ήταν αλλιώς.λοιπόν πατα πόδι γερά όμως.να επιβάλεις αυτό που θέλεις.όπως είπε κ η κοπέλα πιο πάνω.μην φοβάσαι ότι κ να κάνεις .οι μανούλες έχουμε πολύ περισσότερη δύναμη από όσο γνωρίζουμε..

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοπελα μου πως τον αντεχεις κ το παλευεις ακομα???
δεν εχεις καποιον αλλον στην οικογενεια σου που να μπορεσει να σε βοηθησει??

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
απολυτως κανεναν.μονο τα παιδακια μου

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackfield έγραψε:απολυτως κανεναν.μονο τα παιδακια μου

και αν δεν αντεξεις αλλο βρε κοριτσι μου τι θα κανεις??πριν ειπες οτι σκεφτεσαι να χωρισεις ..που θα πας???

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευτυχως το σπιτι ειναι δικο μου, ειμαι οικονομικα ανεξαρτητη τουλαχιστο βγαινουν τ απαραιτητα, δεν αντεχω αλλο, απορω με τι σκατα του γεμιζουν το κεφαλι μανα κι αδερφη..

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackfield έγραψε:ευτυχως το σπιτι ειναι δικο μου, ειμαι οικονομικα ανεξαρτητη τουλαχιστο βγαινουν τ απαραιτητα, δεν αντεχω αλλο, απορω με τι σκατα του γεμιζουν το κεφαλι μανα κι αδερφη..

αυτο το τελευταιο ξαναπεστο...απο τη στιγμη που λυπει τοσες ωρες μαλλον καλοπερναει εκει και με σενα μονο αγκαρια το βλεπει...αμα εισαι οικονομικα ανεξαρτητη σκεψου το πολυ σοβαρα να χωρισεις...ειδικα αμα εχετε και τσακωμους μονο κακο κανεισ στο μεγαλο σου το παιδακι παρα καλο που ειστε τυπικα μαζι...πηγαινει εκει και του γεμιζουν το κεφαλι με σκ@τ@...δωστου τα παπουτσακια του στο χερι τησ μανουλασ του...αυτη θα τα κραταει καλητερα!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackfield έγραψε:ευτυχως το σπιτι ειναι δικο μου, ειμαι οικονομικα ανεξαρτητη τουλαχιστο βγαινουν τ απαραιτητα, δεν αντεχω αλλο, απορω με τι σκατα του γεμιζουν το κεφαλι μανα κι αδερφη..

ευτυχως δεν λες τιποτα!!!
το πραγμα ειναι σαπιο απο μεσα βαθια δεν νομιζω οτι αξιζει αλλη προσπαθεια.

Deppy-John

Deppy-John
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημέρα
έπεσα πάνω στην κουβέντα,ξέρουμε λίγα φυσικά αλλά εφόσον είναι έτσι τα πράγματα και έχεις τη δυνατότητα  βάλε πάνω από όλα τον εαυτό και τα παιδιά σου,....μάζεψε όλη σου την δυναμη και σκέψου το σοβαρά να χωρίσεις. Αν ξέρω κάτι,είναι ότι οι άνθρωποι ΔΕΝ αλλάζουν,ότι και αν υπόσχονται. Εσένα δεν σου προσφέρει κάτι σαν σύντροφος,το αν θα θέλει να προσφέρει στα παιδιά του σαν πατέρας θα είναι σο χέρι του έπειτα. Αρκεί να είσαι ευτυχισμένη και να δώσεις ένα καλό παράδειγμα αξιοπρέπειας και αυτοσεβασμού στα παιδιά σου

edit....όσο το σκέφτομαι,ο χωρισμός είναι πολύ μεγάλη απόφαση για να το λέω τόσο αψήφιστα.Εσύ ξέρεις ποιά είναι η σχέση σου με τον άντρα σου και αν υπάρχουν περιθώρια σωτηρίας και αν πέρα από τον θυμό έχεις ακόμα τρυφερά συναισθήματα απέναντι του. μακάρι να μπορούσα να δώσω καλύτερες συμβουλές

lne


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα ε τα εχω παρει τωρα!!!!!που ζουμε ρε π@@@@ μου!!!!!!εγω να μην σε επηρεασω τωρα αλλα να χωρισεις!!!!γιατι ολο θα τσακωνεστε κ δεν ειναι καλο για τα παιδια!δεν ειναι 1 κ 2 ειναι πολλα μαζεμενα ελεος!!!αμα θες κ το δικο μου facebook!!!!!!

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ειλικρινα δεν αντεχω αλλο κ αν τον δειτε ειναι τυπος ξηγημενος, ολοι λενε τα καλυτερα γι αυτον.αλλα με τη μανα του γινεται ερμαιο..κ να τον βιασει που λεει ο λογος ευχαριστω θα της πει!!!τα ισοπεδωνει ολα για τηνπαρτι της...αφου κι η αδερφη του τα ιδια ειναι δεν παντρευεται να μην την αφησει μονη.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα θα τρελλαθουμε? πως μπορειτε να λετε σε μια κοπελα να χωρισει? το ξερετε οτι βρισκεται σε ευαλωτη θεση και μπορει να την επηρεασετε να παρει μια αποφαση για την οποια θα χτυπαει το κεφαλι της μετα? μου κανει εντυπωση το ποσο ευκολα ξεστομιζετε τετοιες κουβεντες. δλδ το θεωρω τραγικο. τοσο απλα.

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:καλα θα τρελλαθουμε? πως μπορειτε να λετε σε μια κοπελα να χωρισει? το ξερετε οτι βρισκεται σε ευαλωτη θεση και μπορει να την επηρεασετε να παρει μια αποφαση για την οποια θα χτυπαει το κεφαλι της μετα? μου κανει εντυπωση το ποσο ευκολα ξεστομιζετε τετοιες κουβεντες. δλδ το θεωρω τραγικο. τοσο απλα.
καλε η κοπελα μονη της το ειπε οτι το σκεφτεται να χωρισει αλλα και παλι ,το κοριτσι βασανιζεται.

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οχι θα κατσω με καποιον που ειναι παντρεμενος με την μανα του.ευχομαι να καταλαβει το λαθος του καποια στιγμη..τα παιδια δε γουσταρω η πεθερα ουτε να τα δει...κι εκει πλακωνομαστε παλι αυτη θελει να φυγω εγω απο τη μεση κ να ζησει με το γιο της κ τα παιδια μου...κουνια που την κουναγε

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κοριτσι μου...δυσκολες καταστασεις ειδικα αν εχεις παιδια..Μηπως να κανατε καποια κουβεντα;;

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καναμε κουβεντα!!μου ειπε να παρω αποφαση οτι θα κανει αυτο που θελει κι οτι θα ειναι διπλα στην ''οικογενεια''του (οικογενεια του θεωρει μαμα κ αδερφη!!!!ετσι τις αποκαλει οικογενεια του) κι αμα δε μου αρεσει αυτο προβλημα μου.θα φυγει την τριτη παλι για μια ολοκληρη εβδομαδα κοντα τους!!!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μήπως να του έδινες να καταλάβει με κουβέντα ότι σκέφτεσαι να δώσεις τέλος στην σχέση σας? Μήπως δεν το έχει καταλάβει και νιώθει ότι σε έχει "σίγουρη"? Ίσως ταρακουνηθεί μέσα από μια τέτοια συζήτηση και καταλάβει το λάθος του..

theanw

theanw
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κοριτσι μου πριν παντρευτειτε σημαδια δεν σου ειχε δειξει?Τι να πω δεν πιστευω οτι υπαρχουν τοσο παρτακηδες ανθρωποι.Οτι κ να αποφασισεις τα παιδια σου πανω απ ολα κ τι ειναι καλο για εκεινα αλλα κ εσενα

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οχι!!!!!!!! ισα ισα που τον επαιρνε η μανα του τηλ κι αυτος ελεγε ωχχχ παλι η μανα μου;;;; τοτε ηταν διπλα μου σε ολα, εκει μαλλον αυτη σκυλιασε κ γυρευε με τι σκατα του γεμισε το κεφαλι του...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δυστηχώς τέτοιοι άντρες δεν θα έπρεπε να παντρεύονται!!!!

Και τέτοιες πεθερές είναι πραγματικά θανάσιμες...δεν καταλαβαίνουν πόσο μεγάλο κακό κάνουν!! Ο εγωισμός τους τις τυφλώνει...όταν υπάρχει και κουνιάδα είναι ακόμη χειρότερα...

Τα λόγια που θα του πεις δεν έχουν καμιά σημασία γιατι θα τα μεταφέρει στην μανα και την αδερφή και θα του τα ανατρέψουν..'ότι και αν πεις θα χρησιμοποιηθεί εναντίον σου!

Κοιτα τον εαυτό σου και προσπάθησε να είσαι καλά..εχε τα παιδάκια σου κιντά σου..θα μεγαλώσουν και θα καταλάβουν!! Για να ''εχει ΄΄ την μανα +την αδερφή ..θα ΄΄χασει '' τα παιδιά του ..οχι οτι θα χωρίσεις..αλλά ψυχικα θα τα χάσει...(και καλα να πάθει δλδ)


Πραγματικά αυτές οι πεθερες είναι χειρότερες και από εγκληματίες και από πόρνες και από κάθε τι κακό ..καταστρέφουν οικογένειες..

Μόνο η θανατική ποινή θα τους άξιζε!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι μπορει να τον αλλαξε τοσο ρε παιδι μου???
εσυ δεν καταλαβαινεις απο την συμπεριφορα του,τι μπορει να του λεει?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις