Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποιον 4ο Γιωτα μου, εγω ακομη ζω τη μερα που βγηκα τρεχοντας απο το μπανιο με το τεστ στο χερι!!!!! I love youI love youI love youI love you
Πελυ μου!!!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 654316 Τι κανεις?!!! Πρεπει να ειναι πολυ ωραια τα σεμιναρια αυτα εε?!!! Μπεμπης 3 μηνων εε?!! Αχ κ στα δικα μας!!!!!!!!!!!!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρά Ελιζάκι μου!!!!! Κορίτσια δε σας λέω τίποτα!!!!! 'Ενα καλούτσικο με κάτι μπλε ματάκια!!!! και τα σεμινάρια πολύ πολύ χρήσιμα!!!!!πολλές ώρες βέβαια αλλά μαθαινεις πολλά!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελεια τελεια!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 215994Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 215994Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 215994Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 215994Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 215994
Κοριτσια παω για σιδερο.. λιγα λιγα να τα κανω.. να μη μου πεφτουν κ ολα μαζι....!!!!!!!!!!
*Ο αντρουλης μου μολις μου ειπε πως θελει κ αυτος σεντονια με καραβακια.....!!!*
Σας φιλω, τα λεμε σε λιγακι!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 417472

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αυτο το τεστ στο χερι ακομα το θυμαμε τι μερα και αυτη πονουσα τοσο πολυ αλλα ειχα και την καθηστεριση αλλα ελεγα οτι αθ αδιαθετισω και πως μου ηρθα να το κανω ουτε που ξερω ειναι που δεν με βασανισε σε ολη την εγκυμοσηνη με εμετους και αλα και τα κανει ολα μαζι τωρα αχ κοριτσα θαγεννησω και δεν ανχονομαι μονο να ηρεμισω απο τους πονους και να τον εχω διπλα μου αυτο θελω και μου λενε να κοιμαμε οσο μπορω οταν πονας και εχεις σισπασεις πως να κοιμηθεις πες μου

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή υπομονή με το σίδερο.....πρέπει να το πάρω απόφαση κι εγώ να κάνω το δικό μου...μαζευτηκαν παλι τα άτιμα!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο σιδερωμα ελισακι μου!!!τι κανεις πελυ μου?σε εχω πεθυμησει!!!ο μπεμπης σου?αχ 3 μηνων μπεμπακος ε?κ εγω θελω την μπεμπεκα μουυυυυυVery Happy:pillowfight:Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 215994Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 215994Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 215994Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 40 215994

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρου-φαντασματακι μας που εισαι να μας ανοιξεις το καινουριο θεματακι?εμφανισου!!!!!Very Happy:D:D:D:D:D

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα καλά Άλεξ μου!!! Επιτέλους σπίτι μετά από σχεδόν ένα μήνα πάνε -έλα!!! Τώρα να βάλουμε μπρος τις ετοιμασίες για όλα!!!! Στραβά κουτσά και λίγα λίγα έκανα κάποια ψωνια για το μπεμπούλι μου!!!


Η Αποστολία μας στρυφογυρ'ιζει;;;

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα θα εχεις τον χρονο κ την ησυχια σου να τα ετοιμασεις ολα!δεν εχει χωρο για να στριφογυριζει πια!αλλα κανει κατι τεντωματα που τα βλεπω ολαVery Happy εσενα ο μπεμπακος σου?

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό το παιδί παρακαλάω να είναι και εκτός κοιλιάς έτσι ήσυχο!!!!! Τον πίανει ώρες ώρες μια ενεργητικότητα αλλά σε γενικές γραμμές ούτε τρελές κλωτσιές τρώω ούτε τεντώματα!!!! Λένε βέβαια πως τα αγοράκια γενικά είναι λιγότερα ζωηρά στην κοιλιά....θα δείξει!!!!!!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καθε μωρακι εχει την προσωπικοτητα του μωρε ακομη κ μεσα στην κοιλιτσαI love youI love youI love youI love you αλλα ειναι ησυχα αλλα ειναι ζωηρουλικαI love youI love youI love youI love you ψυχουλες μου!!!με τη μεση σου ολα καλα τωρα?

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ευτυχώς.... άρχισα πάλι να καθομαι σαν άνθρωπος αλλά όχι πολύ ώρα στην ίδια θέση γιατι πιάνομαι...πλάκα πλάκα πέρασε ένας μήνας από τότε αν και μου είχαν πει στο νοσοκομείο ότι λόγω τη θέσης του χτυπήματος θα ποναω για καιρό....

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευτυχως εισαι καλυτερα πελυ μου!θα περασει καποια στιγμη εντελως!η μεση ειναι ετσι κ αλλιως στην εγκυμοσυνη ευαισθητη!δεν θα μας βαλεις αλλη φωτο να δουμε την κοιλιτσα σου μετα απο τοσο καιρο?Very Happy

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωωωωω!!! Έχεις δίκιο!!!!!! Χρωστάω φωτό!!!!!!!

προς το παρόν πάω να πλύνω μπαλκόνι και να ποτίσω τα λουλουδάκια μου!!!! θα μπω ξανά μετά!!!!! φιλιάααα

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Hello κοριτσάκια!! Σας διαβάζω πολύ ώρα!
Χαίρομαι με τα υπέροχα νέα σας!!!

Μπράβο Μαριλένα που πέτυχες το μωράκι σου με ανοιχτά ματάκια! Ο δικός μου γιατρός δεν έχει πολύ καλό μηχάνημα υπερήχων και μετα δυσκολίας το διακρίνω το σπλάχνο μου. Μόνο στους μεγάλους υπέρηχους του μαιευτηρίου το ευχαριστιέμαι.

Κλαραμαρία μην ανυσηχείς για το βάρος του μικρού σου μια χαρά είναι! Η δική μου στις 26 βδομάδες ήταν 770 γρ. και ήταν όλα καλά! Αφού πήρε και θέση να χαίρεσαι!!!

Ελίζα μπράβο και για τον δικό σου που μεγάλωσε τόσο πολύ!! Κι εγώ στις 6/7 πάω για ντόπλερ!

Αλεξάνδρα χαίρομαι που σε βόλεψε το μαξιλάρι θηλασμού! Είναι τέλειο!!

Εδώ επιτέλους δρόσισε κορίτσια και το ευχαριστιέμαι πάρα πολύ! Έριξα κάτι ύπνους το μεσημέρι... Πήγα και στη λαική σήμερα κ πήρα πολλά φρούτα και τα απολαμβάνω!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα λεμε αργοτερα πελυ μου!!!
βαρβαρα μου τι κανεις?ναι με βολεψε το μαξιλαρι ολο με αυτο ειμαιVery Happy δεν ειναι τελεια που εχει δροσια?ετσι κ εδω κ επιτελους συνηλθα!!τι φρουτακια πηρες?εγω ειχα παρει φραουλιτσες κ κερασακια,τα κερασακια τα ξεσκισα κ μου εμειναν οι φραουλιτσεςVery Happy

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:τα λεμε αργοτερα πελυ μου!!!
βαρβαρα μου τι κανεις?ναι με βολεψε το μαξιλαρι ολο με αυτο ειμαιVery Happy δεν ειναι τελεια που εχει δροσια?ετσι κ εδω κ επιτελους συνηλθα!!τι φρουτακια πηρες?εγω ειχα παρει φραουλιτσες κ κερασακια,τα κερασακια τα ξεσκισα κ μου εμειναν οι φραουλιτσεςVery Happy


Αχ ναι είναι τέλεια!!! Από χθες το απόγευμα έπιασε αεράκι δροσερό και μπόρεσα και έκανα δουλίτσες στο σπίτι με τον αντρούλη μου παρέα! Το είχα αφήσει τελείως και θα έπιανε αράχνες στο τέλος αλλά με αυτές τις ζέστες δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου όχι να κάνω δουλειές!

Πήρα πεπόνι, βερύκοκα, νεκταρίνια, μπανάνες και ένα μικρό καρπουζάκι! Το λατρεύει η μικρούλα μου!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τελεια!!!κ εγω θα ξανα παρω καρπουζακι μολις τσακισω κ τις φραουλιτσες μουRazz:P:P:P:P

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι είναι τέλεια τα φρουτάκια!! Ασε είχα ξεμείνει τελείως και το χα ρίξει στα γλυκά! Το Σάββατο μας είχαν φέρει σε επίσκεψη εκμέκ παγωτό! Κάθε μέρα έτρωγα από λίγο! Embarassed
Τώρα πήρα τα φρουτάκια και με χορταίνουν μια χαρά αν θέλω κάτι γλυκό!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αυτα τα ατιμα τα γλυκα!τα φρουτακια ειναι καλυτερα γιατι ειναι κ δροσιστικα κ υγιεινα!!!αλλα το βλαβερο θελουμε παντα....Rolling EyesRolling EyesRolling EyesRolling Eyes

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχχ ναι όπως τα λές! Αν ήταν χειμώνας θα τα είχα τσακίσει τα γλυκά και τις σοκολάτες! Πάντα το χειμώνα τρώω περισσότερα. Τώρα το καλοκαίρι δε μπορώ να αντισταθώ στα παγωτά όμως! Είναι τα αγαπημένα μου!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παθαινω τρελα ωρες ωρες.απο εκει που θελω κατι αλμυρο μετα θελω κατι γλυκο κ παει λεγοντας....

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι ναι οι ορμόνες έχουν βαρέσει κόκκινο και επηρεάζουν και τη διατροφή μας! Ελπίζω όταν γεννήσω να συμμορφωθώ πάλι διατροφικά! Άσχετο: Τη μικρή σου θα την ονομάσεις Αποστολία? Κ εμένα τον μπαμπά μου Αποστόλη τον λένε αλλά δε ξέρω αν θα βγάλουμε το όνομα του. Λέμε να βγάλουμε κάποιο άσχετο για να μη δημιουργούνται παρεξηγήσεις!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι θα την ονομασουμε αποστολια!!ηδη την φωναζουμε ετσιVery Happy ειναι της πεθερας μου το ονομα... αποστολης ε?πωπω τελειο αντρικο ονομα μαρεσει πολυ!!γιατι να δημιουργηθουν παρεξηγησεις?

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δε νομίζω οτι θα δημιουργηθούν παρεξηγήσεις αλλά ποτέ δε ξέρεις.. Που θα δώσουμε το όνομα του πατέρα μου και όχι της άλλης μεριάς των πεθερικών!
Και το Αποστολία είναι ωραίο όνομα και καθόλου κοινό! Αλλά μας αρέσουν πολλά και δε μπορούμε να καταλήξουμε! Στο τέλος λέμε να την δούμε και να αποφασίσουμε ποιό απ' όλα της ταιριάζει! Να μας εμπνεύσει εκείνη δηλαδή!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις