Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
396 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 396 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 42]

26Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:39 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το σαλωνι μου ειναι μεγαλο εχω μαυρους δερματινους καναπεδες ενα συνθετο στο χρωμα του ξυλου το απαλο με λευκες λεπτωμεριες
Οσο για την ηλικια δεν λεω την δικι μου γιατι θα κλεει η κοπελα με τις ασπρες τριχες στα 37 πατεπιπτοντος η μαμα μου ειναι 38

27Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:41 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Να φιαξω τσιζ κεικ ή κορμο ψυγειου με μπισκοτα;;;
Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 522194 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 522194Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 522194Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 522194Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 522194
και τα δυο ευχαριστως θα τα ηθελα!!!να σου δωσω διευθυνση να τα στειλεις πακετακι????Razz

28Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:41 am

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
εχω πεθανει στο γελιο με την περδικοστηθη!!!!!
Σοφία, ευχαριστώ, εννοουσα ότι το καθένας είναι σε μέγεθος πέρδικας βασικά Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 534787

και εγω μια απο τα ιδια!!!
Very Happy:D:D:D

29Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:42 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ. Μάι. Γκοντ. φρέσκια μαμά, τι ήταν αυτό που ξεστόμισες;;; 38 η μανούλα σου κορίτσι μου; Να φουντάρω ΤΩΡΑ από τον πέμπτο ή να περιμένωωωωω;;;;

30Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:43 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
εχω πεθανει στο γελιο με την περδικοστηθη!!!!!
Σοφία, ευχαριστώ, εννοουσα ότι το καθένας είναι σε μέγεθος πέρδικας βασικά Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 534787

και εγω μια απο τα ιδια!!!
Very Happy:D:D:D
Τι καλά!!! Σε έναν κόσμο που πληγώνει, τώρα πια δεν είμαι μόνη Smile
Ευχαριστώ Σοφάκι!

31Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:44 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Να φιαξω τσιζ κεικ ή κορμο ψυγειου με μπισκοτα;;;
Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 522194 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 522194Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 522194Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 522194Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 522194
και τα δυο ευχαριστως θα τα ηθελα!!!να σου δωσω διευθυνση να τα στειλεις πακετακι????Razz

Να σου στειλω βρε εγκυουλα να σου στειλω!

32Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:44 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
εχω πεθανει στο γελιο με την περδικοστηθη!!!!!
Σοφία, ευχαριστώ, εννοουσα ότι το καθένας είναι σε μέγεθος πέρδικας βασικά Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 534787

και εγω μια απο τα ιδια!!!
Very Happy:D:D:D

περδικας???μωρε μπραβο!! σε μενα βαλτε σπουργιτακι το καθεναVery Happy:D

33Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:47 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σπουργιτάκι είναι μια χαρά σε πληροφορώ, άντε να κουμαντάρεις ολόκληρη πέρδικα!Mad

34Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:50 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι και εχω και μια αδερφουλα που τον αλλο μηνα γινετε 1 χρονου γεννηθηκε 6 μερες μετα τον γαμο μου και ο γιος μου με την αδερφη μου θα εχουν 1 χρονο διαφορα

35Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:50 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:Το σαλωνι μου ειναι μεγαλο εχω μαυρους δερματινους καναπεδες ενα συνθετο στο χρωμα του ξυλου το απαλο με λευκες λεπτωμεριες
Οσο για την ηλικια δεν λεω την δικι μου γιατι θα κλεει η κοπελα με τις ασπρες τριχες στα 37 πατεπιπτοντος η μαμα μου ειναι 38
38 η μαμά σου??????????? Ωραία πάω να δέσω το σχοινί στον πολυέλαιο ................μεταξύ μας αυτό που ειπες δεν ηταν ευγενικό. Τι εννοείς σε 1μιση χρόνο θα μπορούσα να είμαι γιαγιά? Γαιδούρα.Razz

36Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:51 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το καθε "πουλί" εχει τη χάρη του!το σπουργιτι ειναι μικρο και τσαχπινικο η περδικα μεγάλη και αρχοντικη.

37Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:52 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιλι κανε κορμό ψυγείο. πωπωωωωωωωωωωωωωωωω. Εγώ εκανα σήμερα με μπισκότα κρεμα και ζελέ. το τσάκισα η pig

38Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:55 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:Το καθε "πουλί" εχει τη χάρη του!το σπουργιτι ειναι μικρο και τσαχπινικο η περδικα μεγάλη και αρχοντικη.

καλα το ειπες !!αυτο θα πω και στον συζυγοVery Happy

39Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:57 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:Το σαλωνι μου ειναι μεγαλο εχω μαυρους δερματινους καναπεδες ενα συνθετο στο χρωμα του ξυλου το απαλο με λευκες λεπτωμεριες
Οσο για την ηλικια δεν λεω την δικι μου γιατι θα κλεει η κοπελα με τις ασπρες τριχες στα 37 πατεπιπτοντος η μαμα μου ειναι 38
38 η μαμά σου??????????? Ωραία πάω να δέσω το σχοινί στον πολυέλαιο ................μεταξύ μας αυτό που ειπες δεν  ηταν ευγενικό. Τι εννοείς σε 1μιση χρόνο θα μπορούσα να είμαι γιαγιά? Γαιδούρα.Razz
εμενα ειναι 40 η μανα μου και ο πατερας μου 44.η μανα μου εγινε γιαγια 35. να σας σοκαρω και λιγο???ο παππους μου ο ενας ειναι 62 και εχει 3 δυσεγγονα και παει για 4ο!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την demaki88 στις Πεμ Ιουν 27, 2013 11:59 am, 1 φορά

40Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:58 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:Το σαλωνι μου ειναι μεγαλο εχω μαυρους δερματινους καναπεδες ενα συνθετο στο χρωμα του ξυλου το απαλο με λευκες λεπτωμεριες
Οσο για την ηλικια δεν λεω την δικι μου γιατι θα κλεει η κοπελα με τις ασπρες τριχες στα 37 πατεπιπτοντος η μαμα μου ειναι 38
38 η μαμά σου??????????? Ωραία πάω να δέσω το σχοινί στον πολυέλαιο ................μεταξύ μας αυτό που ειπες δεν  ηταν ευγενικό. Τι εννοείς σε 1μιση χρόνο θα μπορούσα να είμαι γιαγιά? Γαιδούρα.Razz
εμενα ειναι 40 η μανα μου και ο πατερας μου 44.η μανα μου εγινε γιαγια 35.
Και εγώ μανα για τρίτη φοράRazz:P:P:P

41Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:00 pm

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
εχω πεθανει στο γελιο με την περδικοστηθη!!!!!
Σοφία, ευχαριστώ, εννοουσα ότι το καθένας είναι σε μέγεθος πέρδικας βασικά Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 534787

και εγω μια απο τα ιδια!!!
Very Happy:D:D:D
Τι καλά!!! Σε έναν κόσμο που πληγώνει, τώρα πια δεν είμαι μόνη Smile
Ευχαριστώ Σοφάκι!


εγω το ευχαριστιεμαι και ο ο αντρουλης μου φυσικαEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassed

42Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:03 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η η μαμα μου θα γινει γιαγια περιπου σε 3 βδομαδες ο μπαμπας μου που δεν ζει πια ηταν 42 οταν τον χασαμε η μαμα μου ειναι ξαναπαντρεμενη εχω αλλα μια αδερφη 20 χρονον και την μικρουλα μας και απο τον πρωτο γαμο του αντρα τις μαμας μου ενα αγορακι 9 χρονον περιπου αρα θα μπορουσα να ειμου κορη καπιας απο δω

43Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:05 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:Αν κερνας πορτοκαλαδα ερχομαι ....θελω να βαλω κουρτινες στο σπιτι μου αλλα δεν εχω αποφασηση ακομα τι γιατι δεν εχω πατζουρια και το παταθυρα μπυ βλεπουν εναν πανεμορφο κηπο
Γιατί τότε πρέπει να βάλεις ? Αν δεν έχεις κανέναν απέναντι και δεν σε κοπανάει ο ήλιος για να βάλεις? Ασε που πρέπει να τις πλένεις κάθε 2 μήνεςTwisted Evil[/quoteαααα εσυ εχεις πολλα κουραγια με 3 παιδια για να πλενεις κουρτινες ανα δυμηνο!!!!εγω δυο φορες τον χρονο και πολυ τους ειναι!!!εγω βαψιμο θελω να κανω στο σπιτι και σκεφτομαι τα χρωματα..πειτε καμια ιδεα για κρεβατοκαμα,κουζινα και σαλονι!!!
δωσε μας κανενα στοιχειο για το σπιτι και το γουστο σου,σου αρεσουν τα χρώματα?τι χρωμα επιπλα εχεις??ειναι μεγαλα τα δωματια??

λοιπον να σου πω για το δικο μου ;η κουζινα ειναι γκρι, η κρεβατοκαμαρα μωβ και το σαλονι καφε ανοιχτο
η κουζινα εχει ενα κοκκινοπο ξυλο στα ντουλαπια!!δεν την λες και μεγαλη αλλα ουτε και μικρη..σκεφτομουν κατι σε πορτοκαλι!τι λετε??παμε στη κρεβατοκαμαρα τα επιπλα εχουν χρωμα καφεοχι βεγγε αλλα ουτε και ανοιχτο.σκεφτομουν κατποα αποχρωση στο κοκκινο η στο μωβ.παμε και στην σαλονοτραπεζαρια..εδω τα επιπλα ειναι βεγγε.οι καναπεδες μου ειναι δερμα μπεζ.οι κουρτινες ειναι δυπλες.οι απο κατω ειναι ζαχαρι και οι απο πανω που πιανοντε στο πλαι ειναι μπεζ που χρυσιζει!!

στο σαλονι ετσι οπως το περιγραφεις θα μου αρεσε κατι σε αρκετα σκουρο μπεζ σαν μοκα καπως , στην κουζινα το κοκκινωπο με πορτοκαλι δε μου πολυ καθεται αλλα απο ξυλο σε ξυλο παιζουν πολυ τα χρωματα θα το σκεφτω
η κρεβατοκαμαρα θα πηγαινε και με κιτρινο ή το λαχανι αλλα ανοιχτο αν ειναι το γλυκο καφε τα επιπλα , το κοκκινο ειναι λιγο κουραστικο να ξερεις

44Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:06 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:Το σαλωνι μου ειναι μεγαλο εχω μαυρους δερματινους καναπεδες ενα συνθετο στο χρωμα του ξυλου το απαλο με λευκες λεπτωμεριες
Οσο για την ηλικια δεν λεω την δικι μου γιατι θα κλεει η κοπελα με τις ασπρες τριχες στα 37 πατεπιπτοντος η μαμα μου ειναι 38
38 η μαμά σου??????????? Ωραία πάω να δέσω το σχοινί στον πολυέλαιο ................μεταξύ μας αυτό που ειπες δεν  ηταν ευγενικό. Τι εννοείς σε 1μιση χρόνο θα μπορούσα να είμαι γιαγιά? Γαιδούρα.Razz
εμενα ειναι 40 η μανα μου και ο πατερας μου 44.η μανα μου εγινε γιαγια 35.
Και εγώ μανα για τρίτη φοράRazz:P:P:P
δες λιγο προσθεσα καιτι στο σχολιο μου!!εγω στα 35 λεω να κανω το 4ο μου!!!ελα μωρε δεν εχει σημασια η ηλικια εδω που τα λεμε!!!το να ζεις με ολη την σημασια εχει νοημα!!!τι και αν εισαι 20 και 30???αν δεν ζεις τα χρονια σου?βλεπω και 40αρες και 50αρες που εχουν βρει το νοημα της ζωης και δεν υπολογιζουν καθπολου την ηλικα!!!δεν θελω να εχω ηλικια!

45Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:08 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χελλόοοοοουυυυυ;;; Εδώ, του '76, άτεκνη, τι δεν καταλαβαίνετε όλες;;;; Δεν περιγράφω άλλο Mad

46Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:11 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:Αν κερνας πορτοκαλαδα ερχομαι ....θελω να βαλω κουρτινες στο σπιτι μου αλλα δεν εχω αποφασηση ακομα τι γιατι δεν εχω πατζουρια και το παταθυρα μπυ βλεπουν εναν πανεμορφο κηπο
Γιατί τότε πρέπει να βάλεις ? Αν δεν έχεις κανέναν απέναντι και δεν σε κοπανάει ο ήλιος για να βάλεις? Ασε που πρέπει να τις πλένεις κάθε 2 μήνεςTwisted Evil[/quoteαααα εσυ εχεις πολλα κουραγια με 3 παιδια για να πλενεις κουρτινες ανα δυμηνο!!!!εγω δυο φορες τον χρονο και πολυ τους ειναι!!!εγω βαψιμο θελω να κανω στο σπιτι και σκεφτομαι τα χρωματα..πειτε καμια ιδεα για κρεβατοκαμα,κουζινα και σαλονι!!!
δωσε μας κανενα στοιχειο για το σπιτι και το γουστο σου,σου αρεσουν τα χρώματα?τι χρωμα επιπλα εχεις??ειναι μεγαλα τα δωματια??

λοιπον να σου πω για το δικο μου ;η κουζινα ειναι γκρι, η κρεβατοκαμαρα μωβ και το σαλονι καφε ανοιχτο
η κουζινα εχει ενα κοκκινοπο ξυλο στα ντουλαπια!!δεν την λες και μεγαλη αλλα ουτε και μικρη..σκεφτομουν κατι σε πορτοκαλι!τι λετε??παμε στη κρεβατοκαμαρα τα επιπλα εχουν χρωμα καφεοχι βεγγε αλλα ουτε και ανοιχτο.σκεφτομουν κατποα αποχρωση στο κοκκινο η στο μωβ.παμε και στην σαλονοτραπεζαρια..εδω τα επιπλα ειναι βεγγε.οι καναπεδες μου ειναι δερμα μπεζ.οι κουρτινες ειναι δυπλες.οι απο κατω ειναι ζαχαρι και οι απο πανω που πιανοντε στο πλαι ειναι μπεζ που χρυσιζει!!

στο σαλονι ετσι οπως το περιγραφεις θα μου αρεσε κατι σε αρκετα σκουρο μπεζ σαν μοκα καπως , στην κουζινα το κοκκινωπο με πορτοκαλι δε μου πολυ καθεται αλλα απο ξυλο σε ξυλο παιζουν πολυ τα χρωματα θα το σκεφτω
η κρεβατοκαμαρα θα πηγαινε και με κιτρινο ή το λαχανι αλλα ανοιχτο αν ειναι το γλυκο καφε τα επιπλα , το κοκκινο ειναι λιγο κουραστικο να ξερεις

το χρωμα που μου ειπες για το σαλονι μου αρεσε!!για τη κρεβατοκαμα μισω το κιτρινο.για λαχανι παλι δεν ξερω ισως αμα το εβλεπα καπου..εγω δεν λεω για κοκκιο χτυπιτιο..σκεφτομουν κατι σε ροδακινι η κοραλι κατι τετοιο!

47Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:12 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σε κανω μαμα μου θα σου ερθει πσκετο και κορη και γαμπρος κσι εγγονος 3 σε ενα

48Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:13 pm

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α μητσαινα και εσύ μεγαλοκοπελα; μπράβο γιατί εδω είναι όλες νέες..

49Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:13 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Χελλόοοοοουυυυυ;;; Εδώ, του '76, άτεκνη, τι δεν καταλαβαίνετε όλες;;;; Δεν περιγράφω άλλο Mad

Ελα..του '76 ειμαι κι εγω.....Και μαλλον παιζει να ειμαι και μεγαλυτερη σου κατι μηνες..(ετσι για να παρηγορηθεις!)

50Το σαλόνι μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:14 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:Αν κερνας πορτοκαλαδα ερχομαι ....θελω να βαλω κουρτινες στο σπιτι μου αλλα δεν εχω αποφασηση ακομα τι γιατι δεν εχω πατζουρια και το παταθυρα μπυ βλεπουν εναν πανεμορφο κηπο
Γιατί τότε πρέπει να βάλεις ? Αν δεν έχεις κανέναν απέναντι και δεν σε κοπανάει ο ήλιος για να βάλεις? Ασε που πρέπει να τις πλένεις κάθε 2 μήνεςTwisted Evil[/quoteαααα εσυ εχεις πολλα κουραγια με 3 παιδια για να πλενεις κουρτινες ανα δυμηνο!!!!εγω δυο φορες τον χρονο και πολυ τους ειναι!!!εγω βαψιμο θελω να κανω στο σπιτι και σκεφτομαι τα χρωματα..πειτε καμια ιδεα για κρεβατοκαμα,κουζινα και σαλονι!!!
δωσε μας κανενα στοιχειο για το σπιτι και το γουστο σου,σου αρεσουν τα χρώματα?τι χρωμα επιπλα εχεις??ειναι μεγαλα τα δωματια??

λοιπον να σου πω για το δικο μου ;η κουζινα ειναι γκρι, η κρεβατοκαμαρα μωβ και το σαλονι καφε ανοιχτο
η κουζινα εχει ενα κοκκινοπο ξυλο στα ντουλαπια!!δεν την λες και μεγαλη αλλα ουτε και μικρη..σκεφτομουν κατι σε πορτοκαλι!τι λετε??παμε στη κρεβατοκαμαρα τα επιπλα εχουν χρωμα καφεοχι βεγγε αλλα ουτε και ανοιχτο.σκεφτομουν κατποα αποχρωση στο κοκκινο η στο μωβ.παμε και στην σαλονοτραπεζαρια..εδω τα επιπλα ειναι βεγγε.οι καναπεδες μου ειναι δερμα μπεζ.οι κουρτινες ειναι δυπλες.οι απο κατω ειναι ζαχαρι και οι απο πανω που πιανοντε στο πλαι ειναι μπεζ που χρυσιζει!!

στο σαλονι ετσι οπως το περιγραφεις θα μου αρεσε κατι σε αρκετα σκουρο μπεζ σαν μοκα καπως , στην κουζινα το κοκκινωπο με πορτοκαλι δε μου πολυ καθεται αλλα απο ξυλο σε ξυλο παιζουν πολυ τα χρωματα θα το σκεφτω
η κρεβατοκαμαρα θα πηγαινε και με κιτρινο ή το λαχανι αλλα ανοιχτο αν ειναι το γλυκο καφε τα επιπλα , το κοκκινο ειναι λιγο κουραστικο να ξερεις

το χρωμα που μου ειπες για το σαλονι μου αρεσε!!για τη κρεβατοκαμα μισω το κιτρινο.για λαχανι παλι δεν ξερω ισως αμα το εβλεπα καπου..εγω δεν λεω για κοκκιο χτυπιτιο..σκεφτομουν κατι σε ροδακινι η κοραλι κατι τετοιο!


ειναι ξυλο κερασιας?? αυτο το κοκκινωπο λες??νομιζω αν ειναι η αποχρωση που μου ερχεται στο μυαλο θα του πηγαινε πολυ ανοιχτο πρασινο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις