Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
309 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 309 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 42]

1Το σαλόνι μας. Empty Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 10:19 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν κοπελιές σκέφτηκα να κάνουμε ένα θέμα που θα μπορούμε να λέμε όλες ότι μας κατέβει. 'Οτι θέλουμε που δεν ανήκει σε καμία κατηγορία ή σε κάποιο κάποιο γκρούπ. Σοβαρά καθημερινά θέματα. Όπως γιατί δεν μου έπιασε η βαφή, τι χρώμα να βάψω τα νύχια μου, τι θα φάμε αύριο και που να πάμε διήμερο. Τέτοια σοβαρά θέματα. Razz Λοιπόν περάστε για καφεδάκι ,μπυρίτσα ,κρασάκι και ότι θέλει η κάθε μια.

2Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 10:24 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν κερνας πορτοκαλαδα ερχομαι ....θελω να βαλω κουρτινες στο σπιτι μου αλλα δεν εχω αποφασηση ακομα τι γιατι δεν εχω πατζουρια και το παταθυρα μπυ βλεπουν εναν πανεμορφο κηπο

3Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 10:27 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:Αν κερνας πορτοκαλαδα ερχομαι ....θελω να βαλω κουρτινες στο σπιτι μου αλλα δεν εχω αποφασηση ακομα τι γιατι δεν εχω πατζουρια και το παταθυρα μπυ βλεπουν εναν πανεμορφο κηπο
Γιατί τότε πρέπει να βάλεις ? Αν δεν έχεις κανέναν απέναντι και δεν σε κοπανάει ο ήλιος για να βάλεις? Ασε που πρέπει να τις πλένεις κάθε 2 μήνεςTwisted Evil

4Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 10:31 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ede"]
freskia mama έγραψε:Αν κερνας πορτοκαλαδα ερχομαι ....θελω να βαλω κουρτινες στο σπιτι μου αλλα δεν εχω αποφασηση ακομα τι γιατι δεν εχω πατζουρια και το παταθυρα μπυ βλεπουν εναν πανεμορφο κηπο
Γιατί τότε πρέπει να βάλεις ? Αν δεν έχεις κανέναν απέναντι και δεν σε κοπανάει ο ήλιος για να βάλεις? Ασε που πρέπει να τις πλένεις κάθε 2 μήνεςTwisted Evil[/quoteαααα εσυ εχεις πολλα κουραγια με 3 παιδια για να πλενεις κουρτινες ανα δυμηνο!!!!εγω δυο φορες τον χρονο και πολυ τους ειναι!!!εγω βαψιμο θελω να κανω στο σπιτι και σκεφτομαι τα χρωματα..πειτε καμια ιδεα για κρεβατοκαμα,κουζινα και σαλονι!!!

5Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 10:33 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το προβλημα ειναι οτι με κοπαναει ο ηλιος και δεν εχω πατζουρια ουτε στο δωματιο και ειναι εκνευριστικο να εχεις τον ηλιο μες τα ματια σου ποσο μαλλον τωρα που θα ερθει και ο μικρουλις

6Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 10:34 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς σας βρήκα λοιπον!θα παρω μια παγωμένη μπυριτσα και πατατάκια φυσικά..λοιπον αφου δεν έχεις μπατζουρια να βάλεις χοντρές κουρτίνες που θα κάνουν και σκιά και δεν θα σε βλέπει και κανείς οταν τις κλείνεις.

7Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 10:41 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:Αν κερνας πορτοκαλαδα ερχομαι ....θελω να βαλω κουρτινες στο σπιτι μου αλλα δεν εχω αποφασηση ακομα τι γιατι δεν εχω πατζουρια και το παταθυρα μπυ βλεπουν εναν πανεμορφο κηπο
Γιατί τότε πρέπει να βάλεις ? Αν δεν έχεις κανέναν απέναντι και δεν σε κοπανάει ο ήλιος για να βάλεις? Ασε που πρέπει να τις πλένεις κάθε 2 μήνεςTwisted Evil[/quoteαααα εσυ εχεις πολλα κουραγια με 3 παιδια για να πλενεις κουρτινες ανα δυμηνο!!!!εγω δυο φορες τον χρονο και πολυ τους ειναι!!!εγω βαψιμο θελω να κανω στο σπιτι και σκεφτομαι τα χρωματα..πειτε καμια ιδεα για κρεβατοκαμα,κουζινα και σαλονι!!!
ααααααααα εχω μελετήσει τα παντα σε αυτό το σπιτι. Οι κουρτίνες μου είναι όλες με βελκρο. κανεις μια χρατσ και κάτω. Οι μισές έιναι πολύ χοντρες τις πλένω μια φορά το χρονό αλλά τις άλλες που ειναι γάζες τις πλένω αν α2-3 μήνες αφού δεν θέλουν και σιδέρωμα. καλό?Wink

8Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 10:42 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:Το προβλημα ειναι οτι με κοπαναει ο ηλιος και δεν εχω πατζουρια ουτε στο δωματιο και ειναι εκνευριστικο να εχεις τον ηλιο μες τα ματια σου ποσο μαλλον τωρα που θα ερθει και ο μικρουλις
Χοντρες ρομαν τότε.

9Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 10:50 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:Αν κερνας πορτοκαλαδα ερχομαι ....θελω να βαλω κουρτινες στο σπιτι μου αλλα δεν εχω αποφασηση ακομα τι γιατι δεν εχω πατζουρια και το παταθυρα μπυ βλεπουν εναν πανεμορφο κηπο
Γιατί τότε πρέπει να βάλεις ? Αν δεν έχεις κανέναν απέναντι και δεν σε κοπανάει ο ήλιος για να βάλεις? Ασε που πρέπει να τις πλένεις κάθε 2 μήνεςTwisted Evil[/quoteαααα εσυ εχεις πολλα κουραγια με 3 παιδια για να πλενεις κουρτινες ανα δυμηνο!!!!εγω δυο φορες τον χρονο και πολυ τους ειναι!!!εγω βαψιμο θελω να κανω στο σπιτι και σκεφτομαι τα χρωματα..πειτε καμια ιδεα για κρεβατοκαμα,κουζινα και σαλονι!!!
ααααααααα εχω μελετήσει τα παντα σε αυτό το σπιτι. Οι κουρτίνες μου είναι όλες με βελκρο. κανεις μια χρατσ και κάτω. Οι μισές έιναι πολύ χοντρες τις πλένω μια φορά το χρονό αλλά τις άλλες που ειναι γάζες τις πλένω αν α2-3 μήνες αφού δεν θέλουν και σιδέρωμα. καλό?Wink
α καλα και εγω δεν τις σιδερωνω!!!!!

10Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 10:55 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό το νέο σαλόνι! Άσχετο, αλλά θα πω τον δικό μου πόνο η άτεκνη: τα μαλλιά μου τελευταία τα σιχαίνομαι! Στέκονται σαν κράνος ή σαν ανάποδη γαβάθα πάνω στο κεφάλι μου! Η κομμώτρια λέει ότι επειδή έχω αφέλειες, δεν υπάρχουν και πολλά περιθώρια για αλλαγή, εκτός αν τα μακρύνω (για μήηηηνες) και μετά τα κόψω αλλιώς. Όμως εγώ δεν θέλω να περιμένω, θέλω λύση ΕΔΩ και ΤΩΡΑΑΑΑ (Υστερίες)

11Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:06 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Με το καλό το νέο σαλόνι! Άσχετο, αλλά θα πω τον δικό μου πόνο η άτεκνη: τα μαλλιά μου τελευταία τα σιχαίνομαι! Στέκονται σαν κράνος ή σαν ανάποδη γαβάθα πάνω στο κεφάλι μου! Η κομμώτρια λέει ότι επειδή έχω αφέλειες, δεν υπάρχουν και πολλά περιθώρια για αλλαγή, εκτός αν τα μακρύνω (για μήηηηνες) και μετά τα κόψω αλλιώς. Όμως εγώ δεν θέλω να περιμένω, θέλω λύση ΕΔΩ και ΤΩΡΑΑΑΑ (Υστερίες)
Εγώ είμαι οπαδός του πολύ κοντού μαλλιού. Ασχετα αν δεν το εχω εγω.Laughing Αν σου παει στο πρόσωπο, στο στυλ και στο σώμα τόλμησε το. Αρνητικό: Θέλει συχνό κόψιμο για να μην χαλάει η φόρμα του.

12Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:08 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Με το καλό το νέο σαλόνι! Άσχετο, αλλά θα πω τον δικό μου πόνο η άτεκνη: τα μαλλιά μου τελευταία τα σιχαίνομαι! Στέκονται σαν κράνος ή σαν ανάποδη γαβάθα πάνω στο κεφάλι μου! Η κομμώτρια λέει ότι επειδή έχω αφέλειες, δεν υπάρχουν και πολλά περιθώρια για αλλαγή, εκτός αν τα μακρύνω (για μήηηηνες) και μετά τα κόψω αλλιώς. Όμως εγώ δεν θέλω να περιμένω, θέλω λύση ΕΔΩ και ΤΩΡΑΑΑΑ (Υστερίες)
Εγώ είμαι οπαδός του πολύ κοντού μαλλιού. Ασχετα αν δεν το εχω εγω.Laughing Αν σου παει στο πρόσωπο, στο στυλ και στο σώμα τόλμησε το. Αρνητικό: Θέλει συχνό κόψιμο για να μην χαλάει η φόρμα του.
Αχ κορίτσι μου, σε ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά τυγχάνω φεγγαροπρόσωπη και περδικοστήθω (θα 'θελα!) κι έτσι δε γίνεται να το υποστηρίξω το κοντό μαλλί, όσο κι αν θα με βόλευε... Και να σου πω και κάτι, μου αρέσουν τα μακριά μαλλιά. Σκέφτομαι ότι δεν έχω και πολλά χρόνια μπροστά μου που θα μπορώ να τα έχω σε μήκος κάτω από τους ώμους χωρίς να δείχνω πολύ γεροντομπεμπέκα, οπότε ας τα χαρώ... Πώς είναι τα δικά σου μαλλιά;

13Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:16 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Με το καλό το νέο σαλόνι! Άσχετο, αλλά θα πω τον δικό μου πόνο η άτεκνη: τα μαλλιά μου τελευταία τα σιχαίνομαι! Στέκονται σαν κράνος ή σαν ανάποδη γαβάθα πάνω στο κεφάλι μου! Η κομμώτρια λέει ότι επειδή έχω αφέλειες, δεν υπάρχουν και πολλά περιθώρια για αλλαγή, εκτός αν τα μακρύνω (για μήηηηνες) και μετά τα κόψω αλλιώς. Όμως εγώ δεν θέλω να περιμένω, θέλω λύση ΕΔΩ και ΤΩΡΑΑΑΑ (Υστερίες)
Εγώ είμαι οπαδός του πολύ κοντού μαλλιού. Ασχετα αν δεν το εχω εγω.Laughing Αν σου παει στο πρόσωπο, στο στυλ και στο σώμα τόλμησε το. Αρνητικό: Θέλει συχνό κόψιμο για να μην χαλάει η φόρμα του.
Αχ κορίτσι μου, σε ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά τυγχάνω φεγγαροπρόσωπη και περδικοστήθω (θα 'θελα!) κι έτσι δε γίνεται να το υποστηρίξω το κοντό μαλλί, όσο κι αν θα με βόλευε... Και να σου πω και κάτι, μου αρέσουν τα μακριά μαλλιά. Σκέφτομαι ότι δεν έχω και πολλά χρόνια μπροστά μου που θα μπορώ να τα έχω σε μήκος κάτω από τους ώμους χωρίς να δείχνω πολύ γεροντομπεμπέκα, οπότε ας τα χαρώ... Πώς είναι τα δικά σου μαλλιά;
Μέχρι τους ώμους φιλαριστα στο φυσικό μου χρώμα .Δεν τα βάφω μαις και στην ηλικία μου ακόμα δεν έχω ασπραΤο σαλόνι μας. 328109

14Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:19 am

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
εχω πεθανει στο γελιο με την περδικοστηθη!!!!!

15Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:20 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Με το καλό το νέο σαλόνι! Άσχετο, αλλά θα πω τον δικό μου πόνο η άτεκνη: τα μαλλιά μου τελευταία τα σιχαίνομαι! Στέκονται σαν κράνος ή σαν ανάποδη γαβάθα πάνω στο κεφάλι μου! Η κομμώτρια λέει ότι επειδή έχω αφέλειες, δεν υπάρχουν και πολλά περιθώρια για αλλαγή, εκτός αν τα μακρύνω (για μήηηηνες) και μετά τα κόψω αλλιώς. Όμως εγώ δεν θέλω να περιμένω, θέλω λύση ΕΔΩ και ΤΩΡΑΑΑΑ (Υστερίες)
Εγώ είμαι οπαδός του πολύ κοντού μαλλιού. Ασχετα αν δεν το εχω εγω.Laughing Αν σου παει στο πρόσωπο, στο στυλ και στο σώμα τόλμησε το. Αρνητικό: Θέλει συχνό κόψιμο για να μην χαλάει η φόρμα του.
Αχ κορίτσι μου, σε ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά τυγχάνω φεγγαροπρόσωπη και περδικοστήθω (θα 'θελα!) κι έτσι δε γίνεται να το υποστηρίξω το κοντό μαλλί, όσο κι αν θα με βόλευε... Και να σου πω και κάτι, μου αρέσουν τα μακριά μαλλιά. Σκέφτομαι ότι δεν έχω και πολλά χρόνια μπροστά μου που θα μπορώ να τα έχω σε μήκος κάτω από τους ώμους χωρίς να δείχνω πολύ γεροντομπεμπέκα, οπότε ας τα χαρώ... Πώς είναι τα δικά σου μαλλιά;
Μέχρι τους ώμους φιλαριστα στο φυσικό μου χρώμα .Δεν τα βάφω μαις και στην ηλικία μου ακόμα δεν έχω ασπραΤο σαλόνι μας. 328109
Μπράβο, ωραία συμπεριφορά, μπήξε μας τώρα το μαχαίρι στην πληγή κι εσύ κυρία ede! Στα 37 οι άσπρες τριχούλες έχουν κάνει αισθητή την παρουσία τους στην κεφαλή μου και με εκνευρίζουν τα μάλα, που έλεγε κι ο Επίκουρος! Πάλι έπεσα πάνω σε μικρότερή μου, ε; Λογικό, σχεδόν όλες εδώ είναι μικρότερες από εμένα

16Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:21 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
εχω πεθανει στο γελιο με την περδικοστηθη!!!!!
Σοφία, ευχαριστώ, εννοουσα ότι το καθένας είναι σε μέγεθος πέρδικας βασικά Το σαλόνι μας. 534787

17Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:23 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:Αν κερνας πορτοκαλαδα ερχομαι ....θελω να βαλω κουρτινες στο σπιτι μου αλλα δεν εχω αποφασηση ακομα τι γιατι δεν εχω πατζουρια και το παταθυρα μπυ βλεπουν εναν πανεμορφο κηπο
Γιατί τότε πρέπει να βάλεις ? Αν δεν έχεις κανέναν απέναντι και δεν σε κοπανάει ο ήλιος για να βάλεις? Ασε που πρέπει να τις πλένεις κάθε 2 μήνεςTwisted Evil[/quoteαααα εσυ εχεις πολλα κουραγια με 3 παιδια για να πλενεις κουρτινες ανα δυμηνο!!!!εγω δυο φορες τον χρονο και πολυ τους ειναι!!!εγω βαψιμο θελω να κανω στο σπιτι και σκεφτομαι τα χρωματα..πειτε καμια ιδεα για κρεβατοκαμα,κουζινα και σαλονι!!!
δωσε μας κανενα στοιχειο για το σπιτι και το γουστο σου,σου αρεσουν τα χρώματα?τι χρωμα επιπλα εχεις??ειναι μεγαλα τα δωματια??

λοιπον να σου πω για το δικο μου ;η κουζινα ειναι γκρι, η κρεβατοκαμαρα μωβ και το σαλονι καφε ανοιχτο

18Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:26 am

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό το μηχάνημα που κανείς αποτρίχωση με λέιζερ στο σπίτι λέει τίποτα η τζάμπα τα λεφτά. Είναι πράγματι ανώδυνο γιατί και για τις μηχανες αποτρίχωσης λένε το ιδιο αλλά όσες και αν δοκίμασα πόνεσαν πολυ

19Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:28 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να φιαξω τσιζ κεικ ή κορμο ψυγειου με μπισκοτα;;;
Το σαλόνι μας. 522194 Το σαλόνι μας. 522194 Το σαλόνι μας. 522194 Το σαλόνι μας. 522194 Το σαλόνι μας. 522194

20Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:31 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Με το καλό το νέο σαλόνι! Άσχετο, αλλά θα πω τον δικό μου πόνο η άτεκνη: τα μαλλιά μου τελευταία τα σιχαίνομαι! Στέκονται σαν κράνος ή σαν ανάποδη γαβάθα πάνω στο κεφάλι μου! Η κομμώτρια λέει ότι επειδή έχω αφέλειες, δεν υπάρχουν και πολλά περιθώρια για αλλαγή, εκτός αν τα μακρύνω (για μήηηηνες) και μετά τα κόψω αλλιώς. Όμως εγώ δεν θέλω να περιμένω, θέλω λύση ΕΔΩ και ΤΩΡΑΑΑΑ (Υστερίες)
Εγώ είμαι οπαδός του πολύ κοντού μαλλιού. Ασχετα αν δεν το εχω εγω.Laughing Αν σου παει στο πρόσωπο, στο στυλ και στο σώμα τόλμησε το. Αρνητικό: Θέλει συχνό κόψιμο για να μην χαλάει η φόρμα του.
Αχ κορίτσι μου, σε ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά τυγχάνω φεγγαροπρόσωπη και περδικοστήθω (θα 'θελα!) κι έτσι δε γίνεται να το υποστηρίξω το κοντό μαλλί, όσο κι αν θα με βόλευε... Και να σου πω και κάτι, μου αρέσουν τα μακριά μαλλιά. Σκέφτομαι ότι δεν έχω και πολλά χρόνια μπροστά μου που θα μπορώ να τα έχω σε μήκος κάτω από τους ώμους χωρίς να δείχνω πολύ γεροντομπεμπέκα, οπότε ας τα χαρώ... Πώς είναι τα δικά σου μαλλιά;
Μέχρι τους ώμους φιλαριστα στο φυσικό μου χρώμα .Δεν τα βάφω μαις και στην ηλικία μου ακόμα δεν έχω ασπραΤο σαλόνι μας. 328109
Μπράβο, ωραία συμπεριφορά, μπήξε μας τώρα το μαχαίρι στην πληγή κι εσύ κυρία ede! Στα 37 οι άσπρες τριχούλες έχουν κάνει αισθητή την παρουσία τους στην κεφαλή μου και με εκνευρίζουν τα μάλα, που έλεγε κι ο Επίκουρος! Πάλι έπεσα πάνω σε μικρότερή μου, ε; Λογικό, σχεδόν όλες εδώ είναι μικρότερες από εμένα
ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ¨Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ 24 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΜΠΟΛΙΚΕς ΑΣΠΡΕς ΤΡΥΧΕς!!

21Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:33 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Catty έγραψε:Αυτό το μηχάνημα που κανείς αποτρίχωση με λέιζερ στο σπίτι λέει τίποτα η τζάμπα τα λεφτά. Είναι πράγματι ανώδυνο γιατί και για τις μηχανες αποτρίχωσης λένε το ιδιο αλλά όσες και αν δοκίμασα πόνεσαν πολυ
Καλησπέρα, να σου ζήσει το μωρό σου, σας διαβάζω μανούλες του Μαίου! Smile Λες για αυτό που διαφημίζει νομίζω ο Κωτσόβολος; Τι να σου πω, εμπιστεύεσαι να το κάνεις στον εαυτό σου; Εγώ κάπου δειλιάζω...
Κι εγώ ψιλοπονάω με τις μηχανές ακόμη και μετά από μεγάλο διάστημα χρήσης ρε γμτ...

22Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:33 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΣΠΡΟ ΜΑΛΛΙ ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗ, ΚΑΚΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΣΤΟ.........................................!(ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΚΑΤΑ ΒΟΥΛΗΣΗ)
Το σαλόνι μας. 654655Το σαλόνι μας. 654655Το σαλόνι μας. 654655Το σαλόνι μας. 654655Το σαλόνι μας. 654655Το σαλόνι μας. 654655Το σαλόνι μας. 654655

23Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:34 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα φτιαξω κορμο. μανι μανι. αυριο ομως, τωρα αραλικι

24Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:36 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ Παναϊα μου βραδιάτικο, η μια με τις παροιμίες, οι άλλες με τα γλυκά, μη με κολάζετε βρε, είμαι στο γραφείο ακόμα!

25Το σαλόνι μας. Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 11:39 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:Αν κερνας πορτοκαλαδα ερχομαι ....θελω να βαλω κουρτινες στο σπιτι μου αλλα δεν εχω αποφασηση ακομα τι γιατι δεν εχω πατζουρια και το παταθυρα μπυ βλεπουν εναν πανεμορφο κηπο
Γιατί τότε πρέπει να βάλεις ? Αν δεν έχεις κανέναν απέναντι και δεν σε κοπανάει ο ήλιος για να βάλεις? Ασε που πρέπει να τις πλένεις κάθε 2 μήνεςTwisted Evil[/quoteαααα εσυ εχεις πολλα κουραγια με 3 παιδια για να πλενεις κουρτινες ανα δυμηνο!!!!εγω δυο φορες τον χρονο και πολυ τους ειναι!!!εγω βαψιμο θελω να κανω στο σπιτι και σκεφτομαι τα χρωματα..πειτε καμια ιδεα για κρεβατοκαμα,κουζινα και σαλονι!!!
δωσε μας κανενα στοιχειο για το σπιτι και το γουστο σου,σου αρεσουν τα χρώματα?τι χρωμα επιπλα εχεις??ειναι μεγαλα τα δωματια??

λοιπον να σου πω για το δικο μου ;η κουζινα ειναι γκρι, η κρεβατοκαμαρα μωβ και το σαλονι καφε ανοιχτο
η κουζινα εχει ενα κοκκινοπο ξυλο στα ντουλαπια!!δεν την λες και μεγαλη αλλα ουτε και μικρη..σκεφτομουν κατι σε πορτοκαλι!τι λετε??παμε στη κρεβατοκαμαρα τα επιπλα εχουν χρωμα καφεοχι βεγγε αλλα ουτε και ανοιχτο.σκεφτομουν κατποα αποχρωση στο κοκκινο η στο μωβ.παμε και στην σαλονοτραπεζαρια..εδω τα επιπλα ειναι βεγγε.οι καναπεδες μου ειναι δερμα μπεζ.οι κουρτινες ειναι δυπλες.οι απο κατω ειναι ζαχαρι και οι απο πανω που πιανοντε στο πλαι ειναι μπεζ που χρυσιζει!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις