Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 10:41 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν η κοπελα ειναι εγκυος εγω εχω γεννησει και δεν το ξερω και σκειζω και τα διπλοματα μου αλλα ξεχασα ειμαι εγω εγκυος...................κααι ναι δεν πειρα ταμπλετ αλλα λαπτοπ

27μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 10:54 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγχαριτηρια στα κοοριτσια που μεχρι χθες μας την ελεγαν για τα χλευαστικα σχολια αλλα σημερα παραστρατησαν απο τα πιστευω τους!!μου αρεσει η σταθεροτητα σας!!!για ποια αδικια μιλουσατε;;;στην δικια μας;;;ενω εσεις πατε πισω!!!!

28μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:06 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η κοπελα του θεματος που ειναι γεννησε???

29μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:25 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:Συγχαριτηρια στα κοοριτσια που μεχρι χθες μας την ελεγαν για τα χλευαστικα σχολια αλλα σημερα παραστρατησαν απο τα πιστευω τους!!μου αρεσει η σταθεροτητα σας!!!για ποια αδικια μιλουσατε;;;στην δικια μας;;;ενω εσεις πατε πισω!!!!

ΤΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....αλλα να δωσω και σενα συγχαρητηρια για την μνημη σου και να σου θυμισω οτι αναφερομουν σε κοπελες που υπαρχουν στο φορουμ και οχι σε αυτες που μπαινουν την μια και βγαινουν την αλλη....αλλα μαλλον εσυ εχεις κολλησει εκει....καλα κανεις αν την βρισκεις....και αν θυμαμαι καλα ειπα οτι τελειωσε αλλα εσυ θελεις να το συνεχισεις...καλα κανεις και παλι δικαιωμα σουυυυυυυ....εδω ειμαι για να ανταποδιδω σε αυτα που λες...αλλα απο αυριο ομως γιατι σημερα πηρα ενα αρνητικο τεστ και ειμαι λιγο πεσμενη....αν σου λεει κατι αυτο....δεν ξερω διολου απιθανο να ειρωνευτεις...εδω ειμαι για να ανταποδωσω παντως...

30μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:27 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
try 30 έγραψε:
pamela123 έγραψε:
roodie έγραψε:ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ. ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ Η ΚΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΔΥΜΗ. ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΟΡΚΟ, ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Η ''ΚΟΠΕΛΑ''.
εγω σας εκανα μια απλη ερωτηση και εσυς κοροιδευετε?τι να πω ωραιο φορουμ εχετε να σας ζησει.........


ΚΑΤΣΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ......ΡΕ ΠΑΜΕΛΑ ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ......ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΜΕΤΑ ΣΚΩΤΟΝΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΜΛΚ ΤΙ ΝΑ ΠΩ
Τι να πεις? εσυ δεν έισαι μαρή που ανέβασες το θέμα''ΑΔΙΚΙΑ''?Ε φάτην τώρα. Razz Και πιες και μιλκσεικ σου.Razz 

εφαγα φολα κοπελια απο το αρνητικο τεστ...δεν παει μετα το μιλσεικ...οποτε αστο για αυριο που θα ειμαι καλυτερα ψυχολογικα.....και το "μαρη" που κολλαει; εκτος και αν μου κανεις πλακα...αλλα η προηγουμενη συζητηση μας δεν νομιζω να ηταν στην πλακα σωστα;

31μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:35 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
try 30 έγραψε:
ede έγραψε:
try 30 έγραψε:
pamela123 έγραψε:
roodie έγραψε:ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ. ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ Η ΚΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΔΥΜΗ. ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΟΡΚΟ, ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Η ''ΚΟΠΕΛΑ''.
εγω σας εκανα μια απλη ερωτηση και εσυς κοροιδευετε?τι να πω ωραιο φορουμ εχετε να σας ζησει.........


ΚΑΤΣΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ......ΡΕ ΠΑΜΕΛΑ ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ......ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΜΕΤΑ ΣΚΩΤΟΝΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΜΛΚ ΤΙ ΝΑ ΠΩ
Τι να πεις? εσυ δεν έισαι μαρή που ανέβασες το θέμα''ΑΔΙΚΙΑ''?Ε φάτην τώρα. Razz Και πιες και μιλκσεικ σου.Razz 

εφαγα φολα κοπελια απο το αρνητικο τεστ...δεν παει μετα το μιλσεικ...οποτε αστο για αυριο που θα ειμαι καλυτερα ψυχολογικα.....και το "μαρη" που κολλαει; εκτος και αν μου κανεις πλακα...αλλα η προηγουμενη συζητηση μας δεν νομιζω  να ηταν στην πλακα σωστα;

ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΜΕΝΑ Ε???ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΕ ΧΤΥΠΑΓΑ ΑΝ ΣΕ ΕΙΧΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΜΑΡΗ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΑΨΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ!

Υ.Γ. ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΕΣΥ ΤΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ.ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

32μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:37 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσιααααααααααααααααααααα ελατε τωρα ηρεμα ελα ροντι μου σε παρακαλω...........................τρυ30και εσυ κουκλτσα μου ελατε τι αθ καταλαβετε θα μας κλησει ακι το εσουρου

33μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:38 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:
try 30 έγραψε:
ede έγραψε:
try 30 έγραψε:
pamela123 έγραψε:
roodie έγραψε:ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ. ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ Η ΚΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΔΥΜΗ. ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΟΡΚΟ, ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Η ''ΚΟΠΕΛΑ''.
εγω σας εκανα μια απλη ερωτηση και εσυς κοροιδευετε?τι να πω ωραιο φορουμ εχετε να σας ζησει.........


ΚΑΤΣΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ......ΡΕ ΠΑΜΕΛΑ ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ......ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΜΕΤΑ ΣΚΩΤΟΝΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΜΛΚ ΤΙ ΝΑ ΠΩ
Τι να πεις? εσυ δεν έισαι μαρή που ανέβασες το θέμα''ΑΔΙΚΙΑ''?Ε φάτην τώρα. Razz Και πιες και μιλκσεικ σου.Razz 

εφαγα φολα κοπελια απο το αρνητικο τεστ...δεν παει μετα το μιλσεικ...οποτε αστο για αυριο που θα ειμαι καλυτερα ψυχολογικα.....και το "μαρη" που κολλαει; εκτος και αν μου κανεις πλακα...αλλα η προηγουμενη συζητηση μας δεν νομιζω  να ηταν στην πλακα σωστα;

ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΜΕΝΑ Ε???ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΕ ΧΤΥΠΑΓΑ ΑΝ ΣΕ ΕΙΧΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΜΑΡΗ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΑΨΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ!

Υ.Γ. ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΕΣΥ ΤΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ.ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

ναι εισαι απο τις λιγες που μου εγραψες τοσο καλοπροαιρετα εχεις δικιο...χαχαχαχαχααχα....απο το πρωι καλοπροαιρετη εισαι σε ειδαμε...τεσπα....οσο για το αν θα με χτυπαγες σε περιμενω οποτε θελεις να ερθεις να μου το δωσεις....μην μενεις μονο στα λογια.....ελα που θα μας δειρεις κιολας.....ελα κανε μας την χαρη....μπορει οντως να εκανα λαθος με το αν εγραψες εσυ το μαρη ή οχι....εχεις δικιο γιατι μου βγαινουν το ενα κατω απο το αλλο....αλλα παρτο αλλιως γιατι απο το πρωι μας δερνεις και θα πιαστεις οχι τιποτε αλλο

34μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:46 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηρεμιστε ρε κοριτσια τι σκατα δηλαδη??

35μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:51 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοπέλα μου...κουκλίτσα μου...κορίτσι μου...ένα μαρή στο τέλος και έτοιμες είστε για μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 215994 

Το ΣΚ κάτι σας πιάνει παρατηρώ!!!
Ηρεμήστε μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 688264 

36μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:55 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΩΣ ΣΤΡΑΒΩΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.ΤΗΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΚΑΙ ΠΩΣ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΑ ΠΑ ΧΟΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ! ΑΛΛΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΒΑΡΕΣΩ!ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ...Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΘΑ ΣΕ ΧΤΥΠΑΓΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΤΣΑΜΠΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΑΣΤΗ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ!!!!

37μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:58 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roodie έγραψε:ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΩΣ ΣΤΡΑΒΩΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.ΤΗΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΚΑΙ ΠΩΣ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΑ ΠΑ ΧΟΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ! ΑΛΛΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΒΑΡΕΣΩ!ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ...Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΘΑ ΣΕ ΧΤΥΠΑΓΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΤΣΑΜΠΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΑΣΤΗ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ!!!!

βρε κοριτσαρα μου εσυ μπορει να κανεις πλακα πισω απο εναν υπολογιστη ομως και απο ενα ατομο που ουτε καν σε ξερει δεν ξερει τι χιουμορ εχεισ και τι εννοεις... ειναι λογικο δεν περνω μερος καμιας αλλα ασ χαλαρωσουμε λιγο απο το πρωι και απο χθες εχουμε γινει κωλος!! φτανει1!

38μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 11:59 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΩΣ ΣΤΡΑΒΩΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.ΤΗΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΚΑΙ ΠΩΣ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΑ ΠΑ ΧΟΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ! ΑΛΛΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΒΑΡΕΣΩ!ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ...Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΘΑ ΣΕ ΧΤΥΠΑΓΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΤΣΑΜΠΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΑΣΤΗ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ!!!!

για να καταλαβω ποτε μου ειπες οτι μου εκανες πλακα; και εγω θα παω πασο...πες μου ομως....και η φρεσκια μαμα με εχει πει μαρη και η εντε αλλα ξερω πως μιλανε εχουμε κανει και πλακα και ετσι καταλαβαινω ποτε κανουμε πλακα και ποτε οχι....εμεις που μιλησαμε πρωτη φορα σημερα....πως εγω πρεπει να καταλαβω οτι μου κανεις πλακα.;;;;...το ξερω οτι βασανιζομαι οκ; το ξερω...και το εφαγα το χαστουκι μου σημερα και ηταν γερο....αλλα επισης πρεπει να καταλαβουν μερικες και δεν απευθυνομαι σε σενα οτι οταν μιλησα για ΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ και οχι στα φαντασματα...απο εκει και περα δηλαδη οτι και να γραφω εγω εκεινη θα μου το θυμιζει;

39μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:00 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pamela καλησπερα κοπελα μου
σου ευχομαι ολοψυχα γιατι το θελεις πολυ ,ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM να εισαι εγκυος...κοιτα ,για το στηθος που λες μπορει να ειναι ενα συμπτωμα συμφωνω αλλα για την κοιλια ειλικρινα δεν ξερω.....!!!!!!περιμενε παντως λιγες μερες μεινανε...ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!

40μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:01 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
roodie έγραψε:ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΩΣ ΣΤΡΑΒΩΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.ΤΗΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΚΑΙ ΠΩΣ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΑ ΠΑ ΧΟΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ! ΑΛΛΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΒΑΡΕΣΩ!ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ...Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΘΑ ΣΕ ΧΤΥΠΑΓΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΤΣΑΜΠΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΑΣΤΗ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ!!!!

βρε κοριτσαρα μου εσυ μπορει να κανεις πλακα πισω απο εναν υπολογιστη ομως και απο ενα ατομο που ουτε καν  σε ξερει δεν ξερει τι χιουμορ εχεισ και τι εννοεις... ειναι λογικο δεν περνω μερος καμιας αλλα ασ χαλαρωσουμε λιγο απο το πρωι και απο χθες εχουμε γινει κωλος!! φτανει1!

ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΝΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΥΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΥΦΟΣ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ....ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ οπαααααα.....δηλαδη να μην υποστηριξω τον εαυτο μου;;;

41μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:01 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΛΛΟ. ΕΔΩ Τ' ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ.ΕΛΕΟΣ! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ!!!

42μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:02 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:Συγχαριτηρια στα κοοριτσια που μεχρι χθες μας την ελεγαν για τα χλευαστικα σχολια αλλα σημερα παραστρατησαν απο τα πιστευω τους!!μου αρεσει η σταθεροτητα σας!!!για ποια αδικια μιλουσατε;;;στην δικια μας;;;ενω εσεις πατε πισω!!!!

ΤΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....αλλα να δωσω και σενα συγχαρητηρια για την μνημη σου και να σου θυμισω οτι αναφερομουν σε κοπελες που υπαρχουν στο φορουμ και οχι σε αυτες που μπαινουν την μια και βγαινουν την αλλη....αλλα μαλλον εσυ εχεις κολλησει εκει....καλα κανεις αν την βρισκεις....και αν θυμαμαι καλα ειπα οτι τελειωσε αλλα εσυ θελεις να το συνεχισεις...καλα κανεις και παλι δικαιωμα σουυυυυυυ....εδω ειμαι για να ανταποδιδω σε αυτα που λες...αλλα απο αυριο ομως γιατι σημερα πηρα ενα αρνητικο τεστ και ειμαι λιγο πεσμενη....αν σου λεει κατι αυτο....δεν ξερω διολου απιθανο να ειρωνευτεις...εδω ειμαι για να ανταποδωσω παντως...
και που ξερεις εσυ αν η κοπελα που μπαινει σημερα και βγαινει αυριο κανει πλακα;σου το ειπε προσωπικα;κατι ακομα..δεν την βρισκω με γυναικες ηδικα οταν δεν εχουν μια συγκεκριμενη αποψη μου την σπαει η αντιφαση.επισης δεν εχω σκοπο να ειρωνευτω ενα σοβαρο θεμα για αρνητικο τεστ..λυπαμαι πολυ γιαυτο και μην χανεις το κουραγιο σου!υπαρχει και ο επομενος μηνας!!αν και ειμαι 100% οτι και αυτο υφακι θα το δεις

43μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:04 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:pamela καλησπερα κοπελα μου
σου ευχομαι ολοψυχα γιατι το θελεις πολυ ,ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM να εισαι εγκυος...κοιτα ,για το στηθος που λες μπορει να ειναι ενα συμπτωμα συμφωνω αλλα για την κοιλια ειλικρινα δεν ξερω.....!!!!!!περιμενε παντως λιγες μερες μεινανε...ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!

πολυ ωραιο μηνυμα εβιαννα μου και μακαρι αυτο το μηνυμα να πηγαινει σε ενα πραγματικο κοριτσι που προσπαθει να μεινει εγκυος και οχι σε ατομα που απλα ρωτανε κατι και μετα εξαφανιζονται...αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις....καλα εκανες και τα ειπες αυτα Wink  Wink 

44μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:11 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki, try αφου τα ιδια πραγματα λετε μη κολλατε σε χαζομαρες τωρα !!
try μου εισαι κακοδιαθετη τωρα το καταλαβαινω και σου ευχομαι τα καλυτερα , συντομα να γινεις μανουλα Very Happy Very Happy 

45μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:14 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΛΛΟ. ΕΔΩ Τ' ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ.ΕΛΕΟΣ! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ!!!

xaxaxaxaxa μας ειπες οτι μας εκανες και πλακα...μα ζητησες κ συγνωμη;;; που ρε τα εγραψες ολα αυτα;;; σε αυτο το φορουμ ή σε αλλο;;;....καλα κανεις κοπελα μου και δεν απαντας σε αλλο μυνημα..και εμεναν πιαστηκαν τα δαχτυλα μου

46μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:16 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:Συγχαριτηρια στα κοοριτσια που μεχρι χθες μας την ελεγαν για τα χλευαστικα σχολια αλλα σημερα παραστρατησαν απο τα πιστευω τους!!μου αρεσει η σταθεροτητα σας!!!για ποια αδικια μιλουσατε;;;στην δικια μας;;;ενω εσεις πατε πισω!!!!

ΤΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....αλλα να δωσω και σενα συγχαρητηρια για την μνημη σου και να σου θυμισω οτι αναφερομουν σε κοπελες που υπαρχουν στο φορουμ και οχι σε αυτες που μπαινουν την μια και βγαινουν την αλλη....αλλα μαλλον εσυ εχεις κολλησει εκει....καλα κανεις αν την βρισκεις....και αν θυμαμαι καλα ειπα οτι τελειωσε αλλα εσυ θελεις να το συνεχισεις...καλα κανεις και παλι δικαιωμα σουυυυυυυ....εδω ειμαι για να ανταποδιδω σε αυτα που λες...αλλα απο αυριο ομως γιατι σημερα πηρα ενα αρνητικο τεστ και ειμαι λιγο πεσμενη....αν σου λεει κατι αυτο....δεν ξερω διολου απιθανο να ειρωνευτεις...εδω  ειμαι για να  ανταποδωσω παντως...
και που ξερεις εσυ αν η κοπελα που μπαινει σημερα και βγαινει αυριο κανει πλακα;σου το ειπε προσωπικα;κατι ακομα..δεν την βρισκω με γυναικες ηδικα οταν δεν εχουν μια συγκεκριμενη αποψη μου την σπαει η αντιφαση.επισης δεν εχω σκοπο να ειρωνευτω ενα σοβαρο θεμα για αρνητικο τεστ..λυπαμαι πολυ γιαυτο και μην χανεις το κουραγιο σου!υπαρχει και ο επομενος μηνας!!αν και ειμαι 100% οτι και αυτο υφακι θα το δεις


και ομως δεν το ειδα με υφος...αφου το εννοεις σε ευχαριστω πολυ!!!

47μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:17 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iouliana έγραψε:demaki, try αφου τα ιδια πραγματα λετε μη κολλατε σε χαζομαρες τωρα !!
try  μου εισαι κακοδιαθετη τωρα το καταλαβαινω και σου ευχομαι τα καλυτερα , συντομα να γινεις μανουλα Very Happy Very Happy 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ

48μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:17 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια ηρεμηστε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TRY ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ....ανοιγει ενα θεμα μια κοπελα κ αντι να της πουμε κατι η΄να δωσουμε κουραγιο βγαζει ,καταληγει η συζητηση ΠΑΝΤΑ ΑΣΧΕΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....
ελεοςςςςςςςςςς,ειλικρινα,ανοιξτε ενα θεμα κ μιληστε,μην παιζουμε με τον πονο της καθεμιας κοπελας,ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑΑΑΑΑΑ

ΑΛΛΙΩς ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ Κ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!

49μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:20 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:κοριτσια ηρεμηστε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TRY ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ....ανοιγει ενα θεμα μια κοπελα κ αντι να της πουμε κατι η΄να δωσουμε κουραγιο βγαζει ,καταληγει η συζητηση ΠΑΝΤΑ ΑΣΧΕΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....
ελεοςςςςςςςςςς,ειλικρινα,ανοιξτε ενα θεμα κ μιληστε,μην παιζουμε με τον πονο της καθεμιας κοπελας,ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑΑΑΑΑΑ

ΑΛΛΙΩς ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ Κ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!


Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy 

50μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 2 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:20 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:demaki, try αφου τα ιδια πραγματα λετε μη κολλατε σε χαζομαρες τωρα !!
try μου εισαι κακοδιαθετη τωρα το καταλαβαινω και σου ευχομαι τα καλυτερα , συντομα να γινεις μανουλα Very Happy Very Happy 
ιουλιανα μου δεν κολλαω εγω συγκεκριμεννα!!αναφερα κατι που με ενοχλησε πολυ γιατι χτες μας τα εχωσε για τα καλα η τρυ που μπορει να ειχε και δικιο μεν αλλα και αυτη σημερα δεν πηγε πισω.για ποια αδικια μιλαμε;;για οταν δεν μας συμφερει δεν ειναι αδικια;αυτο ειναι ολο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις