Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:28 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="demaki88"]
iouliana έγραψε:demaki, try αφου τα ιδια πραγματα λετε μη κολλατε σε χαζομαρες τωρα !!
try  μου εισαι κακοδιαθετη τωρα το καταλαβαινω και σου ευχομαι τα καλυτερα , συντομα να γινεις μανουλα Very Happy Very Happy 
ιουλιανα μου δεν κολλαω εγω συγκεκριμεννα!!αναφερα κατι που με ενοχλησε πολυ γιατι χτες μας τα εχωσε για τα καλα η τρυ που μπορει να ειχε και δικιο μεν αλλα και αυτη σημερα δεν πηγε πισω.για ποια αδικια μιλαμε;;για οταν δεν μας συμφερει δεν ειναι αδικια;αυτο ειναι ολο!![/q


re demmaki ελεος ενταξει.....εκει που παμε να βγαλουμε μια ακρη μην το κανουμε παλι αυτο....ειπα εγω κατι ειπες εσυ κατι...ας τελειωσει....εγω αναφερομουν αλλου και εσυ ελεγες την γνωμη σου...ας ληξει...δεν ειμαι πολυ καλα...

52μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:30 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
try 30 έγραψε:
roodie έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΛΛΟ. ΕΔΩ Τ' ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ.ΕΛΕΟΣ! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ!!!

xaxaxaxaxa  μας ειπες οτι μας εκανες και πλακα...μα ζητησες κ συγνωμη;;; που ρε τα εγραψες ολα αυτα;;; σε αυτο το φορουμ ή σε αλλο;;;....καλα κανεις κοπελα μου και δεν απαντας σε αλλο μυνημα..και εμεναν πιαστηκαν τα δαχτυλα μου

ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΠΟΣΤ :'' ΠΟΝΟΙ ΧΑΜΗΛΑ'' ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΟΥ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.ΣΕΛΙΔΑ 11 ΑΛΛΑ ΚΑΙ 13 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

53μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 12:37 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="try 30"][quote="demaki88"]
iouliana έγραψε:demaki, try αφου τα ιδια πραγματα λετε μη κολλατε σε χαζομαρες τωρα !!
try  μου εισαι κακοδιαθετη τωρα το καταλαβαινω και σου ευχομαι τα καλυτερα , συντομα να γινεις μανουλα Very Happy Very Happy 
ιουλιανα μου δεν κολλαω εγω συγκεκριμεννα!!αναφερα κατι που με ενοχλησε πολυ γιατι χτες μας τα εχωσε για τα καλα η τρυ που μπορει να ειχε και δικιο μεν αλλα και αυτη σημερα δεν πηγε πισω.για ποια αδικια μιλαμε;;για οταν δεν μας συμφερει δεν ειναι αδικια;αυτο ειναι ολο!![/q


re demmaki ελεος ενταξει.....εκει που παμε να βγαλουμε μια ακρη μην το κανουμε παλι αυτο....ειπα εγω κατι ειπες εσυ κατι...ας τελειωσει....εγω αναφερομουν αλλου και εσυ ελεγες την γνωμη σου...ας ληξει...δεν ειμαι πολυ καλα...
[/quot. τρυ το θεμα λειγει επειδη με κουρασε(οχι επειδη το ζητας)αυτο που εχω να σου πω ειναι οτι αφου δενν εισαι καλα βρε κοπελα μου που την βρισκεις την ορεξη και ασχολεισε μαζι μου;;στην θεση σου δε πα να με βρριζαν τετοια στιγμη;;;την ησυχια μου θα ηθελα!!!χαρα στο κουραγιο σου!!

54μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 1:46 pm

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:κοριτσια ηρεμηστε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TRY ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ....ανοιγει ενα θεμα μια κοπελα κ αντι να της πουμε κατι η΄να δωσουμε κουραγιο βγαζει ,καταληγει η συζητηση ΠΑΝΤΑ ΑΣΧΕΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....
ελεοςςςςςςςςςς,ειλικρινα,ανοιξτε ενα θεμα κ μιληστε,μην παιζουμε με τον πονο της καθεμιας κοπελας,ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑΑΑΑΑΑ

ΑΛΛΙΩς ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ Κ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!
sampos to idio den kanate kai me emena ton pono mou den to katalavenane epeidh hdh aytes htan manoules...........

55μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 1:50 pm

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anampel έγραψε:
evianna80 έγραψε:κοριτσια ηρεμηστε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TRY ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ....ανοιγει ενα θεμα μια κοπελα κ αντι να της πουμε κατι η΄να δωσουμε κουραγιο βγαζει ,καταληγει η συζητηση ΠΑΝΤΑ ΑΣΧΕΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....
ελεοςςςςςςςςςς,ειλικρινα,ανοιξτε ενα θεμα κ μιληστε,μην παιζουμε με τον πονο της καθεμιας κοπελας,ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑΑΑΑΑΑ

ΑΛΛΙΩς ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ Κ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!
sampos to idio den kanate kai me emena ton pono mou den to katalavenane epeidh hdh aytes htan manoules...........
kai merikes to pezane kai eksipnes..........kseroun aytes pies leo.........ande apo ekei piso apo ton ypologisth leo kai ego polla ti na apanthsh h kopela...pamela mhn akous vara gera kai dinata ande apo ki pou exete oles paidakia kai ta daxtilakia sas einai oloi mera sto kompiouter kai mas thn pezete oloi mera kai mas kanoun tis spoudagmenes gia ta orthografika mas lathi foroum gia erothshs einai oxi gia ksekatiniazmata.........

56μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 2:05 pm

pamela123


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="anampel"]
anampel έγραψε:
evianna80 έγραψε:κοριτσια ηρεμηστε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TRY ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ....ανοιγει ενα θεμα μια κοπελα κ αντι να της πουμε κατι η΄να δωσουμε κουραγιο βγαζει ,καταληγει η συζητηση ΠΑΝΤΑ ΑΣΧΕΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....
ελεοςςςςςςςςςς,ειλικρινα,ανοιξτε ενα θεμα κ μιληστε,μην παιζουμε με τον πονο της καθεμιας κοπελας,ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑΑΑΑΑΑ

ΑΛΛΙΩς ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ Κ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!
sampos to idio den kanate kai me emena ton pono mou den to katalavenane epeidh hdh aytes htan manoules...........
kai merikes to pezane kai eksipnes..........kseroun aytes pies leo.........ande apo ekei piso apo ton ypologisth leo kai ego polla ti na apanthsh h kopela...pamela mhn akous vara gera kai dinata ande apo ki pou exete oles paidakia kai ta daxtilakia sas einai oloi mera sto kompiouter kai mas thn pezete oloi mera kai mas kanoun tis spoudagmenes gia ta orthografika mas lathi foroum gia erothshs einai oxi gia ksekatiniazmata.........[/quote ρε κοριτσια ειδηκα εσυ αναμπελ εχεισ φαει γερο χερι ξυλο ενα θεμα ειπα να ανοιξω να περασουν λιγο η μερες μου ευχαριστες σε ποιον να τα πω?και εγω η ερημη πιστεβα πως εμεις η γυνεκες καταλαβενομαστε καλυτερα σε αυτο το θεμα εγκυμοσηνης αλλα εσυς εδω το εχετε παρει πολυ τον αμανε σας συγνωμη αν σας εφερα σε αυτη την κατασταση........τι να πω εγω ανοιξα το θεμα και εγινε χαμος και ναι ρε φιλε αν ειμαι εγκυος γιατη να μην εχω συμπτοματα απο νωρις?φουσκομενη κιλια ειπα οχι και οτι ειμαι ετοιμη να γενισω το ειπα λαθος πριζμενη και το βυζη να ποναη νοριτερα τεσπα........ευχαριστω γεια της απαντησης που δεν τεριαζουν στην ερωτηση μου οσο παραλογη κιαν εινναι αναμπελ συχαριτιρια για την εγκιμοσηνη σου διαβασα τα ποστ σου και τορα περνα και εγω την ιδια φαση με εσενα.........

57μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Κυρ Ιουν 30, 2013 2:19 pm

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="pamela123"]
anampel έγραψε:
anampel έγραψε:
evianna80 έγραψε:κοριτσια ηρεμηστε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TRY ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ....ανοιγει ενα θεμα μια κοπελα κ αντι να της πουμε κατι η΄να δωσουμε κουραγιο βγαζει ,καταληγει η συζητηση ΠΑΝΤΑ ΑΣΧΕΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....
ελεοςςςςςςςςςς,ειλικρινα,ανοιξτε ενα θεμα κ μιληστε,μην παιζουμε με τον πονο της καθεμιας κοπελας,ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑΑΑΑΑΑ

ΑΛΛΙΩς ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ Κ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!
sampos to idio den kanate kai me emena ton pono mou den to katalavenane epeidh hdh aytes htan manoules...........
kai merikes to pezane kai eksipnes..........kseroun aytes pies leo.........ande apo ekei piso apo ton ypologisth leo kai ego polla ti na apanthsh h kopela...pamela mhn akous vara gera kai dinata ande apo ki pou exete oles paidakia kai ta daxtilakia sas einai oloi mera sto kompiouter kai mas thn pezete oloi mera kai mas kanoun tis spoudagmenes gia ta orthografika mas lathi foroum gia erothshs einai oxi gia ksekatiniazmata.........[/quote ρε κοριτσια ειδηκα εσυ αναμπελ εχεισ φαει γερο χερι ξυλο ενα θεμα ειπα να ανοιξω να περασουν λιγο η μερες μου ευχαριστες σε ποιον να τα πω?και εγω η ερημη πιστεβα πως εμεις η γυνεκες καταλαβενομαστε καλυτερα σε αυτο το θεμα εγκυμοσηνης αλλα εσυς εδω το εχετε παρει πολυ τον αμανε σας συγνωμη αν σας εφερα σε αυτη την κατασταση........τι να πω εγω ανοιξα το θεμα και εγινε χαμος και ναι ρε φιλε αν ειμαι εγκυος γιατη να μην εχω συμπτοματα απο νωρις?φουσκομενη κιλια ειπα οχι και οτι ειμαι ετοιμη να γενισω το ειπα λαθος πριζμενη και το βυζη να ποναη νοριτερα τεσπα........ευχαριστω γεια της απαντησης που δεν τεριαζουν στην ερωτηση μου οσο παραλογη κιαν εινναι αναμπελ συχαριτιρια για την εγκιμοσηνη σου διαβασα τα ποστ σου και τορα περνα και εγω την ιδια φαση με εσενα.........
[/quotepamela epeidh merikes apo edo mesa einai manoules den katalavenoun thn agonia pou pername emeis kathe mina kai eidika otan plisiazoun h meres periodou den tous niazei kan ego epeidh egina prosfata manoula se katalaveno ksero ti einai na perimeneis kathe mina na exeis symptomata kai sto telos na sou exete ta symptomata kamia fora ta dimiourgoume kai mones mas........esy exeis 10 meroules akoma mprosta sou tha perasoun mhn anxonese aplos edo merika atoma mas to pezoun tipises kai oti kapoies einai den eimaste oles edo etsi molis anoiksa kenourgio thema egkimosinhs diladi oti eimai egkios den apanthse kamia apo aytes pou me katiniazane ektos apo thn ntemak pou mou apanthse oi alles tipota diladi mhn doune ena thema symptomata egkimoshnhs amesos na sxoliasoun

58μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Δευ Ιουλ 01, 2013 9:54 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ....ευχομαι ο ΙΟΥΛΙΟΣ να φερει στην καθεμια μας οτι επιθυμει.
συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ με την anampel...!!!!
η καθε γυναικα θελει να μεινει εγκυος κ εγω πρωτου μεινω εγκυος ολο συμπτωματα νομιζα οτι ειχα....ρωτουσα τις φιλες μου,την νυφη μου....δεν νομιζω να ειναι κακο...ας κοιταξει η καθεμια τις μπαρουφες που εχει γραψει εδω μεσα να αναλογιστουν τι βλακειες λενε κ μετα να κρινουν ενα ατομο τι λεει κ τι ρωταει...κ στο κατω κατω γιατι μπαινουν σε θεματα που τα βρισκουν ανουσια....ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΛΙΓΟ..ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΙΣΤΕ Κ ΜΑΝΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ....ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΜΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑΣ,ΟΥΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΤΣΙ...!!!!
κριμααα κ παλι κριμααααα

59μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Δευ Ιουλ 01, 2013 10:48 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
pamela123 έγραψε:
ede έγραψε:
anampel έγραψε:
ede έγραψε:ααααααααα και για την φουσκωμένη κοιλίτσ φυσικό και άυτο. Αφού έχεις φάει το σύμπαν.Razz 
giati kale to apopernete to koritsi kai ego ta idia den sas elega?kai telika eimoun?afou vevea prota gkastrosa esas?einai kai neo melos to koritsi kai to apopernete me thn proth leksi pou lei........
Γιατί εσένα δεν σε αποπήραμε? Που ξέρεις που να της κάτσει γούρι.clown 
αχ μακαρι να ειμαι βρε κοριτσια αν παρο τεστ απο τορα θα διξει αν ειμαι?εχετε να μου προτινετε καπιο?ειμαι τοσο χαροθμενη το ξερω οτι ειμαι το νιωθο αφου σασ λεο ακομα και πιπι που κανω η κοιλια μου ειναι ντουρλα πολι φουσκομαρα........
μήπως ήπιες καμια μπύρα παραπάνω?

Τοσο καλη ορθογραφια μονο μετα απο κανενα καφασι μπυρες εξηγειται....

60μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Τρι Ιουλ 02, 2013 7:04 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:καλησπερα κοριτσια κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ....ευχομαι ο ΙΟΥΛΙΟΣ να φερει στην καθεμια μας οτι επιθυμει.
συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ με την anampel...!!!!
η καθε γυναικα θελει να μεινει εγκυος κ εγω πρωτου μεινω εγκυος ολο συμπτωματα νομιζα οτι ειχα....ρωτουσα τις φιλες μου,την νυφη μου....δεν νομιζω να ειναι κακο...ας κοιταξει η καθεμια τις μπαρουφες που εχει γραψει εδω μεσα να αναλογιστουν τι βλακειες λενε κ μετα να κρινουν ενα ατομο τι λεει κ τι ρωταει...κ στο κατω κατω γιατι μπαινουν σε θεματα που τα βρισκουν ανουσια....ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΛΙΓΟ..ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΙΣΤΕ Κ ΜΑΝΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ....ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΜΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑΣ,ΟΥΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΤΣΙ...!!!!
κριμααα κ παλι κριμααααα

μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 328109 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 328109 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 328109 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 328109 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 328109 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 328109 

61μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Τρι Ιουλ 02, 2013 7:56 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PAMELA καλησπερα κοπελα μου...εχουμε κανενα καλο νεο?

62μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Τρι Ιουλ 02, 2013 2:24 pm

μπεμπουλα*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evianna80 έγραψε:pamela καλησπερα κοπελα μου
σου ευχομαι ολοψυχα γιατι το θελεις πολυ ,ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM να εισαι εγκυος...κοιτα ,για το στηθος που λες μπορει να ειναι ενα συμπτωμα συμφωνω αλλα για την κοιλια ειλικρινα δεν ξερω.....!!!!!!περιμενε παντως λιγες μερες μεινανε...ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!
αυτη ειναι απαντηση...μπραβο σου κοπελα μου.και εγω παντως θα συμφωνησω οτι το μυαλο παιζει πολλα παιχνιδια κ η θεληση ειναι τοσο μεγαλη που υπερβαινει την λογικη ειδικα αμα ειναι οι πρωτες σου φορες..και ολα ειναι πρωτογνωρα

63μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Παρ Ιουλ 05, 2013 1:35 am

pamela123


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μπεμπουλα* έγραψε:
evianna80 έγραψε:pamela καλησπερα κοπελα μου
σου ευχομαι ολοψυχα γιατι το θελεις πολυ ,ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM να εισαι εγκυος...κοιτα ,για το στηθος που λες μπορει να ειναι ενα συμπτωμα συμφωνω αλλα για την κοιλια ειλικρινα δεν ξερω.....!!!!!!περιμενε παντως λιγες μερες μεινανε...ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!
αυτη ειναι απαντηση...μπραβο σου κοπελα μου.και εγω παντως θα συμφωνησω οτι το μυαλο παιζει πολλα παιχνιδια κ η θεληση ειναι τοσο μεγαλη που υπερβαινει την λογικη ειδικα αμα ειναι οι πρωτες σου φορες..και ολα ειναι πρωτογνωρα
κοριτσια καλησπερα πλησιαζουν οι μερες μου 5 μερουλες μου μεινανε ακομα δεν ξερω γιατι αλλα εχτες νομιζα πως θα αδιαθετουσα ειχα τον πονο περιοδου και σημερα τιποτα το στηθος μου παει να με τρελανει απο τον πονο δεν ειναι ομως νωρις ακομα γεια να νιωθω πονο περιοδου αφου στης 10 περιμενω δεν ξερω τι να υποθεσω μαλον θα αδιαθετισω αλλα απο τοσο νωρις?αφου εχτες νομιζα οτι θα μου ερθει δεν ξερω τι να πω........

64μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Παρ Ιουλ 05, 2013 1:44 am

pamela123


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pamela123 έγραψε:
μπεμπουλα* έγραψε:
evianna80 έγραψε:pamela καλησπερα κοπελα μου
σου ευχομαι ολοψυχα γιατι το θελεις πολυ ,ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM να εισαι εγκυος...κοιτα ,για το στηθος που λες μπορει να ειναι ενα συμπτωμα συμφωνω αλλα για την κοιλια ειλικρινα δεν ξερω.....!!!!!!περιμενε παντως λιγες μερες μεινανε...ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!
αυτη ειναι απαντηση...μπραβο σου κοπελα μου.και εγω παντως θα συμφωνησω οτι το μυαλο παιζει πολλα παιχνιδια κ η θεληση ειναι τοσο μεγαλη που υπερβαινει την λογικη ειδικα αμα ειναι οι πρωτες σου φορες..και ολα ειναι πρωτογνωρα
κοριτσια καλησπερα πλησιαζουν οι μερες μου 5 μερουλες μου μεινανε ακομα δεν ξερω γιατι αλλα εχτες νομιζα πως θα αδιαθετουσα ειχα τον πονο περιοδου και σημερα τιποτα το στηθος μου παει να με τρελανει απο τον πονο δεν ειναι ομως νωρις ακομα γεια να νιωθω πονο περιοδου αφου στης 10 περιμενω δεν ξερω τι να υποθεσω μαλον θα αδιαθετισω αλλα απο τοσο νωρις?αφου εχτες νομιζα οτι θα μου ερθει δεν ξερω τι να πω........
ειχα κατι τσιμπιματακια στο στηθος μια ατονια μια κουραση τα τσιμπιματακια με παιθανανε κατι τραβιγματα δεν ξερω αν ειναι φαντασια μου αλλα αυτα μου συμβαινουν τις τελευτεες μερες να ειναι επειδη μου ερχετε περιοδος?θα ηθελα να κανω το τεστ που διχνει 4 μερεσ νοριτερα αλλα καλυτερα να περιμενω ακομα δεν συμφωνιτε?αλλα γιατι αισθανθικα εχτεσ πονο περιοδου ποιο νωρις δεν μπορω να καταλαβω αφου ειμουν ετοιμη να βαλω (σερβιετακι συγνωμη κιολασ)αμ η φλεβεσ να διτε στο στηθος πωσ εχουν πεταχτι γυρο γυρο ποιο πολυ εντονεσ απο αλλεσ φορεσ δεν ξερω τι να υποθεσω θα [περιμενω λιγεσ μερεσ ακομα και θα σας πω.........μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 654316 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 654316 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 654316 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 654316 

65μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Παρ Ιουλ 05, 2013 4:37 am

μπεμπουλα*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pamela123 έγραψε:
pamela123 έγραψε:
μπεμπουλα* έγραψε:
evianna80 έγραψε:pamela καλησπερα κοπελα μου
σου ευχομαι ολοψυχα γιατι το θελεις πολυ ,ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM να εισαι εγκυος...κοιτα ,για το στηθος που λες μπορει να ειναι ενα συμπτωμα συμφωνω αλλα για την κοιλια ειλικρινα δεν ξερω.....!!!!!!περιμενε παντως λιγες μερες μεινανε...ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!
αυτη ειναι απαντηση...μπραβο σου κοπελα μου.και εγω παντως θα συμφωνησω οτι το μυαλο παιζει πολλα παιχνιδια κ η θεληση ειναι τοσο μεγαλη που υπερβαινει την λογικη ειδικα αμα ειναι οι πρωτες σου φορες..και ολα ειναι πρωτογνωρα
κοριτσια καλησπερα πλησιαζουν οι μερες μου 5 μερουλες μου μεινανε ακομα δεν ξερω γιατι αλλα εχτες νομιζα πως θα αδιαθετουσα ειχα τον πονο περιοδου και σημερα τιποτα το στηθος μου παει να με τρελανει απο τον πονο δεν ειναι ομως νωρις ακομα γεια να νιωθω πονο περιοδου αφου στης 10 περιμενω δεν ξερω τι να υποθεσω μαλον θα αδιαθετισω αλλα απο τοσο νωρις?αφου εχτες νομιζα οτι θα μου ερθει δεν ξερω τι να πω........
ειχα κατι τσιμπιματακια στο στηθος μια ατονια μια κουραση τα τσιμπιματακια με παιθανανε κατι τραβιγματα δεν ξερω αν ειναι φαντασια μου αλλα αυτα μου συμβαινουν τις τελευτεες μερες να ειναι επειδη μου ερχετε περιοδος?θα ηθελα να κανω το τεστ που διχνει 4 μερεσ νοριτερα αλλα καλυτερα να περιμενω ακομα δεν συμφωνιτε?αλλα γιατι αισθανθικα εχτεσ πονο περιοδου ποιο νωρις δεν μπορω να καταλαβω αφου ειμουν ετοιμη να βαλω (σερβιετακι συγνωμη κιολασ)αμ η φλεβεσ να διτε στο στηθος πωσ εχουν πεταχτι γυρο γυρο ποιο πολυ εντονεσ απο αλλεσ φορεσ δεν ξερω τι να υποθεσω θα [περιμενω λιγεσ μερεσ ακομα και θα σας πω.........μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 654316 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 654316 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 654316 μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 654316 
Ναι κοπελα μου οπωσδηποτε να περιμενεις(ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο...)αλλα πρεπει γιατι δεν εχει κανενα νοημα να κανεις απο τωρα...κ αρνητικο να ειναι δεν εχει καμια σημασια αν το κανεις τωρα...μακαρι να εισαι εγκυος!!

66μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Παρ Ιουλ 05, 2013 9:53 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα pamela μου τι κανεις?
συμφωνω με την μπεμπουλα περιμενε καλυτερα...ΛΙΓΕς ΜΕΡΕς ΜΕΙΝΑΝΕ!!!!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  παντως κ εγω τις φλεβιτσες που λες τις εχω τωρα στην εγκυμοσυνη ενω παλια ΠΟΤΕΕΕΕΕ!!!!

67μηπος ειμαι εγκυος? - Σελίδα 3 Empty Απ: μηπος ειμαι εγκυος? Παρ Ιουλ 05, 2013 10:07 am

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:καλησπερα pamela μου τι κανεις?
συμφωνω με την μπεμπουλα περιμενε καλυτερα...ΛΙΓΕς ΜΕΡΕς ΜΕΙΝΑΝΕ!!!!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  παντως κ εγω τις φλεβιτσες που λες τις εχω τωρα στην εγκυμοσυνη ενω παλια ΠΟΤΕΕΕΕΕ!!!!
san kai emena periodos poio noris etsi eixa niosh kai ego pono periodoy 6 meres noritera ekei to psiliastika asxetos an den peige kala pamela soy eyxomai kala nea............pandos vlepo mas exei piasi na ginoyme oles manoyles kalo ayto.se tetia epoxh.........

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις