Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

1λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... Empty λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... Τρι Ιουλ 02, 2013 6:19 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα σε ολους.. 1 σεπτεμβρη εχω την βαπτιση της μικρης μου οπως εχω πει σε αλλο θεμα μου τα ατομα λογω αμιλικτης πεθερας θα ειναι 140.. το θεμα μου ειναι θελω μετα να κανω κατι.. και οταν λεω κατι τι εννοω.. δεν θελω εξω απο την εκκλησια catering γιατι δεν μου πολυ αρεσει.. σκεφτομουν κατι σαν δεξιωση σε χωρο με γκαζον... αλλα τι προβλημα υπαρχει δεν μπορω με τιποτα να κανω για ολους τους καλεσμενους θα κανω για τις οικογενειες και τα πολυ κοντα ατομα.. ξερω πως μπορει να ειναι λιγο παρεξηγησιμο αλλα δεν μπορω να κανω κατι και το προτειμω απο το να μην κανω απολυτως τιποτα... ιστευω να υπαρχει κατανοηση... ρωτησα σε κατερινκ και σχεδον ολοι με ειπαν οτι τα ατομα μου ειναι λιγα... ξερω θα με φυγει ο κουκος αηδονι... προσπαθω να μειωσω απο παντου και παλι δεν βγενει το 15 ευρω το κεφαλι που με ζητησε ο πιο φτηνος... ειπα την πεθερα μου επαννηλημενες φορες να μειωσει ατομα για να βγουν πιο λιγα γλυκα και πιο λιγες μπομπο και με εβαλε τις φωνες... με θρασος κιολας με ειπε μην κανεις τραπεζι... δεν θα τιμησω εστω την νονα ας πουμε μετα για να καλεσει αυτη τον καθε ενα που εχει υποχρεωση... τεσπα για να μην παει αλλου το θεμα ηθελα να με προτεινετε ιδεες του τι να κανω... και απο ταβερνες αλλα με γκαζον με θεα και ανοιχτοσια δεν ξερω τι να πρωτο ψαξω κανω τους προυπολογισμους μου για να ξερω τι θα μου φυγει και δεν ξερω που να κινηθω.. να τονισω στη θεσσαλονικη οτι ψανχω.. ειχα στο μυαλο μου το ρεμετζο που ειναι απιστευτα αλλα δεν βολευει με το κατερινκ λογο μικρης ποσοτητας καλεσμενων... καθε γνωμη δεκτη...
συγνωμη για το σεντονι!!!

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μη σε πιάνει ταραχή!Μανάδες και πεθερές όλες τα ίδια κάνουν σε τέτοιες περιπτώσεις. Λοιπόν άκου μια ιδέα. Πέρυσι πήγα στην πιο ωραία βάφτιση. Και το εννοώ. Οι γονείς λοιπόν επειδή δεν υπήρχαν χρήματα πήγαν σε μία παραλιακή καφετέρια-beach bar και ζήτησαν να κάνουν εκεί τη βάφτιση. Έφτιαξαν λοιπόν οι γιαγιάδες και οι θείες διάφορα μπινελίκια και φτιάξανε εναν μικρό μπουφέ. Κάθε μία πήγε και από κάτι. Και ότι καταναλώθηκε απο αναψυκτικά, ουζάκια και καφέδες τα χρεώθηκε το ζευγάρι. Τη βγάλανε πολύ οικονομικά γιατί ήταν και πρωί και κανείς δεν ήθελε να πιεί αλκοόλ ώστε να υπάρχει τρελή κατανάλωση άρα και χρέωση. Και όποιος ήθελε έριχνε και τη βουτιά του. Όλοι το χάρηκαν σε πληροφορώ κι όλοι ευχαρίστησαν το ζευγάρι για την υπέροχη μέρα που περάσανε. Για ξεκίνα να σκέφτεσαι και τέτοιου είδους εναλλακτικές ιδέες αν σου αρέσουν...

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μμμμ δεν ειναι κακο και αυτο γιατι ειμαστε και μικροι σχετικα σε ηλικια οποτε βολευει.. αλλα σε θεμα μεζεδων και τετοια πεθερα ειναι απο μακρια σε χωριο και το πεζει και ντιβα αν την πω να φτιαξει τιποτα θα τα ακουσω παλι... και επισης απο κει που ειναι η εκκλησια ειναι σχετικα μακρια τα μπιτσ μπαρ... αλλα θα το σκεφτω... αχχ αληθεια ταραχη χθες με επιασε ενας πονοκεφαλος απιστευτος.. και εχω αγψωθει και με φωτογραφους και ολα... ουφφφ....

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νανακα αδικα αγχωνεσαι το συνηθισμενο στην βαπτιση ειναι να ΜΗΝ κανεις τραπεζι παρα μονο τους γονεις και τους κουμπαρους, οποιος θελει να το παιξει Ωνασης ας τραπεζωσει τους δικους του καποια αλλη στιγμη!μη τρελαθουμε κιολας !!

οπου και αν πας με τοσα ατομα θα σου κοστισει ενα διολου ευκαταφρονητο ποσο

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με τιποτα δεν θελω να το παιξω ωνασης και τετοιο στυλ αλλα θελω σιγουρα να κανω κατι μετα για μενα και το μωρο μου... αν δεν κανω κατερινκ μονο για αυτα τα ατομα θα κανω.. αλλα και παλι θελω να ειναι ενα ωραιο μερος και οχι πανω σε δρομο η μεσα σε στενα και τετοια ηθελα κατι με πιο ανοιχτοσια και θεα...

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιατι δεν κανεις ενα τραπεζι σε ενα ωραιο εστιατοριο που να σου αρεσει μονο με τα απαραιτητα ατομα; τα κτηματα που εχουν κετερινγκ κοστιζουν αρκετα οπως θα ειδες και ειναι για πιο πολυ κοσμο οπως παλι θα ειδες! οποτε νομιζω πως η λυση του εστιατοριου ειναι η καλυτερη.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ωνασης πηγαινε για την πεθερα σου βασικα!

εγω θα προτεινα να διαλεξεις μια ωραια ταβερνουλα , να συννενοηθεις απο πριν με τον ιδιοκτητη τι θα σερβιρει , ετσι θα ευχαρηστηθουν ολοι ωραιο φαγητο και εσυ θα εχεις τον απολυτο ελεγχο της τσεπης σου

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι δεν το παρεξηγησα γλυκια μου αλλα το ακουσα και αυτο με ειπε μια γνωστη καλα πως την ειδες τετοια εποχη και θες και κατερινκ.. τεσπα... εχετε να μου προτεινετε κατι?? με θαλασσιτσα και ανοιχτοσια?? για να μην ψανω στα τυφλα...

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πρίν δύο εβδομάδες πήγα σε ακόμα μία βάφτιση. Ξέρεις ποιος ήταν ο φωτογράφος? ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!! Δεν είχαν οι γονείς κι επειδή λόγω ψώνιου έχω (ημι) επαγγελματική μηχανή έβγαζα εγώ φωτογραφίες. Θα τις δώσουνε σε φωτογράφο και με 150 ευρουλάκια θα έχουν ένα τέλειο άλμπουμ ψηφιακό. Έχεις να πείς κατι? Και για διακοσμητικά στα τραπέζια ξέρεις τι βάλαμε? Γλαστράκια μεταλλικά από τζάμπο (σε ότι χρώμα θές) τα γεμίσαμε με πέτρες διακοσμητικές λευκές και μέσα βάλαμε καλαμάκια ξύλινα με τρουφάκια. Ναι τρουφάκια παρακαλώ. Της φτιάξαμε τρουφάκια και απ' εξω τα περάσαμε με πολύχρωμη τρούφα. Όποιος ήθελε τα έτρωγε κι όλας. Πήραμε και κορδέλες του μέτρου και κρεμάσαμε στα κλαδιά των δέντρων για να ανεμίζουν με τον αέρα. Βέβαια όλα αυτά προυποθέτουν βοήθεια από φίλους και γνωστούς. Πίστεψε με σήμερα λίγοι είναι αυτοί που διαθέτουν τόσα πολλά. Αλλά άμα θέλει και η πεθερά πες της να τσοντάρει κάτι παραπάνω για το εγγόνι. Μην το κάνει μόνο επίδειξη στον κόσμο. ΝΤΡΟΠΗ!!!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκι με όλο το θάρρος πρεπει να ξεκαθαρισεις στο πεθερικά οτι βαφτιζεις το Δικό σου παιδάκι και εσυ θα έχεις και τον έλεγχο της όλης κατάστασης!αν η Πεθερα θελει να καλέσει όλο το σόι ας βάλει και το χεράκι της στην τσέπη!τωρα στο θέμα μας στην βάφτιση του γιου μου έκανα ενα πολύ κλειστό τραπέζι σε ενα ωραιοτατο εστιατόριο και περασαμε πολύ ωραία!καταλαβαινω οτι ειναι μια πολύ ξεχωριστή μερα για σενα αλλα αν δεν βγαίνεις οικονομικά μην το κανείς!

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω απο Θεσσαονικη δεν εχω ιδεα! καποια θεσσαλονικια θα σε βοηθησει. εσυ δεν εχεις καποια μερη που να σου αρεσουν;

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ανατολικα της θεσσαλονικης μενεις??αν ναι εχεις πολλες επιλογες σε περαια, επανομη, μηχανιωνα η και αρετσου αν δεν θελει να φυγεις μακρια

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑΑΑΑ για να μην γίνει μπέρδεμα τα τρουφάκια τα τυλίξαμε με ζελατίνα και μια ωραία κορδελίτσα πολύ λεπτή...Από ιδέες όσες θές πάντως!!!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:ανατολικα της θεσσαλονικης μενεις??αν ναι εχεις πολλες επιλογες σε περαια, επανομη, μηχανιωνα η και αρετσου αν δεν θελει να φυγεις μακρια

στην αρετσου ειναι πολυ καλα γιατι και η βαπτιση ειναι στην καλαμαρια...

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roodie έγραψε:ΑΑΑΑΑΑΑ για να μην γίνει μπέρδεμα τα τρουφάκια τα τυλίξαμε με ζελατίνα και μια ωραία κορδελίτσα πολύ λεπτή...Από ιδέες όσες θές πάντως!!!
μας ανοιξες την ορεξηλιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... 215994 

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:Κοριτσάκι με όλο το θάρρος πρεπει να ξεκαθαρισεις στο πεθερικά οτι βαφτιζεις το Δικό σου παιδάκι και εσυ θα έχεις και τον έλεγχο της όλης κατάστασης!αν η Πεθερα θελει να καλέσει όλο το σόι ας βάλει και το χεράκι της στην τσέπη!τωρα στο θέμα μας στην βάφτιση του γιου μου έκανα ενα πολύ κλειστό τραπέζι σε ενα ωραιοτατο εστιατόριο και περασαμε πολύ ωραία!καταλαβαινω οτι ειναι μια πολύ ξεχωριστή μερα για σενα αλλα αν δεν βγαίνεις οικονομικά μην το κανείς!

εχει μαλλιασει η γλωσσα μου γλυκια μου αλλα δεν λεει να αταλαβει σημερα θα με παρει και θα το πω ομως να βαλει το χερι στη τζεπη... δεν αντεχετε αν μπορουσα ουτε θα την καλουσα...

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επίσης για περισσότερη οικονομία μπορείς να φτιάξεις Μονή σου τις μπομπονιερες η ακόμη και τα γλυκακια!για το τραπέζι τωρα μπορείς αν έχεις ανθρώπους να σε βοηθήσουν να φτιάξεις Μονή σου κάποια ορεκτικα!

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σιγουρα θα εχεις φαει καπου με το συζυγο και θα σου αρεσε , παρε τη μικρη μια βολτα και ρωτα

εγω παντως αυτο θα εκανα καιθα κανω! θα διαλεγα μια ταβερνα με ωραιο φαγητο , θα στολιζα λιγο το τραπεζι οπως ειπε η ρουντι και θα εθετα οριο ατομων του τυπου μονο τα αδερφια των γονιων και τελος, σκοπος ειναι να το ευχαρηστηθεις οχι να ξεπαραδιαστεις και μετα να σου βγει ξινο,

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanakaboubou έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:Κοριτσάκι με όλο το θάρρος πρεπει να ξεκαθαρισεις στο πεθερικά οτι βαφτιζεις το Δικό σου παιδάκι και εσυ θα έχεις και τον έλεγχο της όλης κατάστασης!αν η Πεθερα θελει να καλέσει όλο το σόι ας βάλει και το χεράκι της στην τσέπη!τωρα στο θέμα μας στην βάφτιση του γιου μου έκανα ενα πολύ κλειστό τραπέζι σε ενα ωραιοτατο εστιατόριο και περασαμε πολύ ωραία!καταλαβαινω οτι ειναι μια πολύ ξεχωριστή μερα για σενα αλλα αν δεν βγαίνεις οικονομικά μην το κανείς!

εχει μαλλιασει η γλωσσα μου γλυκια μου αλλα δεν λεει να αταλαβει σημερα θα με παρει και θα το πω ομως να βαλει το χερι στη τζεπη... δεν αντεχετε αν μπορουσα ουτε θα την καλουσα...

Σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου απλά αν δεν μπουν κάποια πράγματα στην θέση τους εσυ θα στενοχωριεσαι !αλλο που σκέφτηκα ειναι να πάρεις μόνο τους κουμπάρους και γονείς και να βγείτε για ενα φαγητό κανέναν άλλον όμως!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:σιγουρα θα εχεις φαει καπου με το συζυγο και θα σου αρεσε , παρε τη μικρη μια βολτα και ρωτα

εγω παντως αυτο θα εκανα καιθα κανω! θα διαλεγα μια ταβερνα με ωραιο φαγητο , θα στολιζα λιγο το τραπεζι οπως ειπε η ρουντι και θα εθετα οριο ατομων του τυπου μονο τα αδερφια των γονιων και τελος, σκοπος ειναι να το ευχαρηστηθεις οχι να ξεπαραδιαστεις και μετα να σου βγει ξινο,

κατο τετοιο θα γινει μαλλον.. πρεπεινα αρχισω να ψαχνω...

αγαπη μπομπο και γλυκα εχω παρραγειλει ηδη...

ρουντι αν βρω και κανω σε ταβερνουλα θα χρεαστω τις ιδεες σου.....

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξερεις που ειχα παει σε βαπτιση περσι και ειχε τελειο φαγητο ??

που ειναι η πιτσα hot στη γωνια, ανεβαινεις εκεινο τον δρομο προς τα πανω και καπου εχει μια γωνιακη ταβερνα , ριξε μια ματια

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:Κοριτσάκι με όλο το θάρρος πρεπει να ξεκαθαρισεις στο πεθερικά οτι βαφτιζεις το Δικό σου παιδάκι και εσυ θα έχεις και τον έλεγχο της όλης κατάστασης!αν η Πεθερα θελει να καλέσει όλο το σόι ας βάλει και το χεράκι της στην τσέπη!τωρα στο θέμα μας στην βάφτιση του γιου μου έκανα ενα πολύ κλειστό τραπέζι σε ενα ωραιοτατο εστιατόριο και περασαμε πολύ ωραία!καταλαβαινω οτι ειναι μια πολύ ξεχωριστή μερα για σενα αλλα αν δεν βγαίνεις οικονομικά μην το κανείς!

εχει μαλλιασει η γλωσσα μου γλυκια μου αλλα δεν λεει να αταλαβει σημερα θα με παρει και θα το πω ομως να βαλει το χερι στη τζεπη... δεν αντεχετε αν μπορουσα ουτε θα την καλουσα...

Σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου απλά αν δεν μπουν κάποια πράγματα στην θέση τους εσυ θα στενοχωριεσαι !αλλο που σκέφτηκα ειναι να πάρεις μόνο τους κουμπάρους και γονείς και να βγείτε για ενα φαγητό κανέναν άλλον όμως!

ακουστε τωρα τι μου λεει και πλιζ πειτε μου τι θα της λεγατε???
οταν την λεω οτι θα ειμαστε εμεις οι γονεις μου η γιαγια μου και εσεις με λεει οτι για να ερθουν οι παπουδες του ανδρα μου πρεπει να ερθουν και οι θειοι του γιατι αυτοι τους πηγενοφερνουν δηλαδη +4 ατομα και πεταγετε ο πεθερος μου και λεει αααα δεν γινετε να φερει η πεθερα σου ομως τον αδερφο της και να μην φερω εγω τον δικο μου... και μαζευοντε αλλα 4 ατομα... τι να πω ειλικρινα τι??? με εχουν σκασει και στον αρραβωνα το ιδιο πραμα εγινε...

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:ξερεις που ειχα παει σε βαπτιση περσι και ειχε τελειο φαγητο ??

που ειναι η πιτσα hot  στη γωνια, ανεβαινεις εκεινο τον δρομο προς τα πανω και καπου εχει μια γωνιακη ταβερνα , ριξε μια ματια

αν καταλαβα καλα λες ενα που ειναι διπλα στον δρομο?? δεν θελω ετσι θελω να ειναι σε νοιχτο χωρο και να βλεπουμε θαλασσιτσα να βγουμε και μια φωτο ωραια βρε αδερφε... αν ειναι για αρετσου θα κοιταξω προς την πλαζ η απο το παναγια κατω που εχει καποια...

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:σιγουρα θα εχεις φαει καπου με το συζυγο και θα σου αρεσε , παρε τη μικρη μια βολτα και ρωτα

εγω παντως αυτο θα εκανα καιθα κανω! θα διαλεγα μια ταβερνα με ωραιο φαγητο , θα στολιζα λιγο το τραπεζι οπως ειπε η ρουντι και θα εθετα οριο ατομων του τυπου μονο τα αδερφια των γονιων και τελος, σκοπος ειναι να το ευχαρηστηθεις οχι να ξεπαραδιαστεις και μετα να σου βγει ξινο,

Respect Respect Respect Respect 
ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑ! ΑΝ ΜΟΥ ΒΑΖΑΝΕ ΚΑΙ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΠΕΘΕΡΑ??? ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΗ (ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ) ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΗΜΕΝΑ!ΕΔΩ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙ. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΓΑΝΕ ΟΛΟΙ ΤΙ ΩΡΑΙΟΣ ΓΑΜΟΣ ΚΟΚΟΡΕΥΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΙ ΟΛΑΣ....ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΟΨΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΑΣ. ΤΥΠΩΣΑΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΠΡΟΟΡΙΖΟΝΤΑΙ. ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΙ ΤΗΝ ΠΕΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ Ο ΓΙΟΣ ΚΑΙ ΚΟΛΩΝΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ. ΚΙ ΕΞΩ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ....ΜΕΤΑ ΤΑ ΛΕΓΑΝΕ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ Ή ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙ. ΑΜ ΔΕ.........ΣΦΑΞΑΝΕ!!!!!

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επειδη τετοιοι ανθρωποι δεν καταλαβαινουν , παει στα κομματια ας ερθουν και οι θειοι , δε θα βγαλεις ακρη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις