Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιταξτε κοριτσια αν πω να ερθουν οι πιο πιο κοντινοι ειναι 25 με 30 ατομα ..φιξ... ειλικρινα ομως τα θελει ολα οπως προαναφερθηκε και την πιτα και τον σκυλο και ολο το ζωικο βασιλειο χορτατο.. δεν μπορω πλεον να την χειριστω με φτανει εκτος οριου και χανω την μπαλα.. την εχω πει επαννηλημενες φορες οτι εγω θα κανονισω το τι θα γινει στη βαπτιση με λεει οκ και μετα τι σκατα γινετε δεν ξερω και ξαναρχομαστε στο αρχικο επιπεδο.. καλα περιτο να σας πω οτι οταν μου πρωτο ανεφερε τα τομα που θελει να καλεσει επαθα συγκολη.. 120 παρακαλω και μονο απο αυτην.. εγινε το σωσε και μετα τα εκανε 70 και με λεει εεεε κι αλλα θα κοψω .?? κοψε εσυ? και την λεω καλα θα τρελαθουμε το δικο μου το παιδι θα βαφτισω και η μανα θα κοψει τα ατομα της απο το να κοψετε εσεις την γειτονισσα? ειχε γινει μακελιο... και τωρα εχει να μου το χτυπαει οτι τα μειωσε περιττο να αναφερω οτι τα ατομα μου ειναι 35 μαζι με της κουμπαρας ειναι 50 και τα υπολοιπα 100 ειναι δικα της ελεος πια εχω σκασει και ειλικρινα οι κατασταεις δεν με αφηνουν να προετοιμαστω ομορφα γιαυτο το υπεροχο γεγονος...

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντος στην θεση σου θα τις ελεγα αν θεελις να καλεσεις και αλλα ατομα πληρωσε και εσυ γιατι εγω δεν βγενω με τοσα εξοδα........ο αντρα σου τι λεει ?????????για τα τοσα ατομα που πιστευω οτι ειναι και ο μεσα ενδιαφερομενος αφου εκεινος θα πληρωσει ?

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
freskia mama έγραψε:εγω παντος στην θεση σου θα τις ελεγα αν θεελις να καλεσεις και αλλα ατομα πληρωσε και εσυ γιατι εγω δεν βγενω με τοσα εξοδα........ο αντρα σου τι λεει ?????????για τα τοσα ατομα που πιστευω οτι ειναι και ο μεσα ενδιαφερομενος αφου εκεινος θα πληρωσει ?

φυσαει ξεφυσαει αλλα μετα λεει ναι ομως η μαμα μου εκοψε και τοσα ατομα τι να της πω???????????? λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 311356 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 311356 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 679259 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 679259 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 679259 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 679259 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 679259 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το πως θα τα πληρωση σκεφτικε???????γιατι και εσυ να κοψεις δικα σου ατομα .........η κουμπαροι δεν γινετε........να κοψουν τι να πω βρε κοπελα παντος αν σκεφτεις να κανεις μονη σου τις ετοιμασειες σου λεω σου εχω πραγματα πουθα σου οστισουν πιο φτηνα και θα ειναι και τελεια γιατι και εγω ετσι τοφανταζομαι παραλια μια μεγαλη ψυσταρια εγω να εχω μαγηρεψει μονη μου ο αντρας μου να ψηνει να βγαινουν μεζεδακια και αλλα μιλαμεγια πολυ τρελα σαν παρτακι και πολυ μουσικη και ολα κομπλε

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ γω σκεφτηκα το στυλ μπαρμπεκιου.... αλλα ειλικρινα αισθανομαι κιυρασμενη μονο που σκεφτομαι ολες τις ετοιμασιες αλλα χαλαλι αν εναι να βγει καλο αλλα και παλι πρεπει να βρουμε τον χωρο.. ειδα για να νοικιασω κ ενα χωρο αλλα ειναι 300 ευρω συν οτι πρεπει να βρεις τραπεζια καρεκλες κτλ... τωρα τι να πω κοιταω για ταβερνουλες αλλα κανενα δε εχει πληροφοριες αρκετες...

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
έλεος με αυτές τις πεθερές πλέον. nanaka αν κατάλαβα καλά δεν πληρώνει φράγκο, και σουχει και 100 άτομα; αντι να σκας για να βρεις πού θα κάνεις τραπέζι για να σου βγει πιο οικονομικό και πώς θα τα βολέψεις, κόψτης τον βήχα. Ή θα καλέσει όσους της πεις ΕΣΥ (σκέψου τι μπορεί να σηκώσει η τσέπη σου και πες της ένα νούμερα, ξερωγω "30 και κόψε τον λαιμό σου") ή πες "πάνω από τους 30, τόσα η μπομπο τοσα το γλυκό τόσα το προσκλητήριο, ο λογαριασμός σου είναι τόσα κυρά μου"!!!!! έλεος πια!!!!!!!

Μην μπαίνεις στο τριπάκι της διαπραγμάτευσης, απλώς ανακοίνωσέ της το και πες της διάλεξε, ή θα πεις Χ άτομα (όσα σηκώνει η δικιά σου τσέπη) ή για πανω από Χ, σε χρεώνω τόσα ευρώ.

Στον γάμο πήγε η δικιά μου να μας κουνηθεί (έχει και τεράστιο σοι, 7 αδέλφια και ολα με τις γυναίκες τους και τα παιδιά τους και τα εγγόνια τους!!! και ερχόντουσαν από μακριά και δεν μπορούσαν και καλά να έρθουν μόνο για την εκκλησία, έπρεπε να τους πούμε και στη δεξίωση) οπότε είχαμε φτάσει πάνω από 300 άτομα και τα πιο πολλά από αυτήν. Σημειωτέον πλήρωσαν οι ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ τη δεξίωση εξ ολοκλήρου ΚΑΙ το νυφικό μου, και ΟΛΑ τα υπόλοιπα εγώ. Εγώ, όχι ο άντρας μου!! Αυτή δεν έδωσε φράγκο (δεν μπορούσε ούτε αυτή ούτε ο πεθερός). Και οι γονείς μου που πληρώνανε και είχαν και ένα τόνο υποχρεώσεις λόγω επαγγέλματος, είχαν ελάχιστα άτομα (τα οποία σημειωτέον μας έκαναν και τεράστια δώρα) και εγώ θα καλούσα τζαμπαντάν τα δικά της τα τριτοξάδερφα από το χωριό (που μας φέραν και κάτι σεμεδάκια) και θα χρεωνόμασταν 36 ευρώ το άτομο; ΔΕΝ ΣΦΑΞΑΝΕ. Ακούγεται ψυχρό αλλά συγγνώμη, κάθομαι εγώ να δουλεύω για σένα τα 16ωρα, κυρία τζαμπατζού; Οπότε κάθισα και τα υπολόγισα, είπα ως 150 μπορώ να καλέσω, εγώ έχω τόσους ο άντρας τόσους (φίλους κυρίως) οι γονείς μου 3 τραπέζια μόνο είχαν και εσείς ΤΟ ΠΟΛΥ τόσους αλλιώς συγγνώμη, κάνει 36 ευρώ το άτομο η δεξίωση γιατί σε πάω σε 5άστερο ξενοδοχείο, 2 ευρώ το προσκλητήριο και 1,5 ευρώ η μπομπονιέρα, σκάστε από ένα 40άρι/ατομο αν θέλετε άλλους. Καλά της το είπα ΠΟΟΟΛΥ πιο ευγενικα βέβαια αλλά η ουσία αυτή ήταν. Μόκο μετά. Δεν κατάλαβα να κόψω από αυτά που ήθελα να κάνω για να ευχαριστήσω τους φίλους μου και τους δικούς μου ανθρώπους, επειδή ήθελε να καλέσει ολόκληρο το χωριο. Δεν σφάξανε. Τελικά κάναμε τον γάμο που ονειρευόμασταν, τάισα τον κόσμο τα γκουρμεδιάρικα που ήθελα σε έναν πολύ όμορφο χώρο, είχα σούπερ ντιτζέι και χορεύαμε ως το πρωί και όλοι ήταν υπερευχαριστημένοι και εμείς επίσης (Μόνο ένας θειός από αυτούς απ' το χωριο που περίμενε να σαβουρώσει τις μπριτζόλες και τα κοψίδια με κοκκινέλι, και τουρθε η γαρίδα με τάρτα λαχανικών και σορμπέ βασιλικού και γκρίνιαξε, αλλά περί ορέξεως..) Όχι ότι δεν γίνεται και πιο φτηνά, αλλά η ουσία είναι Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ. Τα πεθερικά (και οι γονείς) δεν έχουν ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. Πάτα πόδι!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Παρεπιμπτόντως πολύ καλή ιδέα αυτή με το μπάρμπεκιου!! αλλά θέλει ετοιμασίες.. κι εγώ ανατολική θεσσαλονικη μένω αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ καμιά ταβερνα. γιατί δεν πας με τα πόδια μια βολτούλα κρήνη/αρετσού να δεις από κοντά;

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να πω κι όλας ότι παιδάκι δεν έχω ακόμη αλλά αν με το καλό μας το στείλει ο Θεός, θα θέλαμε αν μπορούσαμε και μας αξιώσει, να κάνουμε το τραπέζι της βάφτισης στο la place mignonne (ακόμη δεν τον είδαμε γιάννη τον βαφτίσαμε, που λένεWink το ξέρεις; εθνικής αμύνης πίσω από το κρατικό θέατρο. είναι μικρός χώρος και θα ήταν ίσα ίσα για τους φίλους μας τους κοντινούς, κουμπάρους και γονείς. Είχαμε ρωτήσει για τον γάμο και μας είχαν δώσει τιμή από 12-18 ευρώ (3 διαφορετικά μενού) όσα άτομα θέλαμε (λίγα άτομα) με σούπερ φαγητά. Είχαμε πάει μία κυριακή για καφέ και είδαμε που είχαν τραπεζι βάφτισης, μας άρεσε πολύ!! είναι εντελώς διαφορετικό από το στιλ ταβερνούλα-θαλασσίτσα που λες εσύ αλλά στο λέω ως παράδειγμα ότι και μέρη που φαίνονται και καλά ακριβά, αν ρωτήσεις μπορεί να μην είναι. Το κέιτερινγκ ΠΑΝΤΑ κοστίζει πιο ακριβά. Πάνε σε ένα εστιατόριο/καφέ/ταβέρνα που σου αρέσει και ρώτα τιμή για να κλείσεις. Είμαι σίγουρη ότι θα σου κάνουν καλή τιμή τώρα με την κρίση, εγώ φαντάσου εκεί ρώτησα το '11 που παντρεύτηκα και ακόμη δεν είχαν πέσει οι τιμές. Την ίδια εποχή τα κέιτεριγκ μου λέγανε 35 ευρώ!!! συν τον χώρο!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχχ ποσα δικαια εχεις και τρεμω οτνα θα φτασει και η περιοδος του θρησκευτικου απο τωρα με εχει πει οτι καμια 300 ατομα θα καλεσει που να κανω την διξιωση και ποιον φωτο να παρω.. κοντευει να μου στριψει με τη τυππισα ειλικρινα εκανες πολυ καλα αλλα σου λεω εγω χεστηκα γιαυτην εν αναγκης ασ μαλωσω και μαζι της το μεγα προβλημα ειναι ο ανδρας μου που δεν σκεφτετε λογικα να πει οτι κατσε ρε μανα θα φερουμε τον καθε ενα και μετα την επομενη μερα να μην εχουμε να φαμε?? ντιπ δε κοβει με αποτελεσμα να βγενω εγω η κακια και η στριμμενη που ολα την ενοχλουνε.. πρεπει να παω να δω στην αρετσου αλλα επειδη ειμαι πολυ ανατολικα εγω στο μπαξε αν ξες δεν μπορω να παω μονη μου θα πρεπει να με παει ο ανδρας μου ο οποιος βαριετε φρικτα ολα αυτα και ντεξει δεν μπορω να τον πω και κατι και μετα με την κουμπαρα μου αν μπορεσει να ερθει να με παρει γιατι ακομα χεζομαι να παρω μονη μου το αμαξι με το μωρο μεσα

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νανακα αφου δεν έχετε κάνει θρησκευτικό γιατι δεν περιμένεις να τα κάνετε μαζί και να κάνετε ενα τραπέζι και για τα δυο μυστήρια;θα γλίτωσεις και την διπλή ταλαιπωρία και τα δίπλα έξοδα.

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:Νανακα αφου δεν έχετε κάνει θρησκευτικό γιατι δεν περιμένεις να τα κάνετε μαζί και να κάνετε ενα τραπέζι και για τα δυο μυστήρια;θα γλίτωσεις και την διπλή ταλαιπωρία και τα δίπλα έξοδα.

ntori moy den moy αρεσει καθολου το θεωρω πολυ λαθος αλλο το ενα κ αλλο το αλλο... μια ειναι καθαρα μερα τοθ παιδου κ α αλλη του ζευγαριου.. πολυ ταλαιπωρια κ θεωρω πως δεν το χερεσε οσο ξεχωριστα

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nanaka είσαι στον μπαξέ και θα τρέχεις αρετσού; ένα σωρό σούπερ ταβερνάκια έχει στον μπαξε ή τέλος πάντων σε όλη εκείνη την περιοχή όπως τα θες δίπλα στη θάλασσα!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι γνωμη εχετε απο παραγγελειες απο το ιντερνετ σε αυτα τα θεματα?? εγω που ψανχω προσκλητηρια να το τολμησω απο το ιντερνετ η οχι μηπως γινει καμια στραβη??

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IoliAtore έγραψε:Nanaka είσαι στον μπαξέ και θα τρέχεις αρετσού; ένα σωρό σούπερ ταβερνάκια έχει στον μπαξε ή τέλος πάντων σε όλη εκείνη την περιοχή όπως τα θες δίπλα στη θάλασσα!

η βαπτιση θα ειναι στην καλαμαρια εκει που ειχα βαπτιστει και εγω και για να μοιρασουμε και την αποσταση οποτε λεω εκει για να ναι και διπλα

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε τότε πηγαίνετε με τον άντρα σου να πιείτε έναν καφέ στην αρετσού και να μην βαριέται!! ακου εκεί. από το ίντερνετ έχω παραγγείλει ως επί το πλείστον καλά μου βγήκαν... αλλά εντάξει ποτέ δεν ξέρεις.. προσπάθησε να πάρεις απο αξιόπιστο σάιτ και να δεις την πολιτική επιστροφών τους

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
IoliAtore έγραψε:Nanaka είσαι στον μπαξέ και θα τρέχεις αρετσού; ένα σωρό σούπερ ταβερνάκια έχει στον μπαξε ή τέλος πάντων σε όλη εκείνη την περιοχή όπως τα θες δίπλα στη θάλασσα!

η βαπτιση θα ειναι στην καλαμαρια εκει που ειχα βαπτιστει και εγω και για να μοιρασουμε και την αποσταση οποτε λεω εκει για να ναι και διπλα
νανα μου γιατι δεν κανεις μονη τις προσκλησεις? αν θελεις να σου πω ιδεες ευκολες και πανω απο ολα με λιγα λεφτα

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νανά από ιδέες άλλο τίποτα εδώ μέσα. Τσάμπα θα την κάνεις τη βάφτιση μου φαίνεται λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 654316 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 654316 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 654316 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 654316 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 328109 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 328109 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 328109 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 328109 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 328109 λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 328109 

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
georgia78 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
IoliAtore έγραψε:Nanaka είσαι στον μπαξέ και θα τρέχεις αρετσού; ένα σωρό σούπερ ταβερνάκια έχει στον μπαξε ή τέλος πάντων σε όλη εκείνη την περιοχή όπως τα θες δίπλα στη θάλασσα!

η βαπτιση θα ειναι στην καλαμαρια εκει που ειχα βαπτιστει και εγω και για να μοιρασουμε και την αποσταση οποτε λεω εκει για να ναι και διπλα
νανα μου γιατι δεν κανεις μονη τις προσκλησεις? αν θελεις να σου πω ιδεες ευκολες και πανω απο ολα με λιγα λεφτα

για πες κοριτσι μου καμια ιδεα...

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IoliAtore έγραψε:ε τότε πηγαίνετε με τον άντρα σου να πιείτε έναν καφέ στην αρετσού και να μην βαριέται!! ακου εκεί. από το ίντερνετ έχω παραγγείλει ως επί το πλείστον καλά μου βγήκαν... αλλά εντάξει ποτέ δεν ξέρεις.. προσπάθησε να πάρεις απο αξιόπιστο σάιτ και να δεις την πολιτική επιστροφών τους

το 123-μπομπονιερες.gr ειναι καλο?? εκει βρηκα μερικες ωραιες και οικονομικες....

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
georgia78 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
IoliAtore έγραψε:Nanaka είσαι στον μπαξέ και θα τρέχεις αρετσού; ένα σωρό σούπερ ταβερνάκια έχει στον μπαξε ή τέλος πάντων σε όλη εκείνη την περιοχή όπως τα θες δίπλα στη θάλασσα!

η βαπτιση θα ειναι στην καλαμαρια εκει που ειχα βαπτιστει και εγω και για να μοιρασουμε και την αποσταση οποτε λεω εκει για να ναι και διπλα
νανα μου γιατι δεν κανεις μονη τις προσκλησεις? αν θελεις να σου πω ιδεες ευκολες και πανω απο ολα με λιγα λεφτα

για πες κοριτσι μου καμια ιδεα...
λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 215994 μια ιδεα ειναι τι χωνακι περνεις ενα απλο χαρτι Α4 και τυπωνεις τα λογια και ενα σχεδιο που θελεις .....το μοιραζεις απο τη μεση και κανεις χωνακι με χαρτονι Α4 που παλι θα τυπωσεις πανω οτι θελεις βαζεις μεσα την προσκληση και εισαι ετοιμη.δεν ξερω αν καταλαβενεις οπως σου τα γραφω αλλα αν εχεις μαιλ η φβ στειλε μου το να σου στειλω φωτο.στον τριτο μου εκανα προσκληση τρισδιαστατο καστρο και μου στοιχισε περιπου 0.30 λεπτα η μια

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
600 ευρω για φωτογραφο πως το ακουτε εσεις οι πιο εμπειρες?? μιλαμε για καταπληκτικη δουλεια... απο 800 μας το εκανε 600... και αυτος ειναι ρε κοριτσια ανθρωπος με την εννοια οτι ηθελε να μας ευχαριστησει οχι σαν δυο αλλους που πηγα και με λεγαν και ναι ομως τα λεφτα την ιδια μερα η και ομως ποσο θα κρατησει γιατι εχω γαμο... ειναι πολλα πως το ακουτε??
αυτο ειναι και το σαιτ του!
http://www.medio.gr/

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι σου δίνει στην προσφορά?
Εγώ πριν 3 χρόνια είχα δώσει περίπου 200-250 ευρώ για όλες τις φωτό σε cd και 80 περίπου τυπωμένες και άλμπουμ με φωτογραφίες. Βίντεο δεν ήθελα και δεν πήρα.
Εμένα πολλά μου φαίνονται.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:600 ευρω για φωτογραφο πως το ακουτε εσεις οι πιο εμπειρες?? μιλαμε για καταπληκτικη δουλεια... απο 800 μας το εκανε 600... και αυτος ειναι ρε κοριτσια ανθρωπος με την εννοια οτι ηθελε να μας ευχαριστησει οχι σαν δυο αλλους που πηγα και με λεγαν και ναι ομως τα λεφτα την ιδια μερα η και ομως ποσο θα κρατησει γιατι εχω γαμο... ειναι πολλα πως το ακουτε??
αυτο ειναι και το σαιτ του!
http://www.medio.gr/
Πολλά φυσικά. Εγώ 400 μόνο φωτό χωρις βιδεοRazz . 70 φωτό συν αλμπουμ.

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δινει πολλα σε ενα αλφα τεσσερα μου εδωσε πολλα πραματα φωτο 50 μεσαιες 20 μεγαλες ψηφιακο αλμποθμ και δωρο ενα μικρο για την νονα φωτο μονταζ και ολα αυτα βιντεο σε βλθε ραυ και απλο βιντεο κλιπ με τις καλυτερες στιγμες της μερας παρα πολλα.. μας εδειξε βιντεακια απο αλλα χευγαρια και ηταν τελεια!!!!! και επισης ηταν ο μονος που με ειπε να τον δινω οποτε εχω ολοι οι αλλοι που εποικινωνισα με ειπαν οτι τα θελουν ντουκου...

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουφ κοντευω να σκασω πραματικα ολα πανε αναποδα..
εχετε ρε κοριτσια μου καποια γνωστη η καποια κοπελα απο εδω να κανει μακιγιαζ και καποια κομμωτρια να μπορει να με ετοιμασει για 1 σεπτεμβρη το μακιγιαζ και για 31 αυγουστου τα μαλλια στην θεσσαλονικη να ερχτε σπιτι?? αχχχ θα σκασω ενω τα ειχα ολα στο μυαλο η κομμωτρια μου με το ακυρωσε γιατι ειναι εγκυος και η μακιγιεζ πηρα τηλ χθες και ειναι κλεισμενη που να φανταστω απο τωρα? και οσες πηρα με λεγανε για μακιγιζ 80 ευρω 100.. εγκεφαλικο... αχχχ δεν φανταζεστε πως περιμενω την βοηθεια σας!!

κοκκινοσκουφιτσα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nanakaboubou έγραψε:καλησπερα σε ολους.. 1 σεπτεμβρη εχω την βαπτιση της μικρης μου οπως εχω πει σε αλλο θεμα μου τα ατομα λογω αμιλικτης πεθερας θα ειναι 140.. το θεμα μου ειναι θελω μετα να κανω κατι.. και οταν λεω κατι τι εννοω.. δεν θελω εξω απο την εκκλησια catering γιατι δεν μου πολυ αρεσει.. σκεφτομουν κατι σαν δεξιωση σε χωρο με γκαζον... αλλα τι προβλημα υπαρχει δεν μπορω με τιποτα να κανω για ολους τους καλεσμενους θα κανω για τις οικογενειες και τα πολυ κοντα ατομα.. ξερω πως μπορει να ειναι λιγο παρεξηγησιμο αλλα δεν μπορω να κανω κατι και το προτειμω απο το να μην κανω απολυτως τιποτα... ιστευω να υπαρχει κατανοηση... ρωτησα σε κατερινκ και σχεδον ολοι με ειπαν οτι τα ατομα μου ειναι λιγα... ξερω θα με φυγει ο κουκος αηδονι... προσπαθω να μειωσω απο παντου και παλι δεν βγενει το 15 ευρω το κεφαλι που με ζητησε ο πιο φτηνος... ειπα την πεθερα μου επαννηλημενες φορες να μειωσει ατομα για να βγουν πιο λιγα γλυκα και πιο λιγες μπομπο και με εβαλε τις φωνες... με θρασος κιολας με ειπε μην κανεις τραπεζι... δεν θα τιμησω εστω την νονα ας πουμε μετα για να καλεσει αυτη τον καθε ενα που εχει υποχρεωση... τεσπα για να μην παει αλλου το θεμα ηθελα να με προτεινετε ιδεες του τι να κανω... και απο ταβερνες αλλα με γκαζον με θεα και ανοιχτοσια δεν ξερω τι να πρωτο ψαξω κανω τους προυπολογισμους μου για να ξερω τι θα μου φυγει και δεν ξερω που να κινηθω.. να τονισω στη θεσσαλονικη οτι ψανχω.. ειχα στο μυαλο μου το ρεμετζο που ειναι απιστευτα αλλα δεν βολευει με το κατερινκ λογο μικρης ποσοτητας καλεσμενων... καθε γνωμη δεκτη...
συγνωμη για το σεντονι!!!
Eγώ πιστεύω ότι καλύτερη ιδέα είναι να βάλεις έξω από την εκκλησία κάποιο καροτσάκι παγωτού, ή μαλλί της γριάς . Περίπου ξερω ότι στην Αθήνα είναι στα 2€/άτομο & ξεμπερδεύεις. Αν θέλεις βάζεις & μία κοπέλλα να μοιράσει μπουμπουνιέρες & να παιξει με τα παιδιά με 50€. Μετά μπορείς να πας με τους πιο κοντινούς όπου θέλεις & βγάζεις & την υποχρέωση... λιγο βοηθεια εχω πελαγωσει... - Σελίδα 3 587529  clown 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις