Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
402 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 402 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 39]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ,ΕΙΔΕΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!ΟΣΟ Κ ΝΑ ΦΑΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΣΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!!ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!ΑΦΟΥ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥ,ΟΣΟ Κ ΝΑ ΦΑΜΕ ΕΜΕΙΣ!!!ΓΕΡΑ Κ ΔΥΝΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!
ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΜΑΣΤΕ!!!Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ STEFOIKO!!Smile Smile 
ΜΠΗΚΕΣ Κ ΣΥ ΑΙΣΙΩΣ STON 8o!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!!
Κ ΣΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!! 12ΚΙΛΑΚΙΑ,Ε?ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Κ ΠΟΣΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞ'ΑΡΧΗΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ?ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!ΜΑΝΙ ΜΑΝΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΣΑ!!!!Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
natasathess έγραψε:Καλημέρα, Στεφοίκο!
8ος και εσύ,ε; άντε με το καλό, κοντεύουμε! Και μένα ο άντρας μου γυρνάει αργά, οπότε θα μαγειρέψω το απόγευμα!

8ος ΝΑΙ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ,ΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ???εΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ....ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....ΜΕ ΤΑ +12 ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΑΛΑΤΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ...ΧΙΧΙΧ...ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΧΟΝΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΟΣ....ΘΑ ΔΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ!!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελες μου καλημερα τι κανετε εμεις μολις ξυπνησαμε φαγητο εχω απο χτες αρα ολα καλα αυριο ειναι και το ραντευου στο νοσοκομειο σημερα ειπια και το τελευτεο μαγνησιο

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγγνωμη βρε Στεφ αλλα με τα 12 κιλα στον 8ο δεν εχεις ξεφυγει καθολου. Μια χαρα ειναι..!!! Μην ανησυχεις αδικα.. αν θελεις να προσεξεις τη διατροφη σου κανε το, αλλα οχι με αγχος.. καλα ειναι τα κιλα σου..
Γιωτα μου καλημερα!! Με το καλο να δεις τον Σιβαν σας αυριο.. κ εμεις αυριο εχουμε Ντοπλερ.. τελευταιο Μαγνησιο εε.. αχ αχαχ !!! Very Happy Very Happy Very Happy  τι ωραια..!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elisaki fantarous tha vgaloume!!! Razz Laughing 

nai Marilena mou poli! eides !!

akrivos Dimitroula mou ! kamia sxesi ta kila pou pernoume emeis me to an tha vgei ena megalo i mikro moro !!!!



Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελιζακι μου καλημερα!!!Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 654316 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 654316 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 654316 
Μη στεναχωριεσε για τα σεμιναρια ...σιγουρα θα σου βγει ο ρολος της μανας και θα τα καταφερεις τελεια ειμαι σιγουρη!! Αντε εκανες και τα ψωνια σου χαλαρωσε...Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 875502 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 875502 
Μαρεσουνε τα καπελακια στους μπεμπηδες!!δινουν στυλ!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στεφοίκο, πατάτες γιαχνί θα κάνω, είναι παραγγελία Razz  Μην ανησυχείς, δεν έχουν σχέση τα κιλά σου! Και εγώ που δεν έχω βάλει πολλά, η μπέμπα μου είναι μπαμπάτσικια! χεχε!
Καλημέρα, Ελιζάκι! ΜRazz η στεναχωριέσαι, μωρέ..Αφού είναι βλάκες.. Εσύ θα τα μάθεις όλα παρέα με τον πρίγκηπά σου, θα μαθαίνει ο ένας από τον άλλον I love you 
Καλημέρα, Γιώτα μου! Με το καλό να πας και εσύ αύριο στο ραντεβού σου!
Μαριλένα μου, φαντάζομαι, θα είναι μια γλύκα η μικρή!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελιζακι μου ωραια η φωτο!!!τι ωραια χρωματα ειναι αυτα που φορας!!!!με σενα ΠΟΤΕ δε θα καταλαβω που μπαινουν τα κιλα!!!:

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
freskia mama έγραψε:κοπελες μου καλημερα τι κανετε εμεις μολις ξυπνησαμε φαγητο εχω απο χτες αρα ολα καλα αυριο ειναι και το ραντευου στο νοσοκομειο σημερα ειπια και το τελευτεο μαγνησιο

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ...ΚΑΛΑ ΞΥΠΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!ΣΤΕΙΛΕ ΛΙΓΟ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ...ΧΑΧΑ....ΕΙΔΑ ΕΧΕΙΣ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΤΑ...ΠΩ ΠΩ !!!!ΤΑ ΖΗΛΕΨΑ ΤΩΡΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΙΓΟΥΡΑ....

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Giotaki !!!ante irthe i ora siga siga !!!!!! den tha pareis allo magnisio e ? giati sou eipe ???

kala apotelesmata se ola ta koritsakia pou exoun eksetaseis kai giatro kai doppler !!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΤΟΣΤΙΑΙΑ ΘΕΣΗ!!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ!!ΑΠΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΙΚΑ ΕΙΜΑΙ +ΜΕΡΕΣ ΑΠ΄ΟΤΙ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΑ!!
ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ Κ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΚΟ Κ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!ΔΕΝΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΑΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΟΜΩΣ,ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥΑπ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 ΜΕΓΕΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΟΥΛΕΣ ΛΟΙΠΟΝ!!! ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΣΤΡΩΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ Η' ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΛΕΣ,ΣΑΝ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ,ΕΤΣΙ/ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΧΑΣΕ!!!
ΑΠ'ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ(70τεμ) ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΛΟΤ Κ ΕΤΣΙ Η' ΤΑ ΑΠΕΣΥΡΑΝ Η' ΕΒΑΛΑΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ!!

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
freskia mama έγραψε:κοπελες μου καλημερα τι κανετε εμεις μολις ξυπνησαμε φαγητο εχω απο χτες αρα ολα καλα αυριο ειναι και το ραντευου στο νοσοκομειο σημερα ειπια και το τελευτεο μαγνησιο

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ...ΚΑΛΑ ΞΥΠΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!ΣΤΕΙΛΕ ΛΙΓΟ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ...ΧΑΧΑ....ΕΙΔΑ ΕΧΕΙΣ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΤΑ...ΠΩ ΠΩ !!!!ΤΑ ΖΗΛΕΨΑ ΤΩΡΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΙΓΟΥΡΑ....

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marilena29 έγραψε:Ελιζακι μου ωραια η φωτο!!!τι ωραια χρωματα ειναι αυτα που φορας!!!!με σενα ΠΟΤΕ δε θα καταλαβω που μπαινουν τα κιλα!!!:

Μαριλένα μου, αυτό ακριβώς θα έλεγα τώρα! Μόνο τα ρούχα αλλάζουν Razz 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ελισακι μου το λεω γαι το μαγνησειο γιατι απο την ημερα που μου ειπε η γιατρος να το περνω μονο πρωι ολη την υπολιπη μερα εχω συσπασεις και το βραδυ ποναλακια αρα φαντασου τι εχει αν γινει απο αυριο που δεν θα τοπερνω καθολου αχ κοριτσια μου πλησιαζουμε ολο και πιο κοντα μεχρι τωρα μας ξυπναγαν με τις κλοτσιες τους απο δω και περα θα ξυπναμε με το κλαμα τους οσο για τα κιλα μην ανχονεστε τα 12 κιλα ειναι φυσιολογικα γιατι ειναι ο πλακυντας το αμνιακο υγρο το στηθος το νερο στο σωμα μας ολα αυτα ζηγιζουν 10 κιλα αρα εχεις βαλει μονο 2 απλα προσεχε μπορεις να τρως λιγο και λαιτ εγω ας πουμε τρωω μαυρο ψωμι λαιτ γιαουρτι λαιτ μαρμελδα λαιτ βουτιρο λαιτ γαλα και τα κιλα μου ειναι μια χαρα και αντι για ζαχαρη χεισιμοπιο ζαχαρινη καλα την ζαχαρη την εχω κοψει λογο διαβιτη αλλα μου αρεσει πολυ η ζαχαρινη πινω ενα γαλικο καφε με ελαχιστο γαλα και 2 ζαχαρινες το πρωι και μετα πινω τσαι η με φρουτα η μκαραμελα η οτι αλλο μου αρεσει και η ζαχαρινη δεν λιπη ποτε απο την τσαντα μου την λατρεψα και θα συναιχεισω και μετα την γεννα

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
natasathess έγραψε:Στεφοίκο, πατάτες γιαχνί θα κάνω, είναι παραγγελία Razz  Μην ανησυχείς, δεν έχουν σχέση τα κιλά σου! Και εγώ που δεν έχω βάλει πολλά, η μπέμπα μου είναι μπαμπάτσικια! χεχε!
Καλημέρα, Ελιζάκι! ΜRazz η στεναχωριέσαι, μωρέ..Αφού είναι βλάκες.. Εσύ θα τα μάθεις όλα παρέα με τον πρίγκηπά σου, θα μαθαίνει ο ένας από τον άλλον I love you 
Καλημέρα, Γιώτα μου! Με το καλό να πας και εσύ αύριο στο ραντεβού σου!
Μαριλένα μου, φαντάζομαι, θα είναι μια γλύκα η μικρή!!

ΜΑΚΑΡΙ...ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ 1300,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΣΟ...ΕΣΥ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ?Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ??

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες μουΑπ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 τι κανετε?βλεπω ολες ειστε καλα κ μερικα κοριτσακια ανυπομονειτε για τα ραντεβου στο γιατρο σας!!!με το καλο κ θα περιμενουμε νεα με αγωνια!!!μαρινα μου εμενα η μπεμπα μου να φανταστεις στο ντοπλερ που εκανα στην 30η εβδομαδα ητανε 1,500 κιλο!!!αλλα βαλε με το νου σου ποσο θα ειναι τωρα!μην ανησυχεις για τα κιλα,αλλωστε θα στο ειπε κ ο γιατρος σου οτι ειναι μια χαρα!το καθε μωρακι ειναι αλλιως!αχ εγω κοριτσια μου ειχα μια περιπετειουλα σημερα το πρωι νωρις..κατα τις 8 κ ενω κοιμομουν του καλο καιρου νιωθω οτι τρεχει αιμα απο τη μυτη μου κ σηκωνομαι γρηγορα παω στο μπανιο κ το αιμα να μη σταματαειShocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked πωπω δεν υπαρχει χειροτερο ξυπνημα πραγματικα....μετα ενιωθα μια ζαλαδα κ ξανα ξαπλωσα..τι ητανε κ αυτο!!!
πλακα ειχε ο αντρας μου χθες,ερχεται αποτο μαγαζι το βραδυ κ στο τελειως ασχετο μου λεει:το ξερεις οτι σε 2 εβδομαδεςθα πρεπει να ειμαστε ετοιμοι για ολα?του λεω καλα τωρα ξυπνησες εσυ,τι σου λεω τοσο καιρο κ εσυ ελεγες ελα μωρε?Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes τι επαθες του λεω τωρα επιφωτιση?Razz Razz Razz Razz Razz Razz μου λεει εχεις ετοιμη βαλιτσα?τωρα αν χρειαστει να φυγουμε την παιρνουμε κ φευγουμε η θα τρεχουμε τελευταια στιγμη?αμαν του λεω βρε αγαπη μου τι επαθες ξαφνικα ναι ετοιμη ειναι,τι θες να βαλω κ την οδοντοβουρτσα μεσα απο τωρα?απλα σου λεω λεει...πρεπει να ειμαστε ετοιμοι...
πραγματικα με εξεπληξε,τους μιλας κ ειναι στον κοσμο τους κ ξαφνικα παθαινουν κρισεις πανικου!!!πλακα εχουν!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefoiko έγραψε:
freskia mama έγραψε:κοπελες μου καλημερα τι κανετε εμεις μολις ξυπνησαμε φαγητο εχω απο χτες αρα ολα καλα αυριο ειναι και το ραντευου στο νοσοκομειο σημερα ειπια και το τελευτεο μαγνησιο

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ...ΚΑΛΑ ΞΥΠΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!ΣΤΕΙΛΕ ΛΙΓΟ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ...ΧΑΧΑ....ΕΙΔΑ ΕΧΕΙΣ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΤΑ...ΠΩ ΠΩ !!!!ΤΑ ΖΗΛΕΨΑ ΤΩΡΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΙΓΟΥΡΑ....
στεφοικο μακαρι ναμπορουσα να σου στηλω η να εισουν εδω κοντα να παρεις την κιλιτσα σου και ερχοσουνα να φαμε παρεουλα ωραια ειναι αλλα πολυ κουραση βρε παιδι μου

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στεφοίκο, έχω πάρει 6 κιλά και την προηγούμενη βδομάδα που πήγαμε στη γιατρό, δηλαδή 31η εβδομάδα, η μπέμπα μου ήταν 1792γρ.!
Άλεξ μου, καλημέρα! Καλά είσαι τώρα; είχε ξαναανοίξει η μύτη σου παλιότερα ή πρώτη φορά;

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα μου παλια ειχα μεγαλο προβλημα με αιμορραγιες απο τη μυτη!!ανποιγε συνεχεια κ με το παραμικρο!ωστε μια μερα που ετρεχε παρα πολυ πηγαμε στο νοσοκομειο κ μαλιστα εμεινα 2 μερες κ μου εκαναν καυτηριασμο νομιζω λεγεται αν θυμαμαι καλα.κ ετσι δεν εχω απο τοτε προβλημα.αλλα γενικα ειναι παραπανω ευαισθητη η μυτη μου απο αλλους ανθρωπους.στην εγκυμοσυνη ακομη μια φορα ετρεξε αιμα αλλα λιγο.σημερα ητανε πολυ.εχω διαβασει ομως οτι τα εχει η εγκυμοσυνη αυτα!

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλεξάνδρα μην ανησυχείς και εμένα ανοίγει η μύτη,είναι από την πίεση και την ζέστη.

Εγώ εχθές έβαλα τον άντρα μου να μου υποσχεθεί πως όλα θα τα έχουμε έτοιμα μέχρι τέλος του μήνα και μου είπε πως θα κανονίσει να γίνουν πιο γρήγορα.Ελπίζω να τα καταφέρουμε.

Εγώ θα φάω σήμερα μπριζόλα με σαλάτα,να μην πάω βαριά στον γιατρό.

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξ μου καλημερουδια σας τι κανετε μανα και κορη? Φανταζομαι τι σοκ επαθες στον υπνο σου...αλλα μην ανησυχεις ειναι απολυτα φυσιολογικο συμβαινει στην εγγυμοσυνη...το παθαινα στον 4ο περιπου...

Τους πιανει κριση πανικου οτι θα γινουν πατερες ετσι>?Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Εμεις το συνηδητοποιουμε πιο γρηγορα επειδη τα νιωθουμε ειναι μεσα μας...

Κοριτσια μολις με πηρε ο αντρας μου οτι πηραν ολα τα πραγματα σπιτι και σκεφτομαι την καλυτερη δικαιολογια για να φυγω να παω να τα δω!!!scratch scratch scratch scratch 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefoiko έγραψε:
natasathess έγραψε:Στεφοίκο, πατάτες γιαχνί θα κάνω, είναι παραγγελία Razz  Μην ανησυχείς, δεν έχουν σχέση τα κιλά σου! Και εγώ που δεν έχω βάλει πολλά, η μπέμπα μου είναι μπαμπάτσικια! χεχε!
Καλημέρα, Ελιζάκι! ΜRazz η στεναχωριέσαι, μωρέ..Αφού είναι βλάκες.. Εσύ θα τα μάθεις όλα παρέα με τον πρίγκηπά σου, θα μαθαίνει ο ένας από τον άλλον I love you 
Καλημέρα, Γιώτα μου! Με το καλό να πας και εσύ αύριο στο ραντεβού σου!
Μαριλένα μου, φαντάζομαι, θα είναι μια γλύκα η μικρή!!

ΜΑΚΑΡΙ...ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ 1300,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΣΟ...ΕΣΥ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ?Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ??
κοπελα μην ανχονεσε για τα κιλακια εμενα που δεν επερνε κιλακια και στις 25 του μηνα που ειχα παει στο γιατρο ηταν 2 κιλα ακριβος ο μικρος μου ειμουνα 34 εβδομαδων και τις προαλες που πηγα την δευτερα δηλ που μας περασε ηταν 2422 απο τωρα θα αρχησουν να περνουν πολλα κιλα ποσο εβδομαδων εισαι στεφικο ????????/αλεξ μου σε καταλαβενω εμεις προχτες το ειχαμε αυτομε τν ρουντιν τα εχεις ολα ετοιμα η βαλιτσα τα πραγματα τουμικρου χρειαζομαστε τιποτα και μετα αρχησαμε καθε 10 λεπτα πονας εισαι καλα να παμε στον γιατρο οχι καρδια μου αν λεω εγω δεν ποναω και σημερα τα ξημεροματα πηγα να σηκωθω να παω τουαλετα και επιδει ποναω στα γεννητικα μου οργανα εκανα ενα αουτς και σηκωθηκε απο το κρεβατι μεσα στον υπνο του τι γεννας και να τρεχει αν ντυθη και ντινοταν και ελεγε το τηλ που ειναι να παρω ταξι να ερθει γαμοτο δεν θα προλαβουμε την βαλιτσα που την εχεις το κινητο μου που ειναι μολις ντυθηκε του λεω ετοιμαστικες μαου λεει ναι εσυ του λεω ελα να με βοηθησεις να συκοθω να παω τουαλετα με σηκωνει παω τουαλετα και περιμενε να με βοηθησει αν ντυθω ξαπλωνω στο κρεβατι και του λεω τι περιμενης και μου λεει καλα δεν θα παμε στο νοσοκομειο και του λεω εγω μεχρι την τουαλετα ηθελα να παω και δεν θα γεννησεις οχι του λεω ξεντισου και ελα να κοιμηθεις και τελεικα κοιμηθηκε με τα ρουχα γιατι λεει αν ερθει η ωρα δεν θα προλαβει τι να πεις και εφηγε στις 89 για την δουλεια του και με εχει απρει 50 τηλ πονας εισαι καλα???????

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Alexandra23 έγραψε:νατασσα μου παλια ειχα μεγαλο προβλημα με αιμορραγιες απο τη μυτη!!ανποιγε συνεχεια κ με το παραμικρο!ωστε μια μερα που ετρεχε παρα πολυ πηγαμε στο νοσοκομειο κ μαλιστα εμεινα 2 μερες κ μου εκαναν καυτηριασμο νομιζω λεγεται αν θυμαμαι καλα.κ ετσι δεν εχω απο τοτε προβλημα.αλλα γενικα ειναι παραπανω ευαισθητη η μυτη μου απο αλλους ανθρωπους.στην εγκυμοσυνη ακομη μια φορα ετρεξε αιμα αλλα λιγο.σημερα ητανε πολυ.εχω διαβασει ομως οτι τα εχει η εγκυμοσυνη αυτα!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ ΠΑΛΙΑ,ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατάλαβα, Άλεξ μου. Ναι και εγώ έχω διαβάσει ότι είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη, απλά εσύ έχεις και μια ευαισθησία παραπάνω.. Πάει, πέρασε τώρα! Ελπίζω να μη σε ξαναπιάσει καθόλου! Smile 
Μαριλένα μου, δεν κρατιέσαι,ε; Razz 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχα γιωτα μου!!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing πραγματικα δεν υπαρχουν αυτοι οι ανθρωποι!!!εγω οπως σηκωνομουν ετρεξε λιγο αιμα στο σεντονι κ εκει που ημουν στο μπανιο κ ετρεχε πολυ το αιμα τον φωναξα να με βοηθησει κ ειδε το αιμα στο σεντονι κ ηρθε τοσο πανικοβλημενος σου λεει εχει χαρη να ετρεξε απο κατω της!!!ειμαστε σε ενα σταδιο που υπαρχει αγωνια κ φοβος..κ οι αντρες επειδη δεν εχουν κ ιδεα απο αυτα πανικοβαλλονται περισσοτερο!!!μολις ειδε οτι ητανε απο τη μυτη ησυχασε ο κυριος!αλλα μετα οταν ξαπλωσα παλι πλαι του ολο ανοιγε τα ματακια του κ με κοιταζε..ανησυχουν μωρε κ αυτοι απλα ωρες ωρες ειναι ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΑΑΑΑLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing μαριλενα μου το ξερω οτι ειναι φυσιολογικο στην εγκυμοσυνη οποτε δεν ανησυχησα!απλα το ξυπνημα ητανε χαλια με αυτον τον τροπο...καλα ειμαστε μανα κ κορη,σημερα χαλαρες χωρις μαγειρεματα κ δουλειες!μονο συμμαζεμα τα ρουχακια της αποστολιας στη ντουλαπα!ηρθανε τα πραγματα σας?φυγε γρηγοραααααVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 13 215994 ματινακι μου με το καλο να δειτε τη μπουμπου σας!!!τι ωρα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις