Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
335 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 335 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήραμε τις εξετάσεις.
Έχουμε και λέμε:
Αιματοκρίτης: 36,7 (ξεκίνησα με 43, την προηγούμενη φορά ήταν 37)
Σίδηρος: 99
Φεριτίνη: 30
-Χαμηλά δεν είναι;-

Τα ούρα φυσιολογικά.

Καμπύλη ζαχάρου:
0': 67
60': 128
120': 111
-Απ' ότι διάβασα φυσιολογικές είναι οι τιμές-

Είχα κάνει και για έρπη Ι κ ΙΙ (τις είχαν συστήσει στην άμνιο) αρνητικές κ αυτές.
Και περιμένουμε τον παρβοϊό (κι αυτόν τον είχαν συστήσει στην άμνιο) την επόμενη Παρασκευή.

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες και τις γλυκές κοιλίτσες!!!!! Πώς είστε ζουζούνες;;;


Μετά από απουσία ενός μήνα σχεδόν επανήλθα!!

Πολλά τα νέα μου....τέλη μαίου, έπεσα από τις σκάλες, σακατεύτηκε ο κόκκυγας, έχει καμιά βδομάδα που πέρασε ο πόνος πλήρως!!!! Ο μπέμπης ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα....

Στο καπάκι φεύγω στους γονείς μου στο χωριό ( λίγο να με προσέξουν...καταλαβαίνετε!!!!) προκύπτει έκτακτη δουλίτσα και η παραμονή παρατάθηκε κι άλλο!!!!

Μέσα ιουνίου παντρευόταν ο κουνιάδος μου!!! Εκεί να δείτε γέλιο στην αναζήτηση φορέματος......που να χωρέσει η κοιλάρα!!!!!

Παράλληλα πίεση ακατέβατη 14 και ξεκίνησε και το αντιαισθητικό πρήξιμο σε χέρια πόδια και πρόσωπο!! Ευτυχώς λεύκωμα αρνητικό, μη τρέχουμε και για προεκλαμψία......

Αυτά τα νέα μου!!! Σε 20 μέρες έχω κλείσει για doppler και μετά η τελική ευθεία!!!!!!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παραμυθένια μου μια χαρα ειναι οι εξετασεις σου,μακάρι να είχα τον αιματοκριτη σου!
Καλώς την Pely!τι επαθες ρε κορίτσι μου πωπω!ευτυχως ολα καλα!πρεπει να προσέχουμε γιατι αλλάζει το κέντρο βάρους με την κοιλια.
Δηλαδή η πίεση απο μονη της δεν ειναι δείγμα για προεκλαμψια ε;γιατι το χω λίγο άγχος.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α πριν έβλεπα το Evaki online μήπως εμφανίστηκε στις μανουλες Νοεμβρίου,ξέρει καμία;

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Παραμυθένια μου μια χαρα ειναι οι εξετασεις σου,μακάρι να είχα τον αιματοκριτη σου!
Καλώς την Pely!τι επαθες ρε κορίτσι μου πωπω!ευτυχως ολα καλα!πρεπει να προσέχουμε γιατι αλλάζει το κέντρο βάρους με την κοιλια.
Δηλαδή η πίεση απο μονη της δεν ειναι δείγμα για προεκλαμψια ε;γιατι το χω λίγο άγχος.

Ευτυχώς όχι!!!! Νομίζω το βασικότερο είναι το λεύκωμα σε συνδυασμό με πίεση και πρήξιμο. Και εκεί που τρέχεις είναι αν δε παίρνει βάρος το μωρό....

Είναι τόοοοοσα πολλά αυτά που έγιναν που δε ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω! Wink Wink 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ κορίτσι πως έφαγες τέτοια τούμπα????
Πω πω....πάλι καλά που δεν επηρεάστηκε το μωράκι!
Να προσέχεις κοριτσάκι μου τώρα εεεε!!
Σου έκαναν κάτι για τον κόκκυγα η πέρασε μόνος του?

Για την πίεση σου έχει κόψει αλάτια????

Φορεματάκι βρήκαμε τελικά?

Πλησιάζει ο καιρός εεε???

Παραμυθένια μου μια χαρά οι εξετασούλες σου εεεε!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!!
Στη φεριτίνη δε θυμάμαι τα όρια...σου είπε ότι είναι χαμηλά?

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Καλέ κορίτσι πως έφαγες τέτοια τούμπα????
Πω πω....πάλι καλά που δεν επηρεάστηκε το μωράκι!
Να προσέχεις κοριτσάκι μου τώρα εεεε!!
Σου έκαναν κάτι για τον κόκκυγα η πέρασε μόνος του?

Για την πίεση σου έχει κόψει αλάτια????

Φορεματάκι βρήκαμε τελικά?

Πλησιάζει ο καιρός εεε???

Παραμυθένια μου μια χαρά οι εξετασούλες σου εεεε!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!!
Στη φεριτίνη δε θυμάμαι τα όρια...σου είπε ότι είναι χαμηλά?

Νομίζω διάβασα πως όριο είναι το 21. Καλούτσικα είμαι λοιπόν...

Βρε Πελάκι τι έπαθες! Ταλαιπωρία αλλά αφού ο μπεμπίνος είναι οκ, χαλάλι του!
Στενό μαρκάρισμα ο γιατρός, αλλά για καλό... Με το καλό κοπέλα μου, πλησιάζει ο καιρός που θα δεις το αντράκι σου!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Καλέ κορίτσι πως έφαγες τέτοια τούμπα????
Πω πω....πάλι καλά που δεν επηρεάστηκε το μωράκι!
Να προσέχεις κοριτσάκι μου τώρα εεεε!!
Σου έκαναν κάτι για τον κόκκυγα η πέρασε μόνος του?

Για την πίεση σου έχει κόψει αλάτια????

Φορεματάκι βρήκαμε τελικά?

Πλησιάζει ο καιρός εεε???

Παραμυθένια μου μια χαρά οι εξετασούλες σου εεεε!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!!
Στη φεριτίνη δε θυμάμαι τα όρια...σου είπε ότι είναι χαμηλά?


Αντε ντε....χωρίς να το καταλάβω βρέθηκα να κάνω τσουλήθρα στα σκαλοπάτια...ούτε έτρεχα ούτε τίποτα! Απλά έφυγα!!!! Εκεί που ήταν το χτύπημα τι να κάνουν;;; Μόνο ντεπόν και παναντόλ μου είπε ο γιατρός...τίποτα φυσικα δεν κάνουν και δεν τα πήρα... ξάπλα μόνο, στο πλάι φυσικά...αλλά αφού ο μικρός ήταν καλά....

το αλάτι είναι κομμένο εδώ και καιρό( όχι εντελώς βέβαια....δεν παλεύεται!!!!) Τώρα που πρήζονται τα άκρα, μου είπε όχι καρπούζι!!!!!!!!!!!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 3 911307 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 3 911307 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 3 911307 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 3 911307 όλα τα καλά μου τα'χει κόψει αυτός ο άνθρωπος!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 3 585182 

Φόρεμα αφού γύρισα όλα τα μαγαζιά εγκυμοσύνης και δε βρήκα τίποτα κατέληξα σε ένα κανονικό μαγαζί και βολεύτηκα με ένα σε μεγαλύτερο νούμερο!!


Σιγά σιγά λέω να αρχίσω να φτιάχνω και βαλιτσούλα!!!! Διαβάζω στο προηγούμενο θέμα για τις λίστες που λέγατε!! Κατατοπιστικές!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 3 50580 

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια μου διάβαζα χθες για την περιπέτεια που είχατε.....χαίρομαι πάρα πολύ που όλα τελικά είναι καλά...μόνο αυτό το ρημαδοάγχος μένει.....

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pely έγραψε:Παραμυθένια μου διάβαζα χθες για την περιπέτεια που είχατε.....χαίρομαι πάρα πολύ που όλα τελικά είναι καλά...μόνο αυτό το ρημαδοάγχος μένει.....

Πελάκι μου τέλος καλό όλα καλά θέλουμε να πιστεύουμε... Ένα κακό όνειρο ήταν... Να μην τύχει σε καμία εγκυούλα εύχομαι!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΜΠΥΛΗ ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗ ΓΛΥΚΟΖΗ!ΤΙ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ? ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΥΧΤΟ ΚΑΙ ΖΕΣΤΟ ΣΚΕΤΗ ΑΗΔΙΑ!ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΑ!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΤΩΜΑ!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!ΓΥΡΙΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΙΩΡΟ!

ΠΕΛΥ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΕΛΥ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ?ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ 95% ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΚΙΟΛΑΣ

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΜΠΥΛΗ ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗ ΓΛΥΚΟΖΗ!ΤΙ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ? ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΥΧΤΟ ΚΑΙ ΖΕΣΤΟ ΣΚΕΤΗ ΑΗΔΙΑ!ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΑ!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΤΩΜΑ!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!ΓΥΡΙΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΙΩΡΟ!

ΠΕΛΥ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!

Εμένα η γλυκόζη ήταν λευκή και κρύα, δηλαδή ήταν κρύο το νερό στο οποίο την αραίωσαν. Και πέρα από το ότι ήταν πολύ γλυκό δεν ένιωσα τίποτε άλλο.Ούτε ζαλάδα, ούτε ότι ζεσταινόμουν, τίποτε απολύτως.
Ξεκουράσου τώρα Βινάκι και καλά αποτελέσματα!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΠΕΛΥ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ?ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ 95% ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΚΙΟΛΑΣ

Νομίζω πως το καρπούζι έχει πολύ ζάχαρη.

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΜΠΥΛΗ ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗ ΓΛΥΚΟΖΗ!ΤΙ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ? ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΥΧΤΟ ΚΑΙ ΖΕΣΤΟ ΣΚΕΤΗ ΑΗΔΙΑ!ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΑ!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΤΩΜΑ!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!ΓΥΡΙΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΙΩΡΟ!

ΠΕΛΥ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!


Με συγκινείτε κοριτσάκια μου!!!!! έλειπα, ερχόμουν για μια μέρα και πάλι πίσω....


ο ύπνος είναι μια παρα πολύ πικρή ιστορία.....ένα θα σας πω,θέλω 4 μαξιλάρια για να βολευτώ...δεν θα αναφέρω καν την συχνοουρία και τη ζέστη!!!!


κι εγώ αυτό πίστευα για το καρπούζι αλλά μου λέει καλύτερα ελάττωσε το όσο μπορείς! Τι να πω...αρχίζω και χάνω πάσα ιδέα για το γιατρό μου!!! Το ότι δε με αφήνει να ΄πάω θάλασσα λέει γιατι θα επιβαρυνθεί η καρδιά μου σας το'πα;;; ενώ η αδερφή μου στον 4ο τώρα μήνα, της λέει κανονικά θα κάνεις και τα μπανάκια σου και όλα... θα αλλάξω γιατρό μου φαίνεται τώρα στα τελευταία....

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΥΧΕΡΗ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ!ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΕΓΕΘΟΣ ΧΥΜΟΥ ΟΛΑ ΠΗΧΤΟ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕ 75 MG ΙΣΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΞΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΤΥΧΕΡΗ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ!ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΕΓΕΘΟΣ ΧΥΜΟΥ ΟΛΑ ΠΗΧΤΟ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕ 75 MG ΙΣΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΞΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!


Καλά αποτελέσματα Βινάκι!!! Πάει κι αυτό!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 3 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 3 215994 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΤΥΧΕΡΗ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ!ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΕΓΕΘΟΣ ΧΥΜΟΥ ΟΛΑ ΠΗΧΤΟ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕ 75 MG ΙΣΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΞΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!

Κι εγώ την 75άρα έκανα... Νομίζω δε γίνεται πλέον αυτή των 50γρ.
Καλή ξεκούραση σε εσένα και το μπέμπη!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κορίτσια τι κάνετε;
Ευα9 καλως ήρθες. Με το καλό να πάρεις αγκαλιά τη μπεμπούλα σου.
Σοφάκι καλά αποτελέσματα σήμερα. Άντε θα δεις και το μπεμπάκι σου.

Μαϊμου το ίδιο έχω πάθει και εγώ από χθες. Η μπέμπα κλωτσάει τόσο χαμηλά που σε κάποια στιγμή φοβήθηκα ότι θα δω κανένα ποδαράκι να ξεπροβάλει.  Shocked Shocked 

Βινάκι καλά αποτελέσματα και καλή ξεκούραση.

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βινάκι μου καλά αποτελέσματα!!!

Εγώ κορίτσια έκανα με 100γρ γλυκόζη.
Μου έδωσαν 2 πλαστικά ποτηράκια, την είχαν χωρίσει, με δροσερό νεράκι έμοιαζε με λεμονίτα και το χρώμα και η γεύση και τα ήπια και τα 2 μονορούφι!
Καθόλου δε με ενόχλησε.
Ίσως αλλάζει σκεύασμα γλυκόζης από σκεύασμα?

Πέλυ εμένα μου το έκοψε τελείως το αλάτι και το ψωμί γιατί πρήστηκαν απότομα τα πόδια μου και μου είπε μέχρι να γεννήσω δε θα τρώω αλάτι καθόλου.
Αλλά για το καρπούζι δε μου είπε τίποτα, με το ζάχαρο να το καταλάβω να έχει σχέση αλλά με την πίεση και το πρήξιμο γιατί?

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω ότι η ζάχαρη κορίτσια προκαλεί κι αυτή κατακράτηση... Όχι;

Κορίτσια αν ξέρετε, πειράζει που το σάκχαρο νηστείας είναι τόσο χαμηλό; Στο χαρτί γράφει όριο 70, στο νετ βρήκα όριο 60. Δε νομίζω ε; Γιατί και την προηγούμενη φορά που ήταν 66 ο γιατρός δεν είχε ανησυχήσει καθόλου.

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Νομίζω ότι η ζάχαρη κορίτσια προκαλεί κι αυτή κατακράτηση... Όχι;

Κορίτσια αν ξέρετε, πειράζει που το σάκχαρο νηστείας είναι τόσο χαμηλό; Στο χαρτί γράφει όριο 70, στο νετ βρήκα όριο 60. Δε νομίζω ε; Γιατί και την προηγούμενη φορά που ήταν 66 ο γιατρός δεν είχε ανησυχήσει καθόλου.


Απ'το να είναι οριακά στα επιτρεπτά, καλύτερα έτσι. και αφού ο γιατρός δεν ανησυχεί......

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απλά κάποιοι μου είπαν ότι το χαμηλό σάκχαρο είναι εξίσου επικίνδυνο με τον διαβήτη. Αλλά ο γιατρός μου είναι cool οπότε κι εγώ δε θα ασχοληθώ.

Τσιριτράκι καλά να περάσεις με τον αντρούλη σου. Ελπίζω να μείνεις και τη Δευτέρα. Να προσέχεις τον εαυτό σου και την κούκλα σου!

Αναμένουμε τη Σοφία τώρα να μας πει με τη σειρά της τα ευχάριστα!Very Happy 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου γλυκά γύρισα, η κόρη μου είναι μια κούκλα με ίδια μύτη με την αδερφή της , 460 γραμμάρια κ με τελείες μετρήσεις.
Επίσης η 4d βγήκε πεντακαθαρη .

Η μόνη παρατήρηση που μου έκανε είναι ότι ο πλακούντας είναι ελάχιστα πιο χαμηλά από το τελειο αλλά λέει δεν υπάρχει κανένας απόλυτος λόγος ανησυχίας κ μπορεί να μου εγγυηθεί πως μέχρι την επόμενη φορά που θα με δει στο ντοπλερ θα είναι στο τέλειο, μου το είπε απλά για θέλει να είναι 100% τυπική. Έπεσαν τηλ κ στη μάμη κ ο ντόκτορ τα ίδια λέει οπότε ησύχασα .

Κατά τα αλλά μέτρησε κ κολπικα τον τραχηλο ...εγώ το ζήτησα...κ δεχθηκε αμέσωςπήγε 4.2 από 3,6 που ήταν στην αυχενικη , μπράβο του λοιπόν,

Δόξα το Θεο κορίτσια μου,

Καλά αποτελέσματα κ στις υπόλοιπες :-)

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε:Κορίτσια μου γλυκά γύρισα, η κόρη μου είναι μια κούκλα με ίδια μύτη με την αδερφή της , 460 γραμμάρια κ με τελείες μετρήσεις.
Επίσης η 4d βγήκε πεντακαθαρη .

Η μόνη παρατήρηση που μου έκανε είναι ότι ο πλακούντας είναι ελάχιστα πιο χαμηλά από το τελειο  αλλά λέει δεν υπάρχει κανένας απόλυτος λόγος ανησυχίας κ μπορεί να μου εγγυηθεί πως μέχρι την επόμενη φορά που θα με δει στο ντοπλερ θα είναι στο τέλειο, μου το είπε απλά για θέλει να είναι 100% τυπική. Έπεσαν τηλ κ στη μάμη κ ο ντόκτορ τα ίδια λέει οπότε ησύχασα .

Κατά τα αλλά μέτρησε κ κολπικα τον τραχηλο ...εγώ το ζήτησα...κ δεχθηκε αμέσωςπήγε 4.2 από 3,6 που ήταν στην αυχενικη , μπράβο του λοιπόν,

Δόξα το Θεο κορίτσια μου,

Καλά αποτελέσματα κ στις υπόλοιπες :-)

Μπράβο Σοφάκι, όλα καλά! Και εμένα ο πλακούντας ήταν λίγο χαμηλά αλλά μου είχε πει ότι σε κανένα μήνα θα ανέβει. Θα το δω στην επόμενη εξέταση.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις