Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
601 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 601 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Τζωρτζινα μου...στην Βεπιπεδου μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι κοριτσι...μετα που πηγα στον γιατρο μου για τον μηνιαιο υπερηχο μου ειπε οτι φαινεται για κοριτσι αλλα σαν να ειναι φουσκωμενο κατι απο κατω..!!!Τι να πω και εγω δεν ξερω..!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 534787 Δεν ξερω τι να κανω με τα ψωνια...ο γιατρος μου λεει τι αγχωνεσαι εχεις καιρο μπροστα σου..!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα ειμαστε και οι 2 μας! εγω μια χαρα κοιμομουνα αλλα ξυπνησα γιατι ποναγε ο αντρας μου (εχει χτυπησει και με το ταξιδι χθες εγινε χειροτερα...) και δεν μπορουσα να τον ηρεμησω με τιποτα... ολη νυχτα πονος και κακο... και εγω στην κοσμαρα μου... σκεφτομουνα πως αν ηταν παιδι μου θα ημουν απαραδεκτη μανα που δεν μπορω να κανω κατι... οτι να ναι! ε οταν εφυγε για να παει δουλεια κοιμηθηκα αλλα οι γειτωνοι μας απο την διπλανη πολυκατοικια  εχουν αλλη γνωμη για το αν μπορει κανεις να κοιμαται το πρωι στην πολυκατοικια μας...

Γιωτα μου ειπαμε! παιδι με προσωπικοτητα ειναι αυτο! οποτε θελει εκεινο! Smile

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιουλη μου τα θελεις ολα ροζ? αν παρεις λευκο κρεβατακι η στο χρωμα του ξυλου που κανει και για τα 2 φυλλα?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Τζωρτζινα μου αυτοι οι αντρες ειναι πιο πολυ κι απτα παιδια οταν αρωστανε..οσο για τους γειτονες αστα να πανε..εμας δεν εχουν ωραριο..

Τζουλακι μου μπορεις να πας στα μαγαζια να δεις τι θελεις και οταν σου πουνε με σιγουρια απλα να τα κλεισεις!!! η μπορεις να παρεις unisex καποια πραγματα πχ. κρεβατακι, αλλαχτρα (εγω πηρα μπεζ με αρκουδακια) κτλ

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το θεμα δεν ειναι το κρεβατακι...ετσι κι αλλιως κουνια θα παρουμε μετα..!!!Τα ρουχα ειναι το θεμα..!!!Θα δω τι θα κανω..!!!

Παω εξω για κατι δουλιτσες και τα λεμε...!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι σιγουρα θα ηταν καλυτερα αν ηξερες στα σιγουρα...εχει και εκπτωσεις τωρα και θα βολευοσουνα.. Φιλακια τα λεμε μετα Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 315810 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 315810 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα Μαριλενα μου οταν εχει πυρετο κανει χειροτερα απο μωρο... οταν ποναει πρεπει να ποναει ΠΟΛΥ για να στο πει... τον πονο τον αντεχει... τεσπα. αν σταματησω να στελνω απλα θα εχω αποκοιμηθει... καλα αυτοι οι γειτονες ειναι απαραδεκτοι... κσθονται και τσακονονται ολη μερα και καλα δεν τους νοιαζει για μας τα παιδακια τους δεν τα σκεφτονται ρε γμτ....???
Γιουλη μου εμενα που δεν μου αρεσουν καθολου τα ροζ εχω βρει πολυ ωραια φορμακια σε κοκκινο πρασινο πορτοκαλι μωβ και αλλα χρωματακια που κανουν και για τα 2 φυλλα (βεβαια δεν τα εχω παρει ακομα..χιχιχι)οποτε παρε 2-3 να εχεις τις πρωτες μερες στο μαιευτηριο αν βιαζεσαι και μετα παιρνεις και τα υπολοιπα! να εδω τα εχω βρει αν σε βοηθαει! και απο τιμες που πηγα και ψωνισα για μια γνωστη που γεννησε ηταν πριν τις εκπτωσεις 10 ευρω το ενα! http://www.dpam.gr/

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας!
Σας έρχομαι από τις φθινοπωρινές!

JuliaG,
ακόμα δεν είσαι σίγουρη για το φύλο;
Κι εγώ δεν έχω δει ακόμα τι είναι γιατί έχει κλειστά ποδάρια μονίμως αλλά την Πέμπτη έχω β' επιπέδου και εκεί νόμιζα πως στο λένε με μεγάλη βεβαιότητα!
Μη μου λες τέτοια και με έχει φάει η περιέργεια!!! (χωρίς να έχω προτίμηση)

Καλά κουράγια, φουσκομανούλες, που είστε τούρλα καλοκαιριάτικο!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιοαζον με το καλο το μωρακι σου και ευχομαι στη β επιπεδου να δεις τι ειναι !!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994 
Εμενα κοριτσια στην αυχενικη επειδη ημουν ανυπομονη τη ρωτησα και μου ειπε χαρακτηριστικα " θα εκπλαγω αν ειναι αγορι.." δηλαδη το πιο πιθανο κοριτσι αλλα μου ειπε δεν ειναι σιγουρο...στο επομενο ραντεβου 16 εβδομαδων μου το ειπε με σιγουρια!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 654316 

Τζωρτζινα μου κι εγω πηρα πολλα πραγματα σε ουδετερα χρωματα..πετσετες,σεντονακια,κουβερτουλα, φορμακια, καλτσουλες...οκ πηρα και λιγα ροζ αλλα ειδικα τα ακριβα οπως ειπα κρεβατακι, αλλαχτρα κτλ ολα σε ουδετερο..!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 328109 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ιοαζον με το καλο να δεις τι ειναι! Μαριλενα μου και εμεις αυτο θα κανουμε! γιατι αν το επομενο ειναι αγορακι δεν παιζει να το ξαναπερασω ολο αυτο με τα ψωνια.. περα απο το οικονομικο δεν το αντεχω σαν διαδικασια με αποσυντονιζει....

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγω εχτος του οικονομικου ειναι και το οτι καποια πραγματα δεν ειναι για πολλη καιρο οποτε μενουν σχεδον σαν καινουρια...ποτε σκεφτεσε να αρχισεις να ψωνιζεις?

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οταν αποφασισω να βγω για ψωνια και να εχει και ο αντρας μου λιγο χρονο γιατι δεν θελω να διαλλεξω μονη μου...!!! λεω να κοιταξω τους καταλογους των μαγαζιων στο ιντερνετ και να παω και να ξερω τι θελω. γιατι αλλιως χανομαι πελαγωνω υποφερω και μετα δεν παιρνω τιποτα.... σημερα με πηραν οτι ηρθε το καροτσακι-καθισματακι αυτοκινητου. λεω να παω αυριο μεθαυριο να το παρω. και σιγα σιγα να παρω και τα βασικα της βαλιτσας του μαιευτηριου. ελπιζω μεχρι 1/8 που μπαινω στον μηνα μου να τα εχω παραγγειλει ολα-παρει ολα... αληθεια οι εκπτωσεις ποτε αρχιζουν?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:οταν αποφασισω να βγω για ψωνια και να εχει και ο αντρας μου λιγο χρονο γιατι δεν θελω να διαλλεξω μονη μου...!!! λεω να κοιταξω τους καταλογους των μαγαζιων στο ιντερνετ και να παω και να ξερω τι θελω. γιατι αλλιως χανομαι πελαγωνω υποφερω και μετα δεν παιρνω τιποτα.... σημερα με πηραν οτι ηρθε το καροτσακι-καθισματακι αυτοκινητου. λεω να παω αυριο μεθαυριο να το παρω. και σιγα σιγα να παρω και τα βασικα της βαλιτσας του μαιευτηριου. ελπιζω μεχρι 1/8 που μπαινω στον μηνα μου να τα εχω παραγγειλει ολα-παρει ολα... αληθεια οι εκπτωσεις ποτε αρχιζουν?
15 του Ιουλίου
αλλά έχουν αρχίσει προσφοράρες από τώρα

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζωρτζινα μου εμας οι εκπτωσεις αρχισαν ηδη δεν ξερω εκει...οντως να πας με τον αντρουλη σου ειναι πολυ ευχαριστη διαδικασια!! εμεις παντου πηγαμε μαζι!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εμεις θελουμε να παμε μαζι αλλα πρεπει να συγχρονιστουμε!!! εσυ τα εχεις ολα ετοιμα? και βαλιτσα και ολα?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα εχω παρει ολα ναι αλλα βαλιτσα δεν εχω φτιαξει ακομα...θελω μεχρι το τελος του μηνα να τα πλυνω ολα και μετα σιγα σιγα να συγυρισω..οκ μου εμειναν καποια μικροπραγματα που σε 1 μερα μπορω να τα παρω...τη βαλιτσα λεω να την φτιαξω αρχες του Αυγουστου πριν μπω στο μηνα μου..απλα μωρε τωρα βαραινουμε ειναι και η ζεστη και ειναι πολυ δυσκολο...γιαυτο ηθελα να τελειωσω...

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, κορίτσια μου! Τι κάνετε; δεν κοιμηθήκατε και πολύ καλά, βλέπω..
Εγώ πήγα για ψώνια με τη μαμά μου, πήραμε νυχτικιές και ρομπίτσα για την κλινική, πήρα και ένα σουτιέν θηλασμού! Θα πάρω και ένα ακόμη και είμαι έτοιμη, μετά φτιάχνω βαλίτσα! Πήγαμε πήραμε και το καθισματάκι αυτοκινήτου που ήρθε, όλα κομπλέ! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994 
Ιοάζον, , με το καλό το μωράκι σου! Ελπίζω να δείτε το φύλο, να σου φύγει και η αγωνία!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασακι μου καλημερα!!! βολτες ε? και γω λεω που ειναι το κοριτσι μας που μας συνηθησε να ειναι πρωινη? Με γεια τα πραγματακια σας και αντε να φτιαξεις βαλιτσουλα... Εγω σουτιεν θηλασμου πηρα 4 αλλα το ενα στην ουσια δε θα το χρησημοποιησω επειδη ειναι μαυρο και δε θελω!! επισης ρομπιτσα δεν πηρα γιατι θα ειναι ζεστη...λετε να χρειαστουμε? πολλες μου ειπαν οτι δεν παιρνουν..

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, Μαριλένα μου! Χεχε! Ναι, να 'μαι και εγώ!
Πήρα ένα μαύρο σουτιέν για την ώρα, γιατί τα άσπρα δεν τα πάω και θα δω μετά τι άλλο θα βρω!
Τη ρόμπα την παίρνουμε όχι για το κρύο, αλλά για να μπορείς να κυκλοφορείς πιο σινιαρισμένη στην κλινική ή και αν λερωθείς, να είσαι πιο περιποιημένη Smile 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα εγκυουλες μου γλυκες!!!τι κανετε?δεν κοιμηθηκατε καλα ε?εγω ενταξει αν κ εσκαγα απο τη ζεστη κοιμηθηκα...νατασσα μου με γεια τα ρουχακια σου!ιαζον με το καλο να παρεις το μωρακι σου αγκαλια!!!πιστευω να δειτε τι ειναι στη β επιπεδου!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουτε εμενα δε μαρεσουν τα ασπρα σουτιεν η τα μπεζ απλα μαυρο δε θελω στο θηλασμο ετσι μου την εδωσε!!!γουστα ειναι αυτα...και επισης επειδη ειναι ανοιχτοχρωμες οι πυτζαμες μου δε θελω να φενεται μαυρο απο κατω...οσο για ρομπιτσα λεω να μν παρω επειδη οι πιτζαμες μου η απο πανω ειναι λιγο μακρυα (χωνει τον ποπο) οποτε δε θα φενονται τα πανακια μας απο μεσα!!!χαχαχα θα δειξει τι θα χρειαστουμε..

Καλημερα Αλεξ μου πως εισαι? σας εκαψε κι εσας ο ηλιος>?

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα δεις, μωρέ, ότι σε βολεύει περισσότερο! Σημασία έχει να είμαστε άνετα!
Καλημέρα, Άλεξ μου! Τι κάνεις; η Αποστολία σου;

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια γλυκα κ αυπνα!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 215994  Κ εμεις μια απο τα ιδια.. μαξιλαρι στο κατω εμρος για να ξεπρηστουν τα ποδια, μαξιλαρι στο κεφαλι μπας κ αναπνευσουμε καθολου και μια λεκανη στη μεση στη λαθος θεση, πως να κοιμηθεις κ πως να ξυπνησεις?!!!! Σαν βαρκα παω απτο πρωι... Σηκωθηκαμε τρεχοντας πηγαμε τραπεζες κ για διαφορα αλλα γραφειοκρατικα, κλεισαμε κ ραντεβου στη γυναικολογο την αλλη Τριτη 23/07 λιγο πριν μπουμε στο μηνα μας και ολα μια χαρα..
Χτες περασαμε πολυ ωραια στη βολτιτσα, κ φαγαμε και γκουρμε φαγητο σουβλακια και τελικα ξεμυχτισαμε μεχρι τις 2..!! Για μας ειναι πολυ ουαου το 2, μιας κ τελευταια παμε κατα τις 11 για υπνο σας τους παππουδες..!!!!!! Razz Razz Razz 
Τζουλακι τι ωραια τα νεα σας!!!!! Μπουμπου ειναι βρε, αφου το πε η β'επιπεδου τι σε ταλαιπωρουν?? Κ εξαλλου γιανα κλεινει σεμνα τα ποδαρακια, εε μπουμπου ειναι.. οι αντρες ειναι που καθονται σαν πιθηκοι Razz Razz Razz 
το δικο μου το πιτικακι σβουρβουριζει συνεχεια ο αγαπουλης..
Μαριλενα και Τζωρτζινα αυπνες εε....... εμεις ουδετερα τα πηραμε τα βαρεια, κουνια καροτσι συρταριερα κτλ, αλλα ρουχαλακια τα πηρα ολα σχεδον αντρικια.. Razz Razz  βασικα αν καναμε δευτερο μωρακι κ ηταν κοριτσακι θα τα παιρνα ολα φιογκακια κ φραουλιτσες και πουα κ λουλουδενια!! Σιγα μην κρατιομουν!! χα!.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
Νατασα μου με γεια σας!! Καλοριζικα τα πραγματα!!! Θυμαμαι που λεγαμε πως θα σας καθυστερουσαν το καρεκλακι κ τωρα ηρθε η ωρα εε?!! Πω πωω περναει ο καιρος..
Γιωτα μου με το καλο!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 7 654316  Περιμενουμε τα νεα σας!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πωω χαζεψα με το ποσα πραγματα υπαρχουν για ενα τοσο δα πλασματακι... κοριτσια εμενα αν με βαλεις να βαλω νυχτικο και ρομπα με σκοτωσες.. δεν εχω βαλει ποτε και δεν το βλεπω να παιρνω καθολου. ειπαμε να κανουμε αλλαγες για τα μωρακια μας αλλα μην χασουμε και το ποιες ειμαστε γιατι μετα την χασαμε την μπαλα.. πιτζαμα-φορμα απο κατω και μπλουζακια απο πανω θα παρω οπως ειμαι και τωρα δλδ στο σπιτι και ενα νυχτικο που μοιαζει πιο πολυ με φορεματακι παρα με νυχτικο μπας και δεν με βολεψει η πυτζαμουλα... αν και δεν νοιωθω ανετα με τα νυχτικα... μαριλενα μου φανταζομαι πως ο λογος που το προτεινουν ειναι για να νοιωθεις ανετα! αν εσυ δεν νοιωθεις ανετα με την ρομπα απλα δεν την χρειαζεσαι!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα σας κοριτσια, Αλεξανδρα και Αποστολια!!!!!! I love you I love you I love you  τι κανετε?!!!
Μαριλενα μου σκεψου τον κλιματισμο, μηπως ακινητη/ ξαπλωμενη κρυωνεις.. σκεψου πχ οταν πας διακοπες με κανα πλοιο δεν κρυωνεις μεσα στο καραβι? Εγω κυριως γιαυτο πηρα τις ρομπουλες..
Οτι το μαυρο θα φαινεται μεσα απο τη νυχτικια δεν το ειχα σκεφτει.. κ ελεγα το επομενο ζευγαρι που θα παιρνα να ηταν ασπρο-μαυρο γιατι το πολυ λουλουδικο που χω μαζεψει ως τωρα δεν μπαινει κατω απο ασπρες μπλουζες.. κ το μαυρο ειναι το αγαπημενο μου!! Νιωθω πολυ σπορτιφ κ δυναμικη..!! Razz Razz Razz 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις