Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
607 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 607 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλες δουλιτσες Φρουφρου μου..Τα λεμε αργοτερα..!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστω πολυ Νατασσα μου...λεει οτι μετα την εγκυμοσυνη φευγουν...!!!Μα ποτε δεν ειχα βγαλει και ας καθομουν με τις ωρες στον ηλιο...Τωρα και στον ηλιο δεν εκατσα και εβγαλα..!!!Ο ηλιος με ειδε μονο οσο ημουν μεσα στην θαλασσα..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λέει ότι οι μελαχρινές είναι πιο επιρρεπείς.. Ρώτα, πάντως και το γιατρό σου όταν ξαναπάς!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα....γι αυτο μαλλον την πατησα γιατι ειμαι μελαχρινη..!!!Και καθε καλοκαιρι τον Αυγουστο ημουν ετοιμη να πουλησω cd...δεν με αναγνωριζε στο σκοταδι..!!!Razz Razz Razz Razz

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασα μου τοση ωρα προσπαθω να βρω αν εχει στο ιντερνετ και δεν βρισκω...βρισκω το καταστημα που τα πηρα αλλα δεν εχει μεσα τα δικα μας...οταν παω σπιτι θα δω τη μαρκα και ισως το βρω ετσι!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ, άσε! Έχουμε και τα μείον μας εμείς οι μελαχρινές Razz 
Τζωρτζίνα μου, δες παντού να πάρεις ιδέες! Όλοι αυτοί κάνουν αποστολές πανελλαδικά!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εντάξει, Μαριλένα μου, θα περιμένω Smile 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουκλιτσες μου σας αφηνω!!! σχολαω και πρεπει να παω γρηγορα σπιτι γιατι ηρθε μια κοπελα για σιδερο και πρεπει να της ανοιξω!! φιλακια πολλα και θα τα πουμε!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 531909 

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλή ξεκούραση, Μαριλένα μου! Φιλάκια!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα λεμε Μαριλενα μου...πολλα φιλακια..!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 328109

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου μολις γυρισα στο σπιτι μου και ειμαι τρελα κουρασμενη ξρω οτι ανηπομονητε να μαθετε νεα μου λιπον
τελικα την περιδεση δεν μου την εκοψαν την δευτερα που θα ειαμι λεει 37 εβδομαδες η καθε γιατρος τα δικα της τα νευρα μου κροσια ο μικρος ειναι ετοιμος να βγει και εκεινη θα μου το κοψουν λεει την δευτερα ελεος η πιεση μου ερχει αρχησει και πευτη πολυ φανταστητεοτι με τοσο περπατιμα και ζεστη και ηταν στο 9 τι να πω ουτε το σιδηρο που πινω δεν με πιανει μεγαλη ταλεπορια που με επιασαν τα κλαματα δεν αντεξα ειχα το ραντευου 1:30 και με ειδανε στις 3 μονο ντοπλερ και ειμαι νυστικια απο το πρωι με αποτελεσμα να ζαλιζομαι απο την ζεστη αρα δεν γενναω ακομα ομικρος ειναι καλα παρα πολυ καλα αυτα εσυς τι κανετε?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε  Γιωτα μου...!!!Τι να πω βρε κοριτσακι μου..κανε λιγο υπομονη περασε ο καιρος και πλησιαζεις ολο πιο κοντα στο ονειρο...!!!Ξερω οτι ειναι πολυ σπαστικο ολο αυτο αλλα αφου ετσι σου ειπαν δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο..!!Φαε κατι και ξαπλωσε με τον ανεμιστηρα να ξακουραστεις..!!!Υπομονη..!!!Να σκεφτεσαι οτι  ο Σιβαν ειναι καλα και να παιρνεις δυναμη απο αυτο..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε, Γιώτα μου, τι ταλαιπωρία τραβηξες πάλι σήμερα.. φαντάζομαι ότι για το καλό και των δύο σας το έκαναν οι γιατροί.. Κάτσε τώρα να φας και να ξεκουραστείς!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τζουλια μυ ειναι μεγαλη ταλεπορια δεν μπορεις να φανταστεις το μωρο ειναι παρα πολυ χαμηλα και με ποναει παρα πολυ αλλα δεν τους λεει κατι εχω να κοιμηθω πανω απο 3 βδομαδες βραδυ γατι κλεω απο τους πονους αλλα ακομα το θεορουν προορο αν ερθει τωρα τι ν πω δεν ξερω ειμαι πολυ στεναχωριμενη χερομαι οτι ο σιβαν ειναι καλα και ειναι γερο και δυνατο αλλα και εγω δεν εχω αλες αντοχες απο τους πονους δεν μπορω πια να κατουρισω τα ποδια μου ειναι μεανασμενα γιατι δεν κικλοφορη παι το αιμα λογο οτι ο μικρος ειναι πολυ χαμηλα δεν μπορω να περπατησω τετοιο πραγμα τι να πω ευχομαι να μην το περασει αλη μελουσα μανα ολο αυτο

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το χηροτερο ειναι οτι δεν μπορω να περπαταω αλλο γιατι δεν νοιωθω τα ποδια μου ειμαι απο τις 8 εξω μες στην ζεστη και στα τρενα και να πηγενω απο την μια γιατρο στην αλλη και ο μικρος να σπρωχνη και να κλωτσαει η μεση μου να με παιθενει ο αντρας μου ο κακομηρεις να με βλεπει και να οργιετε και μολις μας ειπαν οτι δεν το κοβουν τρελαθηκε με λιπηθηκε μεσα στην ζεστη να με ταλεπορουν ετσι τωραθελω να μαγειρεψω να φαμε και δεν μπορω ουτε να συκοθω καλα καλα .............

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ, τι τραβάς.. Δηλαδή πιστεύουν ότι μόλις σου κόψουν τα ράμματα θα γεννηθεί, γι'αυτό σε άφησαν;

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ βρε γιωτακι μου κανε υπομονη... ξεκουρασου και σκεψου οτι το καλο σου και το καλο του μικρου θελουν οι γιατροι... κανε κουραγιο για το μωρο σου και οταν θα τον κρατησεις στην αγκαλια σου θα αποζημιωθεις!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να μαγειρεψεις τωρα βρε Γιωτα μου...γιατι δεν πηρατε κατι απ'εξω???Μπορεις τωρα ετσι οπως εισαι να μαγειρεψεις??

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άσε βρε, γιώτα μου τώρα το μαγείρεμα και παραγγείλετε κάτι απέξω!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου με πηραν τηλ...παω για καφεδακι και χαρτακι στον 4ο...!!!Πολυ μακρια ε??Τα λεμε αργοτερα...Φιλακια..!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 11 215994

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυστιχος εδω δεν εχουμε γυραδικα και δεν μπορω να φαω και οτι να εναι λογο ζαχαρου αφηστεμε την ταλεπορια μου.......................ναι πιστευουν οτι μολις το κοψουν μεσα το πολυ σε 2 μερες η ωρες θα γεννηθει και ετσι με αφησαν

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά να περάσεις, Γιούλη μου! Φιλιά!
Γιώτα μου, φτιάξε κάτι πρόχειρο τουλάχιστον.. Τι να κάνεις, υπομονή μόνο.. βγαίνω και εγώ θα τα πούμε μετά! Φιλιά σε όλες!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ βρε γιωτακι μου κανε κατι γρηγορο μην ταλαιπωρηθεις αλλο. αν ειναι εκει ο αντρας σου ζητα του να μαγειρεψει κατι εκεινος. πρεπει να ξεκουραστεις...

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια με πηρε ο υπνος, μου βγηκε ολη η κουραση απτις πρωινες δουλειες!!!!! Τωρα ξυπνησα κ σας διαβαζα.....!!!
Καλοριζικη η κουνια σας Μαρω μου!!!!!!
Μαριλενα μου κ εγω εδω δεν εχω βρει τετοια κουνια κατω απο 700-900.. Η δικη μας γινετα και κρεβατακι και μαζι με το στρωμα κοστισε περιπου 450 απο τα mothercare. Συρταριερα πηραμε κ εμεις μια μεγαλη απο τα ΙΚΕΑ..
Κ εμας η μαμα μου μας τα εκανε δωρο, το δωματιο κ την προικα. Κ μιλουσαν με μια αλλη κυρια κ καπως πηγε η κουβεντα τι θα μας κανει κτλ κ της ειπε η μαμα εχω κανει το κ το κ της λεει η αλλη η κυρια που ειναι πιο της παραδοσης "μα βεβαια, η μαμα της κοπελας κανει το δωματιο παντα!!" Κ εμεις δεν το ξεραμε απλα ετυχε κ ειναι λεει σαν παραδοση η μητερα της κοπελας να τα κανει δωρακι αυτα, απο τοτε που τα ραβανε βεβαια.. Για δες τι μαθαινει κανεις..
Μου χει μεινει κ μενα λιγο σιδερο αλλα δεν παιζει με αυτη τη μεση!!!! Αδυνατον!!!
Γιωτα μου ταλαιπωρηθηκες σημερα εε.. Να σκεφτεσαι πως ολα αυτα τα λενε επειδη μεγαλωνει πολυ ωραια ο Σιβαν εκει μεσα κ θελουν να του δωσουν κ αλλο περιθωριο για να βγει πιο δυνατος..!!!!!
Τζουλακι 30-40 βαθμους ξερω εγω, αναλογα το πλυντηριο τι προγραμμα εχει δηλ. Δηλ τα φανελινια που ειναι τωρα μεσα στη συρταριερα θεωρουνται αποστειρωμενα;; Ας γελασω.. Εξαλλου τι μικροβιο να πιασει το υφασμα.. Η πιπιλες κτλ ναι αλλα εκει εχουμε αποστειρωτες κανονικους..
Οι αλλες κοπελες τι κανετε;!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια μου!γυρισα απο τη βολτα μου!αχ πηγαμε σε ενα ιταλικο μαγαζι κ εφαγα ενα παγωτο..δεν σας το περιγραφω καλυτερα γιατι ειστε κ εγκυουλες κ θα το θελετε μετα κ δεν υπαρχει πραγματικα!!!κ αυτη η ζεστη δεν παλευεται δεν τη μπορω..ειμαι μονιμως μουσκεμα..τωρα αραγμα κ δεν κουνιεμαι!ειδα στα γρηγορα οτι μιλουσατε για τα ρουχα κ τους βαθμους!καλα,δεν εχουν στα ρουχακια πανω ετικετα με τους βαθμους που πλενονται?ο,τι λεει η ετικετα αυτο να κανετε!κ εγω ετσι τα επλυνα,γιατι να πνιγομαι σε μια κουταλια νερο?γιωτα μου σημασια εχει οτι ειναι καλα ο σιβαν...εμεινε πολυ λιγο ακομη κ το μαρτυριο θα τελειωσει!ελισακι μου καλα εισαι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις