Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

kisaky

kisaky
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μέσα από μικρά «τρικ» μπορείτε να κερδίσετε την προσοχή του αντίθετου φύλου, και συγκεκριμένα του αντρικού. Οι περισσότεροι βρίσκουν ελκυστικές τις γυναίκες με όμορφο πρόσωπο, γαλάζια μάτια και καμπύλες… αλλά η επιστήμη αποδεικνύει ότι το γυναικείο φύλο μπορεί να κλέψει και αλλιώς την καρδιά ενός άντρα! Τα παρακάτω μικρά πράγματα, μπορεί να ξεφεύγουν από τη λογική, αλλά σύμφωνα με την επιστήμη επηρεάζουν υποσυνείδητα το ερωτικό ενδιαφέρον ενός άντρα.

Hips don’t lie… περπατήστε με σέξι τρόπο!

Το θηλυκό και σέξι περπάτημα μιας γυναίκας αποσπά την προσοχή ενός άντρα, σύμφωνα με τους επιστήμονες του Πανεπιστημίου Τέξας A&M. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι πρέπει να περπατάτε σαν supermodel, αλλά απλά σε ευθεία γραμμή, τοποθετώντας το ένα πόδι μπροστά από το άλλο. Άλλωστε, σύμφωνα με ερευνητές στη Σκωτία, οι άντρες προτιμούν τις γυναίκες με φυσιολογικό βάρος, παρά τις υπερβολικά αδύνατες.

Κρατήστε λευκά τα δόντια και λαμπερό το χαμόγελο σας

Έρευνα από τα Βρετανικά Πανεπιστήμια του Λίντς και του Σέντραλ Λανκασάιρ διαπίστωσε ότι τα λευκά δόντια αποτελούν ένα μεγάλο ατού των γυναικών και ισοδυναμούν με την γοητεία που «αναδύει» η ουρά του παγωνιού. Αυτό συμβαίνει, γιατί τα λευκά και λαμπερά δόντια αποτελούν σημάδι υγείας και καλού DNA, βοηθώντας στην  εύρεση συντρόφου.

Βάλτε κόκκινο κραγιόν ή φόρεμα, χωρίς δεύτερη σκέψη

Το κόκκινο χρώμα μπορεί να απογειώσει την εικόνα μιας γυναίκας στα μάτια ενός άντρα. Σύμφωνα με έρευνα στο Πανεπιστήμιο του Μάντσεστερ, οι άντρες κοιτούσαν τα κόκκινα χείλη των γυναικών για 7 δευτερόλεπτα, ενώ τα μάτια για 0.95 δευτερόλεπτα. Το κόκκινο, όμως, δεν μένει εκεί, αφού το Πανεπιστήμιο του Ρότσεστερ ισχυρίζεται ότι οι γυναίκες με κόκκινο φόρεμα θεωρούνται πιο σεξουαλικές!

«Χαμογελάστε… κάνει τους άλλους να ανησυχούν!»

Το χαμόγελο έχει τη δύναμη να ελκύει ακόμα και τους πιο δύσπιστους άντρες! Μελέτες στο Πανεπιστήμιο του Ίνσμπρουκ αναφέρουν ότι μια γυναίκα που χαμογελάει κατά μέσο όρο 35 φορές την ημέρα είναι πιο πιθανό να προσεγγίσει έναν άντρα. Το ίδιο συμβαίνει και για όσες γυναίκες γελούν με τα αστεία τους.

Αγοράστε αρώματα που μυρίζουν κανέλα, λεβάντα ή βανίλια

Το άρωμα που περιέχει βανίλια, λεβάντα ή κανέλα μπορεί να «τραβήξει» κατευθείαν το ενδιαφέρον ενός άντρα, σύμφωνα με το Ίδρυμα ερευνών στο Σικάγο. Αυτές οι κολόνιες προκαλούν τον άντρα και εγείρουν τη φαντασία του, σύμφωνα με τον νευρολόγο Alan Hirsch του ιδρύματος.

Παίξτε το «χαζή», ακόμα και εάν δεν είστε!

Απίστευτο, αλλά έρευνα των μεταπτυχιακών φοιτητών του Πανεπιστημίου του Τέξας-Όστιν διαπίστωσαν ότι οι άντρες ελκύονται περισσότερο από γυναίκες που φαίνονται πιο ανώριμες ή σε κατάσταση μέθης, ειδικά όταν πρόκειται να περάσουν μαζί μόνο μια νύχτα. Αντίθετα, οι γυναίκες με πνεύμα βρέθηκαν λιγότερο ελκυστικές σωματικά…

Καταναλώνετε φρούτα και λαχανικά για λαμπερό δέρμα

Το λαμπερό δέρμα και τα «ροζ» μάγουλα αυξάνονται με την μεγαλύτερη κατανάλωση φρούτων και λαχανικών, όπως πιστεύει μια πρόσφατη έρευνα. Τα αντιοξειδωτικά και οι φυτικές χρωστικές ουσίες των φρούτων θα δώσουν μια υγιή απόχρωση στην επιδερμίδα σας, που θα προσελκύσει το αντρικό φύλο!

Γείρετε το κεφάλι σας ελαφρώς προς τα κάτω

Στατιστικά του Πανεπιστήμιου του Νιούκασλ φαντερώνουν ότι οι άνδρες ελκύονται περισσότερο από τη θηλυκή πλευρά της γυναίκας… ειδικά όταν γέρνουν το πρόσωπο προς τα κάτω! Αυτό συμβαίνει, γιατί η κλίση του κεφαλιού προς τα πάνω δίνει αυτόματα έναν αρρενωπό χαρακτήρα στη γυναίκα.

Προσπαθήστε να μην κλάψετε… ούτε στο σινεμά!

Τα δάκρυα δεν πρέπει να μπουν ανάμεσα σας, σύμφωνα με πρόσφατη έρευνα στο Science Express, η οποία δηλώνει ότι οι άνδρες ταράζονται αρνητικά από τη «μυρωδιά» των δακρύων. Για αυτό καλύτερα προτιμήστε να δείτε μαζί με το σύντροφο σας μια ταινία δράσης ή περιπέτειας… παρά μια ρομαντική ή δραματική.

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kisaky έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μέσα από μικρά «τρικ» μπορείτε να κερδίσετε την προσοχή του αντίθετου φύλου, και συγκεκριμένα του αντρικού. Οι περισσότεροι βρίσκουν ελκυστικές τις γυναίκες με όμορφο πρόσωπο, γαλάζια μάτια και καμπύλες… αλλά η επιστήμη αποδεικνύει ότι το γυναικείο φύλο μπορεί να κλέψει και αλλιώς την καρδιά ενός άντρα! Τα παρακάτω μικρά πράγματα, μπορεί να ξεφεύγουν από τη λογική, αλλά σύμφωνα με την επιστήμη επηρεάζουν υποσυνείδητα το ερωτικό ενδιαφέρον ενός άντρα.

Hips don’t lie… περπατήστε με σέξι τρόπο!

Το θηλυκό και σέξι περπάτημα μιας γυναίκας αποσπά την προσοχή ενός άντρα, σύμφωνα με τους επιστήμονες του Πανεπιστημίου Τέξας A&M. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι πρέπει να περπατάτε σαν supermodel, αλλά απλά σε ευθεία γραμμή, τοποθετώντας το ένα πόδι μπροστά από το άλλο. Άλλωστε, σύμφωνα με ερευνητές στη Σκωτία, οι άντρες προτιμούν τις γυναίκες με φυσιολογικό βάρος, παρά τις υπερβολικά αδύνατες.

Κρατήστε λευκά τα δόντια και λαμπερό το χαμόγελο σας

Έρευνα από τα Βρετανικά Πανεπιστήμια του Λίντς και του Σέντραλ Λανκασάιρ διαπίστωσε ότι τα λευκά δόντια αποτελούν ένα μεγάλο ατού των γυναικών και ισοδυναμούν με την γοητεία που «αναδύει» η ουρά του παγωνιού. Αυτό συμβαίνει, γιατί τα λευκά και λαμπερά δόντια αποτελούν σημάδι υγείας και καλού DNA, βοηθώντας στην  εύρεση συντρόφου.

Βάλτε κόκκινο κραγιόν ή φόρεμα, χωρίς δεύτερη σκέψη

Το κόκκινο χρώμα μπορεί να απογειώσει την εικόνα μιας γυναίκας στα μάτια ενός άντρα. Σύμφωνα με έρευνα στο Πανεπιστήμιο του Μάντσεστερ, οι άντρες κοιτούσαν τα κόκκινα χείλη των γυναικών για 7 δευτερόλεπτα, ενώ τα μάτια για 0.95 δευτερόλεπτα. Το κόκκινο, όμως, δεν μένει εκεί, αφού το Πανεπιστήμιο του Ρότσεστερ ισχυρίζεται ότι οι γυναίκες με κόκκινο φόρεμα θεωρούνται πιο σεξουαλικές!

«Χαμογελάστε… κάνει τους άλλους να ανησυχούν!»

Το χαμόγελο έχει τη δύναμη να ελκύει ακόμα και τους πιο δύσπιστους άντρες! Μελέτες στο Πανεπιστήμιο του Ίνσμπρουκ αναφέρουν ότι μια γυναίκα που χαμογελάει κατά μέσο όρο 35 φορές την ημέρα είναι πιο πιθανό να προσεγγίσει έναν άντρα. Το ίδιο συμβαίνει και για όσες γυναίκες γελούν με τα αστεία τους.

Αγοράστε αρώματα που μυρίζουν κανέλα, λεβάντα ή βανίλια

Το άρωμα που περιέχει βανίλια, λεβάντα ή κανέλα μπορεί να «τραβήξει» κατευθείαν το ενδιαφέρον ενός άντρα, σύμφωνα με το Ίδρυμα ερευνών στο Σικάγο. Αυτές οι κολόνιες προκαλούν τον άντρα και εγείρουν τη φαντασία του, σύμφωνα με τον νευρολόγο Alan Hirsch του ιδρύματος.

Παίξτε το «χαζή», ακόμα και εάν δεν είστε!

Απίστευτο, αλλά έρευνα των μεταπτυχιακών φοιτητών του Πανεπιστημίου του Τέξας-Όστιν διαπίστωσαν ότι οι άντρες ελκύονται περισσότερο από γυναίκες που φαίνονται πιο ανώριμες ή σε κατάσταση μέθης, ειδικά όταν πρόκειται να περάσουν μαζί μόνο μια νύχτα. Αντίθετα, οι γυναίκες με πνεύμα βρέθηκαν λιγότερο ελκυστικές σωματικά…

Καταναλώνετε φρούτα και λαχανικά για λαμπερό δέρμα

Το λαμπερό δέρμα και τα «ροζ» μάγουλα αυξάνονται με την μεγαλύτερη κατανάλωση φρούτων και λαχανικών, όπως πιστεύει μια πρόσφατη έρευνα. Τα αντιοξειδωτικά και οι φυτικές χρωστικές ουσίες των φρούτων θα δώσουν μια υγιή απόχρωση στην επιδερμίδα σας, που θα προσελκύσει το αντρικό φύλο!

Γείρετε το κεφάλι σας ελαφρώς προς τα κάτω

Στατιστικά του Πανεπιστήμιου του Νιούκασλ φαντερώνουν ότι οι άνδρες ελκύονται περισσότερο από τη θηλυκή πλευρά της γυναίκας… ειδικά όταν γέρνουν το πρόσωπο προς τα κάτω! Αυτό συμβαίνει, γιατί η κλίση του κεφαλιού προς τα πάνω δίνει αυτόματα έναν αρρενωπό χαρακτήρα στη γυναίκα.

Προσπαθήστε να μην κλάψετε… ούτε στο σινεμά!

Τα δάκρυα δεν πρέπει να μπουν ανάμεσα σας, σύμφωνα με πρόσφατη έρευνα στο Science Express, η οποία δηλώνει ότι οι άνδρες ταράζονται αρνητικά από τη «μυρωδιά» των δακρύων. Για αυτό καλύτερα προτιμήστε να δείτε μαζί με το σύντροφο σας μια ταινία δράσης ή περιπέτειας… παρά μια ρομαντική ή δραματική.


Συμφωνώ μαζί σου αλλά σχετικά πρόσφατα, ο μοναδικός άντρας της παρέας είχε αντίθετη άποψη με σένα για το κόκκινο χρώμα. Θέλω να το συζητήσω λίγο μαζί του και θα σου απαντήσω αργότερα!

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η αρχική πηγή της πληροφορίας του άρθρου που είναι γραμμένη?
Μήπως έπρεπε να υπάρχει κάπου?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Η αρχική πηγή της πληροφορίας του άρθρου που είναι γραμμένη?
Μήπως έπρεπε να υπάρχει κάπου?

Kοιτα ετσι οπως το βλεπω πρεπει το αρθρο να ειναι γυρω στο 1940 με 1950, ή μπορει και να ειναι αποσπασμα απο το "η Διαπλασις των παιδων¨" Very Happy 

Καλο θα ηταν αυτα τα αρθρα να κανουν και μια αναφορα στον Νομο 4000 αφου μας διαβαζουν και αντρες. Πώς να γίνετε πιο ελκυστικές στους άντρες… με επιστημονικές αποδείξεις! 837218 

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα! λιτσα εγραψες! και .... τα αρθρα μιλαμε? που το βρηκαν? στο κοσμοπολιταν??? κι αυτο να το παιζουμε χαζες???? οιμε! Πώς να γίνετε πιο ελκυστικές στους άντρες… με επιστημονικές αποδείξεις! 585182 

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kisaky έγραψε:....αλλά η επιστήμη αποδεικνύει...
...αλλά σύμφωνα με την επιστήμη...
... σύμφωνα με τους επιστήμονες του Πανεπιστημίου Τέξας A&M
...σύμφωνα με ερευνητές στη Σκωτία
...Έρευνα από τα Βρετανικά Πανεπιστήμια του Λίντς και του Σέντραλ Λανκασάιρ...
...Σύμφωνα με έρευνα στο Πανεπιστήμιο του Μάντσεστερ...
το Πανεπιστήμιο του Ρότσεστερ ισχυρίζεται...
...Μελέτες στο Πανεπιστήμιο του Ίνσμπρουκ...
...σύμφωνα με το Ίδρυμα ερευνών στο Σικάγο... σύμφωνα με τον νευρολόγο Alan Hirsch του ιδρύματος...
...έρευνα των μεταπτυχιακών φοιτητών του Πανεπιστημίου του Τέξας-Όστιν...
...όπως πιστεύει μια πρόσφατη έρευνα...
...Στατιστικά του Πανεπιστήμιου του Νιούκασλ φαντερώνουν...
...σύμφωνα με πρόσφατη έρευνα στο Science Express...

Shocked 
Κάποιο reference για όλες αυτές τις έρευνες υπάρχει? Τα μισα είναι βέβαια γλαυξ εν Αθήναις - δεν περίμενα κάποια επιστημονική έρευνα να μου πέι οτι τα υγιή δόντια ειναι περισσότερο ελκυστικά από τις μαυρισμένες κουφάλες.
Αλλά όσον αφορά τα υπόλοιπα, πώς ακριβώς βγηκαν τα αποτελέσματα?
Είναι απλή στατιστική?
Είναι κοινωνιολογική και ανθρωπολογική ανάλυση?
Είναι αναλυση νευροδιαβιβαστών και φερομονών?
Τι μέγεθος δείγματος χρησιμοποιήθηκε?
Είναι αυτό το δείγμα αντιπροσωπευτικό του πληθυσμου?
Είχαν αρνητικά κοντρόλ?
Θετικά κοντρόλ?
Πόσοι παράγοντες ελήφθησαν υπόψιν?
Περιμένω εναγωνίως λινκς με αναφορές σε επιστημονικά πέιπερς, peer reviewed και με μπόλικα citations και δεν εννοω τις κοινοποιήσεις στο τροκτικο.γρ.
Cool 

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παντως καλου κακου περπαταω κ "γερνω το κεφαλι ελαφρως προς τα κατω".

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
kisaky έγραψε:....αλλά η επιστήμη αποδεικνύει...
...αλλά σύμφωνα με την επιστήμη...
... σύμφωνα με τους επιστήμονες του Πανεπιστημίου Τέξας A&M
...σύμφωνα με ερευνητές στη Σκωτία
...Έρευνα από τα Βρετανικά Πανεπιστήμια του Λίντς και του Σέντραλ Λανκασάιρ...
...Σύμφωνα με έρευνα στο Πανεπιστήμιο του Μάντσεστερ...
το Πανεπιστήμιο του Ρότσεστερ ισχυρίζεται...
...Μελέτες στο Πανεπιστήμιο του Ίνσμπρουκ...
...σύμφωνα με το Ίδρυμα ερευνών στο Σικάγο... σύμφωνα με τον νευρολόγο Alan Hirsch του ιδρύματος...
...έρευνα των μεταπτυχιακών φοιτητών του Πανεπιστημίου του Τέξας-Όστιν...
...όπως πιστεύει μια πρόσφατη έρευνα...
...Στατιστικά του Πανεπιστήμιου του Νιούκασλ φαντερώνουν...
...σύμφωνα με πρόσφατη έρευνα στο Science Express...

Shocked 
Κάποιο reference για όλες αυτές τις έρευνες υπάρχει? Τα μισα είναι βέβαια γλαυξ εν Αθήναις - δεν περίμενα κάποια επιστημονική έρευνα να μου πέι οτι τα υγιή δόντια ειναι περισσότερο ελκυστικά από τις μαυρισμένες κουφάλες.
Αλλά όσον αφορά τα υπόλοιπα, πώς ακριβώς βγηκαν τα αποτελέσματα?
Είναι απλή στατιστική?
Είναι κοινωνιολογική και ανθρωπολογική ανάλυση?
Είναι αναλυση νευροδιαβιβαστών και φερομονών?
Τι μέγεθος δείγματος χρησιμοποιήθηκε?
Είναι αυτό το δείγμα αντιπροσωπευτικό του πληθυσμου?
Είχαν αρνητικά κοντρόλ?
Θετικά κοντρόλ?
Πόσοι παράγοντες ελήφθησαν υπόψιν?
Περιμένω εναγωνίως λινκς με αναφορές σε επιστημονικά πέιπερς, peer reviewed και με μπόλικα citations και δεν εννοω τις κοινοποιήσεις στο τροκτικο.γρ.
Cool 


Respect Respect Respect 

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε: δεν περίμενα κάποια επιστημονική έρευνα να μου πέι οτι τα υγιή δόντια ειναι περισσότερο ελκυστικά από τις μαυρισμένες κουφάλες.

Cool 


χαχαχαχχαχχαχ

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Εγω παντως καλου κακου περπαταω κ "γερνω το κεφαλι ελαφρως προς τα κατω".  
Χαμηλοβλεπουσα μου εσυ!Embarassed Embarassed 
Εγω παντως που εχω δεσει το γαιδαρο μου κοιταω ψηλα, μη μου'ρθει καμια γλαστρα απο κανενα μπαλκονι Razz 

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
litsakos έγραψε:Εγω παντως καλου κακου περπαταω κ "γερνω το κεφαλι ελαφρως προς τα κατω".  
Χαμηλοβλεπουσα μου εσυ!Embarassed Embarassed 
Εγω παντως που εχω δεσει το γαιδαρο μου κοιταω ψηλα, μη μου'ρθει καμια γλαστρα απο κανενα μπαλκονι Razz 

ασε με κ θελω να κατεβω να παρω χαρτακια κ μια κοκα κολα και σκεφτομαι πως θα το κανω με το κεφαλι ελαφρως προε τα κατω, τελευταια φορα βρηκα στον πυροσβεστηρα του οροφου Πώς να γίνετε πιο ελκυστικές στους άντρες… με επιστημονικές αποδείξεις! 920316 




...θες και citations! αντε ενα Tlife κανα Gossiptv,καμια Μενεγακη και πολυ σου ειναι !

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Nena έγραψε:
litsakos έγραψε:Εγω παντως καλου κακου περπαταω κ "γερνω το κεφαλι ελαφρως προς τα κατω".  
Χαμηλοβλεπουσα μου εσυ!Embarassed Embarassed 
Εγω παντως που εχω δεσει το γαιδαρο μου κοιταω ψηλα, μη μου'ρθει καμια γλαστρα απο κανενα μπαλκονι Razz 

ασε με κ θελω να κατεβω να παρω χαρτακια κ μια κοκα κολα και σκεφτομαι πως θα το κανω με το κεφαλι ελαφρως προε τα κατω, τελευταια φορα βρηκα στον πυροσβεστηρα του οροφου Πώς να γίνετε πιο ελκυστικές στους άντρες… με επιστημονικές αποδείξεις! 920316 




...θες και citations! αντε ενα Tlife κανα Gossiptv,καμια Μενεγακη και πολυ σου ειναι !


ελα ντε! αμ το αλλο? ζητας θετικα και αρνητικα κοντρολ? που να ξερουν μανα μου τι ειναι αυτα?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θετικα κ αρνητικα κοντρολ? Trilly τι στομα ειναι αυτο?Shocked 

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:θετικα κ αρνητικα κοντρολ? Trilly τι στομα ειναι αυτο?Shocked 


στη Νενα να τα πεις! αυτη τα ζητησε! ακους εκει....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την trilly στις Πεμ Ιουλ 11, 2013 3:23 am, 1 φορά

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:...θες και citations! αντε ενα Tlife κανα Gossiptv,καμια Μενεγακη και πολυ σου ειναι !

trilly έγραψε:ελα ντε! αμ το αλλο? ζητας θετικα και αρνητικα κοντρολ? που να ξερουν μανα μου τι ειναι αυτα?

litsakos έγραψε:θετικα κ αρνητικα κοντρολ? Trilly τι στομα ειναι αυτο?Shocked 

Τσ τσ τσ, πτωχές, η θεματοθετρια (σικ) ξερει, σας παρακαλώ μην απασχολειτε το κοινο με ανουσια ερωτηματα, αλλιώς θα ζητησω κι επανάληψη του πειράματος, ως είθισται Πώς να γίνετε πιο ελκυστικές στους άντρες… με επιστημονικές αποδείξεις! 328109 

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάντως έχω κρεμάσει δυο ξυλαρακια κανέλλας στο λαιμό, έβαλα ένα κατακόκκινο κραγιον (που ειχα απο φοιτητρια πρωτοετης, και το συνδυαζα με κατι τσοκερ μαυρα στο λαιμο,,παλιες ντεμοντε εποχες..), τσιχλα αλά Μαρία Ιορδανίδου και περιμένω να υποδεχτώ τον άντρα μου,,,φυσικά με σκυμμένο το κεφάλι!!!! Την επιτυχια την εχω σιγουρη συμφωνα με το έγκριτο αρθρο ...και ο γιατρός μας είπε για σεχακι,,να ερθει και πιο γρηγορα το μπεμπε!!!Πώς να γίνετε πιο ελκυστικές στους άντρες… με επιστημονικές αποδείξεις! 328109 Πώς να γίνετε πιο ελκυστικές στους άντρες… με επιστημονικές αποδείξεις! 328109 

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τις πιπετες Νενα!Τις πιπετες!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inka έγραψε:Εγώ πάντως έχω κρεμάσει δυο ξυλαρακια κανέλλας στο λαιμό, έβαλα ένα κατακόκκινο κραγιον (που ειχα απο φοιτητρια πρωτοετης, και το συνδυαζα με κατι τσοκερ μαυρα στο λαιμο,,παλιες ντεμοντε εποχες..), τσιχλα αλά Μαρία Ιορδανίδου και περιμένω να υποδεχτώ τον άντρα μου,,,φυσικά με σκυμμένο το κεφάλι!!!! Την επιτυχια την εχω σιγουρη συμφωνα με το έγκριτο αρθρο  ...και ο γιατρός μας είπε για σεχακι,,να ερθει και πιο γρηγορα το μπεμπε!!!Πώς να γίνετε πιο ελκυστικές στους άντρες… με επιστημονικές αποδείξεις! 328109 Πώς να γίνετε πιο ελκυστικές στους άντρες… με επιστημονικές αποδείξεις! 328109 

Υποθετω εχεις κάνει ΚΑΙ καθαρισμο δοντιων, ετσι?

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inka να το παιξεις και χαζη, ε? μην ξεχασεις! αυτο με το χαζη μου εχει κανει ιδιαιτερη εντυπωση το καταλαβατε...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Τις πιπετες Νενα!Τις πιπετες!

Σωστα! Πολλαπλών χρησεων και οι πιπεττες, καταλαβαινεις! Πώς να γίνετε πιο ελκυστικές στους άντρες… με επιστημονικές αποδείξεις! 4872 

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εξυπακουεται ο καθαρισμός και μάλιστα με φυσικό τρόπο όπως διάβασα σε ένα αλλο ανάλογο έγκριτο άρθρο (τοσο έγκριτο, όσο οι ειδήσεις του star),,,τα έτριψα με φραουλα!

και ναι το μασημα της τσιχλας θα συνοδευεται με περιστροφή και τραβηγμα μπουκλας!!οχι παιζουμε!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:inka να το παιξεις και χαζη, ε? μην ξεχασεις! αυτο με το χαζη μου εχει κανει ιδιαιτερη εντυπωση το καταλαβατε...

Laughing Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις