Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
freskia mama έγραψε:για σας και απο μενα ........λιπον σημερα βγαλαμε το ραμμα εκτακτος κανονικα ειχα ραντεβου αυριο αλλα αππο τις 7 το πρωι ειχα πονους πηγα στο νοσοκομειο και χωρις δευτερη συζητηση με εκατσαν στηνκαρεκλα και το βγαλαμε το ραμμα μου ειπαν οτι αυτη την βδομαδα ερχετε ο μικρος μου...............επιτελους

με το καλο γιωτουλα να υποδεχτεις τον πριγκιπακο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε τελιωσε το μαρτυριο!!!!!!!!!!!!!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε με το καλό καλές γεννήσεις να χουμε!! κ να ανταλλάσουμε εμπειρίες πλέον!! Γιωτακι με το καλό έρχεται ο μπομπιρας που σε ταλαιπώρησε τόσο καιρό!! Ποπακι εγω ξέρω αν δεις αίμα είναι σημάδι τοκετου το γιατρό σου άμεσα θα έλεγα... Όσο Γ την καισαρική απ όσο ξέρω στην Ελλάδα δεν αφήνουν στο χειρουργείο κανένα μέσα... εξωτερικό είναι αλλιώς.... οπότε ρωτήστε το..

http://www.sailormoon82@blogspot.com

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια τι κανετε! Χαθηκατε ολες πως πανε οι εγκυμονουσες κ τα προσφατα γεννημενα μωρακια; Εγω ακομα περιμενω τιποτα δεν εγινε αυριο εχω ραντευου με το γιατρο να δουμε πως παμε.

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! πού είστε καλέ;; φρεσκομαμα Σπυριδούλα που είσαι;; μαλλον θα θηλαζεις σαν τρελλη τώρα.. οι άλλες πώς πάτε;; Αντε κοριτσάκια να γεννησετε να δείτε τι ευτυχία σας περιμένει!! Smile

http://www.sailormoon82@blogspot.com

zeta1983


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!! ΕΓΩ ΑΙΣΙΩΣ 37 Κ 2 ΣΗΜΕΡΑ, ΕΧΩ ΙΔΙΑ ΠΗΤ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΕΣΚΙΑ ΜΑΜΑ ΝΟΜΙΖΩ...ΑΛΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ....ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ 38 ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΚΑΤΑΤΟΝΙΑ, ΜΙΑ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ, ΕΝΑ ΠΡΗΞΙΜΟ...Sad 

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ, ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ ΚΙ'ΑΛΛΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ Κ ΤΗΝ 38η ΝΑ ΜΠΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ....

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?? ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΙΑ...ΘΕΛΩ Ν'ΑΝΤΙΚΡΥΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΜΟΥ!!!!Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zeta1983 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!! ΕΓΩ ΑΙΣΙΩΣ 37 Κ 2 ΣΗΜΕΡΑ, ΕΧΩ ΙΔΙΑ ΠΗΤ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΕΣΚΙΑ ΜΑΜΑ ΝΟΜΙΖΩ...ΑΛΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ....ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ 38 ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΚΑΤΑΤΟΝΙΑ, ΜΙΑ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ, ΕΝΑ ΠΡΗΞΙΜΟ...Sad 

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ, ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ ΚΙ'ΑΛΛΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ Κ ΤΗΝ 38η ΝΑ ΜΠΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ....

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?? ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΙΑ...ΘΕΛΩ Ν'ΑΝΤΙΚΡΥΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΜΟΥ!!!!Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 
καλος την να ναι και εγω 37+2 πηγα σημερα στον γιατρο μου και με ειδε απο κατω εχει μαλλακοση ο τραχυλος εχω 4 εσωτερικη διαστολη και ειμαι στο σπιτι καλα απο πονους δεν το συζητο ειπα και εγω για προκληση αλλα το αποφευγουν ας ερθει μονος του μου ειπαν πολυ περπατημα οσο μπορω να βοηθησω και αν νοιωσω πονο στο νοσοκομειο θα σου προτηνα αν ολα ειναι καλα και τρεφετε καλα και δεν εχει καπιο προβλημα αστηνα να ερθει μονη της εγω δεν κοιμαμαι απο τους πονους αλλα θελω να ερθει μονο του τι να κανουμε θα ειναι καλητερα και κατι αλλο κοριτσια πηραμε κιλα 3 ειμαστε παρακαλω απο εκει που ειμασταν πολυ αδυνατουλικα και χωρις κιλιτσα φτασαμε στα 3 το μονο που πρεπει αν προσεξω ειναι οτι κανω μεγαλες δυαστολες και δεν περνω χαμπαρι τι πραγμα ειναι αυτο βρε παιδι μου 4 εσωτερικη και δεν καταλαβα τιποτα

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!!!μαιρη μου περιμενουμε νεα σου απο το γιατρο!!!ολινακι μου τι κανεις?πως παει ο θηλασμος?η μικρη σε εχει τρελανει να φανταστω ε?ζετα μου θα συμφωνησω με τη γιωτα να μην κανεις προκληση αλλα να αφησεις την μικρη σου να ερθει μονη της οποτε θελει!αλωστε τι σου εμεινε?σιγα!!!γιωτα μου εμεις τα ειπαμε κ στο αλλο θεματακι,ολα τελεια καλως να ερθει ο αρι σου!!!πηγαμε κ εμεις γιατρο σημερα κοριτσια!η αποστολια μας μεγαλωσε πολυ!ειναι 2,900kg κ 45 εκατοστα!!!παραμενει με το κεφαλακι της κατω κ ολες οι εξετασεις μια χαρα!!!θα παρω το μαγνησιο ακομη μια βδομαδα κ τελος!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου παω στο νοσοκομειο πηρα τηλ εκει και τους ειπα οτι ο τραχηλος μου ειναι 4 εκατοστα ανοιχτος και οτι το σπιτι μου ειναι πολυ μακρυα και μου ειπαν να παω να με δουν εκει μπορει νε με βοηθησουν να γεννησω το ευχομαι δηλ για να ηρεμησω

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Αντε Γιωτακι μου!! μακάρι να σε ελευθερώσουν!! με το καλό!! Αλεξάνδρα μου οχι απλώς με έχει τρελλανει δεν υπάρχω!! περπατώ στα σύννεφα με το καλό να το νιώσεις κι εσύ!! ο θηλασμός πάει πολύ καλύτερα!! βρίσκουμε ρυθμό σιγά σιγά αν κ η μπουμπου τον είχε μια χαρά εγω της τον χάλασα.. !! εν αναμονή μέχρι να πάρουμε το βάρος γέννησης κ να φύγει κ ο ικτερος τελείως γτ λόγο θηλασμού αργεί...

http://www.sailormoon82@blogspot.com

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια τι κανετε! Εγω τελικα χτες στο γιατρο κ ο τραχηλος εχει εξαλειφθει αρα ειναι ζητημα ημερων πλεον απο οτι λεει η γιατρος. Αντε αντε γιατι δεν σντεχω αλλο ουτε να κοιμηθω δεν μπορω απο τους πονους.κ επιτελους θελω να την γνωρισω να την αγκαλιασω !!!!

POPIKALYMN


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέραααααααααααααααα!!!!!χαθήκαμε ε?αυτες τις μερες δεν ειχα χρονο να μπώ!!!σήμερα λεω οτι ειναι η τελευταια μέρα που δουλευω.δευτερα γενναω στις 8,30 το πρωι!!!επιτελους.
κορίτσια θα αποθηκευσετε βλαστοκύταρα?ποσο στοιχιζει ξερετε?
χθες πηγα νοσοκομειο και εκανα τις προεγχειρητικες εξετασεις αιματος και καρδιογραφημα,ολα καλα ευτυχως.την κυριακη θα πάω να κάνω τις εναισεις για τα πνευμονια του μωρου και δευτερα πρωι πρωι παιρνω τις βαλιτσουλες μου και παω!!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε ρε μπραβο!!!!! Με το καλο να ερθει το μπεμπακι σου!!! Εισαι προετοιμασμενη ψυχολογικα;;;;;

POPIKALYMN


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νομίζω οτι ειμαι,τωρα την ημερα εκεινη δεν ξερω πως θα ειμαι.φανταζομαι συγκινημενη και λιγο αγχωμενη

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλο !!!!!!! Προετοιμασου κ για την απεριοριστη χαρα!!!!!

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πόπη μου με το καλό !!! Δηλαδή εσύ θα είσαι η επόμενη??? Η εχει γεννησει και καποια άλλη και ακόμα δεν μας εχει ενημερώσει?

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν αυτο πηγενε για μενα οχι δεν γεννησα και ακουστε τι εγινε πηγα στο νοσοκομειο με 4 δυαστολη τραχηλου μου μου λενε πηγενε περπατα για 2 ώρες και ξανα ελα παω περπαταω γυριζω με χίλια ζορια πονος κακο να κλαιω με βαζουν για τοκοκαρδυοαγραφφημα συσπασεις να τρελενομαι να κλεω και να περνω ανασες να ηρεμισω και μου εβαλαν υποθετα να σταματησω να ποναω τραζικ κοριτσια μου και τωρα ειμαι σπιτι μου

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε??? να ζήσουν τα μωράκια σε όσες γεννήσαν με το καλό και πάντα γερά!!! άντε και έρχεται η σειρά μας εγώ τελικά καισαρική την άλλη τετάρτη περιμένουμε πως και πως!!! φιλάκια σε όλες!!!!

zeta1983


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΕγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 

Κ ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!! ΜΕ ΕΙΔΕ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΩΣΕ ΑΡΚΕΤΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ, Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΘΕΣΗ Κ ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ ΗΜΑΣΤΕ ΣΟΥΠΕΡ 3,200 ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΕΝ'ΟΨΗ ΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ Κ ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΝΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ!!!!!Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 328109 

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!! HELLOOOOOO Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 

ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΗΤ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΟΠΗ!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  ΑΛΛΑ Η ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ! ΕΧΩ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΞΑΛΕΙΦΘΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΕ! ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΞΥΠΝΙΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ! ΜΟΝΟ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΑΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΠΟΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑΣΙΜΟΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ, ΚΑΙ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

POPIKALYMN


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι ωραιααααααα!!!!!!πολλά γεννητουρια θα εχουμε αυτη την εβδομαδα!!!!!ζετα θα εχουμε και την ιδια μερα γεννεθλια ε?Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΚΟΜΗ ΠΟΠΗ ΜΟΥ?! ΕΛΕΟΣ...!!! ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ?Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΕΓΩ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ! ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΩΣΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΑΥΤΥΟ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ, ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ, ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ...ΟΛΑ ΜΑΖΙ! Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ, ΝΑ ΤΕΝΤΩΘΕΙ...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 

POPIKALYMN


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρούλα κανονικα ποτε εχεις πητ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΕΧΩ ΠΗΤ 22/7 ΟΠΩΣ Η ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ! ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 26 ΗΜΕΡΩΝ ΛΕΩ ΟΤΙ Η ΠΗΤ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 20/7! ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΣΙΓΑ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ! ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΩΤΣΕΖΙΚΑ ΝΤΟΥΖ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΚΤΛ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν αυτο πηγενε για μενα οχι δεν γεννησα και ακουστε τι εγινε πηγα στο νοσοκομειο με 4 δυαστολη τραχηλου μου μου λενε πηγενε περπατα για 2 ώρες και ξανα ελα παω περπαταω γυριζω με χίλια ζορια πονος κακο να κλαιω με βαζουν για τοκοκαρδυοαγραφφημα συσπασεις να τρελενομαι να κλεω και να περνω ανασες να ηρεμισω και μου εβαλαν υποθετα να σταματησω να ποναω τραζικ κοριτσια μου και τωρα ειμαι σπιτι μου δυτε κοιλουμπα στην φοτο κοριτσια μου

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπωωωωωω!!!τα γεννητουρια θα ειναι μπολικα μπολικα στο θεματακι μας!!!!Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #4 - Σελίδα 2 215994 με το καλο κοριτσια μου!!!ολα να πανε καλα σας ευχομαι κ περιμενουμε νεακια!!αφρουλα μου πολυ σε ταλαιπωρει η ιλαειρα μας ε?πιστευω πως κανεις λαθος που τα βαζεις με το σωμα σου!!γιατι να φταις εσυ?σαμπως η μονη εισαι που το μωρο βολευεται για τα καλα στην κοιλιτσα κ δεν λεει να βγει?μη σκεφτεσαι ετσι!!εχεις καθε μερα πονους?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις