Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
407 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 407 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι τα εχω ετοιμα απο χθες τα πραγματα...Παντα μου αρεσει να τα ετοιμαζω νωριτερα αλλιως αγχωνομαι..!!Εφαγα και πιτσα και πολυ μαλιστα κι εσκασα και μετα ξεραθηκα στον υπνο και τωρα σηκωθηκα..!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω ετσι ειμαι...!!!
Σημερα εκλεισα τη βαλιτσουλα του μπεμπη..
Για τη δικη μου μου μενουν μονο να βαλω μεσα σαμπουαν-μασκα (εχει εκει αλλα εγω θελω τα δικα μου) και λεω να βαλω κ κανενα εσωρουχο μηπως κ τα μιας χρησης με εκνευρισουν!!!!!!
Προσπαθω να ακουσω το ενστικτο μου για το ποτε θα ερθει στον κοσμο ο μπεμπης μου αλλα δεν μου λεει ακομη τιποτα!!!!!!! Εσυ λες θα κλεισεις και τις 40 ειπες εε;!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συνεχεια αυτο εχουμε εχω στο μυαλο μου...οτι θα τις φτασω τις 40..!!!Δεν ξερω γιατι μου εχει κολλησει ετσι..!!!

Εγω δεν πηρα καθολου εσωρουχα μιας χρησης..κατι μου λεει οτι δεν θα με βολεψουν..!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω πηρα μιας χρησης, αλλα τελικα πηρα πανες βρακακια γιανα ειναι πιο σταθερα.. Κ μετα θα βαλω κ αυτα γιανα μη λερωνομαι.. Τωρα δεν ξερω πως θα ναι κιολας.. Rolling Eyes 
Φοβαμαι οως εγω νιωθω οτι ερχεται ο μπεμπης κ θα καταληξω να ειμαι απο αυτες που περναει η ημερομηνια τους κ φυσσανε κ ξεφυσσανε!!!!!!!!!!!! Razz 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα...λες να σε ταλαιπωρησει ο μικρος??Και να σε παει μεχρι τελους και να μην θελει να βγει??Δεν νομιζω...!!!Λενε οτι οσες εχουν αγχος εντονο και ανυπομονησια γεννανε νωριτερα..!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα λες!!!! Αχ γερα να βγουνε κ οποτε θελουν!!!!! Εμεις εδω ειμαστε, ζουμε κ αναπνεουμε γιαυτα!!! Ειδικα τωρα που κοντευει ο καιρος..!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 654316 
I love you I love you I love you 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι ειναι Ελιζα μου...αυτο το ταξιδι που θα κανω αυριο, το εχω κανει απειρες φορες και ποτε δεν ενιωσα φοβο...Τωρα φοβαμαι πολυ για πρωτη φορα...κι οχι για μενα...για αυτο το μικρουλι που εχω μεσα μου..!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 534787

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε καταλαβαινω...!!! Κ εμενα με πιανει ωρες ωρες.. Αν δεν νιωσεις καλα μην το κανεις ομως το ταξιδι..!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου τι κανετε? εγω παλι εμετους... δεν ειναι κατασταση αυτη... ελιζακι μου ενα αντε 2 πλυντηρια να βαλω τα πραγματακια του (λογω χρωματων 1 λευκα 1 χρωματιστα..) και απο σιδερο σε αυτο το σπιτι αλλο τιποτα! στου παιδιου θα κολλησω??? Γιουλη μου να προσεχεις πολυ στον κ@@@δρομο που εχουμε εδω περα... και αν βρεις ευκαιρια στειλε απλα οτι εφτασες καλα!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φοβαμαι αλλα προσπαθω να το βγαλω απο το μυαλο μου..!!!Ελπιζω να πανε ολα καλα...και να ηταν μονο η ιδεα μου ολες αυτες οι κακες σκεψεις..!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Τζωρτζινα μου...παλι εμετους ε??Πωπω βρε κοριτσακι μου...κανε λιγο υπομονη...περναει ο καιρος...πλησιαζεις κι εσυ στο τελος..!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν φοβασαι Τζουλακι να μην πας.. Εγκυος εισαι. Κ μπορεις να κανεις ενα τρισαγιο η κατι σε μια εκκλησια στην Αθηνα.
Τζωρτζινα μου εμετους εε; Ωωχ... Υπομονη!!!
Εμενα ηταν περισσοτερα τα πλυντηρια, θες τα σεντονακια θες οι πετσετουλες κ με πηρε μερες, γιατι εκανα ενα πλυντηριο τη φορα κ 1-2 ωρες σιδερο μονο να μη πιαστω.. Κ αυτο καθιστη!!! Εσυ ξερεις, οπως θελεις!! Ειναι παντως το ωραιοτερο σιδερο!!!!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελιζακι μου το σκεφτηκα κι αυτο, αλλα κατι με χαλαγε...!!!

Πρεπει κι εγω οταν με το καλο γυρισω να ξεκινησω τα πλυσιματα..!!!Ειναι πολλα ε??Μα ποσα πλυντηρια να βαλουμε με τοσο μικρα ρουχαλακια??

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι μια εναλλακτικη παντως... Εγω το δηλωσα σε ολους οτι απο τον 7ο κ μετα δεν κουνιεμαι...!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και με το γιατρο που το συζητησα μου ειπε οτι  το προβλημα θα ηταν αν ειχα μεγαλη κοιλια και δεν ειχε αποσταση απο το τιμονι..!!!Δεν με ανυσηχησε..απλα μου ειπε να πηγαινω αργα και να κανω στασεις..!!!Οποτε θετικη ενεργεια...μακρια απο κακες σκεψεις και ολα θα πανε καλα πιστευω...!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι γιουλη μου ολα καλα θα πανε!! ναι βρε ελιζακι μου ποσα πληντυρια με τοσα δα πραγματακια να βγαινουν? ειναι και μεγαλο το πληντυριο... θα ξεκινησω οταν μπω στον μηνα μου (για να τα βαλω μεσα πρεπει να τα παρω πρωτα!!!) ελιζακι σιγουρα εσυ που τα εχεις ετοιμα ξερεις καλυτερα! κοριτσια εγω ταξιδευω.. με προσοχη αλλα παω σχεδον οπου θα πηγαινα και πριν μεινω εγκυος... βεβαια πια δεν κανω οτι θα εκανα αλλα παω...

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζουλια ολα καλα θα πανε, αλλο το ενα αλλο το αλλο..!!! Θα κανεις οπως σου ειπε η γιατρος σου κ ολα καλα..!! I love you 
Κ εγω ταξιδεψα Τζωρτζινα μου κ εξωτερικο με αεροπλανο κ περα δοθε στην ελλαδα κ γηπεδο πηγα.. Αλλα απο το τριτο τριμηνο κ μετα τα κοψα ολα..!!!! Γιατι εχω βαρυνει κ κουραζομαι/ποναω γρηγορα κ θελω να ειμαι κοντα στη γιατρο μου.. Ειναι πως νιωθει ο καθενας..

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια μου!Τωρα τελειωσα με τις δουλειες,επλυνα ρουχαλακια,σεντονακια,πανες,σαλιαρες,4 πλυντηρια τελικα μαζευτηκαν.Θα τα σιδερωσω αυριο ομως γιατι επλενα και βεραντες και τα χω παιξει σημερα.Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 517142 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 517142 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 517142 
Τζωρτζινα κι εγω με αναγουλες ειμαι,καποιες ωρες μου ρχεται πολυ δυσφορια.Ειναι οτι χειροτερο με τη ζεστη,αλλα εκτος απο υπομονη δεν υπαρχει συμβουλη καλυτερη..
Γιουλη καλο δρομο να πηγαινεις πολυ σιγα,τερμα δεξια και να μην αγχωνεσαι.
Ασχετο αλλα αυτες οι μυρωδιες με ενοχλουν ακομη.Ουτε μια κρεμα,ουτε ενα αποσμητικο δεν εχω βαλει τοσο καιρο και αυτο το προδερμ ακομη μου μυριζει πολυ..

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Μια μου!! Τι κανεις;!! Αναγουλες κ εσυ; Κ εγω εχω εχω καποιες κ απο δυσφορια αλλο τιποτα, αλλα ευτυχως εμετο δεν εχω κανει ακομη..
Με το καλο να της τα σιδερωσεις ολα!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 654316 

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ ευχαριστω Ελιζα μου.Εσυ τελειωσες μ αυτα ε?
Ευτυχως που δροσιζει λιγο τα βραδακια φετος και γινεται πιο υποφερτη η κατασταση.

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο προχθες ζεσταινομαι παρα πολυ.. ξυπναω τη νυχτα κ ειμαι παπι στον ιδρωτα.. ακομα κ με τον ανεμιστηρα!!!.. μαλλον ειναι ορμονικο..!!
Ναι Μια μου τελειωσα, σημερα εκανα κ τα 2-3 τελευταια για τη βαλιτσα του κ μου μενει να σιδερωσω 2-3 πετσετουλες του, αλλα αυτο δεν επειγει. Ηθελα να εχω τις βαλιτσουλες μας ετοιμες μολις εκλεινα 32 εβδομαδες, αλλα κ τωρα νομιζω νωρις ειναι, νταξει ειμαι.. I love you I love you  Ηθελα να τα κανω ολα μονη μου, δεν ηθελα βοηθεια!! Οποτε επρεπε σιγα σιγα κ γιαυτο με πηραν χρονο εμενα.

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου μια μου! και εμενα μου μυριζουν τα παντα... εκανα 4 μηνες να βρω αποσμητικο! αλλα ευτυχως εχω βρει κατι φυτικα αοσμα.. ελιζακι μου εσυ καλα κανεις! εγω πρεπει να το παρω αποφαση να κατσω στα αυγα μου γιατι θα χτυπαω το κεφαλι μου...
και εγω μονη μου θα τα κανω... αγχωθηκα παλι... να δω ποτε θα καταφερω να παω για ψωνια...

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζωρτζινα μου γιατι αγχωνεσαι???!!! Ολα θα τα κανεις στην ωρα τους μια χαρα.. Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 328109  Τα ψωνια αμα κανεις μια λιστα θα τα κανεις τσακ μπαμ.

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου και κιλιτσες μου τι κανετε σιγουρα θα λετε που χαθηκα λιπον δεν σας εχω διαβασει απλα σας γραφω τα νεα μου πρωτα ετοιμαστητε για τα πρωτα γεννητουρια ελπιζω να μην με προλαβη η νατς ....................πηγαμε στο νοσοκομειο βγαλαμε την περιδεση ο μικρουλις μας ερχετεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ειμαι με διαστολη εξωτερικη 6 και εσωτερικη 4 μια χαρα ειμαι σπιτι περιμενουμε τους δυνατους πονους η τα νερα και γεννησαμε μου ειπαν μεχρι την κυριακη θα εχω γεννηση ο μικρος σπροχνη ανελεητα απο το πρωι στις 6 η ωρα ειχα δυνατους πονους και στις 11 πηγα στο νοσοκομειο και μου εκοψαν το ραμμα και μου ειπαν πηγενε στο σπιτι σου αυτη την βδομαδα θα εχεις γεννησει ................ποναω ακομα και δεν μπορω να περπατισω γιατι ομικρος ερχετε αλλα δεν εχω ακομα τους πονους που πρεπει να εχω ..................................αυτα ειναι τα νεα μου τωρα ειμαι καθησμενη και πρεπει να κανω ενα μπανακι να χαλαρωσω λιγο εσυς τι κανετε?

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα, κορίτσια μου! Τι κάνετε; εμείς βγήκαμε για φαγητό το μεσημέρι, γυρίσαμε και την πέσαμε για ύπνο (κλασσικά)!!
Πολύ πλυντήριο έπεσε, βλέπω! Σιγά σιγά, κορίτσια και με διαλείμματα!
Γιουλάκι μου, αν δε σε ξαναπετύχω σήμερα, καλό ταξίδι αύριο! Να πηγαίνεις σιγά, να προσέχεις πολύ και να μας στείλεις όταν φτάσεις! Και να μη σκέφτεσαι χαζομάρες, όλα καλά θα πάνε Smile 
Άλεξ και Ελιζάκι, καλοπεράσατε βλέπω το σ/κ! Καλά κάνετε, τις χρειαζόμαστε τις βόλτες μας! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 5 215994 
Καλησπέρα, Γιώτα μου! Άντε, όλα καλά! Με το καλό λοιπόν να έρθει ο μπέμπης σου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις