Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
476 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 476 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΕΔΩ ΚΑΘΙΣΤΗ ΤΟΣΗ ΩΡΑ,Κ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!!ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥΛΙΑ ΜΑΣΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 215994 
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΕ ΣΑΣ Κ ΣΤΑ ΜΩΑΚΙΑ ΣΑΣΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 379767 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 379767 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 379767 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 379767 
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 531909 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ημουν 46 οταν πηγα στον γιατρο μου πριν 3 εβδομαδες... πριν 1 εβδομαδα με την δικη μου ζυγαρια ημουν 49 αλλα μου ειχε πει να μην ζυγιζομαι σε αλλες ζυγαριες.. αν και στου φαρμακειου 49 ημουν.... ελπιζω να μην κιαταφερα να διπλασιασω βαρρος σε 2 εβδομαδες... καταλαβες τωρα γιατι αγχωνομαι με τα κιλα??? καθε κιλο που παιρνω ειναι σαν ενα σακι για το δικο μου σωμα.....

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζωρτζίνα μου καλημέρα!! Ναι θα τον πάρω ένα τηλ το απογευματάκι για σιγουριά!!!
Αν και μέχρι στιγμής είμαι καλά! Μπορεί να φταίει που κοιμήθηκα χωρίς εσώρουχο τη νύχτα, μόνο με το νυχτικό μου. Τι να κάνω το προτιμώ έτσι!!

Τζωρτζίνα πόσα κιλά είσαι τώρα??

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τώρα το είδα! Μόνο 46?? Καλά με πόσα ξεκίνησες?? Πρέπει να ήσουν πολύ αδύνατη ε??

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου φαντασματακι!! βαρβαρα μου λογικα ειμαι 49... πριν τρισιμισι εβδομαδες ημουν 46.. την αλλη δευτερα που εχω ραντεβου με τον γιατρο μου θα σου πω σιγουρα!!! ξεκινησα 39 κιλα την εγκυμοσυνη μου.δεν εχω κανει διαιτα ποτε και τρωω κανονικα, δεν εχω καποιο προβλημα υγειας απλα μεταβολιζω τα παντα πανω απο 90% (εξακριβωμενο) και καιω πολλες θερμιδες επειδη δεν καθομαι ποτε... (ολα αυτα πανε παντα πακετο με το ποσα κιλα ημουν γιατι ΠΑΝΤΑ με ρωτανε....χιχι) α και δεν ειμαι και πρωτο μποι... ουτε καν δευτερο... 1,59 ακριβως.

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φρουφρουδακι καλη ξεκουραση!! τα λεμε μετα παλι!!

Τζωρτζινα μου πολυ αδυνατουλα...μπραβο σου που ελεγχεις το βαρος σου!!

Βαρβαρα μου οπως το λες..μια καινουρια μερα και μακαρι να μην ξαναεχεις πονο..

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Φρουφρού τα ξαναλέμε!
Ε είσαι περίπτωση τι να πώ??? Γυμναζόσουν και είχες τόσο καλό μεταβολισμό?? Και παρόλο που έχεις μεγάλο μωρό να χεις πάρει μόνο 10 κιλά! Μπράβο! Με το φαΐ πως τα πας τώρα?? Σου χει ανοίξει η όρεξη?? Αν και θυμάμαι που έλεγες ότι κάνεις εμετούς ακόμα! Ισως γι αυτό να μη παίρνεις πολύ βάρος.

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαριλένα μου ευχαριστώ! Αν και είμαι προετοιμασμένη από δω και πέρα για διάφορα πονάκια που θα νιώθω! Πλησιάζει ο καιρός μου...Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 534787 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια το πρωτο γεματο κιλο το πηρα τον 5ο μηνα... εκει που αντι για 15 εμετους εκανα 5... εκτοτε παιρνω βαρρος κανονικα αν και κανω εμετους.... τρωω κανονικα ισως και παραπανω γιατι με τους εμετους μετα νοιωθεις χαλια και πρεπει να φας κατι στεγνο... η τρωω για να εχω κατι να βγαλω στον επομενο... ναι βαρβαρα μου χορευω απο πολυ μικρη (ολα τα ειδη κλασικο, λατιν, παραδοσιακους..) πιο μικρη εκανα και ρυθμικη... τα τελευταια 4 χρονια που αφησα τον χορο παω οπου μπορω με τα ποδια... περπαταγα πανω απο 1-2 ωρες καθε μερα! σε συνδιασμο με μια σωστη διατροφη (πριν μεινω εγκυος ετρωγα σπανια γλυκα ετρωγα βεβαια παγωτα μπολικα τα καλοκαιρια) διατηρηθηκα... τωρα για τα 10 κιλα που πηρα για την μεση μου ειναι φονικα (ειχα χτυπησει και στην αρχη της εγκυμοσυνης που καναμε ανακαινηση και ειμαι με φυσιοθεραπειες...) αλλα θα περασει! θα γεννησω και θα μπορεσω να κανω και τις ασκησεις μου σωστα και θα μου περασει ελπιζω!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εσυ βαρβαρα μου εχεις παρει πολλα κιλα? φαινεσαι πολυ αδυνατη στην φωτογραφια!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο Τζωρτζίνα! Πολύ καλά κάνεις και είσαι σε κίνηση! Σε συνδυασμό με σωστή διατροφή μπορείς να διατηρείς τα κιλά σου σε πολύ καλό επίπεδο! Και να μην έχεις αυξομειώσεις στο βάρος!
Εγώ γυμναζόμουν τα τελευταία 2 χρόνια και σταμάτησα όταν έμαθα οτι είμαι έγκυος.. Αυτό μου χει κάνει καλό γιατί τώρα στο τέλος άρχισα να νιώθω μια μικρή κούραση.. μέχρι τώρα η εγκυμοσύνη με πήγε πολύ καλά! Στα πρώτα 2 τρίμηνα πρόσεχα αρκετά τη διατροφή μου αλλά τώρα στο τελευταίο έχω αφεθεί λίγο στο φαγητό αλλά δε με πειράζει, όταν γεννήσω με το καλό και περάσει κάποιο διάστημα έχω σκοπό να ξεκινήσω πάλι τη γυμναστική...

Σας αφήνω κι εγώ, πάω για το μάθημα! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 654316 

Θα τα ξαναπούμε! Καλή συνέχεια!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μέχρι στιγμής έχω πάρει 11 κιλά! Very Happy  Ξέρω οτι θα φτάσω τα 12-13.. Δε με πειράζει. Ξεκίνησα με 54 κιλα!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι βαρβαρα μου τα μωρακια μας να ειναι καλα και η ψυχολογια μας για να μην τα επιρρεαζουμε και ολα τα αλλα γινονται! εξ'αλλου δεν υπαρχει καλυτερη γυμναστικη απο το να κυνηγας ενα πιτσιρικι ολη μερα!!! καλο μαθημα να εχεις!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βαρβαρα μου καλο μαθημα και μας ενημερωνεις για τα σημαντικα!!!

Τζωρτζινα μου οσα και να βαλουμε θα τα χασουμε μετα...εγω σκεφτομαι οτι ουτε 2 μηνες δεν εμειναν...οποτε προτιμω να απολαυσω το φαι και ολα αυτα που θελω γιατι δεν εχει και πολλη διαφορα να χασω 10 η 15 μετα...εννοω θα στερηθω μετα που θα στερηθω...γιατι απο τωρα? αφου εφτασα και εβαλα κιλα τωρα τι να κανω?

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριλενα μου αν υπολογισεις το μωρο- υγρα κλπ τα μισα εφυγαν. μετα αν θηλασεις χανεις σιγουρα πολυ πιο γρηγορα! βαλε και την κουραση και ολη μερα στο ποδι πανε τα κιλακια! ειναι τα πιο ευκολα κιλα να τα χασεις! και τα πιο ομορφα να τα παρεις!!! τρως και απο το σωμα σου τρωει ενας ανθρωπος και μεγαλωνει! flower 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσιαααααα sunny sunny sunny sunny sunny 
Αχ τι συγκινηση με τη Νατς!!!!!! I love you I love you I love you  Με το καλο να παρετε στην αγκαλια σας τη μπεμπα σας κ να τη γεμισεις φιλακια!!!! Ολα καλα θα πανε, να μη φοβασαι για τιποτα, ερχεται η ομορφοτερη μερα της ωης σου!!!! I love you I love you 
Γιωτακι κ Ντιμι πολυ ωραιες οι κοιλιτσες φτου φτου!!
Τζουλακι να περνας ομορφα κ να ξεκουραζεσαι!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 328109 
Αλεξανδρα μου θα περιμενουμε ευχαριστα νεα απο τη γιατρο σας!! Να ευχαριστηθειτε την Αποστολια σας στον υπερηχο!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 215994 
Φρουφρου κ Μαρινα καλη.... αποτριχωση!!!!! Razz Razz Razz  Καλα κανετε κ περιποιηστε κ εγω τωρα θα κλεισω ραντεβου για ανταυγειες.
Πελακι μην αγχωνεσαι, θα παρουν ολα το δρομο τους!!! Οσο για τον μπεμπη σας καμαρωσε τον που ειναι λεβεντοπαιδο!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 654316  Ακολουθησε τι θα σου πει ο γιατρος σας κ ουτε γατα ουτε ζημεια..
Μαριλενα μου μπραβο για τη μπεμπα σας!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 328109  Κ εμας καθε 15 μας βλεπει στον 8ο, και μετα την Τριτη που μπαινω στο μηνα μου θα μας βλεπει ειπε περιπου καθε εβδομαδα..!!
Τζωρτζινα μου τι κιλα ειναι αυτα?!! Τα χω ξεχασει τετοια νουμερα εδω κ πολυυυυ καιρο!! Αφου τρως ομως υγειινα τοτε μπραβο σου I love you I love you I love you  Δεν ειναι ευκολο να κανεις ισορροπημενη διατροφη ουτε να διατηρεισαι ενεργητικη..!!!
Βαρβαρα μου τα πονακια περιοδου εμενα μου ειχε πει πως μπορει να ειναι συσπαση κ εκεινα.. δεν ειναι ομως ανησυχητικο μου ειπε αρκει να μην επιμενουν.. δηλ οταν ποναω μου πε να ξαπλωνω κ αν φευγει μετα απο λιγο τοτε να μη δινω σημασια. Συζητησε το με το γιατρο σου γιανα σου πει κ εκεινος τι πρεπει να προσεχεις κ σε τι να μην ανησυχεις..
Αφου κοιμηθηκα αγκαλια με το λαπ τοπ (κλασσικο πλεον) ξυπνησα κ αρχισα να τρεχω να ετοιμαστω (επισης κλασσικο) και βγηκαμε να φαμε (του σκασμου- επισης κλασσικο)..

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ετσι ακριβως Τζωρτζινα μου...εν το μεταξυ υψος δε μου ειπε και δεν το βρηκα στις μετρησεις...τεσπα...να σας πω την αληθεια εμενα μου αρκει να μου λεει "ολα καλα" η γιατρος...

Τζωρτζινα μου θα πας για ψωνια? κατελειξες τελικα?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελιζακι μου Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 215994  καλημερουδια και στους 2 σας!!! πως ειστε? πως τα περασατε με τον μπαμπουλη σας?

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, γλυκιές μου εγκυούλες! Τι κάνετε; μόλις τέλειωσα το διάβασμα study 
Γιουλάκι μου, πολύ χαίρομαι που έφτασες καλά! Κοίτα να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις και όποτε μπορείς να μπαίνεις να τα λέμε!
Μαριλένα μου, τι ωραία τα νέα από το γιατρό! Μπήκα πρωί πρωί να διαβάσω τι έγινε! Μεγάλωσε πολύ η μπουμπού σας! Όσο για τα κιλά σου, ε, εντάξει, θα τα χάσεις μετά, δεν έγινε και κάτι!
Αλεξάνδρα μου, ωραία περάσατε με την μπέμπα,ε; άντε, περιμένουμε να μας πεις τα νέα και από τη δικιά σου την μπέμπα! Smile 
Βαρβάρα μου, είχες την πρώτη σύσπαση,ε; λογικό, κοντεύει ο καιρός! Αν δεν είναι συχνές, μην ανησυχείς!
Εγώ έχω ραντεβού από βδομάδα στη γιατρό(μετά από 1 μήνα) και μου είχε πει ότι μετά θα με ξαναδεί σε 2 βδομάδες!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 667478  αν ξεχνάω κάτι, θα το θυμηθώ στην πορεία!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Φρουφρού και Μαριλένα μου φτιάξατε την μέρα σήμερα!!!!! το τι γέλασα δε περιγράφεται!!!

Μαριλένα δεν στεναχωριέμαι πια! Μια χαρά μωρέ είναι τα ζουζούνια μας!!!!!! Κι εμένα μου είπε να πάω σε 15 μέρες πάλι. Λογικο τώρα που κοντεύουμε!!!

Ελίζα μου περάσατε καλά χθες;;

Βαρβάρα καλό μάθημα!!!!να μας πεις τι θα σας πει για την επιλόχειο...

Τζωρτζίνα δεν έχω λόγια για τον μεταβολισμό σου!! Είσαι κάτι παραπάνω από τυχερή!!! Φτου φτου!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Νατασακι μου πως εισαι? Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 215994 Μεγαλωσαμε δεν το λες...παραμεγαλωσαμε το λες!!!χαχαχα...καλα να ειναι και οσο βαρος θελει ας παρει....εχω αχωθει λιγο βεβαια με την εννοια οτι αν παρει και τις 40 βδομαδες θα δυσκολευτω στη γεννα αλλα θα μου περασει...

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πελακι μου καλημερα!!! Μα ειδες συζητηση?? χαχαχα το ωραιο ηταν οτι το φρουφρουδακι μου το ειπε καπως εντονα (ηταν 100% σιγουρη το φαντασματακι) οτι εχει ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ...χαχαχα...ε και ειπα να "καθαρισω" μεχρι να ερθεις...χαχαχα...πλακα κανουμε...πως εισαι σημερα?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NA'MAI K ΓΩ ΠΑΛΙ!!!!!! ΒΡΕ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ(ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ 12-18ΚΙΛΑΚΙΑ)ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΤΑ ΕΧΑΣΑΝ ΟΛΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΟΙ ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΤΡΡΩΜΕ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΧΑΝΟΝΤΑΙ,Κ ΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΤΡΟΦΕΣ ΜΕ ΤΑ ΥΨΗΛΑ ΛΙΠΑΡΑ!!!ΟΛΑ ΘΑ ΧΑΘΟΥΝ!!
ΕΓΩ ΞΕΡΩ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ 40 Κ 1 1/2 ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Κ ΧΑΝΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ!!ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ Κ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΡΑΨΕΙΣ,ΕΙΝΑΙ Κ ΘΕΜΑ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ,ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ!!
ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΓΙΟΚΑΣ??ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ??
ΝΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΑΣΤΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ!! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΟΥΑΡΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ 3ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ Κ ΘΑ ΦΕΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΤΗΣ(ΤΟ ΦΡΑΤΖΟΛΑΚΙ ΤΗΣ 20ΜΗΝΩΝ ) ΓΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ!!! ΛΙΩΝΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!ΠΕΙΝΑΣ??ΤΡΩΣ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙ,ΛΙΓΟ ΠΩΠΑΙ.ΟΛΟ Κ ΚΑΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΥΚΑΙΡΟ!!!!
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ Κ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ-(ΑΥΣΤΗΡΑ 12 ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΟΛΥ)Κ ΓΩ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΑ-ΟΧΙ ΟΣΟ ΕΣΥ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΨΟΣ 1.67 51ΚΙΛΑ Κ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ Κ 2-3ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΦΤΑΣΩRolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marilena29 έγραψε:Πελακι μου καλημερα!!! Μα ειδες συζητηση?? χαχαχα το ωραιο ηταν οτι το φρουφρουδακι μου το ειπε καπως εντονα (ηταν 100% σιγουρη το φαντασματακι) οτι εχει ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ...χαχαχα...ε και ειπα να "καθαρισω" μεχρι να ερθεις...χαχαχα...πλακα κανουμε...πως εισαι σημερα?


Σου λέω μου φτιάξατε τη μέρα!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 654316 μια χαρά είμαι σήμερα!!!!! Αυτό που λες κι εσύ ίσως μας ζορίσουν λίγο στο να βγουν αν πάρουν και τις 40 εβδομάδες αλλά όλα καλά!!!!!! Εσύ;;;

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, Πέλυ μου! Έτσι πρέπει, μην το σκέφτεσαι! Γερά να είναι τα ζουζούνια μας και όλα θα γίνουν!
Ελιζάκι μου, καλημέρα! Πώς τα περάσατε χθες στην επέτειο σας; I love you 
Μαριλένα μου, μην το σκέφτεσαι, μπορεί να μην πάρεις κααι τις 40, πού ξέρεις!
Καλημέρα, φρουφρουδάκι! Beaute σήμερα το πρόγραμμα,ε; τέλεια! Και εγώ θα πάω αρχές Αυγούστου για νύχια και αποτρίχωση Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 17 536304 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις