Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
466 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 466 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAΛΑΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!sunny sunny sunny Very Happy Very Happy 
ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΥΠΝΟ ΕΚΑΝΕΣ ΟΜΩΣ,ΕΤΣΙ??? ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑΝ ΞΑΦΝΙΚΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΑΠΟ ΒΡΑΔΥΣ Κ ΞΑΠΛΩΣΑΜΕ ΕΤΣΙ-ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΠΗΡΕ Κ Ο ΥΠΝΟΣ!!!ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ!!!ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΤΟΥ Κ ΞΥΠΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!ΠΗΡΕ Κ ΤΟ ΠΡΩΊ΄ΝΟ ΜΑΣ ΤΩΡΑ Κ ΣΤΑΝΙΑΡΑΜΕ!!!!
ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΥΡΙΖΟΥΝΣ(ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ-ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ"ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΘΑ ΤΟΝ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΕΚΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!!ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ???

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΩΩ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΥ!!!sunny sunny sunny  ΠΩΠΩΩΩΩΩ ΜΟΝΟ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΤΡΙΓΥΡΙΣΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΤΟΥcheers cheers cheers cheers I love you I love you I love you I love you I love you I love you 
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 654316 
ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καταρχην επειδη εχω μνημη ψαριουEmbarassed Embarassed Embarassed  θα γραψω γιαυτα που διαβασα!!!Rolling Eyes Rolling Eyes 

Νατς μουυυυυυυυ!!!!.ΕΡΧΕΤΑΙ η μεγαλη στιγμη!!!Με το καλο να παρεις την κουκλιτσα σου αγκαλια!!!2 μερες εμειναν!!!ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ολα καλα θα πανε!!! θα περιμενουμε τα υπεροχα νεακια σου!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 654316 

Αλεξ μου περιμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο σου σημερα!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 328109 

Οι υπολοιπες που κανατε ψωνια με γεια σας!!

Πολυ καλιτεχνικες φωτο μου βγαζετε και ζηλευω!!!με την καλη εννοια...φτου φτου σας..

Βαρβαρα μου ξεκουραση και μονο ξεκουραση...

Ελιζακι μου το ξενυχτισατε με τον αντρουλη σου ψες? Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 875502 

Μαρινα μου σημερα ερχεται ο αντρας σου ετσι?? σε χανουμε δηλαδη ..χαχαχα καλα να περασετε και να απολαυσετε τον καλλοπισμο σου!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 893968 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 893968 

Ξεχναω κατι, καποια? Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 667478  αλλα η μνημη μου ειπαμε...

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 215994 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:καλημερα σε ολες τις κοιλιτσες!! πως κοιμηθηκατε? εμεις πολυ καλα αλλα λιγο.. ξυπνησε η μικρη μου οταν ενοιωσε τον μπαμπα της να σηκωνεται για δουλεια...  Αλεξανδρα μου με το καλο να δεις την αποστολια μας! sunset ξεκουραση λιγο και δεν ειναι τιποτα! φαντασματακι καλημεραααα! πως εισαι σημερα?? χαχα πρωτη μερα που σε προλαβααααα! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 215994 
ΤΟ ΤΖΩΤΖΙΝΑΚΙ ΕΧΑΘΗ????Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Sad 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ετσι ειναι φαντασματακι μου! εμας ο μπαμπας μας σηκωνεται χωρις ξυπνητηρι πλεον... τα τελευταια 18 χρονια ξυπναει την ιδια ωρα και εχει μαθει! βιολογικο ρολοι! το βαζει καθε μερα για να ειναι σιγουρος αλλα εχω μηνες να το ακουσω να χτυπαει..μονο οταν ειναι αρρωστος η ξενυχτισμενος... δεν ξερω ακομα σε ποιανου πλευρα θα βαλω την κουνια.. οπου χωραει πιο ευκολα να ανοιγω και τις ντουλαπες (θα βαλω την κουνια κατ'ευθειαν στο δωματιο δεν θα παρω λικνο η καλαθουνα...) νομιζω πως αν την βαλω απο την πλευρα του αντρα μου θα αλλαξουμε πλευρες στο κρεβατι... το βρισκω πιο πρακτικο να την εχω διπλα μου οταν ξυπναει τα βραδυα... εξ'αλλου εγω θα σηκωνομαι αν τα καταφερουμε να θηλασουμε!! Μαριλενα περιμενουμε νεα σου! την ειδες χθες? τι σου ειπε ο γιατρος σου???

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον στα νεακια μου τωρα...εντομεταξυ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 667478  που δεν μπηκα χτες αλλα αργησαμε και ημουν κομματια..

Η μπουμπου ειναι μια χαρα με το κεφαλακι κατω και παμε για φτ!! Τη μετρησε η γιατρος και μου λεει "Θρεφταρι το μωρο"...ειναι 2220 στρουμπουλουλα!! χαχαχα...Την ρωτησα αν ειναι προβλημα και μου ειπε "οχι ειναι καθαρα γονιδια απο τη στιγμη που εξετασεις σου ειναι καλες..(μετρησαμε και ζαχαρο,πιεση,λευκωμα και ολα καλα)...απλα αν δουμε οτι μεγαλωνει πολυ ισως γεννησεις πιο νωρις..." Το λεω και για την Πελυ μας που ειναι στο ιδιο βαρος ο μπεμπακος της!!

Το μελανο σημειο της επισκεψης ηταν η ζυγαρια ΠΑΛΙ!!! ειμαι στα +14 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed μου ειπε να προσεξω γιατι τωρα μπαινουν πιο ευκολα,...

Τι αλλο? Α μου ειπε για το φουσκωμα στα ποδια να πινω πολλη νερο σε συνδυασμο με αναλατες τροφες για να γινεται διουρηση,...επειδη αν πινουμε νερο σε συνδυασμο με αλμυρα πετυχαινουμε το αντιθετο δηλαδη κατακρατηση!!

Πελυ μου να μην στεναχωριεσαι...απλα να παρακολουθας την πιεση σου και θα τη ρυθμισετε..

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και τωρα θα με βλεπει καθε 2 βδομαδες και μετα καθε μια...Ρωτησα και αν θα λειπει με αδεια και ευτυχως θα λειπει μονο μια βδομαδα τον Αυγουστο αλλα εντος Κυπρου οποτε αν με πιασουν οι πονοι την παιρνω και ερχεται!!! Το ειχα εννοια αυτο ρε κοριτσια επειδη παω τοσο καιρο κοντα της της εχω εμπιστοσυνη νιωθω ανετα και θα πληρωσω ιδιωτικα επειδη θελω αυτην!! οποτε ανακουφιστηκα!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΒΛΕΥΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ Κ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΑΤΑΩ Κ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ-ΟΥΤΩΣ Η' ΑΛΛΩΣ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΣΙΠΟ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΛΤΑΡΕΙ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟ ΜΑΣ(ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ,ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑ ΧΘΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ ΗΤΑΝ 3ΗΜΕΡΩΝ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ Κ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΑΛΑ Κ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ????Κ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΕΓΩ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ Κ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ-ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ....)ΑΑΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!!!!!!!
ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΟΥΛΑ!!!!!!ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΗΣ!!!ΜΟΝΑΧΑ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΝΕΡΑΚΙΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!
Υ.Γ:TO ΠΕΛΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΡΑΚΛΑ!!!!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριλενα μου τι ωραια νεα!!! και εμενα τα ιδια μου λεει για το βαροος της. οσο οι εξετασεις ειναι καλες δεν υπαρχει προβλημα! φαντασματακι τον γιο σου τον περιτριγυριζουν 2 γυναικαρες!! οχι αστεια!!!! α για αυτο που ελεγες για τη νυρωδια του μπαμπα νομιζω πως αν ο μπαμπας ασχοληθει και περασει ωρες με το μωρακι θα τον μαθει! εμας εχουν ξεκινησει τα οιδηποδεια!! ασε που εχω την αισθηση (μπορει και ψευδαισθηση βεβαια!!) οτι αναγνωριζει την φωνη του πλεον... οχι μονο απο κοντα! και στο ραδιοφωνο που τον ακουει αντιδρα!! (αν και καπου διαβαζα οτι αυτο εχει να κανει με τα συναισθηματα που προκαλουνται στην μαμα οταν ακουει τον μπαμπα να μιλαει....) οπως και να 'χει οταν μιλαει ο μπαμπας της κανει μια πολυ σιγκεκριμενη κινηση!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΡΟΥΦΡΟΥ ΤΙΙΙΙΙΙΙ ΛΕΣΣΣΣΣ???? χαχαχαχα
ολοκληρο ΑΝΤΡΑΚΛΑ εχει!!! τωρα που θα μπει η Πελυ θα την ακουσεις!!!χαχαχα...Κανε αυτο που κανω εγω...αφου τα κοριτσακι ειναι πολλα παραπανω με βολευει να θυμαμαι ποιες εχουν αγορι αρα οι υπολοιπες κοριτσι για να μην συγχυζομαι!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρού έγραψε:ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΒΛΕΥΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ Κ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΑΤΑΩ  Κ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ-ΟΥΤΩΣ Η' ΑΛΛΩΣ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΣΙΠΟ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ Κ ΘΑ ΤΟΝ  ΒΟΛΤΑΡΕΙ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟ ΜΑΣ(ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ,ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑ ΧΘΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ ΗΤΑΝ 3ΗΜΕΡΩΝ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ Κ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΑΛΑ Κ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ????Κ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΕΓΩ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ Κ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ-ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ....)ΑΑΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!!!!!!!
ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΟΥΛΑ!!!!!!ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΗΣ!!!ΜΟΝΑΧΑ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΝΕΡΑΚΙΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!
Υ.Γ:TO ΠΕΛΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΡΑΚΛΑ!!!!!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 667478  ΕΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ!!!ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΡΗ?????Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 311356 
ΑΓΟΡΑΡΟ ΕΧΕΙ!!Μ@Λ@ΚΙ@ ΕΙΠΑ !!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 679259 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marilena29 έγραψε:ΦΡΟΥΦΡΟΥ ΤΙΙΙΙΙΙΙ ΛΕΣΣΣΣΣ???? χαχαχαχα
ολοκληρο ΑΝΤΡΑΚΛΑ εχει!!! τωρα που θα μπει η Πελυ θα την ακουσεις!!!χαχαχα...Κανε αυτο που κανω εγω...αφου τα κοριτσακι ειναι πολλα παραπανω με βολευει να θυμαμαι ποιες εχουν αγορι αρα οι υπολοιπες κοριτσι για να μην συγχυζομαι!!!
ΧΧΧΑΧΧΑΧΧΑΑΑΑΑ!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 667478 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 667478 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 667478 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 667478 ΠΕΛΥ ΜΟΥ!!!ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΓΩ!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 536304  ΜΕΤΑ ΕΨΑΞΑ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ!!!ΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 667478 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η Νατασα μας την εχει (natasathess)!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριλενα και σενα ανα 2 θα σε βλεπει? μονο εμενα δεν θελει να με βλεπει ο γιατρος μου??? γιατι τι του εκανα??? :Ρ μπαινω στον μηνα μου σε 15 μερες και ακομα στο μια φορα τον μηνα με εχει...... θα παω σημερα να μου γραψει κατι εξετασεις να κανω γιατι εχω μηνες να μου κανουν αιματος και θα του πω αν ειναι να μου κανονισει πιο συχνα ραντεβου... εσυ δημητρουλα μου καθε ποτε πας?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζωρτζινα μου τι να σου πω...μου ειπε ελα σε 2 βδομαδες..μετα θα ξαναπαω στις 2 βδομαδες...και μετα καθε βδομαδα...φανταζομαι ο καθε γιατρος δουλευει με το δικο του τροπο..Η αληθεια εγω προτιμω πιο συχνα επειδη οταν μεσολαβει μεγαλο διαστημα με πιανει ενα αγχος...ειδικα τωρα που βαραινουμε και αλλαζουν ολα και ισως εχουμε καποιες πιο συχνες αποριες..Τζωρτζινα μου εσενα ποσο βαρος εχει η μπουμπου?

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!!! Μπήκα να πω μια καλημέρα μιας και χθες δεν πέτυχα καμία!! Σε λίγο θα ετοιμαστώ να φύγω για το μάθημα ανώδυνου και ανυπομονώ!!! Μου χει γίνει μια γλυκιά συνήθεια όταν τελειώσουν τι θα κάνω??? Περνάμε πολύ ωραία εκεί και λέμε ενδιαφέροντα πράγματα!!!

Μαριλένα μπράβο για τη μικρούλα σου!! Τι ωραία μεγάλωσε πολύ η ζουζούνα σου και οι εξετάσεις σου πολύ καλές!!! Very Happy Very Happy 

Κι εμένα κορίτσια αφού κάναμε ντοπλέρ μετά από ένα μήνα μου είπε να πάω ο γιατρός! Από κει και μετά δε ξέρω πώς θα γίνει... Ίσως να με βάζει πιο συχνά!!!

Το βράδυ με έπιασαν πάλι πόνοι περιόδου αλλά ευτυχώς όχι άλλη σύσπαση! Όλα καλά λοιπόν!! Δεν αγχώνομαι γιατί ξέρω ότι είναι χειρότερα!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ DOPPLER ΣΤΗΝ 32η ΕΒΔΟΜΑΔΑ(1690gr) Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΣΕ 2ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΑΛΙ-ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ Κ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΘΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ DOPPLER ΜΑΛΛΟΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ Κ ΣΕ ΣΥΧΝΗ ΕΠΑΦΗ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ0Κ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΤΟ ΠΕΙ Κ ΣΕΝΑ!!!ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΟΜΩΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ!!!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πριν ενα μηνα περιπου 2200 και κατι (σχεδον 2250)... αλλα μου ειπε ο γιατρος στην αθηνα που μου εκανε το ντοπλερ οτι ειναι ενδεικτικα αυτα τα βαρη και οτι δεν ειναι το βαρρος που εχει απαραιτητα.. το υπολογιζουν συναρτισει του υψους θεωρωντας (λανθασμενα) οτι η κατανομη λυπους στο μωρο ειναι ιδια σε ολο του το σωμα... μιας γνωστης μου της ελεγαν οτι ειναι 3400 η μικρη και βγηκε 2350 και ηταν και στην 42η εβδομαδα... οποτε δεν τρελαινομαι με αυτες τις μετρησεις... γερο να μου λεει οτι ειναι και ας εχει οτι βαρρος θελει στο τελος! και εμενα μου την λενε χοντρουλα πιο πολυ για να με πειραξουν επειδη ειμαι αδυνατη... οταν πρωτοζυγιστηκα στον γιατρο στην αθηνα στην αυχενικη ημουν 39,5 κιλα... μου ειπε σαν πυρετος ακουγεται... παρε ενα ντεπον να σου περασει.... ε απο τοτε επειδη ειναι γνωστος και υπαρχει οικιοτητα με εχει ριμαξει στο δουλεμα...

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sunset έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!! Μπήκα να πω μια καλημέρα μιας και χθες δεν πέτυχα καμία!! Σε λίγο θα ετοιμαστώ να φύγω για το μάθημα ανώδυνου και ανυπομονώ!!! Μου χει γίνει μια γλυκιά συνήθεια όταν τελειώσουν τι θα κάνω??? Περνάμε πολύ ωραία εκεί και λέμε ενδιαφέροντα πράγματα!!!

Μαριλένα μπράβο για τη μικρούλα σου!! Τι ωραία μεγάλωσε πολύ η ζουζούνα σου και οι εξετάσεις σου πολύ καλές!!! Very Happy Very Happy 

Κι εμένα κορίτσια αφού κάναμε ντοπλέρ μετά από ένα μήνα μου είπε να πάω ο γιατρός! Από κει και μετά δε ξέρω πώς θα γίνει... Ίσως να με βάζει πιο συχνά!!!

Το βράδυ με έπιασαν πάλι πόνοι περιόδου αλλά ευτυχώς όχι άλλη σύσπαση! Όλα καλά λοιπόν!! Δεν αγχώνομαι γιατί ξέρω ότι είναι χειρότερα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ!!ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ!!ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΑΠΑΙΣΙΟΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΘΙΣΩ!!Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ Κ ΒΓΗΚΑ!!!ΓΚΥΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΑΥΤΕΣ,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ,ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 564595 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 564595 ΜΗΠΩΣ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΕΙΧΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ???Η' ΚΟΙΜΟΣΟΥΝ ΑΝΑΣΚΕΛΑ???ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ,ΕΤΣΙ???ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ Κ ΣΥΣΠΑΣΗ ΚΑΜΙΑ!!ΕΥΓΕ!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 16 40746 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βαρβαρα μου καλημερα!!! ισως να μεγαλωνει αποτομα η μπουμπου και η μητρα γιαυτο να εχεις αυτους τους πονους...μιλα με το γιατρο σου αν και δεν ειναι τιποτα ανυσηχητικο...ολες τα εχουμε λιγο πολυ

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:πριν ενα μηνα περιπου 2200 και κατι (σχεδον 2250)... αλλα μου ειπε ο γιατρος στην αθηνα που μου εκανε το ντοπλερ οτι ειναι ενδεικτικα αυτα τα βαρη και οτι δεν ειναι το βαρρος που εχει απαραιτητα.. το υπολογιζουν συναρτισει του υψους θεωρωντας (λανθασμενα) οτι η κατανομη λυπους στο μωρο ειναι ιδια σε ολο του το σωμα... μιας γνωστης μου της ελεγαν οτι ειναι 3400 η μικρη και βγηκε 2350 και ηταν και στην 42η εβδομαδα... οποτε δεν τρελαινομαι με αυτες τις μετρησεις... γερο να μου λεει οτι ειναι και ας εχει οτι βαρρος θελει στο τελος! και εμενα μου την λενε χοντρουλα πιο πολυ για να με πειραξουν επειδη ειμαι αδυνατη... οταν πρωτοζυγιστηκα στον γιατρο στην αθηνα στην αυχενικη ημουν 39,5 κιλα... μου ειπε σαν πυρετος ακουγεται... παρε ενα ντεπον να σου περασει.... ε απο τοτε επειδη ειναι γνωστος και υπαρχει οικιοτητα με εχει ριμαξει στο δουλεμα...
Κ ΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΧΗ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ +_100ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΟΥΤΕ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ!!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ??????Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  ΔΛΔ ΠΟΣΑ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ????????Rolling Eyes Rolling Eyes 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βαρβαρα μου καλημερα! αν δεν ειχες συσπαση μαλλον ειναι αυτο που ειπε η μαριλενα αλλα καλο θα ηταν να τον παρεις ενα τηλ να του το πεις να δεις τι θα σου πει! και εγω με την κοιλια στο στομα θελω να πηγαινω πιο συχνα...

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΑΠΟΤΟΜΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ Κ ΤΡΑΒΑΝΕ ΚΙΟΛΑΣ,Η ΛΕΚΑΝΗ ΜΑΣ ΦΑΡΔΙΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΡΑΝΕ Κ Η ΜΗΤΡΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΨΗΛΑ Κ ΤΡΑΒΑΝΕ,ΟΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΑΣ,Ο,ΤΙ ΑΠΟΡΙΑ Κ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα Φρουφρού μου!! Δεν ξέρω τι να ήταν οι πόνοι μπορεί να κρύωσα κιόλας! Πάντως σήμερα ξύπνησα μια χαρά!! Μια καινούρια μέρα ξεκίνησε!!! Έχουμε και δροσούλα και όλα είναι τέλεια!!
Μαριλένα ίσως να είναι και η μήτρα που μεγαλώνει ποιος ξέρει?? Και το μωρό απο δω και πέρα θα παίρνει πολύ βάρος!

Φρουφρού και εμένα στο ντόπλερ 32η βδομάδα ήταν 1694 γρ. Ίδιο βάρος έχουν τα δικά μας!!Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις