Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
404 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 404 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς τη Νατάσα!!
Όντως πολύ καλύτερα και οικονομικά! Κ στο Tres Jolie πήγα χθες που και εκεί έχει πολύ καλές εκπτώσεις και πήρα εσώρουχα και ένα νυχτικάκι!
Κι εγώ καρπουζάκι τρώω τώρα και μετά θα φτιάξω ένα κέικ! Το ζήλεψα χθες που το συζητούσατε!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυριο εχετε γιατρο φρουφρου μου;; Εμενα μια με παιρνει ο υπνος μια ξυπναω.. Το βραδυ θα κανω κ εγω τις περιφημες πατατες της Νατασας!!!!!!! Χιχιχιχι
Αλεξ θα σε ανακουφισει το ντουσακι..!!
Βαρβαρα μου με γεια σου!!
37+1 σου πε φρουφρου;! Χιχι τι καλα!! Δηλ για μας 10 Αυγουστου; Δεν ακουγεται κ ασχημο.. Οποτε θελει εκεινος αρκει να ειναι ετοιμος!!!!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sunset έγραψε:Καλώς τη Νατάσα!!
Όντως πολύ καλύτερα και οικονομικά! Κ στο Tres Jolie πήγα χθες που και εκεί έχει πολύ καλές εκπτώσεις και πήρα εσώρουχα και ένα νυχτικάκι!
Κι εγώ καρπουζάκι τρώω τώρα και μετά θα φτιάξω ένα κέικ! Το ζήλεψα χθες που το συζητούσατε!
ΧΧΑΧΑΧΑΧΑ ΞΕΛΟΓΙΑΣΤΡΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!! Κ ΓΩ ΛΙΓΟΥΡΕΥΤΗΚΑ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ¨ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ¨ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΤΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΗΜΕΡΟWink 

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ Φρουφρού μου! Όταν βλέπεις γλυκομίλητο υπάλληλο ψωνίζεις αλλιώς τη κάνω με ελαφρά ακόμα κι αν μου αρέσει το εμπόρευμα!

Μη μου θυμίζετε τη Δεη παιδιά... μας ήρθε 300 ευρώ και δεν έχουμε καν κλιματιστικό! Ασε που το βράδυ δεν ανάβουμε πολλά φώτα σαν τις κουκουβάγιες καθόμαστε, μας αρέσουν τα σκοτάδια. Ανάβουμε κεριά πιο πολύ! Πως στο καλό μας χρέωσαν 300? Τι να πεις... έχουν ξεφύγει!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς σας βρήκαμε! γυρίσαμε φεεσκαδουρες!
Βλέπω οι πατάτες κάνουν θραύση! χεχε!
πήρα τώρα τηλέφωνο και στη γιατρό μου, μου έκλεισε ραντεβού για την τρίτη στις 6! Θα δω την μπέμπα μου!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ Ελίζα μου!!
Αχ κι εγώ όλα στο φούρνο τα κάνω δε τηγανίζω ποτέ! Οι πατάτες λεπτά κομμένες όπως οι τηγανιτές?? και γίνονται στο φούρνο μούρλια ε??

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elisa87 έγραψε:Αυριο εχετε γιατρο φρουφρου μου;; Εμενα μια με παιρνει ο υπνος μια ξυπναω.. Το βραδυ θα κανω κ εγω τις περιφημες πατατες της Νατασας!!!!!!! Χιχιχιχι
Αλεξ θα σε ανακουφισει το ντουσακι..!!
Βαρβαρα μου με γεια σου!!
37+1 σου πε φρουφρου;! Χιχι τι καλα!! Δηλ για μας 10 Αυγουστου; Δεν ακουγεται κ ασχημο.. Οποτε θελει εκεινος αρκει να ειναι ετοιμος!!!!!!!
ΑΧ ΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΕΚΤΕΝΕΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!ΟΣΟ ΠΕΡΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΣΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ!!!! Κ ΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΓΙΑ 10 ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΝΕ 37+1 ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!ΓΙ'ΑΥΤΟ 37+5 ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΜΕ!!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παιδιά η Νικόλ ποιά είναι??? Που έχει Πητ στις 22/8?? Τώρα κοίταζα τη λίστα!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟΧΩΡΩ!!ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ !!! ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 40746 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 40746 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 40746 
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 315810 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 315810 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 315810 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 531909 

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βαρβάρα μου και εμείς έτσι ατμοσφαιρικοι είμαστε τα βράδυα, με μαλώνει όλο ο άντρας μου για τα φώτα! χεχε! Ναι, τις βαζεις στο φούρνο με λίγο λαδάκι, αλάτι και ρίγανη, πάνω σε λαδόκολλα!
φρουφρουδακι μου, θα δεις αύριο το αντρακι σου; τέλεια!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι κ η Νικολ στην ομαδα!!! Εχει αργησει να μπει, κ απο οτι ειπε η Γιωτα μια μερα ασχολειται με τον προγραμματισμο του γαμου της κ μετακομιση, κατι τετοιο!!!!!
Κ εμας η ΔΕΗ τα ιδια, κ εμεις σαν τις κουκουβαγιες,, αλλα δεν εχουμε κ πετρελαιο εδω περα οποτε κυριως το κλιματιστικο το βαλαμε για το χειμωνα γιατι ο μπεμπης θα γεννηθει ελλην κ οχι εσκιμωος!!!!
Νατασα οι πατατες σου τα σπανε!!!! Τριτη κ εμεις στη γιατρο, στις 19:30!!!
Κ εσυ φρουφρου αυριο εε;!! Αχ με το καλο να δουμε τα μπεμπινια μας!!!!!!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε με το καλό Φρουφρού να δεις τον μπόμπιρα σου αύριο!!

Νατάσα κι εσείς σκοτεινοί τύποι είστε?? Αφού όταν έρχονται φίλοι μας στο σπίτι, θέλουν να ανάβουμε φώτα και μου χαλάνε την ατμόσφαιρα!
Θα τις κάνω κι εγώ τις πατάτες αύριο!! Βρε πολύ ζήτηση έχουν τελικά!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελιζακι, ίδια μέρα έχουμε πάλι,ε; με το καλό να δούμε τα μωράκια μας!
Βαρβάρα μου, δεν την έχεις πετύχει μάλλον τη Νικόλ, έχει καιρό να μπει! Όπως είπε και η ελιζα έχει τρεχάματα αυτόν τον καιρό!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όντως Ελίζα, πολύ το σκέφτομαι τον χειμώνα που έρχεται και το μπεμπάκι θα είναι μικρό και θα χει ανάγκη από ζεστασιά! Κ εδώ στη πολυκατοικία δεν βάζουν πετρέλαιο έχουν όλοι κλιματιστικά. Εμείς τη βγάλαμε με κάτι σόμπες πέρσι αλλά φέτος... Δε ξέρω τι συμφέρει περισσότερο.. να βάλουμε μόνοι μας πετρέλαιο ή να αγοράσουμε κλιματιστικό??

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και την προηγουμενη φορα μαζι ειχαμε Νατασα μου; Κ εμεις ετσι στα σκοταδια.. Μια φορα μας ειπαν οτι περασαν απο κατω αλλα "λειπαμε".... Razz Razz 
Εμεις βασικα το κανουμε για τα κουνουπια!!!!!!
Ετσι οπως καθομαι στο πλαι κουνιεται πολυ ο σβουριτσος κ εβαλα το χερι μου αναμεσα στη κοιλια κ στο στρωμα κ ενιωσα τοσο σκληρο το σωματακι του!!!!!! Αχ ανυπομονω να τον παρω κ εγω αγκαλιτσα γερο το αγορακι μου!!!
Τωρα η Νατς θα εχει σηκωθει, θα χει κανει κ το μπανακι της I love you  ποιος ξερει..;!! Παντως θα χαζευει την κορουλα της!!!!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια με κερασαν ενα γλυκο και μολις το εφαγα πηγα και ξερασα και δε νιωθω πολυ καλα....ευτυχως σχολαω τωρα..

Φρουφρουκα αντε αυριο να δεις τον μπεμπη και να μας πεις τα νεακια σου...

Νατασακι μου κι εγω θα κανω τις πατατουλες σου και ελπιζω να τις πετυχω!!

Ελιζακι μου Τριτη εσυ? Μετρας μερες η ωρες να τον δεις? να σε βοηθησω? χαχαχα..6 μερουλες...144 ωρουλες...αντεχεις?

Κοριτσια κι εγω κλιματιστικο εχω και θα την εχω στο δωματιο μας να αναβουμε ενα..

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εσεις τα ιδια Βαρβαρα μου;!! Αν βαλετε μονοι σας πετρελαιο κ αναψουν κ οι αλλοι κ σας το καψουν, τοτε μετα τι; Θα ξαναβαλετε;
Εμεις ειπαμε κλιματιστικο να εχουμε την ανεξαρτησια μας. Γιατι περισυ ειμαστε με το τζακι, μια σομπα, κουβερτες χοντρες σε καθε καναπε κ παλι εγω εκανα κοιλιακους αυτοματα καθε φορα που εβγαινα απο το μπανιο!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, Πριν 3 εβδομάδες που είχα πάει, είχαμε ίδια μέρα!
Και εμείς δεν ξέρουμε ακόμη τι θα κάνουμε για τη θέρμανση στο δωμάτιο της το χειμώνα.. Θα δούμε..!
Μαριλένα μου, σε πείραξε το γλυκό,ε; Άντε να πας σπιτάκι σου, να χαλαρώσεις!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι Νατάσα δεν τη γνωρίζω τη Νικόλ! Πάνω κάτω τις περισσότερες σας ξέρω παρόλο που δεν έχω μιλήσει με όλες! Τη Νικόλ δεν την έχω δει να γράφει ποτέ!

Ελίζα μου κι εμείς τα ίδια, θέλαμε να κάνουμε μπάνιο και το σκεφτόμασταν 10 φορές για όταν θα βγαίναμε στα παγωμένα! Αν βάλουμε πετρέλαιο θα παρακολουθούμε να μην παίρνει κανείς άλλος, υπάρχει τρόπος! Δεν έχω ιδέα τι θα κάνουμε... Θέλει σκέψη το πράγμα!

Μαριλένα μου πάλι εμετό έκανες?? Αχ τι θα σε κάνουμε εσένα???

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι να με κανετε Βαρβαρα μου? χαχαχα...σακαρακα ειμαι.Embarassed Embarassed Embarassed ..τουλαχιστον ανακουφιζομαι οταν κανω εμετο..ενω οι αναγουλες ειναι πιο δυσκολο...

Κοριτσια μου σας χερετω παω σπιτι...μαλλον δε θα μπω αποψε αφου θα παμε για φαι στους φιλους μας οποτε με το καλο θα τα πουμε πρωι πρωι...Να προσεχετε τις κοιλουμπες και να ειστε ολες καλα!!!

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 531909 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 35 531909 

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε, κάπως θα τα βολεψουμε, μωρέ! Θα κάνουμε το καλύτερο για τα μπεμπακια μας!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλή ξεκούραση Μαριλένα! Καλά να περάσετε απόψε!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά να περάσετε, Μαριλένα μου! Φιλιά!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νατάσα και Ελίζα πρώτη φορά μετά το ντόπλερ θα τα δείτε τα μπεμπάκια?? Εμένα μου έχει πει στις 2/8. Έχω μέλλον ακόμα! Τουλάχιστον θα χει περάσει ένας μήνας και θα έχει μεγάλη διαφορά!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου συνηλθα και εγω καπως! φρουφρουδακι μου ο ανεμηστηρας καιει παραπανω απο το κλιματιστικο να ξερεις... επισης ξαναηρθαν χαρατσια γι αυτο πληρωνουμε τρακοσαρια στην δεη... δεν τα καψαμε. κερατιατικα ειναι...... εμεις πηραμε καινουριο ψυγειο και πληντυριο (και καινε λιγοτερο απο τα παλια)εχουμε το κλιματιστικο ολη μερα σχεδον ανοιχτο και μας ηρθε λιγοτερη η δεη (το χαρατσι βεβαια το φυσαμε και δεν κρυωνει....) αν και μεις του σκοταδιου ειμαστε και της "ατμοσφαιρας" και για τα κουνουπια και γιατι μας αρεσει περισσοτερο ο χαμηλος φωτισμος... ελιζακι και νατασα την τριτη εχετε ραντεβου? αντε με το καλο! εγω την δευτερα εχω και δεν ξερω πως θα του πω οτι θελω να παω ιθακη το επομενο σκ.... τον βλεπω να με διωχνει....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις