Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
367 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 367 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Τώρα το είδα...είπαμε με έχει σήκωσει σπό το χάραμα Χαχαχα

Καλά υπερβολή μισό νούμερο παραπάνω παρε! Αυτό που μπορώ να σας εγγυηθώ είναι πως την τρίτη μέρα που κατεβαίνει το γάλα θα παθετε  αρμονικό σοκ! Ευτυχώς η κυρα μαμη είχε ενημερώσει τον Κωστάκη κ δε φρικαρε :-P

ΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΣΟΚ ΔΗΛ?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΕΠΕΣΑ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 12........ Κ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 7 ΧΩΡΙΣ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ.... ΧΑΛΙΑ.......

ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΤΑ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ... ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΕΓΩ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΑΚΟΜΗ ΧΩΡΙΑ......... ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ!!! ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΩΡΑΙΟ ΟΠΟΤΕ ΞΕΧΩΡΙΖΩ ΤΙΣ ΠΛΥΣΕΙΣ Κ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΞΕΧΩΡΙΖΩ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΡΟΥΧΑ..........!!!!!!!!!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΕΠΕΣΑ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 12........ Κ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 7 ΧΩΡΙΣ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ.... ΧΑΛΙΑ.......

ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΤΑ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ... ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΕΓΩ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΑΚΟΜΗ ΧΩΡΙΑ......... ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ!!! ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΩΡΑΙΟ ΟΠΟΤΕ ΞΕΧΩΡΙΖΩ ΤΙΣ ΠΛΥΣΕΙΣ Κ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΞΕΧΩΡΙΖΩ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΡΟΥΧΑ..........!!!!!!!!!!!!

Πώς πήγε το πάρτυ σας;;;

Γεμίζουν συχνά τα πλυντήρια ή περιμένεις 10 μέρες για να γεμίσει το κάθε "είδος";

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΑΠΟΨΗΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΠΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΤΙ ΒΑΖΩ Ε ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΕΡΩΜΕΝΑ!ΑΠΟ ΣΑΛΑΚΙΑ ΓΑΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, μωρέ, θα βρούμε η καθεμιά τον τρόπο της.
Προς το παρόν με αγχώνουν όλα!
Μαζί με μία ανυπομονησία που έχω!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!!

Ωραία συζήτηση ανοίξατε!!!
Θα πάω αύριο κ θα αγοράσω παιδικό αφρόλουτρο κ απορρυπαντικό για να αρχίσω να τα χρησιμοποιώ απο τώρα.Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 17 215994 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:
sophia έγραψε:Τώρα το είδα...είπαμε με έχει σήκωσει σπό το χάραμα Χαχαχα

Καλά υπερβολή μισό νούμερο παραπάνω παρε! Αυτό που μπορώ να σας εγγυηθώ είναι πως την τρίτη μέρα που κατεβαίνει το γάλα θα παθετε  αρμονικό σοκ! Ευτυχώς η κυρα μαμη είχε ενημερώσει τον Κωστάκη κ δε φρικαρε :-P

ΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΣΟΚ ΔΗΛ?

Συνήθως φορτίζεσαι πολύ συναισθηματικά. Άλλες κλαίνε άλλες έχουν νεύρα κτλ...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΟΒΑΡΑ ΣΟΦΑΚΙ?ΠΕΦΤΩ ΠΟΥ ΠΕΦΤΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ..ΟΛΑ ΕΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ!

ΙΦΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΦΟΡΜΗ ΗΘΕΛΑ!ΤΕΤΟΙΑ ΜΩΡΟΥΔΙΛΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πήρα fissan mamma (για τις ραγάδες) και fissan intimate (για τον καθαρισμό του κούκου μου) και μυρίζουν πολύ μωρουδίλα! Laughing 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπήκα προηγουμένως κ διάβαζα ένα θεματάκι που άνοιξε για όσα κορίτσια μάθανε τώρα τον Ιούλιο οτι είναι έγκυες.
Δεν έχουν κάνει ακόμη τον πρώτο υπέρηχο κ αναφέρουν τα πρώτα συμπτώματα κ ανησυχούν.
Πωπώ ένιωσα πολύ περήφανη που έχω φτάσει ως εδώ, νομίζω με τίποτα δε θα μπορούσα να ξαναπεράσω εκείνη την φάση..
εκτός απο πολύ άγχος (που υπάρχει κ τώρα), είχε κ πολύ αβεβαιότητα...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:Μπήκα προηγουμένως κ διάβαζα ένα θεματάκι που άνοιξε για όσα κορίτσια μάθανε τώρα τον Ιούλιο οτι είναι έγκυες.
Δεν έχουν κάνει ακόμη τον πρώτο υπέρηχο κ αναφέρουν τα πρώτα συμπτώματα κ ανησυχούν.
Πωπώ ένιωσα πολύ περήφανη που έχω φτάσει ως εδώ, νομίζω με τίποτα δε θα μπορούσα να ξαναπεράσω εκείνη την φάση..
εκτός απο πολύ άγχος (που υπάρχει κ τώρα), είχε κ πολύ αβεβαιότητα...
Ε, πες τους καμιά καλή κουβέντα να τις καθησυχάσεις Smile 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:
ifi έγραψε:Μπήκα προηγουμένως κ διάβαζα ένα θεματάκι που άνοιξε για όσα κορίτσια μάθανε τώρα τον Ιούλιο οτι είναι έγκυες.
Δεν έχουν κάνει ακόμη τον πρώτο υπέρηχο κ αναφέρουν τα πρώτα συμπτώματα κ ανησυχούν.
Πωπώ ένιωσα πολύ περήφανη που έχω φτάσει ως εδώ, νομίζω με τίποτα δε θα μπορούσα να ξαναπεράσω εκείνη την φάση..
εκτός απο πολύ άγχος (που υπάρχει κ τώρα), είχε κ πολύ αβεβαιότητα...
Ε, πες τους καμιά καλή κουβέντα να τις καθησυχάσεις Smile 

Έχουν ήδη μπει άλλες πιο πεπειραμένες κ τους δίνουν κουράγιο.
Απλά μου φαίνεται τόσο παράξενο που πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός κ συγχρόνως κυλάει τόσο αργά προς το μέλλον..

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΙΩΑΝΝΑ ΤΗ ΦΙΣΑΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΥΣΤΗΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ?ΠΟΣΟ? ΤΟ ΚΟΥΚΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΠΛΕΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΣΑΠΟΥΝΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΘΕΛΕΙ!

ΙΦΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑ ΚΑΝ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:ΙΩΑΝΝΑ ΤΗ ΦΙΣΑΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΥΣΤΗΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ?ΠΟΣΟ? ΤΟ ΚΟΥΚΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΠΛΕΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΣΑΠΟΥΝΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΘΕΛΕΙ!

ΙΦΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑ ΚΑΝ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ!
Τα πήρα από διαδικτυακό φαρμακείο
http://www.ofarmakopoiosmou.gr/

Το κούκου το πλένω που και που με το υγρό. Καθημερινά με νερό. 1-2 φορές την εβδομάδα με το fissan.

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωάννα τώρα μπήκα κ κοιτούσα το διαδυκτιακό φαρμακείο. Έχει πολύ καλές τιμές. Μήπως ξέρεις σε πόσες μέρες παραλαμβάνεις τα πράγματα?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!εριξα έναν ύπνο,τέλειο!
Αν δεν κάνω λάθος στην Πατσουρου έχω διαβάσει οτι δεν πρεπει να χρησιμοποιούμε αφρολουτρο,αποσμητικό με έντονα αρώματα γιατι το μωρο θελει να μυρίζει τη μυρωδιά μας.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανούλες...Ελπίζω όλες να είστε καλά μαζί&τα μπεμπίνια σας!!!
Υπέροχο το συναίσθημα που σου προκαλεί ένα νεογέννητο...πόσο μάλλον όταν τον πήρα&αγκαλιά!!!!Ανυπομονώ πιο πολύ για το δικό μου τώρα!!!!
Εγώ απο την αρχή χρησιμοποιούσα αμυγδαλέλαιο, αλλά αρχές του6ου διέκρινα 4-5 μικρές ραγάδες χαμηλά στη κοιλιά στο ύψος του εσωρούχου&η φαρμακοποιός μου απο εδώ &πέρα μου συνέστησε τη φισαν μαμα. Δ έχω&πολλές ελπίδες γτ απο την φύση μου βγάζω ραγάδες, οπότε όσες λιγότερες τόσο καλύτερα!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας ζήσει Μαρακι!με το καλο κ το δικό σου!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:Ιωάννα τώρα μπήκα κ κοιτούσα το διαδυκτιακό φαρμακείο. Έχει πολύ καλές τιμές. Μήπως ξέρεις σε πόσες μέρες παραλαμβάνεις τα πράγματα?
Παρήγγειλα Κυριακή αργά το βράδυ και τα είχα Τρίτη.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; Για παιδικά ααφρόλουτρα ακούω και τρελαίνομαι με τη μωρουδίλα που αφήνουν.
Εγώ σήμερα μπαίνω στον 7ο. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 17 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 17 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 17 654316 
Μαράκι να σου ζήσει το ανηψάκι. Με το καλό και το δικό σου μπεμπουλίνι. Smile 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σε όλες!!!τι κανετε??εγω ζεσταινομαι ΑΦΟΡΗΤΑ!!!!!
Tα ρούχα του μικρού και γω τα πλένω ξεχωριστά απο τα δικά μας με προδερμ.
Τα δικά μας τα πλένω με κανονικό απορρυπαντικό, όχι προδερμ...
και της μικρής πιστευω θα τα πλένω ξεχωριστά απο του Κων/νου...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΕΠΕΣΑ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 12........ Κ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 7 ΧΩΡΙΣ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ.... ΧΑΛΙΑ.......

ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΤΑ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ... ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΕΓΩ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΑΚΟΜΗ ΧΩΡΙΑ......... ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ!!! ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΩΡΑΙΟ ΟΠΟΤΕ ΞΕΧΩΡΙΖΩ ΤΙΣ ΠΛΥΣΕΙΣ Κ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΞΕΧΩΡΙΖΩ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΡΟΥΧΑ..........!!!!!!!!!!!!

Πώς πήγε το πάρτυ σας;;;

Γεμίζουν συχνά τα πλυντήρια ή περιμένεις 10 μέρες για να γεμίσει το κάθε "είδος";

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΠΑΙΞΑΜΕ Κ ΤΟΥΡΤΟΠΟΛΕΜΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΕΛΙΟ ΟΧΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ............ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ......... ΧΟΡΕΨΑΝ ΕΠΑΙΞΑΝ Κ ΠΕΣΑΜΕ ΞΕΡΟΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΙΚΡΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ....!!!

ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΡΓΟΥΝ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ..... ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΔΥΟ ΣΕΤ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ..... ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..... ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ....

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JULIE Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!

ΤΟ 1985 ΕΙΣΑΙ? ΠΙΟ ΜΗΝΑ?

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τέλειο το πάρτυ ε?? σε παιδότοπο το έκανες ή στο σπίτι???γτ κ μόνο που σκέφτομαι το χάλι μετά τον τουρτοπόλεμο, ανατριχιάζω!!!!χαχαχαχα!!Η μικρή το ευχαριστήθηκε??? εμένα ο Κων/νος στα γενέθλιά του δεν κατάλαβε φυσικά τίποτα, απλά χαιρόταν που είχε παιδάκια τριγύρω του...!!Ανυπομονώ για τα δεύτερά του γενέθλια που θα έχει και την αδερφούλα του Smile
Δεκέμβριο είμαι.Εσυ??

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ζήσει το νέο μέλος κ με το καλό τα δικα μας :-)

Τουρτοπολεμο ακούω! Χαχαχα ! Εμείς τις πρώτες δύο χρονιές το κάναμε σπίτι.....είναι κ τέλος Ιανουαρίου άντε σήκωνε χάλια κτλ κτλ
Φέτος τα κάναμε στο μαγαζί ενός φίλου και το ευχαριστηθηκαμε μόνο την τούρτα κ τα δωράκια πηγα.... μόνο με δώρα γύρισα! Έξω και πάλι έξω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις