Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
482 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 482 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eua9 έγραψε:
ioazon έγραψε:Ρε κορίτσια,
ας μοιράσουμε μερικά βάρη και στους μπαμπάδες για να προλαβαίνουμε και εμείς να κάνουμε τίποτα δικό μας.
Η ζώνη τι να σου κάνει, μωρέ;
Πρέπει να μαζευτούνε και οι μυς που ξεχειλώσανε....

εννοείται να βοηθάνε και οι μπάμπαδες.. αλλά η αλήθεια είναι στον πρώτο καιρό τα περισσότερα τα φορτωνόμαστε εμείς λόγω θηλασμού..
Και μένα λίγο βλακεία μου φαίνεται η ζώνη αλλά σε μια κολλητή μου της την είχε συστήσει ο γιατρός της και λέω μπας και έχει ακούσει κάτι και καμία άλλη κοπέλα.

Άλλοι γιατροί τη συνιστούν κ άλλοι λένε οτι αδρανούν οι μύς της κοιλιάς.
Άντε βγάλε άκρη τώρα...

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΑΚΟΜΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑVery Happy Very Happy ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ Κ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ 1 ΩΡΙΤΣΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!

eua9


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ifi έγραψε:
eua9 έγραψε:
ioazon έγραψε:Ρε κορίτσια,
ας μοιράσουμε μερικά βάρη και στους μπαμπάδες για να προλαβαίνουμε και εμείς να κάνουμε τίποτα δικό μας.
Η ζώνη τι να σου κάνει, μωρέ;
Πρέπει να μαζευτούνε και οι μυς που ξεχειλώσανε....

εννοείται να βοηθάνε και οι μπάμπαδες.. αλλά η αλήθεια είναι στον πρώτο καιρό τα περισσότερα τα φορτωνόμαστε εμείς λόγω θηλασμού..
Και μένα λίγο βλακεία μου φαίνεται η ζώνη αλλά σε μια κολλητή μου της την είχε συστήσει ο γιατρός της και λέω μπας και έχει ακούσει κάτι και καμία άλλη κοπέλα.

Άλλοι γιατροί τη συνιστούν κ άλλοι λένε οτι αδρανούν οι μύς της κοιλιάς.
Άντε βγάλε άκρη τώρα...

τα γνωστά..Smile 
όλα τα θέματα είναι διφορούμενα για να μην ξέρεις τι να πιστέψεις Rolling Eyes 

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα τσούπρες!!!!!!

Μ'αρέσει που μετράτε τις κοιλίτσες σας που είστε όλες μικροκαμωμένες και κορμάρες!!!!
τι να πω κι εγώ που πρώτα στρίβει η κοιλάρα και μετά εγώ;;;;;;;


Για τις ζώνες, στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού που έκανα, μας είπαν ότι δεν κάνουν τίποτα. Είναι πιο πολύ ψυχολογικό το θέμα! Αν για παράδειγμα θες να πας κάπου επίσημα να βάλεις ένα στενούτσικο φόρεμα κλπ, μια ζώνη θα σε σουλουπώσει αλλά ως εκεί!! και όντως ατονούν οι μύες με τη συχνή χρήση!!

Τώρα για τη γυμναστική εξαρτάται πώς θα γεννήσεις! σε καισαρική περιμένεις παραπάνω από 40 μέρες ενώ σε φυσιολογικό και στις 25 να ξεκινήσεις κάτι χαλαρά είναι εντάξει!! πάνω από ολα βέβαια ότι πει ο γιατρός της καθε μιας!!!Wink 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΟΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΝΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ!ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΡΕΦΙΚΑ!ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΠΟΛΥ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΑ ΘΕΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ!ΠΗΡΑ MARASIL ΚΑΙ ΜΙΝΕΡΒΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΣΑΛΙΑΡΕΣ!ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ! ΠΗΡΑ ΒΑΜΒΑΚΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΛΕΧΤΕΣ.ΕΟΙΣΗΣ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ.ΚΑΙ ΕΡΙΞΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΥΠΟΥ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΧΤΕΝΕΣ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΘΗΛΑΣΜΟΥ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!ΕΓΩ ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙΘΙΣΤΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α!ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΕΙ!ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΤΑΙ!ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΤΙ ΕΝΙΩΘΑ

eua9


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bini έγραψε:Α!ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΕΙ!ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΤΑΙ!ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΤΙ ΕΝΙΩΘΑ

Μια απο τα ίδια!Very Happy  ακρίβως έτσι όπως το είπες "Μια μπάλα να μετακινείται!"
Wink 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαιρετώ σας κοριτσάκια!

Είχα μάθημα το πρωί και δε μπόρεσα να σας καλημερίσω.
Καλά κάθεστε και μετράτε τις κοιλιές σας; Δεν το είχα σκεφτεί... Θα τη μετρήσω αργότερα για να δω κι εγώ πόση είναι. Όσο για το γυμναστήριο μακάρι να μπορέσουμε κορίτσια. Εγώ το έχω δηλώσει και στο παρελθόν ότι είμαι γυμναστηριάκιας και πολύ θα ήθελά να πάω και αμέσως μετά τη γέννα αν γινόταν αλλά έχω την αίσθηση ότι με τα ξενύχτια τα τρελά που θα χτυπάμε θα προτιμάμε να κοιμηθούμε παρά να χτυπηθούμε στο γυμναστήριο -ειδικά όσες δε θα έχουμε μεγάλη αποχή από την εργασία μας. Θα δούμε... Θα το επαναφέρουμε το κορμί πατριώτη!!!Laughing 

'Οσο για την κίνηση του μωρού, εγώ ούτε λαβράκια νιώθω ούτε ζαργάνες!!!Razz  Εξογκώματα νιώθω, πότε δεξιά πότε αριστερά και κάποιες φορές πάνω από το ηβικό οστό όπου νομίζω ότι είναι το κεφαλάκι της. Δε μπορώ με βεβαιότητα να καταλάβω πάντως ότι αλλάζει θέση.

Κορίτσια μου η ιδιοκτήτρια του φροντιστηρίου με πλήρωσεεεεεεεεεεε!!! Δε με ξόφλησε βέβαια, όπως υπολόγισα μου χρωστάει περίπου 1500 ακόμη αλλά τουλάχιστον μου έδωσε το μεγαλύτερο "κομμάτι" των χρωστούμενων. Αύριο θα συζητήσουμε για τα υπόλοιπα. Κορίτσια, σκέφτομαι να της πω ότι δε μπορώ να αναλάβω πάνω από 13 ώρες, ήδη κάνω 11, άντε να πάρω και 2 ακόμη. Βέβαια θέλω να δω πόσο θα μου πει ότι θα με πληρώνει την ώρα (έχω την αίσθηση ότι θα με βάλει να δουλεύω για ψίχουλα και δεν το θέλω σε καμιά περίπτωση, καλύτερα να είμαι σπιτάκι με το μικρούλι μας) 13 ώρες στο φροντιστήριο, 4-5 σίγουρες ιδιαίτερα (έχω ήδη ξεκινήσει) = 18, πιθανότατα θα έχω και κανένα ιδιαιτεράκι ακόμη, βάλε περίπου 5-6 ώρες πήγαμε στις 24, δηλαδή 4 κάθε ημέρα. Είπαμε να μη δουλέψω πολύ φέτος μιας και θα έχουμε το μωράκι μας... Καλά τα σκέφτομαι;

Εντιτ: τη μέτρησα! 88 εκατοστά!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Τρι Ιουλ 16, 2013 4:17 am, 1 φορά

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύ ωραίο το άρθρο!!Ότι κοιλιά και να έχουμε είμαστε θεωρώ πανέμορφες!!!Μετά την γέννα με λίγη θέληση και αυτοσυγράτηση θα την χάσουμε!!!

Με γεια τα ψώνια Βινάκι και καλή ξεκούραση!!!

Μαιμουδάκι άντε ανυπομονώ για την φωτογράφηση!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια καλορίζικο το καινούριο μας θεματάκι! Μόνο με ευχάριστα!
Βινάκι και Μαϊμού με γειά τα ψώνια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 3 215994 

Εγώ πήγα στη γιατρό σήμερα και είδα την μπέμπα μου.
Στις 26+1 είναι 900gr. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 3 328109 

Είναι πολύ ζωηρό μωράκι. Και όλη την ώρα κόβει βόλτες στην κοιλιά μου. Μερικές φορές βάζω το χέρι και νομίζω ότι καταλαβαίνω τα ποδαράκια και τα χεράκια της που κουνιούνται.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Χαιρετώ σας κοριτσάκια!

Είχα μάθημα το πρωί και δε μπόρεσα να σας καλημερίσω.
Καλά κάθεστε και μετράτε τις κοιλιές σας; Δεν το είχα σκεφτεί... Θα τη μετρήσω αργότερα για να δω κι εγώ πόση είναι. Όσο για το γυμναστήριο μακάρι να μπορέσουμε κορίτσια. Εγώ το έχω δηλώσει και στο παρελθόν ότι είναι γυμναστηριάκιας και πολύ θα ήθελά να πάω και αμέσως μετά τη γέννα αν γινόταν αλλά έχω την αίσθηση ότι με τα ξενύχτια τα τρελά που θα χτυπάμε θα προτιμάμε να κοιμηθούμε παρά να χτυπηθούμε στο γυμναστήριο -ειδικά όσες δε θα έχουμε μεγάλη αποχή από την εργασία μας. Θα δούμε... Θα το επαναφέρουμε το κορμί πατριώτη!!!Laughing 

'Οσο για την κίνηση του μωρού, εγώ εούτε λαβράκια νιώθω ούτε ζαργάνες!!!Razz  Εξογκώματα νιώθω, πότε δεξιά πότε αριστερά και κάποιες φορές πάνω από το ηβικό οστό όπου νομίζω ότι είναι το κεφαλάκι της. Δε μπορώ με βεβαιότητα να καταλάβω πάντως ότι αλλάζει θέση.

Κορίτσια μου η ιδιοκτήτρια του φροντιστηρίου με πλήρωσεεεεεεεεεεε!!! Δε με ξόφλησε βέβαια, όπως υπολόγισα μου χρωστάει περίπου 1500 ακόμη αλλά τουλάχιστον μου έδωσε το μεγαλύτερο "κομμάτι" των χρωστούμενων. Αύριο θα συζητήσουμε για τα υπόλοιπα. Κορίτσια, σκέφτομαι να της πω ότι δε μπορώ να αναλάβω πάνω από 13 ώρες, ήδη κάνω 11, άντε να πάρω και 2 ακόμη. Βέβαια θέλω να δω πόσο θα μου πει ότι θα με πληρώνει την ώρα (έχω την αίσθηση ότι θα με βάλει να δουλεύω για ψίχουλα και δεν το θέλω σε καμιά περίπτωση, καλύτερα να είμαι σπιτάκι με το μικρούλι μας) 13 ώρες στο φροντιστήριο, 4-5 σίγουρες ιδιαίτερα (έχω ήδη ξεκινήσει) = 18, πιθανότατα θα έχω και κανένα ιδιαιτεράκι ακόμη, βάλε περίπου 5-6 ώρες πήγαμε στις 24, δηλαδή 4 κάθε ημέρα. Είπαμε να μη δουλέψω πολύ φέτος μιας και θα έχουμε το μωράκι μας... Καλά τα σκέφτομαι;

Καλοξόδευτα παραμυθένια!!!Μια χαρά τα σκέφτεσαι!Κοίτα να αφιερώσεις όσο χρόνο παραπάνω μπορείς στο μωράκι σας!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria-lar έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια καλορίζικο το καινούριο μας θεματάκι! Μόνο με ευχάριστα!
Βινάκι και Μαϊμού με γειά τα ψώνια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 3 215994 

Εγώ πήγα στη γιατρό σήμερα και είδα την μπέμπα μου.
Στις 26+1 είναι 900gr. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 3 328109 

Είναι πολύ ζωηρό μωράκι. Και όλη την ώρα κόβει βόλτες στην κοιλιά μου. Μερικές φορές βάζω το χέρι και νομίζω ότι καταλαβαίνω τα ποδαράκια και τα χεράκια της που κουνιούνται.


Μπράβο κοριτσάκι!!!Σχεδόν κιλό ε?Μεγάλωσε η μπεμπούλα!!Και στην επόμενη φορά με το καλό!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bini με γεια τα ψώνια!
Παραμυθένια μου ζυγισε τα τα πράγματα κ αποφάσισε!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bini με γεια τα ψωνια καλοφορετα να 'ναι!!!

Παραμυθενια μια χαρα!!!Αφου πηρες τα πιο πολλα!!!Αντε και με το καλο τα υπολοιπα!!!

Μαιμου και εγω ντερεκι σαν και εσεναEmbarassed Embarassed 
Θα μας κραταει απο το χερι η Ιωαννα!!!

Εγω ηπια καφεδακι (χυμουλη) μπαλκονατο με την κυρα μαμη μου και δεν σιδερωσα ουτε στρινκ που λεει ο λογος αλλα μη βγει παρα εξωEmbarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maraki_iraklio έγραψε:
maria-lar έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια καλορίζικο το καινούριο μας θεματάκι! Μόνο με ευχάριστα!
Βινάκι και Μαϊμού με γειά τα ψώνια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 3 215994 

Εγώ πήγα στη γιατρό σήμερα και είδα την μπέμπα μου.
Στις 26+1 είναι 900gr. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 3 328109 

Είναι πολύ ζωηρό μωράκι. Και όλη την ώρα κόβει βόλτες στην κοιλιά μου. Μερικές φορές βάζω το χέρι και νομίζω ότι καταλαβαίνω τα ποδαράκια και τα χεράκια της που κουνιούνται.


Μπράβο κοριτσάκι!!!Σχεδόν κιλό ε?Μεγάλωσε η μπεμπούλα!!Και στην επόμενη φορά με το καλό!!!

Ναι σχεδόν κιλό. Πήρε το διπλάσιο βάρος από αυτό που είχε στη β επιπέδου σε 1 μήνα.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
1kg ανθρωπος ε????!!!!!!!!!!!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki lar μεγάλωσε η μπουμπουκίτσα ε???φτου φτου μπράβο!!!
Παραμυθένια καλοξόδευτα!!!είδες που τελικά όλα πήγαν κατ'ευχήν??? συμφωνω με τις ώρες του πλάνου σου!!! και θα ξεσκάς λιγάκι απο το σπίτι αλλα και δε θα λείπεις πολύ!!!μια χαρά σε βρίσκω!!συνεχισε ετσι κοριτσάκι μου Smile
Σοφάκι μη μιλάς για δουλειές σε παρακαλώ και έχω τοοοοοοοοοσες πολλές να κάνω και τοοοοοοοοοοσο λιγη διαθεση για να τις κάνω :p
Τι καιρό σας κάνει εκεί???εδω πριν λίγο άρχισε να βρέχει...πολλη μουντίλα ρε παιδάκι μου!και ήθελα να παω και αγορά το απόγευμα να πάρω νυχτικιες για τη γέννα!!απο 8 εως 23 σεπτεμβρη που εχω περιθωριο να γεννησω λογικά κοντομάνικες θα χρειαστω,ε??

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε:1kg ανθρωπος ε????!!!!!!!!!!!!!

900 γρ είναι ακόμα αλλά μέχρι τέλος της εβδομάδας θα είναι 1 kg ο ανθρωπάκος μου. (ή καλύτερα ταρζανάκος όπως την φωνάζω, γιατί είναι ζωηρούλα)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:maraki lar μεγάλωσε η μπουμπουκίτσα ε???φτου φτου μπράβο!!!
Παραμυθένια καλοξόδευτα!!!είδες που τελικά όλα πήγαν κατ'ευχήν??? συμφωνω με τις ώρες του πλάνου σου!!! και θα ξεσκάς λιγάκι απο το σπίτι αλλα και δε θα λείπεις πολύ!!!μια χαρά σε βρίσκω!!συνεχισε ετσι κοριτσάκι μου Smile
Σοφάκι μη μιλάς για δουλειές σε παρακαλώ και έχω τοοοοοοοοοσες πολλές να κάνω και τοοοοοοοοοοσο λιγη διαθεση για να τις κάνω :p
Τι καιρό σας κάνει εκεί???εδω πριν λίγο άρχισε να βρέχει...πολλη μουντίλα ρε παιδάκι μου!και ήθελα να παω και αγορά το απόγευμα να πάρω νυχτικιες για τη γέννα!!απο 8 εως 23 σεπτεμβρη που εχω περιθωριο να γεννησω λογικά κοντομάνικες θα χρειαστω,ε??
Κοντομανικες ναι,κι εγω μια που πήρα κοντομανικη την πήρα.τωρα πρεπει να βρω αλλες δυο.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Julie85 έγραψε:maraki lar μεγάλωσε η μπουμπουκίτσα ε???φτου φτου μπράβο!!!



Τι καιρό σας κάνει εκεί???εδω πριν λίγο άρχισε να βρέχει...πολλη μουντίλα ρε παιδάκι μου!και ήθελα να παω και αγορά το απόγευμα να πάρω νυχτικιες για τη γέννα!!απο 8 εως 23 σεπτεμβρη που εχω περιθωριο να γεννησω λογικά κοντομάνικες θα χρειαστω,ε??

Σ' ευχαριστώ!!!


Εδώ σκάει ο τζίτζηκας! Ναι κοντομάνικες λογικά, θα έχει ζέστη ακόμα.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαιμουδιτσα μονο νυχτικιες ή και πυτζαμες σκεφτεσαι να παρεις??

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μονο νυχτικιες γιατι με την καισαρικη σκέφτομαι θα με βολεύουν πιο πολυ.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Μονο νυχτικιες γιατι με την καισαρικη σκέφτομαι θα με βολεύουν πιο πολυ.

Η κοπελα διπλα μου στο μαιευτηριο ειχε γεννησει με καισαρικη και αν θυμαμαι καλα φορουσε πιτζαμακια γιατι βολευαν πιο πολυ...ολο και καποιος ερχοταν και της εβλεπε την κοιλια..ειτε για αλλαγη , ειτε για την ενεση, ειτε ο γιατρος!Δε θα σε βολευει καλυτερα να σηκωνεις τη μπλουζιτσα μονο παρα ολο το νυχτικο?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η τομή ομως γινεται στο τριχωτο σχεδόν,αν φοράς παντελόνι θα πρεπει να το κατεβαζεις,επισης τη δευτερη μέρα που θα μου βγάλουν τον καθετηρα κ θα πηγαίνω τουαλέτα θα μπορω να σκυβω να ανεβοκατεβαζω το παντελόνι;αυτα σκέφτομαι.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εσυ ξερεις τι σε βολευει καλυτερα Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις