Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
412 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 412 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναμπελ...εγώ και τις 3 φορές που έμεινα έγκυος συμπτώματα δεν είχα!Τα ίδια με περιόδου ή καθόλου.Τώρα ξεκίνησαν τα συμπτώματα περίπου 9η βδομάδα.
Γνώμη μου είναι να περιμένεις λιγάκι ακόμα και από Δευτέρα αν δεν αντέχεις κάνε μία χοριακή!Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είσαι έγκυος!!!

Τζούλι μου ναι Ειρήνη θα την βγάλω!Καλοφάγωτη η σαλατίτσα!!!

Παραμυθένια μου και τα 2 μου αρέσουν πάρα πολύ!!!Νομίζω θα αγόραζα το μπεζ όμως.Αλήθεια πόσο το βρίσκεις?
Πρόσεξε μόνο το βάρος του τράβελερ γιατί η κολλητή μου που το πήρε μου λέει ότι της έχει ριμάξει τα χέρια από το βάρος!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παραμυθένια εγω βλεπω δυο ίδια καρότσια σε διαφορετικό χρωμα κάνω κατι λάθος;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι μου δε μας αρέσει το μπεζ, άσε που θα λερώνεται... Είμαστε ανάμεσα στο κοκκινο, που δεν είναι όπως φαίνεται, είναι βαθύ κόκκινο, σαν του κρασιού το χρώμα με άσπρο δέρμα και το καφέ που δεν το έχουμε δει παρά μόνο από φωτό. Η τιμή του είναι 750.

Maimou2009 έγραψε:Παραμυθένια εγω βλεπω δυο ίδια καρότσια σε διαφορετικό χρωμα κάνω κατι λάθος;

Το ίδιο καρότσι είναι μαϊμού μου. Το χρώμα μας παιδεύει...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα μου αρέσει το κόκκινο.ειναι χαρούμενο χρωματακι για μωρα,κ κανει κ σε κοριτσάκι αλλα κ σε αγοράκι.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κόκκινο ψηφίζω κ εγώ!

Αναμπελ κανε μια χοριακη είναι αρκετές 9 μέρες καθυστερηση! Καλά αποτελέσματα! :-)

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παραμυθενια και γω το κοκκινο ψηφιζω!!!πιο ζωντανό και έντονο απο το ασπρόμαυρο.
εγω εχω της chicco το lite way σε κοκκινο με λίγο καφε και με εχει καταβολεψει απο άποψη χρώματος, δε λερωνεται ΚΑΘΟΛΟΥ.ο συνδυασμος με το ασπρο με προβληματιζει λιγο μηπως το ασπρο σου λερωνεται ευκολα γι αυτο θα σου λεγα να σκεφτεις και τον συνδυασμο κοκκινο-μαυρο που ειπες οτι υπαρχει ετσι κι αλλιως. σκεψου βαλε βγαλε στο αμαξι, πανω κατω, ζωνες ασφαλειας.ειναι πολλα τα λεφτα που θα διαθέσεις οπότε πάρε κάτι που να μη σε κουρασει μετά να το καθαριζεις!!
εμενα σημερα ηρθε ο αντρας επιτελους νωρίς απο τη δουλεια και εκει που λεγαμε θα αφησουμε τον Κων/νο στη γιαγια του και θα παμε σε ενα beach bar να λιωωωωωωσουμε, και να κατσουμε πολλες ωρες και ξεγνοιαστοι κτλ κτλ....τελικά ειδαμε τη φατσουλα του και δε μπορεσαμε να αντισταθουμε....θα περιμενουμε να παει απογευμα να παρουμε κι αυτον μαζι μας στη θαλασσα να παιξει... :p

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου! Πέρασε η στενοχώρια, ολα περνάνε με ένα inglesina trilogy!
Ξετρελαθηκε κι ίδιος βέβαια, αλλα ήθελε και την λύτρωση μετα το πάρτυ που μου χάλασε! Άρα ολα καλα τωρα...! Στα δικά σας τωρα:
Julie, κοιλιά αξιοπρεπεστατη, όχι αστεία! Φτου φτου!
Ιωάννα τέλεια τα επιπλακια! Ασε τα καβουρια να το γλεντησουν!
Μαρακι κρητικό, κι εγω αν δεν γυρίσει η μπεμπα, καισαρικη θα κάνω. Καθόλου δεν με πείραξε, θα πάρουμε τις κούκλες μας αγκαλιά τσακ μπαμ. Έχει και τα θετικά του, μη σκάς γι αυτα!
Παραμυθένια, απο το iPad δεν μου ανοίγει τα link... Μόλις τα δώ θα σου πω γνώμη. Εγω γενικά δεν τρελαίνομαι για κόκκινα καρότσια, αλλα πρέπει να το δώ για να σου πω.
Annabel ίσως ειναι κι απο εμφυτευση το αίμα. Εγω έχω πολυκυστικες και άστατο κύκλο. Έκανα τεστ την Τρίτη μέρα καθυστέρησης με βάση το μεγαλύτερο κύκλο. Αλλα δεν είχα αίμα καθόλου. Μόνο συμπτώματα περιόδου.... Κανε ένα τεστ κι οτι γίνει!
Παπακι περαστικά στη μικρούλα σου.
Μαϊμού εγω ψηφίζω ζαργανες αντί για δελφινακια.
Bini & klaramaria που είστε;;;;;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:παραμυθενια και γω το κοκκινο ψηφιζω!!!πιο ζωντανό και έντονο απο το ασπρόμαυρο.
εγω εχω της chicco το lite way σε κοκκινο με λίγο καφε και με εχει καταβολεψει απο άποψη χρώματος, δε λερωνεται ΚΑΘΟΛΟΥ.ο συνδυασμος με το ασπρο με προβληματιζει λιγο μηπως το ασπρο σου λερωνεται ευκολα γι αυτο θα σου λεγα να σκεφτεις και τον συνδυασμο κοκκινο-μαυρο που ειπες οτι υπαρχει ετσι κι αλλιως. σκεψου βαλε βγαλε στο αμαξι, πανω κατω, ζωνες ασφαλειας.ειναι πολλα τα λεφτα που θα διαθέσεις οπότε πάρε κάτι που να μη σε κουρασει μετά να το καθαριζεις!!
εμενα σημερα ηρθε ο αντρας επιτελους νωρίς απο τη δουλεια και εκει που λεγαμε θα αφησουμε τον Κων/νο στη γιαγια του και θα παμε σε ενα beach bar να λιωωωωωωσουμε, και να κατσουμε πολλες ωρες και ξεγνοιαστοι κτλ κτλ....τελικά ειδαμε τη φατσουλα του και δε μπορεσαμε να αντισταθουμε....θα περιμενουμε να παει απογευμα να παρουμε κι αυτον μαζι μας στη θαλασσα να παιξει... :p
Julie μου δεν είναι ασπρόμαυρο... Καφέ είναι το δεύτερο που έχω βάλει. Το κόκκινο έχει λευκή δερματίνη οπότε νομίζω ότι εύκολα καθαρίζεται με ένα σφουγγαράκι.
Καλά να περάσετε στη θαλασσίτσα με το ζουζούνι σας!

evini7 έγραψε:Κορίτσια μου! Πέρασε η στενοχώρια, ολα περνάνε με ένα inglesina trilogy!
Ξετρελαθηκε κι ίδιος βέβαια, αλλα ήθελε και την λύτρωση μετα το πάρτυ που μου χάλασε! Άρα ολα καλα τωρα...! Στα δικά σας τωρα:
Julie, κοιλιά αξιοπρεπεστατη, όχι αστεία! Φτου φτου!
Ιωάννα τέλεια τα επιπλακια! Ασε τα καβουρια να το γλεντησουν!
Μαρακι κρητικό, κι εγω αν δεν γυρίσει η μπεμπα, καισαρικη θα κάνω. Καθόλου δεν με πείραξε, θα πάρουμε τις κούκλες μας αγκαλιά τσακ μπαμ. Έχει και τα θετικά του, μη σκάς γι αυτα!
Παραμυθένια, απο το iPad δεν μου ανοίγει τα link... Μόλις τα δώ θα σου πω γνώμη. Εγω γενικά δεν τρελαίνομαι για κόκκινα καρότσια, αλλα πρέπει να το δώ για να σου πω.
Annabel ίσως ειναι κι απο εμφυτευση το αίμα. Εγω έχω πολυκυστικες και άστατο κύκλο. Έκανα τεστ την Τρίτη μέρα καθυστέρησης με βάση το μεγαλύτερο κύκλο. Αλλα δεν είχα αίμα καθόλου. Μόνο συμπτώματα περιόδου.... Κανε ένα τεστ κι οτι γίνει!
Παπακι περαστικά στη μικρούλα σου.
Μαϊμού εγω ψηφίζω ζαργανες αντί για δελφινακια.
Bini & klaramaria που είστε;;;;;
Το trilogy ε; Ωραίο καροτσάκι. Ποιο χρώμα αποφασίσατε, το καφέ να υποθέσω;
Θα περιμένω και τη δική σου άποψη λοιπόν αφού κάνω γκάλοπ!!!Laughing Μπας και το παραγγείλουμε τη Δευτέρα!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια έχω ρίξει εναν μεσημεριανό ύπνο...
ξύπνησα εδω μιση ωρα, εχω φάει 3 ροδάκινα κ σταφύλια κ ακόμη να συνέλθω.
Τελικά η επιστροφή με κούρασε περισσότερο απο οτι πίστευα.

Paramythenia κ εγώ το κόκκινο προτιμώ, το καφέ μου φαίνεται λίγο σκούρο για μωρό. Εγώ καρότσι θα πάρω της αδερφής μου ενα πορτοκαλί της Peg Perego.

Με πήραν τηλ οτι ήρθε κ η κούνια μας, δε ξέρω όμως πότε να την πάρω.
Εσεις πόσο καιρό πριν θα την πάρετε σπίτι?

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!!!

Ιφι με γεια η κούνια!Εγώ θα πάρω σπίτι την συρταριέρα και κανένα μηνα πριν γεννήσω την κούνια.Βλέπουμε τώρα....

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαράκι εγώ τον 9ο θα τον βγάλω στη Λάρισα στη μαμά μου, οπότε θα πρέπει να τα έχω ετοιμάσει νωρίτερα. Έλεγα να την πάρω στον 8ο αλλά τώρα με έχει πιάσει μια ανυπομονησία να μου την φέρουν αύριο κιόλας. Το μόνο που με κρατάει είναι οτι πρέπει να βαψουμε το σπίτι σε κανα 2 εβδομάδες...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βαψτε το Σπιτι,αστο να ξεμυρισει κ πες να στην φέρουν.
Εγω τις έχω ήδη ,θα τις βάλω στη θεση τους για να δώ τι αλλο χωράει.το δωμάτιο τους το είχα βαψει τον Ιούνιο.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας, τσούπρες!!!

Πήγαμε μονονήμερη στη Χιλιαδού στην Εύβοια και ήταν τέλεια! Φυσούσε αμυδρά, ίσα για να μη ζεσταίνεσαι! Λυώσαμε και μόλις γυρίσαμε!

sophia,
μ' αρέσει που λες και τη γνώμη σου για το χρώμα του καροτσίου, εσύ που έχεις τον Τζιμπούρ μες στο σπίτι σου Razz 

ifi,
κι εγώ τα πήρα από τώρα τα πραγματάκια μας στο σπίτι (που μας χάρισε ο φίλος μας, όταν δεις τις παλιότερες αναρτήσεις, θα δεις και τις φωτογραφίες τους). Δεν κρατιόμουνα. Ήθελα να τα 'χω εδώ κι ας φεύγω για διακοπές το επόμενο Σάββατο!

Για την καισαρική, εφόσον εμπιστεύεστε τον γιατρό σας οτι όντως την χρειάζεστε, μην ανησυχείτε. Οι περισσότερες γυναίκες που την κάνουν μιλάνε για την καισαρική λες και είναι κάτι πολύ απλό! Έχουν βελτιωθεί οι τεχνικές πάρα πολύ! Για αυτό είναι η επιστήμη, για να προλαμβάνει με τέτοια εργαλεία (καισαρική) την ταλαιπώρια και τον κίνδυνο για μωρό και μανούλα!

Όσο για τη ζέστη, κι εγώ τον απάλευτο παθαίνω.... Να 'ναι καλά το σπιτάκι μας που το νοικιάσαμε με 2 daikin air-condition μέσα! (σαλοτραπεζαρία & υπνοδωμάτιό μας)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς την Ιωάννα!
Καλε ποτε ηταν που μετρούσαμε κοιλιές κ είχα 95 πόντους;τωρα έχω 1,05 μεγαλώνουν οι ζαργανεεες(κι εμενα αυτο Μ αρέσει τελικα!)
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 36 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 36 654316

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άρχισα να παχαίνω κι εγώ (σαν φυσιολογική φούσκα) και έχω ανησυχήσει μη γίνω φάλαινα!
Πήρα άλλο μισό κιλό! Και έχει μαζευτεί στην περιφέρειά μου όλο!!!!

Δεν ξαναμετράω περίμετρο! Φοβάμαι!

maimou,
ψες μπήκες στην 30η εβδομάδα!
Εγώ σήμερα στην 23η!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 36 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 36 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 36 654316 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μεγαλώνει η μπεμπουλα σου Ιωάννα!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 36 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 36 654316
Βασικά μπηκες στην 24η κ γω στην 31η!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Μεγαλώνει η μπεμπουλα σου Ιωάννα!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 36 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 36 654316
Βασικά μπηκες στην 24η κ γω στην 31η!
Ναι, αυτό είναι το σωστό αλλά μην ανοίξουμε πάλι τη συζήτηση για τις εβδομάδες Twisted Evil 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι βεβαια!αλλα ξέρεις πως μετραω σαν τον φυλακισμενο!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Οχι βεβαια!αλλα ξέρεις πως μετραω σαν τον φυλακισμενο!
Μόνο που θες να μείνεις φυλακή όσο περισσότερο γίνεται!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Οχι βεβαια!αλλα ξέρεις πως μετραω σαν τον φυλακισμενο!
Μόνο που θες να μείνεις φυλακή όσο περισσότερο γίνεται!
Αυτο ειναι αληθεια!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η μπουμπού μου έχει αρχίσει να δηλώνει την παρουσία της συχνά και αρκετά έντονα!
Την αισθάνεται και ο μπαμπάς της και χοροπηδάει από τη χαρά της Laughing 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ που να δεις μετα που θα κουνιέται η κοιλια σου!δεν θα χρειαζεται να βάλετε το χέρι σας,θα την βλέπετε να κουνιέται!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προς το παρόν καταλαβαίνω αν κάθεται δεξά ή αριστερά του αφαλού μου γιατί αλλάζει λίγο το σχήμα της κοιλιάς μου.
Μετά να φανταστώ θα είναι σαν να έχω καταπιεί το άλιεν, ε; Razz 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:Προς το παρόν καταλαβαίνω αν κάθεται δεξά ή αριστερά του αφαλού μου γιατί αλλάζει λίγο το σχήμα της κοιλιάς μου.
Μετά να φανταστώ θα είναι σαν να έχω καταπιεί το άλιεν, ε; Razz 
Ακριβώς!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΞΕΡΩ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΗΡΘΑΝΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΟΣΑ ΘΥΜΑΜΑΙ:
ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ!ΤΟ ΛΕΚΑΝΑΚΙ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΑΧΑ!
ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΚΟΚΚΙΝΟ
ΠΟΠΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ ΑΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
JULIE ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΙΛΙΑ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ
ΜΑΡΑΚΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ 4 ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΝΟ!ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΙΦΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΥΑ
ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΕ ΣΤΙΣ 40!ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑΖΩ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΛΩΤΣΑΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΛΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΗ ΜΟΡΦΗ!ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ Η ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΠΛΕΟΝ?ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΝΩ ΝΤΟΠΛΕΡ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις