Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
anabela έγραψε:μπουρμπουληθρα τι εχεις παθει? μυκητες?
οχι!! εγω ουρολοιμωξη!!!μπερδευτηκες!! καλε κοριτσια τι σκατα μυκητες η μια ουρολοιμωξη η αλλη(εγω)μας ματιαξανε?????????????

αστα να πανε κοριτσια,πολυ ΜΑΤΙ!!! Twisted Evil 

του μπαμπα Αντωνη θα ειναι!! χαχαχα!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:

μαναρακι μου επειδη δεν προλαβαινω να παω για εξετασεις,πηγα απεναντι απο τη δουλεια που (ευτυχως) εχουμε φαρμακειο και την ειπα δεν αντεχω δωσε μου κατι εχω αυτο κ αυτο....κ μου εδωσε κατι φυτικα και αντιβιωση....
επρεπε να κανω καλλιεργεια ξερω,αλλα ειμαι ολη μερα στη δουλεια....
ειχα πριν 4 χρονια τα ιδια ακριβως συμπτωματα και ηξερα τι ειναι...


και εγω πριν 4 χρονια την επαθα Mad Mad Mad 
ευτυχως ειναι φυτικα!ευχομαι να περασει γρηγορα αν και πιστευω πως απο αυριο τετοια ωρα θα νιωθεις καλυτεραΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 35468 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
bourboulithra έγραψε:

μαναρακι μου επειδη δεν προλαβαινω να παω για εξετασεις,πηγα απεναντι απο τη δουλεια που (ευτυχως) εχουμε φαρμακειο και την ειπα δεν αντεχω δωσε μου κατι εχω αυτο κ αυτο....κ μου εδωσε κατι φυτικα και αντιβιωση....
επρεπε να κανω καλλιεργεια ξερω,αλλα ειμαι ολη μερα στη δουλεια....
ειχα πριν 4 χρονια τα ιδια ακριβως συμπτωματα και ηξερα τι ειναι...


και εγω πριν 4 χρονια την επαθα Mad Mad Mad 
ευτυχως ειναι φυτικα!ευχομαι να περασει γρηγορα αν και πιστευω πως απο αυριο τετοια ωρα θα νιωθεις καλυτεραΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 35468 

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:
ναι!!!!!δεν με χαλαει καθολου!!!! δεν θα ειμαι αδιαθετη στην αδεια!!!!
μαρακι μου περαστικα σου κοριτσακι μου και υπομονη!!


τελεια κοριτσακι μου!!ποτε με το καλο παιρνεις?
εγω παντως δεν εχω αδιαθετησει ακομα και πολυ φοβαμαι πως θα αδιαθετησω στην αδεια affraid affraid 
ασε που μεθαυριο μαλλον θα παω για το ποδι και αν μου πει πως δεν κανει να το βαλω θαλασσα θα πηδηχτω απ'το παραθυρο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 875502 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
anabela έγραψε:μπουρμπουληθρα τι εχεις παθει? μυκητες?
οχι!! εγω ουρολοιμωξη!!!μπερδευτηκες!! καλε κοριτσια τι σκατα μυκητες η μια ουρολοιμωξη η αλλη(εγω)μας ματιαξανε?????????????

αστα να πανε κοριτσια,πολυ ΜΑΤΙ!!! Twisted Evil 

του μπαμπα Αντωνη θα ειναι!! χαχαχα!!
μπουρμπουλιθρα εχω και εγω μηκυτες!!οταν το καταλαβα λεω αι σιχτιρ φαγωθικε ο βρωμοαντωνης για τις εγκυους και την θαλασσα και να τωρα τι επαθα!!αυτος τα φταιει ολα!!!

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια θελω να πω κατι. Απο το απογευμα κατι που με τρωει αλλα φυσικα δεν θελω να το πω σε κανεναν εξω. Οπως εχω αναφερει εχω ηδη 6 μερες καθυστερηση. Μιλησα με γιατρο σημερα και μου ειπε να παω αυριο για χοριακη αλλα της ειπα πως επειδη αρκετα εχω περασει και δεν θελω να απογοητευομαι θα περιμενω μεχρι την Δευτερα οπου πλεον θα ειναι αν ειναι 10 μερες καθυστερησης. Αλλωστε εχω και πολυκυστικες. Ισως ειναι καποιο παιχνιδι των πολυκυστικων. Στο ζητουμενο τωρα. Στην δουλεια εχω μια συνεταιρο και φιλη μου καλη την οποια γνωριζω απο το 2008. Την γυναικα αυτην την αποκαλω ''μαγισσα''' διοτι ειναι διορατικη. Μου εχει πει πολλα που εχουν γινει πριν γινουν. Και πανω στην δουλεια και γενικα. Μιλουσαμε σημερα το πρωι της ελεγα πως πηρα την γιατρο. Φυσικα μεσα στα 2 χρονια προσπαθειων μου εχουμε μιλησει απειρες φορες για το θεμα. Το απογευμα με πηρε τηλ και η πρωτη της κουβεντα ηταν '''' δεν ξερω αν εισαι εγγυος αλλα οταν μεινεις θα εχεις κοριτσι'''. Της λεω πως σου ρθε αυτο??? Μου λεει το ''ειδα'''. Μετα αρχισε να περιγραφει το μωρο. Πως θα ναι μελαχρινο και ομορφο και με λακακια στα μαγουλα. Της λεω ναι αλλα ο αντρας μου ειναι ανοιχτος και πρασινοματης και οταν ηταν μικουλης απο φωτο δει που εχω ηταν σαν Σουηδακι. Οποτε της λεω μπορει να ειναι καταξανθο. Και τι μου λεει λετε?? Και μαλιστα νομιζω πως δεν ηθελε να το πει αλλα την στριμωξα. Μου λεει '''το ειδα''. Λεω τι ειδες???Μου λεει περασε εικονα απο μπροστα μου του μωρου και σου ξαναλεω θα ναι κοριτσι. Πρεπει να μου το πε καμια 20αρια φορες. Δεν ξερω τι να πω ηθελα να το μοιραστω μαζι σας. Εγω οπως εχω αναφερει και πιο πανω τον προηγουμενο μηνα σταματησα να ελπιζω και να σκεφτομαι και ειπα οτι γινει. Ακομα και με 6 μερες καθυστερηση και κανεναν πονο περιοδου παλι δεν μπηκα σε διαδικασια να σκεφτομαι (αν δεν δω επισημα αποτελεσματα πλεον δεν......πχ χοριακη). Αλλα το τηλεφωνημα της με προβληματισε γιατι την ξερω. Αμα ανοιξει το στομα της δεν ειναι τυχαιο. Απλα ηθελα να ειναι καταγεγραμμενο καπου. Εχω μεγαλη περιεργεια .........

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
τελεια κοριτσακι μου!!ποτε με το καλο παιρνεις?
εγω παντως δεν εχω αδιαθετησει ακομα και πολυ φοβαμαι πως θα αδιαθετησω στην αδεια affraid affraid 
ασε που μεθαυριο μαλλον θα παω για το ποδι και αν μου πει πως δεν κανει να το βαλω θαλασσα θα πηδηχτω απ'το παραθυρο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 875502 

εεεεεεεε μετα θα εισαι και εσυ για ενα ομαδικο ξεματιασμα οπως και το μαρακι μας!!!!!
θα παρω την εβδομαδα 4/8....εσυ θα λειπεις τοτε ε?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
anabela έγραψε:μπουρμπουληθρα τι εχεις παθει? μυκητες?
οχι!! εγω ουρολοιμωξη!!!μπερδευτηκες!! καλε κοριτσια τι σκατα μυκητες η μια ουρολοιμωξη η αλλη(εγω)μας ματιαξανε?????????????

αστα να πανε κοριτσια,πολυ ΜΑΤΙ!!! Twisted Evil 

του μπαμπα Αντωνη θα ειναι!! χαχαχα!!
μπουρμπουλιθρα εχω και εγω μηκυτες!!οταν το καταλαβα λεω αι σιχτιρ φαγωθικε ο βρωμοαντωνης για τις εγκυους και την θαλασσα και να τωρα τι επαθα!!αυτος τα φταιει ολα!!!

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!αλλα καλου κακου μην τον πολυαναφερουμε το γρουσουζη και εμφανιστει παλι με κανενα νεο προφιλ!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
πραγματικα τα σημειωνεις σε χαρτι και μας θυμασαι οοοολες και οτι θες να πεις στην καθε μια????Shocked 

ο μικρος ειναι καλα αλλα αρχιζει και αγριευει Rolling Eyes  αλλα πεφτει λιγο τιμωρια και ας ελπισουμε να αρκεσει!!!

υπομονη κοριτσακι μου και "οι 16 τελειες μερες" με τον αντρουλη σου δεν αργουν καθολου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 654316 


Laughing Laughing Laughing Laughing οχι απλα σας διαβαζω Σοφακι μου!!!!

δεν εχω κανει ακομα παιδακι αλλα ειμαι της λογικης πως καλυτερα η τιμωρια και η απαγορευση σε κατι ( εκεινη την ωρα ομως που το κανει για να το καταλαβει και το παιδι ) και οχι της χειροδικίας.

ειμαι ενα παιδι φαντασου το οποιο ετρωγα τιμωριες απο την μαμα μονο αντε και καμια ελαφρια γιατι ο μπαμπακας ουτε μαλωνε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 35468 

ναι ναι Σοφακι μου περνανε!την υγεια μας να εχουμε και ολα θα γινουν!!!
εσεις θα πατε πουθενα διακοπουλες?

εχεις καλη μνημη τοτε χρυσοβαλαντο μου,σε κατι που υστερω Rolling Eyes 
(χρυσοβαλαντο σε φωναζουν ή ειρηνη??)

μπαινουν τιμωριες αρκετες και γι αυτο νομιζω οτι εχω ενα "καλο" παιδακι αλλα καμια φορα μπορει να φυγει και καμια "ελαφρια",εαν πειραξει καποιο παιδακι νιωθω οτι αδικο το αλλο παιδακι αν τον βαλω μονο τιμωρια,αλλα το παλευω!!!

δεν παμε διακοπες το καλοκαιρι εμεις ,λιγο οτι εχουμε θαλασσα ,λιγο οτι το καλοκαιρι εχουμε δουλεια εδω στην κερκυρα...
παμε το χειμωνα απεναντι μετσοβο ή πανω κοζανη!!!αν και εχουμε 3-4 χρονια να παμε Sad  λογο οικονομικου αλλα λεμε να παμε φετος,πρωτα ο Θεος!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:
εεεεεεεε μετα  θα εισαι και εσυ για ενα ομαδικο ξεματιασμα οπως και το μαρακι μας!!!!!
θα παρω την εβδομαδα 4/8....εσυ θα λειπεις τοτε ε?

εγω θα λειπω απο 9/8 μεχρι και 25/8 Κατερινιω μου!!!
θα κανω να σε δω σχεδον ενα μηνα εσενα πω πω!!!
στις 8/8 εχεις την επιτροπη?ουφ ευτυχως αδιαθετησες κοριτσακι μου πιο πριν,αντε αντε να πανε ολα καλα!!!
κοριτσια μη με κακολογησετε αλλα εγω δεν πιστευω στο ξεματιασμα.οποτε νιωσω κατι λεω το πατερ ημων απο μεσα μου και νιωθω μετα περδικι.
εχω γνωστη που επειδη ξερει πως η μαμα μου ξεματιαζει με παιρνει καθε φορα και λεει χανομαι χανομαι πες τη μανα σου να με κανει μια.
ε καθε φορα της περναει αμεσως!!!!φυσικα δεν εχω πει τπτ στη μανα μου Laughing Laughing Laughing Laughing αλλα εκεινη ετσι νομιζει καθως ολα ειναι στο μυαλο

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
εγω θα λειπω απο 9/8 μεχρι και 25/8 Κατερινιω μου!!!
θα κανω να σε δω σχεδον ενα μηνα εσενα πω πω!!!
στις 8/8 εχεις την επιτροπη?ουφ ευτυχως αδιαθετησες κοριτσακι μου πιο πριν,αντε αντε να πανε ολα καλα!!!
κοριτσια μη με κακολογησετε αλλα εγω δεν πιστευω στο ξεματιασμα.οποτε νιωσω κατι λεω το πατερ ημων απο μεσα μου και νιωθω μετα περδικι.
εχω γνωστη που επειδη ξερει πως η μαμα μου ξεματιαζει με παιρνει καθε φορα και λεει χανομαι χανομαι πες τη μανα σου να με κανει μια.
ε καθε φορα της περναει αμεσως!!!!φυσικα δεν εχω πει τπτ στη μανα μου Laughing Laughing Laughing Laughing αλλα εκεινη ετσι νομιζει καθως ολα ειναι στο μυαλο

αρα θα σε προλαβω στο τσακ να σου πω τα νεα!!!ενας μηνας ε??πω πω!!!!δεν πειραζει αγαπη μου χαλαλι σου...θα εισαι με τον αντρουλη σου και θα περασεις τελεια και θα σε περιμενουμε εδω για ολα τα νεα σου!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 215994 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:

εχεις καλη μνημη τοτε χρυσοβαλαντο μου,σε κατι που υστερω Rolling Eyes 
(χρυσοβαλαντο σε φωναζουν ή ειρηνη??)

μπαινουν τιμωριες αρκετες και γι αυτο νομιζω οτι εχω ενα "καλο" παιδακι αλλα καμια φορα μπορει να φυγει και καμια "ελαφρια",εαν πειραξει καποιο παιδακι νιωθω οτι αδικο το αλλο παιδακι αν τον βαλω μονο τιμωρια,αλλα το παλευω!!!

δεν παμε διακοπες το καλοκαιρι εμεις ,λιγο οτι εχουμε θαλασσα ,λιγο οτι το καλοκαιρι εχουμε δουλεια εδω στην κερκυρα...
παμε το χειμωνα απεναντι μετσοβο ή πανω κοζανη!!!αν και εχουμε 3-4 χρονια να παμε Sad  λογο οικονομικου αλλα λεμε να παμε φετος,πρωτα ο Θεος!

θα σου φανει περιεργο αλλα ενω ειμαι βαπτισμενη Χρυσοβαλαντη οι γονεις μου απο μικρη με αποκαλουσαν Βαλεντινα.
τωρα αν ρωτησεις εμενα προτιμω το πρωτο καθως δεν μου αρεσει βαπτιστικα ονοματα να τα αλλαζεις.αλλα η συνηθεια τοσων χρονων τι να σου κανει!

ολα θα φτιαξουν Σοφακι με τον μικρουλη σου,ειναι στη φαση τωρα που θελει να κανει τα περισοτερα Laughing Laughing 

Μετσοβο και Κοζανη ε?δεν εχω παει ποτε!θα ηθελα ομως να παω Μετσοβο!!!
Κερκυρα ομως εχω ερθει 2 φορες και ναι μπορω να πω πως το ερωτευτηκα αυτο το νησι.Αν μπορουσα να μεινω θα το εκανα ανετοτατα!!!

Μη στεναχωριεσαι και εχει ο Θεος κοριτσαρα μου,την υγεια σας να εχετε και ολα θα γινουν.το ξερω πως σου λειπουν οι διακοπες ομως σκεψου και το αλλο,πως εχεις στη ζωη σου το ομορφοτερο δωρο,το παιδακι σου,οποτε χαλαλι ολα.

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:
αρα θα σε προλαβω στο τσακ να σου πω τα νεα!!!ενας μηνας ε??πω πω!!!!δεν πειραζει αγαπη μου χαλαλι σου...θα εισαι με τον αντρουλη σου και θα περασεις τελεια και θα σε περιμενουμε εδω για ολα τα νεα σου!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 215994 

θα περιμενω τα νεα σου με αγωνια!!!οχι τπτ αλλο αλλα εκει που θα μαι internet καπουτ!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και φανταστειτε κοριτσια τελικα εκεινη την Παρασκευη που σας ειπα που ειχα φυγει για τον αντρα μου να εκατε τπτ και να σας ανακοινωσω παλι καμια νεα εγκυμοσυνη πω πω πωωωωωω

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
εεεεεεεε μετα  θα εισαι και εσυ για ενα ομαδικο ξεματιασμα οπως και το μαρακι μας!!!!!
θα παρω την εβδομαδα 4/8....εσυ θα λειπεις τοτε ε?

εγω θα λειπω απο 9/8 μεχρι και 25/8 Κατερινιω μου!!!
θα κανω να σε δω σχεδον ενα μηνα εσενα πω πω!!!
στις 8/8 εχεις την επιτροπη?ουφ ευτυχως αδιαθετησες κοριτσακι μου πιο πριν,αντε αντε να πανε ολα καλα!!!
κοριτσια μη με κακολογησετε αλλα εγω δεν πιστευω στο ξεματιασμα.οποτε νιωσω κατι λεω το πατερ ημων απο μεσα μου και νιωθω μετα περδικι.
εχω γνωστη που επειδη ξερει πως η μαμα μου ξεματιαζει με παιρνει καθε φορα και λεει χανομαι χανομαι πες τη μανα σου να με κανει μια.
ε καθε φορα της περναει αμεσως!!!!φυσικα δεν εχω πει τπτ στη μανα μου Laughing Laughing Laughing Laughing αλλα εκεινη ετσι νομιζει καθως ολα ειναι στο μυαλο

Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
ακου τι κανει στην κοπελα Razz Razz Razz Razz Razz 
και η μαμα μου μου εχει πει να λεω το πατερ ημων κ ειμαι οκ!!!

ναι κοριτσακι μου δεν παραπονιεμαι ολα θα γινουν και ειμαι διατεθειμενη να κοψω για παντα τις διακοπες και οτι αλλο χρειαστει για αλλο ενα θαυματακι!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:και φανταστειτε κοριτσια τελικα εκεινη την Παρασκευη που σας ειπα που ειχα φυγει για τον αντρα μου να εκατε τπτ και να σας ανακοινωσω παλι καμια νεα εγκυμοσυνη πω πω πωωωωωω

εγω να σου πω απο την στιγμη που εδωσε ο γιατρος το οκ....ολα τα περιμενω.....Wink Wink Wink Wink (αφαντη ακομα ε?)
το φανταζεσαι????? ε ρε γλεντιααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:
Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
ακου τι κανει στην κοπελα Razz Razz Razz Razz Razz 
και η μαμα μου μου εχει πει να λεω το πατερ ημων κ ειμαι οκ!!!

ναι κοριτσακι μου δεν παραπονιεμαι ολα θα γινουν και ειμαι διατεθειμενη να κοψω για παντα τις διακοπες και οτι αλλο χρειαστει για αλλο ενα θαυματακι!!!

στο ευχομαι με ολη μου την καρδια Σοφια μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 669659 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!!

Ποπάκι μου χαίρομαι που είσαι λίγο καλύτερα,άντε να έρθει και ο γιατρός να τον επισκεφτείς να τελειώνεις Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 

Βασούλα μου καλές και επιτυχείς προσπάθειες να έχετε,με το καλό!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 

Μαράκι μου πως είσαι σήμερα?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 

Σοφάκι μου ΙΚΑ διαβασα!χαρά στο κουράγιο σας.Τουλάχιστον κάνατε τη δουλίτσα σας!τους επισκέφτηκα και εγώ πριν κάνα μήνα λόγω της παλλινδρόμης και ειλικρινά με είχαν πέρα δώθε.Ο μπομπιράκος σου καλα?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 

Anabela ευχομαι ολα να πανε καλα και τη Δευτερα πρωτα ο Θεος να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.Μπορει να εχεις απογοητευσεις,μπορει η γιατρος σου να σου προτεινε προκληση ωορηξιας αλλα αλλος παιρνει την τελικη αποφαση απο εκει ψηλα!και που ξερεις κοριτσακι μπορει ηδη να σου εχει στειλει ενα σπορακι στην κοιλιτσα σουΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 

Αλεξανδρουκο μου,Νικακι μου,Αννουλα μου,Βικακι μου,Καλλια μου,Σοφακι ( αδειούχο ),Κατερινάκι μου,Ρηνακι μου πολλά φιλιά σε ολες σαςΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 

Fary αν σωστα γραφω το ονομα σου,να μην απελπιζεσαι κοπελα μου και ολα θα πανε καλα.Τα ονειρα που βλεπεις προερχονται απο την αγωνια σου και την προσμονη σου.Ευχομαι πραγματικα να προμηνυουν κατι θετικο και να ερθει συντομα ενα μωρακι.Οσον αφορα τη θερμοκρασια που ειπες,δεν ξερω να σου απαντησω γιατι ποτε δεν το προσπαθησα.Το μονο που ξερω ειναι πως αν θες να την παρακολουθεις θα πρεπει καθε φορα να το κανεις η απο τη μασχαλη η απο κατω απο τη γλωσσα.οχι μια ετσι μια αλλιως,καθε φορα το ιδιο.ευχομαι ολα να πανε καλα!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 

Εγω σημερα ετρεχα σαν τον Βεγγο στη δουλεια!!!Και γενικα μεχρι την αδεια θα εχω φουλ προγραμμα.Αλλα μονο στη σκεψη πως για 16 μερουλες θα ειμαι με τον αντρουλη μου χαλαλι ολα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 417472 

Γεια σου κοριτσάκι μου γλυκό!!Φαντάζομαι κούραση..Σκέψου ότι πλησιάζει η αδειούλα σου και μετά ποιος σε πιάνει!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:και φανταστειτε κοριτσια τελικα εκεινη την Παρασκευη που σας ειπα που ειχα φυγει για τον αντρα μου να εκατε τπτ και να σας ανακοινωσω παλι καμια νεα εγκυμοσυνη πω πω πωωωωωω

ησουν στις "καλες" μερες,εκεινη την παρασκευη???

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:κοριτσακια μου ελπιζω να ειστε οοοοολες καλα!
εγω δουλευω τρελλα ωραρια οποτε δεν μπαινω και πολυ συχνα!

αν εχω χασει κατι συνταρακτικο παρακαλω καντε μου ενα briefing!

xoxoxoxo


Κοπελάρα μου τι κάνεις?Σε πεθύμησα!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:κοριτσακια μου!!!!!!τι κανετε?!!!!


Γεια σου Κατερινιώ μου!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσακια ομορφα τι κανετε???ποιες ειστε εδω να παρω παρουσιες???Very Happy Very Happy 


Γεια σου Ρηνιώ μου!Τι κάνεις κοριτσάκι?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:

εγω να σου πω απο την στιγμη που εδωσε ο γιατρος το οκ....ολα τα περιμενω.....Wink Wink Wink Wink (αφαντη ακομα ε?)
το φανταζεσαι????? ε ρε γλεντιααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω παλι νιωθω καπως ρε Κατερινακι και ξερεις γιατι?γιατι ο γιατρος ειπε μετα απο δυο κυκλους.βεβαια οταν του το ειπα,μου λεει αν εκατσε συνεχιζουμε κανονικα μην σκας.αλλα εγω στεναχωριεμαι γιατι εχω παρει 2 κουτια αντιβιωση.
βεβαια και την αλλη φορα με την αμυγδαλιτιδα και ενω ημουν εγκυος μου ειπε να την παρω κανονικα.
δεν ξερω ειμαι μπερδεμενη!
χτες το βραδυ μετα απο τοσο καιρο σηκωθηκα στις 3 τα ξημερωματα για τουαλετα!εγω δεν σηκωνομαι ποτε.και αυτοματα σκεφτηκα πως σηκωνομουν μονο στις δυο εγκυμοσυνες!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
ακου τι κανει στην κοπελα Razz Razz Razz Razz Razz 
και η μαμα μου μου εχει πει να λεω το πατερ ημων κ ειμαι οκ!!!

ναι κοριτσακι μου δεν παραπονιεμαι ολα θα γινουν και ειμαι διατεθειμενη να κοψω για παντα τις διακοπες και οτι αλλο χρειαστει για αλλο ενα θαυματακι!!!

στο ευχομαι με ολη μου την καρδια Σοφια μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 669659 

και εγω το ευχομαι και για μενα και για ολες μας κοριτσια μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 16 35468 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:
ησουν στις "καλες" μερες,εκεινη την παρασκευη???

δεν μπορω να ξερω Σοφακι μου γιατι την αποξεση την εκανα στις 22 Ιουνιου και βρεθηκα με τον αντρα μου στις 12 Ιουλιου,δεν ειχα αδιαθετησει καν!
απλα ο γιατρος λεει πως επειδη η μητρα εχει καθαρισει μπορω να πιασω πιο ευκολα νινακι.
βεβαια μια φορα ξεφυγαμε και οχι ολοκληρωτικα αλλα ποιος ξερει,ολα παιζουν!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις