Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:
anabela έγραψε:εν τω μεταξυ σημερα εχω κατι πονακια περιοδου. Οχι εντονα ωστοσο πονακια. 3+σημερα μερες εως την χοριακη. Αντε να δουμε. Θα αρχισει να με πιανει αγχος και δεν το θελω δεν το θελω affraid 

μην αγχωνεσαι κοριτσαρα μου!! αν δεν εγινε η δουλεια και ειναι να αδιαθετησες(μακριααααααα το αγχος θα στην καθυστερησει  κ αλλο!

χαχαχααχα μπουρμπουλιθρουλινι με εκανες και γελασα . '''αν δεν εγινε η δουλεια''' μαρεσε αυτο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 536304 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:ερχεται καμια να πλυνει τα πιατα?????Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 564595 



ΦΕΡΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΓΕΝΙΚΗ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ, ΑΛΛΑΓΗ ΣΕΝΤΟΝΙΩΝ, ΧΑΜΟΣ ΛΕΜΕ!!!ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΝΑ ΦΑΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΛΟΡΔΑ!!
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ε, ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΑΚΙ!
ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ, ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ Ν' ΑΡΑΞΩ ΚΑΝΑΠΕΔΙΑ!!!Wink Wink Wink 

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:ΑΑΑΑ ΜΑΡΑΚΙ!!!
ΚΑΙ ΦΕΡΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΟΥΣΑΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!ΠΕΘΑΙΝΩ!!!!Wink Wink Wink Wink Wink 

χαχααχαχα!!!! εισαι κ μακρια!!! αντε παω κ εγω να πλυνω!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 

ΑΝ ΕΙΝΑΙΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙς ΜΟΥΣΑΚΑ,ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 564595 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:η Αλεξανδρα γεννησε κοριτσια? εχουμε κανενα νεο?


Γεια σου Μαράκι!Δεν μάθαμε τίποτα ακόμη

γεια σου Βασουλα μου!!!
δεν πειραζει θα μαθοιυμε τα καλα νεα σε λιγες μερες!! εχω μερες να τη δω μεσα... σ αφηνω κοριτσακι μου,ηρθε η ωρα να παω στη δουλεια πφφφφφφφφφφφφφφφφ...........φιλιαααααααα!!!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 

ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΡΑΚΙ!!!ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΑΛΑΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΓΤ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Mad  ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!!!Very Happy 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΑΛΑΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΓΤ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Mad  ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!!!Very Happy 


Γιατί το χάλασες?

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα ομορφες κοριτσαρες μου τι κανετε;;;;;;ολες καλα;;;;;
εγω πριν λιγο τελειωσα το μαγειρεμα και μπηκα να διαβασω τα νεα σας......Smile Smile Smile Smile Smile 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε?χαθηκα με την κωλο αλλεργια..σημερα ειμαι καλυτερα κ ειπα να σας γραψω..ειστε ολες καλα?σας ευχαριστω πολυ που με σκεφτεστε κ μου στελνετε πμ!!!I love you I love you I love you I love you εχουμε κανενα νεο?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσια!! ολες καλα;;Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 379767 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα καλυτερα λιλλυ μου!εσυ?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΙΚΑΚΙ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΛΙΛΛΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ;;;;
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΕΕ;;;ΜΠΡΑΒΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!
ΦΡΕΣΚΟΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑ!!!ΦΟΥΣΚΩΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΕΕΕΕΕ;;;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:σημερα καλυτερα λιλλυ μου!εσυ?

Καλα ειμαστε κι εμεις Αλεξανδρα μου! Τι επαθες εσυ;; τι αλλεργιες διαβαζω;;Shocked 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποππακη μου τι κανεις?ναι δοξα τον θεο σημερα ειμαι καλυτερα κ ανεβηκε καπως η ψυχολογια μου..!λιλλυ μου επαθα αλλεργια δε ξερουμε απο τι...κ εβγαλα κοκκινα σημαδια σαν εγκαυματα σε ολο το σωμα σχεδον κ ειχα τρομερη φαΓΟΥΡΑ...κανω μια θεραπεια κ ειμαι καλυτερα ευτυχως!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξανδρα το εχω ξαναδει αυτο σε εγκυους, ειναι σαν εκζεμα και οφειλεται στην εγκυμοσυνη..Ορμονικο και αυτο...
Υπομονη κοριτσακι μου, μολις γεννησεις θα εξαφανιστει..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:ποππακη μου τι κανεις?ναι δοξα τον θεο σημερα ειμαι καλυτερα κ ανεβηκε καπως η ψυχολογια μου..!λιλλυ μου επαθα αλλεργια δε ξερουμε απο τι...κ εβγαλα κοκκινα σημαδια σαν εγκαυματα σε ολο το σωμα σχεδον κ ειχα τρομερη φαΓΟΥΡΑ...κανω μια θεραπεια κ ειμαι καλυτερα ευτυχως!


ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΨΙΑ ΑΠΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΗΛΘΕ;;;ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΕΣ ΜΕ ΤΠΤ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ Ή ΕΒΑΛΕΣ;;;ΚΑΤΙ;;;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Αλεξανδρα το εχω ξαναδει αυτο σε εγκυους, ειναι σαν εκζεμα και οφειλεται στην εγκυμοσυνη..Ορμονικο και αυτο...
Υπομονη κοριτσακι μου, μολις γεννησεις θα εξαφανιστει..


ΛΙΛΛΥ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΙΑ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ;;;;ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΜΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΛΥΝΕΙ....Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Αλεξανδρα το εχω ξαναδει αυτο σε εγκυους, ειναι σαν εκζεμα και οφειλεται στην εγκυμοσυνη..Ορμονικο και αυτο...
Υπομονη κοριτσακι μου, μολις γεννησεις θα εξαφανιστει..

σοβαρα μιλας?κ η δερματολογος αυτο μου ειπε οτι μπορει κ να μην ειναι αλλεργια αλλα ορμονικο λογω εγκυμοσυνης!ηδη σημερα ειμαι καλυτερα,τα σημαδια μαλακωσαν πολυ κ εγιναν ενα με το δερμα κ μαλιστα αρχισαν να αλλαζουν κ χρωμα κ να περνανε!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Αλεξανδρα το εχω ξαναδει αυτο σε εγκυους, ειναι σαν εκζεμα και οφειλεται στην εγκυμοσυνη..Ορμονικο και αυτο...
Υπομονη κοριτσακι μου, μολις γεννησεις θα εξαφανιστει..

σοβαρα μιλας?κ η δερματολογος αυτο μου ειπε οτι μπορει κ να μην ειναι αλλεργια αλλα ορμονικο λογω εγκυμοσυνης!ηδη σημερα ειμαι καλυτερα,τα σημαδια μαλακωσαν πολυ κ εγιναν ενα με το δερμα κ μαλιστα αρχισαν να αλλαζουν κ χρωμα κ να περνανε!

Επειδη βαζεις φαρμακα, γι'αυτο και δειχνουν να ηρεμουν..Αν ειναι αυτο το εκζεμα της εγκυμοσυνης θα φυγει μονο μετα τη γεννα.Τουλαχιστον να ανακουφιζεσαι απο τη φαγουρα και ολα τα αλλα μη σε απασχολουν..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ποππακη μου τι κανεις?ναι δοξα τον θεο σημερα ειμαι καλυτερα κ ανεβηκε καπως η ψυχολογια μου..!λιλλυ μου επαθα αλλεργια δε ξερουμε απο τι...κ εβγαλα κοκκινα σημαδια σαν εγκαυματα σε ολο το σωμα σχεδον κ ειχα τρομερη φαΓΟΥΡΑ...κανω μια θεραπεια κ ειμαι καλυτερα ευτυχως!


ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΨΙΑ ΑΠΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΗΛΘΕ;;;ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΕΣ ΜΕ ΤΠΤ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ Ή ΕΒΑΛΕΣ;;;ΚΑΤΙ;;;;


η γιατρος θεωρησε οτι ισως οφειλεται στην αλλαγη μαγνησιου που καναμε η ισως στην αλλαγη αφροντουζ η σε κατι αλλο το οποιο δεν μπορουμε να το ξερουμε..αλλα η δερματολογος ειπε κ αυτο που ειπε κ η λιλλυ οτι ισως ειναι ορμονικο απο την εγκυμοσυνη.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ποππακη μου τι κανεις?ναι δοξα τον θεο σημερα ειμαι καλυτερα κ ανεβηκε καπως η ψυχολογια μου..!λιλλυ μου επαθα αλλεργια δε ξερουμε απο τι...κ εβγαλα κοκκινα σημαδια σαν εγκαυματα σε ολο το σωμα σχεδον κ ειχα τρομερη φαΓΟΥΡΑ...κανω μια θεραπεια κ ειμαι καλυτερα ευτυχως!


ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΨΙΑ ΑΠΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΗΛΘΕ;;;ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΕΣ ΜΕ ΤΠΤ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ Ή ΕΒΑΛΕΣ;;;ΚΑΤΙ;;;;


η γιατρος θεωρησε οτι ισως οφειλεται στην αλλαγη μαγνησιου που καναμε η ισως στην αλλαγη αφροντουζ η σε κατι αλλο το οποιο δεν μπορουμε να το ξερουμε..αλλα η δερματολογος ειπε κ αυτο που ειπε κ η λιλλυ οτι ισως ειναι ορμονικο απο την εγκυμοσυνη.



ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΛΙΛΛΥ ΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ!!!ΛΙΛΛΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 123 - Σελίδα 19 417472 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Αλεξανδρα το εχω ξαναδει αυτο σε εγκυους, ειναι σαν εκζεμα και οφειλεται στην εγκυμοσυνη..Ορμονικο και αυτο...
Υπομονη κοριτσακι μου, μολις γεννησεις θα εξαφανιστει..

σοβαρα μιλας?κ η δερματολογος αυτο μου ειπε οτι μπορει κ να μην ειναι αλλεργια αλλα ορμονικο λογω εγκυμοσυνης!ηδη σημερα ειμαι καλυτερα,τα σημαδια μαλακωσαν πολυ κ εγιναν ενα με το δερμα κ μαλιστα αρχισαν να αλλαζουν κ χρωμα κ να περνανε!

Επειδη βαζεις φαρμακα, γι'αυτο και δειχνουν να ηρεμουν..Αν ειναι αυτο το εκζεμα της εγκυμοσυνης θα φυγει μονο μετα τη γεννα.Τουλαχιστον να ανακουφιζεσαι απο τη φαγουρα και ολα τα αλλα μη σε απασχολουν..

μεχρι χθες κ ενω εβαζα φαρμακα παρεμεναν ιδια δεν ειχα δει καμια διαφορα..κ σημερα εχουν αλλαξει χρωμα κ δειχνουν να περνανε σιγα σιγα.δεν εχουν φυγει απλα εχουν ηρεμησει πολυ.κ ξερεις πως ξεκινησε ολο αυτο?ειχα κατι μικρα σπυθουρακια στα χερια σαν ιδρωτηρια ητανε κ τα εξινα η χαζη...κ αυτα φουτωσαν εγιναν μεγαλα σπυρια κ γεμισα κ στο υπολοιπο σωμα.ωσπου εγιναν σαν εγκαυματα..ετσι ειναι αυτο το εκζεμα της εγκυμοσυνης που λες?

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια δεν ξερω αν γραφω στο σωστο θεμα

ειμαι η αναστασια και εχω ηδη ενα αγορακι 5 χρονων

σημερα πηραμε επιτελους την αποφαση με τον αντρα μου για 2ο μωρακι και φυσικα ξεκινησαμε τις προσπαθειεςWink 

ευχομαι σε ολες μας καλα αποτελεσματα και οτι επιθυμουμε να γινει

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Αλεξανδρα το εχω ξαναδει αυτο σε εγκυους, ειναι σαν εκζεμα και οφειλεται στην εγκυμοσυνη..Ορμονικο και αυτο...
Υπομονη κοριτσακι μου, μολις γεννησεις θα εξαφανιστει..

σοβαρα μιλας?κ η δερματολογος αυτο μου ειπε οτι μπορει κ να μην ειναι αλλεργια αλλα ορμονικο λογω εγκυμοσυνης!ηδη σημερα ειμαι καλυτερα,τα σημαδια μαλακωσαν πολυ κ εγιναν ενα με το δερμα κ μαλιστα αρχισαν να αλλαζουν κ χρωμα κ να περνανε!

Επειδη βαζεις φαρμακα, γι'αυτο και δειχνουν να ηρεμουν..Αν ειναι αυτο το εκζεμα της εγκυμοσυνης θα φυγει μονο μετα τη γεννα.Τουλαχιστον να ανακουφιζεσαι απο τη φαγουρα και ολα τα αλλα μη σε απασχολουν..

μεχρι χθες κ ενω εβαζα φαρμακα παρεμεναν ιδια δεν ειχα δει καμια διαφορα..κ σημερα εχουν αλλαξει χρωμα κ δειχνουν να περνανε σιγα σιγα.δεν εχουν φυγει απλα εχουν ηρεμησει πολυ.κ ξερεις πως ξεκινησε ολο αυτο?ειχα κατι μικρα σπυθουρακια στα χερια σαν ιδρωτηρια ητανε κ τα εξινα η χαζη...κ αυτα φουτωσαν εγιναν μεγαλα σπυρια κ γεμισα κ στο υπολοιπο σωμα.ωσπου εγιναν σαν εγκαυματα..ετσι ειναι αυτο το εκζεμα της εγκυμοσυνης που λες?

Ειναι σαν...νησακια νησακια κοκκινα και φουσκωτα και οχι γυαλιστερα, αλλα καπως αγρια..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:γεια σας κοριτσια δεν ξερω αν γραφω στο σωστο θεμα

ειμαι η αναστασια και εχω ηδη ενα αγορακι 5 χρονων

σημερα πηραμε επιτελους την αποφαση με τον αντρα μου για 2ο μωρακι και φυσικα ξεκινησαμε τις προσπαθειεςWink 

ευχομαι σε ολες μας καλα αποτελεσματα και οτι επιθυμουμε να γινει

Γεια σου Αναστασια, να σου ζησει το ομορφο αγορακι σου και καλη αρχη!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω lillybell

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις