Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
476 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 476 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πριν ήμουνα κρυουλιάρα. Δηλαδή καλοκαιράκι έξω το βράδυ είχα ένα λεπτό μπλουζάκι και το έριχνα πάνω μου (ανωμαλάρα).
Τώρα δεν διανοούμαι να φορέσω πάνω από 1 ρούχο! Και μου αρέσει!

Λένε πως οι μαμάδες που θηλάζουν συνεχίζουν να ζεσταίνονται και ειδικά τον χειμώνα είναι ωραίο γιατί δεν χρειάζεται να φοράνε πολλά ρούχα! Επιτέλους θα πάψω να είμαι ντυμένη ωσάν κρεμμύδι! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 19 567772 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια τελικα καταληξατε τι καλλυντικα θα παρετε για τα μωρα?ποιας εταιρειας εννοω

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:κοριτσια τελικα καταληξατε τι καλλυντικα θα παρετε για τα μωρα?ποιας εταιρειας εννοω
Εγώ έλεγα να το συζητήσω με τον παιδίατρο που θα δω από Σεπτέμβρη.
Για fissan με βλέπω πάντως....

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω φουντώνω πάλι.....

Εγώ μάλλον στης frezyderm θα καταλήξω.
Η Avene μου έστειλε σήμερα δειγματάκια αλλά είναι άοσμα ρε γμτ. ενω της frezyderm μυρίζουν μωρουδίλα.
Της Benostan δεν μου άρεσαν καθόλου κ σαν υφή κ σαν άρωμα.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κορίτσια,
το υγρό ταλκ τι ρόλο βαράει;

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουφ τι θα γινει πια με αυτά τα πλυντήρια???? μόλις τελειωσα το σιδερωμα, παρολαυτα δεν καταφερα να τα σιδερωσω ολα...αφησα μισο πλυντηριο για αυριο και άλλο ενα που θα εχει στεγνωσει....ουφ!!!! δε γινεται να βγαινουν τα ρουχα ατσαλάκωτα μετά την πλύση???βαρεθηκα τοσες μερες με τα προικια της μπεμπας και τα ρουχα του Κων/νου που αλλαζουμε καθε τρεις και λιγο γτ ολο κατι μασουλαει και γινεται χαλια... :p
κοριτσια και εγω ζεσταινομαι οικτρά!!! αφου βγαινω απο το ντουζ, κ μεχρι να χτενισω τα μαλλια μου εχω γινει παλι μουσκεμα στον ιδρωτα!!!κ τωρα με το σιδερο δεν την γλιτωσα την αρκουδα!!!στο φουλ πάλι!!πετυχαμε ζορικο καιρό να ειμαστε τούμπανα!! στο γιο μου τους καλοκαιρινους μηνες ημουν "λίγο" έγκυος χαχαχαχ οποτε δεν ηταν τοσο δραματικ΄λη η κατασταση!!!την πάλευα!!! τωρα όμως μεσα στον καυσωνα εχουμε και τις κοιλούμπες... Smile
προβληματιστηκα πολυ με το τι ειδους φορμάκια(βελουτε ή απλα μακρυμανικα) και κουβερτουλες(πικέ, φλις, μαλλινη, ισπανιας???) να παρω στο μαιευτηριο.. και αν κρυωνει???και αν εχει πολλη ζεστη?? τελικα ετοιμασα ολες τις εναλλακτικες σε ενα ραφι και θα τα βαλω μεσα στη βαλιτσα τελευταια στιγμη ανάλογα με τον καιρό τις τελευταιες μερες...
βαριεμαι να μαγειρεψω αλλα θα ρθει ο αντρας πάλι αργούτσικα και θα θελει να φαμε μαζι σαν οικογενεια...να μην τον ξεπεταξω με κανενα τοστ τον ερμο...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω ιωαννα και εγω πραγματικα!οντως τα περισσοτερα ειναι αοσμα και εγω μαλλον για frezyderm ελεγα και mustela πραγματικα δεν ξερω αλλα η μυρωδια απο frezyderm δεν παιζεται βεβαια και εγω με fissan μεγαλωσα μια χαρα!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ ειμαι φαν της frezyderm!!Αποφάσισα!!!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki_iraklio έγραψε:Εγώ ειμαι φαν της frezyderm!!Αποφάσισα!!!

 Μαράκι τι πήρες απο frezyderm?

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:Ρε κορίτσια,
το υγρό ταλκ τι ρόλο βαράει;

Τώρα το διάβαζα.
Τι είναι αλήθεια?

Κ τι θα χρειαστούμε τον πρώτο καιρό?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
julie,
άμα προβληματίζεσαι κι εσύ για το τι θα του βάλεις τι να πούμε κι εμείς που δεν ξέρουμε την τύφλα μας!!!! Very Happy 

bini,
μπορεί για αρχή να πάρω frezyderm, έτσι για την "τρέλα" και μετά να το γυρίσω στα fissan.

maraki_iraklio,
σε καταλάβαμε από την παραγγελιά εσένα! Laughing 
Αλήθεια, τι πήρες; (οι περίεργες: εγώ και η ifi) Embarassed 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωάννα η fissan στέλνει δειγματάκια?

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω δεν ειμαι υπερ των πολλων καλλυντικών προιοντων τελικά για το μωρό..παρολο που τα εχω παρει όλα!!!σαμπουαν-αφρολουτρο εχω καταληξει στης chicco ή προδερμ πιο σπάνια....οσο για τα άλλα μισο να βάλω φωτο ποια εχω δοκιμασει και μ αρεσαν

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi,
δεν ξέρω αν στέλνει δειγματάκια.
Απλά και η φίλη μου η διαιτολόγος κατέληξε στα fissan (είναι αυτή η έγκυος στο 3ο) και η φίλη μου που πήγαμε μαζί σήμερα για sling και έχει παρακολουθήσει μαθήματα περιποίησης βρέφους στον ΕΟΠΥΥ καθώς και μαθήματα ανώδυνου τοκετου στη Φαιναρέτη, κατέληξε από αυτά που συζητούσε με τις μαίες πως και η fissan μια χαρά είναι.

Από εκεί και πέρα είναι και προσωπικό ζήτημα. Κάποιοι θέλουν να παίρνουν τα σουπερ υποαλλεργικά, κάποιοι τα τελείως βιολογικά-χωρίς χημικά. Εγώ είμαι πιο πρακτικός άνθρωπας.

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:ifi,
δεν ξέρω αν στέλνει δειγματάκια.
Απλά και η φίλη μου η διαιτολόγος κατέληξε στα fissan (είναι αυτή η έγκυος στο 3ο) και η φίλη μου που πήγαμε μαζί σήμερα για sling και έχει παρακολουθήσει μαθήματα περιποίησης βρέφους στον ΕΟΠΥΥ καθώς και μαθήματα ανώδυνου τοκετου στη Φαιναρέτη, κατέληξε από αυτά που συζητούσε με τις μαίες πως και η fissan μια χαρά είναι.

Από εκεί και πέρα είναι και προσωπικό ζήτημα. Κάποιοι θέλουν να παίρνουν τα σουπερ υποαλλεργικά, κάποιοι τα τελείως βιολογικά-χωρίς χημικά. Εγώ είμαι πιο πρακτικός άνθρωπας.  

Μυρίζει μωρουδίλα?

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με frezyderm θα ξεκινήσω κ εγώ.

Ιωάννα με γειά σας! Καλοφορετα ! Άντε αύριο να μας στείλεις μνμ από Γραμβουσα :-):-):-)

Υγρό ταλκ της φισσαν βάζω στην Αλέξια όταν βγάζει υδροτσιλα το καλοκαίρι.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:
ioazon έγραψε:ifi,
δεν ξέρω αν στέλνει δειγματάκια.
Απλά και η φίλη μου η διαιτολόγος κατέληξε στα fissan (είναι αυτή η έγκυος στο 3ο) και η φίλη μου που πήγαμε μαζί σήμερα για sling και έχει παρακολουθήσει μαθήματα περιποίησης βρέφους στον ΕΟΠΥΥ καθώς και μαθήματα ανώδυνου τοκετου στη Φαιναρέτη, κατέληξε από αυτά που συζητούσε με τις μαίες πως και η fissan μια χαρά είναι.

Από εκεί και πέρα είναι και προσωπικό ζήτημα. Κάποιοι θέλουν να παίρνουν τα σουπερ υποαλλεργικά, κάποιοι τα τελείως βιολογικά-χωρίς χημικά. Εγώ είμαι πιο πρακτικός άνθρωπας.  

Μυρίζει μωρουδίλα?
Με τέτοιο μας πλένανε κι εμάς. Πιο μωρουδίλα, ξεμωραίνεσαι Laughing 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Με frezyderm θα ξεκινήσω κ εγώ.

Ιωάννα με γειά σας! Καλοφορετα ! Άντε αύριο να μας στείλεις μνμ από Γραμβουσα :-):-):-)

Υγρό ταλκ της φισσαν βάζω στην Αλέξια όταν βγάζει υδροτσιλα το καλοκαίρι.
Ούτε που ξέρω τι είναι η υδροτσίλα! (άσχετη μάνααααα)

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us
Λοιπον ξεκιναω απο αριστερα. τοα ντηλιακο του κορρε βλακεια.πολυ πηχτο σα παστα.
υγρο ταλκ της κικο. κλεινει λιγοτερο τους πορους απο οτι το κανονικό ταλκ αλλα και πάλι το χρησιμοποιησα ελαχιστα.βλακεια και αυτο
(πισω)bay oil προδερμ. τελειο. μυριζει πανεμορφα.μονο ομως για χειμωνα
τζελ για τα μαλλια. μυριζει τελεια. δουλεια σαν τζελ δε θαλεγα οτι κανει αλλα εμας ειναι και μακρυουτσικα τα μπουκλακια μας. ισως γι αυτο να μη στρωνει καλα
γαλακτωμα ενυδατικό της κικο.βλακειουλα. γλιτσα. 1000 φορες καλυτερα να βαλεις baby oil.
sudocrem κορυφη. οχι για συχνη χρηση αλλα ειναι η πιο αποτελεσματικη για συγκαμματα
ταλκ προδερμ. γενικοτερα δε πολυχρησιμοποιησα ταλκ. σχεδον ποτέ
κολωνια της frezyderm τεεεεεεεεεεελεια
φυσιολογικοί οροι οτρισαλίν σε αμπούλες. άκρως απαραιτητοι όπως και ο "φυσητηρας" που φαινεται διπλα για να ρουφας τις μυξες γτ δε μπορουν να τις φυσηξουν.
κρεμες για nipples Embarassed  της φισαν και της μεντελα. η μεντελα ΔΕ ΠΑΙΖΕΤΑΙ
μπατονέτες "ασφαλείας" της κικο
χτενουλα (και ψαλιδάκι για τα νυχια που δεν το ειχα στο καλάθι) της κικο

αυτα εχω εγω. ελπίζω να βοήθησα λιγάκι

Ιωαννάκι μου ήταν πολύ διαφορετικά στο γιο μου γτ γεννησα καταχείμωνο και ήταν δεδομενο οτι θα φορούσα ό,τι πιο χοντρό. τον περασμένο σεπτεμβρη επισης ο γιος μου ηταν σχετικά μεγαλουτσικος οποτε δεν αγχωνομουν τι να του φορεσω...στο νεογεννητο ομως που δεν εχει ακομα ενεργοποιησει τους μηχανισμους αμυνας ο οργανισμος, ουτε καν τους ιδρωτοποιους αδενες πως σκ@τ@ να καταλαβεις???

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουτε εγω και ειμαι και απο τη θεσσαλια!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:κοριτσια τελικα καταληξατε τι καλλυντικα θα παρετε για τα μωρα?ποιας εταιρειας εννοω
Εγω μετα απο έρευνα κ στις τιμες κατελειξα στη φρεζυντερμ για το πωπουδακι κ στη mustela για σαμπουαν-αφρολουτρο κ μολις τωρα είδα οτι δεν έχω διαλέξει κρεμουλα ενυδατική.Rolling Eyes 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν καταλαβα καλά είναι κάτι μικρά σπυράκια που βγάζουν τα μωρα-μικρά παιδάκια απο την ζέστη. Εμείς τα λέμε δροτσίλια. Αν κατάλαβα καλα.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sophia έγραψε:Υγρό ταλκ της φισσαν βάζω στην Αλέξια όταν βγάζει υδροτσιλα το καλοκαίρι.

μαλλον εννοεις αυτα τα κοκκινα μικρα σπυρακια ε??εμεις τα λεμε ιδρωτήριαscratch 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καθε τοπος το λεξιλογιο του!
εγω μαλλον θα παρω μια για πωπουδακι αλλα για ωρα αναγκης κηραλοιφη θα βαζω ισως δεν παρω κιολας θα δω

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us
Λοιπον ξεκιναω απο αριστερα. τοα ντηλιακο του κορρε βλακεια.πολυ πηχτο σα παστα.
υγρο ταλκ της κικο. κλεινει λιγοτερο τους πορους απο οτι το κανονικό ταλκ αλλα και πάλι το χρησιμοποιησα ελαχιστα.βλακεια και αυτο
(πισω)bay oil προδερμ. τελειο. μυριζει πανεμορφα.μονο ομως για χειμωνα
τζελ για τα μαλλια. μυριζει τελεια. δουλεια σαν τζελ δε θαλεγα οτι κανει αλλα εμας ειναι και μακρυουτσικα τα μπουκλακια μας. ισως γι αυτο να μη στρωνει καλα
γαλακτωμα ενυδατικό της κικο.βλακειουλα. γλιτσα. 1000 φορες καλυτερα να βαλεις baby oil.
sudocrem κορυφη. οχι για συχνη χρηση αλλα ειναι η πιο αποτελεσματικη για συγκαμματα
ταλκ προδερμ. γενικοτερα δε πολυχρησιμοποιησα ταλκ. σχεδον ποτέ
κολωνια της frezyderm τεεεεεεεεεεελεια
φυσιολογικοί οροι οτρισαλίν σε αμπούλες. άκρως απαραιτητοι όπως και ο "φυσητηρας" που φαινεται διπλα για να ρουφας τις μυξες γτ δε μπορουν να τις φυσηξουν.
κρεμες για nipples Embarassed  της φισαν και της μεντελα. η μεντελα ΔΕ ΠΑΙΖΕΤΑΙ
μπατονέτες "ασφαλείας" της κικο
χτενουλα (και ψαλιδάκι για τα νυχια που δεν το ειχα στο καλάθι) της κικο

αυτα εχω εγω. ελπίζω να βοήθησα λιγάκι

Ιωαννάκι μου ήταν πολύ διαφορετικά στο γιο μου γτ γεννησα καταχείμωνο και ήταν δεδομενο οτι θα φορούσα ό,τι πιο χοντρό. τον περασμένο σεπτεμβρη επισης ο γιος μου ηταν σχετικά μεγαλουτσικος οποτε δεν αγχωνομουν τι να του φορεσω...στο νεογεννητο ομως που δεν εχει ακομα ενεργοποιησει τους μηχανισμους αμυνας ο οργανισμος, ουτε καν τους ιδρωτοποιους αδενες πως σκ@τ@ να καταλαβεις???
Εξαιρετικό post από την chicco-μάνα!
Το ταλκ γενικώς γιατί το χρησιμοποιούμε;

Πάντως κι εγώ έχω μεγάλο κενό στο "τι του φοράω βγαίνοντας από το μαιευτήριο". Ευτυχώς η φιλενάδα-διαιτολόγος το 2ο παιδί της το γέννησε 25 Νοέμβρη. Θα πέσει ανάκριση από Σεπτέμβρη Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις