Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
513 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 513 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζουλι και εγω το ιδιο εκανα βρε...εσυ εισαι "δικια" μου το εχω καταλαβειVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Ε για να λεει πλυσιμο στο χερι...αυτο θα κανει βρε αδερφε!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 
Θυμησε μου που γεννας με το καλο?Ποιες ειναι οι επιλογες?

Εμεις πρωι πρωι ανεβασαμε ολα τα πλυμενα..τη μονη που δεν μπορεσα να γλιτωσω ειναι την καλαθουνα που τωρα φιλοξενει τον Τζιμπουρ!Βρηκα και τα προστατευτικο για τη βροχη!Το μονο πραγμα που δεν εχω βρει που στο καλο εχω χωσει ειναι απο το μικρο καροτσι τους ανταπτορες για το καθισματακι αυτοκινητου!

Οσο για το φαρμακειο εγω ψηφιζω της γειτονιας!Εκτος οτι αυτο που ειπε η μαιμου με τον καιρο ο φαρμακοποιος θα σας κανει καλυτερες εκπτωσεις απο το ιντερνετ και καποια στιγμη αν τον προτιματε συνεχεια θα σας διευκολυνει δινοντας σας πχ ενα φαρμακο και μετα να του πατε την συνταγη ή θα τον παρετε ενα τηλ και θα σας παραγγειλει αμεσα κατι που χρειαζεστε!Εμενα ο δικος μου μου κανει πολυ καλες εκπτωσεις μου δινει δειγματα και γενικα με προσεχει αλλα παω παντα εκει!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evini7 έγραψε:χαχα! Γεια σου βρε Julie! Κι εγώ το ίδιο θα έκανα!
εγώ κορίτσια σταμάτησα τις πολλές πολλές δουλειές. Να'ναι καλά ο μπαμπακούλης μου που με βοηθάει, κι η πεθερά βεβαίως - βεβαίως.
Πω πω αν αγαπάει η μπέμπα μου τον μπαμπά της όσο εγώ τον δικό μου, την πάτησα! Είμαι μπαμπόθρεφτο από τα λίγα...

Julie δεν κατάλαβα τι επιλογές έχεις με την κλινική...
δηλ. υπάρχει περίπτωση να γεννήσεις και χωρίς την γιατρό σου?

όσο για το άγχος μου βρε κορίτσια, το ξέρω υπάρχουν και πολύ χειρότερα. Απλά σε κάθε μεγάλη εξέταση, αντί να παίρνω ανάσα, έπαιρνα και μια μεγάλη στεναχώρια.
Δεν με νοιάζει πια, σχεδόν τα ξέχασα.
Το μόνο που με απασχολεί τώρα είναι να περάσουν 6 σημαντικές εβδομάδες.
Παραμυθένια, καλή συνάντηση με την μπουμπού!
Εννοείται ότι περιμένουμε νέα σου μόλις επιστρέψεις!

εβινάκι μου και γω τελείως μπαμπόθρεφτο... οπότε τωρα δε με πειράζει καθόλου που ο γιος μου είναι ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ με τον μπαμπά του Razz φαντασου να γεννηθεί και η κόρη τι εχει να γίνει...

η γιατρος μου ξεγεννάει στη κλινική μόνο...περυσι τα δωσαμε τα 2500 ευρω, φετος λέγαμε να ξαναπάμε στη κλινική γτ εντάξει, άλλη ασφάλεια νιώθεις με τη γιατρό σου... αλλα τελικά μάλλον δεν θα το αντέξουμε οικονομικά οπότε αν δε πεσανε οι τιμες, μάλλον στο νοσοκομειο με κόβω...
λέγανε οτι θα γίνουν οι κλινικές συμβεβλημμένες με τον ΕΟΠΠΥ οπότε θα πληρωναμε γυρω στο χιλιαρικο...δε το βλεπω να γινεται όμως... Sad

Ρε κοριτσάκι μου γλυκο εφαγες 30 εβδομάδες.... στις 6 θα κολλήσουμε??? όλα τελεια θα πάνε!!!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ, μ' ακους??? μην αγχωνεσαι και απολαυσε τοοοοοο!!!!εισαι πολυ κοντά στο να κρατησεις αγκαλιά το παιδάκι σου... χαμογέλα Laughing 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:
evini7 έγραψε:χαχα! Γεια σου βρε Julie! Κι εγώ το ίδιο θα έκανα!
εγώ κορίτσια σταμάτησα τις πολλές πολλές δουλειές. Να'ναι καλά ο μπαμπακούλης μου που με βοηθάει, κι η πεθερά βεβαίως - βεβαίως.
Πω πω αν αγαπάει η μπέμπα μου τον μπαμπά της όσο εγώ τον δικό μου, την πάτησα! Είμαι μπαμπόθρεφτο από τα λίγα...

Julie δεν κατάλαβα τι επιλογές έχεις με την κλινική...
δηλ. υπάρχει περίπτωση να γεννήσεις και χωρίς την γιατρό σου?

όσο για το άγχος μου βρε κορίτσια, το ξέρω υπάρχουν και πολύ χειρότερα. Απλά σε κάθε μεγάλη εξέταση, αντί να παίρνω ανάσα, έπαιρνα και μια μεγάλη στεναχώρια.
Δεν με νοιάζει πια, σχεδόν τα ξέχασα.
Το μόνο που με απασχολεί τώρα είναι να περάσουν 6 σημαντικές εβδομάδες.
Παραμυθένια, καλή συνάντηση με την μπουμπού!
Εννοείται ότι περιμένουμε νέα σου μόλις επιστρέψεις!

εβινάκι μου και γω τελείως μπαμπόθρεφτο... οπότε τωρα δε με πειράζει καθόλου που ο γιος μου είναι ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ με τον μπαμπά του Razzφαντασου να γεννηθεί και η κόρη τι εχει να γίνει...

η γιατρος μου ξεγεννάει στη κλινική μόνο...περυσι τα δωσαμε τα 2500 ευρω, φετος λέγαμε να ξαναπάμε στη κλινική γτ εντάξει, άλλη ασφάλεια νιώθεις με τη γιατρό σου... αλλα τελικά μάλλον δεν θα το αντέξουμε οικονομικά οπότε αν δε πεσανε οι τιμες, μάλλον στο νοσοκομειο με κόβω...
λέγανε οτι θα γίνουν οι κλινικές συμβεβλημμένες με τον ΕΟΠΠΥ οπότε θα πληρωναμε γυρω στο χιλιαρικο...δε το βλεπω να γινεται όμως... Sad

Ρε κοριτσάκι μου γλυκο εφαγες 30 εβδομάδες.... στις 6 θα κολλήσουμε??? όλα τελεια θα πάνε!!!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ, μ' ακους??? μην αγχωνεσαι και απολαυσε τοοοοοο!!!!εισαι πολυ κοντά στο να κρατησεις αγκαλιά το παιδάκι σου... χαμογέλα Laughing 

Δεν εχει γινει?Νομιζω ολα τα μαιευτηρια ειναι πια συμβεβλημενα!
2500 εννοεις γιατρος-κλινικη?

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sophia έγραψε:Τζουλι και εγω το ιδιο εκανα βρε...εσυ εισαι "δικια" μου το εχω καταλαβειVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Ε για να λεει πλυσιμο στο χερι...αυτο θα κανει βρε αδερφε!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 
Θυμησε μου που γεννας με το καλο?Ποιες ειναι οι επιλογες?

Εμεις πρωι πρωι ανεβασαμε ολα τα πλυμενα..τη μονη που δεν μπορεσα να γλιτωσω ειναι την καλαθουνα που τωρα φιλοξενει τον Τζιμπουρ!Βρηκα και τα προστατευτικο για τη βροχη!Το μονο πραγμα που δεν εχω βρει που στο καλο εχω χωσει ειναι απο το μικρο καροτσι τους ανταπτορες για το καθισματακι αυτοκινητου!

Οσο για το φαρμακειο εγω ψηφιζω της γειτονιας!Εκτος οτι αυτο που ειπε η μαιμου με τον καιρο ο φαρμακοποιος θα σας κανει καλυτερες εκπτωσεις απο το ιντερνετ και καποια στιγμη αν τον προτιματε συνεχεια θα σας διευκολυνει δινοντας σας πχ ενα φαρμακο και μετα να του πατε την συνταγη ή θα τον παρετε ενα τηλ και θα σας παραγγειλει αμεσα κατι που χρειαζεστε!Εμενα ο δικος μου μου κανει πολυ καλες εκπτωσεις μου δινει δειγματα και γενικα με προσεχει αλλα παω παντα εκει!

Τα πορτοκαλιά μας (δε μ' αρεσει καθόλου το πορτοκαλί χρωμα παρεπιπτόντως....ας όψεται που ήταν ευγενική χορηγία της ξαδέρφης απο την κόρη της και γλυτώσαμε το 600άρι...) πλύθηκαν, απλωθηκαν, και όλα κομπλέ!!!μια χαρά το "πλυσιμο στο χέρι" του πλυντηρίου χαχαχαχαΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 

"ειναι απο το μικρο καροτσι τους ανταπτορες για το καθισματακι αυτοκινητου!" συγχώρα με δεν εχω καταλάβει για τι πραγμα μιλάς. μαλλον εμενα ειναι ενσωματωμενοι???

εκτος απο καλυτερες τιμές εμενα με εχει εξυπηρετησει πολλες φορες σε εμβολια που τα κρατουσε στο ψυγειο της (εχουν διαφορετική ψύξη απο τα δικά μας στο σπίτι) ωσπου να πάω στην παιδιατρο, οπως επίσης και τα διαστηματα που οι φαρμακοποιοι δε δεχονταν συνταγες, εμενα μου έδινε τα φάρμακα και μου ελεγε απο βδομαδα που λογικά θα γραφονται, γραψτα και φερε μου τη συνταγη μετά..

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julakie ευχαριστώ! Θετική ενέργεια στο φουλ είσαι! Φτου φτου! Very Happy 
όσο για τις κλινικές, έτσι ξέρω κι εγώ, όλες συμβεβλημένες γίνανε.
Πάρε ένα τηλ και ρώτα.
Εμένα θέλει γύρω στα 1.000€ το ΛΗΤΩ, τρίκλινο απλό φυσικά και ό,τι ζητήσει η γιατρός...δεν την έχω ρωτήσει ακόμη αλλά δεν θα θέλει άλλα τόσα και βάλε κι αυτή??? Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 534787 
Γύρω στα 2.500€ μας κόβω χοντρά χοντρά...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εβινι εκει λεω και εγω!Τον ρωτησα το γιατρο φυσικα!

Αντικειμενικα πολλα λεφτα αλλα φαντασου στην Αλεξ ειχαμε δωσει 2000 στο λητω (προ εοππυ) συν του γιατρου!Τωρα μας εχει κανει μια εκτπωση λογω δευτερης γεννας!

Τζουλι ναι εχει εξτρα ανταπτορε το καροτσι για να μπαινει το καθισμα!Αλλα αλλοι ειναι για το μικρο το zapp και αλλοι για το μεγαλο το buzz και δεν μπορω να βρω το ενα σετ με τπτ!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι συμβεβλημενες,αλλες τιμες εχουν για οποια δεν εχει ασφαλεια και αλλες για εοπυυ.εχετε αποφασισει δωματιο?εγω τελευταια στιγμη αναλογως πια εβδομαδα θα γεννηθουν οι ζαργανες κ αν θα μπουν θερμοκοιτιδα.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sophia έγραψε:

Δεν εχει γινει?Νομιζω ολα τα μαιευτηρια ειναι πια συμβεβλημενα!
2500 εννοεις γιατρος-κλινικη?

στην αθηνα και στη θεσ/κη νομιζω ναι...εδω ακόμη δεν εχει φτάσει το συστημα....και δε ξερω αν θα προλάβει να φτάσει μεχρι να γεννησω, γι αυτο και αμφιταλαντευομαι και δε μπορω να παρω μια οριστική απόφαση
2500 ναι γιατρός και κλινική. ξερω, για τα δικά σας δεδομενα ειναι λίγα,ε??? απλα εγω τα εδωσα και περυσι....οποτε ξανα φετος μου φαινονται πολλα Crying or Very sad

Εβινάκι μου το παλευω με τη θετική ενεργεια... εχω φάει πολλές κατραπακιές στη ζωή μου κυριως σε θεματα υγειας-θανατος μπαμπα, μετά παλίνδρομη και άλλα, και τωρα επιτέλους ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ Smile
Γιατι απο τα 1000 πηγες στα 2500?? εγω πιστευω κανα 600 η γιατρος και κανα 200 η παιδιατρος...ο αναισθησιολογος λογικά μεσα στη κλινική δεν ειναι???οχι???

Σοφάκι θα τα βρεις εκει που δεν το περιμενεις!!! μηπως οταν τα βγαλατε τα βαλατε εκει που εχει τα εργαλεια ο συζυγος??????

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie, 1000 θέλει η κλινική, άλλα τόσα και παραπάνω η γιατρός σίγουρα, ε, πάνω από 2000€.
υπολογίζω εγώ 2.500 στο σύνολο να είμαι μέσα.
Σοφάκι κι εσύ στο Λητώ??
Εγώ Μαιμού, κατέληξα στο απλό τρίκλινο, δηλ. στο πιο οικονομικό τύπο δωματίου.
θεωρώ πεταμένα λεφτά, προτιμώ να ανεχτώ εγώ 3 μέρες άλλες 2 γυναίκες στο δωμάτιο και να διαθέσω τα χρήματα για το μωράκι μου.
Οι υπόλοιπες για που είστε?

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την Αλέξια ναι στο λητώ τώρα πρώτα ο Θεός στο Ρέα.

Εγώ κορίτσια τρικλινο δε το συζητώ! Ούτε πλάκα για άλλο. Δεν περισσεύουν, άλλα κ να περίσσευαν δεν τα κρατάω για τα παιδάκια μου?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν οι ζαργανες μπουν θερμοκοιτιδα 3κλινο δεν το συζητω,αν δεν μπουν κ τις έχω μαζι μου θα προτιμησω δικλινο 200 ευρω διαφορα εχουν .

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πήραμε τις καλαθουνες Σπιτι ,κ πήραμε κ μια συρταριερα 70 πόντους απο τα prenatal,αυριο θα μας τη φέρουν,έτοιμο το ζαργανοδωματιο!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 654316 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Αν οι ζαργανες μπουν θερμοκοιτιδα 3κλινο δεν το συζητω,αν δεν μπουν κ τις έχω μαζι μου θα προτιμησω δικλινο 200 ευρω διαφορα εχουν .
Μόνο 200€ διαφορά?? ε φυσικά αξίζει!
Στο ΛΗΤΩ είναι διπλάσια τιμή η διαφορά...Shocked 

Πήρατε και καλαθούνες?? Τέλεια!!!
Με γεια και καλορίζικα όλα!
Να τα χαρούν το Κατερινάκι και το Ματινάκι!
Κι εγώ σήμερα παρέλαβα συρταριέρα από ΙΚΕΑ, αλλά περιμένω το αμόρε να μου τη φτιάξει προσεχώς..

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maimou2009 έγραψε:Πήραμε τις καλαθουνες Σπιτι ,κ πήραμε κ μια συρταριερα 70 πόντους απο τα prenatal,αυριο θα μας τη φέρουν,έτοιμο το ζαργανοδωματιο!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 654316 

Με γειά σας, με γειά σας!!!!
Αντε να δούμε φωτο κ να μπουν με το καλό οι κοράκλες μέσα!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 265569

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστούμε,ευχαριστούμε!πηραμε κ καλαθουνες γιατι που να χωρέσουν αλλού στο δωμάτιο μας.κ πρεπει τωρα να πλενουμε τα υφάσματα απο τις καλαθουνες να ειναι ετοιμαΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 93981 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με γεια σας!να γεμισουνε μωρακια και μωρουδιλα!αντε να δουμε επιτελους το δωματιο!αρχιστε να ανεβαζετε φωτο γιατι εγω μεχρι να το φτιαξω θα σκαω!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια καθώς έψαχνα στο internet βρήκα τον εξής ραδιοφωνικό σταθμό : www.babyradio.gr !!!
Ακούστε τον, είναι πολύ ωραίος!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:με γεια σας!να γεμισουνε μωρακια και μωρουδιλα!αντε να δουμε επιτελους το δωματιο!αρχιστε να ανεβαζετε φωτο γιατι εγω μεχρι να το φτιαξω θα σκαω!
Ευχαριστούμε!θα ρθει η ωρα να φτιάξεις κ συ για τον μπεμπακο κ θα το κανεις τέλειο!
ifi έγραψε:Κορίτσια καθώς έψαχνα στο internet βρήκα τον εξής ραδιοφωνικό σταθμό : www.babyradio.gr !!!
Ακούστε τον, είναι πολύ ωραίος!!!
Απίστευτο,ουτε φανταζόμουν οτι θα υπήρχε!μπηκε στους σελιδοδεικτες!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maimou2009 έγραψε:
bini έγραψε:με γεια σας!να γεμισουνε μωρακια και μωρουδιλα!αντε να δουμε επιτελους το δωματιο!αρχιστε να ανεβαζετε φωτο γιατι εγω μεχρι να το φτιαξω θα σκαω!
Ευχαριστούμε!θα ρθει η ωρα να φτιάξεις κ συ για τον μπεμπακο κ θα το κανεις τέλειο!
ifi έγραψε:Κορίτσια καθώς έψαχνα στο internet βρήκα τον εξής ραδιοφωνικό σταθμό : www.babyradio.gr !!!
Ακούστε τον, είναι πολύ ωραίος!!!
Απίστευτο,ουτε φανταζόμουν οτι θα υπήρχε!μπηκε στους σελιδοδεικτες!

Χα χα εχω βάλει το ηχείο ατην κοιλιά μου κ  ακούω...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας παρακολουθώ, μη νομίζετε!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερούδια!!!

Julie μου, πολύ μου αρέσει ο τρόπος σκέψης σου!!!

Maimou μου μάλλον τελειώσατε τώρα με τις αγορές σας ε; Τα πήρατε όλα για τα κοριτσάκια σας! Άντε να μας βάλεις τώρα φωτος, θα αναμένουμε.

Evinακι με γεια και η δική σας συρταριέρα!
Βάλτε κι εμένα στις μπαμπόθρευτες! Και η κόρη μου είμαι σίγουρη ότι θα γίνει μια από τα ίδια!

Τα νέα μας...
Η μικρούλα μας έχει πάρει θέση. Τα κιλά της (1700) και το ύψος της είναι πολύ καλά. Τράχηλος πάρα πολύ καλός, παρά τις συσπάσεις. Ο γιατρός μου είπε σε 20 ημέρες να σταματήσω τα yutopar. Κάναμε και doppler -μας είπε ότι πλέον θα κάνουμε κάθε φορά- και οι μετρήσεις ήταν εξαιρετικές. Μιλήσαμε για το τοκετό, μας είπε ότι πάμε για φυσιολογικό, μου είπε ότι ο ίδιος δε θα μου πρότεινε επισκληρίδιο, συζητήσαμε για τη μαία, για τη δωρεά ομφαλοπλακουντιακού αίματος -τώρα πρέπει να βρω πως ακριβώς θα γίνει. Θα μας ξαναδεί μετά τις 25 πάλι. Α, και θεωρεί ότι έχω μπει ήδη στον 8ο αλλά δε μπορεί να προσεγγίσει την ημερομηνία της γέννας, γιατί μήτρα είναι και κάνει ό,τι αυτή θέλει, όπως μου είπε. Θα μου γράψει εξετάσεις και πάλι για να τις κάνω πριν πάμε ξανά στα τέλη Αυγούστου. Αυτά.... Α, τα κιλά δεν τα λέω, ντρέπομαι...Embarassed Και φυσικά μετά πήγαμε για γλυκάκι με παγωτάκι για να γλυκάνω το κοριτσάκι μου!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 50580 
Paramythenia έγραψε:Καλησπερούδια!!!

Julie μου, πολύ μου αρέσει ο τρόπος σκέψης σου!!!

Maimou μου μάλλον τελειώσατε τώρα με τις αγορές σας ε; Τα πήρατε όλα για τα κοριτσάκια σας! Άντε να μας βάλεις τώρα φωτος, θα αναμένουμε.

Evinακι με γεια και η δική σας συρταριέρα!
Βάλτε κι εμένα στις μπαμπόθρευτες! Και η κόρη μου είμαι σίγουρη ότι θα γίνει μια από τα ίδια!

Τα νέα μας...
Η μικρούλα μας έχει πάρει θέση. Τα κιλά της (1700) και το ύψος της είναι πολύ καλά. Τράχηλος πάρα πολύ καλός, παρά τις συσπάσεις. Ο γιατρός μου είπε σε 20 ημέρες να σταματήσω τα yutopar. Κάναμε και doppler -μας είπε ότι πλέον θα κάνουμε κάθε φορά- και οι μετρήσεις ήταν εξαιρετικές. Μιλήσαμε για το τοκετό, μας είπε ότι πάμε για φυσιολογικό, μου είπε ότι ο ίδιος δε θα μου πρότεινε επισκληρίδιο, συζητήσαμε για τη μαία, για τη δωρεά ομφαλοπλακουντιακού αίματος -τώρα πρέπει να βρω πως ακριβώς θα γίνει. Θα μας ξαναδεί μετά τις 25 πάλι. Α, και θεωρεί ότι έχω μπει ήδη στον 8ο αλλά δε μπορεί να προσεγγίσει την ημερομηνία της γέννας, γιατί μήτρα είναι και κάνει ό,τι αυτή θέλει, όπως μου είπε. Θα μου γράψει εξετάσεις και πάλι για να τις κάνω πριν πάμε ξανά στα τέλη Αυγούστου. Αυτά.... Α, τα κιλά δεν τα λέω, ντρέπομαι...Embarassed Και φυσικά μετά πήγαμε για γλυκάκι με παγωτάκι για να γλυκάνω το κοριτσάκι μου!

 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 50580 Paramythenia,
1700 γρ. είναι ολόκληρο μωρό, μερικές φορές μου φαίνεται απίστευτο οτι έφτασε σχεδόν η ώρα. Αν κ εγώ έχω χρόνο, αγχώθηκα τώρα...
Με το καλό όχι απλά να μπεις στον 9ο τώρα αλλά να τον τελειώσεις κιόλας!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Παραμυθένια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 215994 
Πω πω, μπήκες κι εσύ στον όγδοο!
Έχεις συσπάσεις?? δεν το ήξερα...και τις νιώθεις καθημερινά?
Εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει πως είναι.
Έχω, δεν έχω ποιος ξέρει!
Μπράβο και για το γλυκάκι το αξίζει η γλυκούλα σου!
Very Happy 

Ήρθε το αμόρε και φτιάχνει τη συρταριέρα μας!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:Σας παρακολουθώ, μη νομίζετε!!!!

The Big Sister!!!

Ξεκουράσου, φάε κ κάνε μπάνιο για όλες μας!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 334590

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evini7 έγραψε:Μπράβο Παραμυθένια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 29 215994 
Πω πω, μπήκες κι εσύ στον όγδοο!
Έχεις συσπάσεις?? δεν το ήξερα...και τις νιώθεις καθημερινά?
Εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει πως είναι.
Έχω, δεν έχω ποιος ξέρει!
Μπράβο και για το γλυκάκι το αξίζει η γλυκούλα σου!
Very Happy 

Ήρθε το αμόρε και φτιάχνει τη συρταριέρα μας!


Evinaiki θέλουμε φωτο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις