Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
304 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 304 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωπ! Αστεράκι έχεις γενέθλια!!!
Πολύχρονη, τυχερή, χαμογελαστή κι ετυχισμένη!

Με το καλό να έρθει κι ο γιος σου, πάνω από όλα υγιής και να γεμίσει την καρδιά και την αγκαλιά σου! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 417472 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Ωπ! Αστεράκι έχεις γενέθλια!!!
Πολύχρονη, τυχερή, χαμογελαστή κι ετυχισμένη!

Με το καλό να έρθει κι ο γιος σου, πάνω από όλα υγιής και να γεμίσει την καρδιά και την αγκαλιά σου! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 417472 

σε ευχαριστω κοριτσακι μου και σε σενα ευχομαι με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 215994 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααα!bini συγχαρητήρια για τον αγοραρο!Evini μπράβο για την καμπυλη,παει κι αυτο!
Αστερακι χρονια σου πολλα!
Εγω δεν έχω προβλημα με τον ύπνο,εχει ομως ο σύζυγος,οταν γυρνάω ανάσκελα ροχαλιζω...Embarassed κ με σκουνταει!
Σημερα βαση εβδομάδων μπαίνω στον όγδοο,ευχηθειτε μου να μην γέννησω αυτόν το μηνα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 328109 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα τσουπρες!!!

Τι ομορφα νεα!!!Μπραβο bini ,Evini και μπεμπουδακια!!!

Εγω χθες εκανα 7 ωρες να χωνεψω μισο σουβλακι (το μιαο το ξερασα) μεχρι τις 6 παρα την εβγαλα καθιστη στο κρεβατι!!!

Κατα τις 5 ακουω στο κινητο email και διαβαζω το εξης "Σ΄αγαπάω πολύ. *>Very Happy< μεγάλη αγκαλιάΚαι είμαι σίγουρη ότι έχεις ασχοληθεί τόσο πολύ με την Αλέξια που κι αυτή θα σ΄ αγαπάει πολύ όταν μεγαλώσει. Και θα ξέρει ότι την αγαπούσες πάντα. Γιατί ήσουν πάντα κοντά της (κοίτα μην το χαλάσεις στη συνέχεια βέβαια!). Και νομίζω ότι έχεις ασχοληθεί τόσο όσο πρέπει μαζί της. Κι αν δεν τα κάνεις σκατά τώρα με το μωρό και δεν νιώσει ότι κάποια της παίρνει τη θέση και σε χάνει, όλα θα πάνε πολύ καλά."

Η κολλητη μου η ψυχολογος μετα απο ενα ορμονικο σοκ που ειχα περασει το μεσημερι .....ε με πιανουν τα κλαματα βραδιατικα και κανετε εικονα καθισμενη γουρουνισμα στο κρεβατι με μποξερακι του συζυγου κατω απο το aircondition να ρευεται και να σκουπιζει μυξα και Κωστας μισοκοιμισμενος να νομιζει πως τρελενομαι και να μου χαιδευει την πλατη!!!Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Μαιμού! Κοντεύεις πολύ ε? Παναγία μου!
Μήκες στον όγδοο? φτου φτου! Εύχομαι να μπεις, που θα μπεις δηλαδή, στον ένατο!
Ε, μετά ας έρθουν οι ζαργάνες όποτε θέλουν!

Binaki, συγχαρητήρια για το αγόρι σου!
Νωρίς δεν το έκανες το doppler? γιατί νόμιζα μετά τις 32 εβδομάδες? Ναι, να μας πεις τι είδατε ακριβώς. το συμπέρασμα για τοκετό πριν τη ΠΗΤ βάση ποιων στοιχείων το έβγαλε?
Παραμυθένια εσύ τελικά θα την κάνεις?
Εγώ σίγουρα ναι. Η γιατρός την θεωρεί απαραίτητη.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Kαλημερα τσουπρες!!!

Τι ομορφα νεα!!!Μπραβο bini ,Evini και μπεμπουδακια!!!

Εγω χθες εκανα 7 ωρες να χωνεψω μισο σουβλακι (το μιαο το ξερασα) μεχρι τις 6 παρα την εβγαλα καθιστη στο κρεβατι!!!

Κατα τις 5 ακουω στο κινητο email και διαβαζω το εξης "Σ΄αγαπάω πολύ. *>Very Happy< μεγάλη αγκαλιάΚαι είμαι σίγουρη ότι έχεις ασχοληθεί τόσο πολύ με την Αλέξια που κι αυτή θα σ΄ αγαπάει πολύ όταν μεγαλώσει. Και θα ξέρει ότι την αγαπούσες πάντα. Γιατί ήσουν πάντα κοντά της (κοίτα μην το χαλάσεις στη συνέχεια βέβαια!). Και νομίζω ότι έχεις ασχοληθεί τόσο όσο πρέπει μαζί της. Κι αν δεν τα κάνεις σκατά τώρα με το μωρό και δεν νιώσει ότι κάποια της παίρνει τη θέση και σε χάνει, όλα θα πάνε πολύ καλά."

Η κολλητη μου η ψυχολογος μετα απο ενα ορμονικο σοκ που ειχα περασει το μεσημερι .....ε με πιανουν τα κλαματα βραδιατικα και κανετε εικονα καθισμενη γουρουνισμα στο κρεβατι με μποξερακι του συζυγου κατω απο το aircondition να ρευεται και να σκουπιζει μυξα και Κωστας μισοκοιμισμενος να νομιζει πως τρελενομαι και να μου χαιδευει την πλατη!!!Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

Αχαχαχα τι τραβατε κ σεις οι δευτερομανες!μανα κουράγιο!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφάκι εμένα μου φαίνεται τόσο γλυκιά η εικόνα...
Μπράβο στη Φίλη (το φ κεφαλαίο εWink

Αστεράκι χρόνια σου πολλά κοπέλα μου. Ο,τι καλύτερο εύχομαι για σένα και την οικογένειά σου!!!

Μαϊμού μου με το καλό να μπεις στο μήνα σου. Είναι άψογες οι κούκλες σου και θα μείνουν όσο πρέπει στην κοιλίτσα της μαμάκας τους.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Kαλημερα τσουπρες!!!

Τι ομορφα νεα!!!Μπραβο bini ,Evini και μπεμπουδακια!!!

Εγω χθες εκανα 7 ωρες να χωνεψω μισο σουβλακι (το μιαο το ξερασα) μεχρι τις 6 παρα την εβγαλα καθιστη στο κρεβατι!!!

Κατα τις 5 ακουω στο κινητο email και διαβαζω το εξης "Σ΄αγαπάω πολύ. *>Very Happy< μεγάλη αγκαλιάΚαι είμαι σίγουρη ότι έχεις ασχοληθεί τόσο πολύ με την Αλέξια που κι αυτή θα σ΄ αγαπάει πολύ όταν μεγαλώσει. Και θα ξέρει ότι την αγαπούσες πάντα. Γιατί ήσουν πάντα κοντά της (κοίτα μην το χαλάσεις στη συνέχεια βέβαια!). Και νομίζω ότι έχεις ασχοληθεί τόσο όσο πρέπει μαζί της. Κι αν δεν τα κάνεις σκατά τώρα με το μωρό και δεν νιώσει ότι κάποια της παίρνει τη θέση και σε χάνει, όλα θα πάνε πολύ καλά."

Η κολλητη μου η ψυχολογος μετα απο ενα ορμονικο σοκ που ειχα περασει το μεσημερι .....ε με πιανουν τα κλαματα βραδιατικα και κανετε εικονα καθισμενη γουρουνισμα στο κρεβατι με μποξερακι του συζυγου κατω απο το aircondition να ρευεται και να σκουπιζει μυξα και Κωστας μισοκοιμισμενος να νομιζει πως τρελενομαι και να μου χαιδευει την πλατη!!!Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

χαχαχαχαχα! Very Happy 
Κι εκεί που το ξεκίνησες καλά και πήγα να συγκινηθώ, φτιάχνω την εικόνα στο κρεβάτι και γελάω μόνη μου!
Αφήστε κορίτσια, κι εγώ μποξεράκι του αμόρε φοράω και ναι ναι δυστυχώς ροχαλίζω...Embarassed 
Τι άλλο θα πάθουμε? τι?
Γυναίκες σου λέει...Rolling Eyes 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχαχαχαχα εμενα δε μου εχει πει πως ροχαλιζω αλλα για να περασω σε θορυβο το ροχαλητο του Κωστα πρεπει να κυοφορω τουλαχιστον 4!!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΩΠΩ ΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!
ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΑΓΟΡΕΣ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.
ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΜΕ ΑΤΜΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗ ΟΛΑΑΝ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ.
ΣΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΕΚΤΟΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΤΗΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΞΥΓΟΝΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΚΟΥΝΟΥΣΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑΜΟΥ ΓΙΑ 10 ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΟΥΝΙΤΣΕΣ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΑ.ΑΥΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ Β.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ 5/10 ΘΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΡΑΜΜΑ ΙΣΩΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΨΕΙ.ΧΘΕΣ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΒΓΗΚΕ ΜΕΤΑ ΔΑΚΡΥΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΓΧΩΘΗΚΑΜΕ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΡΧΟΜΑΙ ΕΧΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΓΕΝΝΑΩ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΕ!ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλό μήνα κοριτσάρες!!!
Δεν μπήκα χτες γιατί είχα σχεδόν όλη μέρα παρέα!!!Σήμερα ξύπνησα 10 παρά έφαγα το πρωινό μου και στρογγυλοκάθησα να σας διαβάσω!!!!

Καταρχάς να πω ότι οι κοιλίτσες σας είναι όλες πανέμορφες!!!Φτου,φτου!!!

Με γεια και πάλι για τις καινούργιες αγορές σας!!!

Βινάκι 1600 γρ!!!Ολόκληρος άντρας καλέ!!!Μπράβο!!!

Ιωάννα αύριο αναχωρείς!!!ΤΥΧΕΡΗΗΗΗΗ!!!

Ευάκι μια χαρά θα είναι το μωράκι σου!!!Τι και αν βγει πιο αδυνατούλι...θα το αναπληρώσει μια χαρά με το σούπερ γαλατάκι της μαμάς του!!!

Μαιμουδάκι μπήκες στον 8ο!!!Ουάου!!!Εύχομαι λοιπόν να γεννήσεις στον 9ο!θετικές σκέψεις και θα γίνει!

Είδα απόψε έναν εφιάλτη...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 534787  Πήγα λέει στον γιατρό και μου είπε ότι η μπεμπούλα μου δεν ζει πια...εγώ έκλαιγα και του έλεγα μα αφού την νιώθω!!!Ξύπνησα μες τον ιδρώτα και κλαίγοντας με αναφιλητά!!!pale pale pale 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΗ ΔΥΣΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ AIR CONTISION ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΟΒΩ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ!ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΝΕΑ ΚΟΙΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΡΟΥΧΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΥΝΗ

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιμουδακι και στον 9ο!!!!

Μαρακι απο τις ορμονες ειναι μη σκας κοριτσι μου!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΧΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ!ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΜΑΡΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΣΥΝ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το ξέρω ότι είναι πιθανότατα από τις ορμόνες αλλά ήταν πολύ τρομαχτικό!!!

Βινάκι μου μεγάλωσε!!!!πανέμορφη είναι!!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κρητικομαράκι όλες οι έγκυες βλέπουν παρόμοια όνειρα! μη σκας! Ξέχνα το!

Bini όντως μεγάλωσε η κοιλιά!
Τι εννοείς τοκετός χωρίς συμπτώματα?
Δηλαδή τι? εκει που κάθεσαι έρχεται το μωρό? χωρίς συσπάσεις, χωρίς πονάκια, χωρίς αίμα, τίποτα...??
Αχ αχ, αυτό φοβάμαι μην πάθω....

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΦΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ!ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΓΕΝΝΑΣ!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΑΦΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ!ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΓΕΝΝΑΣ!

Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 534787  Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 534787 
Πω πω! Ίσως είχε συσπασούλες που δεν κατάλαβε ε?
Πολύ ωραία, τώρα αγχώθηκα!
Πως γίνεται να με βλέπει κάθε βδομάδα γιατρός να ησυχάζω ότι όλα είναι καλα??

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koριτσια ετσι ηταν η κοπελα διπλα μου στην αιθουσα οδινων....διαστολη χωρις ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΝΟ....ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΥ ΚΑΙ ΦΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΣΟΦΙΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΚΑΙ"

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

και το καλυτερο μου λεει η φιλη μου τις προαλλες "Σοφουλα η Ευτυχια ειναι εγκυος παλι"

whattttt????????
Eγω δεν παω να γεννησω παλι μαζι της το δηλωνω!!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε ΡΕ ΣΟΦΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΠΕΣ ΤΗΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΝΑΛΙ!ΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΥΠΕΦΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΕΧΝΙΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕ ΛΙΓΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΟΥΤΕ ΝΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΣΑ ΧΑΖΗ ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΥΤΕ ΑΝΑΣΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ. ΑΥΤΗ ΑΠΛΑ ΚΛΑΙΓΟΤΑΝ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια ευχαριστω για τις ευχές,απο το στόμα σας κ στου Θεού το αφτι!
Bini τέλεια η κοιλιτσα σου φτου φτου!
Δευτέρα παω γιατρο να δούμε πόσο μεγάλωσαν οι ζαργανες!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΤΙ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.... ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ!ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαζεύονται τόσα πολλά Βινι?

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις μου ήρθαν τα προϊόντα της μπέμπας από την Frezyderm!!!Μυρίζουν Θ.Ε.Ι.Κ.Α!!!!Μωρουδίλα!!!!
Μου έστειλαν και ένα σορό δώρα!!!
Ένα κραγιόν της Santa Angelika κανονικό μέγεθος ,αναβράζοντα δισκία και βιταμίνη c επίσης κανονικό μέγεθος και καμιά εικοσαριά δείγματα σε μικρά μπουκαλάκια από κρέμες προσώπου και σώματος!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 893968 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια μου, γύρισα και εγώ από το γιατρό. Μου τα έκοψε όλα. Μισό θα μείνω.
Βίνι μου μπράβο! Ολόκληρος άντρας ο γιος σου! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 16 215994 Α! και ωραία κοιλίτσα
Ιοαζον καλά να περάσεις, βούτα και για μας.
Αστεράκι χρόνια πολλά! Πολύχρονη και του χρόνου να γιορτάσεις μαζί με το μωράκι σου.
Μαϊμού με το καλό και στον 9ο.
Εβίνι πολύ καλή η  καμπύλη σου νομίζω.

Δείτε λίγο το καρότσι που σκέφτομαι να πάρω να μου πείτε τη γνώμη σας.
http://www.skroutz.gr/s/2867314/Carello-M5-Trio-Set.html
http://www.fatsules.gr/carello-m5-sistima-3-se-1.html

Το μπεζ σκέφτομαι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις