Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
543 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 543 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria-lar έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου, γύρισα και εγώ από το γιατρό. Μου τα έκοψε όλα. Μισό θα μείνω.
Βίνι μου μπράβο! Ολόκληρος άντρας ο γιος σου! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 215994 Α! και ωραία κοιλίτσα
Ιοαζον καλά να περάσεις, βούτα και για μας.
Αστεράκι χρόνια πολλά! Πολύχρονη και του χρόνου να γιορτάσεις μαζί με το μωράκι σου.
Μαϊμού με το καλό και στον 9ο.
Εβίνι πολύ καλή η  καμπύλη σου νομίζω.

Δείτε λίγο το καρότσι που σκέφτομαι να πάρω να μου πείτε τη γνώμη σας.
http://www.skroutz.gr/s/2867314/Carello-M5-Trio-Set.html
http://www.fatsules.gr/carello-m5-sistima-3-se-1.html

Το μπεζ σκέφτομαι.

Ω κ τα 3 300 ευρώ??? To buy to buy!!!!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε:
maria-lar έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου, γύρισα και εγώ από το γιατρό. Μου τα έκοψε όλα. Μισό θα μείνω.
Βίνι μου μπράβο! Ολόκληρος άντρας ο γιος σου! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 215994 Α! και ωραία κοιλίτσα
Ιοαζον καλά να περάσεις, βούτα και για μας.
Αστεράκι χρόνια πολλά! Πολύχρονη και του χρόνου να γιορτάσεις μαζί με το μωράκι σου.
Μαϊμού με το καλό και στον 9ο.
Εβίνι πολύ καλή η  καμπύλη σου νομίζω.

Δείτε λίγο το καρότσι που σκέφτομαι να πάρω να μου πείτε τη γνώμη σας.
http://www.skroutz.gr/s/2867314/Carello-M5-Trio-Set.html
http://www.fatsules.gr/carello-m5-sistima-3-se-1.html

Το μπεζ σκέφτομαι.

Ω κ τα 3 300 ευρώ??? To buy to buy!!!!!!

285 ευρώ μου βγαίνουν μαζί με τσάντα.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ

ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΣΤΑ ΕΚΟΨΕ ΟΛΑ Ο ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Μόλις μου ήρθαν τα προϊόντα της μπέμπας από την Frezyderm!!!Μυρίζουν Θ.Ε.Ι.Κ.Α!!!!Μωρουδίλα!!!!
Μου έστειλαν και ένα σορό δώρα!!!
Ένα κραγιόν της Santa Angelika κανονικό μέγεθος ,αναβράζοντα δισκία και βιταμίνη c επίσης κανονικό μέγεθος και καμιά εικοσαριά δείγματα σε μικρά μπουκαλάκια από κρέμες προσώπου και σώματος!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 893968 

ΜΑΡΑΚΙ Η FREZYDERM ΣΤΑ ΕΣΤΕΙΛΕ?ΕΜΕΝΑ 4 ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Μόλις μου ήρθαν τα προϊόντα της μπέμπας από την Frezyderm!!!Μυρίζουν Θ.Ε.Ι.Κ.Α!!!!Μωρουδίλα!!!!
Μου έστειλαν και ένα σορό δώρα!!!
Ένα κραγιόν της Santa Angelika κανονικό μέγεθος ,αναβράζοντα δισκία και βιταμίνη c επίσης κανονικό μέγεθος και καμιά εικοσαριά δείγματα σε μικρά μπουκαλάκια από κρέμες προσώπου και σώματος!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 893968 

ΜΑΡΑΚΙ Η FREZYDERM ΣΤΑ ΕΣΤΕΙΛΕ?ΕΜΕΝΑ 4 ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ


ΜΗΠΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΧΑΖΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ?ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ?

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bini έγραψε:ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ

ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΣΤΑ ΕΚΟΨΕ ΟΛΑ Ο ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ?

Ψωμί λίγο, φρούτα καλοκαιρινά όχι και τοσα, χειμωνιατικα μου είπε. Πράσινες σαλάτες οπότε πανε οι ντοματούλες από το χωριο, πιτες όχι κ.α

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΑ ΑΠΛΑ ΟΧΙ ΠΕΠΟΝΙ ΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 1800 ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΡΕΑΣ Η ΑΥΓΟ ΝΤΟΜΑΤΑ ΜΙΣΗ Ή ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΡΟΥΧΑ?ΕΜΑΣ Η ΜΑΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΟΥΤΙΕΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΒΓΑΙΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕ ΚΟΥΜΠΙΑ!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βινακι ναι, οντως στο νοσοκομειο απ οσο ξερω θελει να παρεις πολλα πραγματα μαζι...ειδικα για το μωρο. νομιζω θελει κ σεντονακια κ πετσετες μπανιου κ παμπερς... τα παντα!!!κ γω σημερα αυτο σκεφτομουν, επειδη παιζει πλεον η εκδοχη να μη γεννησω στη κλινικη, σκεφτομουν τι επιπλεον πρεπει να ετοιμασω αν τελικα γεννησω στο νοσοκομειο...και εχεις δικιο...!!ειναι πολλα!! επισης, τι ωραια κοιλιτσα!!!!φτου φτου!!
Αστερακι πολυχρονηηηηη!!!Ο,τι επιθυμεις!!!
Εβινι η καμπυλη ζαχαρου τελεια!!μπραβο κοριτσι μου!!!τελεια!!
Ιωαννα δε θελω καν να μπω στη διαδικασια να σκεφτω οτι θα μας στελνεις μηνυματα την ωρα που θα σκαει το κρητικό κυμα στα ποδαρακια σου!!!!γκρρρρρρρρ παρε με μαζι σουυυυυυυυυυυυυυυυ :p
Maraki lar τι τελεια τιμη ειναι αυτη για πολυμορφικό καροτσι??? πολυ καλη αγορα!!!
Μαιμουδιτσα μου τι ειπαμε???αισιοδοξια θελω!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα περιμενουν οι τσουπρες να μπεις στον 9ο για να κανουν εμφανιση!!! Smile
Σοφακι οι ορμονες μας κανουν παρτυ!!παλι καλα που ο αντρας σου σου χτυπουσε τη πλατη...εμενα θα ροχαλιζε!!!χαχαχαχα γτ κοριτσακι μου επεσε η ψυχολογια σου???η Αλεξ ειναι ακομα με τη γιαγια και σου λειπει??

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΑΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΩΡΑ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΥΛΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ.ΚΑΙ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΕΛΩ
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΔΙΝΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΧΡΕΩΝΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΕΤΑ?

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bini έγραψε:ΕΜΑΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΩΡΑ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΥΛΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ.ΚΑΙ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΕΛΩ
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΔΙΝΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΧΡΕΩΝΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΕΤΑ?

Βινάκι σου δώσανε λίστα από το νοσοκομείο τι θα χρειαστείς; Εγώ δεν ρώτησα ακόμα.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki,
Χρόνια Πολλά! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 215994 
Πολύχρονη! Με το καλό ο γιος!

maimou,
να πεις του 8ου πως τον θέλουμε ολόκληρο και δεν θα συμβιβαστούμε με τίποτα λιγότερο Laughing 

sophia,
έχεις λαλήσει κι εσύ, ε; (για τα κλάμματα)
Να 'χεις την Ευτυχία δίπλα σου να γεννάει και να θες μόλις τελειώνεις με τα "φου φου φου" να σηκωθείς να της τραβήξεις έναν μπάτσο να 'ναι όλος δικός της..... Twisted Evil 

bini,
1660;;;; Η δικιά μου πόσο να 'ναι άραγε;
Αχ, τι ωραία! Γέννα και τόσο εύκολα-αυτόματα! Φτου! Φτου! Φτου!
Εμένα πιο μεγάλη μου φαίνεται η κοιλούμπα σου!
Ρούχα θηλασμού.... Δεν το 'χω σκεφτεί ακόμα.

maraki_iraklio,
φοβόμαστε γενικώς, λογικό να βλέπουμε παλιο-όνειρα.
Από πού παρήγγειλες τα frezyderm???

maria-lar,
μήπως θα λερώνεται το μπεζ; (εξαιρετική τιμή)
Ε, κλασική διατροφή διαβητικού.... Για πόσο είναι, μωρέ; Θα αντέξεις!

Και για όσες δεν σχολίασα: Σμουτς!

Αγόρασα ring-sling και mei-tai!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 654316 
Και συγκεκριμένα αυτό το ring sling
http://www.babywearing.gr/Shopping/images/ringsling/etoimoparadota_ringsling/marsipos_1062_b.jpg
και το mei-tai είναι μαύρο και μπροστά έχει γκρι ύφασμα και το πουλάκι από τα angry birds (για να χαρεί και ο χαζομπαμπάς μας) Laughing Laughing Laughing 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!ΑΠΛΑ ΟΧΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑΞΙΕΣ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΚΤΛ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ 1-2 ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΕΛΩ ΒΑΛΙΤΣΕΣ!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:asteraki,
Χρόνια Πολλά! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 215994 
Πολύχρονη! Με το καλό ο γιος!

maimou,
να πεις του 8ου πως τον θέλουμε ολόκληρο και δεν θα συμβιβαστούμε με τίποτα λιγότερο Laughing 

sophia,
έχεις λαλήσει κι εσύ, ε; (για τα κλάμματα)
Να 'χεις την Ευτυχία δίπλα σου να γεννάει και να θες μόλις τελειώνεις με τα "φου φου φου" να σηκωθείς να της τραβήξεις έναν μπάτσο να 'ναι όλος δικός της..... Twisted Evil 

bini,
1660;;;; Η δικιά μου πόσο να 'ναι άραγε;
Αχ, τι ωραία! Γέννα και τόσο εύκολα-αυτόματα! Φτου! Φτου! Φτου!
Εμένα πιο μεγάλη μου φαίνεται η κοιλούμπα σου!
Ρούχα θηλασμού.... Δεν το 'χω σκεφτεί ακόμα.

maraki_iraklio,
φοβόμαστε γενικώς, λογικό να βλέπουμε παλιο-όνειρα.
Από πού παρήγγειλες τα frezyderm???

maria-lar,
μήπως θα λερώνεται το μπεζ; (εξαιρετική τιμή)
Ε, κλασική διατροφή διαβητικού.... Για πόσο είναι, μωρέ; Θα αντέξεις!

Και για όσες δεν σχολίασα: Σμουτς!

Αγόρασα ring-sling και mei-tai!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 654316 
Και συγκεκριμένα αυτό το ring sling
http://www.babywearing.gr/Shopping/images/ringsling/etoimoparadota_ringsling/marsipos_1062_b.jpg
και το mei-tai είναι μαύρο και μπροστά έχει γκρι ύφασμα και το πουλάκι από τα angry birds (για να χαρεί και ο χαζομπαμπάς μας) Laughing Laughing Laughing 

ΜΕ ΓΕΙΕΣ!ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΝΟΧΡΩΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΓΙΟΣ!ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙ....ΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΟΝΤΡΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bini έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ 4 ΜΕΡΕΣ!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΤΕΛΕΙΟ! ΕΙΜΑΣΤΕ 1660 ΓΡΑΜ!
ΟΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΛΕΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΑ ΤΕΣΤ!ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ ΣΙΓΟΥΡΑ!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΟΣ!

ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΧΑΣΩ!
                                               γεια σασ πεδεσ μπινι κ γω εκανα το ντοπλερ εχθεσ ειμαι στην 30 εβδομαδα ολα νορμαλ κ το βαροσ ειναι 1450!!!!κ γυρισε επιτελουσ με το κεφαλι κατω

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:
bini έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ 4 ΜΕΡΕΣ!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΤΕΛΕΙΟ! ΕΙΜΑΣΤΕ 1660 ΓΡΑΜ!
ΟΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΛΕΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΑ ΤΕΣΤ!ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ ΣΙΓΟΥΡΑ!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΟΣ!

ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΧΑΣΩ!
                                               γεια σασ πεδεσ μπινι κ γω εκανα το ντοπλερ εχθεσ ειμαι στην 30 εβδομαδα ολα νορμαλ κ το βαροσ ειναι 1450!!!!κ γυρισε επιτελουσ με το κεφαλι κατω

ΟΥΑΟΥ!ΜΠΡΑΒΟ !

ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΚΙ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ!ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ?

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bini έγραψε:
mariathess έγραψε:
bini έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ 4 ΜΕΡΕΣ!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΤΕΛΕΙΟ! ΕΙΜΑΣΤΕ 1660 ΓΡΑΜ!
ΟΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΛΕΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΑ ΤΕΣΤ!ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ ΣΙΓΟΥΡΑ!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΟΣ!

ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΧΑΣΩ!
                                               γεια σασ πεδεσ μπινι κ γω εκανα το ντοπλερ εχθεσ ειμαι στην 30 εβδομαδα ολα νορμαλ κ το βαροσ ειναι 1450!!!!κ γυρισε επιτελουσ με το κεφαλι κατω

ΟΥΑΟΥ!ΜΠΡΑΒΟ !

ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΚΙ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ!ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ?
ρωτησα κ ειπε δυσκολα τωρα αλλα τπτ δεν αποκλειεται

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΛΗΘΕΙΑ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΦΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙΡΟΣ ΑΚΟΜΑ!ΤΕΛΕΙΑ ΑΝΤΕ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΓΧΟΣ!

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bini έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΦΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙΡΟΣ ΑΚΟΜΑ!ΤΕΛΕΙΑ ΑΝΤΕ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΓΧΟΣ!
λεσ καλυτερα φυσιολογικα παρα καισαρικη ε??Crying or Very sad 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:
bini έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΦΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙΡΟΣ ΑΚΟΜΑ!ΤΕΛΕΙΑ ΑΝΤΕ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΓΧΟΣ!
                                                 λεσ καλυτερα φυσιολογικα παρα καισαρικη ε??Crying or Very sad 

εννοειται!εγω παρολου που περασα φρικτους πονους και σκεψου δεν ηταν ουτε 500 γραμ αφου δεν εκανα ραμματα σε σχεση με επεμβαση προτιμω φυσιολογικα εκτος αν υπαρξει επιπλοκη ή καποιος λογος.μετα μονο τα ραμματα σε τραβανε λιγο και αυτο για 3-4 μερες

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maria-lar, κουράγιο...κρίμα κι άδικο να κάνεις εσύ διατροφή, αλλά τι να πεις?
όλα για τα μωράκια μας!
Όμορφο το καροτσάκι. Να πας να το δεις από κοντά. Να το ανοιγοκλείσεις και ο μπαμπάς να τσεκάρει βάρος και διαστάσεις για το πορτ μπαγκαζ.

Mariathess, σηγχαρητήρια! Έκανε την τούμπα το μωράκι! Δύσκολο όντως να γυρίσει τώρα.

Bini,τι εννοείς ρούχα θηλασμού?
Εγώ λέω να φοράω κανονικά ρούχα, πχ. πουκαμισάκια, ή ο,τιδήποτε με κουμπάκια μπροστά. 2-3 σουτιέν θηλασμού από H&M κι έτοιμη.
Επίσης για την κλινική σαν πολλά δεν λες να πάρεις? εγώ το φαντάζομαι πολύ πιο απλό, μου στείλανε το παρακάτω από το μαιευτήριο:

Κατά τη διάρκεια της νοσηλείας σας θα χρειαστείτε:

Ρόμπα
Νυχτικό
Προσωπικά είδη (καλλυντικά, οδοντόβουρτσα κ.α)
Για το νεογνό παρέχονται όλα τα απαραίτητα που αφορούν το ρουχισμό καθώς και την περιποίησή του. Μόνο την ημέρα της εξόδου του από το Μαιευτήριο θα πρέπει να φροντίσετε να έχετε μαζί σας τα εξής:

Εσώρουχο
Φορμάκι, καλτσάκια (προαιρετικά σκουφάκι και παπουτσάκια)
Δύο σεντονάκια
Κουβερτούλα

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evini7 έγραψε:Maria-lar, κουράγιο...κρίμα κι άδικο να κάνεις εσύ διατροφή, αλλά τι να πεις?
όλα για τα μωράκια μας!
Όμορφο το καροτσάκι. Να πας να το δεις από κοντά. Να το ανοιγοκλείσεις και ο μπαμπάς να τσεκάρει βάρος και διαστάσεις για το πορτ μπαγκαζ.

Mariathess, σηγχαρητήρια! Έκανε την τούμπα το μωράκι! Δύσκολο όντως να γυρίσει τώρα.

Bini,τι εννοείς ρούχα θηλασμού?
Εγώ λέω να φοράω κανονικά ρούχα, πχ. πουκαμισάκια, ή ο,τιδήποτε με κουμπάκια μπροστά. 2-3 σουτιέν θηλασμού από H&M κι έτοιμη.
Επίσης για την κλινική σαν πολλά δεν λες να πάρεις? εγώ το φαντάζομαι πολύ πιο απλό, μου στείλανε το παρακάτω από το μαιευτήριο:

Κατά τη διάρκεια της νοσηλείας σας θα χρειαστείτε:

Ρόμπα
Νυχτικό
Προσωπικά είδη (καλλυντικά, οδοντόβουρτσα κ.α)
Για το νεογνό παρέχονται όλα τα απαραίτητα που αφορούν το ρουχισμό καθώς και την περιποίησή του. Μόνο την ημέρα της εξόδου του από το Μαιευτήριο θα πρέπει να φροντίσετε να έχετε μαζί σας τα εξής:

Εσώρουχο
Φορμάκι, καλτσάκια (προαιρετικά σκουφάκι και παπουτσάκια)
Δύο σεντονάκια
Κουβερτούλα
Very Happy Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 654316 cheers Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 17 536304 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο λεω εβινακι εγω γενναω σε δημοσιο τα εχεις ολα εσυ γιαυτο με δικα μου θα το ντυνω με δικη μου πετσετα θα το κανουν μπανιο σεντονακια πανες δικα μου ολα δηλ.αποστειρωτη βραστηρα εχει ειναι προαιρετικα αλλα αφου θα αγορασω θα τα παρω δεν θελω να χρησιμοποιω το ιδια με αλλους


κοριτσια εμενα εχεια αλλαξει τελειως ο μπεμπης σπανια κλωτσαει και οταν το κανει κουνιεται ολη η κοιλια τωρα τον καταλαβαινω μονο που κουνιεται και φυσικα φαινονται τα βουναλακια στην κοιλια μου!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α! ξεχασα ρουχα θηλασμου εννοω μπλουζες γιατι εγω μολις σαραντησω θα φυγω και λογικα αφου ο αντρας μου θα δουλευει καποιες φορες θα χρειαζεται να βγαινω και αργοτερα ετσι κι αλλιως αν θηλαζω θελω μπλουζακια μην πεταγονται ολα εξω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις