Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
353 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 353 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν σταματαω να βλεπω βιντεακια με νεογεννητα που τα κανουνε μπανιο!τρελα!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς το Binaki!
αχ βρε κορίτσια, δεν τα λέγατε κι εσείς λίγο νωρίτερα...
Μόλις ολοκλήρωσα ηλεκτρονική παραγγελία. Μου φάνηκε απλό και με καλές τιμές.
Πήρα 2 συσκευασίες newborn...χαζομάρα? μήπως έπρεπε να πάρω μεγαλύτερες?
το επόμενο νούμερο είχε εξαντληθεί...
Πήρα και κρέμα αλλαγής, σαμπουάν και αφρόλουτρο της Frezyderm για τη μπέμπα και για μένα 60 επιθέματα στήθους και αφρό για την ευαίσθητη περιοχή της Frezyderm επίσης.
Σύνολο 55€, με αντικαταβολή και δωρεάν παράδοση στο σπίτι.
το φαρμακείο της γειτονιάς μου, δεν μου δίνει ποτέ δείγματα κι επιπλέον θα κλείσει σχεδόν όλο τον Αύγουστο...

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:απο σημερα 8ος σας το ειπα?Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 215994 

χιουχουΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 654316 
σε ενα μηνα κοβω το ραμμα οποτεΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 49454 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 186253 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 386913 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 401147 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 612298 

Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 604962 
Κορίτσια χαίρομαι για όλες! πολύ, πάρα πολύ, όταν ακούω καλά νέα!
Και για την Bini ένα κλικ παραπάνω! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 417472 

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια θέλω ψήφο εμπιστοσύνης τωρα!!!Ποια απο τις2κρέμες για τις ραγαδες να αγοράσω: SIMULCIUM g3 ή Frezyderm Prevenstria Cream???
Μου είπαν και οι δυο είναι εξίσου καλές και δεν ξέρω ποια να διαλέξω....

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι27 έγραψε:Κορίτσια θέλω ψήφο εμπιστοσύνης τωρα!!!Ποια απο τις2κρέμες για τις ραγαδες να αγοράσω: SIMULCIUM g3 ή Frezyderm Prevenstria Cream???
Μου είπαν και οι δυο είναι εξίσου καλές και δεν ξέρω ποια να διαλέξω....

Εγώ Μαράκι βάζω της Frezyderm, την άλλη δεν την έχω δοκιμάσει.
Προς το παρόν δεν έχω το παραμικρό σημάδι, αλλά νομίζω αυτό έχει να κάνει με την επιδερμίδα της καθεμίας μας.
Φαντάσου πως ζήτημα να βάλω 3-4 φορές τη βδομάδα, μια φορά την ημέρα..
Τώρα αν σκάσουν μύτη οι ραγάδες μετά, καλά να πάθω!

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evini7 έγραψε:Καλώς το Binaki!
αχ βρε κορίτσια, δεν τα λέγατε κι εσείς λίγο νωρίτερα...
Μόλις ολοκλήρωσα ηλεκτρονική παραγγελία. Μου φάνηκε απλό και με καλές τιμές.
Πήρα 2 συσκευασίες newborn...χαζομάρα? μήπως έπρεπε να πάρω μεγαλύτερες?
το επόμενο νούμερο είχε εξαντληθεί...
Πήρα και κρέμα αλλαγής, σαμπουάν και αφρόλουτρο της Frezyderm για τη μπέμπα και για μένα 60 επιθέματα στήθους και αφρό για την ευαίσθητη περιοχή της Frezyderm επίσης.
Σύνολο 55€, με αντικαταβολή και δωρεάν παράδοση στο σπίτι.
το φαρμακείο της γειτονιάς μου, δεν μου δίνει ποτέ δείγματα κι επιπλέον θα κλείσει σχεδόν όλο τον Αύγουστο...
                                              εβινι δλδ αρχισες τα ψωνια ε?πολυ καλο αυτο με το ηλεκτρονικο λες κ γω ετσι να κανω?γτ οι πανες θα μας φανε ολα τα λεφτα ειναι πανακριβες κ σε ποσες μερες ερχονται τα προιοντα?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω εβινακι!

μαρακι νομιζω η simulcium ειναι καλυτερη λενε ειναι και για σημαδια απο καψιματα και χειρουργεια μη σε παρω ομως στο λαιμο μου.

εβινακι μην αγχωνεσαι ιδιες τιμες ειναι πανω κατω μεγαλυτερο ν παρε απο σουπερ

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω της φρεζυντερμ βάζω καθημερινά κ δεν έχω βγάλει κατι.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ αν&ενυδάτωνα 2-3φορές τη μέρα όλα τα επικίνδυνα μέρη για ραγάδες, στην κοιλιά δεν την γλίτωσαMad ...Τον τελευταίο μήνα χρησιμοποιώ την fissan mama αλλά μου είπαν για αυτές τις2&δ ξέρω ποια να διαλέξω!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:
evini7 έγραψε:Καλώς το Binaki!
αχ βρε κορίτσια, δεν τα λέγατε κι εσείς λίγο νωρίτερα...
Μόλις ολοκλήρωσα ηλεκτρονική παραγγελία. Μου φάνηκε απλό και με καλές τιμές.
Πήρα 2 συσκευασίες newborn...χαζομάρα? μήπως έπρεπε να πάρω μεγαλύτερες?
το επόμενο νούμερο είχε εξαντληθεί...
Πήρα και κρέμα αλλαγής, σαμπουάν και αφρόλουτρο της Frezyderm για τη μπέμπα και για μένα 60 επιθέματα στήθους και αφρό για την ευαίσθητη περιοχή της Frezyderm επίσης.
Σύνολο 55€, με αντικαταβολή και δωρεάν παράδοση στο σπίτι.
το φαρμακείο της γειτονιάς μου, δεν μου δίνει ποτέ δείγματα κι επιπλέον θα κλείσει σχεδόν όλο τον Αύγουστο...
                                              εβινι δλδ αρχισες τα ψωνια ε?πολυ καλο αυτο με το ηλεκτρονικο λες κ γω ετσι να κανω?γτ οι πανες θα μας φανε ολα τα λεφτα ειναι πανακριβες κ σε ποσες μερες ερχονται τα προιοντα?

Άρχισα τα ψώνια...περιστασιακά! τα υπόλοιπα κορίτσια έχουν οργανωθεί πολύ καλύτερα.
Το ηλεκτρονικό φαρμακείο δεν ξέρω αν είναι καλύτερο, αλλά σίγουρα είναι πιο εύκολο!
Θα με ενημερώσουν για την ημέρα παραλαβής. Υποθέτω θέλει 2-3μέρες...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω πιστευω ειναι στο δερμα παρολο που εχω βγαλει παλια ραγαδες λογω παραπανω κιλωνTwisted Evil Twisted Evil 
μεχρι στιγμης μονο 2 φλεβουλες εσπασαν αλλα λενε και αναλογα και αν παιρνεις σταδιακα βαρος και οχι αποτομα εγω πριν λιγο καιρο αρχισα το αμυγδαλελαιο βεβαια μολις ξεφουσκωσουμε θα δουμε!

φανταζομαι μερικες φορες οταν γεννησω και θα κοιταω την αδεια κοιλια μου!δεν ειναι και λιγο να κουβαλας το μωρο σου για 9 μηνες θα ζοριστουμε στην αρχη αν και θα ξαλαφρωσουμε!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κανονιστε να θηλασουμε κακομοιρες μου γιατι αλλιως...διαβαστε!!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
http://www.zougla.gr/kosmos/article/lksjlkj

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω νομίζω το ηλεκτρονικό φαρμακείο το απορριπτω.για να χω δωρεαν αποστολή πρεπει να πάρω 20 πακέτα πάνες κ εχει μονο 9 κ λέει κ κατι για τα κιλα της παραγγελειας,που να ξέρω εγω ποσα κιλα ζυγιζουν οι πάνες;το λέει στο τέλος για τις επιπλέον χρεώσεις;

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:εγω πιστευω ειναι στο δερμα παρολο που εχω βγαλει παλια ραγαδες λογω παραπανω κιλωνTwisted Evil Twisted Evil 
μεχρι στιγμης μονο 2 φλεβουλες εσπασαν αλλα λενε και αναλογα και αν παιρνεις σταδιακα βαρος και οχι αποτομα εγω πριν λιγο καιρο αρχισα το αμυγδαλελαιο βεβαια μολις ξεφουσκωσουμε θα δουμε!

φανταζομαι μερικες φορες οταν γεννησω και θα κοιταω την αδεια κοιλια μου!δεν ειναι και λιγο να κουβαλας το μωρο σου για 9 μηνες θα ζοριστουμε στην αρχη αν και θα ξαλαφρωσουμε!

Ποιος θα ζοριστεί?? Εγώ ευχαρίστως να κοιμόμουν και να ξύπναγα μόνο για τον τοκετό.
Πείτε λόγω άγχους. λόγω των θεμάτων που προκύψανε, δεν χάρηκα καθόλου την εγκυμοσύνη. Πρέπει να είμαι η πιο αγέλαστη έγκυος που υπάρχει.
Η αδέρφη μου έχει φρικάρει που με βλέπει έτσι.
Φοβάμαι το παραδέχομαι, δεν καμαρώνω την κοιλιά μου, θέλω να έρθει το μωρό μου, να είμαι σίγουρη ότι είναι καλά και να καμαρώνω αυτό!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι μεχρι να μαθουμε ποσες χρειαζομαστε τα σουπερ τον τελευταιο καιρο βγαζουν ολο προσφορες αρα θα υπολογιζουμε και θα αγοραζουμε σε ποσοτητα

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Εγω νομίζω το ηλεκτρονικό φαρμακείο το απορριπτω.για να χω δωρεαν αποστολή πρεπει να πάρω 20 πακέτα πάνες κ εχει μονο 9 κ λέει κ κατι για τα κιλα της παραγγελειας,που να ξέρω εγω ποσα κιλα ζυγιζουν οι πάνες;το λέει στο τέλος για τις επιπλέον χρεώσεις;

Μαιμού σε ποιο το είδες αυτό? Αυτό πάντως μου μας είπε το Μαράκι, κάνει δωρεάν αποστολή για παραγγελίες πάνω από 50ευρώ.
http://www.tofarmakeiomou.gr/pl/top-10-proionta-tou-mina-16403.htm?lang=el&path=323355736

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:
bini έγραψε:εγω πιστευω ειναι στο δερμα παρολο που εχω βγαλει παλια ραγαδες λογω παραπανω κιλωνTwisted Evil Twisted Evil 
μεχρι στιγμης μονο 2 φλεβουλες εσπασαν αλλα λενε και αναλογα και αν παιρνεις σταδιακα βαρος και οχι αποτομα εγω πριν λιγο καιρο αρχισα το αμυγδαλελαιο βεβαια μολις ξεφουσκωσουμε θα δουμε!

φανταζομαι μερικες φορες οταν γεννησω και θα κοιταω την αδεια κοιλια μου!δεν ειναι και λιγο να κουβαλας το μωρο σου για 9 μηνες θα ζοριστουμε στην αρχη αν και θα ξαλαφρωσουμε!

Ποιος θα ζοριστεί?? Εγώ ευχαρίστως να κοιμόμουν και να ξύπναγα μόνο για τον τοκετό.
Πείτε λόγω άγχους. λόγω των θεμάτων που προκύψανε, δεν χάρηκα καθόλου την εγκυμοσύνη. Πρέπει να είμαι η πιο αγέλαστη έγκυος που υπάρχει.
Η αδέρφη μου έχει φρικάρει που με βλέπει έτσι.
Φοβάμαι το παραδέχομαι, δεν καμαρώνω την κοιλιά μου, θέλω να έρθει το μωρό μου, να είμαι σίγουρη ότι είναι καλά και να καμαρώνω αυτό!

εχεις δικιο αλλα εγω την αλλη φορα επαθα σοκ που εβλεπα την κοιλια μου αδεια βεβαια δεν ειχα το μωρο στα χερια μουCrying or Very sad ισως γιαυτο αλλα οσο ναναι συνηθιζουμε γιαυτο ετσι μου φαινεται

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Εγω νομίζω το ηλεκτρονικό φαρμακείο το απορριπτω.για να χω δωρεαν αποστολή πρεπει να πάρω 20 πακέτα πάνες κ εχει μονο 9 κ λέει κ κατι για τα κιλα της παραγγελειας,που να ξέρω εγω ποσα κιλα ζυγιζουν οι πάνες;το λέει στο τέλος για τις επιπλέον χρεώσεις;

Μαιμού σε ποιο το είδες αυτό? Αυτό πάντως μου μας είπε το Μαράκι, κάνει δωρεάν αποστολή για παραγγελίες πάνω από 50ευρώ.
http://www.tofarmakeiomou.gr/pl/top-10-proionta-tou-mina-16403.htm?lang=el&path=323355736
Γι αυτο λέω κι εγω
http://www.tofarmakeiomou.gr/document/tropoi-apostolis-3667.htm?lang=el&path=-1631468088

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βεβαια λέει πως υπολογίζονται τα κιλα αυτόματα

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:
evini7 έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Εγω νομίζω το ηλεκτρονικό φαρμακείο το απορριπτω.για να χω δωρεαν αποστολή πρεπει να πάρω 20 πακέτα πάνες κ εχει μονο 9 κ λέει κ κατι για τα κιλα της παραγγελειας,που να ξέρω εγω ποσα κιλα ζυγιζουν οι πάνες;το λέει στο τέλος για τις επιπλέον χρεώσεις;

Μαιμού σε ποιο το είδες αυτό? Αυτό πάντως μου μας είπε το Μαράκι, κάνει δωρεάν αποστολή για παραγγελίες πάνω από 50ευρώ.
http://www.tofarmakeiomou.gr/pl/top-10-proionta-tou-mina-16403.htm?lang=el&path=323355736
Γι αυτο λέω κι εγω
http://www.tofarmakeiomou.gr/document/tropoi-apostolis-3667.htm?lang=el&path=-1631468088

Περίεργο, εγώ ίσως επειδή έβαλα στο καλάθι προιόντα πάνω από 50€, δεν μου έβγαλε τέτοιο μήνυμα. Πιθανό να μη τους συμφέρει να παραγγέλνεις μόνο πάνες...
Ό,τι να'ναι κάνουν....
Μου έχουν πει πολλοί και για αυτό http://www.babylikes.com/index.aspx
αλλά δεν το έχω ψάξει καθόλου.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσούδια! Πόσο χαίρομαι όταν γράφετε τόσα πολλά και έχω σελίδες να διαβάζω!!!Laughing 

Μαϊμού μου μεγαλώνουν τα κοριτσάκια σου με γοργούς ρυθμούς!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 328109 Με το καλό να κάνετε και τα υπόλοιπα ψώνια σας!

Μαρία μου εγώ χρησιμοποιώ τη simulcium και είναι πολύ ενυδατική. Δοκίμασα σε δείγμα την prevestria αλλά δε με ενθουσίασε....

Κοριτσάκια κάνατε και τα ψωνάκια από το φαρμακείο διαβάζω... Μπράβο! Εγώ μάλλον θα τα πάρω από φαρμακείο εδώ, εκτός κι αν βρω τρελή διαφορά στα χρήματα. Και τελικά μάλλον προς weleda κλίνω, τουλάχιστον για την κρέμα συγκάματος η οποία διάβασα ότι είναι εξαιρετική!

Εβίνι μου, καταλαβαίνω ότι σου έτυχαν αναποδιές αλλά βρε κοριτσάκι μου και σε ποια δεν έτυχαν; Αυτές οι ημέρες, οι στιγμές, δε θα ξαναέρθουν... Προσπάθησε να τις απολαύσεις...I love you 

Τσιριτράκι; Πού είσαι; Βρε μπες να μας ενημερώσεις για το ραντεβού με τη μικρή.

Εμείς το απόγευμα θα πάμε στο γιατρό μας. Μακάρι να είναι όλα καλά... Θέλω να σημειώσω και τις ερωτήσεις που θέλω να του κάνω...

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bini έγραψε:απο σημερα 8ος σας το ειπα?Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 215994 

χιουχουΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 654316 
σε ενα μηνα κοβω το ραμμα οποτεΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 49454 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 186253 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 386913 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 401147 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 612298 

Bini μου με το καλό, ούτε που θα καταλάβεις ποτε θα έρθει η μέρα που θα μας πεις οτι πας να κόψεις το ράμμα!!!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ κορίτσια πραγματικά σήμερα δε ξέρω τι να κάνω. Γυρνάω γύρω-γύρω στο σπίτι κ δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα...Crying or Very sad 

Κ έχω κ 2 πλυντήρια γιαΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 28 517142 .

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παραμυθενια μου εχετε ραντεβού με τη μπεμπα ε????τι τελεια!!! ζηλευω!!!εγώ εκλεισα για Τετάρτη 13:45...ειναι πολυ σημαντικό αυτό το ραντεβού γτ θα συζητησουμε για τιμες κτλ για να παρουμε επιτελους την απόφαση αν θα γεννησουμε κλινική ή νοσοκομείο...!!! ουφ, μακάρι να έπεσαν οι τιμές και να μπορέσω να γεννησω με τη γιατρό μου....
βινάκι 8ος???? νομίζω με τρως κατα μία ημέρα, αλλα λογικά θα γεννησω πριν απο σενα ... ή λες να γεννησουμε μαζι???
εβινι μου σε καταλαβαινω...την εγκυμοσυνη του Κων/νου δεν την χάρηκα λόγω συνεχούς άγχους, και αυτή δε την χάρηκα...λόγω Κων/νου Razz Προσπάθησε να ευχαριστηθείς τώρα τις τελευταίες βδομάδες τουλάχιστον γτ μετα...τρεχάτε ποδαράκια μουυυυυυ Razz
Δε χρειαζεται χρεωστική ή πιστωτική για τις παραγγελίες??με αντικαταβολή ειναι???α !τελεια!!
Μαιμουδιτσα μου μεγάλωσαν πολυ οι μπουμπουκίτσες!!!φτου φτου!!! αιντε λίγες βδομάδες έμειναν για να γεμίσουν την αγκαλιά σου Smile
Αντε η Ιωαννα είναι διακοπές, την συγχωρούμε...το τσιριτράκι που χάθηκε???
μου εφερε χθες το στεφάνι τα προικια επιτελους (καλαθουνες, ριλαξ, πολυμορφικό καρότσι κλπ) απο το χωριό και πλεεεεεεεεεενω πάλι!!τωρα εβαλα τα πορτοκαλι απο το πολυμορφικό και μετά όλα τα υπόλοιπα (που είναι μπλε!!! ). ελεγαν ολα πλυσιμο στο χερι αλλα τα εβαλα στο πλυντηριο στο προγραμμα "πλυσιμο στο χέρι"...Ελπίζω να μη γινει καμια βλακεια...pale 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχα! Γεια σου βρε Julie! Κι εγώ το ίδιο θα έκανα!
εγώ κορίτσια σταμάτησα τις πολλές πολλές δουλειές. Να'ναι καλά ο μπαμπακούλης μου που με βοηθάει, κι η πεθερά βεβαίως - βεβαίως.
Πω πω αν αγαπάει η μπέμπα μου τον μπαμπά της όσο εγώ τον δικό μου, την πάτησα! Είμαι μπαμπόθρεφτο από τα λίγα...

Julie δεν κατάλαβα τι επιλογές έχεις με την κλινική...
δηλ. υπάρχει περίπτωση να γεννήσεις και χωρίς την γιατρό σου?

όσο για το άγχος μου βρε κορίτσια, το ξέρω υπάρχουν και πολύ χειρότερα. Απλά σε κάθε μεγάλη εξέταση, αντί να παίρνω ανάσα, έπαιρνα και μια μεγάλη στεναχώρια.
Δεν με νοιάζει πια, σχεδόν τα ξέχασα.
Το μόνο που με απασχολεί τώρα είναι να περάσουν 6 σημαντικές εβδομάδες.
Παραμυθένια, καλή συνάντηση με την μπουμπού!
Εννοείται ότι περιμένουμε νέα σου μόλις επιστρέψεις!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις