Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
474 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 474 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ελα ρε σοφακι μια χαρα!η διαστολη ομως δεν ειχε σχεση με την επισκληριδιο απλα εκανες αμεσως ε?σου ευχομαι και τωρα να γεννησεις ακομα πιο ευκολα!το τσουξιμο το ειχα και εγω υπεφερα!

Nαι δοξα το Θεο bini μου ειχα μια τελεια εγκυμοσυνη και μια υπεροχη ευκολη γεννα!!!

Ευχομαι να πανε σε ολες μας τελεια ολα!!!

Καθοριστικο ρολο επαιξε η αγαπημενη μου φιλη η οποια εκτος απο τις 40 εβδομαδες που ηταν διπλα μου σταθηκε κατι παραπανω απο αδερφη την ωρες εκεινες!Ενιωθα ασφαλεια και αυτο ειναι το παν για να εισαι ηρεμη!

Ναι μετα την επισκληριδιο δεν ελεγχεις τα ουρα!Embarassed 
Την ωρα που εκανα την επισκληριδιο πονουσα πολυ (δεν τα παω καλα με τον πονο το παραδεχομαι) οι πονοι ηταν μονολεπτοι με πηρε αγκαλια οπως ημουν κουλουριασμενη και μου ειπε κανε υπομονη φιλεναδιτσα μου το ξερω πως πονας κανε υπομονη λιγο να την κανουμε κ σε λιγο θα εισαι καλα και το βασικο θα γινεις μανουλα!!!

Κουτο ή οχι πηρα μια βαθεια ανασα την εκανα και ηρεμησα Smile

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαράκι με το καλό και στον 9ο! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 215994 
Ευτυχώς είναι και οι δευτερομανούλες και μας ενημερώνουν για τα πάντα. Κορίτσια πριν μισή ώρα ήρθε το νερό. Τι μαρτύριο και αυτό καλοκαιριάτικα...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπερούδιαααααααααααα!!! Πού είστε καλέ; Τι ερημιές είναι αυτές;

Τρομερή ζεστη σήμερα!!! Χωρίς ac δεν αντέχεται! 32 βαθμούς μέσα στο σπίτι!!!

Σιδέρωσα όλα τα εσωρουχάκια, τα περισσότερα από τα φορμάκια -δεν είχαν στεγνώσει όλα - και την προίκα της καλαθούνας, η οποία είναι πλέον έτοιμη! Είχα ac και έγινα μουσκίδι. Mad Τώρα χαλαρώνω λιγάκι και θα μπω για μπανάκι.

Εσείς πώς περάσατε ή περνάτε την Κυριακή σας;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γύρισα και γω!!!Πω,πω βρε κορίτσια αγχώθηκα με την κουβέντα σας!!!
Λοιπόν το κλίσμα δεν είναι τίποτα...δεν πονάει και δρα σχεδόν άμεσα.Μην σας αγχώνει.Εγώ τον ουροκαθετήρα σκέφτομαι...δεν έχω βάλει η ίδια αλλά έχω βάλει άπειρους σε ασθενείς στο νοσοκομείο...τσούζει και νιώθεις σαν να έχεις ουρολοίμωξη ας πούμε...τον βάζουμε σε όλες τις επεμβάσεις και για να έχεις έλεγχο των ούρων σου αλλά κυρίως τον ζητούν οι γιατροί για να έχουν το ισοζύγιο προσλαμβανομένων-αποβαλλομένων υγρών.
Εγώ ξυρισμένη θα πάω πάντως....Αλήθεια εσείς βλέπετε ακόμα εκεί κάτω?Εγώ έχω αρχίσει να δυσκολεύομαι πάντως...προσεχώς με καθρέπτη!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Μαράκι! Πέρασες καλά;

Εγώ μέχρι τώρα δεν ξυριζόμουν... Έκανα αποτρίχωση με κερί. Κάπου όμως διάβασα ότι το κερί ενδέχεται να προκαλέσει συσπάσεις κι έτσι αναγκαστικά ξυράφιCrying or Very sad Όταν μπω στον 9ο όμως θα κάνω με κερί να είμαι έτοιμη! Εννοείται πως δε μπορω πια να δω εκεί κάτω... Μόνο αν κοιτάξω από το πλάι!Laughing 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Καλησπέρα Μαράκι! Πέρασες καλά;

Εγώ μέχρι τώρα δεν ξυριζόμουν... Έκανα αποτρίχωση με κερί. Κάπου όμως διάβασα ότι το κερί ενδέχεται να προκαλέσει συσπάσεις κι έτσι αναγκαστικά ξυράφιCrying or Very sad Όταν μπω στον 9ο όμως θα κάνω με κερί να είμαι έτοιμη! Εννοείται πως δε μπορω πια να δω εκεί κάτω... Μόνο αν κοιτάξω από το πλάι!Laughing 


Καλά πέρασα Παραμυθένια μου.Χαλαρά...φάγαμε γεμιστά μετά ξαπλώσαμε λίγο και το απόγεμα το ρίξαμε στα εργόχειρα με την πεθερά!!!Τα μπουμπουνιεράκια μας βγαίνουν τέλεια!!!κάναμε φορεματάκι και καπελάκι τελικά.Μόλις μπορέσω θα σας βάλω και φωτό!!!

Κερί ε?Δεν πονάει πάρα πολύ???Εγώ πάντα ξυράφι βάζω γιατί τρομάζω με την ιδέα του πόνου!!!

Αύριο έχει σεμινάριο 3ωρο το mothercare και λέω να πάω...θα σας πω μετά εντυπώσεις!!!

Εσύ πως τα πέρασες σήμερα?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω έχω καιρο που δεν βλέπω εκει κάτω!
Μια φορά που μου βαλαν ουροκαθετηρα δεν κατάλαβα τίποτα.δεν μπορούμε να πούμε να τον βάλουν αφου κάνουν την επισκληριδιο;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλά περάσαμε Μαράκι μου!
Σηκωθήκαμε σχετικά αργά, βάλαμε τα πλυντηριάκια μας, μαγειρέψαμε και φάγαμε το κοτοπουλάκι μας που βγήκε υπέροχο και μετά ξαπλώσαμε μέχρι αργά. Σιδέρωσα τα ρουχαλάκια και σιγά σιγά λέω να μπω για μπανάκι. Θέλαμε να πάμε και βολτίτσα αλλά με τέτοια ζέστη δε βγαίνουμε από το σπίτι!

Όσο για το κερί, επειδή ποτέ δεν ξύρισα πόδια ή μπικίνι δε μου φαίνεται ιδιαίτερα επίπονο... Τα πόδια μου ακόμη τα κάνω με silk epil γιατί διαρκεί πολύ περισσότερο από το ξύρισμα.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουφ κι εμείς παραμυθένια όλη μέρα στο σπίτι με το κλιματιστικο!!! Κάναμε και κατι δουλιτσες.
Λοιπόν συμφωνώ με μαϊμού, δεν γίνεται να μας βάλουν  καθετηρα μετα την επισκληριδιο; Αν και υποθέτω οτι πονάει και μετα....
Οσο για αποτριχωση, κάνω ξυράφι, το μπικινι στη τύχη και το πετυχαινω. Αλλα τα πόδια μου βρε κορίτσια ούτε να τα πλύνω δε μπορω, πόσο μάλλον να τα ξυρισω.....μου ειναι αδύνατον να σκυψω. Shocked

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Εγω έχω καιρο που δεν βλέπω εκει κάτω!
Μια φορά που μου βαλαν ουροκαθετηρα δεν κατάλαβα τίποτα.δεν μπορούμε να πούμε να τον βάλουν αφου κάνουν την επισκληριδιο;


Ανάλογα την κλινική φαντάζομαι...δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις!!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα με δυσκολεύει απίστευτα το πεντικιούρ!!!Πρέπει να κλείσω κανένα ραντεβού μου φαίνεται γιατί θέλουν και οι φτέρνες περιποίηση!!!

Σας αφήνω γιατί θέλει ο πρίγκιπας μου να δούμε ταινία.
Όνειρα γλυκά σε όλες!!!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πήγα το απόγευμα εκκλησία στην παράκληση κ ηταν μια μάμα δίπλα μου με μια μπεμπούλα γλυκα μόλις ειχε σαραντησει!περιμεναν να πάρουν ευχή απο τον παπά αλλα την λυπηθηκα γιατι της την είπε επειδή έκατσε στην παράκληση πριν πάρει την ευχή Mad 
Ηταν τόσο μικρούλα με το φουστανακι της,σε λίγο καιρο θα χω δυο!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 654316 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki_iraklio έγραψε:Παραμυθένια μου καλό πλύσιμο!!!τιπς και συμβουλές δεν έχω να σου δώσω αφού και γω δεν έχω ιδέα πως θα τα πλύνω είναι και 8κιλο το πλυντίριο μου και δεν θα γεμίζει με τίποτα με τα τοσοδούλικα ρουχαλάκια!!!

Τα απορυπαντικά είναι όλα τινγκα στα χημικά κατά την γνώμη μου....εγώ προδέρμ θα πάρω και ο θεός βοηθός!!!

Σήμερα θα πάω στην πεθερά για φαγητό και θα γυρίσουμε απόγεμα.Εσείς θα κάνετε καμιά βολτούλα???

Τζούλι μου πως είσαι σήμερα?Καλύτερα??
Μαράκι μου μια χαρά γεμίζει το 8κιλο με τα ρουχα του Κων/νου πλέον...μερα παρα μέρα πλένω!!! εγώ τα βαζω όλα τα ρουχα του μαζι, και τα σεντονια του κτλ. Πολυ σπάνια μου χει βγαλει χρωμα ρουχο του,κανενα καινουριο με εντονο χρωμα.
Εγω με προδερμ σκονη τα πλένω στο πλυντηριο, και στο χερι με προδερμ υγρο κατα βάση και ενα διαστημα με αριελ baby. νομιζω δε πρεπει να τα ψειριζουμε τοσο. τωρα που το θυμηθηκα, πρεπει να πλυνω και τα σουτιεν θηλασμου...
Σημερα ειμαι λιγο καλυτερα, αν και το πρωι εφαγα 5 κομματια μπουγατσα με τυρι και σε ΔΥΟ ΩΡΕΣ με επιασε στομαχοπονος (οχι τοσο εντονος οσο προχθες, αλλα και πάλι έντονος)...απο τοτε με επιασε φοβος και τρωω απειροελαχιστα και νιωθω συνεχεια πεινασμενη Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 534787 ημουν στη πεθερα ολη μερα, λετε να παρεξηγηθει που δεν εφαγα το φαι της???χαχαχαχα

Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:Καλημέρα, κοριτσούδια!
Πλυντήρια διαβάζω και ζηλεύω!

Η κόρη έχει χαρεί που είναι διακοπές και κάνει διπλές κωλοτούμπες!
Έφαγα πρωινό φουλ έξτρα μπας και καταφέρω και πάω τουαλέτα. 4η μέρα στουμποκώλ σήμερα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 534787 

Σμουτς!

Καλα να περάσετε.εμεις κανουμε σχέδια για τον 15αυγουστο.θα εχουν έρθει κ οι γονείς μου κ στο χωριό της πεθερας μου θα ειναι μαζεμένα πολυ σόι κ θα σουβλισουν,λέμε με τον άντρα μου αν ειμαστε καλα να πάμε το πρωι κ το απογευμα να φύγουμε ,στο Σπιτι της γιαγιάς θα γινει το νταβαντουρι.
Τελευταία βόλτα πριν γέννησω !

Ιωαννακι εισαι διακοπες και ζηλευεις εμας που βαζουμε πλυντηρια????κάτι κάνεις λάθος!!!!χαχαχα
Μαιμουδιτσα μου ωραια τα πλάνα για το δεκαπενταυγουστο!!!μ αρεσουν τα μεγαλα οικογενειακα νταβαντουρια...ισως γτ εγω δεν εχω μεγαλο σοι και σας ζηλευω!!! Smile

ioazon έγραψε:Καλά, τακτοποιώ τα ρούχα μας στο δωμάτιο και ο δικός μου έχει πάρει 4 φόρμες μακριές και 2 παντελόνια. affraid 
Μάλλον πρέπει να αρχίσω να του ετοιμάζω εγώ τη βαλίτσα!

τι μας λες????? εμενα δεν εχει ετοιμασει ΠΟΤΕ τη βαλιτσα!!!πάντα εγω τα βαζω...αλλιως ουτε σωβρακο χαχαχαχα

Paramythenia έγραψε:

Ιφι μου κάπου είχε μπει στο φόρουμ ένα τέτοιο θεματάκι και είχα διαβάσει πως έτσι κι αλλιώς στο μαιευτήριο σου κάνουν οπότε μήπως πέσεις "θύμα" 2 κλισμάτων;;; Μάλιστα έγραφαν ότι και ξυρισμένη να πας πάλι σε ξυρίζουν... Τι να πω, δεν ξέρω... Μάλλον θα μπορούσε να βοηθήσει μια ήδη μανούλα.

(κλίσμα σου κάνουν και μετά πας τουαλέτα ε; Πόσο άμεσα; Συγχωρέστε με για την άγνοια αλλά πραγματικά δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το θέμα...Embarassed )

Παραμυθενια μου ΠΟΛΥ ΑΜΕΣΑ!!!ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ!!! τρεχάτε ποδαρακια μου!!! το κλισμα δε νομιζω οτι προκειται να το γλυτωσεις οπως και ναχει. αλλα ξυρισμα και γω εκανα στο σπιτι και πηγα μετα και δε χρειαστηκε να μου κανουν!!!

bini έγραψε:μαιμου και στην καισαρικη ειδικα γενικα στις επεμβασεις
παραμυθενια σαν να σε πειραξε το φαι να κρυωσες να εφαγες ληγμενο γαλα και να νηστευες 50 μερες απο λαδι και ξαφνικα εφαγες αρνι τιγκα στο λιπος!χαχαχα!αστα το λεγομενο κοψιμο!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 534787 
Βινακι δε θα μπορουσα να το θεσω καλυτερα!!χαχαχαχα

bini έγραψε:σοφακι εσυ φυιολογικα γεννησες δεν θυμαμαι?
αυτο που λες μου το δωσανε δειγμα κανει να πλενομαστε απο κατω με τετοιο ή με κανενα τυπου betadine?
αν θυμαμαι καλα στην κλινικη μου ειπαν να πλενομαι με μπεταντιν μετα τη καισαρικη...

maraki_iraklio έγραψε:Εγώ τον ουροκαθετήρα σκέφτομαι...Εγώ ξυρισμένη θα πάω πάντως....Αλήθεια εσείς βλέπετε ακόμα εκεί κάτω?Εγώ έχω αρχίσει να δυσκολεύομαι πάντως...προσεχώς με καθρέπτη!!!

ασε τον ουροκαθετηρα και γω δε τον θελω ΚΑΘΟΛΟΥ!!! να σας πω κατι τωρα σοβαρα??? δε ξερω αν θα συμφωνησουν και οι αλλες δευτερομανουλες, αλλα συνειδητοποιώ οτι ο αργανισμος μου επελεξε να ξεχασει οοοοοολα αυτα τα "δυσαρεστα" μετα τη γεννα (εκτος απο την επισκληριδιο). οσο για το ξυρισμα...εδω και κανα μηνα μονο με καθρεφτη!!!και επιπλεον οσον αφορά στις φτερνες...δραματική κατάσταση!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα γύρισα η γιρλου ! Φαγακι έξω μετά καφεδάκι σε φίλους που έγινε φαγητό.....εχω δεν έφαγα μην εχω τα ίδια....κ μετά ατελείωτη κουβεντούλα στο μπαλκόνι!

Τον ουροκαθετηρα μετά την επισκληριδιο τον βάζουν!

Τζούλι εγώ δεν εχω ξεχάσει τπτ ...γιατί αντικειμενικά ήταν σούπερ...το μόνο που με χάλασε ήταν οι πόνοι της μέσης που τους είχα ξεχάσει ήδη από την ώρα που με έπιασε η επισκληριδιος :-)

Φιλία γλυκα μανούλες :-)

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα!!!Σηκωθηκα πρωι πρωι να παω να παρω μια βεβαιωση απο τον οαεδ και μετα ικα...αλλα οπως πηγα γυρισα...απεργιαΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 679259 

Μ'αρεσει που μου λεει ο Κωστας το πρωι...μη πας εχεις πολλες μερες ακομη παμε μαζι την αλλη εβδομαδα!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 966307 

Anyway τρωω πρωινο και παω να ξαπλωσω Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 850933 μεχρι να ερθει η Ταλιμπανιτσα μουΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέραααααααααααααα!

Julie μου είσαι καλύτερα ε; Πρόσεχε όμως μερικές μέρες γιατί το στομαχάκι σου ταλαιπωρήθηκε...

Σοφάκι μου ταλαιπωρήθηκες... Στο ΙΚΑ πήγες για τα επιδόματα; Υπόψη την άλλη εβδομάδα είναι ο 15 Αύγουστος και λογικά οι δημόσιες υπηρεσίες θα υπολειτουργουν... Ο ΟΑΕΔ ακόμη έχει απεργία;;;;

Εγώ περιμένω τα μαθητούδια μου να έρθουν κατά τις 9:15 και έχω μαθήματα μέχρι τις 2. Ευτυχώς έχουμε φαγητό στο ψυγείο. Θα πάρω και το γιατρό να δούμε πότε θα μας πει να πάμε...

Φιλάκια πολλά σε όλες!
(Πάλι ζέστη μου φαίνεται πως έχει, ουφ!)

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mαρακι 99 σημερα!!!ζητω....Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 328109 

Παραμυθενια μου αυτη τη φορα δεν εχει επιδοματαΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 534787 ειμαι ανεργη..βεβαιωση πηγα να παρω για να ανανεωσω το βιβλιαριο μου γιατι λογω ανεργιας μου εκαναν 6μηνη ανανεωση και οχι 12μηνη...λες και θα με επαιρνε καποιος για δουλεια με την κοιλια τουμπανο.....Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 654655 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αααα, μάλιστα...
Ελπίζω να τελειώσει σύντομα η απεργία για να εξυπηρετηθείς και να μην ταλαιπωρηθείς, ιδιαίτερα...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ακυρο το πρωινό μάθημα! Στις 12 το επόμενο. Χαλαρώνουμε τώρα!Very Happy 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!
Πως πάτε? τι λέει η ζέστη? Εμένα αρχίζει και μου προκαλεί δυσφορία...
Επίσης άσχετο αλλά για να σηκωθώ από το κρεβάτι ή να αλλάξω πλευρό υποφέρω...
Πω πω μου θύμισα την γιαγιούλα μου!

Να σας κάνω μια ερώτηση: Εχετε βρει παιδίατρο? τι κάνουμε με το θέμα αυτό? πως το ψάχνουμε?

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!
Πως πάτε? τι λέει η ζέστη? Εμένα αρχίζει και μου προκαλεί δυσφορία...
Επίσης άσχετο αλλά για να σηκωθώ από το κρεβάτι ή να αλλάξω πλευρό υποφέρω...
Πω πω μου θύμισα την γιαγιούλα μου!

Να σας κάνω μια ερώτηση: Εχετε βρει παιδίατρο? τι κάνουμε με το θέμα αυτό? πως το ψάχνουμε?

Καλημέρα Εvinακι!

Ο γιατρός μου έχει πει ότι για να σηκώνομαι όταν είμαι ξαπλωμένη πρέπει πρώτα να γυρίζω στο πλάι, μετά να σπρώχνω με τα χέρια να σηκωθεί ο κορμός και τελευταία καταβάζω τα πόδια. Όσο για τον ύπνο κι εγώ ταλαιπωρούμαι λιγάκι, κοιμάμαι πλέον με δύο μαξιλάρια, ένα στα δεξιά και ένα στα αριστερά για να μην το πηγαινοφέρνω κάθε φορά που αλλάζω πλευρό.
Για τον παιδίατρο έχουμε ρωτήσει γνωστούς και φίλους αλλά δεν έχουμε καταλήξει ακόμη σε κάποιον...

Καλή εβδομάδα σας είπα;;; Δε σας είπα! ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ να έχουμε, γεμάτη με ευχάριστα νέα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Κυρ Αυγ 04, 2013 10:56 pm, 1 φορά

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!

Σας έχασα λίγο χθές γιατί με εβγαλε βόλτα το στεφάνι μου, σήμερα έχει υπηρεσία πάλι οπότε μονη...

Διάβαζα τις χθεσινές σελίδες κ σφίχτηκα λίγο είναι η αλήθεια.

Paramythenia σε τι ηλικίες κάνεις μάθημα, κ τι μαθήματα είναι αυτά που τα κάνουν καλοκαιριάτικά? Ούτε ο 15στος δεν ήρθε ακόμη... ΚρίμαSad

Σοφάκι με το καλό να δεχτείς την κόρη!!!

Evinaki κ εμένα αυτό με απασχολεί αλλά δεν ξέρω...
Έβαλα κ ενα θέμα στο forum μήπως κ υπάρχει άλλη μαμά απο Φλώρινα, να μου πεί καμία γνώμη αλλά τίποτα.
Στη Λάρισα κατέληξα σε μια κ θα πάω απο εβδομάδα να μιλήσω μαζί της.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάπως έτσι σηκώνομαι κι εγώ Παραμυθένια μου! Αλλά πολύ αργά και σταθερά..
Όσο για τον παιδίατρο αγχώθηκα λιγάκι γιατί νομίζω πρέπει να τον έχουμε πριν τον τοκετό. Φαντάζομαι όταν επιστρέψουμε στο σπίτι με τα μωρό και χρειαστούμε κάτι, θα πρέπει να έχουμε ήδη βρει τον γιατρό του, σωστά?

Πάντως εγώ φίλους και γνωστούς δεν ξαναρωτάω. Θα κοιτάξω κάποιον στην περιοχή μου και συγκεκριμένα κριτήρια.
Ελπίζω να τον βρω!

Οι υπόλοιπες πως είστε? τι κάνετε??

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifi έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!

Σας έχασα λίγο χθές γιατί με εβγαλε βόλτα το στεφάνι μου, σήμερα έχει υπηρεσία πάλι οπότε μονη...

Διάβαζα τις χθεσινές σελίδες κ σφίχτηκα λίγο είναι η αλήθεια.

Paramythenia σε τι ηλικίες κάνεις μάθημα, κ τι μαθήματα είναι αυτά που τα κάνουν καλοκαιριάτικά? Ούτε ο 15στος δεν ήρθε ακόμη... ΚρίμαSad

Σοφάκι με το καλό να δεχτείς την κόρη!!!

Evinaki κ εμένα αυτό με απασχολεί αλλά δεν ξέρω...
Έβαλα κ ενα θέμα στο forum μήπως κ υπάρχει άλλη μαμά απο Φλώρινα, να μου πεί καμία γνώμη αλλά τίποτα.
Στη Λάρισα κατέληξα σε μια κ θα πάω απο εβδομάδα να μιλήσω μαζί της.

Καλημέρα Ιφάκι! Καλή ιδέα να αναρτήσεις ερώτηση στο φόρουμ, το σκέφτομαι κι εγώ. Αλλά να μην απαντήσει καμία??
Η αλήθεια είναι πως στην επαρχία έχειες περιορισμένες επιλογές αλλά μπορείς τουλάχιστον να κλείσεις ραντεβού με κάποιους και να μιλήσετε από κοντά μέχρι να καταλήξεις.
Εδώ γίνεται χαμός και δεν ξέρω από που να ξεκινήσω.
Όπως και να'χει θα τη βρούμε την άκρη!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 215994 Τι κάνετε;
Κορίτσια κι εγώ έτσι σηκώνομαι από το κρεβάτι.
Σοφάκι με το καλό να δεχτείς τη μικρή σου. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 875502 

Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις