Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
460 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 460 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ βαριέμαι να μαγειρεψω σήμερα. Γουρούνιασαμε και με το μεξικανικο χθες, οπότε σαλάτα για μεσημεριανό!
Τι λέτε πάλι;;; Αυτο δεν το είχα σκεφτει....
Αν ειναι να διαλέξω προτιμω μονη μου στο σπίτι.... Αλλα ποτε θα ξέρω ποτε ειναι η ώρα για να το κάνω; Και πως γίνεται το κλισμα;;; Ουφ ένα ένα τα λέτε....

Ιωάννα, αρκεί να έχει μαγιώ και σαγιοναρες!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλισμα θα μας κάνουν στο μαιευτήριο και λειτουργεί άμεσα....στο κάνει πας τουαλέτα αδειάζεις τελείωσεςΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 25 534787 

Εγώ είχα ξυριστει μόνη μου κ δεν με ξύρισε η κοπέλα! Μου λέει μια χαρά τα πήρες είσαι κομπλέΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 25 328109 

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανούλες!!!Πως είστε????

Εγώ μόλις έβγαλα το φαγάκι μου, κοτοπουλο με πατατουλες,έκοψα&σαλάτα&περιμένω τον σύζυγο απο την δουλειά!

Σήμερα μπήκα στον 7οΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 25 654316 &αυριο πάω για ψώνιαΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 25 654316 !!!!Άντε να περάσει η μέρα...

Ξέρω πως όπως&να έχει σου κάνουν κλίσμα οπότε γτ να ταλαιπωρούμαστε2 φορές, όπως είπε&η παραμυθένια!!!

Όσο για το πλύσιμο δ έχω καταλήξει ακόμα, έχω ακόμα μέχρι τον Σεπτέμβριο που λέω να τα πλύνω&έτσι μαζεύω εντυπώσεις απο εσάς σε πιο θα καταλήξω!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για το ξυρισμα δεν ξερω αλλα το κλυσμα που εφαγα ενηργησε στα 2 λεπτα!Embarassed 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλυσμα κανουν κ για καισαρικη;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι 27 με το καλό στους 9 μήνες!!! Καλά ψώνια αύριο!Very Happy 

Kορίτσια ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη γι΄αυτό που θα ρωτήσω αλλά μου δημιουργήθηκε η απορία... Μετά το κλίσμα πας τουαλέτα σα να σε έχει πειράξει το φαγητό ή κανονικά;

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαιμου και στην καισαρικη ειδικα γενικα στις επεμβασεις
παραμυθενια σαν να σε πειραξε το φαι να κρυωσες να εφαγες ληγμενο γαλα και να νηστευες 50 μερες απο λαδι και ξαφνικα εφαγες αρνι τιγκα στο λιπος!χαχαχα!αστα το λεγομενο κοψιμο!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 25 534787 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Μαράκι 27 με το καλό στους 9 μήνες!!! Καλά ψώνια αύριο!Very Happy 

Kορίτσια ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη γι΄αυτό που θα ρωτήσω αλλά μου δημιουργήθηκε η απορία... Μετά το κλίσμα πας τουαλέτα σα να σε έχει πειράξει το φαγητό ή κανονικά;

Κάπως έτσι .....αδειάζεις όμως μια και τέλος ....

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι27 έγραψε:Καλημέρα μανούλες!!!Πως είστε????

Εγώ μόλις έβγαλα το φαγάκι μου, κοτοπουλο με πατατουλες,έκοψα&σαλάτα&περιμένω τον σύζυγο απο την δουλειά!

Σήμερα μπήκα στον 7οΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 25 654316 &αυριο πάω για ψώνιαΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 25 654316 !!!!Άντε να περάσει η μέρα...

Ξέρω πως όπως&να έχει σου κάνουν κλίσμα οπότε γτ να ταλαιπωρούμαστε2 φορές, όπως είπε&η παραμυθένια!!!

Όσο για το πλύσιμο δ έχω καταλήξει ακόμα, έχω ακόμα μέχρι τον Σεπτέμβριο που λέω να τα πλύνω&έτσι μαζεύω εντυπώσεις απο εσάς σε πιο θα καταλήξω!
με το καλο στον 9 τελειομηνη!παρολο που ψωνισα ζηλευω και θελω και αλλα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το καλο ειναι οτι πας ανετα μονη τουαλετα οποτε μην αγχωνεστε ειναι διπλα αλλα εχετε προχειρα μωρομαντηλα γιατι μπανιο μετα δεν μπορουμε να κανουμε οποτε ειμαστε ετοιμες!το βασικο ειναι οτι σου φευγει το αγχος μη σου φυγει τιποτα γιατι εμενα ο γιατρος οταν μου ελεγε να σπρωξω για να καταλαβω πως μου ειπε σαν να πας τουαλετα οποτε χρειαζεται αλλα δεν ειναι τιποτα ουτε κααλαβαινεις κατι ιδιαιτερο οταν στο κανουν

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eμενα κοριτσια μεσα στην τουαλετα που μπηκα ειχε και ντουζακι μου ειπαν οι κοπελες μολις τελειωσω να πλυθω καλα....εκαναEmbarassed  πλυθηκα και βγηκα Smile

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:μαιμου και στην καισαρικη ειδικα γενικα στις επεμβασεις
παραμυθενια σαν να σε πειραξε το φαι να κρυωσες να εφαγες ληγμενο γαλα και να νηστευες 50 μερες απο λαδι και ξαφνικα εφαγες αρνι τιγκα στο λιπος!χαχαχα!αστα το λεγομενο κοψιμο!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 25 534787 

Αυτό εννοούσα κι εγώ, απλά προσπάθησα να το θέσω όσο πιο κομψά μπορούσα!!!Laughing Laughing Laughing Laughing 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω καλου κακου εφοδιαστηκα κ με μωρομαντηλα!κ τωρα λέγαμε με την κουνιαδα μου οτι πρεπει να πάρω κ οδοντοβουρτσα-οδοντοκρεμα καινουρια κ να τα έχω μεσα στο νεσεσερ γιατι εκείνη την ωρα τι θα πω στον άντρα μου,γενναω πιασε την οδοντοβουρτσα απο το μπάνιο κ βαλτη στη βαλίτσα;Laughing 
Τι γέλια έχουμε κανει!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα ειχε αλλα αγχωθηκα μη γεννησω αμεσως!αν και σε μενα δεν επαιζε ρολο......ισως να μας το λενε αφου θα περασει απο την περιοχη το μωρο απλα σε μενα δεν υπηρχε λογος...εγω αγχωθηκα μη γεννησω αμεσως και τελικα απο 9 πρωι γεννησα 4 απογευμα και ηταν μονο 500γραμ και ουτεSad παντως γενικα μου αρεσε που ηταν χαλαρα ησυχα και σε προσεχανε πολυ και συνεχεια γενικα επικρατουσε μια ηρεμια που εμενα με βοηθησε πολυ και ψυχολογικα λογω της καταστασης και οι μαιες αφησαν και τον αντρα και τη μαμα μου να με στηριζουνε εκτος απο την ωρα που θα γενναγα ευτυχως γιατι δεν θα αντεχα!βεβαια παλι το ξαναλεω εγω αλλη φαση

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Εγω καλου κακου εφοδιαστηκα κ με μωρομαντηλα!κ τωρα λέγαμε με την κουνιαδα μου οτι πρεπει να πάρω κ οδοντοβουρτσα-οδοντοκρεμα καινουρια κ να τα έχω μεσα στο νεσεσερ γιατι εκείνη την ωρα τι θα πω στον άντρα μου,γενναω πιασε την οδοντοβουρτσα απο το μπάνιο κ βαλτη στη βαλίτσα;Laughing 
Τι γέλια έχουμε κανει!

εννοειται!οχι μονο αυτο πες οτι καπου την ακουμπησες κατα λαθος ή σου επεσε που να εχεις μυαλο να αγορασεις οταν πας σπιτι.εγω παντως επειδη εχω μικρες συσκευασιες απο δωρα σαμπουαν οδοντοκρεμες και τετοια μια χαρα θα τα χρησιμοποιησω και στα σκουπιδια μη τα κουβαλαω!

συγχωρεστε με που σας το ειπα ετσι ωμα αλλα για να γελασουμε και να μην το σκεφτεστε αγχωτικα!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Εγω καλου κακου εφοδιαστηκα κ με μωρομαντηλα!κ τωρα λέγαμε με την κουνιαδα μου οτι πρεπει να πάρω κ οδοντοβουρτσα-οδοντοκρεμα καινουρια κ να τα έχω μεσα στο νεσεσερ γιατι εκείνη την ωρα τι θα πω στον άντρα μου,γενναω πιασε την οδοντοβουρτσα απο το μπάνιο κ βαλτη στη βαλίτσα;Laughing 
Τι γέλια έχουμε κανει!

εννοειται!οχι μονο αυτο πες οτι καπου την ακουμπησες κατα λαθος ή σου επεσε που να εχεις μυαλο να αγορασεις οταν πας σπιτι.εγω παντως επειδη εχω μικρες συσκευασιες απο δωρα σαμπουαν οδοντοκρεμες και τετοια μια χαρα θα τα χρησιμοποιησω και στα σκουπιδια μη τα κουβαλαω!

συγχωρεστε με που σας το ειπα ετσι ωμα αλλα για να γελασουμε και να μην το σκεφτεστε αγχωτικα!
Αρα καλα τα λέμε!πηρα κ σαμπουαν κ αφρολουτρο μικρές συσκευασίες απο τα fresh line .αν κ απ οτι ακούω δεν θα με αφήσουν για καμία δεκαπενταρια μερες να πλυθω ολόκληρη λογω της τομης.τοπικα κι εγω σαν τα μωρα!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι κοριτσια ολα καινουρια στη βαλιτσα!
Να εχετε και την τσαντα σας ετοιμη με κινητο κτλ κτλ αλλα να την παρει η μητερα η πεθερα η αδερφη καποιος εκτος απο το συζυγο ο οποιος θα ειναι μαζι σας.
Η βαλιτσα παει απευθειας στο δωματιο μολις γινει η εισαγωγη!
Επισης αυτες που δεν θελουν να φωτογραφηθουν τα μωρα τους το υπογραφουν απο πριν στα χαρτια που δινουν κατα την εισαγωγη!
Σαμπουαν κτλ ειχα παρει και εγω μαζι αλλα δεν τα ανοιξα καν σου παρεχουν τα παντα και τα καλυτερα Smile
Στο λητω λατρεψα το frezyderm foam για την ευαισθητη περιοχη!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σοφακι εσυ φυιολογικα γεννησες δεν θυμαμαι?
αυτο που λες μου το δωσανε δειγμα κανει να πλενομαστε απο κατω με τετοιο ή με κανενα τυπου betadine?

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι φυσιολογικα!Ειναι αφρος της frezyderm για την υγιεινη της ευαισθητης περιοχης!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οποτε εχεις εμπειρια!μετα λενε 3-4 μερες δυσκολευεσαι να κατσεις απο τα ραμματα.κανεις αμεσως μπανιο?γιατι εγω τοτε ειχα υδρωσει πολυ!

για πες και αυτο που με ενδιαφερει:πιο πολυ πονουσες στη διαρκεια ή οταν εβγαινε η μικρη?την τομη στην κανει ο γιατρος η γινεται μονη της κατα την εξωθηση?

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:οποτε εχεις εμπειρια!μετα λενε 3-4 μερες δυσκολευεσαι να κατσεις απο τα ραμματα.κανεις αμεσως μπανιο?γιατι εγω τοτε ειχα υδρωσει πολυ!

για πες και αυτο που με ενδιαφερει:πιο πολυ πονουσες στη διαρκεια ή οταν εβγαινε η μικρη?την τομη στην κανει ο γιατρος η γινεται μονη της κατα την εξωθηση?

Αρχικα να σου πω οτι εκανα επισκληριδιο απο την στιγμη που την εκανα με 3 διαστολη σε μιση ωρα ειχα τελεια διαστολη εκανα τρια σετ αναπνοων και η Αλεξια ηταν πανω στην κοιλια μου!!!

Τομη μου εκανε ο γιατρος 2 ραμματα!Την ωρα που αρχιζει η εξωθηση ενιωθα σαν να θελω να κανω κακα μου και να πρεπει να σπρωξω!Ενιωθα τα παντα χωρις να ποναω! Τα παντα ομως!

Αυτο που με τσακισε ειναι η πρωτη φορα στην τουαλετα αφου πηγα στο δωματιο...τρελο τσουξιμο...ξερεις σου βαζουν ουροκαθετηρα μετα την επισκληριδιο για αυτο!

Μιλαμε βελαξα πιο πολυ κ απο τους πονους πριν την ενεσουλα!

Τις πρωτες 2-3 μερες πονουσα λιγο ...λογικο αν σκεφτεις τι εγινε εκει κατωEmbarassed Embarassed Embarassed  και κυριως την ωρα των θηλασμων γιατι κανει συσπασεις η μητρα η οποια προσπαθει να παρει τη θεση της παλι...οπως και ολα τα αλλα δλδ.

Μπανιο κανεις ναι!Νομιζω χωρις να ειμαι απολυτα βεβαιη εκανα το απογευμα.Γεννησα πρωι πρωι!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα ρε σοφακι μια χαρα!η διαστολη ομως δεν ειχε σχεση με την επισκληριδιο απλα εκανες αμεσως ε?σου ευχομαι και τωρα να γεννησεις ακομα πιο ευκολα!το τσουξιμο το ειχα και εγω υπεφερα!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, γιατι βάζουν ουροκαθετηρα; Ειναι απαραίτητος; Επίσης οταν λέτε γα τομή, μιλάτε για την γνωστή επισιοτομη;
Έχω διαβάσει οτι αυτή γίνεται μόνο αν χρειαστει αλλα απ´ οτι έχω καταλάβει την κάνουν όλοι οι γιατροί για να ξεμπερδεύουν... Τι κρίμα. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 25 534787 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιαυτη λεμε εβινακι αυτο δεν το ηξερα οτι δεν ειναι απαραιτητη προφωνως στο σοφακι εβαλαν καθετηρα γιατι με την επισκληριδιο δεν θα καταλαβαινε ποτε θελει να ουρησει μεχρι να φυγει η ναρκωση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις