Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
481 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 481 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:μια χαρα σε βρισκω παραμυθενια!οργανωση φουλ!το αρκαδι εχει ιδιαιτερη μυρωδια αλλα κραταει παρα πολυ εγω ανοιξα τη βαλιτσα απο περυσι και μυριζανε ακομα εντονα!
για το baby planet διαβασα σε ενα φορουμ με μαμαδες που ψαχνονται οικολογικα οτι ειναι φουλ στα χημικα αλλα και παλι ποιο δεν ειναι?
ολα θα τα δοκιμασουμε!

Παρθένος γαρ!

Αλήθεια αυτό διάβασες για το baby planet; Και υποτίθεται πως είναι οικολογικά... Crying or Very sad Πάντως η μυρωδιά του ήταν υπέροχη...

Τώρα μένει να καθαρίσω να συρτάρια με νερό και ξύδι για να μπουν τα ρουχαλάκια μόλις πλυθούν και σιδερωθούν.Very Happy 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παραμυθένια κι εγώ παρθένος είμαι. Πότε είσαι; Εγώ 19/09.
Καλά σήμερα έχουμε διακοπή νερού από το πρωί και θα έρθει μάλλον το μεσημέρι. Έλεος μέσα στη ζέστη.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria-lar έγραψε:Παραμυθένια κι εγώ παρθένος είμαι. Πότε είσαι; Εγώ 19/09.
Καλά σήμερα έχουμε διακοπή νερού από το πρωί και θα έρθει μάλλον το μεσημέρι. Έλεος μέσα στη ζέστη.

Κι εσύ παρθενάκι; Είμαι 13/9.
Διακοπή νερού ε; Κουράγιο!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω απο τη μια ψαχνω και εγω για οικολογικα απο την αλλη τιποτα δεν πιστευω πια!αν ηξερα τα βλαβερα συστατικα θα διαβαζα επι τοπου κια θα διαλεγα αλλα και παλι καθε μερα κατι βγαινει!τι να πω...εγω το baby planet το χρησιμοποιουσα στα δικα μας γιατι μου αρεσε αλλα τωρα αστα...γιατι το αρκαδι ξερουμε σιγουρα οτι ειναι καθαρο?οτι μας βρει!
αντε κοντευει ο καιρος εγω αυριο μπαινω στον 8 σε ενα μηνα περιπου θα κοψω το ραμμα αρα ειμαι στην τελικη ευθεια!
μου εμειναν ο αποστειρωτης και το φαρμακειο και η βαλιτσα του νοσοκομειου!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bini έγραψε:δεν ξερω απο τη μια ψαχνω και εγω για οικολογικα απο την αλλη τιποτα δεν πιστευω πια!αν ηξερα τα βλαβερα συστατικα θα διαβαζα επι τοπου κια θα διαλεγα αλλα και παλι καθε μερα κατι βγαινει!τι να πω...εγω το baby planet το χρησιμοποιουσα στα δικα μας γιατι μου αρεσε αλλα τωρα αστα...γιατι το αρκαδι ξερουμε σιγουρα οτι ειναι καθαρο?οτι μας βρει!
αντε κοντευει ο καιρος εγω αυριο μπαινω στον 8 σε ενα μηνα περιπου θα κοψω το ραμμα αρα ειμαι στην τελικη ευθεια!
μου εμειναν ο αποστειρωτης και το φαρμακειο και η βαλιτσα του νοσοκομειου!

Όλα χημικά πιστεύω ότι έχουν. Άσε που δεν είμαι σίγουρη ότι γράφουν και την αλήθεια στις ετικέτες τους για τα συστατικά.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βινάκι μου η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω κι αν κάνει να τα ψειρίζουμε τόσο. Αργά η γρήγορα θα έρθουν σε επαφή με χημικά, το θέμα είναι να έχουν αναπτύξει και έναν ανθεκτικό οργανισμό...
Πάντως σε βρίσκω πολύ οργανωμένη! ΜΠΡΑΒΟ!!!

Κι εγώ σήμερα 4 του μήνα, βάσει της ΠΗΤ της β' επιπέδου που μου είπε και να κρατήσω ο γιατρός μπαίνω στον 8ο!!! Βάσει της πρώτης εκτίμησης έχω μερικές μερούλες ακόμη... Αλλά δε βιάζομαι! Αύριο θα πάρω και το γιατρό μας να τον επισκεφτούμε. Εύχομαι να είναι όλα καλά...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, κοριτσούδια!
Πλυντήρια διαβάζω και ζηλεύω!

Η κόρη έχει χαρεί που είναι διακοπές και κάνει διπλές κωλοτούμπες!
Έφαγα πρωινό φουλ έξτρα μπας και καταφέρω και πάω τουαλέτα. 4η μέρα στουμποκώλ σήμερα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 24 534787 

Σμουτς!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:Καλημέρα, κοριτσούδια!
Πλυντήρια διαβάζω και ζηλεύω!

Η κόρη έχει χαρεί που είναι διακοπές και κάνει διπλές κωλοτούμπες!
Έφαγα πρωινό φουλ έξτρα μπας και καταφέρω και πάω τουαλέτα. 4η μέρα στουμποκώλ σήμερα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 24 534787 

Σμουτς!

Ωχ ασε κι εγώ τα ίδια. Φταίει και το σίδηρο. Καλά να περάσετε!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα καλημέρα!
Παραμυθένια αρχίσεις δουλιτσες ε;εγω με αρκαδι τα επλυνα δεν πολυμυριζουν.αλλα κ ποσες μυρωδιές να εχει πανω του ενα μωρο;των ρούχων,της κρεμουλας για τον πωπο ,της ενυδατικης;
Εγω έχω ακόμη ,σουτιέν θηλασμου που δεν βρήκα,φαρμακείο,κ συρταριερα..

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια τσούπρες!!!Παρακοιμήθηκα σήμερα μου φαίνεται!!!
Τι κάνετε εσείς?Βλέπω μιλάτε για μπουγάδες!

Παραμυθένια μου καλό πλύσιμο!!!τιπς και συμβουλές δεν έχω να σου δώσω αφού και γω δεν έχω ιδέα πως θα τα πλύνω είναι και 8κιλο το πλυντίριο μου και δεν θα γεμίζει με τίποτα με τα τοσοδούλικα ρουχαλάκια!!!

Τα απορυπαντικά είναι όλα τινγκα στα χημικά κατά την γνώμη μου....εγώ προδέρμ θα πάρω και ο θεός βοηθός!!!

Σήμερα θα πάω στην πεθερά για φαγητό και θα γυρίσουμε απόγεμα.Εσείς θα κάνετε καμιά βολτούλα???

Τζούλι μου πως είσαι σήμερα?Καλύτερα??

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Καλημέρα, κοριτσούδια!
Πλυντήρια διαβάζω και ζηλεύω!

Η κόρη έχει χαρεί που είναι διακοπές και κάνει διπλές κωλοτούμπες!
Έφαγα πρωινό φουλ έξτρα μπας και καταφέρω και πάω τουαλέτα. 4η μέρα στουμποκώλ σήμερα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 24 534787 

Σμουτς!


Καλές βουτιές Ιωάννα!!!Φυσάει πολύ εκεί??
Να περάσετε τέλεια!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:Καλημέρα, κοριτσούδια!
Πλυντήρια διαβάζω και ζηλεύω!

Η κόρη έχει χαρεί που είναι διακοπές και κάνει διπλές κωλοτούμπες!
Έφαγα πρωινό φουλ έξτρα μπας και καταφέρω και πάω τουαλέτα. 4η μέρα στουμποκώλ σήμερα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 24 534787 

Σμουτς!

Καλα να περάσετε.εμεις κανουμε σχέδια για τον 15αυγουστο.θα εχουν έρθει κ οι γονείς μου κ στο χωριό της πεθερας μου θα ειναι μαζεμένα πολυ σόι κ θα σουβλισουν,λέμε με τον άντρα μου αν ειμαστε καλα να πάμε το πρωι κ το απογευμα να φύγουμε ,στο Σπιτι της γιαγιάς θα γινει το νταβαντουρι.
Τελευταία βόλτα πριν γέννησω !

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζηλευω!θελω και εγω!μπανακι μανακι!καλα μου θυμησες μαιμου θελω και εγω σουτιεν!κοριτσακια μου μια χαρα μας βλεπω!αλλα αρχισε η ζεστη παλι!
συμφωνω παραμυθενια λιγο στην αρχη προστασια και μετα πρεπει να παρουν αντισωματα!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!! Εδω φυσάει λιγάκι, δεν έχει τραγική ζέστη.
Παραμυθενια και Μαρακι Λάρισας, βάλτε κι εμένα στο τιμ των παρθενων!
Αγχος μόνιμο για να γίνουν ολα τέλεια.
Περί μπουγαδας ο λόγος ε; Εγω την επόμενη βδομάδα θα ασχοληθώ με λινα και απορρυπαντικά καθώς και με φαρμακευτικά είδη.
Λέω να τελειώσω το δωμάτιο αυτή τη βδομάδα.
Ιωάννα καλές βουτιές!!! Οσο για το θεμα της τουαλέτας κορίτσια, εγω μόλις άρχισα το σίδηρο και το μαγνήσιο, τι να πω;;;;
Ακριβως το αντιθετο. Ανοιξαν οι ουρανοί.... Embarassed

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ζουζουνες!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 24 654316 τι κάνετε;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria-lar έγραψε:
ioazon έγραψε:Καλημέρα, κοριτσούδια!
Πλυντήρια διαβάζω και ζηλεύω!

Η κόρη έχει χαρεί που είναι διακοπές και κάνει διπλές κωλοτούμπες!
Έφαγα πρωινό φουλ έξτρα μπας και καταφέρω και πάω τουαλέτα. 4η μέρα στουμποκώλ σήμερα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 24 534787 

Σμουτς!

Ωχ ασε κι εγώ τα ίδια. Φταίει και το σίδηρο. Καλά να περάσετε!

Κοριτσάκια μου εγώ που δεν είχα κανένα μα κανένα πρόβλημα αρχικά, πλέον πάω ανά 2 ημέρες στην τουαλέτα. Για δοκιμάστε 1-2 ακτινίδια το βράδυ, πριν κοιμηθείτε. Είναι αρκετά αποτελεσματικά!
Ιωάννα καλές βουτίτσες!!!

maraki_iraklio έγραψε:
Παραμυθένια μου καλό πλύσιμο!!!τιπς και συμβουλές δεν έχω να σου δώσω αφού και γω δεν έχω ιδέα πως θα τα πλύνω είναι και 8κιλο το πλυντίριο μου και δεν θα γεμίζει με τίποτα με τα τοσοδούλικα ρουχαλάκια!!!

Τα απορυπαντικά είναι όλα τινγκα στα χημικά κατά την γνώμη μου....εγώ προδέρμ θα πάρω και ο θεός βοηθός!!!

Σήμερα θα πάω στην πεθερά για φαγητό και θα γυρίσουμε απόγεμα.Εσείς θα κάνετε καμιά βολτούλα???

Κι εμένα 8κιλο είναι και τα ρουχαλάκια είναι μια σταλιά. Τα ομαδοποίησα κιόλας οπότε πόσο να γεμίσει;

Το προδέρμα χρησιμοποιώ κι εγώ αλλά ο άντρας μου θέλει λέει κάτι που να μυρίζει πιο έντονα μωρουδίλα!Laughing 
Καλά να περάσετε στην πεθερούλα. Εμείς θα φάμε σπιτάκι αν και με ζάλισε ο Παραμυθένιος να πάμε έξω για φαγητό αλλά κάνει τόση ζέστη που δεν αντέχεται!

evini7 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!! Εδω φυσάει λιγάκι, δεν έχει τραγική ζέστη.
Παραμυθενια και Μαρακι Λάρισας, βάλτε κι εμένα στο τιμ των παρθενων!
Αγχος μόνιμο για να γίνουν ολα τέλεια.
Περί μπουγαδας ο λόγος ε; Εγω την επόμενη βδομάδα θα ασχοληθώ με λινα και απορρυπαντικά καθώς και με φαρμακευτικά είδη.
Λέω να τελειώσω το δωμάτιο αυτή τη βδομάδα.
Ιωάννα καλές βουτιές!!! Οσο για το θεμα της τουαλέτας κορίτσια, εγω μόλις άρχισα το σίδηρο και το μαγνήσιο, τι να πω;;;;
Ακριβως το αντιθετο. Ανοιξαν οι ουρανοί.... Embarassed

Είμαστε 3 παρθενάκια λοιπόν!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 24 328109 
Με το καλό να τελειώσεις το δωματιάκι και να ασχοληθείς και με τα υπόλοιπα!Very Happy 
Όσο για το θέμα της τουαλέτας είσαι πολύ τυχερή!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα καλημέρα!

Σήμερα παρά κοιμήθηκα κ εγώ! Αύριο επιστρέφει το λουλούδι μου πρώτα ο Θεός μετά από μια εβδομάδα σχεδόν ...ε να κάτσει κ λίγο σπίτι της η γιρλου ,μέχρι την άλλη εβδομάδα που θα κατεβούμε μαζί :-)

Βέβαια θα πρέπει να σηκωθώ πρωί πρώι να παω ικα κ οαεδ...

Με έπιασε μια καουρα χθες κορίτσια!!!!! Τι είχα φάει για βραδινό? Μια αλαδοτη πίτα με 2 κομμάτια ντομάτα 1 κομμάτι φετα κ 5 πατατουλες . Γυρνάνε σπίτι κ ρίχνω 2 ρουκέτες.......

Κορίτσια μη το ψαχνετε εγώ δοκίμασα κ βιολογικές μπάλες κ βιολογικα γενικά ....κατέληξα πως όλα χημικά είναι . Μέχρι πριν 3 μήνες που μετά από προτροπή του δερματολόγου άρχισα να της βάζω σκιπ πανίσχυρο μικρό κ σε εμάς της έβαζα baby planet . Τώρα πήρα πρόδερμ γιατί δεν είχε baby planet στο σούπερ.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς και τα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Παραμυθένια μου εγώ ένα παραθαλάσσιο ταβερνάκι θα το προτιμούσα να σου πω την αμαρτία μου αλλά ο πρίγκιπας μου δουλεύει στο μαγαζί του δίπλα στην πεθερά οπότε θα περιοριστώ!!!

Από τουαλέτα καλά πάω και γω...μέρα παρά μέρα έχουμε ραντεβού!Με βοήθησαν πολύ και τα All Bran που τρώω πρωινό!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Καλημέρα καλημέρα!

Σήμερα παρά κοιμήθηκα κ εγώ! Αύριο επιστρέφει το λουλούδι μου πρώτα ο Θεός μετά από μια εβδομάδα σχεδόν ...ε να κάτσει κ λίγο σπίτι της η γιρλου ,μέχρι την άλλη εβδομάδα που θα κατεβούμε μαζί :-)

Βέβαια θα πρέπει να σηκωθώ πρωί πρώι να παω ικα κ οαεδ...

Με έπιασε μια καουρα χθες κορίτσια!!!!! Τι είχα φάει για βραδινό? Μια αλαδοτη πίτα με 2 κομμάτια ντομάτα 1 κομμάτι φετα κ 5 πατατουλες . Γυρνάνε σπίτι κ ρίχνω 2 ρουκέτες.......

Κορίτσια μη το ψαχνετε εγώ δοκίμασα κ βιολογικές μπάλες κ βιολογικα γενικά ....κατέληξα πως όλα χημικά είναι . Μέχρι πριν 3 μήνες που μετά από προτροπή του δερματολόγου άρχισα να της βάζω σκιπ πανίσχυρο μικρό κ σε εμάς της έβαζα baby planet . Τώρα πήρα πρόδερμ γιατί δεν είχε baby planet στο σούπερ.

Σοφάκι μου και γω τελευταία έχω πολύ συχνά καούρες!!!Rolling Eyes  και μου λένε το κλασσικό:βγάζει μαλλιά το μωρό!!!χιχι

Δεν πήρες χαμπάρι χτες που σου έγραψα το πρωί στο άλλο μας θεματάκι για τις 100 μέρες ε?Σου εύχομαι και από εδώ λοιπόν να φτάσεις με το καλό και στους 9!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι Μαρακι δεν το είδα :-(

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου να είσαι καλά και εσυ κ όλες μας το ίδιο :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Όσο για τα μαλλιά......τρίχες.....ειναι ψηλά τα μαμουνια κ δυσκολευόμαστε στην πεψη !

Αφήστε που δύο τρεις μέρες με πιάνουν κραμπες το βράδυ ....και παίρνω μαγνησίο...τι να πω!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ μένα με πιάνουν κραμπες.το είπα στο γιατρο κ μου είπε να πινω το μαγνήσιο,λες κ δεν το πινω!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά, τακτοποιώ τα ρούχα μας στο δωμάτιο και ο δικός μου έχει πάρει 4 φόρμες μακριές και 2 παντελόνια. affraid 
Μάλλον πρέπει να αρχίσω να του ετοιμάζω εγώ τη βαλίτσα!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:Καλά, τακτοποιώ τα ρούχα μας στο δωμάτιο και ο δικός μου έχει πάρει 4 φόρμες μακριές και 2 παντελόνια. affraid 
Μάλλον πρέπει να αρχίσω να του ετοιμάζω εγώ τη βαλίτσα!
Ε ναι,δεν νιώθουν...

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!

Τελειώνω το φαγάκι μου, μοσχαράκι λεμονάτο με πατατούλες σήμερα.
Ο ύπνος γίνετε όλο κ πιο δύσκολος, αργώ να κοιμηθώ, να μην μιλήσω για την τουαλέτα κ πόσες φορές σηκώνομαι το βράδυ κ άντε πάλι να ξανακοιμηθώ...

Εγώ απο κράμπες δεν έχω τίποτα, καούρα δεν έχω νιώσει ποτέ στη ζωή μου. Λίγο η μέση αρχίζει να με ενοχλεί που δεν είχα ποτε πρόβλημα.

Σοφάκι καλώς να δεχτείς την κόρη αύριο, σου έλειψε ε?

Εγώ κατέληξα στο ariel baby, επειδή γενικώς μου αρέσει το ariel.
Απο Τετάρτη πάμε Λάρισα, οπότε θα πάω κ εγώ για ψώνια κ θα αρχίσω να πλένω.
Αντε γιατί ζήλεψα λίγο με τα πλυντήρια σας σήμερα..

Προσθέστε κ εμένα στην παρέα των Παρθένων 29/8!!!

Ιωάννα άσε τις δουλειές με τις βαλίτσες κ πήγαινε να ρίξεις τις βουτιές που μας έταξες!!!!

Εμένα στο θέμα τουαλέτας με βοήθησαν πολύ τα δαμάσκηνα.
Μια που το αναφέραμε όμως θέλω να ρωτήσω κάτι.
Η μαία μας είπε οτι καλό είναι να έχουμε υπόθετα γλυκερίνης ή κλύσμα στο σπίτι κ όταν έρθει η ώρα να το κάνουμε μόνες μας. τι λέτε ?

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμάς το φαγητάκι μας θα αργήσει σήμερα. Κοτόπουλο με πατατούλες στο φούρνο κάνω αλλά ξέχασα να το βγάλω από την κατάψυξη χτες βράδυ, σήμερα αργήσαμε και να σηκωθούμε... Ευτυχώς που υπάρχει ο μικροκυμάτων!

Ιφι μου κάπου είχε μπει στο φόρουμ ένα τέτοιο θεματάκι και είχα διαβάσει πως έτσι κι αλλιώς στο μαιευτήριο σου κάνουν οπότε μήπως πέσεις "θύμα" 2 κλισμάτων;;; Μάλιστα έγραφαν ότι και ξυρισμένη να πας πάλι σε ξυρίζουν... Τι να πω, δεν ξέρω... Μάλλον θα μπορούσε να βοηθήσει μια ήδη μανούλα.

(κλίσμα σου κάνουν και μετά πας τουαλέτα ε; Πόσο άμεσα; Συγχωρέστε με για την άγνοια αλλά πραγματικά δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το θέμα...Embarassed )

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις