Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
426 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 426 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Julie85 έγραψε:η γυναικολογος ειπε να τα κόψω- ελαττωσω στο ελάχιστο εως την δευτερα που θα κανω την καμπύλη και μετα αναλογα με τα αποτελεσματα θα με δει ενδοκρινολογος μου ειπε...
εγω την μετακομιση Ξανθη-Καβάλα την έκανα Ιούνιο 2011 όντας έγκυος 2 μηνών... πολύ λούκι και κουραση, όμως παλευοταν... τωρα σε τοσο προχωρημενη εγκυμοσυνη δε θα την παλευα με τιποτα!!! χαρά στο κουράγιο σας κοριτσια!!!
αυριο πρωι πρωι θα εχω γυναικα να μου καθαρισει (νιωθω τόσο άσχημα να καθομαι και αυτη να καθαριζει...ποσο άβολο θα ειναι??) και ετσι εστειλα τον μικρό στην πεθερά μου να μεινει εκει το βραδυ...!!!εχει μεινει εκει άλλη μία φορά όταν πηγαμε λονδίνο τον φεβρουάριο Sadγιατι νιώθω λες και τον εστειλα ξερω γω φαντάρο???ελεος...στη γιαγιά του στο χωριο τον εστειλα για ενα βραδυ... γτ νιωθω ετσι???


χαχαχαχαχαχαχαχα
Τζούλι που να παντρευτεί κιόλας και να τον πάρει καμια τσαπερδόνα μακρυα τι έχει να γίνει.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie κοριτσαρα η μπουμπου σου!μπραβο!
Ξυπνησα κ είμαι έτοιμη να αντιμετωπίσω τις δυσκολίες των διαταγών!Laughing 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 50580  για την κοράκλα!
Ορίστε, μάνι μάνι τα 2 κιλάκια της ανήκουν!
Άρα τα υπόλοιπα δέκα μετράμε! Razz 
Μα τι τιμές είχε η καμπύλη σου και στα έκοψε όλα μεμιάς??

Κι εσύ γυναίκα ε? εγώ την έχω καταβρεί με τον μπαμπά μου...ναι όσο παράξενο κι αν ακούγεται, ξέρει πόσο τα ψειρίζω και μου τα κάνει όπως θέλω!
Βοηθάει κι η διδυμούλα μου και στην πένα το σπίτι!

Περιμένουμε και το Σοφάκι τώρα να μας φέρει τα ευχάριστα από το κοριτσάκι της!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας γραφω γρηγορα απο το κινητο....ολα καλα δοξα το Θεο 1036 γρ η νεραιδουλα κ ναι ναι μου μοιαζει. Θα μπω το βραδυ να δω κ τα δικα ςας νεα .

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria-lar έγραψε:
χαχαχαχαχαχαχαχα
Τζούλι που να παντρευτεί κιόλας και να τον πάρει καμια τσαπερδόνα μακρυα τι έχει να γίνει.
E OXI!!!! ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟΠΙΚ "ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΕΘΕΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ???ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ!!!" χαχχαχαχα ενταξει, ο ερωτας με τον γιο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! Μη λεω μεγαλα λογια βεβαια, γτ ερχεται κ η κορη...!!!
Razz 

Maimou2009 έγραψε:Julie κοριτσαρα η μπουμπου σου!μπραβο!
Ξυπνησα κ είμαι έτοιμη να αντιμετωπίσω τις δυσκολίες των διαταγών!Laughing 
χαχαχαχα Μαιμουδιτσα πες μας πως πηγε η όλη φαση???ησουν τελικα αυστηρη???

evini7 έγραψε:Julie  Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 50580  για την κοράκλα!
Ορίστε, μάνι μάνι τα 2 κιλάκια της ανήκουν!
Άρα τα υπόλοιπα δέκα μετράμε! Razz 

Ε, ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ 2 Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ, 1 Ο ΛΩΡΟΣ, 5 ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2 Η ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ...ΝΑ ΤΑ!!!ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ χαχαχαχαχα

Μα τι τιμές είχε η καμπύλη σου και στα έκοψε όλα μεμιάς??
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ..89 ΝΗΣΤΕΙΑΣ, 210 ΜΕΤΑ ΑΠΟ 60' ΚΑΙ 221 ΜΕΤΑ ΑΠΟ 120' Sad 

Κι εσύ γυναίκα ε? εγώ την έχω καταβρεί με τον μπαμπά μου...ναι όσο παράξενο κι αν ακούγεται, ξέρει πόσο τα ψειρίζω και μου τα κάνει όπως θέλω!
Βοηθάει κι η διδυμούλα μου και στην πένα το σπίτι!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΒΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ(Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ), ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΖΟΡΙΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΜΕΤΑ, Κ ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΥΝΑΙΚΑ...ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΣΤΙΣ 20:00 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗ ΤΡΙΤΗ...ΔΕ ΤΟ ΠΟΛΥΚΟΒΩ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ??ΟΠΟΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΚΩΝ/ΝΟ ΣΕ ΛΙΓΟ(ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ) Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 328109 


sophia έγραψε: Σας γραφω γρηγορα απο το κινητο....ολα καλα δοξα το Θεο 1036 γρ η νεραιδουλα κ ναι ναι μου μοιαζει. Θα μπω το βραδυ να δω κ τα δικα ςας νεα .
Μπραβο Σοφάκι!!!ειδες ολα καλα!!!!σου μοιαζει???και η Αλέξια??? ρε κοριτσια εμενα ο μικρός είναι ΙΔΙΟΣ ο μπαμπας του. σε φωτογραφιες απο ιδια ηλικια, δε καταλαβαινεις ποιος ειναι ποιος... και μου φανηκε και η μικρη ιδια σημεραΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 534787 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω τωρα ειδα λετε και για κιλα???? +++7 Sad

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε:Πω πω τωρα ειδα λετε και για κιλα???? +++7 Sad


Κι εγώ +6.5 είμαι.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε: Σας γραφω γρηγορα απο το κινητο....ολα καλα δοξα το Θεο 1036 γρ η νεραιδουλα κ ναι ναι μου μοιαζει. Θα μπω το βραδυ να δω κ τα δικα ςας νεα .

Το πιάσαμε το κιλό Σοφάκι. Μπράβο!!! Μεγαλώνουν τα λουλούδια μας. Πότε θα περάσει ο καιρός δε θα το καταλάβουμε.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μονο εγώ και η Popisofia (αν θυμαμαι καλα) χτυπησαμε διψήφιο?????
Η μαιμου δε μετραει γτ εχει δύο μωρά στην κοιλια....

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:Μονο εγώ και η Popisofia (αν θυμαμαι καλα) χτυπησαμε διψήφιο?????
Η μαιμου δε μετραει γτ εχει δύο μωρά στην κοιλια....

Gkouxou gkouxou! Hello...... Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 4872 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evini7 έγραψε:
Julie85 έγραψε:Μονο εγώ και η Popisofia (αν θυμαμαι καλα) χτυπησαμε διψήφιο?????
Η μαιμου δε μετραει γτ εχει δύο μωρά στην κοιλια....

Gkouxou gkouxou! Hello...... Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 4872 

xaxaxa εβινακι μου κι εσυ,ε??? join the club honey Razz πάντως αντικειμενικά απο τη φωτο δε φαινεσαι τούμπανο, ενώ εγώ και το Ποπάκι εχουμε κοιλουμπιτσες XL !!!χαχαχα

βινάκι εσυ που ειμαστε με μια μερα διαφορά πόσα κιλά πηρες???? (πες το απαλά...είμαι σε κρίσιμη ηλικία για εμφραγμα!!!!) 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο Σοφακι για την μικρούλα!
Επιχείρηση συρταριερα τελείωσε,συναρμολογηθηκε καθαρίστηκε έκανε τις βόλτες της στο δωμάτιο κ κατέληξε στην κατάλληλη θεση!
Παλι για κιλα λέτε;πείναω κ τι να φάω τέτοια ωρα;κανα κρακερακι λέω!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:
evini7 έγραψε:
Julie85 έγραψε:Μονο εγώ και η Popisofia (αν θυμαμαι καλα) χτυπησαμε διψήφιο?????
Η μαιμου δε μετραει γτ εχει δύο μωρά στην κοιλια....

Gkouxou gkouxou! Hello...... Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 4872 

xaxaxa εβινακι μου κι εσυ,ε??? join the club honey Razzπάντως αντικειμενικά απο τη φωτο δε φαινεσαι τούμπανο, ενώ εγώ και το Ποπάκι εχουμε κοιλουμπιτσες XL !!!χαχαχα

βινάκι εσυ που ειμαστε με μια μερα διαφορά πόσα κιλά πηρες???? (πες το απαλά...είμαι σε κρίσιμη ηλικία για εμφραγμα!!!!) 

ειμαι +7 αλλα με πολυ κοπο!λογω θυροειδη και προληπτικα για σακχαρο!αλλα ειχα αρκετα παραπανισια!

σοφακι μπραβο τελεια νεα!
κοριτσακια σας καληνυχτιζω γιατι αυριο εχω εξετασεις θυροειδη!

μαιμουδακι περιμενω φωτο!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη επιτυχία binaki κι εγω αυριο πρεπει να πάρω τα αποτελεσματα απο τις σημερινές!
Βεβαίως φωτο δεν ξεχνώ !
Καληνύχτα!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βινακι καλη επιτυχία για αυριο!!! κ πραγματικά μπράβο κοριτσάκι μου για τα κιλά!!!!
μαιμουδιτσα καλά αποτελεσματα!!!περιμενουμε φωτογραφίες απο το ζαργανοδωμάτιο!!!
Η μπέμπα κόβει βόλτες στην κοιλιά!!!μάλλον θελει να βγει να παει για clubbing Razz

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα η μια με χτυπάει στα πλευρά κ ποναω λίγο.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ξάπλωσε λίγο μήπως και αλλάξει θέση....αααααχ θα εχουν πιασει κους κους αυτες εκει μεσα βραδιατικα λες???? Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 215994 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JULIE ΟΡΙΣΤΕ ΣΕ ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ Η XL ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ........ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΥΤΕΡΗ... ΝΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΔΙΨΗΦΙΟ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΛΟΥ Κ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ... ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ... ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΝΩ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ... ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΙΤΑ Κ ΕΧΑΣΑ 30 ΚΙΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗ ΚΑΘΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ...

ΟΡΙΣΤΕ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΕΒΑΛΑ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΟ ΕΝΤΥΠΩΣΗ. ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΥΠΕΦΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΗΜΕΡΑ... ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ?

ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΑΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΣΥΓΚΑΤΗΚΟΥΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ... ΕΙΧΑΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ Κ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΡΟΕΚΥΨΕ Κ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ... ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ Κ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΦΕΡΝΟΥΝ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΣΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΣΟΣ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟΣ ΤΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΖΕΙΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΕΛΙΑ Κ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ (ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΒΕΒΑΙΑ) Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΩΜΗ. ΑΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ... ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ Κ ΠΙΘΑΝΟΝ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΚΑΡΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΞΑΝΑΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΤΩΡΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΑΣ Κ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΞΕΡΟΥΜΕ!!! ;-)
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΓΙΝΑ ΛΙΓΟ ΚΥΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εσείς πήγατε για ύπνο εγώ ξύπνησα! Τρύπωσε κ ένας επισκέπτης στο κρεβάτι μου κ έχει χώσει το χέρι μες το αυτί μου :-P

Πόπη τι κιλουμπίνι τέλειο είναι αυτό! Φτου φτου κ πάλι φτου! Καλέ υπάρχει πιο τέλειο από μια κοιλουμπα εγκύου?

Αχ πιανει ο θυρεοειδης σαν δικαιολογία για τα κιλά? Αν πιάνει νά σημειωθεί ότι εχω κ εγώ! Φθηνά τη γλίτωσα πάντως από το γιατρό....ίσως που μας άκουσε να ψιθιριζουμε με τη κυρα μάμη πως θα το πω! 17 με 23 μου είπε να παω για την καμπύλη....100άρα αυτή τη φορά ....ε μη μου λείψει η γλυκά.....μπιαξ!

Μου είπε κ η φιλη μου πως τα κατάφερα είναι ολοφάνερο το βαπτηστηρι της μου μοιάζει! Αν κ μεταξύ μας δεν μπορώ να φανταστώ πως θα είναι! Το Αλεξακι ήταν φωτοτυπία του Κώστα όταν γεννήθηκε! Κωστοφατσα την φώναζαν:-P

Όσο για τη φάση που λέει το Ποπακι λίγο πολύ όλοι την περνάνε. Στην αρχή είναι όλα ροζ τελεία σούπερ καταπληκτικό άλλα σε κάποια φαση λίγο το άγχος λίγο το βυζί που κυκλοφορεί όλη μέρα έξω λίγο η κούραση λίγο το ένα λίγο το άλλο προκαλούν έναν εκνευρισμό! Δεν είναι τραγικα τα πράγματα όμως παλευονται!

Μαιμουδακι με γειά σας. Τελείωσες δλδ? Όλα έτοιμα για τον ζαργανο ερχομό?

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια! Ποπάκι μεγάλη η κοιλίτσα! Φτου φτου!
Δεν γίνεσαι καθόλου κυνική. Μας προετοιμάζεις για κάθε ενδεχόμενο.
Μπράβο Σοφάκι σου μοιάζει η μπουμπού. Η δικιά μου μάλλον θα βγει ίδια ο αντρούλης μου. Έτσι φαίνεται από τη 3d.
Εγώ ξύπνησα πρωί πρωί από τις κλωτσίτσες της μπέμπας και τρέχω συνέχεια για πιπί μου...

Να έχουμε όλες μας μια όμορφη μέρα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 875502 
Φιλάκια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 417472 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα γλυκές μελλουσομανουλίτσες! Πώς μου είστε; Τα μπεμπίνια σας;

Maraki27 αν και καθυστερημένα, να τα εκατοστήσεις κοριτσάκι μου! Του χρόνου με το καλό να σβήσετε τα κεράκια της τούρτας μαζί με το αγοράκι σας! Με γεια και τα πρώτα σας ψώνια, να τα χαρείτε!

Julie μου ξεπεράσατε κι εσείς τα 1500!!! Πω πω κορίτσαρος! Όσο για τη διατροφή σκέψου ότι κόβοντας τους απλούς υδατάνθρακες αποκτάς καλύτερο μεταβολισμό, άσε που είναι καλύτερο για την υγεία... Δες το από τη θετική του πλευρά το πράγμαWink 

Βινάκι και Μαράκι λαρισαίο θα φτιάξετε παιδικό δωμάτιο σε ένα ολοκαίνουργιο σπιτάκι, τι πειράζει κι αν έχει έρθει το μωράκι μέχρι τότε; Γερό να είναι να το χαρεί!Very Happy 

Μαϊμού έτοιμο το δωμάτιο ε; Άντε δώσε διαταγές να μπουν και τα αυτοκόλλητα και βουρ για φωτός!

Σοφία μου ίδια η μαμάκα η πριγκιπέσα σου; Και περάσατε το κιλό!!! Βρε τι κορίτσια θα βγάλει αυτό το θεματάκι!!!Laughing 

Ποπησοφία μου τι ωραία κοιλίτσα!!! Φτου φτου μην τη ματιάσω! Πραγματικά δεν υπάρχει καλύτερη φωτογραφία από την κοιλίτσα μιας μανούλας που κουβαλά και θρέφει ένα μωράκι.

Εβίνακι με το καλό να έρθει η κούνια σας!
Βινάκι καλή επιτυχία σήμερα με την επίσκεψη στο γιατρό!
Μαϊμου καλά αποτελέσματα!
Σβουρίτσα, αν μας διαβάζεις, καλές βουτίτσες!
Τσιριτράκι φιλάκια πολλά σ' εσένα και τη μπεμπούλα σου!

Εμάς μας πήραν από το Λητώ ότι ήρθαν τα επιπλάκια μας και τώρα μένει μόνο να συνενοηθούμε με τη μεταφορική για να τα φέρουν! Χτες μας έδωσαν οι φίλοι μας και τον αποστειρωτή, έφεραν και το λίκνο και οργανωνόμαστε σιγά σιγά!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 328109 

Πω πω, πολυλογία με έπιασε!
Σας φιλώ γλυκά!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!
Παραμυθένια με το καλό και τα έπιπλα!
Πόπη, τι τέλεια φωτογραφία είναι αυτή?
Εσύ φαίνεσαι πολύ έγκυος! Laughing 

Μαράκι-Λαρ, κι εμένα η μπουμπου μοιάζει στον μπαμπά της.
Έβαλε την 3d φωτο της σε κορνίζα στο δωμάτιο που της ετοιμάζω και κάθε φορά που την βλέπουμε αυτό λέμε...!

Προτιμούσα να μου μοιάζει αλλά επιφυλάσσομαι γιατί ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να μας κάνει την ανατροπή όταν τη δούμε Live! χαχα! Very Happy 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕΛΛΟΥΣΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΚΑΛΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ???
ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΟΤΙ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ...
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ Η ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΕΓΩ..... ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ...... ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ ΚΟΡΗ!!! ΧΑΧΑΧΑ!!! ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!Ξυπνήσαμε με τον πρίγκιπα μου κατά τις 9 φάγαμε μαζί το πρωινό μας και με άφησε να πάει για δουλίτσα!!!

Τζούλι μου τι γυναικάρα θα βγάλεις καλέ??Φτου!!!

Σοφάκι μου το πιάσατε το κιλό ε??Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Εμένα η δικιά μου δεν παίζει να έχει πιάσει κιλό!Πιστεύω θα έχει πάει στα 850γρ.Θα δούμε την Τρίτη!!!

Μαιμουδάκι μου ξεκουράστηκες από τις διαταγές???χιχιχι!!!Νομίζω όλες περιμένουμε με πολύ αγωνία τις φωτό!!!Μας έχεις πολύ καιρό στην αναμονή!!!Οι ζαργάνες σου θα ξετρελαθούν με το δωμάτιο τους!!!Καλά αποτελέσματα σήμερα στις εξετάσεις!!!

Ποπάκι μου εγώ τις λατρεύω τις μεγάλες κοιλίτσες!!!Είναι τόσο όμορφο θέαμα!!!Υπέροχη,υπέροχη,υπέροχη!!!!

Βινάκι γλυκό καλά αποτελέσματα και σε σένα κορίτσι μου!!!

Παραμυθένια και Εβίνι με το καλό να έρθουν τα επιπλάκια σας!!!περιμένω και από σας φωτό!!!

Τα φιλία μου και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 417472 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evini7 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!
Παραμυθένια με το καλό και τα έπιπλα!
Πόπη, τι τέλεια φωτογραφία είναι αυτή?
Εσύ φαίνεσαι πολύ έγκυος! Laughing 

Μαράκι-Λαρ, κι εμένα η μπουμπου μοιάζει στον μπαμπά της.
Έβαλε την 3d φωτο της σε κορνίζα στο δωμάτιο που της ετοιμάζω και κάθε φορά που την βλέπουμε αυτό λέμε...!

Προτιμούσα να μου μοιάζει αλλά επιφυλάσσομαι γιατί ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να μας κάνει την ανατροπή όταν τη δούμε Live! χαχα! Very Happy 

Κι εμείς την έχουμε σε κορνίζα. Όλοι μου λένε ότι του μοιάζει. Κι αυτός κοκορεύεται. Ε ρε και είναι ίδια εγω τι έχει να γίνει. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 37 328109 
χαχαχαχαχαχαχα
Γερά να είναι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις