Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
536 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 536 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου!

Καλέ είπα χθες χρόνια πολλά στο Μαρακι αν δεν είπα συγνώμη κ πολύχρονη! Με έναν πόνο κοπέλα μου!

Εχω μια βαρεμαρα κ ένα εκατομμύριο δουλειές.....αφήστε που πρέπει να παω στο οαεδ...μαζί με το Αλεξακι ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΛΛΑΞΑ ΠΑΛΙ ΦΩΤΟ ΦΡΕΣΚΙΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΠΑΡΤΑΡΑΕΙ!!!
ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ???
ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΑΥΤΗ ΕΔΩ... Κ ΟΣΟΙ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ...
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ... ΦΑΛΑΙΝΑ........

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Popisofia έγραψε:ΑΛΛΑΞΑ ΠΑΛΙ ΦΩΤΟ ΦΡΕΣΚΙΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΠΑΡΤΑΡΑΕΙ!!!
ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ???
ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΑΥΤΗ ΕΔΩ... Κ ΟΣΟΙ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ...
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ... ΦΑΛΑΙΝΑ........

Καλέ μην ακούω χαζομάρες. Είσαι μια πανέμορφη εγκυούλα!
Σοφάκι καλό κουράγιο με τις δουλειές.
Κορίτσια μου σας αφήνω πάω τράπεζα και ο θεός βοηθός.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η μία τράπεζα η άλλη ΟΑΕΔ.....ξενέρωμααααα!!!Εγώ ευτυχώς τις έχω γλυτώσει αυτές τις υπηρεσίες!!!Δεν θέλει ο πρίγκιπας μου να πηγαίνω!!!

Τι τρώμε σήμερα?Πείτε καμιά ιδέα!!!!

Ποπάκι εγώ αγαπώ την κοιλίτσα σου!!!είναι τόσο στρογγυλή!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανουλίτσες!!!Τι κάνετε???Τα μπεμπίνια σας???

Ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις ευχές σας!!!Να είστε όλες καλα&κανένα κακό να μην αγγίξει εμάς, τα μπεμπίνια μας&τις οικογένειες μας!!!!

Καλά αποτελέσματα σε όσες έχουν ραντεβού με τους γιατρούς!!Άυριο εγώ πάω να αποτελειώσω τα ψώνια μου&μετά φτιάχνω βαλίτσα...όχι για μαιευτήριο αλλά για ΔΙΑΚΟΠΕΣΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 38 654316 
Επιτέλους ο αντρούλης μου παίρνει άδεια απο βδομάδα&το Σάββατο φεύγουμε!!!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 38 328109 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολισ επεστρεψα και εγω!εδωσα αιμα αλλα ξεχασα τα ουρα...Embarassed 
θα τα παω αυριο
εκανα και μια βολτα αν εχετε orchestra πατε εχει προσφορες και χωρις να εχεις καρτα πηρα φοβερο υπνοσακο βαμβακερο μονο 10 ευρω!
ποπακι τελεια η κοιλιτσα σου!
οι υπολοιπες διαβαζω μια χαρα δωματιακια ετοιμα επιπλακια ερχονται ετοιμες σιγα σιγα!
σοφακι υπομονη με οαεδ....
εγω χθες ειχα ενα πονο χαμηλα...νομιζα θα βγει το μωρο!εσεις εχετε καθολου ενοχλησεις?

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βινάκι μου καλά αποτελέσματα! Ενοχλήσεις ιδιαίτερες όχι, δεν έχω, μόνο κάποιες μέρες που δεν πηγαίνω τουαλέτα με ενοχλεί αριστερά το έντερό μου και κάποιες φορές νιώθω άβολα όταν είμαι όρθια γιατί νιώθω το κεφαλάκι της να κουνιέται χαμηλά. Υγρά βρε κορίτσια έχετε;

Εγώ έκανα δουλίτσες. Τελείωσα και με το σίδερο και τώρα τρώω το σταφυλάκι μου! Μου έχουν μείνει μόνο η πάντα του λίκνου και δύο σετ σεντόνια για την κούνια. Όλα τα άλλα είναι πλυμμένα και σιδερωμένα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 38 328109 

Μαράκι κρητικό κρεατάκι θέλετε να φάτε;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς τα κορίτσια!!!

Τζούλι μου διακοπές!!!Γιούπιιιι!!!Που θα πάτε??

Βινάκι καλά αποτελέσματα!!!Από ενοχλήσεις εγώ έχω μόνο αυτόν τον πολύ ενοχλητικό πόνο στο στέρνο!!!Σαν να μου καρφώνεις μαχαίρι ρε παιδί μου!!!Αλλά όχι κάθε μέρα...ανάλογα την θέση της μπέμπας!!!Σήμερα ας πούμε με έχει τρελάνει!!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια μου εγώ έχω υγρά αλλά όχι όπως ήταν πριν μείνω έγκυος...πιο...νερουλά θα τα πω και άοσμα...αφού φοράω πάντα σερβιετάκι.Με άγχωνε μάλιστα μήπως είναι αμνιακό υγρό αλλά ο ντοκ με καθησύχασε!

Κρεατάκι θα φάμε τελικά...θυμήθηκα εκείνο το κοτόπουλο που είχες βάλει στο φούρνο και ζήλεψα!!!!

Αλήθεια πόσα σετ σεντονάκια πήρες?
Και όσες θα χρησημοποιήσουν παρκοκρέβατο ξέρετε αν θέλει ειδικά σεντονάκια και αν το στρωματάκι του είναι μέσα στην τιμή???

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ κάποια στιγμή είχα πάει άρον άρον στο νοσοκομείο γιατί φοβήθηκα αλλά μου είπαν ότι είναι βλένες και είναι απόλυτα φυσιολογικό απλά τώρα τελευταία νομίζω υπάρχουν ημέρες που είναι περισσότερα.

Θα φτιάξεις κοτοπουλάκι ε; Στο φούρνο; Κι ο Παραμυθένιος αυτό θα φάει, καθώς έχει περισσέψει ενα μπούτι. Εγώ φασολάκια και αυγουλάκι που έχω ημέρες να φάω.

Προς το παρόν έχω πάρει 2 σετ σεντονάκια για το λίκνο, έχω κι ένα από την καλαθούνα που κάνει, συνολικά δηλαδή 3. Για την κούνια έχω πάρει άλλα 2. Δε νομίζω να πάρω άλλα καθώς πιθανότατα θα μου φέρουν. Εξάλλου η κούνια δε θα χρησιμοποιηθεί τόσο στην αρχή. Παρκοκρέβατο θα πάρετε από τώρα; Λογικά πρέπει να του κάνουν τα σεντονάκια της κούνιας.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
Τζούλι μου διακοπές!!!Γιούπιιιι!!!Που θα πάτε??

Mαράκι μας μπέρδεψες κομματάκι...δ πειράζει!!!Θα πάμε σε κτ φίλους μας στον Κορινό(παραλιακά της Κατερίνης)καθώς τα οικονομικά μας δ ενδείκνυνται για πιο μακρινές&πολυτελείς διακοπές!!

Εγώ θα κάνω μια ωραιότατη μακαρονάδα με κόκκινη σάλτσα!

Bini καλά αποτελέσματα...εγώ στα orchestra λέω να βγάλω κάρτα μέλους γτ μ'αρέσουν πολύ τα ρουχαλάκια του&οι τιμές οι κανονικές τσιμπάνε λίγο!!!!

Απο υγρά πάρα πολλά σε σημείο που καθημερινά αλλάζω εσώρουχο σίγουρο μία φορά, μπορεί&δεύτερη!!!Όσο για το σερβιετάκι εμένα η γιατρός μου απαγόρεψε να φοράω& μου σύστησε τη συχνή αλλαγή!!!!Εγώ πήρα παρκοκρέβατο αλλά έχω σκοπό(αν βολευτεί&εκείνος βέβαια)το πρώτο καιρό να το βάζω να κοιμάται στο port bebe

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες πως ειστε?

μαρακι χρονια σου πολλα με το καλο το μωρακι σας..

ποπακι τελεια η κοιλιτσα σου,εγω επαψα να ακουω σχολια,μου λενε οτι εχω μεγαλη κοιλια αλλα τι να κανω να την φαω για να μικρυνει?αι στο καλο πια με την κακια τους,γερα να ειναι και οσο και να φτασουμε δεν μας νοιαζει,αρκει που ο αντρας μου με βλεπει ομορφη,αυτο μου φτανειWink 

το απογευμα θα παμε να κλεισουμε την κουνια και θα την παρω στο σπιτι οταν γεννησω(το εχουμε ετσι εμεις εδω),και αν εχει ερθει το καροτσι μας να το παρουμε,λεω να παρω τον αποστειρωτη της chicco με τις 8 θεσεις αξιζει?

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bini τι τέλεια προσφορά βρήκες!
Να στείλω την αδερφή μου αν είναι, μόνο 10€???
Αχ πόσο θα θελα να μπορούσα να βγω στα μαγαζιά, από το Σάββατο είμαι μέσα...
Η γιατρός με αφήνει, το ένστικτό μου πάλι όχι.
Όσο για τα πονάκια, εγώ έχω. Ακαθόριστα, σε άσχετες χρονικές στιγμές.
Π.χ. όταν είμαι πολύ ώρα όρθια ή καθιστή.
Μόνο ξαπλωμένη ηρεμώ. Αφήστε δε που η μπέμπα είναι μονίμως αριστερα...Γέρνω προς τα αριστερά κορίτσια. Εκεί είναι και ο πλακούντας!
το κεφάλι της τελικά το νιώθω πάνω, κοντά στο στέρνο μου και καμιά φορά νιώθω σουβλιές κάτω χαμηλά. λογικά η σπονδυλική της στήλη ή κανένα πόδι.

Παραμυθένια μου, στην εγκυμοσύνη αυξήθηκαν τα υγρά μου και καμιά φορά ανησυχώ κι εγώ σαν το Μαράκι μην είναι αμνιακό υγρό! Rolling Eyes 

Όσο για φαγητό, μαρίναρα χθες φιλέτα από κοτόπουλο και τώρα τα ψήνω στη λαδόκολα. Με λίγη σαλάτα μια χαρά!

Αχ Πόπη η κοιλιά σου είναι πραγματικά ΤΕΛΕΙΑ!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι καλυτερα να αποφευγετε τα σερβιετακια!το παρκοκρεβατο εχει καποιο στρωμα αλλα νομιζω δεν ειναι για να κοιμαται ειναι για να παιζει υπαρχει ξεχωριστο ειδικο για υπνο νομιζω στα mothercare εχει με 45 ευρω εγω δεν πηρα ακομα μετα τη γεννα γιατι μπορει να θελουν να μου κανουν δωρα αλλα εφοσον θα το χρησιμοποιω και για υπνο σιγουρα θα παρω κανονικο στρωμα τα σεντονακια της κουνιας σιγουρα θα κανουνε

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εβινακι ναι μονο 10 ευρω απο 40!ελπιζω να βρει ειχε και βελουτε αλλα πες της να παρει μονο βαμβακερο αν δεν βρει μην παρει το βελουτε ειναι συνθετικο!

αστερακι οποιος ασχολειται με το αν εινια μεγαλη η κοιλια σου...Twisted Evil Twisted Evil 

μη δινεις σημασια κακιες μια χαρα ειναι και εξαλλου τι θα βγαλουμε ποντικια?πωπω τι κοσμος....
υγρα εχω και εγω ειναι φυσιολογικα πρεπει να υπαρχουνε αρκει να μην αλλαξει η μορφη και η μυρωδια.εμενα παντως οταν εσπασαν τα νερα ειχαν μια παραξενη μυρωδια νομιζω οποτε μην φοβαστε δεν παιζει τετοια περιπτωση

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:εβινακι ναι μονο 10 ευρω απο 40!ελπιζω να βρει ειχε και βελουτε αλλα πες της να παρει μονο βαμβακερο αν δεν βρει μην παρει το βελουτε ειναι συνθετικο!

αστερακι οποιος ασχολειται με το αν εινια μεγαλη η κοιλια σου...Twisted Evil Twisted Evil 

μη δινεις σημασια κακιες μια χαρα ειναι και εξαλλου τι θα βγαλουμε ποντικια?πωπω τι κοσμος....
υγρα εχω και εγω ειναι φυσιολογικα πρεπει να υπαρχουνε αρκει να μην αλλαξει η μορφη και η μυρωδια.εμενα παντως οταν εσπασαν τα νερα ειχαν μια παραξενη μυρωδια νομιζω οποτε μην φοβαστε δεν παιζει τετοια περιπτωση

δεν πανε να ...........δεν ασχολουμαι πλεον,εγω εχω πονακια ελαφρυα σαν τις περιοδου οταν ειμαι εντελως ανασκελα που και που ομως,και εγω εχω υγρα συνηθως οταν εχω μερες να συνεβρεθω με τον αφεντηEmbarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια τώρα ήρθαν και τα καλλυντικά μας!
Οι πάνες, τα σαμπουάν, οι κρεμούλες!
Αχ, τα άνοιξα λίγο και μυρίζει ο χώρος μωρουδίλα. I love you 
Μωρέ, θα έχω ένα ροζ πλασματάκι σε λίγες βδομάδες. Ασύλληπτο μου φαίνεται...

Αστεράκι τυχερό! Και μόνο που έχεις επιθυμία για συνεύρεση καλά είναι.
Γιατί εγώ και η "συνέυρεση" καμία σχέση...Embarassed 

υ.γ. άσχετο αλλά ένα ολόκληρο κουτί μου στείλανε και δεν βάλανε μέσα ούτε ένα δειγματάκι....

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ βρε Μαράκι συγνώμη για το μπέρδεμα!!!Είπαμε είμαι ξανθούλα και ξεχασιάρα!!!Όπου και να πάει κανείς διακοπές ωραία είναι!!Αρκεί να ξεφύγει από την ρουτίνα!!!

Παραμυθένια μου θα πάρω παρκοκρέβατο γιατί η κούνια δεν χωράει στο δωμάτιο μας οπότε θα το κοιμίζω εκεί για αρχή!!!!

Το ξέρω ότι δεν είναι ότι καλύτερο τα σερβιετάκια αλλά θα έπρεπε να αλλάζω 3 βρακιά την μέρα οπότε βάζω!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μωρουδίλα ε;;;
Υπέροχη μυρωδιά!!!

Α κορίτσια να σας ενημερώσω ότι διάβασα πως τα carrefour έχουν προσφορά στα pampers. Αν καταφέρω θα περάσω σήμερα να το τσεκάρω.

Εντιτ: μόλις το είδα στην τηλεόραση, οι μικρές συσκευασίες όντως έχουν έκπτωση 40%!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki27,
Χρόνια πολλά για ψες!!!! Με το καλό το μπεμπίνι!

Στρατηγέ-maimou, Razz 
Αναμένουμε φωτογραφίες.

Julie,
πόσο μεγάλωσε!!!!

Sofia,
Ζήτω για την εξέταση!

Popisofia,
Πωπωωωωωω ένα κοιλικοιτσόνιιιι! (κουκουβάγια κι εσύ, ε;;; )

Bini,
Ανοίγουν τα κόκκαλα της λεκάνης σιγά-σιγά, για αυτό οι πόνοι Rolling Eyes 

Paramythenia,
Υγρά για 2 γυναίκες έχω. Κάθομαι στην παραλία και νομίζω πως φαίνονται - μπλιαχ!

Asteraki,
μην ακούς τίποτα για το κοιλικοιτσόνι!

Evini,
Μεγειές και "άκου το σώμα σου". Αν σου λέει "ξάπλα", άραξε!

Σήμερα πήγα το αγόρι και τους 2 φίλους του που έχουν έρθει από Αθήνα στον Ομαλό, για να κατέβουν το φαράγγι της Σαμαριάς. Λίγο ζήλεψα που δεν μπορώ να πάω Shocked 

Γύρισα Παλιόχωρα, πίνω καφέ και θα πάω για μπάνιο χαλαρά! Θα χλαπακιάσω και κανά μπριζολίκι ( γμ το σίδηρό μου μέσα) και το μεσημέρι θα πάω στο δωμάτιο να οριζοντιωθώ. Εξαντλητικό πρόγραμμα!

Κορίτσια,
σήμερα γεννάει η γυναίκα του πρώην μου και αγωνιώ! confused 










evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια να μας πεις για την προσφορά! Είναι δίπλα μου αυτό το ΣΜ.

Ιώάννα μας κούφανες! Πως τα κάνεις όλα αυτά?? Δηλ. αν δεν ήσουν έγκυος τι θα έκανες??? Δεν υπάρχεις απλά!
enjoy it αλλά πρόσεχε κιόλας.

Όσο για το μωρό του πρώην τι να πω...?
Νόμιζα ότι νοσηλευόταν αυτός, συγνώμη αν είχα καταλάβει λάθος...
Όπως και να'χει να τους ζήσει και να το χαρούν το μωράκι τους!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evini,
Αν εξαιρέσεις την οδήγηση 55χλμ από τον Ομαλό ως δώθε, το καφέ είναι 7 μέτρα δεξιά από το δωμάτιο, η θάλασσα 7 μέτρα αριστερά και μπρος απ'το καφέ και το εστιατόριο 80 μέτρα από αυτά!
Η Παλιόχωρα είναι ιδανικός προορισμός για διακοπές "δεν κουνιέμαι" ( για αυτό ήρθαμε εξάλλου: για να μπορούμε και να μείνουμε ακούνητοι αν δεν έχω όρεξη) Wink 

Ο πρώην καλά είναι Smile 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:maraki27,
Χρόνια πολλά για ψες!!!! Με το καλό το μπεμπίνι!

Στρατηγέ-maimou, Razz 
Αναμένουμε φωτογραφίες.

Julie,
πόσο μεγάλωσε!!!!

Sofia,
Ζήτω για την εξέταση!

Popisofia,
Πωπωωωωωω ένα κοιλικοιτσόνιιιι! (κουκουβάγια κι εσύ, ε;;; )

Bini,
Ανοίγουν τα κόκκαλα της λεκάνης σιγά-σιγά, για αυτό οι πόνοι Rolling Eyes 

Paramythenia,
Υγρά για 2 γυναίκες έχω. Κάθομαι στην παραλία και νομίζω πως φαίνονται - μπλιαχ!

Asteraki,
μην ακούς τίποτα για το κοιλικοιτσόνι!

Evini,
Μεγειές και "άκου το σώμα σου". Αν σου λέει "ξάπλα", άραξε!

Σήμερα πήγα το αγόρι και τους 2 φίλους του που έχουν έρθει από Αθήνα στον Ομαλό, για να κατέβουν το φαράγγι της Σαμαριάς. Λίγο ζήλεψα που δεν μπορώ να πάω Shocked 

Γύρισα Παλιόχωρα, πίνω καφέ και θα πάω για μπάνιο χαλαρά! Θα χλαπακιάσω και κανά μπριζολίκι ( γμ το σίδηρό μου μέσα) και το μεσημέρι θα πάω στο δωμάτιο να οριζοντιωθώ. Εξαντλητικό πρόγραμμα!

Κορίτσια,
σήμερα γεννάει η γυναίκα του πρώην μου και αγωνιώ! confused 











γεια σου ρε τρελιαρααααα,καλε μην κουραζεσαι χαλαραααααα

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Evini,
Αν εξαιρέσεις την οδήγηση 55χλμ από τον Ομαλό ως δώθε, το καφέ είναι 7 μέτρα δεξιά από το δωμάτιο, η θάλασσα 7 μέτρα αριστερά και μπρος απ'το καφέ και το εστιατόριο 80 μέτρα από αυτά!
Η Παλιόχωρα είναι ιδανικός προορισμός για διακοπές "δεν κουνιέμαι" ( για αυτό ήρθαμε εξάλλου: για να μπορούμε και να μείνουμε ακούνητοι αν δεν έχω όρεξη) Wink 

Ο πρώην καλά είναι Smile 

Πες έτσι μαντάμ! Και έγώ σε φαντάστηκα να αλωνίζεις την Κρήτη! Razz 
Θέλουμε φωτογραφίες!

Α μας φέρανε δώρο μαγιώ για την μπέμπα.
Για του χρόνου, ένα γλυκύτατο baby gap!
Θα προσπαθήσω να το ανεβάσω!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!πηρα κι εγω τις εξετάσεις μου,τίποτα ιδιαίτερο,ο αιματοκριτης σταθερός,το ζαχαρο κ η γλυκοζιλιωμενη χαμηλα.πηγα κ στα Carrefour πήρα το μοναδικό πακέτο πάνες που βρήκα κ οτι αλλο έμεινε αλλα κουράστηκα κ εκει Bini ένιωσα κ μερικά πονακια χαμηλα,τωρα αραγμα
Απο υγρα έχω αρκετά λευκά σερβιετακια δεν φοραω τα χορτασα 4 μήνες με τα utrogestan που εβαζα κολπικα.
Ολες καλα μου είστε κ πολυ χαίρομαι !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις