Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:και εγω ετσι λεω βασουλα μου..εσυ τωρα τελευταια δε μας κανεις παρεα τα βραδια!!!ασχετο αλλα τωρα μου ηρθε  Laughing Laughing 
Αχ πικραμένη ιστορία μοιράζομαι το λαπτόπι με τον άντρα μου και το χρειαζόταν για δουλειά οπότε η Βάσω στην από έξω χαχα!!Σήμερα παίρνει και την άδεια του και ποιος τον πιάνει!!

να του πεις οτι εμεις εχουμε πολυ σοβαρες δουλειες εδω μεσα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας χαιρετω για τωρα γιατι οπου να ναι θα ανεβει οαντρουλης μου..θα τα πουμε το βραδακι κοριτσακια μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:και εγω ετσι λεω βασουλα μου..εσυ τωρα τελευταια δε μας κανεις παρεα τα βραδια!!!ασχετο αλλα τωρα μου ηρθε  Laughing Laughing 
Αχ πικραμένη ιστορία μοιράζομαι το λαπτόπι με τον άντρα μου και το χρειαζόταν για δουλειά οπότε η Βάσω στην από έξω χαχα!!Σήμερα παίρνει και την άδεια του και ποιος τον πιάνει!!
να του πεις οτι εμεις εχουμε πολυ σοβαρες δουλειες εδω μεσα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

βρε εγώ του το λέω αλλά αυτός του κάκου!!Razz Razz 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:σας χαιρετω για τωρα γιατι οπου να ναι θα ανεβει οαντρουλης μου..θα τα πουμε το βραδακι κοριτσακια μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 

Κοίτα να περάσεις όσο πιο τέλεια γίνεται μικρή μουΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 379767 

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευχαριστω πολυ εφακι..αντε να περασει γρηγορα το πρωτο 3μηνο να γεμισουν οι μπαταριες σου με ενεργεια παλι Very Happy εμενα θα αργησει το μωρακι γιατι ο αντρουλης μου θα λειπει και τιν χειμωνα..Twisted Evil Twisted Evil [/quote]
Αχ βρε κορίτσι μου μπράβο σου που αντέχεις αυτή την απόσταση !!! Και γενικά θέλει πολύ κουράγιο για να καταφέρεις κάτι τέτοιο όχι μόνο για το θέμα του μωρού αλλά και το ότι δεν έχεις τον άνθρωπό σου ανα πάσα στιγμή δίπλα σου ...οπότε κοίτα να εκμεταλλευτείς δεόντως το χρόνο που θα περνάτε μαζί όσο περιορισμένος και αν είναι αυτός Very Happy Very Happy Very Happy 

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Με το καλό κουκλίτσα μου να φτάσεις μέχρι το τέλος με ένα γερό μωράκι!![/quote]

Σ'ευχαριστώ πολύ Βασούλα μου μόνο τα καλύτερα σου εύχομαι και αυριο το πρωί να μας ανακοινώσεις ένα ωραιότατο Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!  Θετικό τεστ!! Δεν φεύγω από το σπίτι λέμε αν δεν μάθω νέα σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 125586 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 125586 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 125586 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εεεεεεπ σας τσακωσα!!!! Shocked 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλε διωξτε με.....Mad 
τι λες κυρία μου που θα σε διώξουμε!!

βασουλα εχει 2 αρσενικα να ταϊσει η κυρια που στρογγυλοκαθεται!!!
σας αγαπωωω!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efaki32 έγραψε:Κορίτσια μου τι κάνετε ???? Εχω πάρα πολύ καιρό να γράψω στο συγκεκριμένο θέμα είχα και μία μετακόμιση και επειδή στο μεταξύ έμαθα πως είμαι έγκυος δίσταζα να γράψω εδώ με το σκεπτικό πως είμαι εκτός θέματος...Σας διάβαζα όμως όποτε μπορούσα αν και τις περισσότερες φορές δεν σας προλάβαινα χαχα Το συγκεκριμένο θέμα τελικά όντως αποδείχτηκε πολύ γουρλίδικο για μένα και είμαι 100% σίγουρη πως όλα τα κοριτσάκια πολύ σύντομα θα βιώσουν αυτή τη συγκλονιστική εμπειρία !!! I love you  Βασούλα μου χωρίς να θέλω να σε ξεσηκώσω στη δική μου περίπτωση όντως ειχα τετοια υγρα μερικές μέρες πριν την καθυστέρηση και μετα την καθυστέρηση ξεκίνησαν τα πονάκια σαν τσιμπηματάκια χαμηλά στην κοιλιά ..Μακάρι κοριτσάκι μου να έχεις ένα ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ τεστάκι αύριο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 893968 
γεια σου εφακι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 

να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να το κρατησεις στα χερια σου!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας ομορφα κοριστια! Τι κανετε;;;

Εχω χαθει λογω δουλειας και κουρασης..Απο βδομαδα θα εχω και τη μετακομιση..Εδεησε επιτελους η μανδαμ να μας αδειασει το σπιτι, οποτε απο βδομαδα θα σφιξουν οι....@@@@@ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Γεια σας ομορφα κοριστια! Τι κανετε;;;

Εχω χαθει λογω δουλειας και κουρασης..Απο βδομαδα θα εχω και τη μετακομιση..Εδεησε επιτελους η μανδαμ να μας αδειασει το σπιτι, οποτε απο βδομαδα θα σφιξουν οι....@@@@@ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

λιλλακι μου τι κανεις??
μας ελειψες κοριτσακι μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 35468 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Γεια σας ομορφα κοριστια! Τι κανετε;;;

Εχω χαθει λογω δουλειας και κουρασης..Απο βδομαδα θα εχω και τη μετακομιση..Εδεησε επιτελους η μανδαμ να μας αδειασει το σπιτι, οποτε απο βδομαδα θα σφιξουν οι....@@@@@ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

λιλλακι μου τι κανεις??
μας ελειψες κοριτσακι μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 35468 
Ελα Σοφακι μου..Καλα ειμαστε..εσεις;;;βλεπω μωρακια!!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:

Βαλεντινάκι μου όμορφο καλημέρα!Σήμερα πόσο πολύ μπορεί να χαίρομαι που πήρες αδειούλα και το συμαντικότερο που θα βρεθείτε με τον αντρούλη σου!!Να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ!!Εγώ σήμερα ξύπνησα με κάτι πονάκια πηγα στο μπάνιο αλλά τίποτα!
καλησπερα Βασουλα μου,το τιποτα που λες πολυ μου αρεσει!!!!!!!
εγω ξυπνησα πρωι εκανα μια γενικη το σπιτι,μαγειρεψα κατι προχειρο και τωρα εκανα μπανακι κ εφτιαξα εναν καφε.
σε μιαμιση ωριτσα θα παω σουπερ να παρω τα απαραιτητα για αυριο.αυριο το μεσημερι θα δω τον αντρα μου.
τωρα ειναι Θεσσαλονικη.
και τα ρουχα κ σχετικα για ταξιδι ετοιμα οποτε κομπλε!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofakiz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΟΥ.....ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ....!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΝΕΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ......ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ...!!!!!!!

μπραβο Σοφακι με το καλο!μονο τετοια καλα νεα να ακουμε απο δω και περα!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:κοριτσακια μου μια γλυκια καλησπερα Very Happy  τι μου κανετε????εγω εκανα πρωινο μπανακι με την μαμα και τωρα γυρισαμε για μπανακι και ξεκουραση και δε θα μπορουσα να μη δω τι κανετε!!!!βασουλα μου ποσο χαιρομαι που ακομα γιοκ Laughing Laughing ποπακη μου ευτυχως εισαι σημερα καλυτερα και μακαρι να μη σε ξαναιασει τετοιο πραγμα..κατερινιω μου με το καλο στον επομενο κυκλο..θα σε προσεχω ειπαμε εμεις Wink βαλαντουλα μου αντε να τελειωσεις με τα τρεξιματα και να ερθει και αυριο το αντρακι σου και μετα καλες βουτιες!!!σοφακι ασε μεγαλη πικρα το σιδερο και ειδικα καλοκαιριατικα!!!κουραγιο!!!μαρακι ελπιζω συντομα να τελειωσουν τα φγρεμισματα και με το καλο να χαρεις το ανακαινισμενο σας σπιτακι Very Happy 

sofakiz  με το καλο κοπελα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 50580 καλη τελειομηνη εγκυμοσυμη να εχεις και ευχαριστουμε για την μπολικη εγκυοσκονουλα Very Happy Very Happy 

αννουλα .σοφακι.λιλλυ οπου και  ειστε οτι και να κανετε να ξερετε οτι σας σκεφτομαστε και καλα να περνατε..σας περιμενουμε!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 

καλησπερα Ειρηνακι μου.πολυ χαιρομαι που περνας τελεια.ναι ναι αυριο επιτελους βουτιες!!!!θα λιωσω λεμε στοπ!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Γεια σας ομορφα κοριστια! Τι κανετε;;;

Εχω χαθει λογω δουλειας και κουρασης..Απο βδομαδα θα εχω και τη μετακομιση..Εδεησε επιτελους η μανδαμ να μας αδειασει το σπιτι, οποτε απο βδομαδα θα σφιξουν οι....@@@@@ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

λιλλακι μου τι κανεις??
μας ελειψες κοριτσακι μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 35468 
Ελα Σοφακι μου..Καλα ειμαστε..εσεις;;;βλεπω μωρακια!!!!
ναι ,αυξανομαστε!!!!
καλη υπομονη λιλλακι μου!!!
τι αλλα εσυ??
η μικρη???

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:Γεια σας ομορφα κοριστια! Τι κανετε;;;

Εχω χαθει λογω δουλειας και κουρασης..Απο βδομαδα θα εχω και τη μετακομιση..Εδεησε επιτελους η μανδαμ να μας αδειασει το σπιτι, οποτε απο βδομαδα θα σφιξουν οι....@@@@@ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

καλωστο το λιλλακι!!!!εισαι καλα?!!!!χαθηκες βρε!!!!αντε απο εβδομαδα ξεκινανε τα οργανα!!!!
καλη υπομονη στην μετακομιση και καλα κουραγιαΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 417472 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θενκς βρε κοριτσια!!!

Μου λειπετε κι εσεις, οποτε μπορω θα μπαινω τωρα για ενα διαστημα, καποια στιγμη δεν θα εχω και συνδεση για λιγο καιρο, μεχρι να γινει η μεταφορα...
Ελπιζω μολις ξαναμπω να εχετε "φυγει" ολες απο αυτη την ομαδα και να ειστε στις αλλες...τις μαμαδιστικες....Razz Razz Razz Razz 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμην, λιλλυ μου!!!

κοριτσια που ειστε??
παρασκευη σημερα και σουρτουκευουμε??
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:αμην, λιλλυ μου!!!

κοριτσια που ειστε??
παρασκευη σημερα και σουρτουκευουμε??
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #125 - Σελίδα 34 215994 

εγω παντως ειμαι εδω Σοφακι μου!!!
τι κανεις?εγω τα φτυσα σημερα.με πιασε και ενας πονος στη μεση.ελπιζω να μην ειναι προεορτια και αυριο αδιαθετησω Laughing Laughing Laughing Laughing 

Lilly μου καλη δυναμη με την μετακομιση ευχομαι,δυσκολα αλλα οταν τελειωσετε με το καλο θα το κοιτας και θα το απολαμβανεις με τον αντρα σου και την υπεροχη κορουλα σου.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε??εμενα μου εκανε ο αντρουλης μου δωρο ενα θεραπαευτικο μασαζακι στο σπα και νιωθω υπεροχα Very Happy Very Happy τοσο αναλαφρη αχ ...

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε??εμενα μου εκανε ο αντρουλης μου δωρο ενα θεραπαευτικο μασαζακι στο σπα και νιωθω υπεροχα Very Happy Very Happy τοσο αναλαφρη αχ ...
μονες μας ειμαστε Ρηνιω μου.
καλο το δωρακι!χαιρομαι που σε εκανε να νιωσεις καλυτερα.
εγω εδω βαφω νυχια.ο αντρας μου εφτασε Δοξα τον Θεο.ειναι στο πατρικο του.
εσενα πως ηταν η μερα σου εκτος απο το μασαζακι?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε??εμενα μου εκανε ο αντρουλης μου δωρο ενα θεραπαευτικο μασαζακι στο σπα και νιωθω υπεροχα Very Happy Very Happy τοσο αναλαφρη αχ ...
μονες μας ειμαστε Ρηνιω μου.
καλο το δωρακι!χαιρομαι που σε εκανε να νιωσεις καλυτερα.
εγω εδω βαφω νυχια.ο αντρας μου εφτασε Δοξα τον Θεο.ειναι στο πατρικο του.
εσενα πως ηταν η μερα σου εκτος απο το μασαζακι?

οπου να ναι θα εμφανιστει και το κατερινιω γιατι ειπε οτι θα μπει το βραδυ Very Happy ετοιμαζεσαι ε???μια χαρα ανανεομενη θα σε δει Very Happy Very Happy πηγα το πρωι για μπανιο με την μαμα το μεσημερι ξεκουραση μετα βολτα μασαζακι μαμ και τωρα ατο δωματιο παρεουλα μαζι σας Very Happy Very Happy Very Happy 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:

οπου να ναι θα εμφανιστει και το κατερινιω γιατι ειπε οτι θα μπει το βραδυ Very Happy ετοιμαζεσαι ε???μια χαρα ανανεομενη θα σε δει Very Happy Very Happy πηγα το πρωι για μπανιο με την μαμα το μεσημερι ξεκουραση μετα βολτα μασαζακι μαμ και τωρα ατο δωματιο παρεουλα μαζι σας Very Happy Very Happy Very Happy 
ολα ετοιμα ειναι εκτος της λαικης για διαφορα λαχανικα κ φρουτα τα οποια θα ψωνισω για περα για να μην τον τρεχω μεσα στη νταλα του ηλιου.
αργησε η Κατερινα ε?
εχω στο μυαλο μου και τη Βασω για αυριο,μακαρι να μας πει τα ευχαριστα!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω και εναν πονοκεφαλο αλλο πραγμα.
πολυ τρεξιμο σημερα.μαλλον με επιασε απο το περα δωθε.
τωρα ηπια ενα παυσιπονο μπας και στανιαρω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις