Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φρουφρου εμενα με ξεχασες...δε σου μιλαω tongue tongue tongue tongue 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΝΥΧΤΙΣΜΕΝΗ Ε???ΟΠΟΤΕ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ, ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΚΑΤΕΘΕΙΑΝ!!!ΜΗΝ ΠΙΕΖΕΣΑΙ!!!!!
ΧΜΜΜΜΜΜ....Rolling Eyes ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ???ΚΑΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ!!ΧΩΤΙΣ ΤΟΝ ΤΟΥΛΗ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟΥΛΗ!!! ΟΟΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ!!!ΑΥΡΙΟ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΑΧΑ ΤΟ ΡΕΦΛΕ ΣΤΗΝ ΡΙΖΑ Κ ΧΤΕΝΙΣΜΑLaughing Laughing ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ!!!!
ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ!!!!! ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Κ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΟΥΡΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΜΑΡΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΚΟΡΗ Κ ΑΝΤΡΟΥΛΗ!!!ΤΕΛΕΤ=ΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΔΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!ΠΩΠΩΠΩΠΠΩΩΠΠΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 990599 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 990599 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 990599 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!!!!Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed  ΟΧΙ !!!! ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΚΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΑΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συμπεθεριτσα μου σε ακουω πανετοιμη!!! μπραβο!!!! μαριλενακι μ παραπονιαρικο..... εμπλεξα εδω τωρα ειδες? πανε οι δουλιτσες μ.... αχ οι κακες παρεες θα με φανε! χαχαχαχα! κοριτσια τελος το αποφασισα! δεν μπορει η συμπεθερα να τα εχει ολα ετοιμα και εγω να μην εχω κανει τπτ! τι θα πει? οτι ειμαι ανοικοκυρευτη και οτι η κορη μ δεν ξερει απο δουλειες?... παω για δουλιτσες γρηγορα!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ
ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙΘΡΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 22-34
ΣΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΑΣ ΑΤΤΙΚΗ 26-34
ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 22-34
Δ.ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Κ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΥΣ 37
ΤΟ Σ.Κ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ ΣΤΑ ΓΥΡΩ ΟΡΕΙΝΑ Κ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ 2 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΩ ΣΤΡΙΝΤΖΟ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΤΩΡΑ...ΑΝΟΙΚΟΚΥΡΟΣΥΝΕΣ Κ ΜΟΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ Κ ΚΑΦΕΔΑΚΙRazz Razz Mad Mad  ΑΠΑΠΑΠΠΑΠΑ....ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ..... ΘΑ ΣΟΥ ΑΦΗΣΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΝΟΙΚΟΚΟΙΡΕΥΤΕΙΤΕ Κ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΣΥΖΗΤΗΣΩ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ Κ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΘΑ ΠΡΑΞΟΥΜΕWink 

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρυφρου, και το πρωτο εκει τον γεννησα και εχω να σου πω μονο τα καλυτερα....εγω ειχα μπει τρομοκρατημενη με οσα ειχα ακουσει για την καισαρικη και ηταν ολοι ΚΑΑΛΗΚΤΙΚΟΙ....αφου ειπα στη γιατρο μου να μου βρει τον ιδιο αναισθησιολογο αυτη τη φορα!!!!φαντασου!!!μια χαρα ειναι....αντε με το καλο να παρεςι το ζουζουνακι σου αγκαλιτσα...

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ??? ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ??

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω πητ 24/09....η γιατρος μου λεγεται παιρα ολγα αλλα το ονομα του αναισθησιολογου δεν το θυμαμαι...με καισαρικη θα μπεις??

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζωρτζινα μου κανε τις δουλιτσες σου επειδη πολυ αυστηρη βρισκω τη φρουφρου!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 93981 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 93981 

Φρουφρουκα μου εχεις χαρη που γεννας σε λιγες ωρες!!!!αντε για πες πως νιωθεις βρε...

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωω πωωωωωω μονο σημερα κ το ΣΚ, απο Δευτερα θα εισαι με τον γιο σου!!!!!!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 654316 
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you 
Τι ομορφα!!!!!!!
Πρεπει να σε εχει πλημμυρισει η αγαπη!!!!!!!!!

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρουφρου φυσιολογικα πάω και βλέπουμε!!!
Εγώ θα πάω το απόγευμα για μαλλί βαφή να ξεμπερδεύω γιατι δε ξέρω και πότε θα είναι η ώρα!!
Άσε που κάθε μέρα πρέπει να κάνω στα τυφλά αποτρίχωση για να είμαι ετοιμη!!Shocked Very Happy Very Happy 
georginach μου εσυ που εισαι απο Πάτρα (Δε ξέρω,ειναι και κάποια άλλη από τα κορίτσια?!) ξέρεις που να πάω για φρύδια?!
Τι ζέστη είναι αυτη εδώ πέρα........... δεν αντέχω άλλο!!! Και έχω και ραντεβού μες το μεσημέρι στον ενδοκρινολόγο!!!

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σας δείξω φώτο από το δωμάτιο του μικρού που ζωγράφισα?!

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maniatx έγραψε:Να σας δείξω φώτο από το δωμάτιο του μικρού που ζωγράφισα?!
nai-nai-nai......

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΝΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΤΡΙΝΟ ΕΙΝΑΙ!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 ΑΧ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΛΩΠΙΣΜΟΙ!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 328109 ΒΑΦΗ ΦΥΤΙΚΗ ΚΑΝΕΙΣ???Η'ΣΑ Ε ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ???Rolling Eyes 
ΕΛΙΤΣΑΚΙ ΑΝΤΡΑ ΑΝΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΔΛΔ ΘΑ ΕΧΕΙΣ???
ΝΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΗΝ ΔΕΤΕΡΑVery Happy Very Happy 
ΑΑΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΑ'ΧΩ ΧΑΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΘΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΝΑ ΤΟ ΒΙΩΝΟΥΜΕ!!!!ΤΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Κ ΑΥΤΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΖΗΣΟΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!!!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ Π@Π@ΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΑΝ Κ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΚΤΟΣ Κ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΔΗΜ.ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ....Shocked Shocked 
!!!Κ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΠΟΛΥ Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕ!!!!!ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΟ ΜΑΣ!!! ΒΡΕ ΑΜΑ ΒΓΕΙ ΨΩΝΙΟ.....ΑΑΑΧ Τ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ!!!ΧΑΧΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΑ!!!!! Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟΣ ΜΟΥ!!!!ΑΑΑΧ ΘΑ ΚΛΑΨΩ!!!!! ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofakiz έγραψε:
maniatx έγραψε:Να σας δείξω φώτο από το δωμάτιο του μικρού που ζωγράφισα?!
nai-nai-nai......
ΝΑΙ !
ΝΑΙ !
ΝΑΙ !
cheers cheers cheers cheers 

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άντε φρουφρού μια μέρα έμεινε!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 328109  Φυτική θα κάνω,το επιτρέπει φυτική,αλλά μετά με το θηλασμό πάλι δε κάνει γιαυτο θέλω να προλάβω τώρα!
Βρε κορίτσια πώς να βάλω φώτο που είμαι κ ασχετη... Razz ! Πώς το κάνω?!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βεβαιως και να μας δειξεις φωτο...περιμενουμε

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελιζάκι Πατρινό?! Πού γεννάς εσύ?!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελιζακι μου...εφτασες μεχρι εδω που ηθελες...οποτε χαλαρωσε και οποτε ειναι να ερθει ο μπεμπης σου με το καλο να τον δεχτεις..!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 

Φρουφρου εισαι ετοιμη για την μεγαλη αφιξη ε??

Μανια μου περιμενουμε φωτο..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενααααααΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 215994 τι κανετε κορτσουδια μου?εμεις ειμαστε καλα,εξουθενωμενες λιγο απο χθες που τη βγαλαμε στην τουαλετα για τσιρλιπιπι συνεχεια αλλα σημερα ευτυχως δεν εχω κανει ακομη!!ασε μη το μελεταω!!τρωμε δημητριακουλια τωρα!ελιτσα καλως ηρθες να χαιρεσαι το γιοκα σου κ με το καλο να υποδεχτεις κ την κορουλα σου!ελισακι μου τελειομηνος ο αγαπουλης!!!τωρα μενει να αποφασισει ο ιδιος ποτε θα βγει!!εχουν χαρακτηρα τα σκατιαρικα βλεπειςVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy φρουφρου μου ενα σαβ.κο εμεινε κ απο δευτερα θα εισαι αγκαλια με τον γιο σου!!!τα λογια ειναι απλως περιττα!!με το καλο!!!μαριλενακι μου τελευταια μερα σημερα στη δουλεια κ μετα θα απολαυσεις το τελευταιο καιρο μεχρι να ερθει η κορουλα σου!!!σημερα εισαι καλα?εφυγαν τα πονακια?τζωρτζινα μου πως εισαι κ εσυ σημερα?μανια μου βαφη διαβαζω ε?αχ ολες κουκλες θα υποδεχτουμε τα ζουζουνια!τζουλακι μου που εισαι?αααα εγω δεν ανυπομονω αδικα ηρθε η ωρα μουυυυυυ!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy καλα μιλαμε εχει πολλη πλακα,οποιος με βλεπει ακομη εγκυο γουρλωνεται χαχαχαVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ασε που την πεθερα μου κ τον αντρα μου τους εχουν ζαλισει καθε μερα στο μαγαζι!!ηρθε η εγγονα?????οχι ακομααααα!!χααχαχαVery Happy μπραβο την αποστολια μου εχει χαρακτηρα κ μας εχει τρελανει ολους!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρουφρου, ναι αντρα αναισθησιολογο ειχα....ευγενεστατος και με ηρεμησε παρα πολυ με τη επισκληριδιο κ τα λοιπα...και μου μιλαγε συνεχεια σε ολη τη διαρκεια της καισαρικης....ηταν απιθανος!!!!ειναι μια μοναδικη εμπειρια και οσο πλησιαζουν οι μερες απο την μια αγχωνεσαι και απο την αλλη ανυπομωνεις....

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φρυδια ε??? πονεμενη ιστορια! δεν μπορω να τα βγαλω μονη μ με τπτ.... λοιπον παω η στο beautyfull people στην ρηγα φεραιου λιγο μετα την αρατου προς την ζαιμη ενα μικρο μαυρο ειναι. και στο κομμωτηριο thomas στην παντανασης οπως ανεβαινεις στο δεξι σ χερι. κυριως εκει. εχω βγαλει και στην ελληνος στρατιωτη στα νικολας καποιες φορες αλλα εχει φυγει η αισθητικος π ειχανε και την τελευταια φορα η καινουρια μ τα εκανε χαλια....

ναι δειξε μας φωτος!

φρουφρου ηλπιζα να πεις κατι του στιλ με την κοιλια τουρλα που να κανεις δουλειες τωρα ασ'τες για αυριο. κατσε να ξεκουραστεις..... χαχαχα! η κορη μ κυρια μ δεν θα κανει δουλειες! να πεις στον γιο σ να προσεχει το σπιτι και να της παρει μια κοπελα να την βοηθαει γιατι η μαμα της την θελει στα οπα οπα! μονη της δουλεια θα ειναι να τον αγαπαει και να τ κανει ναζια!!! Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την georginach στις Πεμ Αυγ 08, 2013 11:56 pm, 1 φορά

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Αλεξανδρα μου...δεν ειπα οτι ανυπομονεις αδικα βρε..!!!Πλεον ανυπομονω κι εγω μαζι σου..!!!Καθε πρωι ανοιγω και κοιταζω μην εχεις ανακοινωσει οτι φευγεις για την κλινικη..!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα Τζωρτζινα μου θεα εισαι...ετσι σε θελω..!!!Εμ...τι κανουμε κορες για να τις εχουν καποιοι κυριοι υπηρετριες τους...???Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 8 328109 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις