Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα τζουλακι μου το ξερω γιαυτο κ ειμαι τυπικη στα ραντεβου μου για να μην ανησυχειτε!!!Very Happy εσυ πως εισαι?κανεις δουλιτσες κ τωρα διαλειμμα?

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Για να δοκιμάσω.. φαίνεται?!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ????ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ΣΟΥ???ΚΑΤΙ ΑΡΠΑΞΕ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!
ΚΑΛΑ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΤΡΩΘΗΚΕ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΑΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΑΜΠΟΡΟΥ ΤΗΣRolling Eyes ?
ΜΑΝΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΜΕ ΦΥΤΙΚΟ ΡΕΦΛΕ!!!Wink 
ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!Very Happy Very Happy 
ΑΛΕΞΟΥΚΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΝΝΑΣ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ Κ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΩΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 215994  ΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΚΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ Κ ΑΛΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑLaughing Laughing  ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΕΝΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 215994 

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ειμαι Αλεξανδρα μου...πηγα για τις εξετασεις μου...και τωρα πρεπει να το παρω αποφαση να ξεκινησω σιδερωμα..!!!Ειπα ομως να χαλαρωσω λιγο πρωτα με την παρεουλα σας...!!!


Μανια μου ειναι παρα πολυ ομορφο..!!!Μονη σου το ζωγραφισες??

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Νομίζω κάτι κατάφερα με τη κοιλιά εκεί πάνω!! χαχαSmile 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maniatx έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Για να δοκιμάσω.. φαίνεται?!
ΑΛΗΗΘΕΙΑ ΕΣΥ ΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΣ???ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 328109  ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΟΛΟΊ΄ΔΙΟ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΛΛΑ...ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑVery Happy  ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μανια ειναι παρα πολυ ομορφο...ειλικρινα μπραβο σου

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maniatx έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Για να δοκιμάσω.. φαίνεται?!
καλα δεν το πιστευω!!!ειναι υπεροχο???μονη σου το ζωγραφισες?

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναί μόνη μου! Georgina μου ευχαριστώ!! Θα πάω να βρώ αυτό στη Ρήγα Φεραιου αμα ειναι μετα που είναι κοντά και στο γιατρό που θα πάω! Ασε και εγ΄ψ δε μπορώ μόνη μου να τα κάνω..

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ε μα βρε γιουλακι μ πες τα! αμαν πια. καλα μαριαννα τελειο!! εσυ το ζωγραφισες ειπες????? εγω ακομα δεν εχω φτιαξει το παιδικο... περιμενω την διακοσμητρια της οικογενειας να ξεδιπλωσει το ταλεντο της! τουλαχιστον θα ειναι σιγουρο το αποτελεσμα!!!!! αλεξουκο μου παει το στοιχημα το εχασα... Rolling Eyes δεν πειραζει! τωρα στηριζουμε ολες μαζι νατασα!!!!! αντε να δουμε!!!!!

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σας κορίτσια!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 417472 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρού έγραψε:ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ????ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ΣΟΥ???ΚΑΤΙ ΑΡΠΑΞΕ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!
ΚΑΛΑ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΤΡΩΘΗΚΕ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΑΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΑΜΠΟΡΟΥ ΤΗΣRolling Eyes ?
ΜΑΝΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΜΕ ΦΥΤΙΚΟ ΡΕΦΛΕ!!!Wink 
ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!Very Happy Very Happy 
ΑΛΕΞΟΥΚΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΝΝΑΣ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ Κ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΩΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 215994  ΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΚΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ Κ ΑΛΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑLaughing Laughing  ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΕΝΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 215994 
εχει πολλη πλακα φρουφρου μου,με τον αντρα μου ειμαστε καθε μερα σε ετοιμοτητα,οι συγγενεις παιρνουν συνεχεια τηλ,οι φιλες στελνουν μηνυματα,με βλεπουν στον δρομο κ χαιδευουν την κοιλουμπα κ λενε στην αποστολια να βγει χαχαχα!!!ειναι πολυ γλυκο ολο αυτο το δεν ξερω τι μου γινεται!!Very Happy η αποστολια ειμαι σιγουρη γελαει μαζι μας!!!σου λεει πειτε ο,τι θελετε εγω θα βγω οταν γουσταρω κ οταν θα ειμαι εντελως ετοιμη!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ζουμε μοναδικες στιγμες ολες μας πραγματικα!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maniatx έγραψε:Ναί μόνη μου! Georgina μου ευχαριστώ!! Θα πάω να βρώ αυτό στη Ρήγα Φεραιου αμα ειναι μετα που είναι κοντά και στο γιατρό που θα πάω! Ασε και εγ΄ψ δε μπορώ μόνη μου να τα κάνω..
ετσι απλα με το χερι?κανενα βοηθημα?μπραβο σου ειναι τελειο!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειδες ομως αμα πιανουν τα χερια του ανθρωπου αλλο πραγμα!!! οχι σαν την συμπεθερα μ π οτι πιασει της πεφτει... μανταλακια εχει καλε στα χερια της αυτη η γυναικα... απαπαπα! χαχαχαχαχαχαχαχαχα! φρουφρουκα μ σε πειραζω προφανως! και εγω ξεκινησα τις ζημιες εκει που δεν εκανα ποτε... ευτυχως ειχαμε βαρεθει τα ποτηρια μας τοσα χρονια που τα ειχαμε και ηταν ευκαιρια να παρουμε καινουρια...! χαχα!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριαννα μ κεντρο μενεις η προς τα εξω?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαλαρωσε εδω μαζι μας τζουλακι μου οσο θελεις κ μετα σιδερωνεις!με το πασο σου!τζωρτζινα μου ναι παει κ το δικο σου στοιχημα!!για να δουμε ποια εχει διαλεξει η αποστολια μου για να κερδισει!!εχω κ την κουνιαδα μου που ειναι διακοπες ελλαδα κ ερχεται αυριο βραδυ κ παιρνει τηλ κ λεει καθε φορα κρατησου αλεξανδρα να ερθω κ μετα γεννας!!!της λεω εγω δεν κρατιεμαι η μικρη κρατιεται χαχαχαVery Happy ο καθε ενας με τον πονο του οπως καταλαβατε!!

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ!Ναι με το χέρι.Είμαι αγιογράφος,και το χω κάτι λίγο με τη ζωγραφική! Γιαυτο..Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 417472 
Κορίτσια εγώ έχω λίγο άγχος για τη στιγμή του τοκετού... φοβάμαι λίγο..Smile 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
φρουφρού έγραψε:ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ????ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ΣΟΥ???ΚΑΤΙ ΑΡΠΑΞΕ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!
ΚΑΛΑ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΤΡΩΘΗΚΕ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΑΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΑΜΠΟΡΟΥ ΤΗΣRolling Eyes ?
ΜΑΝΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΜΕ ΦΥΤΙΚΟ ΡΕΦΛΕ!!!Wink 
ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!Very Happy Very Happy 
ΑΛΕΞΟΥΚΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΝΝΑΣ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ Κ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΩΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 215994  ΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΚΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ Κ ΑΛΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑLaughing Laughing  ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΕΝΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 9 215994 
εχει πολλη πλακα φρουφρου μου,με τον αντρα μου ειμαστε καθε μερα σε ετοιμοτητα,οι συγγενεις παιρνουν συνεχεια τηλ,οι φιλες στελνουν μηνυματα,με βλεπουν στον δρομο κ χαιδευουν την κοιλουμπα κ λενε στην αποστολια να βγει χαχαχα!!!ειναι πολυ γλυκο ολο αυτο το δεν ξερω τι μου γινεται!!Very Happy η αποστολια ειμαι σιγουρη γελαει μαζι μας!!!σου λεει πειτε ο,τι θελετε εγω θα βγω οταν γουσταρω κ οταν θα ειμαι εντελως ετοιμη!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ζουμε μοναδικες στιγμες ολες μας πραγματικα!
ΜΑΓΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ!!!!!!!!!!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο σου μανια μου!!το εχεις πολυ οχι λιγο!φοβασαι ε?λογικο ολες μας φοβομαστε!αλλα δε σκεφτομαι εγω τον φοβο πλεον προσωπικα.ειναι τοσο μεγαλη η επιθυμια μου να την παρω γερη στην αγκαλια μου που εχω παρει δυναμη!

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Georgina μου Εγλυκάδα μένω.Θα πάρω το λεωφορείο από την εγλυκάδος και θα με αφήσει εκεί Γούναρη,κοντά στη Ρήγα φεραίου οπότε δε θα περπατήσω πολύ..

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:ειδες ομως αμα πιανουν τα χερια του ανθρωπου αλλο πραγμα!!! οχι σαν την συμπεθερα μ π οτι πιασει της πεφτει... μανταλακια εχει καλε στα χερια της αυτη η γυναικα... απαπαπα! χαχαχαχαχαχαχαχαχα! φρουφρουκα μ σε πειραζω προφανως! και εγω ξεκινησα τις ζημιες εκει που δεν εκανα ποτε... ευτυχως ειχαμε βαρεθει τα ποτηρια μας τοσα χρονια που τα ειχαμε και ηταν ευκαιρια να παρουμε καινουρια...! χαχα!
ΩΩΩΩΧ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ Τ'ΑΝΕΦΕΡΣ Κ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ 6αδα ΝΕΡΟΥ Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΠΟΤΗΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΑΣ.....Embarassed Laughing 

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοιτα μανια, θα σου πω απο προσωπικη εμπειρια να μην ακουσεις κανεναν!!!εγω ακουγα χιλια πραγματα πριν μπω και ημουν τρομοκρατημενη....σκεψου οτι στο μαιευτηριο ξερουν τι κανουν και μετα το ενστικτο σου θα σε βοηθησει στα υπολοιπα....εγω γυρισα σπιτι και δεν ηξερα να του αλλαζω πανα!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απλως ελιτσα μου τρομοκρατεισαι οταν σκεφτεσαι τον πονο που θα ζησεις..με φ.τ εννοω...

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elitsa μου ναι εχεις δίκιο.. Και εγώ αυτό σκέφτομαι,οτι θα γυρίσω και δε θα ξέρω να του αλλάζω πάνα,να το κάνω μπανιο,να ξεχωρίζω πόσο θα κάνει μαμ,το λόγο που θα κλαίει..,θερμοκρασίες.. ξέρεις περνάνε όλα από το μυαλό και αγχώνομαι κάπως..., αλλά αυτό μου λένε και μένα,οτι μετά κατά εναν περίεργο τρόπο σε οδηγεί το ένστικτο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις