Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
309 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 309 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΝΙΩΘΩ..ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ..ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟΝ ΟΡΟ ΦΟΒΟΜΟΥΝ..ΕΙΔΕΣ ΟΜΩΣ/?3 ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΑΝΕΤΑ!!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ....ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ Η ΚΑΘΕ ΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟΟΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ

ΒΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΕΝΙΩΘΩ ΕΝΤΟΝΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ Κ ΠΩΕ ΓΥΡΙΖΕΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΒΓΕΙ..ΕΔΙΑΡΚΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ Κ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ
ναι εχεις δικιο δεν πρεπει να διαβαζω ιστοριες απο αλλες γυναικες γτ ειναι διαφορετικη καθε γεννα!κοιτα το σιγουρο ειναι οτι μολις ερθει η ωρα θα παω τρεχοντας στο νοσοκομειο!!!!τωρα μετα ενταξει θα τρεμω ειμαι σιγουρη αλλα θα περασει κ μετα θα εχω αγκαλια την κορουλα μου!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΝΙΩΘΩ..ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ..ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟΝ ΟΡΟ ΦΟΒΟΜΟΥΝ..ΕΙΔΕΣ ΟΜΩΣ/?3 ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΑΝΕΤΑ!!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ....ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ Η ΚΑΘΕ ΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟΟΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ

ΒΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΕΝΙΩΘΩ ΕΝΤΟΝΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ Κ ΠΩΕ ΓΥΡΙΖΕΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΒΓΕΙ..ΕΔΙΑΡΚΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ Κ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ
ναι εχεις δικιο δεν πρεπει να διαβαζω ιστοριες απο αλλες γυναικες γτ ειναι διαφορετικη καθε γεννα!κοιτα το σιγουρο ειναι οτι μολις ερθει η ωρα θα παω τρεχοντας στο νοσοκομειο!!!!τωρα μετα ενταξει θα τρεμω ειμαι σιγουρη αλλα θα περασει κ μετα θα εχω αγκαλια την κορουλα μου!
ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΟΒΑΣΑΙ..ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑΝ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟΚΕΤΟ!!!ΕΙΤΕ ΜΕ ΦΤ ΕΙΤΕ ΜΕ ΚΤ!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, Άλεξ μου, σα νερό περνάει! κοντεύουμε!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 11 328109

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΝΙΩΘΩ..ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ..ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟΝ ΟΡΟ ΦΟΒΟΜΟΥΝ..ΕΙΔΕΣ ΟΜΩΣ/?3 ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΑΝΕΤΑ!!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ....ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ Η ΚΑΘΕ ΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟΟΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ

ΒΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΕΝΙΩΘΩ ΕΝΤΟΝΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ Κ ΠΩΕ ΓΥΡΙΖΕΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΒΓΕΙ..ΕΔΙΑΡΚΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ Κ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ
ναι εχεις δικιο δεν πρεπει να διαβαζω ιστοριες απο αλλες γυναικες γτ ειναι διαφορετικη καθε γεννα!κοιτα το σιγουρο ειναι οτι μολις ερθει η ωρα θα παω τρεχοντας στο νοσοκομειο!!!!τωρα μετα ενταξει θα τρεμω ειμαι σιγουρη αλλα θα περασει κ μετα θα εχω αγκαλια την κορουλα μου!
ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΟΒΑΣΑΙ..ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑΝ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟΚΕΤΟ!!!ΕΙΤΕ ΜΕ ΦΤ ΕΙΤΕ ΜΕ ΚΤ!!!
σε ευχαριστω τονακι μου!!θα μοιραστω μαζι σας την εμπειρια μουI love you ας ερθει εκεινη η ωρα με το καλο,πως κ πως την περιμενουμε καθε μερα!

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν δεν ποναγαμε δεν θα ηταν γεννα....και εγω φυγοπονη ειμαι και φαντασου τρεμω ενεσεις και νοσοκομεια....ασε...!!!τελικα ομως να μαι σε κανα μηνα θα εχω αγκαλια το δευτερο....και μονο αυτο το θαυματακι με τα μικρα πανεμορφα πατουσακια και τα μπουτινια να πανε ολα στο δι^%$ο....

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σασ κοριτσια μου...ειμαι πολυ πεσμενη...ηθελα να ρωτησω αν ειπε σε καμια σασ ο γιατροσ να κανει ενεσεισ κορτιζονησ που ναι για τουσ πνευμονεσ του μωρου....πιστευω οτι αργησε πολυ να μου το πει κ τωρα δεν εχει νοημα στην 35η βδομαδα να κανω κ αλλεσ ενεσεισ δεν αντεχωCrying or Very sad με εχει παρει απο κατω χτεσ κ σημερα ολο κλαιω κ δεν εχω διαθεση για τιποτα τωρα βρηκα το κουραγιο να μιλησω......εν το μεταξυ τα βρηκε ολα μια χαρα οποτε?κ μου πε να ξαναπαω 38 φανταστειτε αν ειχε δει κατι δεν θα μου λεγε ελα σε μια βδομαδα?

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε μαρω μου γιατι πεφτεις ετσι? γιατι δεν κανεις αυτο που λεει απλα ο γιατρος σου??εμενα δε μου εχει πει τιποτα για ενεσουλες...σε καταλαβαινω οτι κουραστηκες και δεν θελεις αλλα τρυπηματα αλλα εμεινε ενας μηνας..σιγα...ηραμισε λιγο και κανε αυτο που σου ειπε...δεν σημαινει οτι απαραιτητα θα γεννησεις πιο νωρις απλα προληπτικα στο ειπε

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρω ουτε κι εμενα μου ειχε πει κατι η γιατρος μου αλλα γενικα καθε γιατρος εχει τα δικα του χουγια...μην αγχωνεσε και στεναχωριεται και το μικρο....ολα τα καταλαβαινουν!!!ηρεμησε!!!αν ηταν κατι ανησυχητικο θα σου ελεγε αλλα πραγματα συν οτι θα ηθελε να σε δει καθε βδομαδα

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριλενα δεν ξερω τι μ επιασε μεγαλη αρνηση....αφου δεν θελω να κανω τιποτα κ να βλεπω κανενα ποσο μαλλον να κανω ενεσεισ κ ο αντρασ μου λεει απο το να παθεισ εγκεφαλικο να μην τισ κανω...σιχαθηκα τισ βελονεσ διαβασα κ απο αλλεσ κοπελεσ οτι πονανε κ πολυ...εχουμε κ κατι αλλα θεματα τσακωθηκα κ με τη μανα μου κ δεν θελει πολυ....αστα....Crying or Very sad Crying or Very sad 

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλωσ ηλθεσ ελιτσα σ ευχαριστω...κ γω αυτο ειπα αφου δεν ειδε κατι ανυσηχητικο κ τον ρωτησα 2 φορεσ αρα?δεν θα τισ κανω δεν μπορω ελπιζω να μην εχω τυεισ κ να μην γινει τπτ...το αγαπαω το μωρακι μου...γιατι αν δεν το αγαπουσα δεν θα χα κανει κ τισ 210 ενεσεισ ηπαρινησ προληπτικα ωσ τωρα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρω, αυτη που ειχε σημασια εισαι εσυ και ο παιδι...ολοι οι υπολοιποι δεν σε αφορουν!!!αν θελει η μανα σου να τσακωθει να κατσει μπροστα στον καθρεφτη και να το κανει...μην περιμενεις να σε καταλαβει απλα επειδη σε γεννησε...ξερεις τι μου ειπε η μανα μου που γενναω σεπτεμβρη? ¨τι κριμα που δεν θα μπορεσω να ειμαι στο μαιευτηριο οταν θα γεννας...δεν μπορω να κλεισω το μαγαζι τετοιο μηνα¨...οποτε!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρω μου αν εχεις τοση εμπιστοσυνη στο γιατρο σου η αποψη μου ειναι να τον ακουσεις...και να τις κανεις...για να σου πει κατι θα ξερει...απο κει και περα η αποφαση ειναι δικη σου...οσο για τη μαμα σου εγω σου λεω να αφοσιωθεις στον αντρα σου και στο μωρο σου και να μην ακους κανενα...επειδη ολοι κατι εχουν να πουν αυτες τις τελευταιες μερες....

Κοριτσια μου φευγω σχολαω επιτελους!...θα τα πουμε συντομα φιλακια πολλα...

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελιτσα αστα ελεοσ κανονικα θα πρεπε τρεχοντασ να το κλεισει για το εγγονακι τησ κ με πολυ χαρα να βοηθησει...εχουν σαλταρει ολοι η εμεισ ζουμε σ αλλη διαστασηΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 11 911307 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 11 654655 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 11 966307 affraid 

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω μαριλενα μου θα δω...φιλακια κ σ ευχαριστω

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι μεχρι να το δουν...ακου τον γιατρο σου...μπορει να ονανε οι ενεσεις αυτες-δεν ξερω αληθεια- αλλα ειναι για το καλο του μωρου...αν δεν ηταν δεν θα σε εβαζε ο γιατρος να τις κανεις....αν εχεις προβλημα, μιλα παλι μαζι του να σε καθησυχασει...εσυ μην στεναχωριεσαι ομως...

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απλα αναρωτιεμαι γιατι τισ προτεινε τοσο αργα...αφου σε μια βδομαδα δεν θεωρειται πια προωρο κ γιατι σ αλλεσ κοπελεσ οι γιατροι δεν ακολουθουν την ιδια τακτικη?τι αυτοι δεν ειναι καλοι γιατροι δηλαδη?το λεω γιατι ειναι προληπτικεσ κ οχι επιβεβλημενεσ

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για καθε γιατρο τι ειναι σημαντικο και τι οχι κρινεται αναλογα με την πειρα και την εμπειρια του....απο το να στεναχωριεσαι απλα μιλησε του...σιγουρα θα αισθανθεις καλυτερα

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν τελικα δεν καταφερω να το παρω αποφαση αναγκαστικα θα τον παρω να τον ενημερωσω.....

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαιρετω την ομορφη παρεα απο την παραλια..!
Σαν μοσχαρι ειμαι αλλα χ@@@@κα.. Θα βγει ο πασακος με το καλο κ θα γινω μοντελο!!! Ποια Ζιζελ, ποια Μπιγιονσε..!!! Η Μπιγιονσε πηρε 26 κιλα στην κορη της κ σε 3 μηνες τα χασε. Με πολλη σκληρη διαιτα κ γυμναστικη αλλα τα χασε.. Εε εγω σε 6.. Χιχιχι
Πηγαμε για καρδιοτοκογραφημα στο νοσοκ που θα γεννησω κ ηταν πολυ ωραια.. Το δε κρεβατι εκει στις ωδινες που με εβαλαν πωωωω πωωωω οπως ημουν κ αυπνη παραλιγο να με παρει ο υπνος. Τον αγαπουλη τον πηρε παντως κ τον σκουνταγαμε..
Αλεξανδρα μου εχω ενστικτο!!!!! Θα γεννηθει 16/08. Ξερεις γιατι;;;;; Γιατι μερικοι Αποστολοι/Αποστολιες γιορταζουν 16/08!!!!!!! Κανε κουραγιο φιλεναδα, ερχεται!!!
Νατασα μου κ εσεις αυριο τελειομηνες!!!!!!
Τζωρτζινα κ φρουφρου ταιριαξατε οι συμπεθερες κ εμεις στους γαμους με το καλο θα φερουμε δωρο.... ποτηρια!!! Χιχιχι σας πειραζω..!!!!!!!!
Μανια τι τελεια ζωγραφια ηταν αυτη!!!! Εμεις αυτοκολλητο με πιθηκακια βαλαμε..
Εχω αρχισει κ εγω σε στιγμες να φοβαμαι τον τοκετο, αλλα μου περναει αμεσως!!! Ειδικα οταν ποναει η λεκανη μου μου φευγει καθε φοβος κ το μυαλο μου εστιαζει στην ουσια- οτι μετα δεν θα ειμαι πλεον εγκυος!!!!! Αστειευομαι... Οτι μετα θα εχω αγκαλια το γλυκο μου μωρακι!!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρω μου τις ενεσεις θα τις κανεις. Ειναι για το παιδι. Τελος...! Το ειπε ο γιατρος σου κ θα τις κανεις. Σιγα τα αυγα, εχεις ταλαιπωρηθει πολυ, σιγουρα, αλλα σκεψου το σαν θεμα χρονου. Οτι δηλ 10"δευτερολεπτα η καθε ενεση. Νομιζω ειναι 2+2. Συνολο 4.
Μου ειχε πει κ μενα να τις εκανα αλλα μου περασαν οι συσπασεις κ δεν χρειαστηκε. Κ μου χε πει πως πρεπει να γινονται σε συγκεκριμενο χρονικο διαστημα ουτε πολυ νωρις ουτε πολυ αργα.
Θα τις κανεις κ μετα θα παιρνεις κ ενα παγωτο γιανα νιωσεις καλυτερα..!!!!
Ειναι για τα πνευμονια του μπεμπη.

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρω μ κουραγιο κοπελα μ! εχεις κουραστει πολυ και σ πεσαν ολα μαζι.... μην τα παρατας στο τελος. για το μωρακι σ! και εγω ετσι εχω ακουσει οτι γινονται συγκεκριμενο διαστημα οι ενεσεις αυτες. παρε τον γιατρο σ και πες τ οτι εχεις κουραστει οτι δεν μπορεις και οτι σκεφτεσαι αν δεν ειναι απαραιτητες να μην τις κανεις και θα σε συμβουλεψει αυτος ετσι οπως πρεπει... και να μπαινεις να μας μιλας να σου κανουμε παρεα! οπως κανουμε η μια στην αλλη τοσο καιρο!
ελισακι μ καλοπαιρναμε με τον μικρουλι μας ε? πηγες ολυμπιο? ειναι ωραια? δεν εχω μπει ποτε στην μαιευτικη.... καρδιοτοκογραφημα ρε γμτ εγω γιατι δεν κανω?????? οεο?? τεσπα θα ξερει ο γιατρος μ γιατι... αλλα θελω και εγω! ζηλευω! χαχαχα! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 11 215994 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:πωπω απο την γουναρη στην ολγας μεσημεριατικα ειναι πολυ.... φοβασαι λιγο???? ε τοτε καλα εισαι!!!! εγω φοβαμαι πολυ!!!! ειχα προετοιμαστει και για φ.τ. και τωρα αποσυντονιστηκα με την καισαρικη. αλλα η μικρη μ δεν θελει να ζοριστει καθολου! καλοπερασακιας απο τωρα! (φρουφρου για να τα δεις εσυ τα λεω αυτα..χαχα) και εγω αποφασισα να κανω αυτο που λεει η ελιτσα! να μην διαβασω αλλο να απολαυσω τις τελευταιες μερες μου ως μη μανουλα και να αφησω να γινει οτι ειναι να γινει! αχ ελιτσα οντως δεν ηξερες να αλλαζεις πανα? γιατι εγω δεν εχω ακουμπησει μωρο ποτε στην ζωη μ... αλλα ποτε.... μετα απο εναμιση χρονων τους εδινα σημασια.....

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλο Τζωρτζινακι!!!!!! Τι κανει η φιλεναδα μας;! Κλωτσαει τη μανουλα;! Εμενα σημερα εχει αρχισει να με ποναει με τα τεντωματα.. Αλλα δεν πειραζει!!!!!
Ναι ηταν μια χαρα. Μας δινουν λεει μια κιτρινη ρομπιτσα για τις ωδινες κ τον τοκετο..!!! Χιοχιχιχιχιχιχι
Εμενα δεν με τρελαινει το καρδιοτοκογραφημα. Ασε που ζαλιζομαι ανασκελα γιατι δεν με βολευει η κοιλια μου καθολου.. Κ μου ρχεται λιποθυμια..!! Πικρα..!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΙΡΕΤΩ Κ ΠΑΛΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΠΩΠΩΠΩΠΩ ΤΙ ΖΑΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΧΑΡΤΙΩΝ...ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΟΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ...Κ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΕΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΧΑΡΤΙ(ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑ)Wink 
ΒΡΕ ΜΑΡΟ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ...ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΜΕΙΝΕ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ!!ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ Κ ΣΥ ΤΟΝ ΓΑΊ΄ΔΑΡΟΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 11 215994 
ΕΛΙΖΑΚΙ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΑ ΑΝΑΓΚΗ(ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΧΤΥΠΑΝΕ Κ ΜΙΑ ΛΙΠΟΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗ Κ ΠΛΑΣΤΙΚΗ)Κ ΓΩ ΑΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΒΕΒΑΙΑ.ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΕΣ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ!!! ΣΤΟ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΛΕΚΑΝΗΣ ΠΟΝΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ -ΑΡΑ ΓΕΡΝΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΒΙΣΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝ!Very Happy ΧΙΧΙΧΙ!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΛΕ....ΧΑΛΑΡΩΝΩ...Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ....
Sleep Sleep 

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια, αυτο το καρδιοτοκογραφημα τι ειναι???εμενα η γιατρος μου δεν μου ειπε να το κανω ουτε στο πρωτο ουτε τωρα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις