Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
147 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 147 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maniatx έγραψε:elitsa μου ναι εχεις δίκιο.. Και εγώ αυτό σκέφτομαι,οτι θα γυρίσω και δε θα ξέρω να του αλλάζω πάνα,να το κάνω μπανιο,να ξεχωρίζω πόσο θα κάνει μαμ,το λόγο που θα κλαίει..,θερμοκρασίες.. ξέρεις περνάνε όλα από το μυαλό και αγχώνομαι κάπως..., αλλά αυτό μου λένε και μένα,οτι μετά κατά εναν περίεργο τρόπο σε οδηγεί το ένστικτο..
Μάνια πραγματικά με έναν μαγικό τρόπο τα ξέρεις όλα μετά!!!!
Το ξαναείπα πριν λιγες μέρες, είναι σαν να είχες από πάντα μωρό στο σπίτι. Κ μάλιστα, σαν να είχες πάντα ΑΥΤΟ το συγκεκριμένο μωρό!!!!
Απλά στην κλινική μπορείς να ζητήσεις να σου δείξουν αναλυτικά πώς να αλλάζεις πάνα κ πώς να κάνεις μπανάκι στο μπεμπίνο σου.
Μήν αγχώνεσαι όμως κ αυτό που θα συμβούλευα όλες, είναι να απολαύσετε μαζί με τον άντρα σας όλα τα ΠΡΩΤΑ του μωρού σας. Δηλαδή το πρώτο μπάνιο που θα του κάνετε, την πρώτη αλλαγή πάνας, την πρώτη δύσκολη-αμήχανη νύχτα του μωρού στο σπίτι, τον πρώτο θηλασμό στο δωμάτιο σας ή στο σαλόνι ή στην κουζίνα ή στο μπαλκόνι δεν έχει σημασία κ όλες αυτές τις μικρές αλλά μαγικές ΠΡΩΤΕΣ στιγμές με εσάς κ το μωρό σας!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ-ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΠΟΥ ΞΑΠΛΩΝΕΙΣ Κ ΣΕ ΒΙΣΜΑΤΩΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Κ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥΣ ΣΦΙΓΜΟΥΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ,ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ Κ ΕΛΕΓΧΕΙ Κ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ!!ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ BABY!!!!
ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ Κ ΓΩ!!!ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΣ!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 215994 

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elitsa δεν έχουμε γνωριστεί εμείς!
Να σου ζήσει το αγοράκι σου κ με το καλό να υποδεχτείς κ την μπουμπού σας τώρα!
Εύχομαι ένα όμορφο υπόλοιπο εγκυμοσύνης!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maro28 έγραψε:ελιτσα αστα ελεοσ κανονικα θα πρεπε τρεχοντασ να το κλεισει για το εγγονακι τησ κ με πολυ χαρα να βοηθησει...εχουν σαλταρει ολοι η εμεισ ζουμε σ αλλη διαστασηΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 911307 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 654655 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 966307 affraid 
ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΟ 2ο Κ 3ο ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ 2 ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ..ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΛΕΝΕ..ΤΣΟΥΖΕΙ ΛΙΓΟ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ...Κ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ...

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θυμαμαι οτι το εκανα στο μαιευτηριο λιγο πριν μπω στην αιθουσα τοκετου αλλα δεν το εχω ξανακανει...δεν ξερω αν θα μου πει τωρα....την δευτερα εχω ραντεβου μαζι της να με δει πριν φυγει διακοπες οποτε θα μου πει...

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστω nats και εσυ με το καλο το μωρο σου....λιγο εμεινε και θα ηρεμησω...αυτη η ζεστη μου την εχει δωσει στα νευρα....συν οτι ειμαι σαν να εχω καταπιει μπαλα....

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nats έγραψε:
maniatx έγραψε:elitsa μου ναι εχεις δίκιο.. Και εγώ αυτό σκέφτομαι,οτι θα γυρίσω και δε θα ξέρω να του αλλάζω πάνα,να το κάνω μπανιο,να ξεχωρίζω πόσο θα κάνει μαμ,το λόγο που θα κλαίει..,θερμοκρασίες.. ξέρεις περνάνε όλα από το μυαλό και αγχώνομαι κάπως..., αλλά αυτό μου λένε και μένα,οτι μετά κατά εναν περίεργο τρόπο σε οδηγεί το ένστικτο..
Μάνια πραγματικά με έναν μαγικό τρόπο τα ξέρεις όλα μετά!!!!
Το ξαναείπα πριν λιγες μέρες, είναι σαν να είχες από πάντα μωρό στο σπίτι. Κ μάλιστα, σαν να είχες πάντα ΑΥΤΟ το συγκεκριμένο μωρό!!!!
Απλά στην κλινική μπορείς να ζητήσεις να σου δείξουν αναλυτικά πώς να αλλάζεις πάνα κ πώς να κάνεις μπανάκι στο μπεμπίνο σου.
Μήν αγχώνεσαι όμως κ αυτό που θα συμβούλευα όλες, είναι να απολαύσετε μαζί με τον άντρα σας όλα τα ΠΡΩΤΑ του μωρού σας. Δηλαδή το πρώτο μπάνιο που θα του κάνετε, την πρώτη αλλαγή πάνας, την πρώτη δύσκολη-αμήχανη νύχτα του μωρού στο σπίτι, τον πρώτο θηλασμό στο δωμάτιο σας ή στο σαλόνι ή στην κουζίνα ή στο μπαλκόνι δεν έχει σημασία κ όλες αυτές τις μικρές αλλά μαγικές ΠΡΩΤΕΣ στιγμές με εσάς κ το μωρό σας!
ΑΓΑΑΑΑΠΗ ΜΟΥ!!!!! ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!! ΑΑΑΑΧ ΘΑ ΤΟ ΦΑΩ!!!ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ!!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ!!!
ΝΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ ΜΑΖΙ!!!!! ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΗΝΗΤΙΚΟ!!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΗΝ ΙΔΙΟΣΥΓΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ!! ΑΜΑ ΘΕΣ ΟΜΩΣ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΄Η΄' ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΤΟ ΚΑΡΔ/ΤΟΚ/ΦΗΜΑ

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πατουσακιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!
Για φαγωμα ειναι!!!!!!!!!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maro28 έγραψε:καλωσ ηλθεσ ελιτσα σ ευχαριστω...κ γω αυτο ειπα αφου δεν ειδε κατι ανυσηχητικο κ τον ρωτησα 2 φορεσ αρα?δεν θα τισ κανω δεν μπορω ελπιζω να μην εχω τυεισ κ να μην γινει τπτ...το αγαπαω το μωρακι μου...γιατι αν δεν το αγαπουσα δεν θα χα κανει κ τισ 210 ενεσεισ ηπαρινησ προληπτικα ωσ τωρα
Βρε γλυκούλα μου, είναι δυνατόν να αμφισβητήσει κανείς πως αγαπάς το μωρό σου??? Μην το ξαναπείς αυτό κ μην απολογείσαι για τίποτα κ σε κανέναν!
Μόνο με τον γιατρό σου να μιλάς που σε ξέρει καλύτερα από όλους αφού στην κυριολεξία σε βλέπει από μέσα όλους αυτούς τους μήνες κ να συζητάς με τον άντρα σου. Μαζί θα αποφασίσετε τι θα κάνετε κ τι όχι για το μωρό σας.

Ξέρεις τι κράξιμο έχω ακούσει όλους αυτούς τους μήνες για το θέμα της διατροφής μου? Μου έλεγαν πως το μωρό μου θα έχει πρόβλημα κ θα φταίω εγώ κ τέτοιες μ@λ@κίες...

Τους έγραψα όμως όλους κ έκανα αυτό που με πρόσταζε η καρδιά μου. Κ είχα την σύμφωνη γνώμη κ την στήριξη του άντρα μου. Αυτό μετράει.

Απλά γνώμη μου να το αναλύσεις λίγο περισσότερο με τον γιατρό σου πριν αποφασίσεις αν θα τις κάνεις ή όχι.
Με τον γιατρό σου μίλα όμως, μην κάνεις "γκάλοπ'΄για το τι έγινε στην μία εγκυούλα κ τι στην άλλη. Very Happy

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το ξερω...αλλα θα ρωτησω για καλο και για κακο...γενικα δεν εχω κανει κατι περιεργο απο εξετασεις απλα ολες τις κλασικες αιματολογικες και υπερηχους....

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελίζα μου! Όλο παραλία μου είσαι σουρτουκάκι!!! Το αγοράκι σου θα βγει με αγάπη για την αλμύρα (ή έστω για την ξαπλώστρα) Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 328109 

Φρουφρουδάκι μου γλυκό! Το τελευταίο ΠουΣουΚου που είστε τα δυο σας με τον αντρούλη σου! (σόρρυ κ το πουλάκι σας τον Μπάμπη). Από Δευτέρα ΟΛΑ θα είναι πιο υπέροχα, πιο τέλεια, πιο γλυκά, πιο ζωντανά!!!!!!!!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Νατς με μπριζωσες τωρα θελω κ τα "δικα μου" πατουσακια!!!!!!!!!!!! Ανυπομονω ακομα πιο πολυ!!!!!!!!!
Το νυχακι σου παει καλυτερα;
Σου φαινεται πιο μεγαλη η μπεμπα τωρα που κοντευει ενας μηνας σε μια βδομαδα;!!!

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα πολυλογούδες!!!!!!!!!!!
Τι κάνετε ;
Ελιζάκι κοντεύεις να τα φιλήσεις και συ τα πατουσάκια του μικρούλη σου I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you 

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
υπομονη μανουλες.....ολες θα τα δαγκωσουμε σε λιγο καιρο τα πατουσακια μας....

Alice!

Alice!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια και με το καλό τα μωράκια μας να έρθουν!
Να "συστηθώ" κιόλας, έχω κοριτσάκι και π.η.τ. 21/09, είναι το πρώτο και ανυπομονούμε....!!(αν κ έχω φοβερό αγχος)

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σοθ alice...καλως ηρθες και με το καλο το μικρο σου κοριτσακι

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ τωρα γυρισαμε σπιτι!!!! Κ χαλαρωνω λιγακι πριν κανω το μπανιο μου..
Καλως ηρθες Αλις με το καλο το μωρακι σου!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 654316
Κατερινακι τι κανεις?!?! Την παλευεις με τη ζεστη?!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλις καλωσήρθες στο παρεάκι μας που μέχρι τώρα είχε μόνο κοιλίτσες κ πλέον γεμίζει κ με live πατουσίνια, μπουτάκια κ μωροποπουδάκια!!

Κοντεύει κοντεύει κορίτσια ο καιρός!! χαχα λετε να καθιερώσουμε σαν φωτο στο φόρουμ τα πατουσίνια των μωρών μας αφου θα αρχίσουμε να βγάζουμε τις κοιλίτσες μας??

Κατερίνα μου Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 669659 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι νομιζω τα πατουσινια ειναι πολυ ωραια ιδεα..!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 654316 

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελίζα τώρα είδα το φρουτο-τικεράκι σου... ο πασάκος σου είναι όσο ένα καρπούζι Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 328109 

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elisa87 έγραψε:Αχ Νατς με μπριζωσες τωρα θελω κ τα "δικα μου" πατουσακια!!!!!!!!!!!! Ανυπομονω ακομα πιο πολυ!!!!!!!!!
Το νυχακι σου παει καλυτερα;
Σου φαινεται πιο μεγαλη η μπεμπα τωρα που κοντευει ενας μηνας σε μια βδομαδα;!!!
Κατέφτασε από την Αθήνα η ξαδέρφη μου που είναι ειδικός σε τέτοιες δουλειές κ με έσωσε!! Τώρα έμεινε μόνο πληγή που δεν με πονάει όσο το απόστημα Very Happy 

Μου φαίνεται πως μεγαλώνει η σκατουλίτσα μου. Βασικά έχει "καθαρίσει" το προσωπάκι της, ξεθόλωσαν τα μάτια της, μένει περισσότερο ξύπνια κ γενικά θυμίζει περισσότερο μωράκι, ενώ ήταν πιο πολύ σαν ένα γατάκι που ήθελε μόνο να κοιμάται κ να τρώει!
Ανταποκρίνεται περισσότερο στα τραγουδάκια μου, ξαπλώνουμε πλάι πλάι κ της μιλάω κ αυτή βγάζει κραυγούλες, απλώνει το μικροσκοπικό της χεράκι κ με πιάνει στο πρόσωπο κ γενικά επικοινωνεί πλέον μαζί μας!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 669659 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 669659 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ αγαπη μου κ ολα αυτα μονο στις 3 βδομαδες θα τρελαθω θα τρελαθω τελειιιιιιωωωως!!!!!!!!!!
Ανυπομονω τοσο πολυ- λατρευω τα μωρακια κ ειδικα τα νεογεννητα!!!!!
Αφου σκεφτομαι μερικες φορες το εξης... οτι παντα οταν βλεπουμε ενα μωρακι, πρεπει καποια στιγμη να φυγουμε.. αυτη τη φορα ομως, οι αλλοι θα φευγουν!!!!!! Εγω θα μενω για ΠΑΝΤΑ με το μωρο μου!!!!!!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 328109 
Και αυτη η σκεψη με κανει να νιωθω πολυ τυχερη!!!!!
Ασε τι επαθα τις προαλλες- μιλουσα με μια φιλη μου κ αφου με ρωτησε για το μπεμπη κτλ μου ελεγε πως περναει, καφεφες εξοδους κτλ. Κ ενω συνηθως (επειδη περναει τοσο τελεια) θελω να παω κ γω μαζι της ας πουμε, αυτη την τελευταια φορα που μιλησαμε σκεφτομουν ποσο εγω "το χω" κ οτι η ζωη της μου φαινοταν πολυ βαρετη κ ρηχη..!!!!! Κ λεω μεσα μου μαζεψου, οχι επειδη εσυ κανεις παιδι να αρχισεις να θεωρεις οτι οι αλλοι δεν ξερουν να ζουν!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατασακι μιας κ ανεφερες διατροφη πριν, κανεις κατι ιδιαιτερο τωρα για διαιτα? Εχεις χασει γενικα?
Δως μου δυναμη...!!! Ειμαι στα +17 αισιως και γενικα θελω να χασω 21 γιανα βρεθω στα "κανονικα" μου μιας κ ειχα παρει πριν.. κ εχω αγχωθει λιγακι.. (αν κ συνεχιζω να τρωω)..!!!!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελίζα μου ετοιμάσου να χαζέψεις εντελώς με τον μοναδικό, ακαταμάχητο κ καταπληκτικό ΔΙΚΟ ΣΟΥ μπέμπη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πωπω αυτό που περιγράφεις το νιώθω κ εγώ πολύ έντονα!
Κ μου ακούγονται όλα πασέ. Δεν βρίσκω πχ κανένα ενδιαφέρον όταν μου λένε για ρούχα, για νέα μαγαζιά που άνοιξαν, για το τάδε κλαμπάκι που παίζει τέλεια μουσικη, για το οτι βγήκαν το βράδυ κ έγιναν πίτα από τα μοχίτο, το οτι γνώρισαν μια γαμάτη αντροπαρέα κ άλλα τέτοια..
Εγώ βρίσκω πιο σημαντικό το οτι τα σκατούλια της μπέμπας μου σήμερα ήταν λίγο πιο πρασινωπά από χθες!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 12 328109 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις