Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elisa87 έγραψε:Τι κανετε κοριτσακια;!!! Εγω ειδα λιγα υγρα στο εσωρουχο μου σαν νερο, πηγα μου εβαλαν εκεινο το χαρτακι κ δεν ειναι τιποτα.. Τσαμπα τους ξεσηκωσα ολους!!!!!
Razz Razz Razz 
πιο πολυ ξεσηκωθηκες εσυ ε;;ποιο χαρτακι εννοεις;;μολις εφαγα ενα ντακο και ξαπλωσα στον καναπε.χαζευω τηλεοραση ο αντρασ μου ακομα να σχολασει....

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στεφ σου βαζουν ενα χαρτακι στον κολπο κ αν αλλαξει χρωμα ειναι αμνιακο υγρο!! Εμενα ηταν απλα εκκρισεις..!!!!
Ηταν τοσο γλυκες οι κοπελες εκει που πραγματικα ανετα θα εμενα να γεννησω!!
Αλλα δεν ειναι η ωρα του μπεμπη μου ακομη..!!!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα γλυκούλες μου!!

Αχ να μας ζήσει κ ο παίδαρος της Μαρίνας!
ξέρετε τι σκέφτηκα τώρα? Η Μαρίνα ήταν η πρώτη που άνοιξε αυτό το θέμα πριν μήνες!!!!!!! Ήταν η πρώτη που έλεγε πως έμαθε για την εγκυμοσύνη της με ΠΗΤ τον Αύγουστο κ έψαχνε κ άλλες συνεγκυούλες. Κ εγώ ήμουν αυτή που της απάντησα ως "ομοιοπαθούσα", μετά νομίζω μπήκε η Νατάσα κ κάπως έτσι άρχισε να δημιουργείται αυτή η υπέροχη μας συντροφιά!!!

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elisa87 έγραψε:Στεφ σου βαζουν ενα χαρτακι στον κολπο κ αν αλλαξει χρωμα ειναι αμνιακο υγρο!! Εμενα ηταν απλα εκκρισεις..!!!!
Ηταν τοσο γλυκες οι κοπελες εκει που πραγματικα ανετα θα εμενα να γεννησω!!
Αλλα δεν ειναι η ωρα του μπεμπη μου ακομη..!!!
Α δεν το ηξερα αυτο για το χαρτακι..εκανε ενα καψονι στη μανουλα ο μικρος σου...χαχα...σε ποιο μαιευτηριο εχεις πει οτι γεννας;;.πω πω ο δικος μου μπεμπης ολη μερα σημερα κλωτσαει και τεντωνεται και με ποναει...

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Νατασα μου!!! Θυμαμαι κ τι ειχε γραψει "καμια αλλη μανουλα προς τελος καλοκαιριου;"
Κ τωρα γεννησε τον παιδαρο!!!!!!!!
Κ διαβαζα που ειχε ακριβως τις ιδιες ναυτιες με μενα κ προσπαθουσα να γραφτω κ εγω κ δεν με αφηνε το φορουμ κ τελικα γραφτηκα αργοτερα!!!!!!
Κ τωρα σιγα σιγα μια μια γενναμε!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ηξερα οτι η Μαρινα ειχε ξεκινησει ολο αυτο που ζουμε σημερα..!!!Πολυ συγκινηση..!!!Περασε ο καιρος πολυ πιο ομορφα με αυτη την παρεουλα...με τα πανω μας και τα κατω μας...με τις χαρες μας και τις ανησυχιες μας..!!!Κι ευχομαι να συνεχισουμε να ειμαστε τοσο δεμενη παρεα και το μονο που θα αλλαξει να ειναι οι κοιλιτσες σε πατουσιτσες..!!!I love you I love you I love you I love you 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Τζουλακι μου οπως τα λες!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελιζακι μου..εδω εισαι??Ολα καλα..??Ουτε εγω ηξερα γι αυτο το χαρτακι...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ερχεται η σειρα σου ε??Πως νιωθεις..??

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου δεν ειχα ακομα κανενα νεο απο την αλεξ εχει ακι κλιστο το κινητο μου ειπε οτι οταν γεννηση θα με παρει την η θα μου στηλει μηνημα εσυς τι κανετε κοριτσια μου?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειμαι πολυ χαρουμενη Τζουλακι!!! Ανυπομονω..!!! Ναι μετα την Αλεξ ειμαστε η νατασα κ εγω εε;! Κ η Τζωρτζινα στις 21.. Ξεχναω καποια;!;;
Γιωτα μου τι κανεις;! Ο Σιβαν;!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοντευεις Ελιζακι μου...να δεις αυτη την υπεροχη φατσουλα που θα σου αλλαξει ολη την ζωη...!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 215994 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαστε ελισακι μου ο σιβαν μας κοιματε το πουλακι μου και εγω χαλαρωνω

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ναι ναι.. Ξερεις ποσες φορες σκεφτομαι να τον ειχα στην αγκαλια μου η διπλα μου βα ου εκανα χαρουλες!!!!!!!
Εσυ πως νιωθεις;!! Σε λιγες μερες μπαινεις κ εσυ στο μηνα σου!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτα μου αυριο θα ειναι η καλυτερη γιορτη σου ε??Αγκαλια με τον γιοκα σου..!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 328109 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προς το παρον περιμενω την Παρασκευη να κανουμε το ντοπλερ...εχω αγχωθει λιγο..!!!Μου φαινεται πολυ μακρια η γεννα ακομα..χαχαχα....Θελω να φτασουμε μεχρι τελους αν θελει ο Θεος και η μικρη..!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτα μου εσυ πως νιωθεις με το παιδι; Με το σωμα σου; Νιωθεις ο εαυτος σου η οχι ακομη; Ειναι αληθεια οτι εχουμε αιμα πολυ τις πρωτες μερες; Με τον θηλασμο συνεχιζεις, σου αρεσει;

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εντωμεταξυ σκεφτομαι...αλλες γεννανε...αλλες ετοιμαζονται κι εγω ειμαι ακομα στο ντοπλερ...χαχαχαχαχα...!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχα ναι ναι!!!! Ετσι παει, αφου εχεις με μενα ας πουμε 1 μηνα διαφορα!!
Ποτε εχεις ντοπλερ με το καλο; Μετα το ντοπλερ νερακι θα περασει ο καιρος.

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την Παρασκευη το βραδακι..!!!Ελπιζω να πανε ολα καλα...Κατι περιεργα ονειρα βλεπω τον τελευταιο καιρο κι εχω αγχωθει πολυ..!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 27 534787 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλο να δειτε τη μπεμπα!!!! Οχι βρε μην αγχωνεσαι!!! Ολα καλα θα πανε.. Τα ονειρα ειναι κ αυτα κομματι της εγκυμοσυβης απο οτι εχω καταλαβει..!!!!!! Κ εγω βλεπω συνεχεια..!! Αστα να πανε..!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχετε κανονισει τιποτε για αυριο Ελιζακι μου??Θα πατε για μπανακι..?Εχεις καποιον να γιορταζει??

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι κανεναν!!!! Δηλ εχουμε την κουνιαδα μου αλλα μενει σε αλλη πολη, οποτε δεν θα μαστε παρεα.. Θα παμε στη μαμα μου για φαγητο το βραδακι.. Για μπανιο δεν ξερω, μαλλον ναι το πρωι.. Εσεις;!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω βασικα γιορταζω αυριο..!!!Λεμε να παμε καμια βολτιτσα αν νιωθω καλα και μετα να γυρισουμε να ψησουμε...!!!Χαλαρα φετος λογω οικονομικων...!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελισα μου θα σου απαντησω αμεσος .............
το σωμα μου οχι απλα επανηλθε αλλα παραεπανηλθε κι ολας μολις γεννησα επεσε τελιος η κιλια μου εχασα επιτοπου τα 8 κιλα και μετα απο κοντα μια βδομαδα εφηγα και ειχα χασει αλλα 3 κιλα και τωρα εχασα ακομα αλλα 2 σε 1 βδομαδα.............εχω γινει κορμαρα ................ειμαι ο εςαυτος μου και ακομα καλητερα σαν μαμα πλεον νοιωθω ακομα πιο πολυ νικοκηρα μητερα και πιο πολυ σεξη γυναικα ...................το αιμα ειχα καθαρο αιμα 3 μερες αφου γεννησα και δεν ηταν και πολυ τωρα εχω καφε υγρα μαζι με βλενει και αυτο οχι καθε μερα αλη μερα δεν εχω και αλη μερα τρεχει περισσοτερο ειναι λογικο αυτο.............ο θηλασμος ειναι το πιο ωραιο πραγμα που υπαρχει να το ξερεις θυλαζω 2 βδομαδες αποκληστικα με τον μικρο να μην εχει παρει σταγωνα ξενο μπορει το στηθος μου αν τρεχει συναιχεια γαλα ακομα και εκει που καθομαι στα καλα καθουμε και αυτο σημενει πολλες μπλουζες λερομενες και πλενω πολυ αλλα ειναι το κατι αλλο ..............ο μικρος μου εφτασε 4 κιλα μεσα σε 1 δομαδα και βγηκαμε απο τον νοσοκομειο 3250

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα αληθεια;!;!;; Δεν πηγε ο μυαλο μου καθολου μα καθολου!!!!!!!!!
Χρονια πολλα τζουλακι μου!!!!! Με το καλο η κορακλα σας!!!!!!!!! Να εισαι καλα παντα κ να την κρατησεις στην αγκαλια σου!!!!!
Πολυ ωραιο μου ακουγεται το προγραμμα σας!!! Να περασετε πολυ πολυ ομορφα κ να το διασκεδασετε!!!!
Ξαπλωνω κ εγω τωρα γιατι κουραστηκε η λεκανη μου (ενω ξαπλωμενη δεν ποναω καθολου.... Εμενα μου λες....)
Πολλα φιλακια κ θα τα ξαναπουμε κ αυριο τα χρονια πολλα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις