Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσακιααααα!!!!!!
Τι μου κανετε;!! Αχ κ εγω θελω πολυ πολυ να θηλασω!!!
Αχ φρουφρου μου λιγες ωριτσες εμειναν!!! Τελεια!!!!!
Εμεις πηγαμε παραλια καπως πιο μακρυα κ χαλαρωσα αρκετα.. Συνηθως παμε εκει ΣΚ κ ο αντρας μου σημερα μου ειπε"εεε δεν μας βλεπω να ξαναρχομαστε εδω!!!" Κ του λεω γιατι; Κ μου λεει το αλλο ΣΚ θα ειναι πολυ κοντα!!!!!!! Χιχιχι αχ μακαρι!!!!!
Ειχαμε γεννητουρια;!;;;

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγραφα και μου σβηστικε..... παμε παλι!!!
φρουφρου μου απο μεθαυριο σε σενα θα στελνουμε το καλημερα μανουλες και οχι το καλημερα κοιλιτσες! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 654316 
τελεια!!!!!!

ελισακι μου παραλια και παγωτινι! να νοιωσουμε και λιγο καλοκαιρι βρε αδερφε!!! καλα κανεις!!!! I love you 

γιουλη μου πως πανε οι δουλιτσες στο σπιτι? μπηκε σε σειρα επιτελους η ακομα παλευεις? σιγα σιγα να τα κανεις να μην ζοριζεις πολυ την μπεμπα σου!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 517142  

δεν ειχαμε καποια αναγγελια για γεννητουρια σημερα! οχι ακομα τουλαχιστον! χιχιχι! king 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζωρτζινακι τι κανεις;!! Πως εισαι σημερα;! Τωρα λεω να παω να φερω κανα παγωτινι χαχαχα
Η Αλεξ εχει μπει καθολου σημερα;!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η αλεξ χαλαρωνει και απολαμβανει τις τελευταιες της στιγμες ως κοιλιτσα!!! οταν θα ειναι να γεννησει ειπε θα μας ενημερωσει ή η ιδια ή μεσω της γιωτας αν δεν προλαβει! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 215994 

σημερα ειμαι πολυ καλα! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 328109 
ξυπνησα πριν λιγο απο εναν πολυ αναζωγονητικο υπνο και λεω να παω να κανω ενα ντουζακι να δροσιστω σε λιγο και να φαω τα φρουτακια μου!

εσυ πως εισαι? συσπασουλες εχουμε??

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαι πάλι κ εγώ! Σήμερα είναι πολύ χαλαρή η μέρα κ την απολαμβάνω!
Μόλις γυρίσαμε από την πρώτη μας ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ βόλτα! Με τον αντρούλη κ την μπέμπα μας που πήγαμε για καφεδάκι!
Σε ανοιχτό μέρος εννοείται, σε πάρκο ουσιαστικά. Ήταν υπέροχη η αίσθηση οτι είμαστε οι 3 μας!!!!

Φρουφρούκα τίποτα δεν έμεινε!!
Ο μπέμπης ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελίζα πολύ ωραία στου το είπε ο άντρας σου! Απο δω κ πέρα να είσαι πάντα σε απόσταση ασφαλείας! Μην απομακρύνεστε πολύ!

Γειά σου κ πάλι Τζορτζινάκι!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ τι γλυκο Νατς μου!!! Ετσι παντα αγαπημενοι να βγαινετε κ ολοκληρη κοπελαρα που θα ειναι!!!!!
Τζωρτινα μου εχω λιγες συσπασεις.. Καθε μερα κ πιο λιγες!!!!!!! Μαλλον θα μου την κανει σουρπρηζ ο μπεμπης στις... 40 εβδομαδες!!!!! Χαχαχα
Σε λιγακι θα παμε για περπατημα.. Ετσι λιγακι ισα γιανα περπαταω κ να κινουμαι..

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάκια....
Τι κάνετε;

Εγώ από το πολύ ύπνο έχω πονοκέφαλο!!!!

Αχ Νατς πολύ ωραία...Σας εύχομαι πάντα έτσι γλυκά να περνάτε την ζωή σας....

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας ευχαριστώ κορίτσια μου, άντε κ στις δικές σας μοναδικές στιγμές!!

Ματίνα για να κοιμάσαι τόσο, σημαίνει πως το χρειάζεται ο οργανισμός σου. Απόλαυσε το!!

Ελίζα πήγατε για περπάτημα?
Κ το θέμα των συσπάσεων ίσως είναι έκπληξη, εκεί που δεν έχεις μπορεί μια μέρα τσουπ! να έρθουν ΟΙ συσπάσεις!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Ματινα μου!!
Νατς ναι πηγαμε για περαπτημα κ τα φτυσα κ τωρα ποναει η λεκανη μου!!!
Θα μπω να κανω ενα μπανιο κ θα καθισουμε με τον αντρα μου....
Σας φιλω!!! Πολλη γλυκεια καληνυχτα!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 654316 

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα! Κανενα μωρακι δε ξυπνησε την μανουλα του σημερα? Εμενα με σπρωχνει χαμηλα τωρα η μπεμπα κι εχω την τουαλετα αγκαλια.Καθε τρεις και λιγο, Παω να φτιαξω ενα πρωινουλι.Η Αλεξ που χαθηκε? Ελπιζω να ναι ολα καλα!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Κ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!!
ΕΜΕΙΣ ΛΙΩΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ!!!ΜΑΣ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 215994 
ΕΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ Ε???ΣΕ ΞΥΠΝΑ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΣΕΣ ΤΗΣ ΜΩΡΕ??? ΕΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ!!ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!! ΔΛΔ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΟ ΟΤΑΝ ΤΡΩΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΠΩΣ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ Κ ΠΑΓΩΤΑΚΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ!!!ΤΩΡΑ ΤΕΝΤΩΝΕΤΑΙ Ο ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ ΜΑΣ!!!!ΝΟΙΩΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΟΥ ΩΡΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΥΤΕ Κ ΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΣΥΣΠΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΩ Κ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΗΠΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!!ΑΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΝΑΧΑ-ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ@ΛΟ ΚΑΤΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΠΡΩΧΝΕΙ Κ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ Κ ΝΑ ΠΟΝΩ ΚΑΠΩΣ!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, κορίτσια μου! τι κάνετε; ελπίζω να είστε όλες καλά!
Νατασάκι μου, τι τέλεια που πήγατε τη βολτίτσα σας! φαντάζομαι τι όμορφο συναίσθημα που θα ήταν!! I love you 
Είδες τι αναίσθητη που είμαι, στον κόσμο μου! χαχα! μάλλον επειδή δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη πλήρως..!
Ματίνα μου, εμένα η γιατρός μου μου είπε ότι τώρα που κλείσαμε και 37η είναι μια χαρά να έρθει η μπέμπα!
Χριστίνα μου, με το καλό να έρθει η ώρα να γεννήσεις! μην ανησυχείς για την πρόκληση, μπορεί να έχετε εκπλήξεις μέσα στη βδομάδα!
Ελιτσάκι μου,αφού το θέλεις τόσο πολύ να θηλάσεις, κλείσε τα αυτιά σου και μην αφήσεις κανέναν να σε επηρεάσει!!
Ελίζα μου, δίκιο έχει ο άντρας σου, κοντεύει η ώρα του μπέμπη!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΩ...ΠΙΑΣΤΗΚΑ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΦΑΓΕ ΕΝΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΠΡΩΊ΄ΝΙΑΤΙΚΑ!!!!ΘΑ ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ Κ ΘΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡα!!!!φιλακια ζουζουνα!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ θα βγω,φρουφρουδάκι! αν δε σε ξαναπετύχω μετά, με το καλό να έρθουν όλα αύριο εύχομαι!! θα σε σκέφτομαι και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια!! πολλά φιλιά!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΩ...ΠΙΑΣΤΗΚΑ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΦΑΓΕ ΕΝΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΠΡΩΊ΄ΝΙΑΤΙΚΑ!!!!ΘΑ ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ Κ ΘΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡα!!!!φιλακια ζουζουνα!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!!!!
Σημερα χαλαρα θα το παμε ολη μερα..
Χαλαρο πρωινο στη βεραντα, χαλαρα ελαφρυ μεσημεριανο, χαλαρα το βραδακι θα παμε απτη μαμα μου να φαμε ψαρακι..
Εγω εχω συνεχεια συσπασεις!!χτες με εσπρωχνε τοσο δυνατα προς τα κατω ο μπεμπης που πονουσα παρα πολυ. Αλλα μετα εφυγαν ολα κ ετσι δεν τρεξαμε στα μαιευτηρια..
Φρουφρου μου αυριο εε!!!! Τι τελεια!!!!! Με το καλο!!! Ολα θα ερθουν ηρεμα κ ωραια!!! Θα εχεις αγκαλια τον πασακο σου κ θα πλεεις κ εσυ σε πελαγη ευτυχιας!!!!!
Νατασουλα μου δεν το εχεις συνειδητοποιησει ε;!! Καλο κ αυτο!!!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα..!!!

Ρε συ Νατς μου με γεμιζεις με τοσο ομορφες εικονες καθε φορα..!!!Να στε παντα καλα κι ευτυχισμενοι και οι τρεις σας..!!!

Φρουφρου μου δεν ξερω αν θα καταφερουμε να μιλησουμε μεσα στην μερα...!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα αυριο και με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου τον μικρο σου πριγκηπα..!!!Θα σας σκεφτομαι..!!!


Ελιζακι μου ετοιμαζεται ο αγαπουλης για την μεγαλη εξοδο...!!!Τελεια..!!!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαιρετώ το παρεάκι!

Σήμερα είμαι σαν το ζόμπι, πολύ ταλαιπωρημένη γιατί όλο το βράδυ δεν έκλεισα μάτι... Αποφάσισε η μπουμπού μου να το γλεντήσουμε μέχρι το πρωί μιας κ ήταν Σάββατο κ έτσι μέχρι τις 8 τ πρωί είχαμε πάρτι στο σπίτι! Από αυτά τα ωραία πάρτι που είσαι με το βυζί απ'έξω, το πάμπερς ανα χείρας κ το λαρύγγι να κλείνει από τα πολύωρα νανουρίσματα που δεν λένε να πιάσουν τόπο!!!
Αλλά έχω να δηλώσω πως κ πάλι ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

Φρουφρούκα μου λίγες ώρες έμειναν πλέον! Το πρωί θα έχεις το μικρό σου φουντουκάκι!!! Αχ γλυκιά μου όλα θα πάνε πάρα πάρα πολυ καλά!
Η σκέψη μας θα είναι μαζί σου! Με το καλό αγάπη!

γειά σου χαλαρό Ελιζάκι! Χρειάζεται κ αυτό το χαλάρωμα, μην πιέζεσαι κ μετά αντιδρά ο μπέμπης σου κ έχεις πονάκια. Λιώσε στον καναπέ!!

Νατασούλα καλά κάνεις αφού μπορείς κ δεν αγχώνεσαι! Απολαμβάνεις κάθε δευτερόλεπτο της εγκυμοσύνης σου κ αυτό είναι τέλειο!!

Τζούλια πώς είσαι σήμερα? άντε να περάσει ο καιρός να μας μεταφέρεις κ εσύ όμορφες εικόνες με το μπεμπίνι σας!

Εφάκι όποτε λες για την συχνοουρία, θυμάμαι που είχα σηκωθεί μες στον ύπνο μου γιατί ζεσταινόμουν κ έκανα το ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ να χλαπακιάσω άπειρο καρπούζι. Στην 37 εβδομάδα ε!
Όπως καταλαβαίνεις όλο το υπόλοιπο βράδυ το είχα βγάλει στην τουαλέτα! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 215994 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα ξενυχτησμενη μανουλα Νατς..!!!Ηθελε να σου θυμισει την παλια σου η ζωη η μικρουλα..!!!Σου λεει καποτε ξενυχτουσες στα κλαμπ...τωρα να μην ξενυχτησεις και μαζι μου...??Razz Razz Razz 

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χεχε έτσι ακριβώς Τζούλια!
Άσε που τότε στριμοχνώμουν μες στον κόσμο, με το ποτό στο χέρι, να μην βρίσκω πού να ακουμπήσω την τσάντα μου, να πρέπει να κάνω ακροβατικά για να ανάψω τσιγάρο, να με πεθαίνουν τα τακούνια, να ανησυχώ μην φριζάρει το μαλλί από την ζέστη, να έχει μπόχα κ μασχαλίλα γύρω μου, να ανανεώνω τρεις κ λίγο το λιπγκλος, κ όλα αυτά την ώρα που προσπαθούσα να το παίξω κουλ κ άνετη κ οτι περνούσα καλά!

Ενώ τώρα, απόλαυση από την άνεση του καναπέ μου, με τις πυτζαμούλες μου, με χυμούλι που δεν φέρνει κ χαγκόβερ, με την πιο τέλεια παρέα κ όλα μια χαρά!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχα Νατασσα μου εισαι θεα...σε παραδεχομαι..Αυτη η αυτοκριτικη σου με τρελαινει...!!!Ειναι πολυ τυχερη η μικρη που σε εχει μανουλα..!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 328109 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια μου αγαπημενα!!!τι κανετε?νατσουλα μου τι ωραια που τα λες καθε φορα!!με ταξιδευεις!!!ετσι θα τα λεμε κ εμεις σε λιγο γιατι θα τα ζουμε κ θα τα νιωθουμε!!!ελισακι μου αραξε τον τελευταιο καιρο οσο πιο πολυ μπορεις!κ εγω αυτο κανω,απολαμβανω τις τελευταιες στιγμες ως εγκυουλα!ανυπομονω βεβαια πολυ κ αυτο εχει κ μια δοση στρεσαρισματος αλλα ενταξει,λογικο!!σκεφτομαι οτι ειναι πολυ καλο που η μπεμπα μου θα βγει ακριβως στην ωρα της!θα εχει πολλα οφελη!τζουλακι μου καλησπερα κ απο εδωI love you I love you I love you I love you I love you

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Αλεξανδρα μου...!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 215994 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!Κ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΝΤΟΣ Κ ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑΣ
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 215994  I love you  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 215994 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Φρουφρου μου..!!!Τελεια η τελευταια σου φωτο με την κοιλιτσα...!!!Αντε σε λιγο καιρο η κοιλιτσα θα γινει πατουσακι...!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 15 654316 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις