Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
137 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 137 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλό christinageo,να πάνε όλα καλά.....Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 727892 

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εκει θα ειμαι με lexotanil και θα κραταω τα ματια ανοιχτα με οδοντογλυφιδες....τωρα γυρισαμε απο τη θαλασσα που ελπιζω να τον κουρασε λιγακι....Laughing Laughing 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ματινακι μ δυσκολη νυχτα ε? κουραγιο κοπελα μ δεν εμεινε πολυ... εμενα μ ειπε να κλεισω και την 38 εβδομαδα ο γιατρος μ παντως....
ελιτσα κουραγιο μανουλα! ειναι πακετο με τον μικρο τωρα αλλα σε λιγο καιρο θα εχεις και τα 2 σαου παιδακια αγκαλιτσα και θα ειναι ολα υπεροχα!! χριστινα ολες καπως ετσι ειμαστε... αλλες περισοοτερο αλλες λιγοτερο! ολα καλα θα πανε!! μην αγχωνεσαι προκαταβολικα! ασε που ποτε δεν ξερεις! μπορει να ερθει μονο του και να μην χρειαστεις προκληση!

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμένα μου είπε μετά την 38η, και δεν βιάζομαι γιατί δεν έχει κατέβει η μπουμπού.

Ελίτσα κουράγιο...

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κ από μένα!

Ελίτσα αυτά τα νυχτοπερπατήματα κ τα ξενύχτια, άραγε πότε τελειώνουν? Όταν πχ φτάσει το παιδάκι 4 χρονών? Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 534787 

Χριστίνα πλησιάζει ο καιρός για όλες πια! Εγώ που πήγα με καισαρική, μέχρι κ την μεγάλη μέρα το πρωί που μπήκα στο αμάξι για να πάμε στην κλινικη, δεν είχα συνειδητοποιήσει ακριβώς πού πηγαίνω κ για ποιόν λόγο!!

Νατάσα μου πώς είσαι? Νομίζω πως είσαι η μόνη στο παρεάκι μας που δεν παραπονιέσαι! Όλες κάτι έχουμε, αυπνίες, πόνους, φοβίες.... εσύ βράχος!!!!

Ματίνα σου αξίζει χαλάρωση, απόλαυσε καναπεδάκο σήμερα!

Τζωρτζίνα μου πώς είσαι σήμερα?

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ νατασα μ καθε φορα που γραφεις βλεπω αυτο το πατουσακι και με τρελαινει!!!!!!!!! αγαπω πατουσακι λεμεεεε!!! μια χαρα ειμαι σημερα!!! εχω τα εμετακια μου αλλα δεν ποναω καθολου!!! Smile 

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν το κανει συχνα αλλα γενικα μεχρι περιπου τα 5 κραταει αλλα ειναι αναλογα στο γονιο και το παιδι...εγω δεν εχω κουραγιο τα βραδια...συν οτι εχω θεμα με τον υπνο και αν ξυπνησω κοιμαμαι πολυ δυσκολα μετα....

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Νατς....
Και εγώ ακόμα δεν έχω συνειδητοποιήσει τίποτα,μετράω αντίστροφα τις εβδομάδες αλλά δεν έχω καταλάβει γιατί!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παντως ειμαι σε μια μικρη αρνηση ισως να καταλαβω ποτε γενναω... ενω ξερω την ημερομηνια δεν σκεφτομαι ποσες μερες μειναν... καμια φορα σκεφτομαι απλα οτι πρεπει να παω καποια στιγμη να παρω κατι τελευταια πραγματα που θελω και ισως να κλεισω και ενα ραντεβου για φρυδια και νυχακια... αλλα δεν τα εχω κανει ακομα οποτε η μονη λογικη εξηγηση ειναι οτι αρνουμαι να το συνειδητοποιησω.... Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 534787 

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νομίζω ρε κορίτσια πως αυτό συμβαίνει γιατί κ την εγκυμοσύνη ουσιαστικά την συνειδητοποιήσαμε γύρω στον 5ο μήνα που ουσιαστικά φούσκωσε κοιλίτσα κ αρχίσαμε να νιώθουμε το μπεμπίνι εκεί μέσα.
Οπότε πάνω πιου αρχίζεις κ ζεις τα της εγκυμοσύνης, τσουπ! αυτή τελειώνει σιγά σιγά κ πρέπει να περάσεις στο επόμενο στάδιο!
Τι να πρωτοπρολάβει να καταλάβει το μυαλό μας???
Άσε που κ μετά πάλι δεν το συνειδητοποιείς... Ενώ έχω την μπέμπα στο λίκνο της δίπλα μου, ασυναίσθητα χαιδεύω την -άδεια πλέον- κοιλιά μου! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 534787 

Αχ αυτά τα μωροπατουσίνια είναι για αμέτρητα φιλιά!!!

Ελίτσα καλό μας κουράγιο δηλαδή!
Δύσκολο να το συνηθίσεις πάντως, εγώ κουτουλάω τα βράδια κ με παίρνει ο ύπνος την ώρα που θηλάζω... κ εννοείται προσπαθώ να μην γίνεται αυτό γιατί είναι επικίνδυνο, αλλά δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζωρτζίνα τελικά έκλεισες ημερομηνία για καισαρική???
Σόρρυ ρε αγάπη που ρωτάω, απλά δεν προλαβαίνω να διαβάζω όλα τα νέα κ εδώ κ στην άλλη μεριά!

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έτσι είναι καλύτερα Τζωρτίνα,αν αρχίσεις να μετράς αντίστροφα,μπορεί μετά να φοβηθείς ή να το μεγαλώσεις στο μυαλό σου και να πας προκατειλημμένη.
Εγώ αυτό κάνω,σκέφτομαι πως γεννάω 03/09 και αν γίνει νωρίτερα θα με πιάσει στον ύπνο και δεν θα τρομάξω.Τουλάχιστον έτσι λειτουργώ εγώ.

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα κανεις ματινακι μου! και εγω ετσι λειτουργω! flower 
νατασα μου 21/8 ειπαμε. αλλα επειδη θα ειμαι στην 39η εβδομαδα και παιζει να σπασουν τα νερα η να ξεκινησει ο τοκετος νωριτερα ειμαστε ετοιμοι ανα πασα στιγμη για κ.τ. παλι... απλα πλεον εχω περιοριστει πολυ στο σπιτι (και λογο πονων που ειναι λογικοι με την θεση που εχει η μικρη) προκειμενου να καταφερω να φτασω σε αυτη την ημερομηνια...

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια θα σας αφήσω...Θα τα πούμε το απόγευμα....Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 531909 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλη ξεκουραση ματινακι μου!! sunny 

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή ξεκούραση Ματίνα!

Α μάλιστα Τζωρτζίνα, ο κύβος ερρίφθη λοιπόν!
Αν σε αγχώνει το αντίστροφο μέτρημα όπως είπε κ η Ματίνα, αστο καλύτερα πιο φλου στο μυαλό σου. Θα περάσουν οι μέρες χωρίς να το καταλάβεις κ αν σπάσουν κ τα νερά ούτε που θα προλάβεις να σκεφτείς τι γίνεται!
Κάνε τα τελευταία ψώνια, απόλαυσε τις τελευταίες αυτές μέρες ηρεμίας, χαλάρωσε όσο μπορείς, κάνε τις κούρες ομορφιάς σου, βγάλε φρύδι, κάνε κανα πίλινγκ να νιώθεις μια θεά!
Ελπίζω να έχεις αποβάλλει λίγο τις φοβίες που είχες, γιατί όσο τα σκέφτεσαι, τόσο τα διογκώνεις στο μυαλό σου!
Επικεντρώσου στο οτι σε λίγες μέρες θα έχεις το μικρό σου θαυματάκι στην αγκαλιά σου!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 215994 

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επειση θηλαζα τον μικρο 6 μηνες σε καταλαβαινω με το θεμα του υπνου....ειναι ζορικο αλλα ειναι το πιο τελειο συναισθημα που εχω ζησει ποτε μου....λιγο υπομονη θελει με τις ωρες...

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πωπω Ελίτσα μπράβο που τα καταφερες για 6 μήνες!
Είναι όντως εκπληκτικό συναίσθημα, όσο ζόρικο κ αν είναι ώρες ώρες, όσο κ αν δυσανασχετώ κάποιες φορές γιατί μπορεί να πονάω, μπορεί να κουτουλάω, μπορεί να θέλω να κάνω ένα μπάνιο κ να μην βρίσκω τον χρόνο, αλλά όταν βλέπω την μπεμπούλα μου στο στήθος μου με αυτό το λάγνο βλέμμα ευχαρίστησης που παίρνει, τα ξεχνάω όλα!
Μακάρι να καταφέρω να κρατήσω τον αποκλειστικό θηλασμό για τουλάχιστον 6 μήνες κ εγώ.
Απλά δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια κ δεν κατακρίνω καμία κοπέλα που δεν αντέχει να το κάνει. Ειδικά αν έχεις κ άλλο παιδάκι νομίζω είναι πολύ δύσκολο να τα καταφέρεις.

Εσύ τι σκέφτεσαι τώρα για το δεύτερο? Είναι εφικτό να ανταπεξέλθεις στα ωράρια κ την κούραση του αποκλειστικού θηλασμού, έχοντας άλλο ένα μικράκι???

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σου πω την αληθεια ειχα μεγαλο προβλημα με το θηλασμο εγω...η πεθερα μου και η αδερφη του αντρα μου-που μενουν ακριβως διπλα μας-δεν θηλασαν α παιδια τους, και συνεχεια ακουγα οτι το παιδι πειναει και να του δωσουμε σκονη....εριχνα πολυ κλαμα οταν δεν με εβλεπαν....απο την στεναχωρια μου, πριν σαραντισω, επαθα μαστιτιδα και αναγκαστικα σταματησα λογο των φαρμακων αλλα μετα πεισμωσα και ξαναξεκινησα μεχρι να γινει 6 μηνων....μετα τον 4ο του εδινα ενα γευμα-συνηθως το βραδυνο-σκονη για να κοιμαμαι κι εγω και αυτος...
θελω παρα πολυ να θηλασω παλι την μικρη γιατι ειναι κατι μοναδικο αναμεσα στη μανα και το παιδι....εχω μια γυναικα η οποια ειναι απο το συνδεσμο θηλασμου στην ελλαδα και με βοηθαει γενικα σε οτι χρειαστω...ακομα και σε ψυχολογικη υποστηριξη....

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πωπω αυτός ο ψυχολογικός πόλεμος κ το οτι οι άλλοι "ξέρουν καλυτερα" κ σου λένε τι πρέπει να κάνεις κ τι όχι είναι ό,τι χειρότερο. Κ η αντίληψη οτι το παιδί δεν χορταίνει είναι πολύ διαδεδομένη δυστυχώς.
Είναι πολύ σημαντικό να έχεις την στήριξη των δικών σου ανθρώπων σε αυτό το "άθλημα".
Μπράβο σου που παρά τις δυσκολίες αντί να το βάλεις κάτω πείσμωσες.
Σου εύχομαι να τα καταφέρεις όσο καλύτερα γίνεται κ αυτή τη φορά κ μάλιστα χωρίς εμπόδια!

Πάντως αυτό που λες, το να δίνουν δηλαδή το βράδυ ξένο γάλα ώστε να κοιμάται πιο πολλές ώρες τη νύχτα, ενώ όλη τη μέρα μόνο στήθος, είναι πολύ καλύτερο από το τίποτα κ σίγουρα μεγάλη βοήθεια για την μανούλα.

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι μεγαλη βοηθεια....στην αρχη ειχα παρει θηλαστρο για να βγαζω γαλα και να του το κραταω για το βραδυ αλλα ειναι χειροτερο καθως το θηλαστρο δεν μιμειται τις κινησεις του θηλασμου...αν του δινεις μονο το βραδυ, οτι ειναι να παρει απο τον μητρικο το παιρνει ολη μερα και το βραδυ χορταινει...και δεν σου παει και ο κουκος αηδονι...!!!!το ψυχολογικο ειναι χειροτερο απ ολα...ευτυχως ο αντρας μου δεν ελεγε τιποτα σχετικα και ισα ισα μου αναγνωρισε και μου ευχαριστησε για το ποσο το παλεψα....
θα το πολεμησω σιγουρα παλι και αν το θελω πολυ θα το κανω....

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου...χαλαρωνετε ολες..??Δεν ειναι καμια κοιλιτσα εδω???Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 688264 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 688264 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩΩΩ !!!!!!!!!!!
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 215994  ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΠΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ??? ΓΙΑ ΝΑ ΔΩVery Happy study study 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Φρουφρουκα μου....!!!!Δεν εχω καμια ενημερωση για γεννητουρια..!!!Εσυ καλα μου εισαι??Προετοιμαζεσαι??

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΑ ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΟΥ Κ ΚΑΝΩ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ !!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!Κ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!ΤΕΛΕΙΑ!!!
ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ???
ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ??ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΜΟΥΝ ΚΟΜ/ΡΙΟ!ΠΗΓΑ Κ ΧΤΥΠΗΣΑ ΕΝΑ ΦΥΤΙΚΟ ΡΕΦΛΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ Κ ΧΤΕΝΙΣΑ Κ ΤΟ ΜΑΛΛΑΚΙ ΜΟΥ(ΣΑΝ ΜΙΑ Γλυκεια εγυουλα που θα γινει μανουλαWink ) ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΡΕΑ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ-ΟΛΑ ΑΨΟΓΑ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ!!!Very Happy ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΟΥ Κ ΑΚΟΓΑ ΤΑ ΜΩΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΝΤΟΥΣΑΝ!!!! ΝΙΑΟΥΡΙΖΑΝ ΟΙ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΜΩΡΕΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 379767 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 379767 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 379767 
Ε ΙΣΩΣ ΛΙΓΟ ,ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΟΤΙ Κ ΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΙΤΣΕΣ!!!!
ΑΑΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ Κ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΙΑ ΠΡΟΕΓΧΕΙΡΙΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ Shocked Shocked Shocked 
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ....Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.26 - Σελίδα 14 215994 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις