Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου μπηκα για λιγο για να στειλω και εγω τις ευχες μου......
Χρονια πολλα σε ολες κοριτσια μου.....ευχομαι η Παναγιτσα να δωσει σε ολες σας αυτο που τοσο επιθυμειτε.....σας αγαπω ολες πολυ πολυ....
Χρονια πολλα και σε σενα Μαρακι...ευχομαι συντομα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!!
φιλακια πολλα κοριτσια μου...Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 417472 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AΦΡΑΤΟΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΑ ΠΑΧΟΥΛΟΚΟΜΨΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
εχω μερες να μπω και δεν ξερω που παταω και που βρισκομαι,νομιζω πως χρειαζομαι ακομα 8 μην πω 12 ωρες στο ρολοιΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 679259 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!
ελπιζω σημερα η γιορτη της Μεγαλοχαρης να μας χαρισει το επιθυμητο !!!
παντα υγεια και ευτυχια στους οικειους μας και ολα τ αλλα θα ερθουν!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι επαθες μαρακι μου????εχουμε ακομα υπνηλιες??????Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 536304 υπνηλιες λεωωωωω??????Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 536304 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΑΛΕΞ ΜΑΣ!!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΛΕΞ ΜΟΥ!!!!
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ!!!
ΕΞΑΛΛΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΙΕΡΗ ΜΕΡΑ!!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ;;;;!!!!!ΕΧΩ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ!!!
ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΙΚΟΥΛΑ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!
ΚΑΛΕ...ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ!!!
ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΘΜ ΜΟΥ ΘΑ ΒΓΑΖΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΧΙ!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι το κοριτσακι μας!!!!!ρωτησα στις μανουλες και μ'απαντησαν!!!!!με συγκινησε!!! πω πω πολυ ευαισθητη ειμαι!!!
να σου ζησει κοριτσακι μου η αποστολια σου!!!!να ειναι γερη και καλοτυχη στην ζωοουλα της!!!!


τι κανεις ποππανς????
κατι πρεπει να κανεις!!!!καντο επαγγελμα!!!!δεν ειναι ασχημη ιδεα!!!!
πως τα περασες σημερις?!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:ναι το κοριτσακι μας!!!!!ρωτησα στις μανουλες και μ'απαντησαν!!!!!με συγκινησε!!! πω πω πολυ ευαισθητη ειμαι!!!
να σου ζησει κοριτσακι μου η αποστολια σου!!!!να ειναι γερη και καλοτυχη στην ζωοουλα της!!!!


τι κανεις ποππανς????
κατι πρεπει να κανεις!!!!καντο επαγγελμα!!!!δεν ειναι ασχημη ιδεα!!!!
πως τα περασες σημερις?!!!!


HELLO CATHERINE!!!
ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΣΟΒΑΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΖΟΥΖΟΥΝΑ!
ΗΣΥΧΑ ΠΕΡΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ....ΦΑΓΑΜΕ ΕΝΑ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΖΑΤΖΙΚΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!
ΜΕΤΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Μ' ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ...ΜΑΖΙ ΣΑΣ!
ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ;;

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω πω ποσο καιρο εχω να ακουσω το καθριν!!!!!ααα μ'αρεσε!!!!σδεν σε πειραζει που σε λεω ποτε ποτε ποπανς?ετσι μου βγαινει...αλλα αμα σε πειραζει να μην στο ξαναπω οκ....Smile 
καλα περασαμε!!!ειχα και το πεθερικο εδω....φαγαμε φαγακι μοσχαρακι με μελιτζανες (σουρλπ) μετα φρουτακι και ταρατσα η κοιλια!!!!!ξαπλωσαμε το μεσημερακι!!!σηκωθηκαμε καφεδακι και επειδη δεν θελω να κανω τιποτα μα τιποτα εκατσα στον υπολογιστη εδω να κανουμε παρειτσα!!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 215994 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:πω πω ποσο καιρο εχω να ακουσω το καθριν!!!!!ααα μ'αρεσε!!!!σδεν σε πειραζει που σε λεω ποτε ποτε ποπανς?ετσι μου βγαινει...αλλα αμα σε πειραζει να μην στο ξαναπω οκ....Smile 
καλα περασαμε!!!ειχα και το πεθερικο εδω....φαγαμε φαγακι μοσχαρακι με μελιτζανες (σουρλπ)  μετα φρουτακι και ταρατσα η κοιλια!!!!!ξαπλωσαμε το μεσημερακι!!!σηκωθηκαμε καφεδακι και επειδη δεν θελω να κανω τιποτα μα τιποτα εκατσα στον υπολογιστη εδω να κανουμε παρειτσα!!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 215994 


ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΠΟΠΑΝΣ!!!ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΠΩΣ:ΠΟΠΙΝΟ, ΠΟΠΑΥ, ΠΟΠΙΔΙΟ, ΠΙΤΣΙΠΟΠΑΚΙ ΚΤΛ!!!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ.....Very Happy Very Happy Very Happy 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα πατε για κανα μπανακι? η δουλευει το καψουρομανουλο σου και θα πατε σ/κ?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:θα πατε για κανα μπανακι? η δουλευει το καψουρομανουλο σου και θα πατε σ/κ?

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟSad Sad Sad ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ!
ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!
ΕΣΕΙΣ, ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ;;

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι οπως εχουν τα πραγματα γενικοτερα...ευτυχως που εχει δουλεια και η εταιρια εχει δουλεια ευτυχως...οποτε κυριακες στα πεταχτα!!!!!Laughing 

κανενα!!!!!τωρα που ετυχε η αδεια μας μαζι ειχαμε αλλα τρεξιματα...οποτε μπανακι γιοκ!!!!
δεν μας πειραζει!!!!ακομα εχουμε καιρο να παμε καμια κυριακη...δεν τελειωσε ακομα το καλοκαιρακι!!!!αλλα δεν τρελαινομαι κιολας....Very Happy 
οχι οτι δεν μ'αρεσει η θαλασσα...μάρεσει και πολυ μαλιστα αλλα δεν ξερω φετος επαθα ανοσια και δεν μου λειπει!!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:ετσι οπως εχουν τα πραγματα γενικοτερα...ευτυχως που εχει δουλεια και η εταιρια εχει δουλεια ευτυχως...οποτε κυριακες στα πεταχτα!!!!!Laughing 

κανενα!!!!!τωρα που ετυχε η αδεια μας μαζι ειχαμε αλλα τρεξιματα...οποτε μπανακι γιοκ!!!!
δεν μας πειραζει!!!!ακομα εχουμε καιρο να παμε καμια κυριακη...δεν τελειωσε ακομα το καλοκαιρακι!!!!αλλα δεν τρελαινομαι κιολας....Very Happy 
οχι οτι δεν μ'αρεσει η θαλασσα...μάρεσει και πολυ μαλιστα αλλα δεν ξερω φετος επαθα ανοσια και δεν μου λειπει!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΠΟ 2008!!!ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 26 ΟΚΤΩΒΡΗ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ 3 ΜΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καλησπερα..τι κανετε???τι διαβασα???αλεξανδρουκο μου να σου ζησει η αποστολια σου..να σε κανει να πλημμυριζεις απο χαρα οπως σημερα και να την καμαρωνεις να μεγαλωνει Very Happy Very Happy μαρακι χρονια σου πολλα κοριτσακι μου..και του χρονου με ενα μωρακι στην αγκαλιτσα σου Very Happy 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΠΟ 2008!!!ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 26 ΟΚΤΩΒΡΗ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ 3 ΜΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ!!!
λογικο να εχει κουραστει...μακαρι να το κανετε 3μερο να ξεσκασετε!!!!
οσο για του χρονου πρωτα ο θεος καλα να ειστε και να πατε και να το χαρειτε εκτος αν εισαι εγκυουλα η μανουλα που αυτος θα ειναι ο πιοσημαντικος λογος που δεν θα πατε και του χρονου!!!!στο ευχομαι να ερθει το σπορακι σου συντομα!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 215994 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που εισαι παχουλοκμψουλα μου?????μου λειψες σκατουλινι μου!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
πως εισαι?? η μεσουλα???πως τα περνας βρε εκει στο σκιαθο άιλαντ!!!!!
ειδες πεφταστερια?ολα καλα?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΝΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΟΥ!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΗΝΙΩ!!!!ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΚΙΑΘΟ;;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ!!!ΕΙΔΑΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΓΚΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ;;;;!!!Wink 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωρε μια χαρα ειστε!!!!!μια χαρα βαζεις την τακουναρα και εισαι οκ!!!
εγω και λιγο να βαλω του ριχνω ειμαστε ισα !!!!!!!!!!
δεν εχω καμια ολοσωμη εμεις να δεις διαφορα ογκου πλατους που εχουμεLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:που εισαι παχουλοκμψουλα μου?????μου λειψες σκατουλινι μου!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
πως εισαι?? η μεσουλα???πως τα περνας βρε εκει στο σκιαθο άιλαντ!!!!!
ειδες πεφταστερια?ολα καλα?

εδω εδω ειμαι αγαπουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 35468 απλα επειδη ηταν φουλ το ξενοδοχειο φιλοξενουμε την μαμα στον καναπε στο δωματιο μας χαχαχαχα και δε μπορουσα να μπω..τα περναω απλα τελεια..η μεσουλα ποναει που και που δλδ τραβαει αλλα κολυμπαω πολυ και βοηθαει Very Happy Very Happy τα ειδαμε τα αστερια ηπιαμε και το κρασακι μας στην παραλια...Wink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:ωρε μια χαρα ειστε!!!!!μια χαρα βαζεις την τακουναρα και εισαι οκ!!!
εγω και λιγο να βαλω  του ριχνω ειμαστε ισα !!!!!!!!!!
δεν εχω καμια ολοσωμη εμεις να δεις διαφορα ογκου πλατους που εχουμεLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΚΟΥΝΙ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΣΤ' ΑΥΤΙΑ!
ΕΙΝΑΙ 1.80 ΚΑΙ ΕΓΩ 1.55!!!ΧΑΧΑΧΑ
30ΠΟΝΤΟ ΧΡΕΑΖΟΜΑΙ!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:που εισαι παχουλοκμψουλα μου?????μου λειψες σκατουλινι μου!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
πως εισαι?? η μεσουλα???πως τα περνας βρε εκει στο σκιαθο άιλαντ!!!!!
ειδες πεφταστερια?ολα καλα?
εδω εδω ειμαι αγαπουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 35468 απλα επειδη ηταν φουλ το ξενοδοχειο φιλοξενουμε την μαμα στον καναπε στο δωματιο μας χαχαχαχα και δε μπορουσα να μπω..τα περναω απλα τελεια..η μεσουλα ποναει που και που δλδ τραβαει αλλα κολυμπαω πολυ και βοηθαει Very Happy Very Happy τα ειδαμε τα αστερια ηπιαμε και το κρασακι μας στην παραλια...Wink 

ΡΗΝΙΩ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗ ΣΚΙΑΘΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΝΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΟΥ!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΗΝΙΩ!!!!ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΚΙΑΘΟ;;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ!!!ΕΙΔΑΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΓΚΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ;;;;!!!Wink 


γεια σου ποπακι μου Very Happy Very Happy οπως ειπα και στην κατερινα...τελεια!!!!μια χαρα ειστε να σε αγκαλιαζει και να νιωθεις ασφαλεια Laughing Laughing 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για δες εγω...βρηκα μια....και σκυβω λιγουλακι κιολας!!!ειναι με ναζι!!!!Razz Razz Razz Razz Razz 
πεταει και το παλτο προς τα πισω και με κανει αλλη τοση απ'οτι ειμαιRazz Razz Razz Razz Razz 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:για δες εγω...βρηκα μια....και σκυβω λιγουλακι κιολας!!!ειναι με ναζι!!!!Razz Razz Razz Razz Razz 
πεταει και το παλτο προς τα πισω και με κανει αλλη τοση απ'οτι ειμαιRazz Razz Razz Razz Razz 


ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑΑ!!!!ΠΟΛΥ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!!!!
ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΕΤΕ;;;;ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ. ΣΕ 1.5 ΧΡΟΝΟ ΠΑΤΑΕΙ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝΤΑ!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
εδω εδω ειμαι αγαπουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 35468 απλα επειδη ηταν φουλ το ξενοδοχειο φιλοξενουμε την μαμα στον καναπε στο δωματιο μας χαχαχαχα και δε μπορουσα να μπω..τα περναω απλα τελεια..η μεσουλα ποναει που και που δλδ τραβαει αλλα κολυμπαω πολυ και βοηθαει Very Happy Very Happy τα ειδαμε τα αστερια ηπιαμε και το κρασακι μας στην παραλια...Wink 
μια χαρα σε βρισκω!!!!ετσι παντα τετοια και καλυτερα!!!!
το προδερμ σου ειναι εκει?αν ναι δωστης ενα φιλι απο μενα!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #126 - Σελίδα 8 417472 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:για δες εγω...βρηκα μια....και σκυβω λιγουλακι κιολας!!!ειναι με ναζι!!!!Razz Razz Razz Razz Razz 
πεταει και το παλτο προς τα πισω και με κανει αλλη τοση απ'οτι ειμαιRazz Razz Razz Razz Razz 


μια χαρα εισαι χαζη!!!!εμενα ευτυχως με περναει σε υψος γιατι στο πλατος δε με πιανει!!!χαχαχαχαχοποτε ισορροπουμαι καπως..χαχαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις