Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

1uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Δευ Αυγ 19, 2013 6:07 am

sotiria_moura21


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eipame me tn aravoniastiko mou na prospa8isoume gia mwraki..exw meso oro kuklou 29 hmeron..teleutaia periodo eixa 3 augoustou kai 8eorhtika an t upologisa sosta eixa ooriksia th kuriaki...hr8ame se epafh 12 augoustou deutera kai meta ksana kuriakh vradu kai proi pou upologisa oti 8a exw ooriksia...pisteuete oti exw pi8anothtes na elpizw na apokthsoume epitelous t sporaki pou toso polu 8eloume?

2uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Δευ Αυγ 19, 2013 6:09 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι κοριτσι μου εχεις πιθανοτητες..!ποτε περιμενεις επομενη περιοδο??

3uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Δευ Αυγ 19, 2013 6:15 am

sotiria_moura21


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
reniapa έγραψε:ναι κοριτσι μου εχεις πιθανοτητες..!ποτε περιμενεις επομενη περιοδο??


1 septemvriou...thn kuriakh hmoun akrivos sthn 16h mera...apla fovamai ligo gt exw mia apotixhmenh egkimosinh sto istoriko mou kai me pianei fovos Sad

4uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Δευ Αυγ 19, 2013 6:20 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sotiria_moura21 έγραψε:

1 septemvriou...thn kuriakh hmoun akrivos sthn 16h mera...apla fovamai ligo gt exw mia apotixhmenh egkimosinh sto istoriko mou kai me pianei fovos Sad
να ηρεμησεις κοριτσι μου..χαλαρωσε..κ να ευχαριστηθεις τις μερες μεχρι ν περιμενεις τη περιοδος..μη τ σκευτεσαι ομως συνεχεια γτ μπορει να καθυστερηση κ απο τ αγχος σου..!!κ να κανεις μια χοριακη αν θελεις κ δε κρατιεσαι 28 αυγουστου..θα σ δειξει τοτε..αν κρατιεσαι κανε τεστ οταν εχεις καθυστερηση κ μονο...εκτος αν εχεις τπτ συμπτωματα..εγω εκανα 3 μερες πριν τ αναμενομενη περιοδο τεστ τ κλεαρ μπλου κ δε εδειξε κτ σιγουρο..απλα μια αχνη γραμμουλα..πολυ αχνη..και μετα ειχα καθυστερηση 3 μερες κ εκανα χοριακη..ευχομαι κοριτσι μ να εισαι κ αν σ πανε ολα καλα...

5uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Δευ Αυγ 19, 2013 6:20 am

Κορνηλια


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μη φοβάσαι!Από τη στιγμή που είχες εγγυμοσύνη στο παρελθόν σημαίνει ότι μπορείς να συλλαβεις..το οποίο είναι πολύ καλό!!

Θεωρητικά έχω διαβάσει ότι η πιθανότητα σύλληψης σε κάθε κύκλο είνια 25%..σου εύχομαι να είσαι αλλά και να μην συνέχισε τις προσπάθειες και που θα πάει θα το τσακώσεις!

6uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Δευ Αυγ 19, 2013 6:24 am

sotiria_moura21


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
reniapa έγραψε:
sotiria_moura21 έγραψε:

1 septemvriou...thn kuriakh hmoun akrivos sthn 16h mera...apla fovamai ligo gt exw mia apotixhmenh egkimosinh sto istoriko mou kai me pianei fovos Sad
να ηρεμησεις κοριτσι μου..χαλαρωσε..κ να ευχαριστηθεις τις μερες μεχρι ν περιμενεις τη περιοδος..μη τ σκευτεσαι ομως συνεχεια γτ μπορει να καθυστερηση κ απο τ αγχος σου..!!κ να κανεις μια χοριακη αν θελεις κ δε κρατιεσαι 28 αυγουστου..θα σ δειξει τοτε..αν κρατιεσαι κανε τεστ οταν εχεις καθυστερηση κ μονο...εκτος αν εχεις τπτ συμπτωματα..εγω εκανα 3 μερες πριν τ αναμενομενη περιοδο τεστ τ κλεαρ μπλου κ δε εδειξε κτ σιγουρο..απλα μια αχνη γραμμουλα..πολυ αχνη..και μετα ειχα καθυστερηση 3 μερες κ εκανα χοριακη..ευχομαι κοριτσι μ να εισαι κ αν σ πανε ολα καλα...

kai egw sthn proigoumenh m egkimosunh 3 meres prin eixa kanei t clear blue kai eixe vgei axno k meta ekana kai xoriaki alla eixa kati psilosubtomatakia..twra kati tsibiomatakia nio8o ores ores..mia deksia mia aristera..ax makari koritsi

7uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Δευ Αυγ 19, 2013 6:57 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tελικά δεν θα καταλάβω ποτέ γιατι μετράτε τις μέρες σαν φαντάροι. Μα ποτέ.Rolling Eyes Rolling Eyes  Γιατί καλό κοριτσάκι δεν κάνεις ελευθερα με τον άντρα σου όποτε θέλετε? Τι καταναγκασμός είναι αυτός? καλή επιτυχία πάντως.

8uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Δευ Αυγ 19, 2013 8:56 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Tελικά δεν θα καταλάβω ποτέ γιατι μετράτε τις μέρες σαν φαντάροι. Μα ποτέ.Rolling Eyes Rolling Eyes  Γιατί καλό κοριτσάκι δεν κάνεις ελευθερα με τον άντρα σου όποτε θέλετε? Τι καταναγκασμός είναι αυτός? καλή επιτυχία πάντως.

Συμφωνώ απόλυτα!

9uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Δευ Αυγ 19, 2013 10:47 am

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάντε σεξ ελεύθερα όποτε σας έρχεται. Μη μετράς μέρες χωρίς λόγο. Ετσι γίνεται καταναγκασμός το σεξ.
Επίσης, περιμένεις με 1 επαφή να έχεις θετικό αποτέλεσμα; Μπορεί να συμβεί αλλά μην μπαίνεις στη λογική "προσπαθούμε" με 1 μόνο επαφή μέσα στον κύκλο.

Στα λέω με κάθε καλή διάθεση. Έμεινα έγκυος τον 1ο μήνα που αρχίσαμε τις τρελίτσες.

10uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Δευ Αυγ 19, 2013 11:54 pm

sotiria_moura21


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ths meres ths metraw gia t logo tou oti auto to diasthma douleuei ektos ths polis mas kai apla hr8e 2 fores auth thn vdomada kai t kanonisame na pesei se tetoia mera..suni8os den metraw..th proth fora pou emeina egkuos dn metrousa tpt...sto proto mhna emeina!

11uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τρι Αυγ 20, 2013 12:12 am

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sotiria_moura21 έγραψε:eipame me tn aravoniastiko mou na prospa8isoume gia mwraki..exw meso oro kuklou 29 hmeron..teleutaia periodo eixa 3 augoustou kai 8eorhtika an t upologisa sosta eixa ooriksia th kuriaki...hr8ame se epafh 12 augoustou deutera kai meta ksana kuriakh vradu kai proi pou upologisa oti 8a exw ooriksia...pisteuete oti exw pi8anothtes na elpizw na apokthsoume epitelous t sporaki pou toso polu 8eloume?
Δεν θέλει άγχος!!!!!Οι πιθανότητες υπάρχουν πάντα από την στιγμή που έχεις ελεύθερες επαφές....μην αγχώνεσαι και το σποράκι θα έρθει....Cool 

12uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τρι Σεπ 10, 2013 3:44 am

marialena


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
geia sas koritsia eithela na rotiso kati .eimai 24 xronon exo 9 mines sxesei me ton filo mou..sths 10 augoustou eixa periodo k m teliose sths 14 augoustou.me to agori mou kaname erota xoris profilaksi sths 25 augoustou.alla den teliose mesa mou travixtike.twra exo mia mera kathisterisi k ponakia kapo sthn kilia deksia..lete na exi ginei tipota?na paro kana test h na perimeno k allo?euxaristw

13uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τρι Σεπ 10, 2013 4:29 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marialena έγραψε:geia sas koritsia eithela na rotiso kati .eimai 24 xronon exo 9 mines sxesei me ton filo mou..sths 10 augoustou eixa periodo k m teliose sths 14 augoustou.me to agori mou kaname erota xoris profilaksi sths 25 augoustou.alla den teliose mesa mou travixtike.twra exo mia mera kathisterisi k ponakia kapo sthn kilia deksia..lete na exi ginei tipota?na paro kana test h na perimeno k allo?euxaristw
βασικα να μην αγχωνεσαι!δυσκολα παντως να εχεις μεινει.

14uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τρι Σεπ 10, 2013 4:43 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marialena έγραψε:geia sas koritsia eithela na rotiso kati .eimai 24 xronon exo 9 mines sxesei me ton filo mou..sths 10 augoustou eixa periodo k m teliose sths 14 augoustou.me to agori mou kaname erota xoris profilaksi sths 25 augoustou.alla den teliose mesa mou travixtike.twra exo mia mera kathisterisi k ponakia kapo sthn kilia deksia..lete na exi ginei tipota?na paro kana test h na perimeno k allo?euxaristw
Γειά σου Μαριαλένα.Περιμένεις λίγες μέρες ακόμα μήπως τυχόν είναι από το άγχος σου.Αν δεν αδιαθετήσεις τότε πάρε ένα τεστάκι ή πήγαινε και κάνε μία Β χοριακή.

15uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τρι Σεπ 10, 2013 9:58 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marialena έγραψε:geia sas koritsia eithela na rotiso kati .eimai 24 xronon exo 9 mines sxesei me ton filo mou..sths 10 augoustou eixa periodo k m teliose sths 14 augoustou.me to agori mou kaname erota xoris profilaksi sths 25 augoustou.alla den teliose mesa mou travixtike.twra exo mia mera kathisterisi k ponakia kapo sthn kilia deksia..lete na exi ginei tipota?na paro kana test h na perimeno k allo?euxaristw
Μπορεί να οφείλεται στο αγχος σου, ομως και η πιθανοτητα εγκυμοσυνης δεν ειναι απιθανη. Εγκυος μπορείς να μείνεις απο τα προεκσπερματικά υγρά του άντρα κοινώς ακομα κ αν τραβηχτει την κρισιμη στιγμη. Υπάρχουν σαφώς πιο λίγες πιθανότητες όμως συμβαίνει αρκετα συχνά. Οπότε αν δεν είστε ακόμα έτοιμοι καλό θα είναι να αποφεύγετε την ελεύθερη επαφή. Σου ευχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

16uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τρι Σεπ 17, 2013 11:30 pm

Κατερινούλα

Κατερινούλα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ πάλι το βλέπω απίθανο διότι δεν μπορεί μια γυναίκα να μείνει έγκυος αν δεν ολοκληρώσει ο άντρας. Ίσως να είμαι και λάθος, δεν ξέρω τι να πω...Σου εύχομαι όμως να γίνει αυτό που πραγματικά θέλεις!!!!

17uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕς Τετ Σεπ 18, 2013 6:04 am

dindan


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κπριτσια...τι κανετε? Μιας κ ειμαι νεα στο forum σας ευχομαι οσες προσπαθητε για μπεμπε με το καλο ο θεος να σας το στειλει γρηγορα. Θα ηθελα την γνωμη σας ....ειμαι 33 με πολυ σταθεσρο κυκλο 26 ημερων.Ειχα περιοδο στης 2 σεπτεμβριου....καναμε ελευθερα με τον αντρα μου στις 8 σεπτ-10 σεπτ-13 σεπτ. Εσεις τι λετε ???? Εχω πιθανοτητες να μεινω εγκυος????????????

18uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τετ Σεπ 18, 2013 6:11 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό. Συνέχισε την προσπάθεια.

19uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τετ Σεπ 18, 2013 6:52 am

dindan


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ξεχασα να αναφερω πως εδω κ δυο μερες εχω δει καποια υγρα διαφανα,σαν μυξα...Λετε να σημαινουν κατι????

20uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τετ Σεπ 18, 2013 6:55 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dindan έγραψε:γεια σας κπριτσια...τι κανετε? Μιας κ ειμαι νεα στο forum σας ευχομαι οσες προσπαθητε για μπεμπε με το καλο ο θεος να σας το στειλει γρηγορα. Θα ηθελα την γνωμη σας ....ειμαι 33 με πολυ σταθεσρο κυκλο 26 ημερων.Ειχα περιοδο στης 2 σεπτεμβριου....καναμε ελευθερα με τον αντρα μου στις 8 σεπτ-10 σεπτ-13 σεπτ. Εσεις τι λετε ???? Εχω πιθανοτητες να μεινω εγκυος????????????
Δεν ξέρω να σου πώ αν είσαι έγκυος. Ειλικρινά! Αλλά να σου πώ κάτι που ξέρω ΣΙΓΟΥΡΑ? Λοιπόν στο φαι, στον ύπνο και στο σεξ δεν χρειάζεται καταπίεση/καταναγκασμός....Εγώ έκανα κάθε μέρα...Wink Wink Wink Wink 

21uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τετ Σεπ 18, 2013 7:01 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dindan έγραψε:Ξεχασα να αναφερω πως εδω κ δυο μερες εχω δει καποια υγρα διαφανα,σαν μυξα...Λετε να σημαινουν κατι????
ναι να κοιταξεις για μυκητες.

22uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τετ Σεπ 18, 2013 7:04 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
dindan έγραψε:Ξεχασα να αναφερω πως εδω κ δυο μερες εχω δει καποια υγρα διαφανα,σαν μυξα...Λετε να σημαινουν κατι????
ναι να κοιταξεις για μυκητες.
+1 Very Happy 

23uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τετ Σεπ 18, 2013 7:07 am

dindan


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ειναι που ολες μας το θελουμε τοσο κα προσπαθουμε να ερμηνευσουμε τα συμπτωματα,ετσι κ γω. Σας ευχαριστω για τις απαντησεις

24uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τετ Σεπ 18, 2013 7:10 am

dindan


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ede έγραψε:
dindan έγραψε:Ξεχασα να αναφερω πως εδω κ δυο μερες εχω δει καποια υγρα διαφανα,σαν μυξα...Λετε να σημαινουν κατι????
ναι να κοιταξεις για μυκητες.
χαχαχαχαχαχ λες???

25uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Τετ Σεπ 18, 2013 7:13 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dindan έγραψε:
ede έγραψε:
dindan έγραψε:Ξεχασα να αναφερω πως εδω κ δυο μερες εχω δει καποια υγρα διαφανα,σαν μυξα...Λετε να σημαινουν κατι????
ναι να κοιταξεις για μυκητες.
    χαχαχαχαχαχ λες???
χαχαχαχαχ λεω. Λοιπον περα της πλακα αν θες να μεινεις εγκυος προσπαθησε να μεινεις. Δεν ειναι προσπάθεια οτι το κάνατε ελευθερα τρεις φορες μερα παρα μέρα. Γιατι κάνετε τα πράγματα δύσκολα? Κάνε με τον άντρα σου οποτε θες χωρις ημερες,χωρις θερμοκρασίες και θα εχεις αποτέλεσμα αν ειναι ολα καλα. Wink 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις