Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Τρι Αυγ 31, 2010 9:46 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:προτερηματα: κενο, νομιζω οτι γιαυτα μιλανε οι αλλοι παρα εμεις

Ελλατωματα: καπνιζω, ειμαι ισχυρογνωμον αλλα το συζητω, στις μαυρες μου παραπονιαρα,αυτοκαταστροφικη και μοναχικη, ειλικρινης(λιγοι το αντεχουν) και εχω βρει μπελλα απο την ειλικρινια μου που πολλες φορες αναρωτιεμαι γιατι δεν λεω και κανα ψεμα να ειναι πιο ευκολη η ζωη μου Rolling Eyes

Aν σβήσεις το καπνίζω και βάλεις το ΠΙΝΩ και προσθέσεις το πεισματάρα με έχεις περιγράψει 100% Very Happy Very Happy Very Happy

77** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Τρι Αυγ 31, 2010 11:57 am

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
με το που εμεινα εγγυος μια μια αρχισαν να αραιωνουν λες και ειχα κατι κολλητικο...ειχα τρεις εδω θεσσαλονικη αλλα ...δεν μου συμπαρασταθηκαν καθολου και εχω κανει απειρα γιαυτες...δεν ζητουσα φυσικα αταλλαγμα αλλα ενα καφεδακι ρε κοριτσια!!!!!δηλαδη μονο το κλαμπιγκ υπαρχει???εχω και δυο απιστευτες κολλητες απο τα παιδικα μου χρονια αλλα μεσω τηλεφωνου..η μια αθηνα και η αλλη πτολεμαιδα..α και η αδερφη μου στη Δραμα..τυχερη νιωθω αλλα θα ημουν τρισευτυχισμενη αν ειχα καποια κοντα μου!!!!!!!! ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 534787


78** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Τρι Αυγ 31, 2010 10:11 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω μια φίλη 16 χρόνια τώρα. Την έχω παντρέψει και της έχω βαπτίσει το μωρό. Ολα καλά μαζί της.
Πριν 10 χρόνια άρχισα να κάνω παρέα με μια συνάδελφο που εξελίχθηκε πολύ καλά. Στην παρέα προστέθηκε και η δίδυμη αδελφή της (που έχω και το πρόβλημα). Αυτές 11 χρόνια μεγαλύτερες από μένα για καιρό προσπαθούσαν να κάνουν παιδί με εξωσωματικές. Ημουν 25 χρονών και άκουγα να μου μιλάνε για εξωσωματικές, να τρέχω στο Αλεξάνδρα για εμβρυομεταφορές και να στηρίζω κάθε αποτυχημένη προσπάθεια. Ομως ήταν φίλες μου και ήθελα να είμαι μαζί της. Ευτυχώς κάποια στιγμή έκανε παιδί και η μία και η άλλη. Για τρια χρόνια κάθε Παρασκεύη βράδυ και Κυριακή μεσημέρι το περνούσα στο σπίτι τους (γιατί δεν μπορούσαν να βγουν με τα παιδιά) και δεν είπα κουβέντα. Ήθελα. Το πρόβλημα δημιουργήθηκε όταν έμεινα έγκυος. Με την παλιά συνάδελφο κανένα θέμα. Με την αδελφή της όμως....Δεν μπορούσα να πηγαίνω εγώ λόγω εγκυμοσύνης και δεν ερχόταν ούτε αυτή. Αλλα ούτε και τηλέφωνο με παίρνει να δει τι κάνω. Όσες φορές την έχω δει από τότε που έμεινα έγκυος είναι επειδή πήγα εγώ. Απο τότε που γέννησα έχει έρθει 2 φορές. Πριν σαραντήσω είχε ήδη νοσηλευτεί το μωρό μου για μια εβδομάδα και ο συντροφός μου είχε κανει χειρουργείο και αυτή αφαντη. Δηλαδή ήμασταν φίλες μόνο όσο μπορούσα να πηγαίνω εγώ? Καμια φορά θέλω να της τα πω να ξαλαφρώσω αλλά βαριεμαι να τσακώνομαι. Στο κάτω κάτω αν δεν τα καταλαβαίνει απο μόνη της τι νόημα έχει να της τα πω εγώ?
Συγγνώμη για το τεράστιο μήνυμα.

79** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Τρι Αυγ 31, 2010 10:20 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzeni έγραψε:με το που εμεινα εγγυος μια μια αρχισαν να αραιωνουν λες και ειχα κατι κολλητικο...


ΟΝΤΩΣ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΛΟΙ ΑΡΑΙΩΣΑΝ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣ!!!ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

80** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Τρι Αυγ 31, 2010 10:24 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η δικιά μου είχε ήδη κάνει παιδί. Τι φοβόταν μην ξανακάνει?

81** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Τρι Αυγ 31, 2010 11:24 pm

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
faye έγραψε:
λοιπον κοριτσια να σας στειλω το βιογραφικο μου και εγω.
Ευθυμη κοπελα με πολυ χιουμορ, με εντονο το ενοχικο συνδρομο και τελειος βουρλο οσο αναφορα την τεχνολογια ζητει να βρει φιλους. Ειμαι εχεμυθει και πανω απο ολα καλος ακροατης. Ζητω να βρω φιλους. Για περισσοτερες πληροφοριες καλεστε στο 69.....


βρε συ! μου έκλεψες το βιογραφικό?σαν να το έγραψα εγώ είναι! Razz Razz

Αν δεν ταιριάζατε δε θα συμπεθεριάζατε!!!!! Χαχαχαχα!

82** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Τρι Αυγ 31, 2010 11:56 pm

mamametriazouzounakia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Dimitra_Elena έγραψε:
mamametriazouzounakia έγραψε:Εγω πάντως... έχω φιλαράκια... αληθινά... σίγουρα λλάζει η καθημερινότητα... για όλους μας... αλλά φίλους έχω μπόλικους... ΕΥΤΥΧΩΣ... κάθε σχέση έχει τα πανω και τα κατω της... αλλά η ουσία μένει..

Σίγουρα αλλάζουν τα δεδομένα,μεγαλώνουμε,κάνωμε οικογένειες...Αλλά και χωρίς αυτά,απλά..Αλλάζουμε!!!

Επί την ευκαιρία,χρόνια σου πολλά κοριτσάρα μου!

Σε ευχαριστω πολύ για τις ευχες !!!

Ολες οι σχεσεις εχουν τα πανω και τα κατω τους... Εγω δεν θα μπορουσα να ζησω χωρις φιλους... με τιποτα ομως...

http://familyclubproducts.blogspot.com

83** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Δευ Σεπ 06, 2010 8:28 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αληθινη φιλια; χαχαχαχαχ το αλλο με τον τοτο το ξερετε; Laughing Laughing Laughing Laughing

84** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Πεμ Σεπ 09, 2010 2:22 pm

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
  • Ο φιλος ειναι σαν ενα καλο σουτιεν...Ειναι δυσκολο να βρεις καποιον που : -Σε στηριζει. -Ειναι ανετο -Σε "σηκωνει" -Σε κανει να αισθανεσαι καλα...και ειναι παντα κοντα στην καρδια σου ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 604962

85** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Πεμ Σεπ 09, 2010 2:23 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α καλα εγραψες σταμυ μου!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

86** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Πεμ Σεπ 09, 2010 3:09 pm

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:α καλα εγραψες σταμυ μου!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ωωω mille merci ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 654316 ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 654316

87** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Πεμ Σεπ 09, 2010 11:56 pm

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:
  • Ο φιλος ειναι σαν ενα καλο σουτιεν...Ειναι δυσκολο να βρεις καποιον που : -Σε στηριζει. -Ειναι ανετο -Σε "σηκωνει" -Σε κανει να αισθανεσαι καλα...και ειναι παντα κοντα στην καρδια σου ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 604962
καλα τελειο δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι χιχιχι

88** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Παρ Σεπ 10, 2010 1:07 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στα 5 χρονια μου εκανα τη κολλητη μουεκεινη ηταν 4 μαζι σε ολα μεγαλωσαμε και ζησαμε τα παδικα μας εφηβικα μας ονειρα γυρω στα 24 μου οι αντρες μας ηταν φιλοι απο το στρατο αλλα επειδη παεξηγηθηκαν σταματησε η επιοιννια μας μια φιλια 20 ετων χαθηκε ετσι απλα γι δυο τσουτσουνια ; Η αληθεια ειναι οτι εκεινη οτε δνε ενιωθε οπως εγω εκεινη ηταν δπλα μου απλα και μονο επειδη δνε ειχ αλλες φιλες αντιθετα εγω ημουν κοιωνικη αυτο ομως δνε ειχε να κανει με τη δικη μας φιλια .Εχω κρταηει επαφες με ολες τις κολλητες απο το υμνασιο ενα τηλεφων μια συνατηση επειδη η ζωη μα εχει αλλαξει νεα προσωπα και κατασασεις εισβαλλουν στηζωη μας με καποια κολλαμε με καποια αλλα απλα συνπαρχουμε .
Εδω και 17 χρονια εχω μονο μια κολλητη που οτι και να συμβει ξερει θα ειμαι διπλα της το ιδιο και εκεινη δνε βλεπομαστε συχνα αλλα μιλαμε καθε μερα τηλεφωνικα ειναι η ενα μελος της οικογενειας μου .
Οταν αρρωστησα η φιλη μου ηταν ρακος εμενα με ειχε χτυπησει ο καρκινος αλλα εκεινη την ειχε καταβαλει ο φοβος οτι θα με χασει αλλα να 11 χρονια τωρα ειμαι διπλα της και σιγουρα δεν ξεχναω ολα οσα εχει κανει για τη φιλια μας

89** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Παρ Σεπ 10, 2010 7:43 am

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια δεν ησαστε οι μονες που δεν εχουν φιλες.και εγω στο ιδιο club ειμαι.οταν ακομα ημουν στην Κερκυρα απο οπου και καταγομαι ειχα 2 κολλητες,αδερφες ειναι και καναμε παρα πολυ παρεα αλλα τα τελευταια 3,5 χρονια που ηρθα Χαλκιδα χαθηκαμε τελειως λογο αποστασης και λογικο ειναι.εδω στη Χαλκιδα οταν ηρθα εκτος απο τον καλο μου δεν ηξερα κανεναν αλλο περα απο 4 φιλους του που δεν ειχαν και κοπελες,αρχισα να κανω πολυ παρεα με μια κοπελα που ειχε και 2 παιδια αλλα δε με πειραζε καθολου ισα ισα μου αρεσουν πολυ τα παιδακια,καναμε πολυ κολλητη παρεα,δεν οδηγουσε και την πηγαινα εγω οπου ηθελε,της εκανα τα ψωνια ε και μετα απο καποιο καιρο δε μπορουσα να της κανω τον σοφερ,ειχα και εγω δουλειες σπιτιου και πηγαινα πιο αρεα,οχι ολη τη μερα και ξαφνικα χαθηκε.την επαιρνα τηλεφωνα,τις εστελνα μυνηματα και τιποτα καμια απαντηση και υπεθεσα οτι για καποιους πρωσοπικους της λογους θα ειχε αναγκη να μεινει λιγο μονη της και της εστειλα μυνημα κια της ειπα οτι χρειαστεις θα ειμαι διπλα σου,την αφησα για λιγο και ουτε φωνη ουτε ακροαση.την ξαναπηρα τηλεφωνα και τιποτα ε και εγω λεω τι θα κανω θα παρακαλαω,οταν θελει ας με παρει.παντα ομως στις γιορτες τις εστελνα χρονια πολλα και μετα απο καιρο που της εστειλα χρονια πολλα μου εριξε ενα βρισιμο χωρις να ξερω γιατι,με εκανε σκουπιδι και για μενα τελειωσε γιατι ελεγε οτι χαθηκα και την ξεχασα ενω εκεινη ειχε χαθει.και διαφορα αλλα με καποιες αλλες και
τωρα πλεον μονο παρεα κανω που και που με καμια κοπελα.πολυ κολητη παρεα κανουμε με τους κουμπαρους μας πλεον.

http://neamageirisa.blogspot.com

90** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Πεμ Οκτ 07, 2010 11:29 pm

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:θεωρώ πως φιλίες σαν του δημοτικού και του γυμνασίου δε θα ξαναβρώ ποτέ...
Οι παιδικοί φίλοι είναι -τις περισσότερες φορές- και οι πραγματικοί.
Αγνή φιλία, χωρίς συμφέροντα, χωρίς δόλο.
Και πολλές φορές ακόμα, καλύτεροι φίλοι (ανά περιόδους) αποδείχθηκαν αγόρια και όχι κορίτσια. Γιατί δεν έχουν τίποτα να "ζηλέψουν" από σένα.

Από μία ηλικία και ύστερα (22? 23? ανάλογα την καθημερινότητα) δεν έχει κανείς φίλους, μόνο παρέες.
Εγώ δουλεύω από τα 18,5-19, ενώ οι συμμαθήτριες και "φίλες" μου ακόμα τσιλιμπούρδιζαν στα "κολέγια". Τι κοινό είχα εγώ πια με αυτές?
Εγώ είχα μακροχρόνια σχέση (στα 19 λογοδόθηκα, στα 4χρόνια σχέσης) κι αυτές κάθε βδομάδα είχαν κι άλλο γκόμενο. Πώς θα ταίριαζε/κόλλαγε η παρέα μας?

Ο αδερφός μου μια φορά μας είπε: "Στους δύο τρίτος δε χωρεί." Εννοώντας εμένα και την αδερφή μου.
Και μετά από ένα διάστημα άρχισα να το πιστεύω.
Είχαμε η μία την άλλη. Πώς να κάνουμε μία ΚΑΛΗ φίλη, όταν καμία δεν πληρούσε της προϋποθέσεις? Καθόμασταν οι δυο μας και τις "θάβαμε" γιατί πάντα κάτι μας ενοχλούσε... Είχαμε βρει την "τελειότητα" της φιλίας στο αδερφικό μας πρόσωπο...

Δυστυχώς δεν είναι ακόμα έτσι. Δεν κάνουμε παρέα πια. Αλλά αγαπιόμαστε τρελά, και διαβάζει η μία τη σκέψη της άλλης. Κι αν τώρα πια νιώθω μόνη, στο πατρικό μου πάω για να δω την αδερφή μου και την υπόλοιπη οικογένεια βεβαίως βεβαίως...
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!
Εχω μια φίλη (κολλητη) οπως έχω αναφέρει και νωρίτερα αλλα η δεύτερη και σημαντικότερη κολλητή μου είναι η αδερφή μου. Δεν μοιαζουμε καθόλου και διαφωνούμε σε πολλά ... αλλά ειμαι πάντα εδω γι' αυτήν και αυτή για μένα! Δεν εχουμε μεγάλη διαφορά ηλικίας (είμαι 2,5 χρονια μεγαλύτερη) οποτε άπο την εφηβια έχουμε σχεδόν κοινη παρέα.

91** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Παρ Οκτ 08, 2010 12:01 am

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΧΩ ΚΑΕΙ ΜΕ "ΦΙΛΕΣ"....ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ...ΕΧΩ 2 ΦΙΛΕΣ....ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΕΔΩ...ΚΑΙ ΟΙ 2 ΜΑΚΡΥΑ...ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ...ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΟΥ ΘΕΛΟΥΝΕ......

92** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Δευ Αυγ 18, 2014 3:50 am

Rina80

Rina80
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δυστυχώς κάποια πράγματα αλλάζουν όταν παντρευόμαστε κι όχι πάντα επειδή το θέλουμε εμείς. Εγώ έχω χαθεί με μια φίλη, με την οποία από πριν δεν βγαίναμε με δική της πρωτοβουλία, αλλά πιο πολύ με δική μου. Ε όταν γνώρισα τον άντρα μου κι αραίωσα κι εγώ....αυτό ήταν...επίσης με έναν ξάδερφο - κολλητό. εκείνος αποφεύγει. Αντιθέτως τους φίλους - φίλες του άντρα μου...λέει ότι του τους έχω κλέψει.... ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 215994 

93** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 Empty Απ: ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** Δευ Αυγ 18, 2014 3:09 pm

μιτατα

μιτατα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω εχω μια φιλοι την λενε ΑΝΝΑ και δεν θα χωρισουμε ποτε γιατι ειναι μια πραγματικοι φιλοι. ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! ** - Σελίδα 4 215994 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις