Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΩς ΑΥΤΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ...
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 3 ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩς ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ..ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ,,,
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ..ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ?...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ 8 ΚΑΙ 10 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ..ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ?? ΤΙ ΨΥΧΙΚΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ..? ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ..ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ??

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΩς ΑΥΤΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ...
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 3 ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩς ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ..ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ,,,
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ..ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ?...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ 8 ΚΑΙ 10 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ..ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ?? ΤΙ ΨΥΧΙΚΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ..? ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ..ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ??

ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΑΚΙ 3 ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ 1 ΚΟΡΙΤΣΙ!!ΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΩ!!ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΓΙΑΥΠΝΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΜΕΧΡΙ 3 ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΙΧΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ Η ΣΚΕΨΕΙ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΜΕΝΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΝΑΥΣΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ!!ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΕΤΑΞΕΙ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΣΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ 4 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!

mamametriazouzounakia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω ειμαι μαμα με τρια ζουζουνακια... 1 κοριτσι και 2 αγορια... φυσικα υπαρχει τρεξιμο, δυσκολία κλπ αλλά ειναι Υ ΠΕ ΡΟ ΧΑ !!!

Θα επανελθω γιατι... παμε παιδιατροοοοοοοοοο ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 215994

http://familyclubproducts.blogspot.com

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΩς ΑΥΤΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ...
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 3 ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩς ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ..ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ,,,
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ..ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ?...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ 8 ΚΑΙ 10 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ..ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ?? ΤΙ ΨΥΧΙΚΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ..? ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ..ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ??

ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΑΚΙ 3 ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ 1 ΚΟΡΙΤΣΙ!!ΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΩ!!ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΓΙΑΥΠΝΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΜΕΧΡΙ 3 ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΙΧΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ Η ΣΚΕΨΕΙ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΜΕΝΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΝΑΥΣΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ!!ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΕΤΑΞΕΙ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΣΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ 4 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!

ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!! ΟΛΑ ΤΟΥΣ!!!..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 3 ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ (!!) ΜΟΥ...ΘΑ ΔΟΥΜΕ...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamametriazouzounakia έγραψε:Εγω ειμαι μαμα με τρια ζουζουνακια... 1 κοριτσι και 2 αγορια... φυσικα υπαρχει τρεξιμο, δυσκολία κλπ αλλά ειναι Υ ΠΕ ΡΟ ΧΑ !!!

Θα επανελθω γιατι... παμε παιδιατροοοοοοοοοο ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 215994



ΝΑΙ..ΝΑΙ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ...ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ..? ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ??

apostolia

apostolia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα μανουλες!εχω δυο παιδακια 3,5 και 2 και περιμενω διδυμα!!!ενα αγορακι και ενα κοριτσακι!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη και συναμα αγχωμενη!πιστευω θα τα καταφερουμε!!!!

Eri Flower

Eri Flower
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα!Και εγώ μαμά τριών παιδιών και πολύ - πολύ ευτυχισμένη!!!!Έχει βέβαια τρέξιμο αλλά αξίζει τον κόπο!!!Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 49454 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 567772 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 567772

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
apostolia έγραψε:καλησπερα μανουλες!εχω δυο παιδακια 3,5 και 2 και περιμενω διδυμα!!!ενα αγορακι και ενα κοριτσακι!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη και συναμα αγχωμενη!πιστευω θα τα καταφερουμε!!!!

πολυ ωραία..καλό κουράγιο σου ε'υχομαι κ με το καλο!!!να φανταστω οτι δεν θα δουλευεις ε??
φιλιΑ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οικονομικα βρε κοριτσια πως τα βγαζετε??? Εγω θελω να κανω μεχρι 3 [λεω] με εχουν φοβησει οτι ενα μωρο ειναι ενα μηνιατικο... Ριξ'τε λιγο τα φωτα σας... Να σας ζησουν ολα τα μωρακια σας και καλοτυχα να ειναι σε ολες σας ευχομαι... Εγω ειμαι στο πρωτο σε 3 μηνες με το καλο.. Αλλα σκεφτομαστε ηδη το δευτερο..

SKATZOXOIROULA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ 3 ΠΑΙΔΙΩΝ.ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΓΟΡΙΑ ΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ 2.5 ΜΗΝΕς ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕΛΟς ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑς ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 328109 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 654316 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 215994 ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ.ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ.Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ .ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΝΑ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ.ΘΑ ΓΕΝΗΣΩ ΜΟΛΙς ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΩΡΟ;ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΛΕς. I love you I love you

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
apostolia έγραψε:καλησπερα μανουλες!εχω δυο παιδακια 3,5 και 2 και περιμενω διδυμα!!!ενα αγορακι και ενα κοριτσακι!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη και συναμα αγχωμενη!πιστευω θα τα καταφερουμε!!!!
αχ τι τελεια!!!με το καλο!!!!σε ζηλευω που τα εχεις κανει τοσο κοντα!!!
εγω εχω 2 ζουζουνακια 3 χρονων και 5,5 μηνων και θελω πολυ συντομα και τριτο( μακαρι να κανω κι εγω διδυμακια!!!)
να τα χαιρομαστε ολες οι μανουλες τα παιδακια μας!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SKATZOXOIROULA έγραψε:ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ 3 ΠΑΙΔΙΩΝ.ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΓΟΡΙΑ ΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ 2.5 ΜΗΝΕς ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕΛΟς ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑς ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 328109 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 654316 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 215994 ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ.ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ.Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ .ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΝΑ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ.ΘΑ ΓΕΝΗΣΩ ΜΟΛΙς ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΩΡΟ;ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΛΕς. I love you I love you


sxatzoxoiroula με το καλο να ερθει και το 4 παιδακι σου!!εγω το 4 το εκανα στις 38 εβδομαδες λογο οτι ειχα προβλημα με το ζαχαρο μου εσυ ομως αν δεν εχεις καποιο προβλημα μπορει και να πας μεχρι τελος αν ειναι ολα καλα!!!με το καλο και παλι!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
SKATZOXOIROULA έγραψε:ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ 3 ΠΑΙΔΙΩΝ.ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΓΟΡΙΑ ΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ 2.5 ΜΗΝΕς ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕΛΟς ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑς [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ.ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ.Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ .ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΝΑ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ.ΘΑ ΓΕΝΗΣΩ ΜΟΛΙς ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΩΡΟ;ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΛΕς. I love you I love you


SKATZOXOIROULA με το καλό σου εύχομαι ...τι ωραία..!! εγώ περιμένω το τρίτο αλλά σκέφτομαι ήδη πως θέλω και άλλο..η αλήθεια είναι πως σκέφτομαι και το οικονομικο αλλά πάλι λέω τόσοι τα καταφέρνουν..κάτι θα γίνει...
σου εύχομαι το καλύτερο...
απο φίλες μου δεν νομιζω οτι έχει σχέση πιο παιδί είναι για το αν θα γεννηθεί πιο νωρίς ,,μπορεί να φτασει και στο τέλος...
πάντως σου έυχομαι να μην χρειαστεί να περιμένεις όλο το μήνα..νομίζω ότι όσο πιο πολλά παιδιά έχεις πίσω σου ,τόσο πιο πολύ θέλεις να βγει το μωράκι μια ώρα αρχίτερα..
φιλιά!!

apostolia

apostolia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΟΛΙΣ ΑΥΡΙΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΑ ΠΑΩ ΠΑΙΔΙΚΟ..ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΓΙΝΟΥΝ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!!!

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω εχω 3 παιδακιαααα!!!2 αγορια κ 1 κοριτσακι!!!ο νικολας 4 χρονων,η μαρια 2 κ κατι κ ο θανασακης 15 μηνων!!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ? 215994 ειμαι πολυ ευτυχισμενη,αλλα δεν μπορω να πω οτι δεν τρεχω σαν τον βεγγο ολη μερα!!! Razz χαχαχα!!!!θα θελα πολυ κ 4ο κ 5ο...εεε κ 6ο παιδακι!!!!!πολλα ειπα ε???χαχαχαχαχα!!!ηδη νοσταλγω την κοιλιτσα μου κ μωρουδιστικα ποδαρακια κ μια σταλιτσα δαχτυλακια!!!αχ!!αχ!!!μακαρι να ερθει!!καλοδεχουμενο θα ειναι!!!!δεν κανουμε προσπαθεις,καλυτερα να ερθει απροετοιμαστα..οπως κ τα 2 τελευταια!!!!ετσι ειναι καλυτερα!!!

τωρα τα οικονομικα,ειναι αρκετα δυσκολα!!δεν μας λειπει κατι,αλλα ουτε κατα διανοια δεν μπορουμε να βαλουμε λεφτα στην ακρη!!με τιποτα ομως!!ακομα θυμαμαι πως εκαναν ολοι οταν τους ειπαμε οτι ειμαι εγκυος στο 2ο κ μετα στο 3ο!!φρικαραν!κ πως θα ζησετε??κ δεν θα τα βγαζετε περα..κ εχουν εξοδα τα παιδια!!αλλα να,με πιστη κ υπομονη,ειμαστε εδω με τα 3 βλασταρακια μας κ το παλευουμε!!!καλα εν τω μεταξυ ειμαστε κ γω κ ο αντρας μου της αποψης οτι δεν μας αφηνει ο θεος!!οτι παντα θα υπαρχει λυση!!!ας μην εχουμε να φαμε καλα εμεις,αλλα στα παιδια μας δεν θα λειπει τιποτα!!ας μην εχουν 5 τζιν το καθενα,να εχουν 2 για να εχουν κ τα αδερφακια τους!!πιστευω ετσι ειναι κ πιο δεμενα κ αγαπημενα κ νοιαζονται τον συνανθρωπο τους!!!
τωρα για αργοτερα οσο μεγαλωνουν,ισως να μην εχουμε καταφερει να τους φτιαξουμε σπιτια κ να τους χαριζουμε οικοπεδα,αλλα θα τα βοηθησουμε οσο μπορουμε με τις σπουδες τους,με τα ενοικια τους!!δεν ξερω..εγω προσωπικα δεν αγχωνομαι πολυ για τα οικονομικα!!!ολα βρισκουν τον δρομο τους!!!ολα ξεπερνιουνται,πιστη να υπαρχει!!!

να σας ζησουν τα παιδακια σας κ με το καλο οσες περιμενουν νινακια!!!1 Smile

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!
οχι εγω δεν εχω 3 η και παραπανω, μονο ενα μονακριβο, των κωνσταντινο!
ηθελα απλα να πω οτι υποκλεινομαι στις αντοχεσ σας, σας θαυμαζω!
ενα τεραστιο μπραβο!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula3 έγραψε:εγω εχω 3 παιδακιαααα!!!2 αγορια κ 1 κοριτσακι!!!ο νικολας 4 χρονων,η μαρια 2 κ κατι κ ο θανασακης 15 μηνων!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ειμαι πολυ ευτυχισμενη,αλλα δεν μπορω να πω οτι δεν τρεχω σαν τον βεγγο ολη μερα!!! Razz χαχαχα!!!!θα θελα πολυ κ 4ο κ 5ο...εεε κ 6ο παιδακι!!!!!πολλα ειπα ε???χαχαχαχαχα!!!ηδη νοσταλγω την κοιλιτσα μου κ μωρουδιστικα ποδαρακια κ μια σταλιτσα δαχτυλακια!!!αχ!!αχ!!!μακαρι να ερθει!!καλοδεχουμενο θα ειναι!!!!δεν κανουμε προσπαθεις,καλυτερα να ερθει απροετοιμαστα..οπως κ τα 2 τελευταια!!!!ετσι ειναι καλυτερα!!!

τωρα τα οικονομικα,ειναι αρκετα δυσκολα!!δεν μας λειπει κατι,αλλα ουτε κατα διανοια δεν μπορουμε να βαλουμε λεφτα στην ακρη!!με τιποτα ομως!!ακομα θυμαμαι πως εκαναν ολοι οταν τους ειπαμε οτι ειμαι εγκυος στο 2ο κ μετα στο 3ο!!φρικαραν!κ πως θα ζησετε??κ δεν θα τα βγαζετε περα..κ εχουν εξοδα τα παιδια!!αλλα να,με πιστη κ υπομονη,ειμαστε εδω με τα 3 βλασταρακια μας κ το παλευουμε!!!καλα εν τω μεταξυ ειμαστε κ γω κ ο αντρας μου της αποψης οτι δεν μας αφηνει ο θεος!!οτι παντα θα υπαρχει λυση!!!ας μην εχουμε να φαμε καλα εμεις,αλλα στα παιδια μας δεν θα λειπει τιποτα!!ας μην εχουν 5 τζιν το καθενα,να εχουν 2 για να εχουν κ τα αδερφακια τους!!πιστευω ετσι ειναι κ πιο δεμενα κ αγαπημενα κ νοιαζονται τον συνανθρωπο τους!!!
τωρα για αργοτερα οσο μεγαλωνουν,ισως να μην εχουμε καταφερει να τους φτιαξουμε σπιτια κ να τους χαριζουμε οικοπεδα,αλλα θα τα βοηθησουμε οσο μπορουμε με τις σπουδες τους,με τα ενοικια τους!!δεν ξερω..εγω προσωπικα δεν αγχωνομαι πολυ για τα οικονομικα!!!ολα βρισκουν τον δρομο τους!!!ολα ξεπερνιουνται,πιστη να υπαρχει!!!

να σας ζησουν τα παιδακια σας κ με το καλο οσες περιμενουν νινακια!!!1 Smile

αχ βρε manoula3 ...για άλλη μια φορά με καλύπτουν απόλυτα τα λόγια σου..και χάρηκα που τα διάβασα για άλλη μια φορά..ακόμη περισσότερο τωρα που περιμένω και εγώ τρίτο και όλοι αντιδρούν κάπως...πως θα τα ζήσετε..πως θα σπουδάσουν και τέτοια...άσε που όλοι με ΄΄αγνες προθέσεις'' αγχώνονται για το αν θα μπορεσω με 3 παιδιά να δουλέυω..κλπ...βαριέμαι βρε κορίτσια αυτή την κατάσταση ..να βάζουν λόγια ουσιατικά και να προσπαθούν να σε πεισουν πως κάνεις λάθος...δεν κοιτανε τη δουλειά τους..?!..μόνο σαν ζήλια μπορώ να το εξηγήσω..ζήλια όχι για εμένα ..αλλά για την απόφαση να κάνεις παιδάκια..και για την πίστη ο Θεούλης βοηθάει και κανείς δεν χάνεται...
αυτά..
να εισαι καλά μανουλα3 για άλλη μια φορά..είχα πραγματικά ανάγκη να διαβάσω κατι σαν και αυτά που έγραψες..

φιλια σε όλες!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οντως ομως το εχω παρατησρησει, εδω ενα που παμε και κανουμε κι αρχιζουν του τυπου πως θα τα βγαλετε περα και μετα το πρωτο θα σκεφτειτε για επομενο και τετοια...Ενταξει δεν ειμαστε Ωνασηδες αλλα και γω αυτα τα πιστευω με την μανουλα εχω... Ειναι κουραστικο τοσα παιδια δεν αντιλεγω αλλα ολη την χαρα και τις δυναμεις αυτα τα παιδια σου την δινουν και μεθαυριο στις εφηβιες τους που θα θελουμε να τα σφαξουμε,γιατι ξερουμε καλα ποσο δυσκολα ειναι εκεινη η ηλικια....Χαχαχαχ..Ολα καλα θα μας πανε και οντως συμφωνω με μπουμπουκιτσα.. Δε πρεπει να ακουμε τπτ και κανεναν... Ο καθενας να κοιταει την καμπουρα του λεω εγω..

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπουμπουκιτσα μου ξερεις ειναι πολυ ευκολα να λες λογια κ να αποδυναμωνεις των αλλων!!αλλα πιστευω οτι ισως κ να μην τα λενε μεσα απ'την καρδια τους,απλα η κοινωνια ετσι οπως εχει γινει τους εχει αγχωσει κ μετα αγχωνουν κ μας!!!οταν γεννησα κ το 3ο μου μωρακι,ηρθε η γυναικολογος μου στο δωματιο κ μου ειπε ''αντριανα μην εισαι παλι εδω του χρονου''!!! Mad μα εγω θελω κ αλλο παιδακι της λεω κ τι μου λεει:''κ πως θα τα μεγαλωσεις???πως θα τα σπουδασεις αργοτερα??πως τα τους εχεις ετοιμο ενα ευκολο μελλον???''!!δεν απαντησα,απλα χαμογελασα!!δεν μπαινω καν στον κοπο να εξηγησω πως νιωθω!ετσι κ αλλιως χαμενα θα πανε τα λογια μου!!!
δεν νιωθω την αναγκη να εχουν τα παιδια μου τα παντα,μα τα παντα!ας εχουν λιγα κ να τα εκτιμουν!!!δεν θελω τα παιδια μου να τα εχουν ολα ετοιμα,στρωμενα στο μελλον για να μην κουραστουν!!φυσικα θα κουραστουν,φυσικα θα γινουν δουλευταραδες για να στηριχτουν στα ποδια τους κ αργοτερα να στηριξουν κ την δικη τους οικογενεια!!!εννοειται βεβαια οτι θα προσπαθησουμε να πληρωνουμε ενοικια,σπουδες κ αργοτερα να τα βοηθησουμε με τα δικα τους παιδια!!!αλαλ αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να τους στρωσουμε ενα τελειο μελλον απο τωρα,δεν γινεται αυτο!!!κ γιατι να τους φτιαξουμε ενα τελειο μελλον οικονομικα κ να μην τους φτιαξουμε μια ομορφη ψυχη να το κανουν τελειο???!!!!ακουγομαι παραλογη??μπορει???αναισθητη??οχι!!δεν θελω να τα κακομαθω,δεν θελω να ξερουν οτι οτι ζητησουν αυτοματως θα το εχουν κιολας!!!θελω να μαθουν να παλευουν!!!
οτι μα οτι χρειασοτυν θα ειμαστε διπλα τους!ας χρειαστει να κανουμε κ 2 κ 3 δουλειες!!!
οπως κ η μαμα μου αλλωστε συνεχεια μου λεει προσεχε μην κανεις κ αλλο,δε θα μπορειτε να τα βγαλετε περα οικονομικα!!!δεν το δεχομαι αυτο!!!θα κανω οσα παιδια μπορω κ θελει ο θεουλης κ ολα θα ειναι ευτυχισμενα!!!δεν καταλαβαινω γιατι ολη μας η ζωη στριφογυριζει γυρω απ'τα οικονομικα!!!με θυμωνει αυτο!!!

κ τελος να πω οτι ειμαι της αποψηςκ το νιωθω αυτο,οτι οταν ο θεος σε αξιωνει να κανεις παιδακια,οσα κ αν ειναι αυτα κ στα χαριζει απλοχερα,δεν νομιζω να θελησει,ουτε να σ'αφησει να μεινεις στον δρομο η' να μην εχεις να φας!!!!με τον τροπο του σου δινει απλοχερα με τον καιρο κ τις λυσεις,αρκει να το πιστευεις!!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κορίτσια ..οσες 'εχετε τρια παιδάκια και πάνω η αν έχει κάποια γνωστη σας..............
με τι αυτοκινητο εισατε εντάξει..σε ένα κανονικο...δεν χωρανε τρια καρεκλακια στη σειρα..!...σε τι πρέπει να στραφώ
? 'εχετε καμιά ιδέα...???
ειναι που έιναι όλα μικρά και όλα θέλουν καρεκλάκι........
για πειτε!!

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:βρε κορίτσια ..οσες 'εχετε τρια παιδάκια και πάνω η αν έχει κάποια γνωστη σας..............
με τι αυτοκινητο εισατε εντάξει..σε ένα κανονικο...δεν χωρανε τρια καρεκλακια στη σειρα..!...σε τι πρέπει να στραφώ
? 'εχετε καμιά ιδέα...???
ειναι που έιναι όλα μικρά και όλα θέλουν καρεκλάκι........
για πειτε!!

Λοιπον μπουμπουκιτσα εμεις εχουμε ενα renault scenic...πριν λίγο καιρό με δυο καρεκλακια στα ακριανα καθίσματα και ενα booster στη μέση. Τώρα πλέον που και η κόρη μου ειναι 18 κιλα εχουμε 2 booster και ενα καθισματάκι. Smile

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα,έχω και εγώ τρία παιδάκια.
Μόλις πριν 10 μήνες (και μετά απο πάρα πολύ ψάξιμο) πήραμε ένα Ford S-Max,εφταθέσιο...στην μεσαία σειρά χωράει και τα τρία καθίσματα των παιδιών και άνετα!!!
Ελπίζω να βρείς και εσύ το αυτοκίνητο που θα σε βολέψει!

maria 1977


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ego exo 4!!!!!!!!! dyskolh ypouesh to aytokinhto!!!!!!!!!!!

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς μετά απο 3 χρόνια,πριν κάνουμε το τρίτο (απλα το είχαμε στο μυαλό μας),αρχίσαμε να το ψάχνουμε!Μόλις το είδαμε κολλήσαμε εκεί!Μετά πολλά,μαζέψαμε τα λεφτά και το πήραμε!
Στιγμή δεν το έχουμε μετανοιώσει!!!Η καλύτερη επιλογή για μας!!! Very Happy

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνώμη,είμαι και αγενής...να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!! Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις