Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όπως καταλάβατε περνάω φάση με τις γριές αυτή την σεζόν.
Πιστεύω ότι οι περισσότερες είναι ανταγωνιστές να δείξουν ότι ΕΚΕΊΝΕΣ θελει το μωρό περισσότερο που είναι γελοίο από μόνο του
Επίσης μου τη δίνει που συνεχώς αναγκάζουν το παιδί να τις φιλάνε και να τις αγκαλιαζουν
Αν το παιδί το αφήσεις να παίξει μαζί σου χωρίς να το μπουκωνεις,θέ έρθει μόνο του να σε φιλήσει 100%
Το λέω στην πεθερά μου αλλα αυτή με γραφει και όσο τραβολογαει την Κατερίνα από το χέρι να παίξουν τοσο εκείνη αντιστέκεται
Αν με είχε ακουσει,θα την είχε στο τσεπάκι τη μικρη
Φάε τώρα τη γείωση!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατλαζ εχει θεματακια η γυναικα μη το ψαχνεις.Καλα κατυ συμφωνουμε ολες απολυτα σε αυτο μα παρε παραδειγμα εμας,που ειμαστε ενηλικες.Εμενα μου τη δινει να μου λενε κατι συνεχεια,και μη γελασετε ο αντρας μου θελει σεξ καθε μερα.Χωρις υπερβολη κ του χω πει οσο με πριζεις τοσο δν θα σου καθομαι.Προσωπικα ειμαι ενας ανθρωπος που αν με ζαλισεις εχεις τα αντιθετα αποτελεσματα.Φαντασου τα νηπια και γενικοτερα τα παιδακια.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαμαγοριου ελπίζω να την πήρες εσύ την απόσπαση!!!!! Η πεθερά μου ετοιμάζει βαλίτσες η καημένη

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω σκέφτομαι μια γυναίκα γύρω στα 50+ υποθέτω να πρέπει να ξεσηκωθεί κ να ξεσπιτωθει...
Πολύ λυπηρό!

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φυσικά κ δεν την πήρα την απόσπαση. Δεν πήρε σχεδόν κάνεις! Είμαστε όλοι για κλαματα!
Μου κολλάει ύπνος με τίποτα. Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις τριγύριζουν στο μυαλό.
Πολυ λυπάμαι για όλους μας!

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου καλά δεν ξέρω ποτε θα σας ξαναγραψω. Απο αυριανό ξεκινάει μια οδυσσεια που δεν ξέρω ποτε κ αν θα τελειώσει! Πρέπει να πάω στο σχολείο μου να περιμένω μερικές μέρες μήπως κ αλλάξει κατι κ αν όχι να ψάξω για σπίτι κ να οργανωθώ εκεί πια. Σας έχω ξανά γράψει ότι το μόνο πρόβλημα ειναι το οικονομικό. Με τόσα λίγα που παίρνω δεν ξέρω πως θα τα βγάλουμε πέρα. Αυτό σημαίνει πως τα έξοδα πρέπει να περιοριστούν ως κ να εξαφανιστούν! Γι ´ αυτό Ίντερνετ, τηλέφωνα κ λοιπές πολυτελειες κομμένες.
Έχω μια τελευταία ελπίδα με μια αίτηση που έχω κάνει αλλά κ αυτή η πιθανότητα ειναι πολυ μικρή. μιας κ δεν δόθηκαν αποσπάσεις κ δεν υπάρχουν πολλά κ κενά.
Θέλω να σας ευχηθώ σε όλες κ στα παιδάκια σας τα καλύτερα. Να σας ευχαριστήσω για την παρέα κ την συμπαράσταση.
Να συνεχίσετε το θεματακι μας για να μπορω να σας βρω όποτε μπορέσω να ξαναπώ.
Σας φιλώ όλες! Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα με λιγη θλιψη γιατι μαμαγοριου θα μου λειψεις....Να σαι γερη δυνατη γιατι ξερω πως ειναι δυσκολο να βιωσεις ολο αυτο και ειδικα με το οικονομικο,ετσι οπως μας εχουν κανει.Εμεις πιστευω θα μαστε εδω και θα περιμενουμε νεα σου.Να στε καλα και ευτιχισμενοι γλυκια μου.Περαν αυτου χθες αργα το βραδυ ενημερωθηκε ο πατριος μου οτι θα γινει σταση μισθων ο οποιος δουλευει σε γνωστη εταιρια Τυπου.Η μητερα μου χθες το ιδιο η οποια δουλευει σε μεγαλο καναλι μη νομιζετε 700ευρω παιρνει.Και τον αντρα μου τον εχουν 2μηνες απληρωτο εξου δε οτι τον εχουν με τεβε και πληρωνει εφοριες και το χειμωνα μεχρι γεναρη δν πληρωνετε γενικως.Τα μαζευουμε απο καλοκαιρι τα χρηματα.Αρχιζω να ανησυχω γιατι ολοι κανουν σταση μισθων και δν μου αρεσει αυτο.Επισης κατλαζ λενε πως βγηκαν θεσεις για νοσηλευτες και σε δημους ειδες τπτ γιατι εγω οχι.Αυτα και συγνωμη για το μεγαλο ποστ

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα,όσο καλή μπορεί να είναι με αυτα που διαβάζω.mamaagoriou που θα πας αν επιτρέπεται?ίσως να ανέφερες παλιότερα αλλά δεν το είδα.καλή συνέχεια κορίτσι μου.κουράγιο όλα καλά θα πάνε.δοκιμασία είναι θα τα καταφέρετε.κ εμένα θα μου λείψεις είχαμε αρκετά κοινα.σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα κ να μπεις κάποια στιγμή να μας πεις ότι όλα είναι καλά.νατάσσα μου επίσης κουράγιο.σε καταλαβαίνω γιατί είμαστε εδώ κ καιρό έτσι..τι να πω βρε κορίτσια.στάσεις πληρωμών,απολύσεις,μετακινήσεις,χαμός.το σίγουρο είναι ότι τα πράγματα δεν πάνε καθόλου καλά.θα κάνω αυτό που κάνουν αρκετοί πλέον.να μαζεύουμε τρόφιμα γιατί θα γίνει ένα μεγάλο μπαμ κ θα πεινάσουμε πραγματικά.κάντε το κορίτσια.

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαμαγοριου εγω δεν ξέρω τι να σόυ πω, εγω μόνο να ευχηθώ καποια στιγμη να έρθουν σε ολες μας καλύτερες μέρες σε προσωπικό, οικογενειακό και επαγγελματικό επίπεδο!
Ολα αυτα που ζούμε τωρα θα μας κανουν πιο δυνατές γυναίκες το πιστεύω απόλυτα.
Φυσικα και θα κρατήσουμε την ομάδα ψηλά και για σένα μαμααγοριου και για μένα και για ολες μας
Πολλές καλημερες!!!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαμαγοριού και εγώ με τη σειρά μου να σου ευχηθώ τα καλύτερα!!! Ένα γρήγορο και ζεστό χειμώνα!!! Εδώ θα είμαστε εμείς!!!!
Κατρίν η πεθερά μου είναι ακριβώς 50. Ένα τρελοκομείο... Τώρα για να αλληλοβοηθούμε, αν δεν βγουν δευτερες αποσπάσεις, μάλλον θα βολευτούμε για φέτος στο πατρικό του άντρα μου. Να βοηθάω και λίγο τον πεθερό μου...
Νατασσάκι δεν έχω ακούσει κάτι... Αν μάθω θα σου πω!!! Πρέπει να αλλάξω και περιφερειακό κέντρο εγώ και αστα να πάνε. Πρέπει όμως να τακτοποιηθώ πρώτα γιατί μέσα στο κουτομανι άντε να βρω τα χαρτιά μου!!!
ΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ!!!!!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad 

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α! Το τρελοκομείο δεν πάει για την πεθερά μου!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed  Πάει για την κατάσταση στο σπίτι που επικρατεί εδώ και μια εβδομάδα

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμα μαριου!ολη μας η θετικη ενεργεια μαζι σου!!!
καλη σχολικη χρονια!
θα σε σκεφτομαστε!!!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιμήθηκε για μεσημέρι τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 679259 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 679259 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 679259 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 679259 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 679259 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 679259 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 679259 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 679259  τα νεύρα μου

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποτέ θα ξεκουμπιστει η πεθερουλα να πάει στο χωριό της;
Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 38176 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 38176 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 38176 

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις γυρισα απο τη μετακομιση της μαμας μου και ειμαι πτωμα.Εκανα ενα μπανακι και παω να μαζεψω τη μικρη απο την πεθερα μου να δω και τη εφαγε για μεσημερι Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 893968 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 893968 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 893968 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 311356 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 311356 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 311356 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατάσσα περιμένουμε νέα!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy 
Η πεθερά μου μαζεύει.... Την πόνεσε η ψυχή μου

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω ρε συ κατλαζ και εγω την λυπηθηκα την πεθερα σου.Εμενα η χριστινα για μεσημεριανο εφαγε 5 κουταλιες μυδοπιλαφο πουρακια 1κουτι και 5 μπισκοτα πως σας φαινετε?Mad Mad Mad Mad Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 311356 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 311356 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 311356 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 311356 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 966307 Ο αντρας μου οργιασε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τουλάχιστον έφαγε 5 κουταλιες φαγητο!
Εγώ εχω πάψει να πέφτουν ψυχολογικά με αυτο το θέμα της βάζω να φάει και οτι (δεν) γίνει....Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 24 99132 

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α κατυ δν καταλαβες.Η δικια μου τρελλαινετε για το φαι αυτο απλα εχουν ενα κακο συνηθειο να τα ταιζουν γλυκα ετρωγε πουρακια και αφου τα τελειωσελεει εφαγε και φαι ας πουμε.Αντι να κανει τ αντιθετο πρω α φαι και αν φαι γλυκο σε αυτο ειμαι αυστηρη πολυ.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπάρχουν κ χειρότερα: γλυκό κ φαγητό συγχρόνως!! Το έχω δει κ αυτό με τη γιαγιά μας

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:Υπάρχουν κ χειρότερα: γλυκό κ φαγητό συγχρόνως!! Το έχω δει κ αυτό με τη γιαγιά μας
Επρεπε να σε χω να τους λεει ο αντρας μου,δν θα τη ξαναδειτε και να σου λενε θα ρχομαστε εμεις.Ασε προβλημα με το φαι εχουν.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σας κορίτσια!!!!
Σας έχασα λίγο αυτές τις μέρες...
Τι κάνετε?? Τα παιδάκια σας?????
Εγώ τους έστειλα να μου ψωνίσουν για να μαγειρέψω και έχει λίγη ησυχία προς το παρών...Very Happy 
Πήγαμε χτες και βγάλαμε φωτογραφίες το μικρό (χρειαζόταν ο Σάκης και λέω δεν βγάζω και το μικρό αυτές τις μικρούλες????). Το γέλιο της αρκούδας!! Έπαιρνε κάτι φάτσες!!! Να μην μπορούμε να τον βγάλουμε μια καλή! Μόλις τον έβγαλε μερικές κοιτάω και βλέπω πως ο μικρός έχει πολύυυυυυυυυ έντονους μαύρους κύκλους... Πάντα έτσι ήταν αλλά στην φωτογραφία μου φάνηκαν πάαααρα πολύ έντονοι... Αλλά αφού σηκώνεται απ τις 6 να πάει στ'αρμεγμα!!!!!!! Εγώ τι φταίω!!!!!!
Καλά αυτό με το φαγητό και το γλυκό τραγική κατάσταση....
Κάτυ διάβασα την ιστορία σου στο άλλο θέμα και σε θαύμασα με την ηρεμία σου. Μπράβο! Μ'αυτό πετυχαίνεις το δίκιο σου... Εγώ ακόμα το παλεύω... Απ την εγκυμοσύνη και μετά αρπάζομαι με το παραμικρό.,..

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατ είναι θέμα παπουδοσυνης! Στα 33 σου θα σε θαυμάζουν κ εσένα για την ψυχραιμία σου οι 24 χρονες!
Μπορεί να σας ζητήσουν φωτο του Λαζάρου στον σταθμό για το παρουσιολογιο της τάξης.

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποια ψυχραιμία καίω μαζούτ!!!
Μαζούτ and the zoo!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ψυχραιμια ε?Ωραια λεξη δυσκολη ομως.Ασε και εγω τρελλα νευρα θελω να βγω να ουρλιαξω γιατι θα σκασω.Κατυ ρε κοπελα μου σε θαυμαζω ειλικρινα θα χα σαλταρει δν καταλαβα κατι για δν σου μιλανε?Εμας η μικρη πολυ κλαμα νευρα και αρχιζω και καθομαι σαν τον Βουδα.Μειωνετε η ωρα του κλαματος.Σημερα η πεθερα κλασικη κυριακη μας ειχε τραπεζι,αυτη εδω φαι δν ηθελε.Μολις της ειπαν γλυκο τσουπ τεντωσε κεραιες χαχκχα.Νυστικη την εχω δν της εδωσα γλυκο αμα θελει ας φαει φαγητο.Τωρα κοιμηθηκε.Ο αντρας μου τσακωθηκε για τα γλυκα και μας ειπαν κομπλεξικους και εμενα κυρια...μμμ νευρααα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις